מידע פרדס חנה

אנונימי

מידע פרדס חנה

שליחה על ידי אנונימי »

[h=2]ברוכים הבאים לדף [po]מידע פרדס חנה[/po] @}[/h]
זהו [b]לוח מודעות[/b] של פרדס חנה והסביבה. אתם מוזמנים לכתוב הודעות, שאלות והמלצות בנושאים אזוריים, כל מודעה שמתאימה לכלל תושבי האתר אנא כתבו בדף [po]ככר השוק[/po].

[h=3]ההודעות בדף הן זמניות, הודעות נמחקות לאחר שבועיים עד חודש[/h]
המלצות נשמרות ב [po]טקסט נפרש[/po] במעלה הדף, אנא בדקו האם המידע שאתם מחפשים נמצא שם לפני כתיבת הודעה חדשה.

=[b]כללי התנהגות בדף:[/b]
|#| [b]נא לא לפרסם מודעות על משפחתונים, גנים ובתי ספר (כולל מודעות דרושים והמלצות)[/b]

|#| [b]תוכן:[/b] על ההודעות להתאים ל [b][po]מדיניות פרסום באתר באופן טבעי[/po][/b]
|#| [b]תמונות:[/b] [b]נא לא להעלות[/b] תמונות למודעות (גם ובעיקר לא תמונה שהיא פלאייר)!
|#| [b]תדירות פרסום:[/b] פרסום חוזר של אותה המודעה - [b]אחרי שבוע, לא קודם[/b]. נודה לכם אם [b]תדאגו למחוק[/b] את המודעה הקודמת. גם אם המודעה רלוונטית לימים הקרובים בלבד, נודה אם תמחקו אותה לאחר מכן.
|#| [b]קישורים:[/b] הודעות המכילות [b]קישור בלבד, ללא הסבר -- לא[/b] מקובלות כאן.
|#| מפרסמים קבועים, משתמשים קבועים או סתם נהנים - כדאי לשקול [b]תשלום לתחזוקת האתר[/b] ב [url=https://www.beofen-tv.co.il/payment.html.]דף המתאים לכך[/url]

=[b]וכמובן שיש את [url=http://local-blog.co.il/]מושבה חופשית[/url] , האתר של [po]ברונית ב[/po], שמדווח בו באופן שותף מה קורה בפר"ח והסביבה וגם יש כל מיני לוחות בחינם למי שמחפש כל מיני דברים[/b]=
[hr]

[spoiler=מפגשי אמהות ותינוקות]

[list]
[*] [b][po]מפגשים בפרדס חנה[/po][/b]
[/list]

[list]
[*] [b][po]מפגשים ברמת הנדיב[/po][/b]
[/list]
[u][po]מפגשים ברמת הנדיב[/po] ממשיכים להתקיים בכיף, כל יום שלישי וחמישי, 10:00- 13:00 בערך בגן השעשועים שבמרכז רמת הנדיב. מגיעות מעין הוד ועד חדרה, בואו גם אתם! הילדים מגיל אפס עד שלוש וחצי- ארבע, המחצלות פתוחות והאבטיח זורם! לפעמים מטיילים לגנים, לעיזים, או סתם בסביבה. תמיד כדאי להתעדכן בדף ואפשר גם לבקש להצטרף לרשימת התפוצה.[/u] (24/8/11)

[list]
[*] [b][po]מפגשים באזור חדרה[/po][/b]
[/list]

[b][po]תמר איל[/po][/b] (2009-5-28T13:49:45):
אמהות יקרות
אחת לשבוע בימי ד' 9:00-12:00 מתקיים בביתי שבפרדס חנה מפגש לאמהות
[b]– ניתן לבוא יחד עם הילדים – [/b]
המפגש מתקיים עבורנו האמהות כמפגש תמיכה וגדילה סביב נושא ההורות והחוויה המשפחתית.

[list]
[*] המפגשים מתקיימים מתוך אמונה בכוחה של שותפות.
[/list]
חברות הקבוצה מבינות את חשיבותה של קבוצה בעולמו של הפרט.
אנו יודעת, כי אמהות יחד יוצרות עולם טוב יותר.*

9:00 אנו נפגשות לארוחת בוקר
[list]
[*] אני מכינה לחמניות וכל אחת מביאה משהוא לשולחן המשותף.
[*] מי שלא מגיעה בזמן לוקחת בחשבון שהאיחור הוא על חשבון הארוחה.
[/list]
10:00 ישיבה במעגל ליצירת מרחב שיתוף מובנה, כל מפגש נפתח הסבב שיתוף.
[list]
[*] מה אני מביאה למרחב המשותף? - מה אני מבקשת, בנקודת הזמן זו לעצמי?
[*] אנו מקדישות חצי שעה להיכרות בעזרת משחקים ותרגילים, אותם הכנו מראש.
[/list]
10:30 התפתחות אישית תוך מבט דרך החלון האמהות.
[list]
[*] כל שבוע, בדרך מקורית נציף סוגיות הקשורות לנושאים שמטרידים ומחברים אותנו.
[/list]
11:15 הפסקה
11:35 סיכום מפגש שמטרתו העצמה אישית וקבוצתית.
[list]
[*] אנו משתפות בחוויה אישית, הבנה חדשה או חיבור משמעותי עבורי מתוך המפגש.
[*] אנו מנסות לדייק באיכות אותה אני לוקחת לעצמי מתוך המפגש המשותף.
[*] אנו מודות לחברות ונפרדות מתוך כוונה להיפגש גם בשבוע הבא.
[/list]

[list]
[*] אם יש בקרבתך אם הזקוקה למפגשים מסוג זה,
[/list]
אנא שמשי כשליחה להעברת מידע זה.*

[list]
[*] לפרטים נוספים
[/list]
תמר איל - 052-2944766*
http://www.homoeopath.co.il/

[b][po]רות לונה לב[/po][/b] (2011-10-10T21:13:45):
[b]בית פתוח לאמהות[/b]- עם רות לונה לב
ילדת. הבאת חיים חדשים לעולם.
לצד אהבה, שמחה והתרגשות, יש המון חוסר וודאות, חששות ואשמה.
המון שאלות ותחושות עולות בקשר לתינוק, לעצמך, לזוגיות, לחייך-
כיצד להתמודד עם הבכי (של התינוק ושלך), חוסר השינה, ההנקה והגזים,
גופך שהשתנה, התחושה שאין לך זמן, השכחה של הדברים שאת אוהבת ושל החופש בחייך, המורכבות בזוגיות והבידוד שלך כאמא.
כל אלה ועוד כל כך הרבה נולדו יחד עם לידתך כאמא.

אפשר לעבור את השינוי האדיר והלא נתפס הזה של להפוך להיות אמא ביחד- עם עוד נשים אמהות,
לקבל עזרה ותמיכה, מקום לכל מה שעובר בגופך ובנפשך.

אני מזמינה אותך בכל יום ג' בין השעות 9:30 ל- 12:30
לבוא לביתי בפרדס חנה יחד עם תינוקך ולפגוש אותי ועוד אמהות בתחילת דרכן.
בבית הפתוח לאמהות אפשר לשאול ולשתף בהכל בתוך מרחב מוגן ואינטימי.
אני אהיה עם הידע והנסיון המקצועי שלי ועם ליבי הרחב לתת מענה לשאלות, להקשיב, לחבק, לתמוך
ולעזור לך בחייך החדשים כאמא- לעזור לך לקבל בטחון בדרכך החדשה, להקשיב לאינטואיציה, לקולך הפנימי,
לתינוקך ולמפגש הספציפי והחד פעמי שביניכם, מפגש שמזמין אותך אל עצמך.

הבית הפתוח יחל את פעילותו אחרי החגים בכל יום שלישי
התאריך הקרוב: 25 באוקטובר 2011. עלות: 60 ₪ למפגש.
לפרטים נוספים אפשר להתקשר אליי לטלפון- 054-5339509
או לכתוב לי במייל- [email protected]
אתר: www.rutlev.com

כמה מילים עליי...
כבר 12 שנה שאני מלווה נשים, תינוקות ומשפחות בהריון, בלידה, בהנקה ובחיים
ועדיין אני נפעמת. אני דולה, מדריכת הכנה ללידה והנקה, דולה פוסטפארטום,
מטפלת אישית וזוגית והמון אמא לשני בניי האהובים- זוהר ואלייה.
אני מתמחה בעבודה רגשית ורוחנית סביב תהליכי ההריון והלידה,
בעבודה עם פחדים וטראומה ובליווי נשמות בהיכנסן לעולם ובמסע חייהן.

[/spoiler]
[spoiler=משחקיות]
[b][po]פלוני אלמונית[/po][/b] (2008-11-01T21:44:29):
לידיעת התושבים הצעירים בויצו כרכור נפתחה משחקייה לילדים בגילאי 2-3. בימי חמישי בין השעות 16:00-18:00 . עלות כל מפגש 10 ש"ח כולל כיבוד להורים ולילדים.

[b][po]עלמו נית[/po][/b] (2008-12-06T13:47:56):
[b]אננדה[/b] בכרכור
משחקיה לגיל הרך (מעט ג'ימבורי לקטנטנים והרבה אטרקציות מיוחדות)
בית קפה ידידותי לקטנים ולגדולים
מתאים במיוחד לאמהות עם ילדים
יש גם עם אינטרנט אלחוטי
וסטודיו שמערכת הפעילויות שלו בהתהוות - אפשר גם לשכור אותו

פתוח רצוף מ- 08:00 עד 20:00
המקום מקסים ונעים

http://www.ananda-place.co.il/

[/spoiler]
[spoiler=מקומות בילוי (הופעות, סרטים, הצגות)]
[list]
[*] [b]ראגה[/b] [u]הופעות טובות, מקום נעים, מזרונים וכריות על הרצפה וגם ספסלים למי שחייב[/u] ([po]טול טול[/po]). [b]המייל:[/b] [email protected] . [b][url=http://he-il.facebook.com/people/ראגה-פרדס-חנה/100000147682576:[/b]]הפייסבוק[/url] [b]איך מגיעים :[/b] מככר אגד לכוון בנימינה על דרך הנדיב, פניה ראשונה ימינה לדרך השדה (לכוון קיבוץ משמרות ) ואז פניה שלישית ימינה, אחת אחרי רחוב המלאכה. לפרטים נוספים ורכישת כרטיסים: אורי 054-5971131.
[/list]

[list]
[*] [b][url=http://hayadit5.goop.co.il/Web/[/b]]תיאטרון הידית[/url] – מרכז ליצירה תיאטרונית אלטרנטיבית, דרך השדה 1(ליד הראגה), פרדס חנה –כרכור, טלפון : 04-6289681, 052-5856890.
[/list]

[list]
[*] [b][url=http://www.cinper.com/[/b]]סינמה פריפריה[/url] גלריה לקולנוע ותרבות - רח' היין 27, זכרון יעקב (מול יקב הכרמל), טלפון: מיכל 04-6391557, 052-3743563, דוא”ל: [email protected] .
[/list]

[/spoiler]
[spoiler=מיחזור]

[b]מחזור נייר[/b]
[list]
[*] ליד בי"ס אלישבע.
[*] ליד השופרסל שלי בכרכור.
[*] ליד ביה"ס הדמוקרטי שבילים בשכונת יפה נוף.
[*] ליד בי"ס מרחבים בשכונת נווה מרחב.
[*] בתוך חצר בי"ס אלונים ויסודי כרכור.
[*] בכניסה לנאות יובלים.
[*] ליד בי"ס מורשה.
[/list]
(תרמו: [po]אמא של נבט[/po], [po]מיכל צמות[/po], [po]מיה גל[/po], משוטטת)

[b]מחזור זכוכית[/b]
[list]
[*] קיבוץ ברקאי ליד המכבסה ([po]אמא נמש[/po]).
[/list]

[b]מחזור פסולת אלקטרונית[/b]
[list]
[*] חברת סנונית, בחניון של קניונית הכיכר במרכז פרדס חנה, הכניסה בכביש ליד הדואר - [u]חברת "סנונית" עוסקת במיחזור מכשירי אלקטרוניקה ומחשבים. הם מקבלים מוצרי אלקטרוניקה עד גודל של מיקרוגל, כל מה שיש לו חוט חשמל או בטריות. כל מי שיש לו מכשיר מקולקל, במקום לזרוק לפח או להשאיר ברחוב, כדאי לעשות מאמץ קטן ולהביא את זה לשם. זה גם עוזר לאיכות הסביבה (כי במוצרי האלקטרוניקה יש חמרים רעילים שעדיף שיגיעו למיחזור ולא למזבלה) וגם לחברה (כי "סנונית" מעסיקה אצלה בפירוק המוצרים אנשים עם מוגבלויות)[/u].
[*] קיבוץ ברקאי ליד המכבסה ([po]אמא נמש[/po]).
[*] קיבוץ כפר גליקסון ליד המרכולית ([po]רוניתה בפיתה[/po]).
[*] נקודת איסוף הפסולת האלקטרונית בזכרון יעקב, בכניסה ליקב - [u]מקבלים דברים שלא מתקבלים במקומות אחרים: מסכי מחשב, פלסטיקים מכל סוג ומין, כולל אריזות פלסטיק של אוכל (גבינה, יוגורט, חומוס...- נקיים כמובן), הפלסטיק של קלטות הוידאו (חשוב להוציא מהן לפני כן את הסרט שבפנים, מאחר והוא רעיל ואינו מתמחזר), סוללות ועוד. לפרטים: יואל 057-7344793 שעות הפעילות: 16:30 - 06:30 בכל ימי השבוע[/u]. ([po]ענבל מזכרון יעקב[/po]).
[/list]

[/spoiler]
[spoiler=ציוד לתינוקות (מנשאים, חיתולי בד, חיתולים אקולוגיים)]
[b]מנשאים[/b]
[list]
[*] מנשאי [url=http://www.minsaim.co.il]המנשא הנכון[/url] אצל [po]אמל ית[/po].
[/list]

[b]חיתולי בד[/b]
[list]
[*] [url=http://www.robyna.co.il]חיתולי בד[/url] של [po]ר ו ב י נ א[/po].
[/list]

[b]חיתולים חד פעמיים אקולוגיים[/b]
[list]
[*] מיכל 0547572002 חיתולים של קיבוץ עמיר.
[*] רן 052-6003434 חיתולים של קיבוץ עמיר.
[/list]

[/spoiler]
[spoiler=מטפלים וטיפולים אלטרנטיביים]
ראו גם: [po]המלצות מטפלים אלטרנטיביים[/po]

[b]שיטת אלכסנדר[/b]

[list]
[*] [b]שוש גבעוני[/b], פרדס חנה, 050-3820882, http://www.ormarpe.com/. מומלצת בחום.
[/list]

[b]שיטת גרינברג[/b]

[list]
[*] [b]הדס ארליך-מלכי[/b] , פרדס חנה 050-7750225 - [u]היתה מורה ראשית בגרינברג_ ( גילי). _מאד ממליצה_ ([po]אמא דולפינה דור[/po]). _מטפלת בחסד עליון[/u] ([po]תמר בתואם[/po]).
[/list]

[list]
[*] [b]אריה האובן[/b] פרדס חנה 7769736 054 - [u]מנוסה, מקסים, אדם יקר ולא יקרן_ (ספירלה). _ממש ממש מצויין[/u] ([po]אמא דולפינה דור[/po]).
[/list]

[list]
[*] [b]מלי אלי[/b] מאביאל- [u]מאוד מומלצת_ (מור). _מדריכה בחסד[/u] ([po]אמא דולפינה דור[/po]).
[/list]

[list]
[*] [b]מיכל קרידי[/b] מגבעת עדה. ([po]אמא דולפינה דור[/po]).
[/list]

[list]
[*] [b]גלית שומל[/b] 0524806262 - [u]רציתי להמליץ בחום רב על מטפלת בשיחה ומגע שלמדה גרינברג וגם מטפלת בנשים בהריון (משבוע 15) וגם עושה מוצרי קוסמטיקה ומוצרים משמנים לטיפול בבעיות שונות (המוצרים טבעיים לחלוטין). היא מקסימה אמיתית[/u] (רחל).
[/list]

[b]שיאצו[/b]

[list]
[*] [b][po]גומות חן[/po][/b]- [u]עושה שיאצו מדהים לנשים בהריון בקליניקה בפרדס חנה. אני עשיתי אצלה כשהייתי בהריון והיה מעולה[/u] ([po]אינדי אנית[/po]).
[/list]

[list]
[*] [b][po]יעל חזון[/po][/b] - [u]אני מטפלת בנשים בהריון בעיקר בעזרת שיאצו. השיאצו מגיע הרבה יותר עמוק ורחוק מעיסוי, ויכול גם לעזור הרבה בהכנה ללידה , בתיקון טראומת לידה קודמת ועוד, אני ממליצה עליו בחום. עיסוי כמובן שגם הוא מפנק אך אישה בהריון זקוקה בדרך כלל ליותר. אשמח לעזור 0528618188[/u].
[/list]

[list]
[*] [b][po]מיכל גוטמן[/po][/b] - סייקי שאצו (טאו שיאצו), כרכור, 054-8103085 http://www.seikishiatsu.net/*
[/list]
ממליצה מאד ([po]ר ו ב י נ א[/po]).
ממליצה בחום גם אני ([po]ענבל מזכרון יעקב[/po]).

[list]
[*] [b]גלו שביב[/b] - 0528889191. [u]טאו שיאצו בחסד חוץ מזה שהיא מטפלת בנשמתה[/u] ([po]לירי יער[/po], הצטרפו להמלצה: [po]יעלי לה[/po], [po]אמל ית[/po])
[/list]

[list]
[*] [b][po]סמי בן יעקב[/po][/b] - 054-2176491 - מטפל מוסמך בשיאצו, טווינה ועיסוי תאילנדי (בוגר מסלול תלת שנתי ב"תמורות") מציע טיפולים במחיר מיוחד לגולשי האתר 80 ש"ח לטיפול שלך שעה. אפשרות לטיפול בבית המטופל בתוספת 30 ש"ח.
[*] [b][url=http://www.efrata-way.co.il/[/b],]אפרת בנור[/url] מחדרה. [u]ממליצה מאוד. למה? כי מה שהיא עושה זה הרבה מעבר לשיאצו כלומר בכל מפגש איתה יש שילוב בין שיאצו וטכניקות מגע ודיקור נוספות ושיחה להעמקת והבנה של המצב. ראייה הוליסטית במיטבה[/u] (ממליצה: [po]מיכלול ה[/po]).
[/list]

[list]
[*] [b]רותם[/b] בכרכור, המקום שלה נקרא אורחיים, הטלפון שלה 8994313 ב - 052. עושה שיאצו וגם טיפולים אחרים כמו טוינא, טיפול בתזונה. [u]למה? הגעתי אליה עם כתף תפוסה וכאבים חזקים מאוד, והיא הצילה אותי (יותר מפעם אחת)[/u] (ממליצה: [po]אמא ועוד[/po]).
[/list]

[list]
[*] [b][po]יוטי בעיר[/po][/b] [u]שיאצו מעולה מעולה לגב (בעיני יותר טוב בהרבה ממסאז') - המלצה חמה[/u] ([po]נטע ש[/po]).
[/list]

[b]ביוסינטזה- פסיכותרפיה גופנית[/b]

[list]
[*] [b][po]שריתה ראני[/po][/b] saritzer בgmail.com מטפלת בנימינה, אפשר לבוא גם לפגישה חד-פעמית כדי להכיר - [u]טיפול נפשי של אחת- על אחת(ד) שיחה בשילוב עם עבודת גוף וכלים נוספים. מתאים למצבים של משבר, מעבר וטראומה. מתאים לתקופות של רצון להתפתח לחקור ולשנות. מתאים כשפשוט לא יודעים מה כן , אבל יודעים מה לא....[/u]
[/list]

[list]
[*] [b]רותי באום[/b] 052.2366274 - [u]ממליצה בחום, מטפלת בפיסכותרפיה עם ידיים מדהימות!!![/u] ([po]מיכל יוגה[/po]).
[/list]

[list]
[*] [b]מאיה[/b] 052-5736079 - [u]מטפלת במגע המשלבת עבודה רגשית ועבודה קולית, בעלת רגישות וידיים טובות[/u].
[/list]

[list]
[*] [b][po]רותי שמיר[/po][/b], פסיכותרפיסטית גופנית הוליסטית - [u]טיפולי תמיכה לאימהות- אחרי לידה וגם עשרים שנה אחרי לידה. שילוב של שיחה, מגע, עיסוי, פרחי באך ועוד- לפי הצורך והחשק, במחירים נוחים, טיפול חד פעמי או מתמשך. אם את צריכה בייביסיטר שיהיה באזור הטיפול (למשל אם את מניקה)- אפשר לארגן[/u].
[/list]

[b]דיקור[/b]

[list]
[*] [b]מיכל לוי[/b] 050-7333483 מקבלת בכרכור בשני וחמישי (פלונית).
[/list]

[list]
[*] [b][po]מיה גל[/po][/b] - http://www.mayagal.co.il/index.html :-){{}}. [u]ממליצה מאוד מאוד על מיה (גם לדיקור וגם להנחיית טנטרה). יש לה אינטואיציה מדהימה, היא רגישה, מבינה אותי בדיוק, גם לפי הדופק וגם מהשיחה, והטיפולים עובדים במדוייק[/u] ([po]רוניתה פיתה[/po])
[/list]

[b]טיפול באבנים חמות[/b]

[list]
[*] [b][po]גומות חן[/po][/b] פלאפון 0506840368 - [u]רוצה להזמין אתכן לטיפול מפנק, טיפול עם אבנים חמות. זוהי שיטה אינדיאנית המשלבת בעיסוי אבני בזלת חמות. אורך הטיפול הוא שעה, שעה של פינוק ורוגע והרבה חום[/u].
[/list]

[b]מסאג'[/b]

[list]
[*] [b]שרית אהרון[/b] - עיסוי במגוון שיטות – רקמות עמוק, שבדי, הוליסטי, רפלקסולוגי ושימוש בכלים אנרגטיים, עם קשב עמוק שיוצר חיבור לצורך של האדם. בכרכור. טל' 052-3565169.
[/list]

[list]
[*] [b][po]טלי רכט[/po][/b] - [b]עיסוי איורוודי[/b]. מעסה גם נשים בהריון.
[/list]
מטפלת בקציר ובזכרון יעקב - 052-5682107, 04-6376291.
אתר: www.talirecht.com
אני ממליצה ([po]מיכלול ה[/po]).

[list]
[*] [b][po]אליהו מחדרה[/po][/b] [u]עיסוי המשלב טכניקות של עיסוי שוודי, עיסוי רקמות עמוק ועיסוי הוליסטי רפואי. לטיפול ולהקלה בבעיות: אורטופדיות, גב, צוואר, בירכיים, מיגרנות, הקלה במתח נפשי. מחיר סביר-מתאים לכולם.[/u]
[/list]

[list]
[*] [b]איתן גינוסר[/b] - [b]מסאג' תאילנדי[/b] 052-6522989 ([po]מיה גל[/po]).
[/list]

[list]
[*] [b]קייסי[/b] - [b]עיסוי רקמות עמוק[/b] בבנימינה 050-4449007.
[/list]
מטפלת נפלאה, קשובה לצרכי הגוף. ממליצה בחום ([po]ענבל מזכרון יעקב[/po])

[b]הידרותרפיה, וואטסו[/b]

[list]
[*] [b]נועה שדה[/b] 052-5784673 - וואטסו, מעולה, מקסימה ([po]מיה גל[/po]).
[/list]

[list]
[*] [b]רונה רוט[/b], זכרון יעקב 054-2620755 - ווטסו ו-water dance. למדה ווטוסו בארה"ב, אצל ממציא השיטה.
[/list]

[list]
[*] [b]דפנה אשר[/b] 052-4757480 - הידרו' מעולה נדמה לי שמטפלת בבינימינה.
[/list]
גם וואטסו היא עושה אבל נראה לי שעם בעיות גב ואגן כדאי באמת להתייעץ איתה. עבדתי בעבר הרבה בבריכה שהיתה לה בקיסריה.היא מקסימה_ ([po]לירי יער[/po]).

[b]נטורופתיה[/b]

[list]
[*] [b]אסתר ארד שחם[/b] 052-2497131 מקבלת בקליניקה של אנאמה בפרדס חנה. [u]ממליצה_ (גלית). _גם אני מאוד מאוד ממליצה, אני אישית לא הייתי הולכת לאפחת אחרת.....[/u] ([po]לירי יער[/po]).
[/list]

[list]
[*] *[po]ורד לב [/po] [u]ממליצה על [po]ורד לב[/po] בחום רב!![/u] (רוני.של.4).
[/list]

[list]
[*] [b]נורית מאור[/b] 054-7008896. [u]אני ממליצה על נטורופתית בשם נורית מאור, שמקבלת בכרכור. עובדת גם עם צמחי מרפא ורפלקסולוגיה ועוסקת בפסיכותרפיה הוליסטית. היא מאוד רגישה ומדויקת.[/u] ([po]רוניתה פיתה[/po]).
[/list]

[b]שיטת פאולה[/b]

[list]
[*] [b]יעל אגמון[/b] 077-3441032 - בגשר הזיו ובזכרון יעקב ([po]ענבל מזכרון יעקב[/po]).
[/list]

[b][po]מיכלול ה[/po][/b] (2010-06-14T22:42:52):
האם את מרגישה תקועה בחלקים מסוימים של חייך? רוצה להכיר את עצמך קצת יותר?
בימים אלו אני מתחילה ללוות נשים בתהליכי צמיחה והכרות עם עצמן ועוצמתן באמצעות [b]תמציות הפרחים של ארץ ישראל[/b].
שיטה זו שפותחה על ידי נתן אמסטר תוכל לעזור לך להשתחרר מאמונות מגבילות ולכוון אותך למודעות עצמית. עוד על השיטה באתר: http://www.holylandessences.com/
אשמח לצאת איתך לדרך מרתקת של למידה והתפתחות. ועכשיו במחיר הכרות של 40 ש"ח בלבד למפגש. (ואפשר לדבר גם על ברטר או על הנחה נוספת).
המפגשים יתקיימו אחת לשבועיים ויערכו שעה וחצי. מומלץ להגיע לפחות לשישה מפגשים על מנת לחוות את התהליך.

יש אפשרות גם לשלב במפגשים שיטות אחרות כגון 'העבודה' של ביירון קייטי, דמיון מודרך וקלפי חיות טוטם.

מיכל 054-2184548

[b][po]ללי יעקובוב מאמנת אישית[/po][/b] (2010-04-05T17:45:45):
חברים יקרים שלום, שמי ללי יעקובוב ואני מאמנת הווייתית בשיטת סאטיה המאפשרת לי להרחיב את מניפת התרומה שלי לעולם.
שיטת האימון היא יוצאת-דופן בעוצמתה ובעומק המפנה שהיא מחוללת בחיי אנשים.
אימון בשיטה זו מאפשרת עצירה והתבוננות, המביאים לפריצת דרך משמעותית לרוחב בתחומי החיים.
זה משהו אחר וייחודי, שאני מזמינה אתכם להכירו מתוך החוויה וההתנסות.
מזמינה אתכם להתעורר לחייכם...
באהבה,
ללי יעקובוב
מאמנת הווייתית לטרנספורמציה
052-4804942
[email protected]

[b][po]חלקיקה בשלם[/po][/b] (2010-11-02T18:54:39):
מתרגשת לספר לכם שאני חוזרת לטפל.
למי שלא יודע, אני מטפלת ברפואה סינית.
למדתי 6 שנים במדיסין, סיימתי ב- 2005 וטיפלתי במשך השנים 2005-2009.
בשנה האחרונה טיפלתי בחברים ובני משפחה ועכשיו אני מתגעגעת.
לקשר עם האנשים, ל" ניסים" שקורים בדיקור, לקליניקה, ולכל מה שמתלווה לטיפול וריפוי.
אני מטפלת בכל הבעיות הכרוניות ( כאבי ראש, בטן, בעיות עיכול, פיריון, שינה...) ובעיות אקוטיות ( שפעות, דלקות באזניים, פגיעות). רק במבוגרים.
אז הנה, דרך חדשה- ישנה....
שלי- 04-6376090 ( אפשר להשאיר הודעה ואני אחזור).

[b][po]תמר איל[/po][/b] (2010-11-05T09:22:57):
אשמח שתבואו לבקר - באתר החדש שלי -
[b]הומאופתיה - משקיעים באיכות החיים[/b]
| מידע | טיפים | בלוג |
http://www.homoeopath.co.il/
אשמח לחוות דעתכם

[b]צביקה[/b] (2010-11-23T09:54:33):
מציע לבאי הפורום הגרים באיזור טיפולי בנשימה מעגלית ובVOICE DIALOG במחיר מופחת.
הטיפול במטרה להביא למודעות,לשחרר תקיעות בחיים ומתאים גם לילדים
בואו בשמחה. הטיפול בכרכור.
צביקה שקדי
ניתן ליצור איתי קשר בכתובת [email protected]

[/spoiler]
[spoiler=יוגה, יוגה להריון ובייבי יוגה]

[list]
[*] [b]"יוגה במרכז"[/b] - תרגול יוגה לנשים, נשים בהריון, אחרי לידה, גיל המעבר ובכלל - 04-6380648 . פרטים נוספים באתר: [url=http://www.yoga-bamerkaz.co.il/]יוגה במרכז[/url]
[/list]

[list]
[*] [b]מירב אורן[/b] 0523908825 ([po]ורד לב[/po]).
[/list]

[list]
[*] [b][po]תמר בתואם[/po][/b] - שעורי יוגה למבוגרים, לנשים, לנשים בהריון, בייבי יוגה ומעגלי תמיכה באמהות אחרי לידה. 054-4599693 (המליצו גם: [po]ורד לב[/po], [po]מיכלול ה[/po]).
[/list]

[list]
[*] [b][po]רוני רות שלב[/po][/b]- יוגה לנשים, נשים בהריון, בייבי יוגה, 054-5926008 046372574, [email protected], פרטים בדף בית או [url=http://www.ronimamayoga.co.il/.]באתר[/url]
[/list]

[list]
[*] [b]מיכל באומן[/b]- מורה מוסמכת ליוגה, שיעורי יוגה מדיטטיבית - קריפלו יוגה kripalu yoga, 052-3775024.
[/list]

[list]
[*] [b][url=http://www.isyoga.co.il/sites/honi/index.php?sid=1[/b]]מקום של יוגה[/url] בקיבוץ עין שמר.
[/list]

[list]
[*] [b][url=http://www.yoga.co.il/index/hkerekeshsh.asp[/b]]הילה קרקש[/url] 054-6644765.
[/list]

[list]
[*] [b][po]ר ו ת ה[/po][/b]- _אני מורה ליוגה- עם תעודות והכשרה במספר שיטות (שיבננדה, ואיינגאר) , וכן מורה ליוגה לילדים (לימדתי 4 שנים ילדים בדיאדה תל אביב, ועוד שנתיים במרכז איינגר יוגה בנוה צדק- קבוצת ילדים , וקבוצת נוער). כמו כן אני תרפיסטית בתנועה- עובדת כ-6 שנים עם ילדים ובני נוער בעלי קשיים רגשיים ונפשיים, במסגרות שונות.
[/list]

[list]
[*] [b][po]איילת א[/po][/b]- פרטים נוספים בדף הבית, 052-3326961. [u]מורה מוסמכת ליוגה ותרפיסטית באמנות, נסיון רב בהדרכת יוגה לילדים, נוער ומבוגרים. דגש על יוגה מיוחדת לנשים, חיזוק שרירי ריצפת האגן, חיזוק שרירי הבטן ועוד[/u].
[/list]

[list]
[*] [b][po]שריתה ראני[/po][/b]- 052-4572478, [u]קבוצת יוגה ויג'נאנה והתפתחות אישית בזכרון יעקב, השעורים יתקיימו בימי א בבוקר, החל ממאי (2010). בקבוצה קטנה בסטודיו מתוק שצופה לחורש[/u].
[/list]

[list]
[*] [b][po]דאנה אום[/po][/b]- [u]יוגה לאימהות, תרגול יוגה לפי שיטת שיבננדה (יוגה קלאסית) לחיזוק הגוף והנפש כאשר התינוק כל הזמן במחיצתך, איתך על מזרון היוגה!_ יום רביעי, 10:00 בבוקר. _נשים וגברים לתרגול יוגה מהנה, שכולל תרגילי נשימה, חיזוק, מתיחה, גמישות (גם מחשבתית!) חשיבה חיובית ומדיטציה[/u] השיעורים כרגע בימי שלישי 20:00 ושישי בבוקר 08:30. בביתי, בסוטדיול'ה יוגה רחוב השיש 13 בנימינה לכל שאלה: 5290100 – 077 או בדפבית שלי.
[/list]

[list]
[*] [b]בית פתוח לקונדליני יוגה[/b] בזכרון יעקב - מירי רינת 050-5785902.
[/list]
קונדליני יוגה היא יוגה דינמית של מודעות וטרנספורמציה. פותחת ערוצים לבריאות, אומץ ושימחה.
(ממליצה: [po]ענבל מזכרון יעקב[/po])

[/spoiler]
[spoiler=התעמלות ואומניות לחימה]

[b]שיטת פאולה בקבוצה[/b] - [b]יעל אגמון[/b] 077-3441032 - בגשר הזיו ובזכרון יעקב ([po]ענבל מזכרון יעקב[/po]).

[b][po]ורד לב[/po][/b] (2008-09-07T10:20:14):
ממליצה בחום על שיטת [po]מחשבת הגוף[/po] ( אני מתעמלת בה כבר 9-10 שנים, 3 הריונות. טפו, טפו, טפו D-: ) ועל [po]נגה סיני[/po] המורה שלי {@

[b][po]מיכלול ה[/po][/b] (2008-09-28T22:01:44):
התחלתי ללכת עם ביתי בת השלוש לחוג תנועה להורים וילדים במשמרות בהנחיית ענת גושן. אני חושבת שהחוג תורם לבת שלי הרבה ונותן לה אתגרי תנועה חדשים והרי כל הלמידה בגילאים הללו היא דרך הגוף ודרך תנועה. בקיצור אני ממליצה. הטלפון של ענת 052-2838413 או 054-6968709. המפגשים בימי ב' אחרי הצהריים, עדיין יש מקום בקבוצה שלנו ב18:30.

[b][po]חן ארנון[/po][/b] (2008-11-24T09:04:41):
שלום!
הנה אנחנו מתחילים מחדש [b]קבוצת טאי צ'י, צ'י גונג ועוד..[/b] במרכז "נירוונה" שבעין-עירון. היום עוד לא סגור לגמרי,
אולם מדובר על פעמיים שבועיות. המנחה הראשי הוא [b]ליאון ספונר[/b] - מחלוצי התחום בארץ.
לפרטים (תכנים מפורטים, גישה): http://www.metaplim.co.il/index.asp?pageid=28298

וגם www.metaplim.co.il/initiation

להתראות!

[b][po]מכרכור באהבה[/po][/b] (2008-11-29T22:02:03):
יש [url=http://www.nia-israel.com/]ניה[/url] NIA בקיסריה עם יונית לרנר אופן
אשתי הולכת ומאוד נהנית
0542555905
בהצלחה

[b][po]יעל דנון[/po][/b] (2008-12-22T13:07:18):
שלום לכולם. פתחתי חוג קפואירה למבוגרים, אתם מוזמנים להתנסות זה מתקיים בקנגרו (מעל בית המרקחת במושבה) וחוץ מזה לכבוד חנוכה אני מעבירה סדנא מיוחדת - ג'ונגו - ריקוד ברזילאי סוחף.
זהו ריקוד עם קשר חזק לאדמה, ממנו התפתחה הסמבה, צעדיו הם פשוטים ומתאימים לכולם, הקסם שלו הוא בתיפוף, בשירה, בחצאיות ובפשטות.
זה קורה ביום חמישי 25.12 בשעה 20:45 - 19:30 . לפרטים נוספים יעל 0545712757

[b][po]ליאת בר[/po][/b] (2010-04-13T11:31:16):
שלום לכולם !
התחילו שיעורי [b]קונטקט אימפרוביזציה[/b] בחדרה
וכולם מוזמנים
פרטים על השיעורים ועל קונטקט בכלל בדף הבית שלי
וגם בכתבה
http://www.bodyways.org/articles/[po]flyer article[/po].asp?id=109
(מתוך "חיים אחרים" מלפני כמה שנים)

[b][po]שי גבעת עדה[/po][/b] (2010-07-08T20:12:45):
אני מלמד נינג'וצו (בודו-טאיג'יטסו) בגבעת-עדה, קבוצה קטנה, בוגרת וטובה. ביה"ס שלי (דוג'ו = בי"ס לאמנות לחימה יפנית) משתייך לבית-ספר Bujinkan העולמי, בראשות סוקה (ראש שיטה) ד"ר האצומי מסאקי, כאשר המורה הישיר שלי בארץ הוא שיהאן דני וקסמן, שלמד כ- 13 שנים ביפן - נינג'וצו, ג'ודו וזן (Zen). הלימוד הינו בדרכו של דני, כלומר: שילוב של הלחימה האפקטיבית (נינג'יצו), הרוח (זן) והנפש והגוף (ג'ודו) וברוח הבוג'יקאן ביפן - רוח השקט הפנימי, השלווה, אהבת האדם והאפקטיביות הלחימתית.
מעט מילים על הנינג'יצו, כפי שכתב סוקה טושיצוגו טאקאמאצו - המורה של ראש השיטה הנוכחי - סוקה 33 לשיטת טוגאקורה-ריו): "הנינג'וצו מגלם בתוכו את התפיסה המלאה ביותר של הגנה עצמית - לא רק במובן הפיזי, אלא גם במובן הנפשי והרוחני. דרך הנינג'וצו היא דרך הקיימות - הסיבולת, ההישרדות והערמומיות. הנינג'וצו היא הדרך להגיע לאן שאנו רוצים תוך עשיית העולם מקום טוב יותר. מיומנות הנינג'ה היא אמנות הניצחון".
שיעור נסיון - חינם (כמובן!).
לפרטים נוספים: שי. 050-6218325, [email protected]

[b][po]אמא נמש[/po][/b] (2010-08-04T15:55:17):
פילאטיס מעולה עם ריבי פלג
מומלץ מאד 052-8959925

[/spoiler]
[spoiler=מדיטציה]
[b][po]נטע ש[/po][/b] (2010-09-15T23:29:27):
[b]קבוצת מדיטציה זן פרדס-חנה[/b]
המפגש הראשון היה מקסים, [url=http://picasaweb.google.com/avitality/20100905?authkey=Gv1sRgCPH2gYmDkaatsgE&feat=email]הנה תמונות[/url]
רוב האנשים באו ממרכזים אחרים בארץ לכבוד הפתיחה החגיגית {@ אפשר לקבל מושג על סגנון התרגול
מפגשים שבועיים קבועים מתקיימים בימי ראשון
19:00-21:15
ברח' ההדרים 72
פרדס חנה

ליצירת קשר עם קבוצת הזן: 054-6522812
http://www.bigmistake.org.il/
[email protected]

[/spoiler]
[spoiler=חוגים וסדנאות שונות]
[b][po]נועה בתנועה[/po][/b] (2008-11-03T22:45:23):
רוצה ליידע על מתחם לחוגים/סדנאות/טיפולים בפרדס -חנה, בשם "קנגורו בתנועה"
מציע סטודיו וקליניקות להשכרה למטפלים ומנחים/מדריכים - בתחומים שונים
ממוקם במרכז פרדס חנה, מאד מרכזי, מרווח ואסתטי למדיי

בשל ריבוי הפעילויות במקום ומעבר רב של קהל - נוצרת חשיפה יפה לפעילויות השונות המתקיימות במקום, ואפשרות להתפתח, באווירה נעימה ולא מסחרית.

הדקלים 103, פרדס-חנה, 6231632

[b][po]לימודי ציור בפרדס חנה[/po][/b] (2008-12-17T14:41:28):
[b]ציור ורישום למבוגרים[/b]

[u]בואו לצייר כמו שתמיד רציתם![/u]

שיעורי ציור ורישום,למתחילים ומתקדמים, בהנחיית צייר פעיל, בוגר בצלאל.
קבוצות קטנות, אווירה אינטימית וחמה, בלב פרדס חנה.
השיעור מתקיים ביום שני, משעה 19:00 עד 22:00.

גלריה ברשת של עבודות שלי ניתן לראות כאן:
http://www.flickr.com/photos/15274635@N03/show/
לפרטים נוספים –

חמי – טל. 054-6222783
[email protected]

[b][po]מיכל הלב[/po][/b] (2010-04-13T00:54:52):
[b]חוג מלאכות יד עפ"י וולדורף[/b]- נפתח חוג מלאכות אנתרופוסופיות בזכרון
ימי רביעי 10:30-13:00 [b]בסטודיו יוגה מהלב[/b]
http://picasaweb.google.com/michalhalev/sAvooI
לפרטים אפשר בדפבית או 050-7562622

[b]עדי[/b] (2010-06-28T17:13:09):
[u]מחפשת מדריך או מדריכה לשחייה לילד שלי בן החמש[/u]
ממליצה על נח שפריר. יש מודעות קטנות עם השם שלו ומס' טלפון בכל מקום באזור. הוא מקסים (היה המדריך שחייה שלי לפני מליון שנה בערך....)
עדי

[b]לימוד תופים:[/b]
[list]
[*] [b]שלמה בר[/b] - סדנת התופים של שלמה בר ( הברירה הטבעית ) נערכת בימי רביעי בראגה, להרשמה ופרטים 04-6380297.
[*] [b]אבי אגבבה[/b] - מורה מצויין והוא גר בגן שומרון (הוא גם פרקשניסט מעולה ומנגן בכל העולם ובארץ עם כל מיני גדולים כמו חווה אלברשטיין וכאלו) הטלפון שלו 0526977917.
[*] [b]אסף סביליה[/b] 052-2315113. [u]אישי היקר מורה לגיטרה ניפלא וגם לכלי הקשה, רק עברנו לעזור וישמח לתלמידים חדשים מהאזור מגיע לבית התלמיד[/u] (תמר).
[/list]

[b]קפוארה לילדים[/b]
[list]
[*] [b]מתנ"ס בי"ס כרכור[/b]- [u]יתרונות: ארפה המדריכה ממש אחלה, וזה מאד מאד זול. חסרונות: לטעמנו, יותר מדי ילדים. אבל זה מאד אישי. מכירה הרבה מאד ילדים שנהנים שם מאד._ ([po]ר ו ב י נ א[/po]). _הבת שלי בחוג בכרכור אצל ארפה. מאוד מרוצה ומאוד אוהבת ללכת. גם אני חושבת שהיא מורה מעולה. ויש לה הרבה מה לתת לילדים גם בקבוצות גדולות.[/u] ([po]מיכלול ה[/po]).
[/list]

[list]
[*] [b]בית היולי שבשדות ים[/b]- [u]לא מכירה אישית אבל שמעתי דברים טובים, ובטח פחות עמוס בילדים מבכרכור (אין שם כלכך הרבה מקום :-P )_ ([po]ר ו ב י נ א[/po]). _הבן שלי בחוג בשדות ים ומרוצה ביותר.[/u] ([po]POOH והתוספות[/po])
[/list]

[b][po]שומרי הגן[/po][/b]
שומרי הגן לילדים
אנחנו מלמדים מיומנויות חיים שהולכות ונעלמות מהעולם-גששות, צמחי מאכל ומרפא, הדלקת אש ללא גפרורים, בניית מחסות, התגנבות והסתוות ואיך להיות ביחד. למידע נוסף: www.shomreihagan.org.il

[list]
[*] [b]ליד עין שמר[/b] לילדי פרדס חנה-כרכור והסביבה לגילאי 5-7 ימי שני. הדרכה על ידי לו בוצ'ן ואלומה פלג. ליצירת קשר : 054-7642436 , [email protected].
[*] [b]בחורש טבעי ליד [/b]עמיקם* לגילאי 8-10 ימי שלישי. הדרכה על ידי ערן בר און ולו בוצ'ן.
[/list]
ליצירת קשר : 054-7642436 , [email protected].
[list]
[*] [b]בחוף קיסריה[/b], לילדי *כיתות ב'-ד', ויתקיים בימי ה' בין 1600 ל 1830, החוג מיועד לילדי קיסריה, וגם לילדים מיישובים בסביבה. לפרטים נוספים ניתן לפנות ל: דני: 0544333748 [email protected], איילה: 0544764419 [email protected]
[/list]

[b][po]פלוני אלמונית[/po][/b] (2010-10-22T23:23:20):
שלום, רציתי להזמין משפחות של הום סקולינג לסטודיו לקרמיקה שלי בכרכור, למפגש חודשי מיוחד למשפחות הלומדות בבית.
החוג מתאים לילדים מגיל 4 ועד גיל 12.
הסטודיו מרווח ונעים ובכל מפגש נכין עבודה מחומר, או נצבע כלי מוכן (כמו צלחת) עם צבעי קרמיקה.
בנוסף - תזכו לחברה טובה! (וגם מקום טוב להפגש בחודשי החורף).
המפגש הראשון היה מוצלח.
מחיר מפגש חודשי יהיה 50 ש"ח לילד הראשון עם 10% הנחה לכל אח/אחות נוספים.
אפשר ליצור קשר עמי בפלאפון 050-980-7250 או בדוא"ל twohands at 012 dot net dot il. יש לי אתר גם שאפשר להסתכל בו: www.twohands.co.il.

[b][po]לימור מספרת מהאגדות[/po][/b] (2010-11-09T22:27:58):
אני רוצה להזמינכם ל[b]חוג סיפור[/b] לגילאי 3 - 6 ביום א' אחה"צ.
נפתחה קבוצה לגילאי 3 -4 בשעה: 17.00
הסיפורים הם כלי רב עוצמה עבור הילדים, הם חווים את הסיפורים, מזדהים עם הדמויות ולוקחים חלק בסיפור. בחוגי הסיפור אני נעזרת בכלי מופלא זה כדי לשכלל את יכולותיהם השפתיות של הילדים :
ידוע שליכולות אלו חשיבות מכרעת בלימודי הקריאה ובהבנת הנקרא.
כל מרכיבי החוג מותאמים לדרכי הלמידה החוויתיות האופייניות לילדים צעירים.
במפגשי החוג ישולבו הומור, משחק, תנועה, שירה, מוסיקה, הקשבה פעילה לסיפורים המסופרים כלשונם עם תיווך מתאים, שיחה בעקבות הסיפורים, יצירת דמויות מן הסיפורים והבעה באמצעותן.
לפרטים: לימור המספרת 2204274 - 052

[/spoiler]
[spoiler=שיעורים פרטיים]
[b]ורד[/b] (2008-11-16T11:26:26):
לאנשי החינוך הביתי שלום.

שמי ורד ואני עוסקת בחינוך מזה 17 שנים.
אני מציעה שני תחומים ללימוד:

לימוד אנגלית.
התנסות באומנות ומלאכת יד אנתרופוסופית.

אנגלית-
לימוד האנגלית הינו חוויתי, מעשיר ומהנה.
הקניית מיומנויות השפה האנגלית- דיבור כתיבה וקריאה (בהתאם לגיל הילדים), תוך מפגש עם
תכני היומיום איתם נפגשים הילדים, באמצעות משחק, תנועה ושירה.
אומנות ומלאכת יד אנתרופוסופית-
רכישת מיומנויות מלאכת היד האנתרופוסופית (מחומרים טבעיים):
תפירה, רקמה, סריגה ועוד... השלובים יחד עם גיל הילדים בכל שלב מהתפתחותם,
דבר המאפשר באופן טבעי תמיכה בהתפתחות הילדים וגדילתם כבני אדם שלמים וחופשיים.

על עצמי- אני בת 44 מפרדס חנה.
אני הומיאופתית קלאסית, מורה לשיטת אלכסנדר, עוסקת בהוראת אנגלית חווייתית ובחינוך על גווניו. לשעבר גננת אנתרופוסופית ביודפת, שבגליל ומורה לאנגלית בבית- הספר הדמוקרטי בחדרה.
אוהבת את המפגש עם הילדים ושמחה להיות חלק ממסע גדילתם.

לפרטים נוספים- ורד רוזינס,
טל': 0528-737202
מייל: [email protected]

בברכת ימים טובים ורד

[b][po]רוני שיעורים פרטיים[/po][/b] (2008-11-20T16:15:19):
שלום לכולם,
קוראים לי רוני ואני מלמדת שיעורים פרטיים בכל המקצועות לגילאי בי"ס יסודי.
נחמדה ,סבלנית, אינטלגנטית ואוהבת ילדים..
רוני 050-9935188

[b][po]יעלי לה[/po][/b] (2010-01-13T12:07:02):
[b]שיעורים פרטיים[/b]
עזרה לילדי חינוך ביתי בהקניית [b]קריאה-כתיבה[/b]
שיעורי עזר ב{{}}[b]לשון[/b] (גם לבחינות בגרות)
לימוד [b]עברית[/b] כשפה שנייה לילדים / מבוגרים
יעל 04-6373570
@}

[/spoiler]
[spoiler=רופאים]
ראו גם:
[list]
[*] [po]חיפוש והמלצות רופאים קונבנציונאליים[/po]
[*] [po]המלצות רופאי נשים[/po]
[*] [po]המלצות רופאי ילדים[/po]
[*] [po]המלצות רופאים ידידותיים לילדים שלמים ועורלותיהם[/po]
[*] [po]המלצות רופאי שיניים[/po]
[/list]

[b]רופאי נשים:[/b]
[list]
[*] [b]ד"ר דן מרום[/b] פרדס חנה-כרכור, האורנים 10 04-6371723 03-5117045, מקבל גם באור עקיבא
[/list]
[u]מאד נחמד, מאפשר ולא מתערב בהחלטות חשובות (אני למשל יולדת בבית, לא עושה העמסות סוכר ולא יותר מדיי א"ס)[/u] ([po]ורד לב[/po]) (ממליצים גם: אר, לירי)

[list]
[*] [b]ד"ר דוידסון[/b]- [u]שמעתי על ד"ר דוידסון בעיקר שהוא לא ממש נחמד. לא יודעת על המקצועיות שלו_ (כרמיתי). _סה"כ רופא טוב, יחס נעים אם כי מעט מתנשא, מאד צרמה לי תגובתו הכועסת על כך שבחרתי שלא לעשות אצלו את בדיקת מי השפיר אלא אצל רופא אחר , מאותו רגע (שבוע 20 בערך...חצי הריון לפניי עוד...) יחסו הישתנה, היה פחות סבלני וקשוב לשאלות, תהיות וכו' התקבלה הרגשה של זלזול מצידו_ ([po]mama g[/po]). _קיבלתי המלצה על ד"ר עדי דוידסון http://www.dr-davidson.info/ לא הייתי אבל שווה לנסות , אומרים שהוא רופא מעולה עם גישה רגועה ונעימה.[/u] ([po]מה איתי[/po]).
[/list]

[list]
[*] [b]ד"ר אריה שחר[/b], בחדרה. [u]עליו אני ממליצה_ (כרמיתי). _עשה לי שקיפות וסקירה בהריון האחרון, היה מאוד נחמד ואדיב ויסודי, אבל לא מכירה אותו מעבר לכך[/u] ([po]רוני של 4[/po]).
[/list]

[list]
[*] [b]ד"ר יריב רוזנבוים[/b]- [u]אני אצלו כבר כמה שנים ומרוצה..._ ([po]POOH והתוספות[/po]). _אני הייתי אצלו בחדרה בהריון בסיכון ולא כ"כ אהבתי - היה תמיד לחוץ (שלא באשמתו), קצת תחושה שעושה לי טובה שבודק אותי ומנסה לחפף אותי כמה שיותר מהר...[/u] ([po]פלוני אלמונית[/po])
[/list]
[u]במעקב ההריון אני יצאתי ממנו בוכה מהלחצותיו בכל פגישה. תמיד טרח להבהיר לי מה עוד עלול לקרות ואילו זוועות ראה בחייו המקצועיים. נאם לי נגד לידות בית, וביטל אפשרות להיפוך ספונטאני של עוברית בשבוע 34 (!!!). מעבר לפרטים האלו, הוא אדיב ונותן יחס אישי [/u] (נשארת פלונית כי איים שיתבע אותי על הוצאת דיבה)
[u]אני הייתי אצלו ומרוצה.[/u] ([po]פלוני אלמונית[/po])
[u]אני הייתי אצל רופא הנשים יריב רוזנבויים במעקב הריון, אם תרצי את חוות הדעת שלי, את מוזמנת לפנות אלי במייל (מופיע בדף הבית).[/u] ([po]רוניתה בפיתה[/po]).

[list]
[*] [b]דר' אפרת הררי[/b] - מקבלת גם בחדרה וגם בזכרון. [u]אני ממליצה, היא כיבדה כל בחירה שלי ולא הלחיצה, גם כשהודעתי לה על מיעוט הבדיקות בהריון ולידת הבית :-) היא אפילו פרגנה בעניין הלידה. שיטת מניעת ההריון החביבה עליה היא מודעות פריון (!!!), והיא אפילו הבינה מיד על מה אני מדברת כשהגעתי אליה עם תינוק בלי חיתולים :-) יחד עם זאת, היא די קורקטית ויעילה ולא נוטה להארכת זמן ושטויות רגשיות. שזה מעולה מבחינתי_ ([po]רוני של 4[/po]). _רצינית , נחמדה ובאופן כללי מומלצת ביותר. רופאת נשים נהדרת, התורים ארוכים. _ ([po]אמא נמש[/po]). _ רופאה מעולה בעיני[/u] ([po]מה איתי[/po]).
[/list]

[list]
[*] [b]ד"ר קמפף[/b] [u]לגמרי [b]לא[/b] ממליצה על דר' קמפף - הייתי אצלו באיזו בדיקה אחרת פעם (שרק הוא היה מוסמך לעשות) והוא היה מגעיל ודוחה. סירב (!!!) לתת לי סדין או חלוק לכסות את עצמי, והעיר הערות לא רלוונטיות ומגעילות. לא איש נעים ולא אחד שהייתי רוצה לפגוש על בסיס קבוע[/u] ([po]רוני של 4[/po]).
[/list]

[list]
[*] [b]דר' יצחק נוי[/b] כבר לא עובד בפרדס חנה יותר אלא רק בחדרה, [u]נחמד ובגובה העיניים[/u] (אליאל).
[/list]

[list]
[*] [b]ד"ר בני פיינר[/b]. [u]למרות שהוא נגד לידות בית אני מאוד מרוצה ממנו בסה"כ , הוא די זורם ולא מבלבל את השכל בכלל[/u] ([po]מה איתי[/po]).
[/list]

[b]רופאי משפחה:[/b]

[list]
[*] [b]ד"ר אבו[/b] מקבל במכבי, [u]מנוסה, קשוב, סבלני, מסביר פנים ומסביר בכלל כל מה שצריך, לא מתנשא.[/u] (אליאל).
[/list]

[b]רופאי עור:[/b]

[list]
[*] [b]ד"ר שלומית הלחמי[/b] (אר).
[/list]

[list]
[*] [b]פאבל דיאצ'נקו[/b] [u]לפי האתר של הכללית, הם מציעים רק רופא עור אחד בפרדס חנה - פאבל דיאצ'נקו. הייתי אצלו כמה פעמים והייתי מרוצה.[/u] ([po]פלוני אלמונית[/po])
[/list]

[b]רופאי שיניים:[/b]

[list]
[*] [b]יורם וטלי בן שבת[/b] במושבה בפרדס חנה, 04-6376999. [u]מאוד מאוד מקצועיים אמינים ונעימים[/u] ([po]לירי יער[/po])
[/list]

[list]
[*] [b]יסער[/b], בזיכרון בתחילת המדרחוב, 0522270570. [u]מרפאה קטנה, עובד לבד, מצחיק, מקצועי, לא יקרן ומומלץ בחום כרופא וכאדם[/u]([po]טליה סופסוף אמא[/po]).
[/list]

[list]
[*] [b]עוזיאל יפת[/b]- [u]רוצה להמליץ על רופא שיניים מדהים בשם עוזיאל יפת. לכל החרדתיים... האיש הזה הוא תיקון חוויה. מומלץ בחום!!![/u] ([po]הקוסמת מארץ עוץ[/po]).
[/list]

[/spoiler]
[spoiler=דולה, יועצת הנקה]
[b]דולה[/b]

[b]מיכל[/b] (2008-11-20T21:49:44):
נשים יקרות,
אני תומכת לידה - [b]דולה[/b]. יכולה ללוות בהלל יפה, לניאדו, מאיר, העמק... וגם בבית.
...וגם - [b]מדריכת הכנה ללידה[/b] לזוגות שרוצים הכנה אישית ופרטית, רק להם או לעוד זוג חברים.
מי שרוצה המלצות, אשמח להפנות לנשים שליוויתי.
שתהיה לידה טובה וניפגש בשמחות,
מיכל.
[email protected]

[b]יועצת הנקה[/b]
[list]
[*] [b][po]ורד לב[/po][/b] 052-8527755 (המליצו: [po]אמא נמש[/po], רוני.של.4).
[/list]

[/spoiler]
[spoiler=ריפוי בעיסוק, קלינאי/ת תקשורת]

[b]ריפוי בעיסוק[/b]
[list]
[*] [b]רינת ליש משאלי[/b]- מרפאה בעיסוק עם תואר שני מקבלת בבנימינה או דרך מכבי בחדרה: 052.5365866. [u]ממליצה בחום_ ([po]מיכל יוגה[/po]). _מצטרפת בחום רב להמלצה על רינת ליש משאלי, מרפאה בעיסוק נדירה בתחומה עם רגישות עצומה לילדים, אגב עיקר עיסוקה בעיות של ויסות רגשי ותקשורת[/u] ([po]פלוני אלונית[/po]).
[/list]

[list]
[*] [b]אורית ענבר[/b] 052-3718090, בפר"ח. מאבחנת בריפוי בעיסוק לילדים, (עובדת גם עם קופת חולים מאוחדת). [u]ממליצה מאד, מעולה. עזרה לנו לעשות שינוי מהותי[/u] ([po]מיה גל[/po])
[/list]

[list]
[*] [b]יונה רוט[/b] במרכז לגיל הרך בפרדס חנה. [u]מדהימה, עם יכולת תקשורת מעוררת קנאה עם ילדים, מקצועית. אלופה.[/u] (gigish).
[/list]

[b]קלינאי/ת תקשורת[/b]
[b]גיתית יצחקנאי[/b] _ קלינאית תקשורת מומלצת ([po]מיכלול ה[/po])

[/spoiler]
[spoiler=פסיכולוגיה, טיפול זוגי ועוד]

[b]פסיכולוג/ית ועוד[/b]

[list]
[*] [b]מירה זעירא[/b] 054-2128582. [u]יש לה נסיון עם מתבגרים בתור פסיכולוגית גם. בפרדס חנה.[/u] ([po]נטע ש[/po]).
[/list]

[list]
[*] [b]נורית סמיש[/b], פסיכולוגית חינוכית מומחית, ופסיכולוגית קלינית מתמחה. מתמקדת בעבודה עם הורים לילדים בגיל הרך, בחינוך הרגיל ובחינוך המיוחד. מרכזת פרוייקט ייעוץ פסיכולוגי להורים בטיפות חלב, במסגרת שיקום שכונות. קליניקה פרטית בזכרון יעקב, ומנחת קבוצות הורים. נייד: 052-3060649. (רינת). (ממליצים גם: ענתי, מיכל).
[/list]

[list]
[*] [b]גלית קלו[/b], בזכרון יעקב, פסיכולוגית קלינית. [u] מטפלת ריגשית מדהימה[/u] ([po]מסע חיפוש של פוקימון[/po]).
[/list]

[list]
[*] [b]מירי בהט[/b], 054-2222384, מטפלת בדרמה ויש באמתחתה עוד כלים רבים וטובים. הטיפול אצלה הוא לרוב דיאדי, ומשלב עבודה בדרמה, ציור, ארגז חול (מדהים!), משחק ועוד.[url=http://www.facebook.com/media/set/?set=a.10150280828659921.349924.526149920]דוגמה לתרפיה באמצעות ארגז חול[/url]
[/list]
([po]מיה גל[/po])

[list]
[*] [b][url=http://amitsd.co.il/[/b],]עמית שיינר[/url] 052-8777916, מטפלת בביבליותרפיה מבנימינה. [u]מקסימה ביותר. טיפלה בבן של חברים שלנו והדריכה אותנו בטיפת חלב. אם היא מקבלת - שווה, שווה, שווה ביותר._ (דנה). _מצטרפת בחום להמלצה על עמית שיינר כמטפלת רגשית. היא מצויינת.[/u] (סיגל).
[/list]

[list]
[*] [b]מירה אמיר[/b], פרדס חנה. [u]תראפיסטית באומנות ואשה מקסימה[/u] ([po]שריתה ראני[/po]).
[/list]

[list]
[*] [b]בת-חן קובלר[/b], 0544821117 מטפלת באומנות בגבעת עדה. [u]ממליצה בחום, טיפלה בבת שלי ועזרה לנו מאוד[/u] ([po]טבעי לי[/po]).
[/list]

[b]טיפול זוגי[/b]

[list]
[*] מטפל זוגי/משפחתי מצוין - שלמה בר לב בגן שמואל, 054-4348724 (אלמונית).
[/list]

[list]
[*] [po]מיכל צמות[/po] . מיכל ואביב עגני.
[/list]

[list]
[*] [po]מיה גל[/po], [url=http://lotus-way.co.il/%D7%98%D7%99%D7%A4%D7%95%D7%9C-%D7%98%D7%91%D7%A2%D7%99/%D7%98%D7%99%D7%A4%D7%95%D7%9C-%D7%98%D7%91%D7%A2%D7%99-%D7%9C%D7%96%D7%95%D7%92%D7%95%D7%AA/]דרך הלוטוס[/url] . [u]ממליצה על מיה להעצמת הזוגיות בדרך הטנטרה ובכלל. להגברת האינטימיות, הנוכחות והתקשורת, לא רק במיניות. יש לה את זה![/u] ([po]רוניתה פיתה[/po])
[/list]

[list]
[*] מטפל מומלץ בפרדס חנה הוא סוג'יי. עובד דרך הרבה מאוד שיטות והוא לא רק "מברבר" בשכל, יש ממש תרגול זוגי וזה לנו עשה ממש טוב- היינו אצלו בטיפול לפני שנה כשחווינו משבר יחד וגם עשיתי מספר מפגשים אישיים איתו שמאוד קדמו ועזרו לי לראות דפוסים שלא ראיתי בתוכי. הוא מקבל בקליניקה שלו-אני חושבת שהם עברו דירה בתוך המושבה אז שווה לבדוק איפה הוא יושב כעת. המספר של בת הזוג שלו שמנהלת את הקליניקה הוא050-4800660. (שני).
[/list]

[/spoiler]
[spoiler=קוסמטיקה, תספורת]

[b]קוסמטיקאיות[/b]
[list]
[*] קוסמטיקאית טבעית = מטפלת עם חומרים טבעיים בלבד: יהודית, שכונת נווה שרת, בכניסה לזכרון יעקב.
[/list]
http://panim.awardspace.com / טל' 04-6397311, 050-5303585

[list]
[*] [b]קיד[/b] מגבעת עדה 6388435, [u]היא מדהימה[/u] ([po]יוטי בעיר[/po]).
[/list]

[list]
[*] סידור גבות אצל [b]אלה זיו[/b] 0523686587 ([po]אמא נמש[/po]).
[/list]

[list]
[*] [b]אירית הודיה[/b] 0526656693, [u]ממליצה על הקוסמטיקאית הסופר מקצועית, ונעימה[/u] ([po]עפרה שחר[/po]).
[/list]

[b]ספר/ית[/b]
[list]
[*] [b][url=http://www.local-blog.co.il/home/?p=479[/b]]סיגל ניר[/url] (המליצו: [po]ר ו ב י נ א[/po], [po]מיה גל[/po], [po]ורד לב[/po], [po]עלמו נית[/po]).
[/list]

[list]
[*] [b]ליסה[/b], מספרה ליד בנק הפועלים. 054-7734483 (המליצו: [po]המכשפה הצפונית[/po], [po]מיכלול ה[/po], [po]עפרה שחר[/po]).
[/list]

[list]
[*] [b]אסי[/b], בקניונית הכיכר (ליד הסופרפארם).
[/list]

[list]
[*] [b]דנה[/b] - ספרית טבעית באזור מכמורת, 0523332210. [u]הייתי אצלה לפני שבוע ואני מאוד מרוצה מהתספורת[/u] ([po]מיכל X[/po]).
[/list]

[list]
[*] [b]לילך[/b], גרה בנווה רותם שזה מערב פ"ח (דורש נסיעה...) 052-3430575 ספרית ילדים, אבל מספרת גם מבוגרים רק שבלי פנים צבע וענינים כאלה. מאד מאד מקסימה, ומספרת מעולה. ([po]נטע ש[/po])
[/list]

[/spoiler]
[spoiler=מכוניות (מוסך, פנצ'ריה, מורי נהיגה) ואופניים]

[b]מוסכים:[/b]
[list]
[*] [b]ואליד[/b] בפרדס חנה, ברח' המלאכה, ליד פלסטיק פלוס (המליצו: איילת, [po]ורד לב[/po]).
[/list]

[list]
[*] [b]מוסך אוטו 2000[/b] ליד הבלו-בס מול מלבן 04-6270693. [u]לא מתמחים דווקא בפז'ו אבל מאוד הגונים[/u]. (המליץ: [po]רוני חרובים[/po]).
[/list]

[list]
[*] [b]מוסך קיבוץ משמרות[/b][u]עד עכשיו היה סבבה לקבל שם שירות אמנם לא זול במיוחד אבל די אמין. מה שכן , אייל אחד השותפים שהקימם את המקום עזב עם משפחתו לחו"ל , כך שאי אפשר לדעת מה יהיה הלאה[/u] (המליצה: [po]רוני רות שלב[/po]).
[/list]

[list]
[*] [b]אפי[/b] בקיסריה, אבל מגיע לכל האיזור 052-3214741. [u]נותן רכב חלופי אם יש צורך. חביב, אדיב ולא יקרן. בעבר היה בעל מוסך, ומקושר לכל בעלי המקצוע מסביב (שווה, גם לטסטים (-;{{}})[/u]. (ממליצה: [po]רוניתה פיתה[/po])
[/list]

[b]פנצ'ריה[/b]:
[list]
[*] [b]ליד הבלו בס, ורישוי חן[/b], [u]שני חבר'ה פתחו פנצ'ריה, בן זוגי החליף שם לפני שבועיים צמיגים והיה מבסוט מהם מאד[/u] (המליצה: אפרת).
[/list]

[list]
[*] [b]רסמי[/b] באלונית כרכור פנצ'ריה. [u]הוא מאד נחמד, לא יקר בהתרשמות שלנו ועובד טוב, אנחנו מרוצים ממנו[/u] (המליצה: [po]ורד לב[/po]).
[/list]

[list]
[*] [b]צמיגי או קי[/b] בכניסה לאזור התעשיה באור עקיבא (ממש בצומת , כמה מטרים אחרי מסעדת יסמין וגלידת אליטליה) 04-6260538. [u]שרות יעיל והוגן וכנ"ל המחירים[/u] (המליצה: כרמיתי).
[/list]

[b]מורי נהיגה:[/b]
[list]
[*] [b]יוסי ארדי[/b] מגן שומרון, מלמד בכל האיזור, 052-8564500 . [u]בעלי למד אצלו והיה נהדר, נעים וסבלני.[/u] ([po]פאנאן אגוזים[/po]).
[/list]

[list]
[*] [b]יורם[/b], 057-7343693 054-4343697, אפשר גם רק אוטומטי. [u]מורה לנהיגה ולא רק כדי לעבור טסט. ובן אדם. לי זה היה חשוב.[/u] ([po]פלוני אלמונית[/po]).
[/list]

[b] תיקון אופניים[/b]
[list]
[*] [b]פרג[/b], יצחק פרג, רח' השקדים למעלה (השקדים יוצא מרח' החרובים. החרובים זה הרחוב הקטן שמקביל לדרך הים, בין הוואדי לדרך הנדיב), הטלפון שלו: 04-6372442 בין 13:00 ל-16:00 הוא בהפסקת צהריים, מתקן אופניים וגם מוכר חדשות ויד שניה. (המליצו: [po]יעלי לה[/po], [po]מיה גל[/po], ראו גם: [po]חנויות אופניים נחמדות[/po]).
[/list]

[/spoiler]
[spoiler=בעלי מלאכה]
ראו גם:
[list]
[*] [po]המלצות בעלי מלאכה[/po]
[*] [po]המלצות לשיפוצים ולשיפוצניקים[/po]
[/list]

[b]שיפוצים[/b]

[list]
[*] אורי: 050-4580784 [u]קבלן שיפוצים מומלץ הגון וחביב[/u] (המליצה: [po]ר ו ב י נ א[/po]).
[/list]

[list]
[*] עדי בן צבי: 052-6203014 [u]מקסים, עדין, מקצועי, אמין ובמחירים לגמרי לגמרי סבירים[/u] (המליצה: [po]מיה גל[/po]).
[/list]

[list]
[*] אסף: 04-6378752 [u]שיפוצניק שמתאהבים בו[/u] (המליצה: שלי).
[/list]

[list]
[*] [u]שלום לכולם שמי ברק ואני שיפוצניק מעולה ומקצועי עם נסיון רב במגוון תחומים – צבע,גבס,טיח,התקנות,חשמל,ריצוף,קרמיקה,גינות,גדרות,יציקות בטון ועוד המון… המלצות יש בשפע ואפשר לראות עבודות רבות שלי בפרדס חנה-כרכור. מחירים מצויינים השקעה ואכפתיות מובטחים!! 0526768302 ברק[/u]
[/list]

[b]פרגולות[/b]

[list]
[*] [b]סתיו יער בנייה בעץ[/b] 050-2302254. [u]אני ממליצה על בונה פרגולות ודקים ועוד עבודות עץ יפיפיות. מאוד מוכשר ומקצועי ואמין- מעל 10 שנים במקצוע.[/u] ([po]לירי יער[/po]).
[/list]

[b]תיקון מכשירי חשמל[/b]

[list]
[*] [b]שלום חשמל[/b] 0528996831 [u]מומלץ בחום[/u] (המלצה ע"י [po]פלוני אלמונית[/po]).
[/list]

[list]
[*] [b]ארי ידי זהב[/b] - טלפון: 050-7869801 ([po]גליה והבנות[/po]).
[/list]

[list]
[*] [b]שמעון[/b] 052-2782822 מתקן מכשירי חשמל ביתיים. [u]בא מהר, היה נחמד, מקצועי ולא יקר בכלל_ ([po]פאנאן אגוזים[/po]). _רוצה לעדכן ש-שמעון שמומלץ פה בתיקוני חשמל, הוא אדם לא נחמד ולא ישר, ולא תיקן מה שהתבקש. לא ממליצה![/u] ([po]נטע ש[/po]).
[/list]

[list]
[*] [b]אלי[/b] 0528525115 מתקן מקררים. [u]בא פעם אחת לבדיקה לא גבה כסף בא פעם שניה עבד ותיקן יצא ממש סבבה לקח בהגינות מקומי ונחמד[/u] ([po]נעה זני[/po]).
[/list]

[list]
[*] [b]דוד[/b] 052-4501058 מתקן מקררים, מכונות כביסה, תנורים ושות'. [u]איש צנוע ונעים, סבלני ומקצועי, ושירותי ברמות שלא הכרתי[/u] ([po]רוניתה פיתה[/po])
[/list]

[b]טכנאי מזגנים[/b]

[list]
[*] [b]יורם[/b] 050-2340164. [u]ממליצה בחום[/u] ([po]מיכל X[/po]).
[/list]

[b]טכנאי מחשבים[/b]

[list]
[*] [b][url=http://local-blog.co.il/?p=684[/b]]איציק שריד[/url] (המלצה: [po]ורד לב[/po], שירז)
[/list]

[list]
[*] [b]חן ארנון[/b] 052-4832397 . (המליצו: [po]אמא נמש[/po], [po]פלוני אלמונית[/po]).
[/list]

[list]
[*] [b]חיים סיטבון[/b] 052-2300079. ([po]מיה גל[/po]).
[/list]

[b]לוכד נחשים[/b]

[list]
[*] אבי 052-2502949 [u]לוכד נחשים בפרדס חנה, מורשה ומוסמך רשות הטבע והגנים[/u] (המלצה עצמית)
[/list]
.

[b]אינסטלטור[/b]

[list]
[*] [b]אלון[/b] 0522823583- [u]נתקלתי באחד נדיר אתמול כאשר הגיע לביתנו. בחור חייכן וזול.... שווה לבדוק_ (לירז). _איזה אדם מקסים וישר והגון וגם פותר ת'בעיות! וואוו, ממש נכס!!!_ (נטע [/u]ש). (המליצה גם לירי).
[/list]

[list]
[*] [b]אבנר[/b] 052-5113638 [u] מחירים שפויים ואמין[/u] (רן).
[/list]

[list]
[*] [b]נירמאל[/b] 0544448725 ([po]מאושרת אין קץ[/po]).
[/list]

[b]גננות[/b]

[list]
[*] [b]חנן קרישר[/b] 054-4774041, מתמחה בתכנון והקמת גינות ירק אורגניות ללא התערבות ריסוסים וחומרי הדברה. [u]הוא באמת אוהב צמחים ומרגישים את הנעימות שלו בגינה[/u] ([po]עפרה שחר[/po]).
[/list]

[b]רפדים[/b]

[list]
[*] [b]פופים אופיר[/b], [u]חוץ מייצור פופים גם עושים עבודות רפדות. הם נמצאים על הכביש למחנה 80 (דרך הנדיב)_ (אליאל). _התגלו כמקומיים הגונים ומקצועיים מאוד. ממליצה[/u] ([po]נעה זני[/po]).
[/list]

[list]
[*] [b]לליפוף[/b] ברחוב נעורים בכרכור. ([po]מיכלול ה[/po]).
[/list]

[list]
[*] [b]בקה[/b]- [u]אנחנו רפדנו בבקה, 60 שקלים לכסא. מבחר בדים ועבודה נאה[/u]. ([po]טנא מלא כוכבים[/po])
[/list]

[b]מובילים[/b]

[list]
[*] [b]עודד ארז[/b] 0523766042. [u]המלצה חמה ביותר. העביר לי תכולת דירה בקיץ האחרון ועשה את זה מצוין וגם היה מאוד נחמד וסבלני, שזה גם חשוב[/u]([po]גן לו[/po]).
[/list]

[b]"בעל להשכרה"[/b] – נירמאל 054-4448725. [u][b]ממליצה בחום[/b], אתמול היה כאן וברגע תיקן, שיפץ, תלה, הרכיב. הכל הפך לאפשרי (בכל הנוגע לבית בכל אופן...)_ ([po]מיכל הלב[/po]). _כל מה שהיית מצפה מבעל להשכרה ואף יותר... מדוייק, נקי, זריז, מתכנן עם מחשבה תחילה, מתקתק את העבודה - תענוג לראות אותו עובד. וגם איש שיחה נעים ביותר_ (ענת). _נירמל עשה אצלנו כמה ביקורים ואחריהם כל התריסים מתרוממים, השקעים עובדים והדלתות נפתחות לרווחה[/u] ([po]אמא נמש[/po]).

[/spoiler]
[spoiler=עריכת דין]

[b][po]תמר איל[/po][/b] (2010-04-21T08:14:20):
[u]מחפשת עורך/ עורכת דין בנושאי מקרקעין , הבקיאה ברזי ובנפתוליי פרדס חנה, אנא השאירו כאן הודעתכם.[/u]
שרית קלוס גורית 054-4610773

[b][po]אמל ית[/po][/b] (2010-07-23T12:12:47):
גלית סנה לוריה נמצאת בזכרון יעקב, היא גם מגשרת וגם עורכת דין. (הגישור הוא עיקר המומחיות והעשייה שלה, ועריכת הדין מאפשרת לה גם ליצור הסכם משפטי נכון ולהביאו לאישור). מומלצת.

[/spoiler]
[spoiler=אוכל]

[b]בתי קפה ומסעדות[/b]

[list]
[*] [b]תטה[/b] צמוד לתחנת דלק סונול ביציאה מכיכר מגד לכיוון גן שמואל.
[/list]

[list]
[*] [b]הגורן[/b] במרכז המושבה (המלצה: [po]מיה גל[/po]).
[/list]

[list]
[*] [b]"קנטרה"[/b] בר-לחם-קפה קטן בגן-שמואל, ליד תחנת הדלק שבמתחם (המלצה: [po]מיה גל[/po]).
[/list]

[list]
[*] [b]ארסטו[/b] בנמל קיסריה. כשרה אז לא פתוחה בשבת, אבל מאוד טעימה. בתיאבון (המלצה: [po]אמל ית[/po]).
[/list]

[b]מכירת אוכל ביתי[/b]

[list]
[*] "זוטא - תוצרת בית" www.zutafood.com - אוכל ביתי בהזמנה מראש, מוזמנים בשמחה בכל יום שישי למכירה של אוכל ביתי, בריא ויצירתי בכרכור :-) 10:00-15:00. (פרטים בדף בית של [po]עופרי קה[/po]).
[/list]

[list]
[*] [po]יעל גלעדי[/po] - אני מבשלת אוכל טעים ובריא, לפי הזמנה, בקנה מידה משפחתי. אורגני אם רוצים, צמחוני, חלבי או בשרי. עם חומרי גלם פשוטים ואיכותיים. אני נטורופתית ולכן אשמח להתאים את האוכל לפי הדברים הנכונים לך, אבל יכולה גם לבשל דברים שבריאים לכולם.. עושה משלוחים לאיזור פרדס חנה. 0547-565354
[/list]

[list]
[*] דריה - מבשלת אוכל באהבה: סושי,ממולאים,אורגני,צמחוני ולא צמחוני.. למשפחות ויחידים. בישולים לחג וליום יום-מבשלת טעים מזין ו בתשומת לב לפרטים הקטנים. בעלת רכב מוכנה לנוע גם לביתכם ולבשל - גרה באיזור פ"ח כרכור. 052-8771718
[/list]

[b]אטליז (מקום לקנות בשר)[/b]

[list]
[*] [b]אבי פלדנשטיין הוד חפר[/b] נוסעים לכרכור מכיוון ככר אגד. אחרי חקלאי פונים ימינה - [u]חנות קטנה ולא חיננית, אך שווה. הסלמון שלו מומלץ בחום_ (שמחה דר). _ממש לא מומלץ, מקור מהימן שראה את החלק האחורי כלומר איפה שקוצבים, מדווח שנקי זה לא!_ (נטע). _פלדנשטיין מוכר שנים רבות במושבה ומרכולתו איכותית וטריה[/u] ([po]אמא של נבט[/po]).
[/list]

[list]
[*] [b]תשב"ץ[/b] ליד המועצה או [b]'הכי זול'[/b] - [u]אני קונה לפעמים בתשב"צ שליד המועצה או בהכי זול_ (נטע). _ מקומות שהמוטו שלהם בדקו היטב שאין פג תוקף במוצר שקניתם. אל אחת כמה וכמה בבשר_ ([po]אמא של נבט[/po]). [/u]אין ספק שתשבץ זה לא המקום לקנות בשר...אתמול נכנסתי לשם במקרה, כי הייתי צריכה פופקורן והייתי על הדרך...היה שם כזה סרחון וממש עברה לי המחשבה- איך אפשר לקנות פה משהו טרי? ועוד בשר?וסופר הכי זול- אותם [url=http://www.local-blog.co.il/home/?p=1927]אני מחרימה[/url] בגלל הפלישה שלהם לפרטיות בשיחות הטלפון המעצבנות שלהם ([po]ורד לב[/po]).
[/list]

[list]
[*] [b]הקצביה של דוכן גן שמואל[/b] - [u]מדהימה. טרי ונקי ויחס נהדר_ (עדי). _ וגן שמואל יקר באופן משמעותי[/u] (נטע).
[/list]

[list]
[*] [b]מקור הבשר בחדרה[/b] - [u]קניתי שם פעם אחת והיה טוב_ ([po]יעלי לה[/po]). _כחדרתית גאה - ממליצה על מקור הבשר. טרי ותמיד נקי, ואפילו אורזים מאד אסטתי[/u] ([po]אמא דולפינה דור[/po]).
[/list]

[list]
[*] [b][url=http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/viewmsg.asp?forum=1836&msgid=119791789[/b]]איתן בבית חנניה[/url] - [u]כשהתגוררתי באזור קניתי שם בשר באופן קבוע_ ([po]ה עוגיה[/po]). _אצל הקרניבור הרגיל, הממוצע, העממי מה שנקרא, איתן זה במקום ללכת למסעדת יוקרה ולאכול אנטרקוט ב-400 שקל, לא סתם ככה בשביל היומיום...[sup](סוד: איתן זה איפה שמסעדות היוקרה קונות את הבשר שלהן)[/sup][/u] ([po]יעלי לה[/po]).
[/list]

[/spoiler]
[spoiler=אורגני]

[b][po]שמחה דר[/po][/b] (2008-09-01T00:33:19):
ביצים אורגניות ממליצה בחום להצטרף לאורגניגן שמביאים עד הבית ביצים ושאר טובין אורגניים במחירים יפים, רות ובועז 04-6231336
או בקואופרטיבים, ודבש של פרנק (מכוורת ענבר) להשיג בדוכן פרדס חנה על כביש פיק"א באותו מחיר שפרנק מוכר בביתו שבסוף רחוב הדקלים, או "דבש מכוורת קנדל" מכפר פינס להשיג באותו מקום.

[b][po]פלוני אלמונית[/po][/b] (2008-11-10T18:41:12):
יש קואופרטיב אורגני כייפי שמקבל מש' נוספות בפ.חנה, שם המארגנת אוויה והכתובת [email protected]

[b][po]אליהו מחדרה[/po][/b] (2010-06-05T12:07:16):
חסות אורגניות בחוגלה.
אצל אלעד.
שלטי הכוונה במקום.

[b][url=http://www.organigan.co.il/[/b]-]אורגניגן[/url] חנות אורגנית ברחוב המייסדים בכרכור (הרחוב הראשי)- ירקות, פירות, מוצרי מזון אורגני, חומרי ניקוי אקולוגים ועוד.

[b]הירוקה[/b] חנות טבע ברחוב המושב בכרכור- מוצרי מזון אורגנים, חומרי ניקוי אקולוגיים, תוספים ועוד.

[/spoiler]
[spoiler=בדים, בגדים, יד שנייה, תיקונים]

[b]חנויות בגדים יד שנייה[/b]
[list]
[*] [b][po]ביגודית ויצו רח החרובים[/po][/b], חנות ויצו פרדס-חנה, ברח' החרובים, פתוחה בימים א-ה משעה 9.30 לפנה"צ עד 12.00 ואחה"צ, בימים ב' , ג' , ה' 16.30 עד 1800. המבחר ר ב ובאיכות מעולה, בכל הגדלים: מיונקים עד סבים וסבתות ! חובה לבוא ולקנות - להינות - ולהשאר בכיס עם עודף לעוד הרבה מטרות !!! התמורה חוזרת לקהילה !
[/list]

[list]
[*] חנות יד שנייה ברחוב החשמונאים - יש שם בגדים מעולים בשקלים בודדים ([po]ר ו ב י נ א[/po]).
[/list]

[list]
[*] מקלט יד שנייה מול יד לשילוב בכרכור, פתוח בשעות הבוקר.
[/list]

[b]איפה קונים בדים?[/b]
[list]
[*] יש בחנות תפירה/סריגה ברחוב האורנים (ליד החדר כושר מאחורי השופרסל). בקניון אורות יש חנות בדים ובחדרה יש כמה. אבל קחי בחשבון שהמחירים בדרך כלל פי שתיים ולפעמים פי שלוש מבנחלת בנימין... ([po]ר ו ב י נ א[/po]).
[*] [po]ענת שן לוי[/po] פתחה חנות בדים בכרכור. החנות לא נפתחת כל יום... היא מוכרת שאריות בדים בהתחלה זה היה ירושה שהיא קיבלה... אני קניתי שם בדים מאוד זולים. החנות שלה ליד החנות יד שניה של תינוקות בכרכור... אני מקבלת ממנה מייל כל הזמן לעידכון מתי פתוחה... אבדוק ואחזור לעדכן. ([po]גומות חן[/po]).
[/list]

[b]תופרת[/b]
[list]
[*] דורית , במרכז המושבה ליד השופרסל, חוצים את הכביש הקטן לכיוון הגורן (באותו צד) ומיד אחריו יש כניסה ימינה, לפני מספרת מעיין (פלונינית).
[/list]

[/spoiler]
[spoiler=תכשיטים]
[b][po]ותיקה באתר[/po][/b] (2008-11-15T09:08:22):
שלום לכן פרדס חנאיות וכורכריות יקרות!
רציתי להמליץ על חברה שהיא צורפת ומעצבת תכשיטים, בכסף, זהב ואבנים מיוחדות (רוז קווארץ,סיטרין, מונסטון...) התכשיטים שלה עדינים, יש בהם אלמנטים טבעיים שכאלה, וסוף סוף פירגנתי לעצמי ורכשתי תליון פרח יפיפה ואני מאוד שמחה.
הסטודיו שלה נמצא בחדרה (בית אליעזר)
רותי פינקלשטיין 054-5648818
האתר שלה http://www.ruthfinkelstein.com/

לא מדובר בתכשיטים זולים אבל לי זה היה שווה, קניה כזו של פעם בחיים... שילמתי 500 ש"ח ויש לי משהו יפה ובעל איכות אנרגטית מיוחדת.
אולי זה לא מסתדר עם [po]פשטות מרצון[/po] אבל כן עם כל מיני ערכים משמחים אחרים :-)

[b]שירליה[/b] (2010-03-15T08:35:01):
איריס הרפז- צורפת מוכשרת..
היא מציגה גם בדרך האומן היא על רח הדקלים

[b][po]פלוני אלמונית[/po][/b] (2010-11-01T22:21:43):
שיבוץ טבעת - נסי את שרגא ארד בבנימינה (רח' הכרמל פינת הרחוב של מחלבות השומרון ותרבות). לא מכירה באופן אישי, אבל יש לי חברה שתיקנה אצלו פעם תכשיט והיתה מרוצה.
יש גם את תכשיטי חן במושבה ליד הסופרפארם - הם שולחים לתיקון והתכשיטים חוזרים תוך שבוע בערך. בהצלחה (-:

[b][po]ענת בר שלום[/po][/b] (2010-11-07T21:05:55):
[b]שיבוץ טבעת,[/b]
תנסי את לימור רפאלי, צורפת בחסד!!!!
יש לה סטודיו בתוך המספרה שנמצאת ברחוב המושב בכרכור, במקום שהיה פעם קפה המושב, ליד התחנת דלק והחנות טבע הירוקה

[/spoiler]
[spoiler=משק בית (ניקיון / בישול)]
[b]נעמה[/b] (2008-12-01T21:55:35):
[b]ניקיון בתים[/b] יסודית וחרוצה 04-6272292

[b]תמר[/b] (2010-06-13T23:11:01):
סוף סוף עוברים לפרדס חנה ואני תמר מחפשת עבודה בניקיון בתים
אז עם אתם רוצים בית נקי ובלי בלאגן פשוט תתקשרו ותקשרו למי שאתם חושבים שרוצה
תמר 050-2315113

[b][po]שרון בן צדוק[/po][/b] (2010-07-21T14:06:44):
[u]מי מכיר מנקה בתים נעימ/ה, אמינ/ה ויעיל/ה באיזור כרכור?[/u]
נסי את נורית- בחורה מקסימה שאני יודעת שמחפשת בתים לנקות
050-7526753

[/spoiler]
[spoiler=קליניקה/סטודיו להשכרה]

[list]
[*] [b]מעגל בית למשפחה[/b] של [po]מיכל צמות[/po] אפשרויות השכרה לטיפולים וסדנאות
[/list]

[list]
[*] הקליניקה של [b]עדי וסיגל שאנן[/b] בפרדס חנה עדי 0507937512 (נירמאל).
[/list]

[list]
[*] [b]לירון[/b] בעין עירון, 6378752. [u]מקום מדהים[/u] (שלי).
[/list]

[list]
[*] הקליניקה ב[b]סטודיו דיאן[/b] בכרכור (שירליה).
[/list]

[list]
[*] [b]מקום קסום[/b] של שרית אונגר (שירליה). (עבר מפרדס חנה)
[/list]

[list]
[*] [b]ארטנס[/b] - בית לאמנויות התנועה וההופעה - אשר נמצא בקיבוץ עין שמר – הסטודיו פתוח לארח פעילויות משלימות לעוד מספר שעות שבועיות במהלך השנה, ניתן גם לשכור את הסטודיו לסדנאות סופי שבוע. מי המעוניין, מוזמן בשמחה לצור אתי קשר, ב 0545-952695 [email protected].
[/list]

[list]
[*] [b]צפריר[/b] 054-3088737. סטודיו יפיפה, מרווח ונעים, מעוצב באווירה ייחודית, במרכז פרדס חנה. מתאים להעברת שיעורים, סדנאות, טיפולים אישיים וקבוצות. מחירים נוחים.
[/list]

[/spoiler]
[spoiler=עריכת סרטי וידאו, בניית אתרי אינטרנט, צילום]

[b]עריכת סרטי וידאו[/b]
אני, סיגל, [po]לוונדר סגול[/po], עורכת וידאו ותיקה ומנוסה
מזמינה אתכם לערוך איתי סרטי חיים - בין אם זה סרט בר/בת מצווה, יום נישואין, או יומולדת 80, לדוגמא :-)
זו חוויה מרגשת בפני עצמה
נפגשים עם כל הרגעים הכי מיוחדים ומדליקים שקרו בחיים, ועושים ביחד מסע מרתק שמתעד אותם ברצף הנכון, עם מוסיקה טובה
והתוצאה תמיד נוגעת ומרגשת עד דמעות.
מוזמנים לערוך גם סרטי תדמית, טיולים וכל מה שצילמתם אי פעם ורוצים לתמצת ולהוציא את העיקר.
www.om-video.com
050-7598995

[b]בניית אתרי אינטרנט[/b]

הדרכה צמודה לבניית אתר ללא השקעה כספית מטורפת.
מענה בהתאמה לצורך של בעלי עסק עצמאי | ארגונים | פרטיים

תמר איל, מייסדת כיכר אתרים מסבירה "בנייה של אתר באינטרנט, אינה דבר מסובך או יקר, כל אחד יכול בפשטות לתפוס את המקום שלו ברשת.
זה כמובן נכון בתנאי שיודעים, מה רוצים.
אני כאן בכדי לעזור לך למצוא את הדרך הפשוטה לעשות זאת בעצמך."
מגוון רחב של פתרונות, עם דגש על המדדים הבאים:
[list]
[*] זמין - אמין - נוח - זול . כלומר הכי פשוט שאפשר
[/list]
[url=http://kicaratarim.weebly.com/]פרטים נוספים תמצאו באתר[/url]

[b][po]מיכלול ה[/po][/b] אני רוצה להמליץ מכל הלב על הקורס שפירסמה [po]תמר איל[/po] בזכות הקורס הקמתי אתר בקלות רבה ועם ליווי ותמיכה צמודה גם אחרי שהקורס נגמר.
ולראייה הנה [url=http://michalserfaty.weebly.com/14921489150014931490-15131500-1502149714991500.html]הפוסט החדש[/url] שפירסמתי היום:

[list]
[*] [b]דנה שלזינגר[/b] - 0546543030. [u]ממליצה בחום. בנתה את האתר שלי וראיתי אתרים אחרים שלה. מצליחה לעשות התאמה אישית עם כתיבה מעולה ואסתטיקה. אני מאד מרוצה.[/u] (ממליצה: [po]דפנה שטרן[/po]).
[/list]

[list]
[*] [b]אופיר[/b] 052-5830915. _ ממליצה, סטודנט לעיצוב גראפי, מחיר טוב וביצוע מעולה! ממש כדאי! ([po]פלוני אלמונית[/po]).
[/list]

[b]צילום[/b]

[list]
[*] [b][url=http://noa-photographer.blogspot.com/2011/05/blog-[po]post][po]נעה זני[/po][/url] 23[/po].html?spref=fb[/b] - מצלמת פורטרטים לפרופיל הפיסבוק לאתר הכרויות לאתר מקצועי וגם ,סתם כי בא לך...
[/list]

[hr]

[/spoiler]
[spoiler=דיון בנושא תרבות חופשית בפרדס חנה]

[b][po]תושב רעב תרבות חופשית[/po][/b] (2010-04-11T10:31:40):
תושבים יקרים,
פרדס חנה היתה מושבה תוססת בפעילות,
לדוגמה:ביום עצמאות היה מסע אופניים, בחג שבועות היה מיזם ביקורי עסקים כל עסק היציג את עבודתו, פעם בשנה היה ערב מחולות להקת מחולות פ"ח, פעם בחודש היה שיק שוק , כן כל זה היה אצלנו כאן בביתנו עד לא מיזמן, וחבל.
בקיצור היה נחמד ומעניין בהשוב שלנו , נכון לא היו כיכרות שהן מבורכות , וגם הכבישים לא היו מי יודע מה, לא היה צורך בבמפרים רכבים נשאו לעט ,אך היה עיניין והיתה פעילות אנשים היו יוצאים וניפגשים, היום הכל מת כולם רצים כמו אכברים שסוף העולם מגיע עושים סידורים עומדים בתור בסופר וטסים לחורים (בתים) שלהם לא מכירים האחד את השני.
וזאת מאז שראש ממועצה בא ביטל ולא חידש, ואולי רצונו שיכירו רק בו.

[b][po]תרבות חופשית[/po][/b] (2010-04-13T15:43:57):
מצטרפת לרעב לתרבות חופשית, לעודד חזרה את המפגש הקהילתי ... מאיפה מתחילים?
ידוע לי שהיו כמה ניסיונות להחזיר את השיק שוק...
אחד המקומות בהם מתקיים כיום מפגש הוא הערב הפתוח בתאטרון הידית- הערב הקרוב מתקיים ב20/4 !
אשמח לפתוח דיון שיקדם עוד יוזמות קהילתיות...

[b][po]תושב רעב לתרבות חופשית[/po][/b] (2010-04-14T16:07:33):
אם יש עוד תושבים רעבים לתרבות חופשית, אנה כתבו במדור זה ונראה כמה רעבים יש.
ואז אולי ניגש לראש המועצה ונומאר לו כי רעבנו, ואלו אנו שהושבנו אותו על הכיסא המכובד ושיזכור זאת טוב, כי טוב מאז לא יצא, אין תרבות חופשית,
ואנו דורשים שיק שוק, וחג שבועות ,ויום עצמאות, ועוד יוזמות לתרבות חופשית , המועצה לא תיפול אם תשקיע בשמירה ואבטחה.
כי נמאס לנו לראות את הישובים השכנים יוצרים תרבות בכל חג והזדמנות, ואצלנו אין תוכן אין תרבות ואין יצירה, דבר לא נעשה.

[b][po]ורד לב[/po][/b] (2010-04-20T20:08:41):
למחפש התרבות- הייתה אחלה הופעה אתמול בערב באנדרטת הנח"ל.
תרבות מקומית משובחת- היית?
אנחנו מאד נהנים שם בכל שנה!

[b][po]תושב לתרבות חופשית[/po][/b] (2010-04-22T20:01:45):
ורד לב.
לא,לא היתי באנדרטה שלהנח"ל,חסכתי לי את הסבל, אך אני שמח שנהנת מהמופעים,ומהזיקוקים אשר בצבצו מבין העלים, ומעל צמרות העצים,
ממש מופע חכם.
ורד לב:האם ידוע לך כי חלקם הגדול של נערות, ונערי פרדס חנה יצאו לחגוג בישובים השכנים בשל חוסר ענין רק באומנות המקומית אשר מופיעה כל שנה,
ורד לב, נערות ונערי פרדס חנה צריכים מופעים קצת יותר אטרקטיבים מילדים בני שנה, לפחות ביום זה.
האם ידוע לך כי בכל שנה המועצות מקבלות תקציב מיוחד ליום העצמאות קצת יותר מעלות של כמה זיקוקים.
האם ידוע לך על עוד ישובים אשר חוגגים את ערב החג במיתחם מגודר וצפוף, ובין עצים אשר לא מוסיפים לתנאי הראות.
וכל זאת בכדי לחסוך בכסף, בשמירה ,ואומנים.
האם ידוע לך מה היו התוכניות בישובים השכנים,ומי היו האומנים בערב החג, ושלא להזכיר את יום החג.

כפי שאמרתי בעבר אין תרבות בפרדס חנה, ומה שראית זה לצאת ידי חובה.
זו טיפה בים ביחס לתקציב, הכסף של התרבות הולך לתשתיות , זה יותר חשוב, וראש המועצה יוכל לומר אני עשיתי, על חשבונכם...

[b][po]עפרה שחר[/po][/b] (2010-05-09T02:09:55):
מתי נצא מהארון ונפגש לשם המפגש עצמו, לפיקניק? (בלי סוחרי שיקשוק מבחוץ ובגדים במצב שאפילו אי אפשר להביא לויצו, כתירוץ)
מה אומר הקהל על שדרות קק"ל בנוה- אשר בכל שישי הראשון של כל חודש? מוכנה להיות אחראית על מוסיקה טובה ומשמחת, אם מישהו דואג להביא את המערכת. מי מרים את הכפפה?

[b][po]תרבות חופשית[/po][/b] (2010-05-09T08:22:56):
לדעתי שיק שוק היה ולא יהיה וחבל, וחבל גדול.
אני בעד, וכל יוזמה מבורכת, מושבתינו שופעת ומבורכת באומנים ובאנשי רוח ולדעתי מישהו שם למעלה במועצה בולם כל יוזמה.
למישהו מפריע או כואב את יוזמתה של קהילה מסוימת "קהילה שנטיפית" חייה ופעילה אשר מושכת אחריה ומלמדת אותנו התושבים "תרבות באגורה".
מישהו הרואה בה כקת או כתם ונגע שצריך לחסלו, ולבלום את גדילתו.
ולדעתי למרות שאין אני שייך לקהילה זו אך מביט בה בכייף ומנסה לספוג מערכיה ומעורך חייה שכסף זה לא הכל בהחיים, והחיים יפים יותר למרות שקשה בלעדו.
קהילה זו תורמת למושבתינו רוגע צבע ושמחת חיים תנו להם ולנו צ'נס
אחוז הפשע והעלימות בקהילה זו הוא אפס

[b][po]תרבות חופשית[/po][/b] (2010-05-10T15:49:51):
עפרה שחר שלום.
יוזמתך ברוכה ומופלאה אך כפי שכתבתי במועצה מתנגדים לכל התארגנות.
לכן נסגר השקשוק בטענה של התכנסות ללא אבטחה, ומכירה ללא רשיון רוכלות, מכירת מזון ללא פיקוח, ועוד סיבות של קוסמים הנשלפות מהשרבול,
פשוט ליבש את יוזמת התושבים ולא לתת אפשרות ליצירה חברתית.
לדוגמה של עוד קילקול כלכלי של המועצה היא בית פתוח , מישום שמאז שהמועצה דחפה ידה ושינתה מסורת של שנים בית פתוח שינה שם ומארגנים, היו פלגים של כן שבת, ולא שבת, יותר כסף והמועצה תממן, בקיצור סיפורים ללא סופרים
וראו איזה פלא הקוסם הצליח לגרום לחוסר ענין .
כמה מבקרים היו השנה בהשוואה לשנים קודמות, שכבישי המושבה היו המוסים באנשים ורכבים ועברו בין הבתים ,והיו גם אומנים ולא רק קולקציות של בגדים
כן כן חבל חבל.

[b][po]פרדס חנאית לשעבר[/po][/b] (2010-05-10T21:23:12):
[u]לדעתי שיק שוק היה ולא יהיה וחבל, וחבל גדול[/u].
אני בעד, וכל יוזמה מבורכת, מושבתינו שופעת ומבורכת באומנים ובאנשי רוח ולדעתי מישהו שם למעלה במועצה בולם כל יוזמה.
למישהו מפריע או כואב את יוזמתה של קהילה מסוימת "קהילה שנטיפית" חייה ופעילה אשר מושכת אחריה ומלמדת אותנו התושבים "תרבות באגורה".
מישהו הרואה בה כקת או כתם ונגע שצריך לחסלו, ולבלום את גדילתו.
ולדעתי למרות שאין אני שייך לקהילה זו אך מביט בה בכייף ומנסה לספוג מערכיה ומעורך חייה שכסף זה לא הכל בהחיים, והחיים יפים יותר למרות שקשה בלעדו.

קהילה זו תורמת למושבתינו רוגע צבע ושמחת חיים תנו להם ולנו צ'נס
אחוז הפשע והעלימות בקהילה זו הוא אפס_

מצד אחד הם לא מפריעים, מצד שני תרבות השאנטי באנטי וכל הבארטרים הזאת גם לפעמים מגוחכת ומאוסה. אנשים עובדים קשה כדי להרוויח ביושר ולא נעים שכל בר דעת כאן מתחייב לשלם "בנעים בגב" תמורה למיטה.
וגם כל האנשים היפים הללו שבסופו של יום עטים כמו נשרים על כל כסא חינם שימצאו אבל לא אכפת לרובם לראות את הזבל שברחובות פרדס חנה.
בקיצור מצד אחד גוונו את פרדס חנה. מצד שני תרבות של ארסים ורוחנים עם רוב למצביעי ליברמן. ובסופו של יום נראה שהתרבות הזאת בעיקר מרוכזת בעצמה.
לא מצאתי בינהם הרבה אנשים ליברלים נאורים מודעים פוליטית או פעילים למען צדק חברתי.
בקצור כמי שעזבה את פרדס חנה אחרי שנים אני חייבת לומר לא הכל נוצץ ,ולא בלשון המעטה.

[b][po]יוטי בעיר[/po][/b] (2010-05-10T21:41:58):
[u]אבל לא אכפת לרובם לראות את הזבל שברחובות פרדס חנה.[/u]
מה דעתכם על פסטיבל ניקוי פרדס חנה?
יומיים, שלשה של ניקוי המושבה בשנטי...

[b][po]חגיגה של חגית[/po][/b] (2010-05-10T22:25:55):
פסטיבל ניקוי פרדס חנה כרכור זה רעיון מבורך ומדהים. אני לגמרי בעד! וגם לצד הניקוי נקים פסלים יפהפיים עם הילדים מכל מיני בקבוקים וקופסאות שלא ניתן למחזר. יאללה, מתי? בשמחה |L|

[b][po]תרבות חופשית[/po][/b] (2010-05-11T00:35:18):
אין אני הולך עם יד מושטת ואצבע מאשימה.
ואין בפי מילה רעה ובליבי דבר על מארגני השווקים למינהם ולא חשוב שמם.
כל קצפי יוצא אל הרשות המקומית אשר דוחפת ועודפת כל יוזמה ברוכה ואינה מרשה לפעול בשטחים הציבורים, ולכן אנו נאלצים לפעול בחצרות פרטיים
ובמחסנים ולינדוד ממקום למקום כמו מסכנים.
חושב אני כי כל רשות שנותנת דעתה על תושביה היתה מרימה מפעל זה או אחר למען אזרחיה לאור רצונם ההיקש לשוק...לכל שוק, שוק החלפות, ושוק אומנים, שוק אוכל, ושוק חקלאי, שוק אגד ושוק בגדים, ואין משנה איזה שוק זה, כמו בכל הישוב שוק זה דבר חשוב
אך כאן בהישובנו ניבחרי הרשות מעדיפים לא להתיחס לצרכינו ורצוננו בתירוצים שונים ומשונים.
אזרחי פרדס חנה קומו ועשו דבר השמיעו קול היום ולא מחר , מישום שכאשר יגיע מועד הבחירות תומרו מה נדרש ולא נעשה.
ושלא יובטחו ויאמרו שאחרי הבחירות יעשהו, כי מה שלא נעשה לפני לא יעשה אחרי ובכלל.

[b][po]עפרה שחר[/po][/b] (2010-05-11T21:26:27):
אני חוזרת: פיקניק בכל יום שישי הראשון של כל חודש בשדרות קק"ל בצד שליד השדות.
אין סוחרים, אין מיליון אנשים, אין ארנבים ואין פיגועים. פשוט להפגש ולהיות יחד. בחינם.
מוזיקה שווה עליי, שמישהו יביא ת'מערכת של השיקשוק מיובל רוט.
יש צל ונוף ומקום למחצלות ואורנים נעימים והשדרה מתחלפת ויפה בכל העונות.
ראו הוזמנתם, ואל תשמרו את זה בסוד.
המציאות היא החלום האולטימטיבי.

[b][po]תרבות חופשית[/po][/b] (2010-08-03T15:47:41):
לדעתי צריך להמשיך את הדיבור בנושא התרבות בפרדס חנה ,
אם לא מדברים דברים לא זזים, וכל המחדל הוא שלנו, אנו אלה אשר צריכים לדחוף את אנשי התרבות במועצה שיעשו את עבודתם הם מקבלים כסף אך לא עושים דבר, אולי צריך להסביר להם זאת, שכסף לא מקבלים בחינם, והכסף הוא כספנו והוא יקר לנו, משום שכסף לא בא לבד ולא בא בקלות.
את המיסים מעלים ללא שאלות וללא התחשבות, אנחנו כספומט למועצה היא לוחצת ואנחנו משלמים.
[b]התרבות היא...[/b]
א: התרבות שלנו ושל ילדינו,
ב: זה הישוב שלנו והתרבות היא שמנו,
ג: תרבות פורחת, היא כגן פרחים צבעוני טובה לעיין וטובה לנפש.

[b][po]תרבות חופשית[/po][/b] (2010-08-03T22:43:19):
כמה נעים ונחמד היה לו בימים אלה של החופש הגדול היתה פעילות תרבותית חופשית בחורשת האורנים היפה, כאשר משפחות חלקן מטילות וחלקן נופשות על שטיחים או כיסאות ולקולם של הילדים המשחקים, או סוחרים בצעצועי ילדותם, ולצד שולחנות אוכל , או אומנות של אומנים מקומיים.

רק המחשבה על מה שהיה גורמת לגעגועים מצד אחד, וזעם על הקלות שבא סגרו ולא עושים דבר בכדי לחדש, [b] "שהמושבה תתיבש" [/b]
והגרוע מכל שלראש המועצה זה כלל לא מזיז, ולא לחברי הקואליציה, והאופוזיציה אשר כמריונטות ללא חוט וחסרות ארך תופסים מקום על המדף "כיסא " במישכן המועצה, אך בבוא יום הבחירות וכאשר יגיע נדעג לזכור ולהזכיר את אשר לא עשו.
כולי תיקוה שתושבי פרדס חנה ידעו לבוא חשבון עם הנבחרים חסרי המעש בתרבות החופשית המקומית , ושעבור כל דבר צריך לשלם.
גם נושא התשלומים (המסחטה המקומית) יש הרבה מה לומר, בסואלית אומרים פולה פולה ,(לאט לאט)

[b][po]תרבות חופשית[/po][/b] (2010-08-04T21:50:11):
כל הכבוד [b]לראש המועצה[/b] קציר ולאנשי התרבות שלה,
[b]זאת תרבות חופשית חינם[/b]

[b][po]תרבות חופשית[/po][/b] (2010-08-04T22:04:17):
[po]יעלי לה[/po] שלום,
[b]ראשית אבקש סליחה[/b] עם פגעתי בכך שלא נתתי לך את החיזוק [b]לשוקחתן בקציר[/b], ושיבחתי רק את אנשי המועצה , אך זאת משום שהם לא מפריעים ולא מחבלים בפועלו של מפעל [b]תרבות חופשי[/b] בשטח הציבורי של הישוב קציר.

[b][po]יעלי לה[/po][/b] (2010-08-09T13:40:27):
[u]ראשית אבקש סליחה עם פגעתי בכך שלא נתתי לך את החיזוק לשוקחתן בקציר, ושיבחתי רק את אנשי המועצה , אך זאת משום שהם לא מפרעים ולא מחבלים בפועלו של מפעל תרבות חופשי בשטח הציבורי של הישוב קציר.[/u]

לא פגעת בי בכלל, אין לי שום קשר לארגון של זה :-)
כל התשבחות מגיעות לגילה ממחלקת התרבות במועצה (ולאו דווקא לראש המועצה).

[b][po]תרבות חופשית[/po][/b] (2010-09-26T09:46:41):
שנה טובה ,
הינה חג הסוכות בא ובכל ישובי הסביבה החגיגה גדולה ,
בגבעת עדה ובנימינה חצרות יוצרים ,ובזיכרון צעדה ויריד אומנים ,פרדס חנה על הפנים ,
פשוט לא עושים , פעם אנו משכנו בחוטים כיום אנו אפילו לא ניגררים , חוסר יזמות
של המועצה אנשי התרבות וחיים געש ראש המועצה בראשה , ושוב חבל שהציבור ישן ולא עושה דבר וכך עובר הזמן
וראש המועצה צוחק לו על כולם ויושב על כיסאו ומהנהן בראשו כמה אנו טיפשים שתרבות אנו רוצים

[b][po]פלוני אלמונית[/po][/b] (2010-09-26T15:05:26):
תרבות חופשית אתה מתמודד על ראשות המועצה?

[b][po]פלוני אלמונית[/po][/b] (2010-09-27T19:33:21):
אני לא רצה לראשות המועצה ואני רוצה להצטרף למחאתו של תרבות חופשית. אנחנו ישוב עם יותר מ-30,000 תושבים ואני רואה בקנאה איך בכל הישובים שמסביבנו (גם בישובים קטנים יותר) יש הרבה יותר פעילות תרבותית. רק אצלנו כלום, אפס. גם מה שיש רק הולך ופוחת. כל זה בסתירה לשלל הפעילויות של "התרבות התורנית", בתי הכנסת והכוללים שצצים בכל פינה. כנראה שראש המועצה מעביר תקציבים כל כך גדולים לדתיים, כך שלא נשאר כלום בשבילנו, הרוב החילוני. אנחנו יכולים לבוא רק בתלונות לעצמנו, שיושבים ושותקים ואחר בוחרים בו מחדש שוב ושוב.

[b][po]תרבות חופשית[/po][/b] (2010-09-28T19:23:32):
ממש ,ממש לא , אין אני איש פוליטי וזה לא לראשי , ואין אני מתמודד על שום תפקיד ציבורי , פשוט אלה אשר לקחו על עצמם אינם ממלאים את מחויבותם.
לבנות כיכרות זה חשוב , אך אין בזה תרבות , ריגוש , ועינין אשר תורם לקהילה , [b] אין תרבות בפרדס חנה.[/b] כל הפסטיבלים שהיו נמחקו , נעלמו , ניגמרו ואינם.

[b][po]תרבות חופשית[/po][/b] (2010-12-06T14:06:42):
ביום שישי האחרון היה מיני שיקשוק בגינה הקהילתית בכרכור (מתחם המטווח הישן בכרכור)
המקום קטן זמן הביקור קצר אך מבורך, המקום אינו מרכזי ואינו ידוע, המקום קטן לקלוט כמות אנשים גדולה, אין המקום יכול לקלוט 25% מכמות האנשים שהיו בשיק שוק במרכז המושבה,
כל הכבוד לעמליה@}|בלונים|@} אשר יזמה ופעלה להרמת פרויקט זה בתקוה שהפרויקט יגדל ויפרוץ החוצה.

[/spoiler]
[spoiler=דיון לגבי פרסום משפחתונים ומחיקתו בדף מידע פרדס חנה כדאי לקרוא גם את הדף מהי מטרת האתר]

[b]עריכה[/b] (2010-06-30T22:40:52):
מחקתי את ההודעה על המשפחתון. לאחר הדיונים הארוכים על מודעות משפחותנים, על הפגיעה שהן גורמות ועל הנזק לאתר, זה ממש לא ראוי לפרסם מודעות משפחתונים.
אנו עכשיו מדגישים שבאופן הוקם במקורו על ידי קהילת החינוך הביתי ומופעל על ידה. זה האתר היחיד שיש לנו. יש אינספור אתרים על משפחתונים וגם על הורות טבעית.
אנא התחשבו.
באופן זהו לא לוח מודעות. אנא אל תנצלו את העובדה שהוא חינם ושהוא סובלני.
תודה

[b][po]טול טול[/po][/b] (2010-06-30T23:36:27):
_מחקתי את ההודעה על המשפחתון. לאחר הדיונים הארוכים על מודעות משפחותנים, על הפגיעה שהן גורמות ועל הנזק לאתר, זה ממש לא ראוי לפרסם מודעות משפחתונים.
אנו עכשיו מדגישים שבאופן הוקם במקורו על ידי קהילת החינוך הביתי ומופעל על ידה. זה האתר היחיד שיש לנו. יש אינספור אתרים על משפחתונים וגם על הורות טבעית.
אנא התחשבו.
באופן זהו לא לוח מודעות. אנא אל תנצלו את העובדה שהוא חינם ושהוא סובלני.
תודה_

בדיון ההוא [po]יונת שרון[/po] כתבה במפורש שאפשר לפרסם משפחתונים ב [po]ככר השוק[/po] ובדפי המידע המקומיים.
אני חושבת שחינוך ביתי נכון יותר,
הייתי מעדיפה שהאתר יתרכז בו (ובכל מקרה אני עדיין לא אמא),
אבל אם בכל מקרה יפרסמו מודעות,
אני מעדיפה שהן יפורסמו בדפים המקומיים,
בהם אפשר לשמור את המידע בפלוסים למעלה לשימוש עתידי ולחסוך שאלות חוזרות בנושא
(ערכתי השבוע והעלתי הרבה מידע לפלוסים למעלה)
וכמו כן להימנע מהצפה בנושא ב [po]ככר השוק[/po] כמו שקורה עכשיו בעיקר במסגרות באיזור המרכז שאין לו דף מידע מקומי כנראה.
כרגע ממש לא נעים להיכנס לדעתי ל [po]ככר השוק[/po] וזה דף שבו כולם כמעט קוראים,
עדיף לדעתי שמידע מקומי יתפרסם רק בדפים המקומיים.

אם יש עוד דעות בנושא, אני אשמח שהדיון יחזור לדפים העיקריים בו הוא מתנהל:
[po]מהי מטרת האתר[/po]
[po]איפה כאן מדברים עם העורכים[/po]

[b][po]מיכלול ה[/po][/b] (2010-07-01T21:38:27):
עורכת יקרה:

בבקשה להחזיר את המידע על המשפחתונים. הדף הספציפי הזה הוא לא [po]כיכר השוק[/po]. הדף [po]מידע פרדס חנה[/po] נועד לספק מידע רלוונטי לקוראי האתר באזור פרדס חנה ויש הרבה קוראים קבועים באתר הזה וכאלו שרואים את עצמם כחלק מהקהילה שילדייהם מבלים 5 שעות מהייממה שלהם במשפחתונים (כלומר 25 שעות בשבוע במשפחתון). יש באזור שלנו משפחתונים מעולים שמספקים לילד המון חום ואהבה ומספקים לאמהות ולאבות כמה שעות של חסד או אפשרות להביא קצת כסף הביתה.

די עם ההתייפיפות, נמאס לי ממנה. (אולי גם תמחקו את כל המידע על קצביות ומסעדות בשריות כי אנשי באופן אוכלים רק אוכל נא?) אני עומדת על זכותי לקבל מידע על משפחתונים כאן בדף [po]מידע פרדס חנה[/po],
ובבקשה לא למחוק ולא להעביר את מה שכתבתי לדף אחר.

(זהירות, [po]מיכלול ה[/po] בג'ננה!!!).

[b][po]ר ו ב י נ א[/po][/b] (2010-07-01T21:46:28):
מיכלולה - לדעתי היא פשוט העלתה את הכל למעלה, יש שם גם קטגוריה של מסגרות חינוך וכו...
הכל בסדר?

[b][po]אורית אור[/po][/b] (2010-07-01T23:16:26):
איזה באסה!

היא לא העלתה למעלה כלום
היא פשוט מחקה לי את ההודעה
את ההמלצה על המשפחתון
שאני, כתבתי, מתוך רצון לתת מתנה
וגם - סיפרתי על עצמי ועל מה שעברתי
והתרגשתי מאד לכתוב.

אז אולי בבקשה מחקנית - תזדהי!
אשמח להביט בעיניים (הוירטואליות כמובן) לזו שמחקה אותי.

וגם - אולי היית יכולה לדבר איתי על זה לפני (יש לי דף בית)

וגם - מי שרוצה המלצה ל[b]משפחתון מדהים בכרכור[/b] שביתי נמצאת בו
מוזמן לצלצל אלי 054-4818107
או לכתוב לי "[email protected]"
או בדף הבית

[b][po]ר ו ב י נ א[/po][/b] (2010-07-01T23:49:58):
אוי. סליחה. קראתי קצת למעלה עכשיו והבנתי במה מדובר.
לדעתי אין סיבה לצנזר הודעות כאן בכל נושא, ואם הם מטרידות מישהו, אז לפתוח את זה לדיון, ולקבוע חוקים שמתאימים לדף הזה, ולא בהכרח מתאימים לכיכר השוק.
מנחשת שיותר אנשים כאן רוצים מידע על משפחתונים מאשר כאלו שמפריע להם מידע כזה.

[b][po]אמא בחינוך ביתי[/po][/b] (2010-07-02T00:14:44):
מכלולה יקרה, קראי בבקשה את מה [po]שיונת שרון[/po] כתבה (אני נכנסת לטרנד של ציטוט [po]ממהי מטרת האתר[/po]
[u]אני חושבת שהיה כדאי אם כל אמא ששמה מודעה על משפחתון היתה רואה לפני עיניה את הפנים של שתיים-שלוש אמהות אחרות שקוראות את זה וכואב להן הלב כל כך שהן מרגישות צורך להפנות מבט, ואולי גם לנתק מגע. ברור לי שההתעלמות של אלה שכותבות מודעות כאלה אינה מכוונת – הן פשוט לא יודעות איך זה משפיע על אחרים. ברור לי גם שמחיקה ללא הסבר לא עוזרת להן להבין את זה. אבל זה לא אומר שהדפים המקומיים צריכים להיות במה למודעות משפחתונים, אלא רק שכשרואים מודעה כזאת, אפילו אם היא מכאיבה, עדיף לנסות להתייחס למי שכתב אותה בכבוד וסובלנות – בין אם מוחקים אותה (עם הסבר) ובין אם משאירים אותה (אולי עם תגובה)[/u]
פה היתה מחיקה עם הסבר. וזה בסדר גמור.
אני גם תומכת במחיקה
וגם בקשה. בבקשה אל תפרסמו מודעות על משפחתונים באתר זה. זה נהוג היה גם לאסור את זה [po]בככר השוק[/po]. בבקשה תכבדו את המקום הזה.
תודה.

[b][po]אורית אור[/po][/b] (2010-07-02T00:57:29):
למה כואב להן הלב כל כך שהן מרגישות צורך להפנות מבט ואולי גם לנתק מגע?
מה קרה להן למסכנות?
הן צפו בדיוק בערלה נחתכת?
בילד רך שאוכל בשר? שדורך על נמלה?
באמא עצבנית שמענישה את ילדיה?
בילד אבוד שמשפיט את אימו?
איך הצלחתי להכאיב כל כך למישהו?
מה נהיה?
ולמה רק אני מדברת בשמי?

האמת - נעלבתי
וגם - התעצבנתי
וגם - אני פורשת

להבא אשתדל לשתף רק בדברים ראויים.
ואני אכבד. בטירוף. את האתר. את אבי ואת אימי. ואת כל מה שזז

בחיאת!

[b]שלום[/b] (2010-07-02T05:33:11):
עורכת יקרה, בלי רצון לפגוע וכמי שקראה את הדפים הרלוונטים במלואה (אלו מהימים האחרונים),
נראה שיש פה מחלוקת בהבנה את דבריה של יונת, יונת אמרה במפורש שמודעות כאלו יכולות להתפרסם (עם רגישות ומחשבה) בדפי המודעות,
הדפים האזוריים הם דפי המודעות של באופן יחד עם ככר השוק ואפילו מופיעים אתו בדף הפתיחה של האתר.
אנא הניחי להם פה ובמידע ירושלמי
או תבררי את זה שוב עם יונת,

[b][po]אמא מכאן[/po][/b] (2010-07-02T06:50:28):
וחוץ מזה, דחיל רבקום, ה"מסגרות" שמפורסמות כאן באתר מנוהלות בעצמן ברוח של כבוד לילדים ושאר ערכי האתר. תנוחו.

[b][po]עוד אמא מכאן[/po][/b] (2010-07-02T08:20:52):
[u]יונת אמרה במפורש שמודעות כאלו יכולות להתפרסם (עם רגישות ומחשבה) בדפי המודעות[/u]
|Y|
[u]וחוץ מזה, דחיל רבקום, ה"מסגרות" שמפורסמות כאן באתר מנוהלות בעצמן ברוח של כבוד לילדים ושאר ערכי האתר. תנוחו.[/u]
|Y|

ואנחנו דווקא בחינוך ביתי, אבל לא מצליחים להבין את המחיקה האגרסיבית של כל מה שקשור למסגרות.

[po]אורית אור[/po], את לא צריכה להיעלב ולעזוב. זכותך לשים כאן מודעה בכל נושא כל עוד אינו עובר על כללי האתר, ולא עברת על כלום. את יכולה לכתוב ליונת בדף שלה או [po]באיפה כאן מדברים עם העורכים[/po], שיחזירו את המודעה שלך. המחיקה היתה חוסר כבוד [b]אלייך[/b], ולא להיפך.

[b][po]אמא בחינוך ביתי[/po][/b] (2010-07-02T08:39:55):
[u]אבל זה לא אומר שהדפים המקומיים צריכים להיות במה למודעות משפחתונים, אלא רק שכשרואים מודעה כזאת, אפילו אם היא מכאיבה, עדיף לנסות להתייחס למי שכתב אותה בכבוד וסובלנות – בין אם מוחקים אותה (עם הסבר) ובין אם משאירים אותה (אולי עם תגובה)[/u]
מה לא ברור בזה?
ואוסיף ציטוט מצפריר (מבעלי האתר):
[u]גני ילדים, משפחתונים ושאר אזורים גיאוגרפיים שזקוקים לגננת - אינם משתלבים ברוח האתר[/u]

שוב בקשה:
זהו האתר היחיד, היחיד, היחיד [b]היחיד[/b] [po]לחינוך ביתי[/po]. זהו אתר פרטי. יש לכן את כל הרשת לפרסם משפחתונים. אנא אל תעשו את זה פה. אנא אל תתעקשו לפרסם את זה באתר שהוקם באידיאולוגיה שמתנגדת למשפחתונים.
זהו בית פרטי. אני בטוחה שלא תרצו שלא יכבדו את כללי הבית שלכן.

[u]חוץ מזה, דחיל רבקום, ה"מסגרות" שמפורסמות כאן באתר מנוהלות בעצמן ברוח של כבוד לילדים ושאר ערכי האתר. תנוחו.[/u]
בעיני קהילת החינוך הביתי תינוק פעוט, שלא יודע לדבר, שאמור עוד לינוק, שצריך את המגע של אמא ואבא, שצריך את זמני השינה הטבעיים לו, את היחס אחד על אחד, צריך להיות עם הוריו. בוודאי שיש משפחתונים יותר טובים מאחרים. עדיין זה לא כבוד לתינוקות להוציא אותם מהבית בלי שהם רואים את ההורים כל כך הרבה שעות (ארבע-חמש-שמונה שעות).

אתן ממש לא חייבות לחשוב כך. באופן זה לא אתר מיסיונרי ואין לנו רצון לחנך אחרים ואנחנו לא מפתים אנשים לבוא לפה ללמוד את משנת החינוך הביתי.
אבל להתעקש כל כך לפרסם משפחתונים באתר פרטי שמתנגד לזה זה זלזול בכבודנו.

אני מזכירה לכן שעד לפני שנה בערך אסור היה לפרסם משפחתונים אפילו בככר השוק. ההרשאה היום היא תוצאה של לחץ לא מכובד שאורחים באתר מפעילים עליו (במקום לפתוח לעצמם אתרים שמתאימים להם).
בתוך הבית שלכם, גם אם אתם מתנגדים לעישון, ומישהו יתעקש ויתעקש ויתעקש, בסוף תגידו לו "טוב, ליד החלון". זה לא אומר שזה בסדר לעשן אצלכם בבית.

סופשבוע נעים ושבת שלום.

[b][po]מיכלול ה[/po][/b] (2010-07-02T09:24:21):
סליחה, מי אמר שאתר 'באופן טבעי' מתנגד למשפחתונים? לטעמי זוהי פרשנות שלך בלבד. איפה זה כתוב?
אני מבינה שהאתר דוגל בחינוך בייתי אבל משאיר את הבחירה לכך אחד ואחד. לא לכל אחד חינוך בייתי מלא מתאים מכל סיבה שלא תהיה. יש אידיאולוגיה ויש מציאות.
אז אפשר כבר לסכם את הדיון ולהמשיך כמו שהיה תמיד?
אם יש מישהי/ו שחושבת שיש משהו שראוי לפרסום בדף [po]מידע פרדס חנה[/po] אבא תנו לו להפעיל את שיקול הדעת והימנעו מעריכה.

[b][po]פלונית לרגע[/po][/b] (2010-07-02T13:03:18):
[u]סליחה, מי אמר שאתר 'באופן טבעי' מתנגד למשפחתונים?[/u]
בעלי האתר ומפעיליו, כולל בציטוטים שהובאו פה (שאת מתעלמת מהם באופן תמוה).

[u]לטעמי זוהי פרשנות שלך בלבד[/u]
אין לי מילים. זאת היתממות כל כך קיצונית שהיא ממש הופכת לאגרסיבית, כי היא מתעלמת במכוון מכל האג'נדה של האתר, מטרות ההקמה שלו, מה שהבעלים אומרים ושנים של דיונים.

[b][po]מיכלול ה[/po][/b] (2010-07-02T23:11:07):
פלונית_ לרגע, אין לי כוונות להיות אגרסיבית וסליחה אם ככה זה מתפרש, אני מכבדת את המקום של מי שחושב כך על מה שכתבתי ומכבדת את הרצון של חלק מקוראי הדף הספציפי הזה לא לכלול מידע שלטעמי האישית לא נוגד את אופי האתר, (למרות [po]שעוד אמא מכאן[/po] כתבה באופן מאוד ברור למה זה כן בסדר לפי כללי האתר). אני פורשת מהדיון. להתראות ושבת שלום.

[b][po]אמא נמש[/po][/b] (2010-07-11T09:09:04):
אני לא סגורה על ההחלטה בעניין פרסום גנים ומשפחתונים פה
לכן בינתיים אפרסם בככר השוק למרות שאני חייבת לתהות איך ייתכן שדווקא שם מותר ופה לא....?

[b]פלוני[/b] (2010-07-11T09:14:35):
[u]כן בינתיים אפרסם בככר השוק למרות שאני חייבת לתהות איך ייתכן שדווקא שם מותר ופה לא....?[/u]
גם שם היה אסור רוב השנים. ואז ההשתלטות הגיעה לשם, ואז היא הגיעה גם לפה, ואז נפתחו דפים ייחודיים למשפחתונים. אז זה לא שמותר, זה שעייפו מלהתמודד עם חוסר ההתחשבות הבוטה והזלזול ברוח המקום. פשוט עייפו.

[b][po]פלוני אלמונית[/po][/b] (2010-07-11T10:18:00):
הזעפנים קוראים את עצמם???? זה עובר רע את המסך הקטנוניות הזו... לא כל כך נושם ולא כל-כך [po]באופן טבעי[/po]
איחולים לשבוע נפלא ומלא נועם וברכה לכולם
ובצהוב - השיוויון האפשרי הוא שיוויון הנפש

[b][po]ענף דק וגמיש[/po][/b] (2010-07-11T11:52:10):
אין זו קטנוניות , אך דף זה אינו לצורך פירסום של גני ילדים, יצרני חיתולים, או חנויות בגדים .
דף זה מיועד לכתיבה על ארועים , מיפגשים ,ופעילויות חברתיות .
לאחרונה פורסמו יותר מידי גני ילדים , ומשפחתונים מסוגים שונים ולא כל אחד מעונין בגלישה לדף לעבור כמות כזו של פירסום על משפחתונים,גנים ,וחיתולים .

[b][po]פלוני אלמונית[/po][/b] (2010-07-11T12:02:04):
היכן נקבע למה מיועד הדף?

בעיני הדף הזה הוא כמו כיכר השוק-רק מקומי
ולכן ההודעות כן במקום
אולי כדאי שאותם כללים שחלים בכיכר השוק לגבי אורך ההודעה והתכיפות שלה יהיו תקפים גם כאן.

[b][po]פלונית לרגע[/po][/b] (2010-07-11T12:16:24):
[u]היכן נקבע למה מיועד הדף?[/u]
קראי את דברי צפריר [po]במהי מטרת האתר[/po]. ובכלל, קראי את הדפים באתר ותדעי למה הוא נועד.

[b][po]פלונית לרגע[/po][/b] (2010-07-11T12:17:28):
אננדה, קצת הגזמת.... באמת שלא כדאי לנצל את החינמיות של באופן... גם בככר יש כלל של 10 שורות. אנא קצרי ושימי קישור.

[b]אחינועם[/b] (2010-07-11T12:38:06):
[u][po]ענף דק וגמיש[/po]? ([/u] יופי של שם, אך לא תואם את דעותייך.

[b][po]פלונית לרגע[/po][/b] (2010-07-11T12:46:15):
[u][po]ענף דק וגמיש[/po]?? ( יופי של שם, אך לא תואם את דעותייך.[/u]
חברות, שימו לב:
מי שלא גמיש זה מי שמנסה להפוך אתר יחיד במינו לכמו כולם.
מי שלא גמיש זה מי שמגיע למקום ובמקום להתגמש אל כלליו, מנסה לכופף את המקום שיתאים לו.

[b][po]טול טול[/po][/b] (2010-07-11T15:06:22):
_בעיני הדף הזה הוא כמו כיכר השוק-רק מקומי
ולכן ההודעות כן במקום
אולי כדאי שאותם כללים שחלים בכיכר השוק לגבי אורך ההודעה והתכיפות שלה יהיו תקפים גם כאן._

מסכימה, הדף [po]מידע פרדס חנה[/po] מוגדר כדף מודעות (בצד השמאלי של [po]מה חדש[/po]),
לכן נראה הגיוני שכל מודעה שמתאימה ל [po]ככר השוק[/po] ובאיזור פרדס חנה מתאימה כאן.
ממש קשה למצוא הודעות רלוונטיות ב [po]ככר השוק[/po] מרוב הודעות שרלוונטיות רק לאיזור מסויים.
אני הייתי שמחה שהיו נפתחים עוד דפים איזוריים, וכך הככר הייתה מכילה רק הודעות על אזוריות במהותן.

לגבי פרסום משפחתונים, באופן אישי אין לי עניין בגנים ולא אכפת לי שלא יפורסמו,
אבל לפי יונת בדיון אפשרי ב [po]ככר השוק[/po] ובלוחות המודעות האזוריים.

[b][po]פלונית לרגע[/po][/b] (2010-07-11T17:32:18):
[u]אבל לפי יונת בדיון אפשרי ב [po]ככר השוק[/po] ובלוחות המודעות האזוריים[/u]
לפי צפריר זה נוגד את רוח האתר.
לפי יונת, זה ממש לא רצוי, ואפשר גם למחוק עם הסבר.

[b][po]המורה שמילקיהו[/po][/b] (2010-07-11T17:55:23):
אולי כדאי לפתוח דף [po]פרשוני דברי יונת וצפריר לגבי פרסומי משפחתונים[/po]
וכל אחד יכתוב למה נראה לו הם התכוונו

[b][po]אמא מזעזעת[/po][/b] (2010-07-11T20:12:53):
בנות אמהות ואחיות יקרות
כל עניין המשפחתונים הוא באמת מוגזם.
אנחנו שבחרנו לגדל את הילדים שלכן בבית ולא לשלוח לגן משפחתון או בית ספר - זכותכתנו
וזו אכן זכות להיות מסוגלת להיות עם הילדים - לא תמיד ישנה אפשרות כלכלית נפשית חברתית ומשפחתית . וגם , לא בטוח במאה אחוזים שזו 'הדרך הנכונה'
בטח שלא היחידה ואין אחת נכונה .
אל תהיו קטנוניות זה לא באמת כואב (?)למישהי לקרא שיש משפחתונים,נכון?
באופן טבעי יש כל מיני צורות לגדל ולחנך ילדים
לא צריך להיות כפיתית ולהתרגז .
זה לא מכובד
לא נעים
לא סובלני
ואני מקווה שהילדים מקבלים יותר מכל הנ"ל בביתכן (הופה עכשיו יקפצו עלי ..)
ברצינות.
ההתקפה ביחד עם הדף שבו קבוצות של אמהות (שלא שולחות את הילדים מהבית לגנים ומשפחתונים ובתי ספר )מכלות את זמנן במריבות קטנוניות על מפגשים שלכאורה היו לטובת כלון.ורבות בלי סוף
זה מוציא שם רע לעצמכן.
מהצד זה נראה כמו חבורה של נשים זועמות ומרירות שלא יכולות לסבול גישה ומחשבה אחרת משלהן .
די,מספיק.
בבקשה
כיכר השוק היא לא שוק.
יאללה סולחה
(ולא כתבתי חינוך ביתי כי נדמה לי שגם כשילד הולך לגן הוא חוזר אל חינוך ביתי אני מאמינה שכל הורה מחנך בביתו )

[b][po]ענף דק וגמיש[/po][/b] (2010-07-11T20:16:11):
אחינועם, ופלוני
אין קשר בין שמי לדעתי , ובין דעתי לגמישות .
אם זה דף פירסום ליוגעו וספורט, אז נפרסם גם מכוני כושר ופיתוח גוף.
אך מאחר ודעתי היא כי אין זה דף לפירסום עסקים ומוצרי רוכולת אלה לפירסום דעות חברתי, אין מקום לפירסום גנים ,וחיתולים.
מחר כל אדם בעל מעדר ומגרפה יפרסם עצמו כגנן אורגני בגן.

[b][po]טול טול[/po][/b] (2010-07-11T21:40:27):
[u]אך מאחר ודעתי היא כי אין זה דף לפירסום עסקים ומוצרי רוכולת אלה לפירסום דעות חברתי, אין מקום לפירסום גנים ,וחיתולים.[/u]
אני חוזרת על מה שכתבתי:
[u]הדף [po]מידע פרדס חנה[/po] מוגדר כדף מודעות (בצד השמאלי של [po]מה חדש[/po]),[/u]
אחד מכמה דפי מודעות בודדים באתר [po]באופן טבעי[/po],
רוב הדפים מוגדרים [u]לפירסום דעות חברתי[/u].
המודעות בדף זה נמחקות לעיתים קרובות
(לא יותר ממספר שבועות עד שמודעה נמחקת או עולה לפלוסים למעלה)
לעומת דפי דיונים שנשארים לתמיד אם רוצים.

אולי כדאי לעשות הודעת פתיחה חדשה לדף הזה שתבהיר את מטרתו,
יש מתנדבים?
אני חושבת על הודעת פתיחה כבר כמה זמן, אם אף אחד לא יעשה זאת אני אנסה לנסח ולראות אם יש הסכמה.(-:

[b][po]טול טול[/po][/b] (2010-08-02T21:23:00):
בעקבות דיון שהיה פה לפני כמה שבועות (אפשר לראות אותו ב [po]טקסט נפרש[/po] למעלה תחת הכותרת: דיון לגבי פרסום משפחתונים ומחיקתו בדף [po]מידע פרדס חנה[/po]),
הוספתי לדף הזה הודעת פתיחה ובה העתקתי עם התאמות קלות את כללי ההתנהגות של [po]ככר השוק[/po],
אם יש הערות והארות אני אשמח לשמוע על זה כאן,
לא נקשרתי למה שכתבתי בכלל וממש אין בעיה לשנות,
נראה לי טוב שתהיה הודעת פתיחה שמבהירה למה הדף הזה נועד,
אם למישהו יש תוספת אני אשמח לשנות.

גם ערכתי את ההמלצות ב [po]טקסט נפרש[/po] למעלה, אתם מוזמנים להסתכל על המידע למעלה לפני שאתם מוסיפים מודעות.
אם יש דברים שאינם מעודכנים, אנא שנו אותם בעריכה או כתבו כאן ואני אעדכן למעלה.

[b][po]יעלי לה[/po][/b] (2010-08-03T06:58:37):
טול טול, תודה על ההשקעה!
אבל נראה לי שהכללים האלה הרבה פחות רלוונטיים לדפים המקומיים. לדעתי הם לא צריכים להיות כתובים פה.
אם כבר, מה שרלוונטי בעיניי זה רק תוכן (שיתאים למדיניות הפרסום), תדירות פרסום וההמלצה לשלם. אפשר לכתוב את זה במשפט אחד נעים ודי.

[b][po]אמל ית[/po][/b] (2010-08-03T12:18:26):
אני עם [po]יעלי לה[/po]. פעם בכמה זמן עולה פה איזה דיבור שהוא פשוט מקומי, כמו שהיה בעניין תרבות חופשית למשל, ואני אשמח אם ימשיך להיות לזה מקום. גם נדמה לי שהכללים בכיכר השוק נולדו כי היו בלגנים בכיכר השוק אי אז בימים. אם אין בלאגנים גדולים מדי, אז אולי אפשר שלא תהיה רשימת הכללים (שלפעמים קצת מרתיעה) בהתחלה. ואם יש תחושת בלאגן- אז זה כבר משהו אחר.
אבל תודה , לך, ולכל הגמדיות שעובדות לפעמים על הדף הזה ומסדרות אותו... (-:

[b][po]טול טול[/po][/b] (2010-08-03T12:27:10):
[po]יעלי לה[/po] תודה!
מסכימה שאולי לא צריך כאן את כל הכללים,
הבקשה להגבלת אורך המודעה ובכלל להחלת הכללים של ככר השוק כאן עלתה בדיון כאן, לי זה לא כל כך משנה.
לגבי תמונות ופליירים זה מכביד על הדף ולפעמים תוקע אותו, לא מזמן הייתה בדף הזה בעיה בגלל תמונה כזו, אפשר לשים קישור.
לגבי קישורים בלי הסבר על הקישור, זה מעצבן בכל דף לדעתי...

אם מישהו רוצה לנסח נוסח שונה ויותר מזמין זה יהיה מעולה,
קצת התעצלתי בשלב הזה והעתקתי את הכללים מהככר עם כמה שינויים.
(אם לא יודעים איך לערוך אפשר לרשום כאן את הנוסח ואני אעלה את זה למעלה).

[b][po]טול טול[/po][/b] (2010-08-03T12:30:12):
[u]פעם בכמה זמן עולה פה איזה דיבור שהוא פשוט מקומי, כמו שהיה בעניין תרבות חופשית למשל, ואני אשמח אם ימשיך להיות לזה מקום[/u]
את הכלל של בלי דיונים הורדתי בכוונה....
גם שמרתי דיונים שנראו לי חשובים ב [po]טקסט נפרש[/po] למעלה.

כמו שכבר כתבתי, אני אשמח לשמוע עוד דעות.
אם זאת תישאר הדעה הנפוצה בימים הקרובים, אני אערוך את זה שוב.

[b][po]אמא נמש[/po][/b] (2010-09-28T14:58:46):
_אני גם במצטרפים לעריכה. פעם אפילו כתבתי לך והסברתי הן [po]בככר השוק[/po]? והן בדף הבית שלך, ופשוט התעלמת. אז לא ברור מדוע את דורשת הסברים כשאינך מתייחסת אליהם.
בדיוק כפי שאת מזלזלת בכאב שאת גורמת פה למי שרואה באתר הבודד בארץ לחינוך ביתי באמצעות המודעות שלך על משפחתונים, אני רואה לעצמי זכות למחוק את המודעות הללו. בשבילי, כאבא בחינוך ביתי, זה הבית שלי, ואת הורסת אותו.
אם האתר כל כך חשוב לך, אז את ודאי לא נמצאת בו רק בשביל זה שאת יכולה לפרסם בו חינם, נכון?
אז הנה קיבלת הסבר אחד_

[b][po]אמא נמש[/po][/b] (2010-09-28T15:00:44):
אינני מזלזלת כלל וכלל בבחירתו של איש לחנך את ילדיו בבית וכולי אמונה שמי ששלם עם בחירתו זו לא יחוש ספק או איום מעצם כיומו של גן כזה או אחר

[b][po]עורך זמני[/po][/b] (2010-09-28T15:08:56):
[po]אמא נמש[/po], ראשית לא נהוג להעביר דברים שכתבתי לך בדף הבית לדף אחר!! זאת היא גסות רוח.
שנית, דברייך
[u]וכולי אמונה שמי ששלם עם בחירתו זו לא יחוש ספק או איום מעצם כיומו של גן כזה או אחר[/u]
מראים את הזלזול שלך. את יודעת היטב שהבעיה היא שלא קיומו של גן, אלא הסכנה לקיומו של אתר החינוך הביתי האחד ויחיד בישראל. מאוד תמוה שאת מתעקשת לפרסם מודעות על משפחתון במקום שהיה הבית שלנו ובגלל אנשים כמוך איננו עוד. וכפי שכתבת בעצמך, עד לפני זמן מה אסור היה לפרסם משפחתונים פה. הפעלת הלחץ על ידי אנשים כמוך שמסרבים לכבד את הלכות המקום גורמת לאנשים כמוני להרגיש לא נוח להגיד שאין פה מקום למודעות על משפחתונים. זה דבר שמאז הקמת האתר הרגשנו נוח להגיד, עד שהמזלזלים במקום, כמוך, גורמים לנו לא להרגיש נוח יותר.
אז אני לוקח לעצמי את הזכות להרגיש נוח שוב ולומר: דעי לך שאת פוגעת ברבים וטובים שכתבו פה שוב ושוב שהם כבר לא מרגישים בבית. זה הבית היחיד שבו מותר להגיד בריש גלי: מקומו של תינוק בביתו עם הוריו. שכל אחד יעשה מה שהוא רוצה ויפתח אתרי משפחתונים כרצונו. אבל לפרסם דווקא פה את המשפחתון שלך זהו זלזול משווע. .

[u]מעשיך אינם מקובלים עלי[/u]

[b][po]אמא נמש[/po][/b] (2010-09-28T15:17:24):
הי עורך
בשעה שאתה כותב לי בדף בית אין לי יכולת להגיב בדף בית שלך כי אין לך, כי אתה מסתתר
האם זו גסות רוח? ואולי מה שאת/ה עושה זו גסות רוח? עניין של פרשנות כנראה.
מעבר לזה כל העניין הוא לא אישי ביננו ולכן אני יוצאת עם זה החוצה. את/ה יכול/ה גם להזדהות ואז אכתוב ישירות אליך
כל טוב

[b]מירב[/b] (2010-09-28T19:33:31):
תודה לחלקיקה בשלם על המילים החמות.
הבנתי שהמודעה שלי יצרה עניין ורצוני להבהיר, אני לא גן ולא משהו שקרוב לגן
כמו שחלקיקה בשלם כתבה- אני פותחת את ביתי ארבע פעמים בשבוע לעוד ילדים של החינוך הביתי בזמן שהוריהם
לא יכולים להיות איתם.
אני לא חושבת שזה צריך לאיים על מישהו עד כדי כך שימחק את המודעה שלי.
כוונתי היא טובה ורצוני לעודד ולאפשר את החינוך הביתי למי שלא יכול לעשות אותו שבעה ימים בשבוע.
מקווה שזה יעזור למי שצריך את העזרה.
מירב 052-7240020

[b][po]הקוסמת מארץ עוץ[/po][/b] (2010-09-28T19:56:24):
הי מירב.
אני אנסה להסביר לך את העניין.
קודם כל גילוי נאות - מעולם לא מחקתי מודעות של מישהו אחר.
מי שהקים את האתר הזה ומתחזק אותו מאמין בלב שלם שילד בן שנתיים וחצי הוא עדיין תינוק.
ותינוק מקומו ליד אימו ואביו.
במשך שנים לא העזו לפרסם פה משפחתונים או דברים דומים ואילו עכשיו כשנפרץ הגבול מחפשים פה אפילו
מטפלות לתינוקות בני חצי שנה.
האנשים שהקימו את האתר הם אנשים סובלניים ועדינים ולכן אפשרו את השינוי הזה אבל תכלס' הוא מפריע להמון
אנשים אחרים שרוצים שהאי הזה שנקרא "באופן טבעי" יישאר שמורה מיוחדת.
יש עוד כל כך הרבה מקומות לפרסם דברים כאלו (מושבה חופשית למשל) למה לעשות את זה במקום
שדוגל בחינוך ביתי ובאי הפרדה של תינוקות מהוריהם - גם אם ההורים צריכים זמן לעצמם.
אפשר לפתוח על זה המון דיונים על בעד ונגד אבל יש כל כך הרבה מקומות שלא ירימו גבה
על פרסום כזה. למה לעשות את זה דווקא כאן??
אני מאמינה שאת אדם מקסים ואני מכירה אישית את חלקיקה אבל בכל זאת, קצת כבוד למקום...

[b][po]מיכלול ה[/po][/b] (2010-09-28T20:29:24):
למה לפרסם כאן?

ראשית כי זה בחינם (במושבה חופשית פרסום משפחתונים זה בתשלום)
ושנית כי יש כאן הרבה אנשים שחשבו שהם יהיו בחינוך בייתי ועם הזמן הבינו שזה לא מתאים עבורם, אך הם עדיין רואים באתר הזה את הבית שלהם. ואת הדף הספציפי של [po]מידע פרדס חנה[/po] כדף שמשרת אותם ואת הקהילה המקומית.

אני כבר הבנתי מתוך כבוד רב לאתר באופן טבעי שעדיף לכבד את הרצון של אנשים לשמר את האופי של האתר ולכן. לטעמי והגיע הזמן שייפתח אתר דומה עבור קהילת פרדס חנה שלא יהיה מוגבל לאידיאולוגיה של חינוך בייתי. ואז לא תהיה בעיה לרשום בו כל דבר שיכול לעניין את תושבי האזור ללא מגבלה ערכית כלשהי.
איך עושים את זה? אולי מישהו רוצה ופנוי לקחת על עצמו פתיחה של אתר כזה?

[b]קוראת[/b] (2010-09-28T20:49:57):
_מי שהקים את האתר הזה ומתחזק אותו מאמין בלב שלם שילד בן שנתיים וחצי הוא עדיין תינוק.
ותינוק מקומו ליד אימו ואביו.
במשך שנים לא העזו לפרסם פה משפחתונים או דברים דומים ואילו עכשיו כשנפרץ הגבול מחפשים פה אפילו
מטפלות לתינוקות בני חצי שנה.
האנשים שהקימו את האתר הם אנשים סובלניים ועדינים ולכן אפשרו את השינוי הזה אבל תכלס' הוא מפריע להמון
אנשים אחרים שרוצים שהאי הזה שנקרא "באופן טבעי" יישאר שמורה מיוחדת.
יש עוד כל כך הרבה מקומות לפרסם דברים כאלו (מושבה חופשית למשל) למה לעשות את זה במקום
שדוגל בחינוך ביתי ובאי הפרדה של תינוקות מהוריהם - גם אם ההורים צריכים זמן לעצמם.
אפשר לפתוח על זה המון דיונים על בעד ונגד אבל יש כל כך הרבה מקומות שלא ירימו גבה
על פרסום כזה. למה לעשות את זה דווקא כאן??
אני מאמינה שאת אדם מקסים ואני מכירה אישית את חלקיקה אבל בכל זאת, קצת כבוד למקום..._

קוסמת, תודה תודה תודה!!!

[b][po]חלקיקה בשלם[/po][/b] (2010-09-28T21:54:34):
קוסמת יקרה וכל השאר- כמו בכל דבר ועניין, אני מזכירה את- ה מ י ד ה !
לא פורסם כאן גן ילדים של המועצה עם 37 ילדים ו- 2 אנשי צוות שמפקירים את הזאטוטים חס וחלילה משעה 7 עד 4 אחר הצהריים.
אני חושבת שהעיקר בלהיות טבעי, זה לקבל שיש עוד כל כך הרבה צבעים וקולות בתוך השלם , יש כל כך הרבה אפשרויות לעשות חינוך ביתי,
אין חוקים לחינוך ביתי, אין דרך אחת נכונה לחינוך ביתי שממנה לא סוטים.
ויש כאלה, כמוני, שמאוד מאמינים ואוהבים לעשות חינוך ביתי וגם מאוד מאמינים שפעמיים בשבוע יהיה טוב לילד ולאמא שלו להיפרד ל- 4 שעות.
4 שעות שבהן הוא מרגיש בבית ( של מירב לצורך העניין) ופוגש ילדים אחרים ואת עצמו במצבים בלי אמא.
וגם זה חינוך ביתי.
אני הייתי מצפה מאנשים שמתעסקים במודעות, בטבעיות, ששואלים את עצמם שאלות ולא הולכים לפי הקונבנציה ( לווא דווקא ספציפית את, קוסמת)- שיקבלו שיש הרבה דרכים לעשות חינוך ביתי או כל דבר שהוא.
ובכלל- שיקבלו. כל דבר.
וזה, קוסמת- כבוד אמיתי למקום.
אני חושבת שבהחלט יש מקום כאן באתר להמלצה על הבית הספציפי של מירב לחינוך ילדינו, זה תואם מאוד את רוח האתר.

ולגבי כל מי שמזדעק על פרסום משפחתונים ברוח כזו או אחרת, בטוענה ש- פרסום משפחתונים משפיע על האתר וכו וכו- [b]אם אתה בטוח בעצמך ובדרך שלך- אז זה לא אמור לשנות לך מה מפרסמים ומה לא. לא?[/b]

[b][po]עורכת קהילתית[/po][/b] (2010-09-28T22:21:46):
[u]ולגבי כל מי שמזדעק על פרסום משפחתונים ברוח כזו או אחרת, בטוענה ש- פרסום משפחתונים משפיע על האתר וכו וכו- אם אתה בטוח בעצמך ובדרך שלך- אז זה לא אמור לשנות לך מה מפרסמים ומה לא. לא?[/u]
ההתעלמות החוזרת ונשנית, ואפילו הבוטה, מכך שאומרים כאן שוב ושוב שזה [b]כן משנה[/b] מה מפרסמים כאן, היא ממש פוגעת. כמה עוד אנשים צריכים לכתוב שהם לא מזהים פה את הבית שלהם? הפרסומים של המשפחתונים פוגעים לחלוטין באופי האתר היחידי בארץ לחינוך ביתי. יש לנו חלקת אלוהים קטנה אחת בלבד בכל ים האתרים, וכל הזמן מתעקשים בחוסר סובלנות לאלץ את האתר הזה להפוך ללוח מודעות של משפחתונים. אז זה מתחיל במודעה אחת, והפך בחודשים האחרונים לסחף של דפים שמיועדים למשפחתונים. כל כך נמאס להיות שוטרים. די. אנו כבדו את המקום.
למה האגרסיביות הזאת כלפי אתר אחד שמבקש להיות אחר? למה להכריח את האתר לא להיות אחר?
אז לא תוכלו לפרסם פה משפחתונים. האתר הזה הוא במת פרסום בשבילכן?

_יש עוד כל כך הרבה מקומות לפרסם דברים כאלו (מושבה חופשית למשל) למה לעשות את זה במקום
שדוגל בחינוך ביתי ובאי הפרדה של תינוקות מהוריהם_

[b][po]לוקחת צד[/po][/b] (2010-09-29T06:47:07):
טוב, אני לגמרי עם [po]אמא נמש[/po] ומאד נדחית מכל הצדקנים המוחקים האלימים שדוקא מעשיהם הם הם המנוגדים לרוח האתר הסובלנית. מה לעשות, אנשים כאלה יש בכל מקום. אני מפנה אתכם לדף [po]מילים מילים[/po] של צפריר שפרון לקרוא מה הוא כותב על תוכחה וצדקנות. אבל בקרב הזה אין מנצחים, אלה ימשיכו לפרסם בתקוה ובאמונה, ואלה ימשיכו למחוק בתחושת צדק, קיפוח והנאה.
וכן, קראתי את כל הדיונים שהיו בקשר לפרסומים כולל את דבריהם של יונת וצפריר ולא שמעתי שום צידוק למעשיכם הנלוזים.
להיפך.
חבל, חבל שהגעתם גם לדף שלנו.

[b][po]הקוסמת מארץ עוץ[/po][/b] (2010-09-29T11:02:04):
חלקיקה יקרה
קראתי את מה שכתבת ואני לא מבינה למה להתעקש. באמת לא מבינה.
מידה זה דבר חשוב. מאוד. אבל לנו בני האדם יש בעיה עם מידות.
עובדה שמודעות של חיפוש מטפלות לתינוקות שאך נולדו צצו כמו פיטריות אחרי הגשם בכיכר השוק
אחרי שבמשך זמן נתנו לאנשים לפרסם מישפחתונים...
וזה למה?? כי קשה לכמת מידה. בשבילך זה בסדר = בשביל אחרים זה לא בסדר.
למה לא לכבד את רצון , כוון, אג'נדה, של מי שהקים את האתר הזה?
אני עד עכשו במשך כל השנים בבאופן לא הגבתי מעולם למודעות כאלו או אחרות אבל עכשו מרגישה
צורך להסביר. זה הכל.
למה לנסות לשנות את האתר? נכון ל"באופן טבעי" יש גוונים רבים וצורות קיום שונות אבל בכל העניין של
מישפחתונים יש קונסנזוס. לא לי. לא לך. למי שהקים את האתר ושוקד על תיחזוקו.

הרעיון של מיכלולה הוא רעיון נפלא. שמישהו יקים אתר חלופי ששם יהיה אפשר לפרסם את הכל.
אבל הרי זה לא פשוט להקים אתר. נכון?
ומישהו כבר עמל וטרח ושוקד על האתר הזה. אז ראבאק, שחררו את הרצון לשנות את האתר הקיים.
ודרך אגב מיכלולה יקרה - זה שלא עולה כאן כסף לפרסם - זאת לא סיבה מוצדקת לפרסם משהו
שנוגד את רוח מקימי האתר.
ושוב אני מדגישה - רוח מקימי האתר. לא הרוח שלי ושלך ושל זרובבלה.

[b][po]חלקיקה בשלם[/po][/b] (2010-09-29T11:42:21):
קוסמת,
אף אחד לא מנסה לשנות את האתר, או לא מכבד אותו.
הגזמתם.

[b][po]חלקיקה בשלם[/po][/b] (2010-09-29T11:44:06):
קוסמת,
כדאי אולי להכנס לדף שפתחתי- [po]אשליית הטבעיות[/po].

[b][po]פלוני אלמונית[/po][/b] (2010-09-29T12:04:27):
יש מורכבות מסויימת בכך שהאתר לא נקרא 'חינוך-ביתי' אלא 'באופן-טבעי' ומקיף שלל נושאים מבורכים הקשורים לחיים באופן טבעי דוגמת תזונה ואקולוגיה על שלל גווניה ובכלל דרך חיים אלטרנטיבית וקהילתית למיניה המאפיינת אנשים רבים שמצאו פה בית גם אם לא בחרו בחינוך ביתי....
ובצהוב-"הכלל הוא הפרט"

[b][po]עורכת קהילתית[/po][/b] (2010-09-29T13:06:26):
_אף אחד לא מנסה לשנות את האתר, או לא מכבד אותו.
הגזמתם._
כל כך לא הגזמנו.
הכי קל זה להתעלם שוב ושוב מאמירות חוזרות ונשנות של ותיקים שטוענים שאינם רואים במקום הזה בית יותר. שהם לא מרגישים פה נוח יותר.
מה שעושות המתעקשות לפרסם פה מודעות על משפחתונים וגנים זה בדיוק, בדיוק, חוסר כבוד לאתר וניסיון לאלץ אותו לספוג משהו שנוגד את האג'נדה שבעבורה הוקם.

[b].[/b] (2010-09-29T14:24:29):
[po]מהי מטרת האתר[/po]

[b][po]חלקיקה בשלם[/po][/b] (2010-09-29T14:45:38):
_יש מורכבות מסויימת בכך שהאתר לא נקרא 'חינוך-ביתי' אלא 'באופן-טבעי' ומקיף שלל נושאים מבורכים הקשורים לחיים באופן טבעי דוגמת תזונה ואקולוגיה על שלל גווניה ובכלל דרך חיים אלטרנטיבית וקהילתית למיניה המאפיינת אנשים רבים שמצאו פה בית גם אם לא בחרו בחינוך ביתי....
ובצהוב-"הכלל הוא הפרט"_

הוצאת לי את המילים מהפה.

[b]קוראת[/b] (2010-09-29T15:08:17):
_יש מורכבות מסויימת בכך שהאתר לא נקרא 'חינוך-ביתי' אלא 'באופן-טבעי' ומקיף שלל נושאים מבורכים הקשורים לחיים באופן טבעי דוגמת תזונה ואקולוגיה על שלל גווניה ובכלל דרך חיים אלטרנטיבית וקהילתית למיניה המאפיינת אנשים רבים שמצאו פה בית גם אם לא בחרו בחינוך ביתי....
ובצהוב-"הכלל הוא הפרט"_
זה לא מצדיק כלל וכלל פרסומות ומודעות לגנים ולמשפחתונים! :-(
בבקשה, הפסיקו עם זה.

[b][po]הקוסמת מארץ עוץ[/po][/b] (2010-09-29T15:29:49):
טוב די.
. יש לי אורחים ועוגת שחיתות להכין
(וכל זה בשמירת הריון!!!).
בכל מקרה כל עוד בעלי האתר לא יעשו משהו - אנשים ימשיכו לפרסם ולפרסם...
כי זה טבעו של אדם. אם לא מציבים גבולות ברורים הוא ממשיך.
שיהיה לכולנו חג שמייח.

[b][po]עורכת קהילתית[/po][/b] (2010-09-29T19:18:08):
[u]אבל הרי כבר הציעו מליון פעמים לפתוח [po]ככר השוק[/po] נוסף שבו יותר לפרסם את המודעות "הפוגעות" כביכול.[/u]
להיפך. אמרו [b]שבשום פנים ואופן[/b] לא ייפתחו דפים כאלה, וסגרו את הדפים שנפתחו!
באופן זה לא לוח מודעות!!!

[b][po]תרבות חופשית[/po][/b] (2010-09-29T20:26:21):
דף זה הינו כשמו להעברת מידע וחילופי דעות בכל הקשור לפרדס חנה .
דף זה אינו דף שוק, ואינו דף פירסום, דף זה אינו מיועד לפירסום גני ילדים ומשפחתונים, עסקים קטנים,או גדולים, חנויות בגדים, או טיטולים.

[b][po]ר ו ב י נ א[/po][/b] (2010-09-30T23:21:12):
רוצה להוסיף את שלי בנושא הגנים...
קודם, רוצה להגיד שאת [po]אמא נמש[/po] אני מכירה כבר כמה שנים, קודם דרך האתר ואחר כך בחיים הלא וירטואליים, ומאד מציק לי שמוחקים כל מילה שהיא כותבת על הגן שלה. נמש באמת מישהי מהקהילה כאן, היא לא באה לכאן רק כדי לפרסם את העסק שלה, והעסק שלה רחוק מלהיות גן קונבנציונלי שיעשה חררה לכל אמא בחינוך ביתי.
אבל מעבר לזה - אנחנו שולחים את ילדינו לגן - גן מקסים קטן ופתוח מאד, שבו רוב הבנים לא נימולים, חלק גדול מהילדים יונקים גם אחרי גיל שנתיים, לא מחוסנים באופן אוטומטי ושהוריהם מגדלים אותם וחיים את חייהם "באופן טבעי". כשאני מחפשת גן כזה, איפה אם לא פה אמצא המלצה עליו?
מדוע חינוך ביתי הוא כזה ערך עליון - מעל למפגש האישי עם מי שעומד מולך? מעל לפתיחות לדיאלוג.
עורכת - אם היית מוסיפה פוסט משלך אחרי כל פרסום של משפחתון שבו היית אומרת למה לדעתך גן זה רע, בלי למחוק את המודעה, זה היה מרגיש לי יותר מכבד מאשר פשוט למחוק. הרי - לא תוכלי להעלים את התופעה של גנים, לא מהעולם וגם לא מהקהילה הזאת.
והמרגיעון שלי אומר: [b]עוצמה היא לא להשתמש בכוח העומד לרשותך[/b]

[b]פלונית[/b] (2010-10-01T00:08:18):
[u]העסק שלה רחוק מלהיות גן קונבנציונלי שיעשה חררה לכל אמא בחינוך ביתי.[/u]
אם הוא לא קונבנציונלי אז שתפרט ותרחיב ותספר לנו. אף פעם לא הבנתי מהודעותיה של נמש אם אפשר להימצא עם הילדים באופן חופשי, אם אפשר לבוא ליומיים בשבוע וכדומה.

[b][po]אמל ית[/po][/b] (2010-10-01T06:36:57):
משמיעה את קולי לרגע גם.
אני עם רובין. על נמש, במיוחד על מירב (שזה ממש חרה לי כי היא מישהי שהבית שלה היה שנים מוקד של מפגשי חינוך ביתי כי בנותיה היו בחינוך ביתי עד אחרי גיל בית ספר, שייכת לכאן בדיוק כמו כל אחד אחר).
אני מעריכה אותך , קוסמת, על האופן שבו את מביעה דעותייך כאן ועל כך שאת כותבת בשמך. ועצובה כשמוחקים או מתבטאים ללא ההזדהות הוירטואלית בדף שהוא אזורי וקהילתי (ואז אני ישר שואלת את עצמי האם זה בכלל מישהו מכאן, ואם לא האם זה לגיטימי? אין לי תשובה באמת).
כתבתי על זה אצלי בדף ((11.07.2010 22:59): ואפילו לא היה לי אומץ לשים את זה בדפי הדיונים המייגעים שהיו בנושא בקיץ בגלל כל ההתלקחויות ואין לי כוונה לייצר אותן שוב כאן, אבל בתור תושבת האזור וחלק מהדף הזה, רציתי לציין שלמיטב זכרוני כל מסגרת שפורסמה בדף זה הייתה של אנשים שהכרתי בקהילה, ובאופן מסויים זה או אחר היו מסגרות עם זיקה באופנית. אני אשמח אם זה יוכל להמשיך להיות כאן, בדף זה, כשיש בזה צורך.

[b][po]ר ו ב י נ א[/po][/b] (2010-10-01T14:26:25):
[u]אם הוא לא קונבנציונלי אז שתפרט ותרחיב ותספר לנו. אף פעם לא הבנתי מהודעותיה של נמש אם אפשר להימצא עם הילדים באופן חופשי, אם אפשר לבוא ליומיים בשבוע וכדומה.[/u]
אם היו שואלים במקום למחוק אותה, אז היתה לה הזדמנות לענות. אני לא יודעת לענות בשמה, רק יכולה לומר שאני בטוחה שהיא מסתכלת על הפרט ולא על המערכת, ושאפשר לנהל איתה דיאלוג ושתהייה פתיחות והקשבה.

[b][po]לא מהפרדס[/po][/b] (2010-10-01T15:08:32):
[u]מדוע חינוך ביתי הוא כזה ערך עליון - מעל למפגש האישי עם מי שעומד מולך? מעל לפתיחות לדיאלוג.[/u]

יש באתר המון דיאלוגים בנושא גנים. אף אחד לא מוחק אותם.

מה שמוחקים זה פרסום.

חינוך ביתי איננו דבר קדוש. אבל הוא ייחודי ולצערי ממש נידח והזוי במדינה הזו.

ובכלל לא על חינוך ביתי מדובר. אלא על שהות של פעוטות רכים בחיק המשפחה. ולא בחיק המסגרת הפרטית האלטרנטיבית האורגנית הזורמת.

[b][po]אמא נמש[/po][/b] (2010-10-03T21:46:37):
הי פלונית
את יכולה לקרוא במושבה חופשית עם יותר הרחבה עלי ועל הגן ובשאלות ספציפיות , עכשיו כמו קודם אפשר להתעניין בטלפון.
זה יותר נח לי...

[b][po]ר ו ב י נ א[/po][/b] (2011-02-01T11:21:20):
[u]האם זה מה שזה?[/u]
עד כמה שאני מבינה זאת [b]הצעת עבודה[/b] ולא פרסומת למשפחתון או גן
:-)

[b]ממ[/b] (2011-02-01T11:58:34):
[u]האם זה מה שזה?[/u]
האמת שכן. זוהי מודעה על משפחתון.

[b][po]מה איתי[/po][/b] (2011-02-01T19:36:47):
זו מודעת דרושים ולא פרסומת לגן.
אז לדעתי - לא , זה לא.

[b]קוראת[/b] (2011-02-01T21:58:01):
זאת הצעת עבודה במשפחתון של תינוקות עד גיל פחות משנתיים שמאפשר הפרדת תינוקות מההורים שלהם 8 שעות ביום. מתאים לפה? לא. חורה לרבים? כן, מאוד. כמה )*&^ אפשר להפגין?
ישראל במיטבה.

[b][po]פלוני אלמונית[/po][/b] (2011-02-01T23:45:38):
"חורה לרבים?" למה?
אתם אנשי החינוך הביתי, אשריכם שאתם מסוגלים להעניק לילדיכם את החינוך שאתם מאמינים בו.
יש הורים רבים שאולי היו רוצים ללכת בדרככם, אבל בשל מצב כלכלי או בשל חוסר יכולת אישית (מה לעשות, לא כל ההורים מושלמים) לא מסוגלים. הגישה הבוטה והלא סובלנית כלפי הורים שהולכים בדרך אחרת ממכם היא די צורמת. אני מקווה שאת ילדיכם אתם מחנכים ליותר סובלנות ולקבלת האחר.

[b][po]אמל ית[/po][/b] (2011-02-02T02:49:01):
הבה לא נפצח בדיון הזה גם כאן. בבקשה בבקשה. בטח שלא באנונימיות . זה דף קהילתי של פרדס חנה. . המודעה נמצאת בתחום האפור. אם תניחו, זה יעבור.

[b][po]פלוני אלמונית[/po][/b] (2011-02-02T07:19:05):
[u]שמאפשר הפרדת תינוקות מההורים שלהם 8 שעות ביום.[/u]
והחינוך הביתי מאפשר הפרדת הילדים מהחברה, מאפשר בעיקר מפגש של ילדים בעיקר עם כאלה שכמותם.

[b]קוראת[/b] (2011-02-02T07:59:25):
[u]והחינוך הביתי מאפשר הפרדת הילדים מהחברה, מאפשר בעיקר מפגש של ילדים בעיקר עם כאלה שכמותם.[/u]
אין שום בעיה--את ממש לא חייבת לתמוך בחינוך הביתי. אנחנו אפילו לא מבקשים תמיכה. זה פשוט אתר שהוקם על ידי קהילת החינוך הביתי.

[u]הגישה הבוטה והלא סובלנית כלפי הורים שהולכים בדרך אחרת ממכם היא די צורמת[/u]
התבלבלת. החינוך הביתי הוא במיעוט. הוא פחות מאחוז באוכלוסיה, הוא מקבל מעט מאוד תמיכה וזה האתר היחיד שיש לחינוך הביתי-- אתר פרטי שהוא הקים בשביל עצמו. לעומת זה, יש מיליון אתרים למסגרות חינוך מכל הסוגים. אז חוסר סובלנות הוא מצד אלה שמתעקשים כמו אמא נמש דווקא פה לפרסם מסגרות חינוך או מודעות דרושים למשפחתון (וכמובן בחינם... ).

[u]אני מקווה שאת ילדיכם אתם מחנכים ליותר סובלנות ולקבלת האחר.[/u]
אני מחנכת את ילדי לכבד מקום שהם הגיעו אליו.
אני מקווה שאת מחנכת את ילדייך לא ללכת דווקא לאתר של צמחונים ולהתעקש לפרסם מודעת דרושים לעובד בלול של תרנגולות אורגניות. אני מקווה שאת מחנכת אותם לכבד את המקום.

[b][po]פלונית לרגע[/po][/b] (2011-02-02T09:20:58):
[po]אמא נמש[/po], מישהי כתבה לך בדף אחר שבגן שלה היא לא היתה מסכימה שהורים יעשו מה שהיא עושה פה וירשו לעצמם לפעול באופן שלא תואם את הדעות שלה.
התשובה שלך היתה שבגן שלה יש כללים ברורים ופה בבאופן אין כללים ברורים.

מה שעצוב הוא שבדף הזה [b]דווקא יש כללים ברורים[/b] [u]נא לא לפרסם מודעות על משפחתונים וגנים[/u] אבל זה לא מנע ממך ללכת מסביב ולפרסם הודעת דרושים למשפחתון.
דעי לך שמה שאת עושה כואב לי מאוד (ולעוד אחרים).

[b][po]פלוני אלמונית[/po][/b] (2011-02-02T12:09:29):
לפי המידע שבראש הדף לא ניתן להבין שזה "אתר פרטי של החינוך הביתי". אני לתומי חשבתי במשך תקופה ממושכת שזה אתר נחמד לאנשים עם ראש פתוח ומודעות סביבתית. לקח לי זמן להבין, בעקבות תגובות בוטות ונזעמות כגון הנ"ל, שזה ממש לא כך ושמי שחושב אחרת לא מתקבל כאן בברכה. אז אולי למען הגילוי הנאות ולמען כולם (בעלי הבית ואורחים תמימים) תסבירו טוב יותר בראש הדף מי אתם ולמי האתר מיועד.

[b][po]תמר איל[/po][/b] (2011-02-02T12:24:58):
הדיון בדך הזה לא מכבד את אף אחד מהצדדים.
אם הקונפליקט מופיע כאן סימן שהוא קיים גם בתוכינו.
בנפשו שכל אחד מהגולשים (הקוראים והכותבים) יש מורכבות ולפעמים גם מלחמה פנימית - זו המציאות.
מה עושים? ראשית צריך להיות מודעים לקיומו של הקונפליקט.
ולתת לו את המענה הטוב ביותר שניתן לתת -. זו הדרך לעשות שלום פנימי.
זו לא מלחמה חיצונית ואין זו אשמתו של אף אחד מהצדדים.- זו לפחות דעתי.

[b][po]אמא נמש[/po][/b] (2011-02-02T13:52:16):
אנשים יקרים
אני מזמינה אתכם לקומונה חדשה בתפוז בכל התייעצות בעניין הגנים פנו והפנו לשם.
ותהיו בריאים מבפנים ומבחוץ.
http://www.tapuz.co.il/communa/userCommunaMsges.asp?Communaid=39203&smsMsg=

[b][po]עורכת קהילתית[/po][/b] (2011-02-02T14:21:44):
[u]אני מזמינה אתכם לקומונה חדשה בתפוז בכל התייעצות בעניין הגנים פנו והפנו לשם.[/u]
מזל טוב ונפנה בשמחה
[/spoiler]
ניר*
הצטרפות: 16 ינואר 2005, 17:16

מידע פרדס חנה

שליחה על ידי ניר* »

)) הי
למכירה חיתולים רב פעמיים משומשים קושיז והמפ - Happy Heinys , מידה מדיום . ניתן לרכוש גם רפידות ספיגה כאשר משתמשים בשתי רפידות הספיגה נוספות לחיתול 7 שכבות בד.
(חיתולי Happy Hempys של Happy Heinys הנם חיתולי כיס, העשויים משתי שכבות עבות ורכות של פליז-המפ, המורכב מ- 55% המפ ו- 45% כותנה. ההמפ הנו בד חזק ובעל יכולת ספיגה הגבוהה פי ארבעה מזה של הכותנה)
מחיר 40 ש"ח .
בקנייה של יותר משני חיתולים יירד המחיר .
ניר 0544-727988 ו/ או nir66 at netvision dot net dot il
ענבל_מזכרון_יעקב*
הצטרפות: 12 נובמבר 2007, 12:46
דף אישי: הדף האישי של ענבל_מזכרון_יעקב*

מידע פרדס חנה

שליחה על ידי ענבל_מזכרון_יעקב* »

למי שמחפש לקנות מכונית:
מתארגנת קנייה חברתית של קיה פיקנטו במחיר מוזל
http://www.am1.co.il/cars/kia-picanto#15#
איריס*
הצטרפות: 17 מרץ 2003, 20:48

מידע פרדס חנה

שליחה על ידי איריס* »

שלום לכם.

אני שמחה להציע אימון 'מינדפולנס' לילדים, הורים, מטפלים וכולם...

קישור נחמד למי שלא מכיר...

http://www.youtube.com/watch?v=K3hXqh93QR0

תהיה הכרות עם השיטה והרבה התנסות .

צרו קשר ונקבע. רצוי כמובן ליצור קבוצת עניין...

איריס. [email protected] 0544904549
פלוני_אלמונית*
הצטרפות: 19 אוגוסט 2001, 22:52
דף אישי: הדף האישי של פלוני_אלמונית*

מידע פרדס חנה

שליחה על ידי פלוני_אלמונית* »

+הודעה ממשתתפת חדשה התקבלה בברכה:+

שלום רב.
אני סטודנטית שנה ב' לרפלקסולוגיה,
מטפלת בביתי בגבעת עדה בטיפולי מגע לאיזון גוף ונפש.
המחירים ממש מציאה למי שמזמין סדרת טיפולים!
לימור 0543203877
שרון*
הצטרפות: 27 ספטמבר 2002, 14:27

מידע פרדס חנה

שליחה על ידי שרון* »

אנו שמחות להזמין אותך לקורס ייחודי להכנה ללידה בגישת היפנובירת'ינג ללידה.
באפריל יפתחו הקורסים הבאים: 1.4 - קורס באנגלית ביפו, 2.4 ת"א, 24.4 בירושלים ו 30.4 במושב צרופה (חוף כרמל).
מטרת גישת היפנובירת'ינג היא לתת לך כלים לסמוך על גופך, להתמודד עם כאב ומצבים מורכבים של קושי פיזי ורגשי בשעת הלידה ולאפשר לך ולמלווה הלידה שלך להיות מסוגלים לקבל את ההחלטות הנכונות ביותר עבור עצמכם ועבור תינוקכם בשעת הלידה..
בקורס תלמדו כלים שיעזרו לכם להיכנס למצב תודעתי של רגיעה ושלווה באמצעות נשימות מדויקות, הרפיות ודמיון מודרך, התוצאה היא לידה טבעית קלה ונינוחה יותר לאם ולתינוק. .
להרשמה, בירורים וקבלת פרטים נוספים נא לפנות לצוות פשוט ללדת 054-2223003 או להיכנס לאתר הבית של פשוט ללדת - המרכז הישראלי ללידה רגועה בשיטת HypnoBirthing®:
http://www.hypnobirthing.co.il/
קורס הכנה ללידה בשיטת היפנובירת'ינג במקצוענים 10: http://www.youtube.com/watch?v=SAol4m77 ... [po]player embedded[/po]
מאיה קרמר וג'סיקה אלבה ממליצות על לידה רגועה בשיטת היפנובירת'ינג:
http://www.hypnobirthing.co.il/%D7%95%D ... 7%90%D7%95
חינוך_ביתי*
הצטרפות: 05 אוקטובר 2008, 10:41
דף אישי: הדף האישי של חינוך_ביתי*

מידע פרדס חנה

שליחה על ידי חינוך_ביתי* »

שלום
מחפשת מפגשים באזור של חינוך ביתי
תודה
יעל_כו*
הצטרפות: 19 ינואר 2007, 14:14

מידע פרדס חנה

שליחה על ידי יעל_כו* »

שלום לך חינוך ביתי :-)

אני לא יודעת על ילדים בגילאי בית ספר, אבל עד גיל חמש יש כל מיני מפגשים באיזור,
אם זה רלבנטי לך אז מוזמנת לכתוב לי בפרטי ואנסה לעזור לך למצוא..
בהצלחה :-)

יעל כו
יעלי_לה
הצטרפות: 08 ספטמבר 2005, 09:00
דף אישי: הדף האישי של יעלי_לה

מידע פרדס חנה

שליחה על ידי יעלי_לה »

יש קבוצת פייסבוק שנקראת "גדלים בבית באזור פרדס חנה", אני לא שם אבל הבנתי שמתארגנים שם מפגשים יותר מפעם בשבוע
מיילדת*
הצטרפות: 27 פברואר 2008, 18:46

מידע פרדס חנה

שליחה על ידי מיילדת* »

שלום
מחפשת המלצה למיילדת אישית בלניאדו. מישהי שמעה על אביגיל איך היא או פזית?
אשמח להמלצה/הפנייה
תודה
אמיהלי*
הצטרפות: 28 מרץ 2010, 14:47

מידע פרדס חנה

שליחה על ידי אמיהלי* »

הי לכולם

אני מחפשת מחסן!!! לאכסון תכולת בית, מתחילת יולי לכמה חודשים ומעלה.

עדיפות למשהו קרוב לפרדס חנה, אבל אם יש משהו שמסתדר טוב באיזור אחר אז גם הולך.

לא מדובר בהמון ציוד אבל גם לא בטיפונת. כולל מכונת כביסה, מקרר, תנור, וכדומה.

אשמח לרעיונות, הצעות מקוריות, ומה שעולה לכם.

תודה אמיהלי 052-3321106 :-)
אמיהלי*
הצטרפות: 28 מרץ 2010, 14:47

מידע פרדס חנה

שליחה על ידי אמיהלי* »

שלום חברים

אני מחפשת 2 דברים:

מחסן לאכסון תכולת בית מתחילת יולי לכמה חודשים ומעלה, לרגל נסיעה. לא בית ענק אבל יש ציוד כמו מקרר, תנור, מכונת כביסה וכ”ו.

בית שאוכל להיות בו / לשמור עליו/ לסאבלט או כל סידור שיתאים, ל 3 שבועות מתחילת יולי, (מרוהט, של מישהו שנוסע לחו”ל או משהו דומה, מספיקה גם יחידת דיור קטנה.

אשמח לרעיונות הצעות והפתעות טובות :-)

תודה אמיהלי 052-3321106
אפי_נו*
הצטרפות: 12 פברואר 2009, 12:14
דף אישי: הדף האישי של אפי_נו*

מידע פרדס חנה

שליחה על ידי אפי_נו* »

שלום
מחפשת לקנות/להשאיל/לברטר בלון אפי- נו יד2
אזור פרדס חנה
תודה
0528800806
גלית*
הצטרפות: 01 אוגוסט 2001, 00:23

מידע פרדס חנה

שליחה על ידי גלית* »

אני מכינה קייטרינג לחתונה בבנימינה ביום חמישי הקרוב ומחפשת מלצריות ומלצרים.
העבודה בשעות 12 בצהריים עד 12 בלילה פחות או יותר.
זקוקה לשמונה נשים ואנשים נחמדים, חרוצים, מגדילי ראש ונמרצים.
גלית 054 שלוש שתיים שתיים ארבע חמש תשע תשע.
תודה!
עפרה_שחר*
הצטרפות: 11 אוקטובר 2007, 23:10
דף אישי: הדף האישי של עפרה_שחר*

מידע פרדס חנה

שליחה על ידי עפרה_שחר* »

קיטנה כייפית
על בסיס יומי
מתאימה גם
לילדי חינוך ביתי
עפרה-055-6617905
מיכל_צמות*
הצטרפות: 31 מאי 2003, 21:32
דף אישי: הדף האישי של מיכל_צמות*

מידע פרדס חנה

שליחה על ידי מיכל_צמות* »

מחזור שני קייטנת מעגל - נותר מקום לשני ילדים בגילאי 8 ומעלה.
054-3178890
מיכל_צמות*

מידע פרדס חנה

נפתח בכרכור מרכז חדש 'מעגל' - בית למשפחה. מרכז בו ניתן למצוא מגוון טיפולים במקום אחד.
ריפוי בעיסוק, פיזיותרפיה, טיפול זוגי, יעוץ לכלכלת המשפחה, טיפול באמנות, רפואה סינית, תזונה, אייפק, אימון בדרך האניאגרם, הדרכה הורית, פסיכותרפיה גופנית ועוד.
במקום ניתן לקבל יעוץ והכוונה והתאמה אישית לטיפול הספציפי הרלוונטי עבור כל אחד ואחד.
הטיפולים לכל המשפחה. לפרטים נוספים 054-3178890.

מרגיעון: "אין טעם לחבוש את היד כאשר יש חתך עמוק ברגל" כל כך חכמים המרגיעונים האלו. אכן, חשוב לדייק את הצורך - וכך למצוא את הטיפול המדויק. נשמח לעמוד לרשותכם @}
פלוני_אלמונית*

מידע פרדס חנה

עם המעבר לפרדס חנה בקרוב,
אני מציעה לאימהות החרוצות מקום נעים ובטוח להשאיר את קטנטן והקטנטונת.
הרבה סבלנות, אהבה בשבילם איתי,
נכונות להקשיב לך,
וכמובן מזון טרי ובריא, מלא ומזין. טיולים מובטחים.
מחפשת אימא בראש טבעי. ילדתי בבית ואני מטפלת הוליסטית.
לימור 0543203877 (:
פלוני_אלמונית*

מידע פרדס חנה

שלום אני מחפשת בית או דירת 3 חדרים בפרדס חנה החל מאוגוסט רצוי באזור נווה אשר או המדרשייה. וגם עבודה.
אשמח להצעות
תודה הודיה
052-6633119
מיכל*
הצטרפות: 09 אוקטובר 2001, 17:11

מידע פרדס חנה

שליחה על ידי מיכל* »

שלום
האם יש למישהי עריסה נצמדת להשאלה/ מסירה?
מיכל 0522581846
מיכל_צמות*

מידע פרדס חנה

מחר (יום שלישי) ב-16:30 יוגה נשית במרכז 'מעגל-בית למשפחה' דרך הבנים 96 בכרכור. כותבת גלי פלג, מורה ליוגה נשית:
"מזמינה אתכן - נשים יקרות לבוא להתאהב בעצמכן מחדש!
תרגול יוגה המותאם במיוחד לגוף האישה ומתאים לכל אחת בכל גיל ובכל מצב בריאותי.
דרך תרגול נשימה, הכרות ועבודה עם שרירי רצפת האגן עוזרת היוגה הנשית לכל אישה לקדם את עצמה ובריאותה.
היוגה הנשית - פרי פיתוחה של מירה ארצי-פדן (www.yogaforwomen.co.il) היא דרך חדשה לגלות את עצמך ואת גופך.
היוגה הנשית נפלאה לחיזוק השרירים, שיפור הגמישות, להפגת מתח ולטיפול בכאבים ישנים וחדשים.
מספר המקומות מוגבל!"
להרשמה: מיכל עגני 054-3178890
סיגל_פוקס*
הצטרפות: 03 אוגוסט 2014, 17:42
דף אישי: הדף האישי של סיגל_פוקס*

מידע פרדס חנה

שליחה על ידי סיגל_פוקס* »

בואו לבשל אוכל טעים בריא וקל להכנה, ותגלו שזה קל ופשוט לוותר על מזונות מן החי, שפע של אפשרויות לחגיגה במטבח. בפרדס חנה.
הסדנאות הבאות - ערב ובוקר:
בוקר - ביום ה' 7/8 מ 9:30 עד 13:00
ערב - ביום ג' 12/8 מ 18:00 עד 21:30
5 משתתפים, 8 מנות 120 ש"ח - כולל טעימות הביתה.
050-7598995
נועם*
הצטרפות: 31 ינואר 2003, 09:46

מידע פרדס חנה

שליחה על ידי נועם* »

שלום
אני מחפש מי יכול לחלוב את העז שלי פעם ביום בשבוע האחרון באוגוסט?
התמורה: כליטר חלב בכל חליבה
לימוד טכניקות חליבה וטיפול בעזים
והדרכה לגבי הכנת גבינות עזים
נועם
ליד ביה"ס החקלאי
0524291351
חיתולים_אורגנים*
הצטרפות: 27 אוגוסט 2014, 19:34

מידע פרדס חנה

שליחה על ידי חיתולים_אורגנים* »

שלום
מחפשים סוכן/ מקום לקנות חיתולים אורגנים ניו-בורן
פעם היו של חיתולים מקיבוץ עמיר זה עדיין קיים?
תודה0502004181
אזור פרדס חנה/קיסריה
ליאת*
הצטרפות: 14 אוקטובר 2001, 12:05

מידע פרדס חנה

שליחה על ידי ליאת* »

שלום לכל מי שנשאר בבית בשנה הקרובה,
בשנה הקרובה אנחנו מנסים לפתוח חוג מוסיקה עם דרור מצליח מצלילי הפלא שיתקיים בפרדס חנה, בשעות הבוקר, החוג מיועד לילדים בסביבות גיל 3-5.5, גם אנחנו ההורים נהיה שם איתם (ולפעמים גם עם אחים קטנים):
http://pele-music.co.il/index.php?m=text&t=text

כל מפגש צריך להתחלק בין המשתתפים, והוא עולה סה"כ 300 ש"ח.
כרגע יש 5 משתתפים, והחוג יהיה בפ"ח, כנראה בימי רביעי.
יש עוד מעוניינים? זה יכול לצאת ממש ממש זול,אם יהיו 15 ילדים, זה יהיה 20 ש"ח לילד למפגש.
זו חוויה נהדרת, ונלמד שם עוד דברים חוץ ממוסיקה (למשל בניית כלי נגינה מחומרים ממוחזרים).
מישהו מעוניין?
הטלפון שלי: ליאת: 054-4785385.
החוג הוא לכל השנה, ולא למפגשים בודדים, אי-אפשר לשלם פר מפגש.
אור*
הצטרפות: 22 יולי 2002, 01:27

מידע פרדס חנה

שליחה על ידי אור* »

שלום לכולם,
אחנו מתכננים לעבור לפרדס חנה כרכור. מרגישים בבטן שזה המקום המתאים לנו.
לא מכירים באופן אישי אף אחד באזור. צריכים המלצות/ חוות דעת עדכניות על שכונות למגורים.
ובעיקר המלצות על בי״ס ברוח פתוחה ונעימה לילדים בני 12, 9, 4 . אפשר גם בלי בי״ס, העיניין הוא במסגרת חברתית נעימה בהתחשב בעובדה שספק אם אוכל להשאר בבית.
האם יש תנועת נוער פעילה במקום? מסגרת חברתית אחרת לגילאי 12 ?
התרשמנו מעושר הגנים והאוירה הנעימה, פחות מצליחים להבין את רוח הדברים בקרב הנוער הצעיר.
נשמח מאוד על כל מידע :-)
יעלי_לה
הצטרפות: 08 ספטמבר 2005, 09:00
דף אישי: הדף האישי של יעלי_לה

מידע פרדס חנה

שליחה על ידי יעלי_לה »

בשנה הקרובה אנחנו מנסים לפתוח חוג מוסיקה עם דרור מצליח מצלילי הפלא שיתקיים בפרדס חנה, בשעות הבוקר, החוג מיועד לילדים בסביבות גיל 3-5.5

מאוד ממליצה על דרור מצליח ועל כל מה שהוא עושה.
חוץ מזה מי שתצטרף לחוג הזה תזכה להכיר את ליאת, חברה מדהימה ואישה על הכיפאק :-)
פלוני_אלמונית*

מידע פרדס חנה

שלום, אני מחפשת מוסיקאי/ת או הרכב קטן שמנגן מוסיקה יהודית/חסידית, לנגינה בהקפות שניות בפרדס חנה. אשמח אם תתקשרו אלי בטל. 050-6875986. תודה, בלהה
נעמה*
הצטרפות: 29 ינואר 2002, 22:03

מידע פרדס חנה

שליחה על ידי נעמה* »

שלום!!!
40 ספרי ילדים, נוער, פנטזיה ועוד למכירה / החלפה.
המחירים נעים בין 10 ל-35.
רשימת הספרים בפרטי.
במייל [email protected]
גילה_סטון*
הצטרפות: 28 ספטמבר 2014, 11:20

מידע פרדס חנה

שליחה על ידי גילה_סטון* »

שלום לכולם

מפגש חשיפה של החוג שלנו ( קצב ומוזיקה אנגלית ומדע)
יתקיים ביום רביעי 01.10 בשעות 10:30-12:30
בביתה של גילה ברחוב הפרחים 68 בניצני עוז (משק משפ שלאו)

מוזמנים ילדים וילדות מגיל 6 ומעלה לבוא ליהנות
להתרשם ולהירשם :-) .

יום הפעילות יתחיל לאחר החגים.
בהתחשב בקיומם של עוד חוגים לילדי החנ"ב היום הקבוע בו יתקיים החוג ייקבע לאחר סוכות ונשלח הודעה על כך.
לפרטים נוספים :[email protected]
נשמח לראותכם
אורלי נתנאל וגילה סטון

0544312040 0525211905
אודליה*
הצטרפות: 11 אוגוסט 2003, 23:58

מידע פרדס חנה

שליחה על ידי אודליה* »

למכירה מזרן מגנטים למגוון תועלות בריאותיות, להנחה מתחת למזרן הרגיל. מידות 70 ס"מ על 190 ס"מ. כמו חדש. 300 ש"ח. בכרכור. אודליה - טלפון 054-2343955
ענבר_הר*
הצטרפות: 23 דצמבר 2011, 13:39
דף אישי: הדף האישי של ענבר_הר*

מידע פרדס חנה

שליחה על ידי ענבר_הר* »

מי בעניין של אמסטרדם באמצע דצמבר? כריסטמס, אורות והחלקה על הקרח.... מחפשים להחליף את דירתנו באמסטרדם עם מקום בפרדס חנה והסביבה לכמה ימים
אפשר לפנות inbar.har בג'ימייל. קום
שרון*

מידע פרדס חנה

שליחה על ידי שרון* »

ב1.12 יום שני הקרוב, תתקיים סדנת תומכת -היפנו לנשות מקצועות הלידה (מיילדות,דולות,מדריכות הכנה ללידה ומטפלות) המעוניינות לתמוך ביולדות שעברו קורס הכנה ללידה בגישת היפנוברת'ינג.
נשארו מספר מקומות אחרונים-מהרו והבטיחו את מקומכן.

לפרטים מומלץ להכנס לאתר "פשוט ללדת"www.hypnobirthing.co.il או להתקשר אלינו ל 054-2223003
פלוני_אלמונית*

מידע פרדס חנה

שלום, שמי יפעת

אני גרה במעגן מיכאל ואני לקראת לידת בתי השניה.

אני מחפשת אותך!

למה?
  • לעזרתי בטיפול בביתי הבכורה (בת ה-8)
  • לשותפות בעבודות הבית השונות (לא ניקיון, אבל כן בישול בריא וכו')
  • לטיפול בתינוקת שתבוא אלינו (-:
אני מציעה לך שכר טוב וחברה נעימה.

נחוץ שיהיה לך רכב, גמישות בשעות ובימים ולב רחב!

מחכה שתתקשרי,

יפעת

טלפון: 0547551653
פלוני_אלמונית*

מידע פרדס חנה

דרוש עובד לעבודה בניקוי חלונות באיזור פרדס חנה (בלי סנפלינג).

היקף העבודה כ 140 שעות בחודש (4-5 ימים בשבוע, 7-8 שעות בכל יום).
חשוב מאד: תחילת העבודה היא סביב 6:00 בבוקר, אז זה מתאים אך ורק לאנשים חרוצים, שאין להם בעיה להתעורר מוקדם לעבודה...

המשכורת בחודש הראשון (התלמדות): 30 ש"ח לשעה
המשכורת מהחודש השני והלאה: 35 ש"ח לשעה
הסכום כולל את כל התנאים הסוציאליים המגיעים

טוב שהעובד יהיה מפרדס חנה או הסביבה,
והוא חייב להיות בעל רכב או קטנוע (החזרי נסיעות מלאים, כמובן).
אם אתם מכירים אדם חרוץ, אמין ונעים, אשמח לשמוע

כל טוב
סיון 052-8432553
שולי*
הצטרפות: 22 פברואר 2004, 11:37

מידע פרדס חנה

שליחה על ידי שולי* »

מחפשת עוזרת בית לביתי בגבעת עדה.
מישהי אמינה, שיודעת לנקות ולסדר.
הידעתם? השמעתם?
תודה, בברכת יום טוב.
שולי 0526778779
פלוני_אלמונית*

מידע פרדס חנה

ל-אור שעוברים לאזור ומחפשים מסגרת חינוך ממליצה מאוד לברר על הבית העגול :) בהצלחה
שולי*
הצטרפות: 22 פברואר 2004, 11:37

מידע פרדס חנה

שליחה על ידי שולי* »

להשכרה דירת 3 חדרים בגבעת עדה.
משופצת. מטבח ומקלחת חדשים. מרפסת שמש גדולה. מרפסת שירות. מוארת ונעימה. שווה לראות!!! 2700 שח.
טלפון ליצירת קשר
שולי 0526778779
פלוני_אלמונית*

מידע פרדס חנה

הי
אני מנסה לאתר מישהי בשם עדי
יש לה שני בנים ובלוג עבר על נסיעותיהם לחול
מישהו מכיר?
אפס חמש אפש שבע 236040
שרון*

מידע פרדס חנה

שליחה על ידי שרון* »

בוקר טוב,
'החלום שלי שכל אשה, בכל מקום, תכיר את השמחה של לידה קלה ומספקת לה ולתינוקה - לידה שהיא לא תצטרך לשכוח' - זה אחד הציטוטים האהובים עלי של מארי מונגן, מפתחת גישת היפנוברת'ינג ללידה.
קבוצות הכנה ללידה בגישת היפנוברת'ינג של מרכז פשוט-ללדת נפתחות החודש בת"א, יפו, מושב יקום (איזור השרון), מושב עין עירון (רגע מפרדס חנה-כרכור), מושב צרופה (חוף כרמל) וירושלים.

גישת היפנוברת'ינג מאגדת בתוכה פילוסופיה בצד טכניקות מעשיות שונות שמטרתן איפשור סביבת לידה רגועה, תומכת ושמחה, עבור היולדת ותינוקה.

אתם מוזמנות לעמוד נשים מספרות סיפורי לידה

ולעמוד תאריכי פתיחת קורסים

למידע נוסף אנא התקשרו 054-2223003
פלוני_אלמונית*

מידע פרדס חנה

דרושה מזכירה לעבודה של 3 שעות ביום .בחריש
שכר גבוה
0504754606
כרמל*
הצטרפות: 02 אוקטובר 2003, 21:09

מידע פרדס חנה

שליחה על ידי כרמל* »

מחפשת דירה/בית להשכרה/סאבלט לטווח קצר באיזור פרדס חנה והאיזור.
אנחנו זוג עם שתי ילדות (5 ו-8) שבאים באמצע יוני 2016 מאוסטרליה לביקור משפחתי בארץ למשך 4 שבועות. אפשרי לחלק מהתקופה או לכולה.
אם מישהו יכול לעזור זה יהיה נהדר.
כרמל*
הצטרפות: 02 אוקטובר 2003, 21:09

מידע פרדס חנה

שליחה על ידי כרמל* »

סליחה, שכחתי לציין אי מייל
[email protected]
מיכל*
הצטרפות: 09 אוקטובר 2001, 17:11

מידע פרדס חנה

שליחה על ידי מיכל* »

היי, יש לנו משרה חדשה שמתאימה גם לאימהות!
לחברה בתחום פיתוח אפליקציות דרוש/ה מנהלת תיקי לקוחות למשרה טלפונית מהבית (טיוב נתונים).
המשרה חלקית להשלמת הכנסה, עם אופציה להרחבת המשרה בהמשך. תחילת העבודה מידית, לשעה-שעתיים ביום.
שכר: בסיס (מעל המינימום) + בונוסים.
רקע טכנולוגי - יתרון גדול.

מיכל, 052-5763555
[email protected]
שרון*

מידע פרדס חנה

שליחה על ידי שרון* »

קבוצה שלהכנה ללידה בגישת היפנוברת'ינג תפתח במושב צרופה (חוף כרמל) בתאריך 23.3, ימי ד' ובתאריך 19.4, ימי ג' בזיכרון יעקב:
מטרת גישת היפנובירת'ינג היא לתת לך כלים לסמוך על גופך, להתמודד עם כאב ומצבים מורכבים של קושי פיזי ורגשי בשעת הלידה ולאפשר לך ולמלווה הלידה שלך להיות מסוגלים לקבל את ההחלטות הנכונות ביותר עבור עצמכם ועבור תינוקכם בשעת הלידה..
בקורס תלמדו כלים שיעזרו לכם להיכנס למצב תודעתי של רגיעה ושלווה באמצעות נשימות מדויקות, הרפיות ודמיון מודרך, התוצאה היא לידה טבעית קלה ונינוחה יותר לאם ולתינוק. .
להרשמה, בירורים וקבלת פרטים נוספים נא לפנות לצוות פשוט ללדת
(שרון) 054-2223003 או אפשר להכנס לקישורים הבאים:
אתר הבית של פשוט ללדת - המרכז הישראלי ללידה רגועה בשיטת HypnoBirthing®:
http://www.hypnobirthing.co.il/
קורס הכנה ללידה בשיטת היפנובירת'ינג במקצוענים 10: http://www.youtube.com/watch?v=SAol4m77 ... [po]player embedded[/po]
לונה_בשביל_הטבע*
הצטרפות: 14 אפריל 2016, 15:55

מידע פרדס חנה

שליחה על ידי לונה_בשביל_הטבע* »

חנות טבע ביתית ונעימה בזכרון.
מחפשת למשרה חלקית,
(3 משמרות צהרים-ערב, ויום שישי)-
עובד/ת חרוצ/ה וחייכנ/ית*
ידע בסיסי במזון בריא*
תודעת שירות*
גב יציב*
לימור – 054-5598187
פלוני_אלמונית*

מידע פרדס חנה

שלום לכולם
למישהו יש את הטלפון של ענבר מהגן של ענבר
פלונית_אלמונית*
הצטרפות: 23 ספטמבר 2001, 07:34
דף אישי: הדף האישי של פלונית_אלמונית*

מידע פרדס חנה

שליחה על ידי פלונית_אלמונית* »

היי, אנחנו מחפשים דירה בפרדס חנה. ראינו דירה שמתאימה לנו בשכונת נווה הדרים, קרוב לפינת הרחובות: הציונות- המסילה (על הציונות).
עד עכשיו הסתכלנו על דירות בעיקר בנווה פרדסים והאזור של הציונות נראה לנו קצת פחות אטרקטיבי מבחינה ויזואלית ותחזוקת השכונה.
כמו כן, חשוב לנו שהאוכלוסייה תהיה חילונית ושלא נרגיש לא נעים לנסוע בשבת או לשמוע מוזיקה בבית (כמובן בגבול הטעם הטוב, לא בקולי קולות, בלי קשר לאוכלוסייה). מישהו יכול לשפוך לי קצת אור על האזור הזה (הציונות-המסילה)?
אני לא רוצה לשפוט רק לפי מראה הרחובות ובלי שאני מכירה. איך הסביבה הזו?
יש לנו ילדים קטנים אז גם חשוב לי שתהיה תחושת בטחון להסתובב ברחוב ושיהיו פעילויות או גני משחקים. האם יש כאלו שם?
בריגי_נומוש*
הצטרפות: 24 אפריל 2017, 11:06

מידע פרדס חנה

שליחה על ידי בריגי_נומוש* »

אני מחפשת בית להשכרה בישוב ירוק וסימפטי לאדם ולסביבה וגם שיהיה מישורי באזור חדרה (מפתה בגלל הים),כרכור
אשמח לשמוע .
בריג׳י 0584022403
אני מפנה בית בלב נחלאות שבירושלים בעוד חודשיים
פלוני_אלמונית*

מידע פרדס חנה

היי קהילה מתוקה
אנחנו גרים בפרדס חנה בשכירות ויש לנו שטח גדול שנשמח להשכיר לקראוונים עם רישיונות למגורים,
מחפשים אנשים מתוקים עם אג'נדה פארמקלצ'ריסטית
נשמח לכל רעיון או כיוון
כל טוב
הגר ובר
0542183191
ליאור_אורנאי*
הצטרפות: 01 נובמבר 2020, 10:06

מידע פרדס חנה

שליחה על ידי ליאור_אורנאי* »

שלום לכולם
שמי ליאור , ואני סטודנט לנטרופותיה בשנה ב' בוינגייט -בית ספר לרפואה משלימה .
מוסמך לעיסוי שוודי - אשמח מאוד לטפל ולעשות טוב לעוד אנשים !
טיפול במגע - מעלה חיוניות , מרפא את הגוף - מחיה ומרגיע את הנפש .
המפגש בדירתי בפרדס חנה - שכונת רמז .
טלפון - - - 0526221292 - - -
50 ש"ח ל 3 טיפולים ראשונים
תודה רבה ומקווה לראותכם בקרוב ! (-:

טלפון - 0526221292
שליחת תגובה

חזור אל “קהילות פנימיות והתפקדויות”