מה קיבלתי מבאופן

אנונימי

מה קיבלתי מבאופן

שליחה על ידי אנונימי »

זה המקום לכתוב ולספר כל מה שקרה לנו בזכות האתר המיוחד הזה,
כיצד השפיע עלינו האתר הזה?
רוני_בלוני*
הצטרפות: 10 מאי 2004, 11:42
דף אישי: הדף האישי של רוני_בלוני*

מה קיבלתי מבאופן

שליחה על ידי רוני_בלוני* »

אני רוצה לספר שמאז הגעתי לבאופן...נפתח בפני עולם רחב, עולם מרתק, עולם חדש של תובנות,
עולם תומך, מקשיב ועוזר.
כמו בכל יחסים, יש עליות ויש ירידות, אבל תמיד תמיד יש מי שאכפת לו ורוצה רק לעזור.
גיליתי שכשרע לי, עצוב וכואב האנשים באתר הזה תמיד קיימים בשבילי, תודה לכם.
וכשטוב לי ושמח תמיד יש מישהו בצד השני שזקוק לתמיכה ותמיד אהייה שם בשבילו.
סתם_אמא*
הצטרפות: 24 ספטמבר 2004, 17:05

מה קיבלתי מבאופן

שליחה על ידי סתם_אמא* »

אני אוהבת את האתר הזה. כבר אמרתי באיזה דף אחר (לא זוכרת איזה), שאני די רחוקה מלהיות "באופן" (כן, כן אני יודעת, אף אחד פה לא ממש, ויש כל מיני גוונים וכו'- אבל בכ"ז), אבל אני מוקסמת מהשיחות המשמעותיות על הורות ואימהות שיש פה, על הפתיחות האמיתית שנושבת פה ברוח האתר, וכן, כבר אמרתי, על הפורמט הנהדר שמאפשר לקרוא בבת אחת את התגובות של כולם.
חוץ מזה- יש לי איזה הרגשה (אולי, בזהירות, לא לטפוח לעצמכם על השכם יותר מידי) שהאתר הזה החזיר לי את האהבה להיות אמא, שאבדה לי איפשהו בשנתיים האחרונות, שהילדים כבר גדלו,והם לא פעוטים מתוקים, אלא סתם ילדים.
אש''י_ר*
הצטרפות: 28 מאי 2004, 10:37
דף אישי: הדף האישי של אש''י_ר*

מה קיבלתי מבאופן

שליחה על ידי אש''י_ר* »

וידוי אמיתי - אני עומדת לכתוב ויודעת מראש שלא אלחץ על "הוסף לדף".
מאז שנהייתי מכורה לבאופן, הדבר הכי משמעותי שקרה לי הוא שהתגברו אצלי רגשות האשם, על כל מה שאני לא :-(
בשמת_א*
הצטרפות: 28 יולי 2001, 13:37
דף אישי: הדף האישי של בשמת_א*

מה קיבלתי מבאופן

שליחה על ידי בשמת_א* »

או, אש"י ר , לא טוב.
רגשות אשמה הם clutter (אם להשתמש בביטויים של פליי ליידי) שמזהם את חיינו ואת נפשנו, גורם לנו לדיכאון, מפחית עוד יותר את היכולת שלנו פשוט לעשות משהו.
במקום רגשות אשם, האם את יכולה (יכולה = יש לך כוח נפשי) לחשוב איזה נושאים גורמים לך לזה, לבחור אחד מהם ולעשות בו שינוי קטן?
אש''י_ר*
הצטרפות: 28 מאי 2004, 10:37
דף אישי: הדף האישי של אש''י_ר*

מה קיבלתי מבאופן

שליחה על ידי אש''י_ר* »

שינויים קטנים אני עושה כל הזמן, אבל המהות, הו המהות...
המקום הזה יצר אצלי מן דיסוננס קוגנטיבי, יש את העולם ה"אמיתי" בו אני חיה כרגע ויש את עולם ה"באופן".
לפרטים נוספים ראי דף תמיכה שפתחתי לצורך העניין: אוףףףף למה בכלל הגעתי לאתר הזה
ההולכת_באתרים*
הצטרפות: 21 נובמבר 2005, 11:44
דף אישי: הדף האישי של ההולכת_באתרים*

מה קיבלתי מבאופן

שליחה על ידי ההולכת_באתרים* »

רציתי לספר מה למדתי מאז שהתחלתי לגלוש בבאופן טבעי ולהיחשף לתכנים ולרעיונות כאן.
למדתי הרבה על לידות טבעיות, על מחזור, על אקולוגיה, על דרך אחרת לחיות את החיים אולי בצורה יותר שלווה, על התייחסות שונה של אחרים לדברים מחוץ לנקודת המבט האישית הצרה שלי.
בקיצור למדתי המון ומעניין לי מאוד.
אנטוניה_והלביבה*
הצטרפות: 02 אפריל 2006, 17:42
דף אישי: הדף האישי של אנטוניה_והלביבה*

מה קיבלתי מבאופן

שליחה על ידי אנטוניה_והלביבה* »

אני למדתי כאן הרבה על לידה, הנקה ועל גישה להורות- כשהייתי בהריון היה לי הרבה זמן לגלוש כאן ו"להרהר בממצאי". חלק מאד התאים למה שנטיתי אליו מעצמי. חלק היה מידע חדש שעזר לי לבסס את מה שנטיתי אליו. וחלק היה מידע חדש שאתגר אותי לחפש מידע נוסף, לא לקחת דברים כמובנים מאליהם.

הדבר שהכי זכור לי שהוא לגמרי מכאן וניתן לבידוד מאתרים אחרים: שאפשר לעשות "ביות" להשאר עם התינוק לאחר הלידה. ואכן, הלביבה בילתה את לילה הראשון מחוץ לבטן בתוך החיבוק של אמא במיטת ביה"ח כששמיכה מגולגלת לנקניק מונחת מאחוריה למנוע ממנה ליפול.
ורד_לב*
הצטרפות: 24 יולי 2002, 23:08
דף אישי: הדף האישי של ורד_לב*

מה קיבלתי מבאופן

שליחה על ידי ורד_לב* »

וואהו!!! איזה כייף שלמדת את זה פה באתר {@
לי_אורה*
הצטרפות: 12 אפריל 2005, 19:07
דף אישי: הדף האישי של לי_אורה*

מה קיבלתי מבאופן

שליחה על ידי לי_אורה* »

למה? דווקא מעניין. אולי הדף יתעורר לחיים
ההולכת_באתרים*
הצטרפות: 21 נובמבר 2005, 11:44
דף אישי: הדף האישי של ההולכת_באתרים*

מה קיבלתי מבאופן

שליחה על ידי ההולכת_באתרים* »

למדתי המון גם על אקולוגיה ועל חיסכון ועל החיים בכלל. למדתי גם על צורות אחרות לחיות מעבר לגישה הבורגנית הרגילה של צבא, לימודים וכו'. תמיד חשבתי קודם (כך חונכתי) שמי שלא לומד יהיה מסכן. כאן למדתי שאפשר גם אחרת.
אמא_של_יונת*
הצטרפות: 23 דצמבר 2002, 00:39
דף אישי: הדף האישי של אמא_של_יונת*

מה קיבלתי מבאופן

שליחה על ידי אמא_של_יונת* »

כאן למדתי שאפשר גם אחרת.
או אולי שללמוד זה לא בהכרח משהו ממוסד. אולי - שהחיים הם למידה מתמדת?
מיכלונת_פה*
הצטרפות: 12 אוקטובר 2006, 14:49
דף אישי: הדף האישי של מיכלונת_פה*

מה קיבלתי מבאופן

שליחה על ידי מיכלונת_פה* »

מה קיבלתי מבאופן?
את השותפה שלי לבית! ב מאיה מחפשת כיוון
תודה לאתר המדהים הזה...
מיכלול_ה*
הצטרפות: 26 ספטמבר 2005, 22:49
דף אישי: הדף האישי של מיכלול_ה*

מה קיבלתי מבאופן

שליחה על ידי מיכלול_ה* »

אני קיבלתי הרבה דברים אבל כרגע הכי משמעותי בעיני הן החברות הטובות והחברה לביתי שהכרתי בזכות האתר.
לי_אורה*
הצטרפות: 12 אפריל 2005, 19:07
דף אישי: הדף האישי של לי_אורה*

מה קיבלתי מבאופן

שליחה על ידי לי_אורה* »

חלק מאד התאים למה שנטיתי אליו מעצמי. חלק היה מידע חדש שעזר לי לבסס את מה שנטיתי אליו. וחלק היה מידע חדש שאתגר אותי לחפש מידע נוסף
בדיוק. }
קט_קטית*
הצטרפות: 01 מאי 2007, 10:49
דף אישי: הדף האישי של קט_קטית*

מה קיבלתי מבאופן

שליחה על ידי קט_קטית* »

לאט לאט חלק מהאתר הוירטואלי מתממש והופך למציאות חיי
יעל*
הצטרפות: 30 יוני 2001, 20:34

מה קיבלתי מבאופן

שליחה על ידי יעל* »

נכנסתי לפני, (כמה כבר?) שלוש שנים כמעט, בגלל קנדידה. אז ומאז קיבלתי המון עצות טובות, הרגשה שאני לא לבד, רעיונות שעדיין איתי (יש פה כמה אנשים אלוהים יברך אותם שגורמים לי פשוט לגדול, כבן אדם, להתפתח ברמה שאני מרגישה את זה קורה כשאני קוראת אותם. אמרו צפריר?! וגם אני זוכרת את נאווה, ועוד הרבה שקשה לי לנקוב בשמותיהם, אולי בגלל הכינויים וכו', הרי בכל זאת אני "קוראת", חברה ממרחק, ולא פעילה במיוחד) אבל עכשיו בפרץ באופני בחיי וחייבת לומר שדבר נוסף שלא שמתי לב אליו בעבר הוא שקיבלתי "הרגלי פורום" טובים (אולי לא, אולי מפונקים...). שאני רגילה לרוץ לבאופן עם כל שאלה מאוכל ועד ארכיטקטורה ושהתרגלתי שהשיח פעיל חי ויותר מכך- שאנשים נוהגים כבוד זה בזה ועדינות. (אני חושבת על זה עכשיו כי בדיוק נהגו בי אחרת באחד הדפים, ונורא הופתעתי! ונעלבתי...). המרגיעון שעלה לי- מה את רוצה? שאלה טובה...
אמא_מיכל*
הצטרפות: 17 מרץ 2005, 13:26
דף אישי: הדף האישי של אמא_מיכל*

מה קיבלתי מבאופן

שליחה על ידי אמא_מיכל* »

רק לאחרונה פתחתי דף בית אישי, אבל כבר כמה חודשים שאני קוראת פה באתר.
קבלתי הרבה מידע. אבל מה שהכי משמעותי לי זה פשוט לדעת ו"לפגוש" עוד אנשים שבראש שלי ונוהגים כמוני בכל מיני תחומים בחיים.
כנראה שאני גרה בסביבה שבה אני קצת יוצאת דופן: אני לא שולחת את בתי לפעוטון שבישוב שלנו כשהיא (כבר) בת שנה! ("לא נורא, בשנה הבאה היא תצטרף לפעוטון", "אז היא תהיה עוד שנה בבית..?" אמרה השכנה) כנראה שגם בשנה שאחריה היא תהיה איתי בבית...וגם זו שאחריה...
אני מניקה אותה גם אחרי גיל שנה כשהיא אוכלת פה ושם (!) גם מוצקים. ("וואו, עדיין מניקה?? יש לך כוח וסבלנות..." ו-"לדעתי אחרי גיל שנה זה כבר יותר מידי. לראות פעוט גדול יונק...")
בתי גם ישנה איתנו במיטה ("כן, הבעיה היא לגמול אותה מזה אח"כ" ו"היא צריכה לדעת שיש לה מיטה משלה" ו-"אויש, אל תגידי לי שאתם ההורים האלה ש...")
כן, אני שלמה מאד עם הדרך שלי, אבל...אני גם בנאדם ולא נעים שהסביבה הקרובה לא תומכת ובעיקר - לא מבינה אותי, אז את זה בנתיים אני מקבלת מ"באופן טבעי". תודה.
בשמת_א*
הצטרפות: 28 יולי 2001, 13:37
דף אישי: הדף האישי של בשמת_א*

מה קיבלתי מבאופן

שליחה על ידי בשמת_א* »

(()) בדיוק, סביבה תומכת (-:
יעל*
הצטרפות: 30 יוני 2001, 20:34

מה קיבלתי מבאופן

שליחה על ידי יעל* »

הפסקתי גלולות (בגלל הרבה דפים יפים ומאירי עיניים בבאופן)
ואם אכנס להריון בגלל כשלונות השיטה, אז גם את זה קיבלתי מבאופן... ;-)
מיכל*
הצטרפות: 09 אוקטובר 2001, 17:11

מה קיבלתי מבאופן

שליחה על ידי מיכל* »

המון המון המון...קיבלתי פשוט המון,הקשבה ותמיכה ושיתוף ותשובות ושיקוף ומפגשים מהסוג האישי... ובעיקר הרגשת שייכות ושהכל אפשרי.
חני_תה*
הצטרפות: 30 אוקטובר 2007, 01:04
דף אישי: הדף האישי של חני_תה*

מה קיבלתי מבאופן

שליחה על ידי חני_תה* »

בזכות באופן הפסקתי להתבייש ב"מוזרויות" שלי, למדתי שיש לזה שם (יותר קל לי כשאני יכולה להמשיג -מלשון מושג- את החיים שלי). עכשיו אני הרבה יותר זקופה ופחות מתנצלת. }
ידי_אור*
הצטרפות: 27 ינואר 2008, 23:24
דף אישי: הדף האישי של ידי_אור*

מה קיבלתי מבאופן

שליחה על ידי ידי_אור* »

אני מרגישה שנפתח בפני עולם ומלואו. אני די חדשה כאן, ובהתחלה ממש התמכרתי. עכשיו זה יותר מאוזן
בלי לחשוב בכלל, ישר פתחתי בלוג ואני מרגישה שההתפרצות הזאת החוצה מתוך הקונכיה העצימה בי את האומץ לחוות ולשנות.
סוסת_פרא*
הצטרפות: 29 ספטמבר 2007, 21:16
דף אישי: הדף האישי של סוסת_פרא*

מה קיבלתי מבאופן

שליחה על ידי סוסת_פרא* »

ה-כ-ל !!!

אני אפילו לא יכולה להתחיל להגיד מה. פשוט הכול.
בכל תחומי החיים !
מאז שנחשפתי לאתר, קיבלתי דרכו אינספור מתנות. וכמעט כל המתנות שקיבלתי בחיי בשנים אלו - הגיעו ישירות או בעקיפין דרך האתר.

תפיסות עולם חדשות, הבנות חדשות על עצמי ועל העולם, המון המון מידע בנושאים חשובים, מקום לשאול בו שאלות - וכמעט תמיד יימצאו אנשים טובים שיש להם מידע ונכונים לענות, מקום לבקש בו בקשות - וכמעט תמיד יימצאו אנשים טובים שיש להם את מה שאני צריכה, מעבָר לטמפון ותחבושות רב פעמיים (אקולוגי, בריאותי וחסכוני), עוד שינויים אקולוגיים בחיים שלי (או זרעים של תובנות אקולוגיות שבטח יהיה להן יישום בהמשך), השפעות על התזונה שלי, השפעות על הבריאות שלי, עבודות ופרנסה - שמצאתי אצל אנשים מהאתר, טיפולים וסדנאות - שקידמו אותי לאין ערוך (אבל ממש !), הפניה לאתרים אחרים שתרמו לי (כמו אתר ההכרויות נמסטה, שדרכו הכרתי אנשים מדהימים, ועוד עולמות נפתחו לי), חברים וירטואליים וחברים במציאות, מתנות - כמו ספרים שנמסרו או טמפון רב פעמי במחיר מציאה...
וכמובן, עכשיו כשאני מטיילת בין אנשים - האתר הזה הכי מאפשר את זה. להכיר אנשים. להגיע לתוך חיים של אנשים. אנשים לבביים שמזמינים. - איזו מתנה מדהימה !
וגם, טרמפים....
ואת האפשרות לכתוב פה דף בלוג, לעבור עם עצמי תהליך פנימי עמוק ומדהים ומרפא תוך כדי, ולקבל המון תמיכה ופרגונים בתהליך הזה.
וגם - האפשרות לתמוך באחרים. ללוות אחרים במסע שלהם. לחלוק בידע שלי ובתובנות. לדעת שיש לי מה לתת ולהועיל, ולראות את זה מתגשם.
וקהילה.
ותחושת שייכות.

ובאמת, אחד הדברים הכי משמעותיים בשבילי, זה כמויות האהבה והתמיכה שאני מקבלת כאן - או מכאן. גם כלפיי וגם בין האנשים בכלל.
גם כשזה מופנה כלפי אנשים אחרים - אני עדיין מתחממת באותו אור של אהבה ותמיכה ורצון טוב.

אני כל כך נהנית מאיכות האנשים כאן. מאיכות הדיונים. מרמת התודעה הגבוהה של רוב המשתתפים.
אני כל-כך נהנית להיות חלק מקהילה שרוב חבריה בשאיפה מתמדת לצמוח.

יש עוד אינסוף דברים, וקשה להעלות על הכתב את הכול.
ואין לי מילים אפילו להתחיל להודות על קיומו של האתר הזה, ועל כל מה שקיבלתי כאן.

אני חושבת שאין יום שאיני מודה לאלוהים על האתר המדהים הזה. וכמובן - ליוזמים, למקימים ולמתחזקים של האתר.
אני מודה אינספור פעמים בלבי. אבל ממש !
אני אוהבת אתכם !
תודה !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

{@ {@ {@ {@ {@ {@ {@
סוסת_פרא*
הצטרפות: 29 ספטמבר 2007, 21:16
דף אישי: הדף האישי של סוסת_פרא*

מה קיבלתי מבאופן

שליחה על ידי סוסת_פרא* »

ואם אתם חושבים שלא עלו לי בעיניים דמעות כשכתבתי את זה... אתם טועים ! :-) (())
פידג'ט*
הצטרפות: 08 מרץ 2007, 16:14

מה קיבלתי מבאופן

שליחה על ידי פידג'ט* »

סוסת פרא, אני חושבת שסיכמת את שם הדף בצורה יוצאת מן הכלל.... :-) :-)

אני נכנסתי בהתחלה רק לדפי הבלי חיתולים, עוד לפני שהגוזל נולד.
אח"כ לדפי הלינה המשפחתית, שבוודאות לא הייתי מאפשרת אותה לעצמי אם לא הייתי קוראת ונרגעת.
אח"כ עזרה בהנקה, כך שאפילו פתרתי לבד איזו צינורית סתומה ביום וחצי במקום להילחץ ולהיסחב לרופא.
עכשיו - עולם חדש של תזונה למשפחה שלי, ועוד מיליון נושאים קטנים אך משמעותיים, שמשפרים לי ולכדור הארץ את החיים.

וכמו שכבר אמרו פה - איכות. והעובדה שכאן כל הזמן מחפשים. ובודקים. ושואלים שוב. ומחפשים עוד דרך בכל זאת.

קיבלתי תחליף-שבט...
טליה_טקאוקה*
הצטרפות: 04 מאי 2006, 08:27
דף אישי: הדף האישי של טליה_טקאוקה*

מה קיבלתי מבאופן

שליחה על ידי טליה_טקאוקה* »

סוסת פרא מקסים! @}(())(())

איפה הייתי בלי באופן?? אנחנו בחינוך ביתי בלי להכיר אף משפחה אחרת בחינוך ביתי (אנחנו בטוקיו)...כשהילדים הולכים לישון אני נכנסת לאתר וקוראת, בודקת, לומדת, מקבלת רעיונות והמון תמיכה ושמחה. לא נכנסת לדפים וכחניים. אוהבת את הדפים שיש בהם מידע חדש או מידע שתומך בביצוע של רעיונות חדשים אצלי.
אוהבת לקרוא בלוגים של משפחות אחרות בחינוך ביתי, לראות שלא רק לי יש קשיים (מחשבה שעולה לי לפעמים...)
הדפים שמדברים על חינוך ללא כפייה, גבולות וכבוד לילדים עזרו לי ועוזרים לי מאד לגדל ולגדול עם הילדים שלי אחרת מאיך שההורים שלי גידלו אותי.
למצוא את הדרך המיוחדת שמתאימה לי ולמשפחתי.
הזדמנות להגיד תודה לכולכם!! @}@}(())(())
טליה_טקאוקה*
הצטרפות: 04 מאי 2006, 08:27
דף אישי: הדף האישי של טליה_טקאוקה*

מה קיבלתי מבאופן

שליחה על ידי טליה_טקאוקה* »

אנחנו בחינוך ביתי בלי להכיר אף משפחה אחרת בחינוך ביתי
הכוונה מעבר לאתר. (בחיים הפיזיים.)
חני_בונה*
הצטרפות: 05 פברואר 2005, 19:09
דף אישי: הדף האישי של חני_בונה*

מה קיבלתי מבאופן

שליחה על ידי חני_בונה* »

תודה גדולה על הנשים החכמות שאני זוכה להכיר דרך האתר הזה ועל המתנות שאני מקבלת מהן.
{@
אבישג_א*
הצטרפות: 25 נובמבר 2006, 22:44
דף אישי: הדף האישי של אבישג_א*

מה קיבלתי מבאופן

שליחה על ידי אבישג_א* »

לכבוד ימי חודש אלול, זמן חשבון נפש וסוף השנה מקפיצה ל מה חדש

ומוסיפה את שלי
אז מה קיבלתי מ באופן ? הגעתי בגלל החינוך הביתי ונשארתי כי נורא כיף לגלות שיש עוד המון אנשים מוזרים כמוני עם רעיונות הזויים בראש שאפשר להחליף איתם מחשבות ולחפור חפירות בכל מיני נושאים שאנשים נורמליים לא מבינים מה אתה רוצה בכלל
והנה התקבצו להם כאן כל תמהוני העולם לחשוב מחשבות ולחפור חפירות ופתאום אני מגלה שאני לא לבד יש עוד המון תמהונים כמוני שאפשר לדון איתם בכל מיני שאלות הזויות והזויות למחצה.

כיף לא ?
מתהווה*
הצטרפות: 02 מרץ 2006, 12:09

מה קיבלתי מבאופן

שליחה על ידי מתהווה* »

+הודעה ממשתתפת חדשה התקבלה בברכה:+

קיבלתי מבאופן את הידיעה, שרעיון או תפיסת עולם לא יכולים להיות המטרה. הם כלים כדי להגיע למטרה.
שגם רעיונות יפים ניתן לחרב,
ושאנשים שידרכו עליך בשם האידאל קיימים בכל מקום, בכל קבוצה, בכל נקודת זמן.

למדתי לאמץ רק מה שמתאים לי, ולשאול הרבה שאלות ולבדוק מי האדם שעונה לי,
ואת כל זה למדתי רק שנים אחרי שעזבתי, אבל בכ"ז מייחסת את התובנה לבאופן.
בריג'י_נומושי*
הצטרפות: 28 אוגוסט 2008, 21:26
דף אישי: הדף האישי של בריג'י_נומושי*

מה קיבלתי מבאופן

שליחה על ידי בריג'י_נומושי* »

קהילה טרללולית מגוונת שאני אוהבת בגלל כיבוד המגוון והשוני :)

ורעיונות וחיזוקים..
קוראת_שקטה*
הצטרפות: 27 דצמבר 2004, 18:58

מה קיבלתי מבאופן

שליחה על ידי קוראת_שקטה* »

הדף קפץ לי באקראי :)
עבורי באופן טבעי זה האתר הכי מעשיר, מקבל ומכיל את כל סוגי הדעות, למדתי כול כך הרבה מהדיונים כאן, נקודות המשפיעות אלי ביומיום בהתנהלות שלי בעולם, במשפחה, בזוגיות, בין חברות ועם הטבע בכלל.
תודה רבה לכם האנשים שמרכיבים את הדבר הזה |L|
שליחת תגובה

חזור אל “הקהילה - בוירטואליה ובמציאות”