מילה בריאות ותפקוד מיני

ורדה_בן_ארי*
הצטרפות: 22 יוני 2005, 16:55
דף אישי: הדף האישי של ורדה_בן_ארי*

מילה בריאות ותפקוד מיני

שליחה על ידי ורדה_בן_ארי* »

גם כל המחקרים שאני ראיתי עד היום מבוססים על מחקרים באפריקה. שם שיעור האיידס גבוה.
לא פגשתי אף מחקר מאנגלייה. שוייץ או גרמנייה. שמספר על איידס בשיעור גבוה ללא נימולים.
אמא_לשלם*
הצטרפות: 18 אוגוסט 2010, 13:53

מילה בריאות ותפקוד מיני

שליחה על ידי אמא_לשלם* »

לא פגשתי אף מחקר מאנגלייה. שוייץ או גרמנייה.
איך ימצאו קבוצה מספיק גדולה של אנגלים, שוייצרים או גרמנים שישתתפו בניסוי שבו כורתים איבר מגופם?
אלמונית_שמלה_שניים_בכייף*
הצטרפות: 18 אוגוסט 2010, 14:26

מילה בריאות ותפקוד מיני

שליחה על ידי אלמונית_שמלה_שניים_בכייף* »

_גם כל המחקרים שאני ראיתי עד היום מבוססים על מחקרים באפריקה. שם שיעור האיידס גבוה.
לא פגשתי אף מחקר מאנגלייה. שוייץ או גרמנייה. שמספר על איידס בשיעור גבוה ללא נימולים._

בישראל יש 750 איש בערך חולים באיידס כל שאר החולים עוד כ-3000 הם עולים חדשים מאתיופיה רוסיה ועובדים זרים רבים מאפריקה שהביאו את המחלה יחד איתם
אצל הנימולים אחוזי ההדבקות הם הכי נמוכים בארץ. [ע"פ נתונים של וועדת הרווחה והבריאות של הכנסת]

חוץ מזה הערלים סובלים מהרבה יותר בעיות מאשר נימולים ונידבקים במחלות מין באופן הרבה יותר נרחב.
למשל מחלות כמו בלאנטיטיס או היצרות העורלה או פימוסיס או זיהומים רבים ומשונים והפרשת סמגמה מסריחה המדיפה צחנה כמו ריח של פרונקל מנוקז.
אבל ברור שמי שהשאירה את הילד שלה ערל שום נתון לא ישכנע אותה. כי זה יאיר אותה באור לא מחמיא.
אז כל האימהות לערלים זכותם להחזיק בדעתם. רק מה ? לא חבל על הסבל והבעיות החברתיות והרפואיות שסובלים המסכנים הקטנים ??? נו באמת ......
פלוניה*
הצטרפות: 29 אוגוסט 2002, 21:38

מילה בריאות ותפקוד מיני

שליחה על ידי פלוניה* »

הבן שלי לא סובל משום בעיה - לא חברתית ולא רפואית. ובאמת לא הייתי רוצה לקטלג אותו כ"מסכן קטן". הוא ממש לא. הוא חמוד, חכם, יפה, מתוק, חברותי ושובב גדול. :-)
ויצא לי המחכימון: "באופן טבעי כולנו שייכים"
אז הכל באהבה..
אמא_לשלם*
הצטרפות: 18 אוגוסט 2010, 13:53

מילה בריאות ותפקוד מיני

שליחה על ידי אמא_לשלם* »

היצרות העורלה או פימוסיס או זיהומים רבים ומשונים והפרשת סמגמה מסריחה המדיפה צחנה כמו ריח של פרונקל מנוקז.
אין ספק שכשאין עורלה אין היצרות העורלה ולא פימוזיס ולא שום בעיה בעורלה. מה שנכון גם לגבי מחלות ביד כשאין יד ומחלות ברגל כשאין רגל. כרגע לא נוח לי לעשות חיפושים, אז לא יכולה לפרט, אבל חפשו מה התדירות של היצרות העורלה או פימוזיס באוכלוסיה, ותעשו חשבון, כמה מילות כדי למנוע היצרות עורלה אחת.
מצד שני, מה השכיחות של היצרות פי השופכה אצל נימולים לעומת שכיחותה אצל לא נימולים.
שלא לדבר על השכיחות של העדר עורלה אצל נימולים לעומת לא נימולים!..

אבל ברור שמי שהשאירה את הילד שלה ערל שום נתון לא ישכנע אותה.
יתכן.
כי זה יאיר אותה באור לא מחמיא.
לא, כי כנראה שלפחות אצל חלקנו - יכולה להעיד רק שאצלי - לא היה משקל גדול לטיעונים רפואיים בהחלטה. ממש כמו שלא שקלתי שיקולים בריאותיים בהחלטה אם להסיר כל אבר אחר.

אה, שכחתי להגיד על הסמגמה: לא נתקלתי עדיין, אבל אולי בגיל ההתבגרות. כמו אצל בנות.
טדליק_נהנאנע*
הצטרפות: 05 נובמבר 2008, 00:10
דף אישי: הדף האישי של טדליק_נהנאנע*

מילה בריאות ותפקוד מיני

שליחה על ידי טדליק_נהנאנע* »

אבל ברור שמי שהשאירה את הילד שלה ערל שום נתון לא ישכנע אותה. כי זה יאיר אותה באור לא מחמיא.

בתור מישהי שלמרות התנגדותה העזה לברית, בנה כן נימול בסופו של דבר וכמעט מת כתוצאה מכך, - אני לא זקוקה לנתון שישכנע אותי. האור אכן אינו מחמיא לי כי נכנעתי. לבן הזוג, למשפחה, לא משנה למי.
ואם בסטטיסטיקה עסקינן, כמדומני שהסיבוכים כתוצאה מברית (החל מהקטן ביותר לנורא ביותר) הם רבים יותר מאשר נפוצותם של המחלות אותן את מזכירה.
אמא_שמלה_בכייף*
הצטרפות: 20 אוגוסט 2010, 08:37

מילה בריאות ותפקוד מיני

שליחה על ידי אמא_שמלה_בכייף* »

בתור מישהי שלמרות התנגדותה העזה לברית, בנה כן נימול בסופו של דבר וכמעט מת כתוצאה מכך

סליחה טדליק, התיאור שלך לא דרמטי מדי ? "וכמעט מת כתוצאה מכך" לא ניסחפת והיגזמת ?
מה קרה ? למה כימעט מת ? סתם לזרוק מילים כמו "כמעט מת מכך" מבלי לפרט מה קרה שבגללו כמעט מת זה ממש לא רציני.

ואם בסטטיסטיקה עסקינן, כמדומני שהסיבוכים כתוצאה מברית (החל מהקטן ביותר לנורא ביותר) הם רבים יותר מאשר נפוצותם של המחלות אותן את מזכירה
שוב מדובר בטעות הסיבוכים בקרב הערלים ושכיחות המחלות והזיהומים אצל ערלים גבוהה משמעותית אצל הערלים ועל כך אין ויכוח.
בכוונה אני לא מזכירה את מחלת האיידס אשר הוכח שברית מילה מפחיתה בשישים אחוזים את הסכנה של ההדבקה במחלה מסוכנת זו.
ניתוח הממצאים מראה לפי דוחות ארגון הבריאות העולמי כי אצל ערלים באפריקה הסיכוי להידבק באיידס גבוה ב-120% מאשר אצל הנימולים.
אחת*
הצטרפות: 15 יולי 2001, 00:00

מילה בריאות ותפקוד מיני

שליחה על ידי אחת* »

וואו, איזו אמא נהדרת!
הוכת ללא ספק שלנו פחות אכפת מגורל העם היהודי, ומגורל הצאצאים הפרטיים שלנו.
תודה שאת מאירה את עיננו. אין כמוך!!!!!!!!!
ועל כך אין ויכוח.
אמא_שמלה_בכייף*

מילה בריאות ותפקוד מיני

הוכת ללא ספק שלנו פחות אכפת מגורל העם היהודי, ומגורל הצאצאים הפרטיים שלנו.

אולי תעני או תשאלי באופן עינייני ?
סתם לזרוק קלישאות לאויר זה ממש מיותר.
את זה כבר שמענו !
ועוד דבר אם תקראי בזהות יהודית וברית מילה תיראי בעצמך שאם שלא מלה אמרה את זה בעצמה
אהה עכשיו שמתי לב שאת כתבת שם את המשפט הבא :

". גורל העם היהודי לא עומד באותו זמן בראש מעיניי אלא השרדות שלי ושל עוללי".

אז שם את אומרת שגורל העם היהודי לא מעניין אותך.
אז למה פה את מתלוננת וטוענת שכן איכפת לך ?
נוו באמת עשי טובה......
יוטי_בעיר*
הצטרפות: 05 אפריל 2009, 21:21
דף אישי: הדף האישי של יוטי_בעיר*

מילה בריאות ותפקוד מיני

שליחה על ידי יוטי_בעיר* »

כמדומני שהסיבוכים כתוצאה מברית (החל מהקטן ביותר לנורא ביותר) הם רבים יותר מאשר נפוצותם של המחלות אותן את מזכירה.
יש לך נתונים סטטיסטים על סיבוכים שקורים אחרי ברית?
אמא_שמלה_בכייף*

מילה בריאות ותפקוד מיני

כמדומני שהסיבוכים כתוצאה מברית (החל מהקטן ביותר לנורא ביותר) הם רבים יותר מאשר נפוצותם של המחלות אותן את מזכירה
ממש טעות מספר המחלות והנזקים הנגרמים לערלים הוא בלי כל פרופורציה לסיבוכי מילה.
רק להמחשה ראי שעד כה רק מהאיידס נפטרו עשרות מליונים.
בד"כ ככל שיש סיבוך בברית זה נובע מזיהום [שזו למרות המילה "זיהום" הסיבוך די מינורי וחולף כעבור זמן קצר.]
או וזה נדיר מאוד נזק יותר חמור שנגרם על ידי רופא או מוהל לא מיומן ולא מוכשר.
כדי למנוע זאת תבחרי מוהל טוב לבנך והברית תסתיים תוך 15 שניות ובשלום. וזאת ללא סיבוכים וללא עורלה.
ש*
הצטרפות: 29 דצמבר 2002, 21:45

מילה בריאות ותפקוד מיני

שליחה על ידי ש* »

בישראל יש 750 איש בערך חולים באיידס
מעניין.
http://www.news-israel.net/Article.asp?Code=13465
מלפני שנתיים.
אמא_שמלה_בכייף*

מילה בריאות ותפקוד מיני

בישראל יש 750 איש בערך חולים באיידס

יש בערך 4000 חולי איידס בארץ.
מתוכם כ-750 ישראלים.
שאר החולים הם עולים שהביאו את האיידס מארצות מוצאם [ולא נדבקו בארץ ]
שאר חולי האיידס הם עובדים זרים השוהים בארץ בניגוד לחוק שגם הם הביאו את המחלה יחד איתם מארצות מוצאם.
bi_cycle*
הצטרפות: 28 יולי 2008, 20:03

מילה בריאות ותפקוד מיני

שליחה על ידי bi_cycle* »

_סליחה טדליק, התיאור שלך לא דרמטי מדי ? "וכמעט מת כתוצאה מכך" לא ניסחפת והיגזמת ?
מה קרה ? למה כימעט מת ? סתם לזרוק מילים כמו "כמעט מת מכך" מבלי לפרט מה קרה שבגללו כמעט מת זה ממש לא רציני._
ֿ
אמא בכייף -
בדף הבית שלה יש את כל הסיפור, אם בא לך לקרוא..
טדליק_נהנאנע*

מילה בריאות ותפקוד מיני

_בד"כ ככל שיש סיבוך בברית זה נובע מזיהום [שזו למרות המילה "זיהום" הסיבוך די מינורי וחולף כעבור זמן קצר.]
או וזה נדיר מאוד נזק יותר חמור שנגרם על ידי רופא או מוהל לא מיומן ולא מוכשר._

שטויות במיץ, סליחה על הבוטות. ולא, לא נסחפתי ולא הגזמתי.
סיפור הברית של אוריה מופיע בדף הבית שלי ובבלוג, את מוזמנת לקרא.
הוא כמעט מת מדימום שהחל באמצע הלילה. היינו יומיים בטיפול נמרץ.
מל אותו אחד הפרופסורים - מוהלים (גם כירורג וגם מוהל) הכי מוכרים, בעלי הכי הרבה נסיון, מאלה שגם ערכו אלפי ניתוחי תיקון של בריתות בנוסף לעשרות אלפי בריתות סטנדרטיות.
באותה מחלקה בה שהינו, שבוע לפני כן היה מאושפז תינוק אחר שמל אותו אחד המוהלים הכי "נחשבים" באיזור, עם אותו סיבוך של דימום, אבל במצב קריטי יותר. היה שבוע שלם בבית חולים.
כשמישהו אומר שהילד שלו כמעט מת, כדאי לפני שטוענים כלפיו שנסחף והגזים לבדוק.
זה לא נראה לי מסוג הדברים שהורה יהנה להגזים בו או שייאמר סתם לשם האמירה.
אני כותבת כאן כבר מספר שנים והרבה מהמצויים כאן מכירים/ קראו את סיפור הברית של אוריה, לכן לא ראיתי לנכון לכתוב אותו שוב.
אמא_שמלה_בכייף*

מילה בריאות ותפקוד מיני

הוא כמעט מת מדימום שהחל באמצע הלילה. היינו יומיים בטיפול נמרץ
טדליק. האם הילד סבל/סובל מהמופיליה?
אם לא ממה נבע הדימום ? ומדוע רק באמצע הלילה?
סתם אגבית, את ילדיי מל מוהל פשוט לא פרופסור גם לא דוקטור אפילו לא אח מעשי.
הברית החלה והסתיימה ב-15 שניות.ב"ה ללא כל סיבוכים או דימומים או זיהומים.
בברית הבאה מומלץ לקחת מוהל מיומן ומנוסה. מאשר רופא אפילו אם יש לו טייטל של פרופסור.
הריונית*
הצטרפות: 25 מרץ 2004, 08:59

מילה בריאות ותפקוד מיני

שליחה על ידי הריונית* »

אמא שמלה בכיף
לאחר שקראתי את כל "ההמלצות" שלך - אני באמת חושבת שכדאי שתפסיקי להמליץ. את אומרת דברים חסרי אחריות, בלי שום טיפת ידע אמיתי בנושא. אין לך מושג כמה ילדים נפגעו מ"מוהלים מיומנים ומנוסים" שעושים בריתות באוךלמות ארועים על הברכיים של מישהו בלי שיש להם הכשרה רפואית בסיסית. זה ששני הילדים שלך לא נפגעו זה נהדר אבל מכאן ועד הצלצות הדרך מאוד מאוד ארוכה.....
טדליק_נהנאנע*

מילה בריאות ותפקוד מיני

אמא שמלה בכייף, את ממש לא קוראת מה שכותבים לך.
הילד לא סובל מהמופיליה ואין לו שום בעיות של קרישת דם.
הפרופסור הנ"ל הוא גם מוהל, איש דתי.
שבוע לפני כן מוהל מהיותר מנוסים ומוערכים מל תינוק שהיה לאחר מכן שבוע שלם בטיפול נמרץ.
הסיבוכים הם לא בהכרח תוצאה של טעות.
לפעמים קורה שניתוח מסתבך גם ללא טעות. המילה היא ניתוח. ניתוח מסוכן ומיותר.
תקראי שוב את מה שכתבתי ושימי לב שאת שואלת אותי על דברים שמראש כתבתי די בבהירות. את פשוט לא מוכנה לקבל דברים שמנוגדים לתפיסת העולם שלך.
טדליק_נהנאנע*

מילה בריאות ותפקוד מיני

ואגב המופיליה,
ישנו פסק הלכה האומר כי במשפחה בה נפטרו שני ילדים כתוצאה מברית, הילד השלישי פטור.
כלומר חי כיהודי ערל במצוות ההלכה.
חבל שמשפחה צריכה לאבד שני ילדים לפני כן, על מנת שההלכה תאשר לוותר על מילה בשל הסיכון בה.
אחת*

מילה בריאות ותפקוד מיני

שליחה על ידי אחת* »

אמא שמלה בכיף כבר מלה שני ילדים לכן היא כבר יודעת הכל , שום מחקרים או מראי מקום לא יבלבלו אותה כי כל מי שלא אומר אמן לדבריה הוא דוגמטי, דרמטי.

תמשיכי בדרכך אמא שמלה, את יודעת הכל היטב, לא סותרת את עצמך בכלל, בדף אחד גורל העם עומד לנגד עיניך ומי שדואג לגורל ילדו הוא מתבולל, בדף זה חשובה בריאות ילדייך.
העקביות היחידה מתבטאת ביהירות והפחד שלך מבחירות אחרות.
מצ'עמם.
ג'וניפר_והמשפחה*
הצטרפות: 01 אפריל 2009, 22:30
דף אישי: הדף האישי של ג'וניפר_והמשפחה*

מילה בריאות ותפקוד מיני

שליחה על ידי ג'וניפר_והמשפחה* »

לא מאמינה שאתן לוקחות ברצינות מישהי שקוראת לעצמה 'אמא שמלה בכיף'.
אם המילים מילה וכיף עושות הגיון אצלה כשהן מחוברות יחד, אי אפשר לצפות להרבה הגיון משום צירוף מילים אחר.

אמנם אני לא מכירה את כל הנשים במדינה, אבל מהאמהות המלות שפגשתי - אף אחת לא מלה בכיף. כולן למעט אחת בכלל לא היו מסוגלות להיות בחדר כשהתבצע המעשה.
וגם לאחת שהיתה זה לא היה כיף במיוחד.

העקביות היחידה מתבטאת ביהירות
אמא_שמלה_בכייף*

מילה בריאות ותפקוד מיני

לפעמים קורה שניתוח מסתבך גם ללא טעות. המילה היא ניתוח. ניתוח מסוכן ומיותר

טדליק
מה קרה במקרה שלך ? סתם לומר הסתבך היה דימום וכו' לא מועיל לדיון. הסבירי מה היתה הבעיה .
ממה נגרם הדימום ?מה היה הסיבוך. למה אושפז הילד ליומים.
למה הדימום פרץ באמצע הלילה? וכו'[ מאוד מוזר ותמוה מה שאת אומרת אלא אם תסבירי את עצמך על מנת שהסתירות העולות מהסיפור תיושבנה על פי ההגיון ]
ואז אענה לך כפי שצריך.
תודה
אמא_שמלה_בכייף*

מילה בריאות ותפקוד מיני

תמשיכי בדרכך אמא שמלה, את יודעת הכל היטב, לא סותרת את עצמך בכלל, בדף אחד גורל העם עומד לנגד עיניך ומי שדואג לגורל ילדו הוא מתבולל, בדף זה חשובה בריאות ילדייך.

אין כל סתירה
קראי שוב ותביני.
נו_באמת*
הצטרפות: 01 יולי 2004, 17:16

מילה בריאות ותפקוד מיני

שליחה על ידי נו_באמת* »

אין כל סתירה בדבריה, כל מוהל הגון יאמר שאלו סיכוני המילה, כשפוגעים בכלי דם הם עלולים לדמם.
אמא_שמלה_בכייף*

מילה בריאות ותפקוד מיני

_ואגב המופיליה,
ישנו פסק הלכה האומר כי במשפחה בה נפטרו שני ילדים כתוצאה מברית, הילד השלישי פטור.
כלומר חי כיהודי ערל במצוות ההלכה.
חבל שמשפחה צריכה לאבד שני ילדים לפני כן, על מנת שההלכה תאשר לוותר על מילה בשל הסיכון בה._

טדליק
נכון כי זה היה בתקופת התלמוד שבמידה ושני בנים נפטרו מדימום לאחר הברית, הבן הילוד השלישי פטור מהברית מחשש לחייו.
יותר מזה גם במקרה שבו שתי אחיות ילדו ילדים [כל אחת ילד ]ושני הילדים של האחיות נפטרו מדימום. גם במקרה כזה הילדים שתלדנה האחיות פטורים ממילה מחשש לחייהם.

כיום אין מניעה ובמקרה של המופיליה ניתן לת את פקטור 14 המשפיעה על קרישת הדם, החסר אצל חולי המופיליה ובכך באה הבעיה על פתרונה.
אבל גם דעי שהדת קובעת במפורש שכל חולי בתינוק ואפילו הכי קטן במידה ולקה בו אזי הברית נדחית.

מכל המגיבות אני באמת מודה על הדיון העירני
ואבקש להשתמש ברמה דיונית נאותה.איני מתכוונת לרדת לרמת הודעות לא ראויות. ומה שאעשה במקרים של הודעות כאלה פשוט יהיה להתעלם. תגובות אלו לא מכבדות את הכותב/ת אותם.
טדליק_נהנאנע*

מילה בריאות ותפקוד מיני

אין כל סתירה בדבריה, כל מוהל הגון יאמר שאלו סיכוני המילה, כשפוגעים בכלי דם הם עלולים לדמם.

זה פשוט דבר שקורה. יותר ממה שאת מוכנה לדעת על כך.
זה סיבוך מוכר כתוצאה ממילה.
כלי דם קטן שנפגע ואין שליטה על כך. האיזור כל כך עדין ומלא בכלי דם עדינים.
בד"כ מצליחים לעצור את הדימום, או שהוא פוסק מעצמו.
לפעמים תינוקות מאבדים את חייהם בשל כך.
העובדה שהדימום החל באמצע הלילה כשאוריה ישן ולא התעורר מכך, היתה מסוכנת יותר מכיוון שאמא קצת יותר מנוסה ממני לא היתה מחליטה להחליף חיתול לתינוק ישן סתם כך בארבע בבוקר רק מפני שבבית החולים לימדו אותי ש"אם אני ערה, לנצל הזדמנות להחליף חיתול".
ואני לא אמא הסטרית (בלשון המעטה). סתם התעוררתי. לא היתה לי כל בעיה לחזור לישון באותו הרגע, ולא המתח של הברית הוא שגרם לי ללכת להחליף לו חיתול.
אם כבר, אני רואה את זה כ"מישהו ששומר עליו למעלה", בניגוד אלי שמעלתי בתפקידי והפקרתי אותו לסכין המוהל.
טדליק_נהנאנע*

מילה בריאות ותפקוד מיני

מוסיפה ציטוט של משפחה שקרה להם מקרה דומה:
. הרופאים במיון אמרו לנו, אגב, שדימומים הם תופעה נפוצה ושגרתית שקורית אצל כל המוהלים והכירורגים .
טדליק_נהנאנע*

מילה בריאות ותפקוד מיני

ועוד מספר ציטוטים מהאתר של בית חולים איכילוב, שמצדד בעריכת בריתות:
"ברית המילה הינו ניתוח עם שיעור סיבוכים נמוך יחסית, כאשר על פי הספרות הרפואית,מדובר ב- 2-6 לכל 100 מקרים. "
יופי. כלומר שיעור של נגיד 4% סיבוכים. לולא הברית, לא היו סיבוכים שכאלה.
"למחלקה אורולוגית ילדים בבית החולים 'דנה' מגיעים מדי חודש עשרות תינוקות שסובלים מסיבוכים "
"הסיבוך השכיח ביותר הינו דימום יתר מהעורק הפרנולארי. חשוב לזכור כי דימום מופיע מכל חתך ניתוחי וכך גם בברית המילה, אך לרוב מדובר בדימום מזערי שפוסק תוך כמה דקות.
במידה ומופיע דימום יתר, ניתן לטפל בבעיה על ידי לחץ מקומי, תפר או צריבה.
חשוב לציין כי רזרבת הדם אצל תינוק בן שבוע ימים הינה קטנה מאד, ולכן כל דימום אשר במבוגר הינו בנאלי יכול להביא לחוסר שיווי משקל מערכתי אצל התינוק ולסכן את חייו."
שוב, אתר שמצדד בעריכת בריתות.
לגבי שאר הסיבוכים:
"הצורה הסופית של הפין תלויה בחיתוך ובצורת ההחלמה של העור לאחר הברית. פגיעה בעטרה (קצה האבר) הינה נדירה והינה נובעת מהפרדה לא מושלמת של העורלה מהעטרה בעיקר כאשר המילה לא מבוצעת עם מכשירים מתאימים. כן פגיעה בעטרה עשויה לנבוע מחבישה לוחצת במיוחד לאחר הברית. פגיעות אסטטיות נוספות הינן עודף עור, חסר עור, תסביב או עקמת של הפין. את מרבית הפגמים הקוסמטיים ניתן לתקן בהרדמה בצורה קלה יחסית , אך כמובן שהשאיפה שלנו כרופאים היא למנוע אותן מלכתחילה. ההבראה הינה מהירה, אולם הפין מקבל את צורתו הסופית לאחר כחודש, עם חלוף הבצקת."
מה זה נדירה? דברנו על 4% ממוצעים של סיבוכים באחד האיזורים הרגישים ביותר בגופו של גבר.
4% מהאוכלוסיה הגברית עם סיבוכי ברית! זה לא אחוז מבוטל! זה המון!
כלומר, אצל אחוז לא קטן מהאוכלוסיה יש שינוי בצורת האיבר, משהו שלא היה צריך להיות.
לפתור את זה אחר כך בעוד ניתוח קוסמטי. תודה. באמת תודה. שוב לגעת באיבר המסכן שהושחת.
העיקר שיוצאים נגד לידות בית. הסטטיסטיקות שלהן הרבה יותר מוצלחות...
אמא_שמלה_בכייף*

מילה בריאות ותפקוד מיני

כלי דם קטן שנפגע ואין שליטה על כך. האיזור כל כך עדין ומלא בכלי דם עדינים

הרשי לי להטיל ספק בדברייך
ממש לא הגיוני מבחינה רפואית שכלי דם קטן אשר פסק מלדמם, החל פתאום כעבור חצי יממה בערך להתחיל ולדממם עד כדי סכנת מוות.

לפעמים תינוקות מאבדים את חייהם בשל כך
הדבר כה נדיר עד שהסיכוי שלך לזכות בלוטו יותר גדול.
ובד"כ במידה וזה קורה אז מדובר בפגם מולד של התינוק.
וכאמור זה קורה במקרה של המופיליה שלא התגלתה. במקרה זה נותנים פקטור 14 להשלמה והכל מסתדר.

בכלל עולה מדברייך טדליק היקרה כי מאחר ואת היית מלכתחילה נגד המילה. אז לאחר מעשה את עשית עושה ותעשי כל מאמץ לשכנע, ראו כמה צדקתי וכמה טעיתם.
אני שמה ראשי בכפי וטוענת כי את מגזימה באופן מיוחד בסיפור הזה.
את לא תבעת את המוהל על רשלנות ולא עשית כל צעד שמראה כי היו דברים מעולם ותרשי לי להטיל ספק בחומרת המעשה. [יתכן שהיה משהו מינורי שאת הופכת אותו מיתוש לפיל ]
בנוסף את מדברת על פרופ' ומנתח.האם הוא לא השתמש ב-SURGICEL ???
בקיצור קשה לי להאמין.
יש יותר מדי תהיות בלי תשובות.אולי בקרב "קהל" שמצפה לשמוע כל דבר בגנות הברית ולא משנה עד כמה נכון או לא נכון הסיפור,או עד כמה צ'יזבטי הסיפור וזה יכול לעבור כאמור רק אצל אנשים תמימים מאוד מאוד מאוד או אצל פתאים שרוצים להאמין לכל סיפור שהוא נגד המילה.

אך עלייך לדעת בקרב אנשים אובייקטיבים ולא חכמים במיוחד סיפור כזה לא עובר. ושוב סליחה..
אבל באמת וסליחה על הטלת הספק מצידי, הסיפור נשמע לא אמין ולא משכנע. ונראה כי הכל כשר כדי להראות כמה צדקת וכמה כולם טעו. וכן נובע הסיפור מזה שאת נגד המילה כעיקרון.
תהני לך.
אחת*

מילה בריאות ותפקוד מיני

שליחה על ידי אחת* »

תתביישי לך על התגובה הזאת, אשה משתפת מנסיונה הפרטי, טורחת ומסבירה ואת פוסלת את דבריה כך.

בקרב אנשים אובייקטיבים ולא חכמים במיוחד סיפור כזה לא עובר

במקרה שלך מדובר בלא אוביקטיבים בעליל, ולגבי הלא חכמים, זה יכול לעבור בתור האנדר סטיטמנט של ימות האתר.
הריונית*

מילה בריאות ותפקוד מיני

שליחה על ידי הריונית* »

וואי אני כל פעם בשוק מחדש על הדברים שדת יכולה לעשות לאנשים.
באמת תתביישי לך!
את יודעת מה, לכי לכי לכל חדר מיון הקרוב לביתך (אבל תעשי את זה באמת) ותשאלי אותם כמה מקרים כמו של תדליק הם ראו בשנה האחרונה!
לפני שאת מטילה ספק בנסיון של אנשים אחרים כדאי שתעצרי רגע ותחשבי. אולי הם טעו. אולי הדת לא יודעת הכל ואולי חלק מהדברים ה|קדושים" הם העצם המצאה לא כל כך מוצלחת.
הדברים שאת אומרת מנוגדים לכל הגיון נורמלי. הסיבוכים של הברית הם עובדה שכתובה בכל מקום שתסתכלי בו! אני לא מבינה איך את מעיזה להתווכח על זה ועוד בכזאת חוצפה להטיל ספק בסיפור אישי של אמא שכולנו פה מכירים ויודעים שהיא לא מגזימה!
טדליק_נהנאנע*

מילה בריאות ותפקוד מיני

אמא שמלה בכיף,
אני מאחלת לך חיים יפים מאושרים וכשרים.
הסיפור שלי מדוייק, אני הייתי נגד מילה מראש, בעלי לא. אמא שלי לא. בגללם הילד נימול. הם לעולם לא יעלו על דעתם למול עוד ילד כל עוד הם חיים.
את פשוט אחד האנשים הכי אטומים שנתקלתי בהם באתר הזה.
אני מספרת סיפור שרודף אותי כבר שלש וחצי שנים וכל מה שאת מסוגלת להגיד זה שאני מגזימה, שלא יכול להיות עד כדי כך כי לא תבעתי את המוהל.
ואת הסיפור שלי שמעו גם אנשים דתיים.
אני מספרת סיפורים במקצועי, וזה היה אחד הסיפורים הראשונים שסיפרתי.
נגשו אלי פרופסורים, מורים, במאים, רופאים, דתיים וחילוניים ואף אחד לא אמר לרגע שמשהו נשמע לא אמין. כולם הזדעזעו עד עמקי נשמתם.
אני לא מבינה למה מישהי אטומה שכמותך מצליחה להרגיז אותי כל כך, כנראה שדרכת לי על נקודה שהיא במיוחד רגישה. החיים של הבן שלי.

התפוצץ כלי דם כמה שעות אחרי הברית בעקבות המילה. זה דבר אמיתי וקיים.
מה את לא מבינה בזה????
תפני לרופא שיסביר לך, אם זה לא נקלט לך במוח.
גם אבא שלי דתי. גם הוא חושב שאין דבר כזה לא למול. אבל הוא ד"ר בעל תפקיד בכיר במשרד הבריאות ולפחות מודע לכך שיש סכנה בברית.

תסלחי לי, אני לא מתלהמת לעולם, אבל אין לי מילים להביע את שאט הנפש שאת מעלה בי.
הייתי מאד קרובה לתבוע את המוהל.
לא עשיתי זאת כי לא רציתי להכנס למחול שדים מטורף. רציתי להיות שם בשביל הילד שלי שזקוק לי ולא להתעסק בתביעות. הייתי עם בעיות הנקה נוראיות וזה כל מה שהעסיק אותי בזמן הזה. רציתי לשכוח מהסיפור.
כפי שאת רואה, לא שכחתי, אבל להחליט שבגלל זה הסיפור שלי מוגזם... לכי לכל הרוחות והשדים.
ואת בוודאי לא האדם האובייקטיבי (וברור שלא החכם במיוחד) עליו את מדברת.
הבאתי לך ציטוטים מאתר של בית חולים, המדברים על סיבוכים שכאלה, ולך ברור שאת יודעת יותר מרופאי בית החולים.
כי שני ילדים שלך נימולים ולא קרה להם כלום.
אני באמת שמחה בשבילם.
יומיים בטיפול נמרץ הם משהו מינורי?
ההיסטריה של הרופאים כשהם קיבלו את הילד שלי לידיהם והזריקה שלי מחדר הטיפולים כדי שלא אהיה נוכחת במקרה של הגרוע מכל היא מינורית?
אמא שלי נמצאת לצידו שם ולא יודעת איך היא תוכל להתמודד עם הבשורה לי ולבן זוגי במקרה שהבן שלי לא יוצא משם, בגלל לחץ שהיא והוא הפעילו עלי
הם הגזמה?
פלוני_אלמונית*
הצטרפות: 19 אוגוסט 2001, 22:52
דף אישי: הדף האישי של פלוני_אלמונית*

מילה בריאות ותפקוד מיני

שליחה על ידי פלוני_אלמונית* »

טדליק נהנאנע
אני כל כך מזדהה איתך.
חבל שלא קראתי את הדף הזה כשכתבתי בדף זהות יהודית את המשפט.
עושה רושם שההשתדלות שלכם לשכנע, כנראה נובעת קודם כל מזה שאתם עצמכם, לא כל כך מאמינים ומלאים ספיקות. לכן אתם כל כך משתדלים לשכנע, אותנו, כי בזה אתם מפעילים שיכנוע עצמי.
אמא_שמלה_בכייף*

מילה בריאות ותפקוד מיני

את יודעת מה, לכי לכי לכל חדר מיון הקרוב לביתך (אבל תעשי את זה באמת) ותשאלי אותם כמה מקרים כמו של תדליק הם ראו בשנה האחרונה

אני עובדת בבית חולים...:-D:-D:-D
אז אל תספרו לי מעשיות בבקשה........
חוץ מזה מה לעשות ובסיפור יש חורים כמו ברשת דייגים.. אז מה אני חייבת להאמין ?
אז בבקשה נא לדבר בהגיון
במקרה כזה היה צריך לתבוע את הרופא המוהל וזה לא נעשה ודבר זה אומר דרשני ומטיל צל על המעשיה.
חוץ מזה מה זה דיקטטורה ? וכי אני חייבת להאמין לכל מעשייה שמספרים לי גם היא נראית על פניה בלתי הגיונית בעליל ?
עשו טובה לעצמכם ואל תתלהמו בבקשה. אני מבינה היטב דברים הגיוניים. כל המעשיה הזו אינה הגיונית בעיני.
זה לא אומר שאני חייבת להאמין לדברייך "אנשים דתיים האמינו לך " אז גם אני כחילונית חייבת להאמין לך.
חוץ מזה אולי שקלת את דרכם ונימוסיהם של אנשים השומעים סיפור דמיוני לעשות עצמם מאמינים לסיפור וזאת רק כדי לא לפגוע במספרת המעשיה ?
אז קחי בחשבון שגם אני די הרבה פעמים שומעת מעשיות וכדי לא לפגוע במספרת המעשיה אני עושה את עצמי מאמינה לה. אבל רק מתוך נימוס ולא יותר.

אז זהו אף אחד לא משכנע לא אותך ולא אחרות לעשות ברית או לא לעשות
העובדות הן כי רק אלפית של אחוז מהילדים היהודים בארץ לא נימולים. וזה מספר זניח ובטל שאין להתייחס אליו.
ועוד דבר חלק מאותם ילדים הם ילדים שאחד מההורים או שניהם כלל לא יהודים.
אז נוח לכם שהילד יסבול מחריגות ושונות חברתית....שיבושם לכן אבל זה מעיד שלא באמת טובת הילד עומדת מאחרי השיקול שלא למול. ואת יודעת מה ? גם זה בסדר גמור
ליל מנוחה וחלומות טובים והרבה הרבה בריאות ואושר לכן.

חוץ מזה לכי תתבעי את המוהל הפרופסור אם הסיפור הזה נכון. אבל לדעתי אין סיכוי שזה יקרה.....ואני גם חושבת שאני יודעת למה.
לגבי הקללות והחרפות שלך כפי שבאו לביטוי באופן לא תרבותי במילים שכתבת כלפי : "לכי לכל הרוחות והשדים" צר לי עלייך שזו רמת השיח והשפה שלך. ועל זה יש רק להיצטער. ודאי שאני לא אוריד את עצמי חלילה לרמת דיבור ירודה כל כך. אבל אם זה עושה לך טוב אזי שיבושם לך. כנראה שזו את ואין מה לעשות ולמרות זאת אני מכבדת אותך מאוד.

רציתי להיות שם בשביל הילד שלי שזקוק לי ולא להתעסק בתביעות

גם זה תירוץ לצערי שלא מחזיק מים, יש לך שבע שנים מהמקרה לתבוע אז שוב אל תספרי סיפורים שבגלל בעיות הנקה בחרת שלא לתבוע.
אז אולי אל תתני לעובדות לבלבל אותך ?
ליל מנוחה לך והרבה בריאות
אחת*

מילה בריאות ותפקוד מיני

שליחה על ידי אחת* »

אני עובדת בבית חולים
וואלה, אם מישהו חיפש סיבה למה כדאי להיות בריא, הוא קיבל אותה בגדול.

ה"אשה" הזאת מתנהגת כמו טרול, לא נראה לי שיש אנשים כל כך טיפשים ואטומים,
אני לפחות לא נתקלתי במקרה כל כך חמור (ואתם צריכים לפגוש את חמותי...)
בקיצור חבל לנו על הזמן, בעוד זמן קצר נוכל לערוך את הדיון הזה.
טדליק_נהנאנע*

מילה בריאות ותפקוד מיני

טוב, חברים,
עכשי כשברור לי שמדובר בטרול אז אני לא משיבה יותר, רק מביאה לידיעת השאר הקוראים.
אף אדם שעובד בבית חולים לא היה מבטל את הסיפור שלי כגוזמה כי ברור שהם נתקלים במקרים הללו שוב ושוב.
ממליצה לא להשיב לאמלה בכיף.
רק להמליץ אם כל כך כיף לה למול אז אולי שתנסה את זה על עצמה.
אמא_שמלה_בכייף*

מילה בריאות ותפקוד מיני

הבנתי שנסתמו לכם כל הטענות. ואם הסיפור שלך נכון טדליק נראה אותך תובעת את המוהל הפרופסור. במידה ואת לא מגישה תביעה [הרי כבר יש לך זמן מבעיות ההנקה ] אזי הסיפור שלך אכן מופרך ומוגזם.
ובמידה ותגישי תביעה ואכן הסיפור אמיתי כפי שתיארת הרי אשמח להתנצל בפנייך בשמחה רבה.
אבל למה יש לי תחושה שלא תתבעי ? מעניין מה תספרי עכשיו כתירוץ למה את לא תובעת .
תהיינה בריאות
טדליק_נהנאנע*

מילה בריאות ותפקוד מיני

לכל המתעניינים, להלן מידע לגבי רשלנות רפואית בברית מתוך אתר של עורכת דין המתמחה ברשלנות רפואית. (בתודה לטרול שגרם לי לבדוק):

"מהם הסיכונים בביצוע ברית מילה

רבים נפגעים כל שנה כתוצאה מרשלנות בביצוע הליך הברית ועשרות מתוכם נותרים עם נזק בלתי הפיך ובלתי ניתן לתיקון.
ברית מילה היא ניתוח לכל דבר המבוצע באיבר בריא. מבחינה רפואית, יש לכרות איבר מהגוף או לנתחו רק אם הוא חולה. ביצוע שינוי כירורגי באיבר מין בריא ללא נחיצות רפואית וללא הסכמה מדעת של המנותח עצמו אינו עולה בקנה אחד עם האתיקה הרפואית. ארגוני רופאים רבים בעולם המערבי נדרשו לסוגיית המילה, ולאחר שבדקו את כל המחקרים שנעשו בנושא, קבעו שאין הצדקה רפואית למילה. מדובר בניתוח שהוא קוסמטי פלסטי ושאינו להצלת חיים.

מאחר ואיבר המין הזכרי מלא בכלי דם וכל פעולה כירורגית שמערבת איזור כזה גורמת לדימומים, הסיבוכים הקיימים הם:1. אחד מכל עשרים ילדים עובר ניתוח להרחבת פתח השופכה בעקבות ברית המילה, שזהו הסיבוך הנפוץ ביותר. 2. עודף עור עורלה- מדובר בסיבוך קוסמטי שנגרם מכך שהמוהל או מבצע הברית לא הצליח להסיר את כל החלק הנדרש.
  1. דימום קשה. מדובר בתינוקות שנזקקו לפעולה כירורגית כדי לעצור את הדימום, שכן כל האמצעים האחרים לא עבדו.
  2. תסביב של איבר המין. מדובר במצב שבו מי שביצע את הברית לא דאג שהעור יתאחה בצורה תקינה, והאיחוי של העור גרם לאיבר המין להסתובב ב-90 מעלות
  3. חוסר עור, פימוזיס, ציסטה באיבר המין, זיהום קשה בפצע הברית, כריתת חלק מאיבר המין
לדברי עו"ד ענת מולסון, המייצגת נפגעי רשלנות רפואית, בתי המשפט נוקטים ביד קשה כנגד רופאים או מוהלים אשר התרשלו בביצוע הניתוח אשר כאמור אינו ניתוח בעל הצדקה רפואית, אלא ניתוח קוסמטי בו חובת זהירות גבוהה וחובת יידוע ההורים בדבר כל הסכנות והסיבוכים הקיימים.משרד הבריאות לא מיידע את הציבור לגבי סטטיסטיקת סיכונים וסיבוכים של ברית מילה. קיים חוזר של מנכ"ל משרד הבריאות המחייב בתי חולים לדווח על תינוקות המגיעים למיון עקב תקלות שקרו במהלך ברית, אך המידע אינו גלוי לציבור. אחת הסטטיסטיקות שהוצגה בכנס רופאים בבי"ח שניידר מדברת על שיעור סיבוכים של 1:50 אצל מוהל לעומת 1:200 אצל רופא.

לדברי עו"ד ענת מולסון, במקרים של נזק קשה עקב ביצוע הברית ניתן לתבוע את מבצע המילה אשר התרשל בתפקידו וגרם נזק, עד הגיעו של הילד לגיל 25, לאחר מכן תחול התיישנות על התביעה. לדברי עו"ד מולסון, סכומי הפיצויים הנפסקים בשל רשלנות בביצוע ברית המילה, עולים מידי שנה. לפני כארבע שנים, חוייב חבר הכנסת נסים זאב מש"ס לשלם סכום פיצויים של 800 אלף שקל למשפחתו של תינוק, לאחר שבית המשפט קבע כי זאב התרשל במהלך הברית, וכתוצאה מכך נשרו לאחר מספר ימים שני שלישים מהאיבר. בחודש יוני אשתקד, חייב בית משפט השלום בראשון לציון מוהל של המועצה האזורית גן יבנה לשלם מעל מיליון שקל לקטין שנגרם לו נזק כתוצאה מברית המילה. לאחרונה חייב בית המשפט המחוזי בת"א, מוהל שהתרשל בפיצויים של חצי מיליון ש"ח, עקב העובדה כי לאחר הברית, התינוק החל להטיל את מימיו דרך פתח הנמצא באמצע איבר המין ולא מהמקום הרגיל ועבר ניתוחים רבים לתיקון המצב אך נותרה לו נכות רפואית של 40 אחוזים."
סופרגירל*
הצטרפות: 08 מאי 2010, 02:42

מילה בריאות ותפקוד מיני

שליחה על ידי סופרגירל* »

תודה טדליק, על המידע הזה.
ועל השיתוף.
(())
הריונית*

מילה בריאות ותפקוד מיני

שליחה על ידי הריונית* »

אמא שמלה בכיף
האמת היא שאת אחד המקרים הנדירים שבהם אני ממש חושבת שמגיע לך שידברו אליך לא יפה.
אני לא מאמינה לאיזו רמה אפשר להגיע. את פשוט בן אדם איום ונורא. לא קשור לברית לא ברית. תכף תגידי גם שאת חושבת שלא רק שזה לא כואב לילד- הוא נהנה. סליחה, לא חושבת - יודעת! בדקת. את עובדת במכון שבודק את רמת הכאב של הילדים הנימולים. אם את עובדת בבית חולים - בואי ספרי לנו איזה בית חולים - אנחנו נתקשר לחדר המיון ונשאל האם באמת הוא בית חולים כל כך נדיר שדווקא אליו לא מגיעים תינוקות עם סיבוכי בריתות. ואז ניראה מי פה מספר מעשיות.
ככל שאני רואה יות אנשים כמוך אני משתכנעת שדת זה פשוט דבר שצריך להעלם מהעולם שלנו.
אמא_שמלה_בכייף*

מילה בריאות ותפקוד מיני

כמה מצער שמביאים נתונים לא מהימנים כדי להצדיק את הרצון שלא למול.
בענין הזה דוקא מצאתי משב רוח מרענן של אמת בדבריו הנכונים של צפריר שפרון שאמר

אני לא מלתי את בני האחרון דווקא מתוך יהדותי ואמונתי. אני שלם עם כך. ואפילו אם תביאי לי אלף מחקרים, מאמרים, הוכחות מדעיות בדבר נחיצות המילה לא אמול את ילדי הזה או אם יהיו

אף אם אני למעשה לא נוהגת כצפריר ודעתי אינה כדעתו אני בכל זאת יותר ממעריכה את נימוקיו האמיתיים את הכנות ואת היושר הנובעים מדבריו.
למעשה מה שאומר צפריר עם הרבה יותר משמץ של אמת בדבריו הוא :

_החשיבות שאת מייחסת למחקרים ומאמרים "רציניים" קצת מוגזמת. יש עשרות מחקרים ומאמרים "רציניים" בגנות השימוש בסוכר. הנזק של הסוכר איננו פחות מהנזק של הברית, תזונת הילדים גם היא נכפית עליהם, תוצאות השמוש בסוכר כוללות כריתת אברים פנימיים.
אז מה? מחר תפסיקי לאכול סוכר?_

בשורה התחתונה צפריר צודק. כל הציטוטים לכאורה שהובאו על ידי המתנגדות למילה נדושים ובלים ואינם עושים רושם על אף אחד.
ולראיה ראו את מספרם הזעום עד אפסי של הילדים היהודים הערלים. נתון מספרי זה לא השתנה למרות כל "המחקרים המוזמנים מטעם" שכמו תמיד יש מאחוריהם בעלי עיניין ואינטרס כזה או אחר.
בעובדה רובם ככולם של הילדים בישראל נימולים. ואלה שלא נימולים נדונו שלא ברצונם וטובתם לחריגות ושונות חברתית היוצרת תיסכול [בקרב הילדים ] שלא היה בו כל צורך וחבל שהילדים האלה גם אם מספרם מצומצם ואפסי סובלים בגין מעשי הוריהם.
תות*
הצטרפות: 13 מאי 2005, 03:20

מילה בריאות ותפקוד מיני

שליחה על ידי תות* »

_בשורה התחתונה צפריר צודק. כל הציטוטים לכאורה שהובאו על ידי המתנגדות למילה נדושים ובלים ואינם עושים רושם על אף אחד.
ולראיה ראו את מספרם הזעום עד אפסי של הילדים היהודים הערלים. נתון מספרי זה לא השתנה למרות כל "המחקרים המוזמנים מטעם" שכמו תמיד יש מאחוריהם בעלי עיניין ואינטרס כזה או אחר.
בעובדה רובם ככולם של הילדים בישראל נימולים. ואלה שלא נימולים נדונו שלא ברצונם וטובתם לחריגות ושונות חברתית היוצרת תיסכול [בקרב הילדים ] שלא היה בו כל צורך וחבל שהילדים האלה גם אם מספרם מצומצם ואפסי סובלים בגין מעשי הוריהם._

ולמה שלא תניחי לנו לנפשנו? שזו המסקנה היחידה והברורה מדבריך.
פלוני_אלמונית*

מילה בריאות ותפקוד מיני

מדהים אותי איך עדיין נשאר איתנו המנהג הברברי הזה שהחל בשחר ההיסטוריה, יחד עם המנהג הברברי להקריב ילדים למולך או למלך מלכי המלכים .
מדהים איך אנשים, בעיקר נשים, אמהות, מזדהות כלא דתיות, ממשיכות לפגוע בבניהן בנכס הכי יקר לו לגבר הקטן, מסכנים סכנה גדולה וממשית את הנכס הזה, וגם אחרי שהן שומעות ולומדות על הפגיעות הרבות, עוד יש להן נימוקים אוויליים על ברית עם אלוהים, ברית חברתית, שייכות לאומית, בריאות ושיפור התפקוד המיני.
קרוב משפחה שלי נפל קורבן לחיתוך אכזרי שקטע קצת יותר מדי מאיבר המין שלו, ועכשיו אמא לו, מתייסרת שנכנעה ללחץ החברתי של אנשי "מלים בכיף" ואיפשרה למוהל רבני לבצע את המנהג הברברי הזה, (והקפיד גם למצוץ את הדם כהלכה).

כמה מצער שמביאים נתונים לא מהימנים כדי להצדיק את הרצון שלא למול.
כמה מצער שבמאה ה 21, עדיין יש פתיים שיש להם רצון לפגוע באיבר המין של בניהם בשם אידיאולוגיה המתאימה לימי תופי הטם הטם.
מי שרוצה "לטהר" את עורלתו, שיעשה את זה כבוגר.
ג*
הצטרפות: 24 אפריל 2006, 13:59

מילה בריאות ותפקוד מיני

שליחה על ידי ג* »

כמה נורא ש- אמא שמלה בכייף? עובדת בבית חולים.
טדליק_נהנאנע*

מילה בריאות ותפקוד מיני

ג- אמלה בכייף היא טרול.
אף אדם העובד בבית חולים לא היה מתכחש לכך שישנם מקרים רבים של סיבוכי ברית רציניים.
וגם לא טוען שאם לא תבעו סימן שאין סיפור, הרי תביעות רשלנות הן מאד בעיתיות.
אלא אם היא עובדת סנטיציה בבי"ח ואז אין לה את הידע והמפגשים עם החולים...
ג*
הצטרפות: 24 אפריל 2006, 13:59

מילה בריאות ותפקוד מיני

שליחה על ידי ג* »

מדויק.
ורדה_בן_ארי*
הצטרפות: 22 יוני 2005, 16:55
דף אישי: הדף האישי של ורדה_בן_ארי*

מילה בריאות ותפקוד מיני

שליחה על ידי ורדה_בן_ארי* »

אמא שמלה בכייף?
אז נוח לכם שהילד יסבול מחריגות ושונות חברתית...
ואת ממש לא מרגישה שאת חריגה פה??
גל*
הצטרפות: 29 אוגוסט 2002, 17:11

מילה בריאות ותפקוד מיני

שליחה על ידי גל* »

מה אתם אומרים על זה?
http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4174722,00.html
מחקר חדש שמראה שברית מילה מפחיתה את הסיכון להידבק באיידס ב47%
סאלי_תדמור*
הצטרפות: 25 מרץ 2010, 00:14
דף אישי: הדף האישי של סאלי_תדמור*

מילה בריאות ותפקוד מיני

שליחה על ידי סאלי_תדמור* »

על ה - 47% לא היתי חותמת (לא טרחתי לקרוא את המחקר - מודה - אבל בשביל להשתכנע במספר צריך ממש לעבור היטב על הנתונים, מה שמפורסם בעיתון לא מספיק), אבל הגיוני לחלוטין שמילה תפחית סכנת הדבקות במחלות. לוקחים רקמה לחה (כמו הפנים של הלחי, או כמו הנרתיק הנשי), ומסירים אותה, והחלק שנשאר (העטרה) מתייבש, כך שמקבלים רקמה יבשה. רקמה יבשה פחות חשופה לזיהומים. כמו שלטבול אצבע ברעל זה לא כמו לטבול לשון ברעל, נכון? לאצבע הרעל פחות יכנס.

זו הסיבה העיקרית - לפי הבנתי - שנשים חשופות יותר לזיהומים מאשר גברים נימולים. אצל נשים הרקמה לחה.

ומה בכך? האם נימול גם נשים? שידבקו פחות?

הרי הרקמה הלחה רגישה לגירוי הרבה יותר מזו היבשה.

ובכלל, ברפואה עושים הליך פולשני (כגון כריתה - כמו במילה) אם משתכנעים שאין דרך לא פולשנית להשיג אותה תוצאה. קשה להגיד את זה על מניעת איידס בחברה המערבית, שמילת תינוקות היא הדרך הכי לא פולשנית להגן עליהם מאיידס.

לגבי מילה באפריקה - אני לא נכנסת לזה, נדמה לי שזה לא הדיון כאן.

כך שההגנה המסוימת ממחלות מין לא נשמעת כטיעון סביר למילת תינוקות. היא בד"כ מצטרפת לשיקולים דתיים או שיקולים של סטיגמות והתאמה לסטטוס קוו (נניח...) חברתי.
משה_חזן_יש_מיש*
הצטרפות: 18 מרץ 2012, 11:55

מילה בריאות ותפקוד מיני

שליחה על ידי משה_חזן_יש_מיש* »

+הודעה ממשתתפת חדשה התקבלה בברכה:+

אביונה בברית גם לנשים. והלא עורלה= עור לה= העור שלה. שם מצוי הסוד הנעלם.
"זה לא רעב וזה לא חסר".
לדעתי הענייה אינו נוגד ערכי דת.
ולא רק בחרדים מדובר. יכולים אולי להוסיף דעת והנאה בעיקר לחרדיות שחסרות אותה. והבושה מעיבה על חייהן.
נושא מכובד ביותר, ולי יש רעיון מקורי טבעי,
ברית המילה שמסתפק רק בהקזת דם ולא בהורדת כל העורלה.
כתוב באברהם אבינו: "וּנְמַלְתֶּם אֵת בְּשַׂר עָרְלַתְכֶם וְהָיָה לְאוֹת בְּרִית בֵּינִי וּבֵינֵיכֶֽם:"
שורש נמל. נמל שעוגנים בו אניות בנוי מפרצים. ובעת שהסערה מתחוללת מגנים המפרצים על האוני ואין אוני אלה און.
ובשוך הסערה אביונה נופלת עליהם. והם כאביונים שנלקח מהם אונם.

כל הטוענים לברבריות, וכל הטוענים להיגיינה, וכל הטוענים לאיבוד חלק מההנאה, ולכל הטוענות ובצדק לאורגזמה,
לכולם יבוא מזור, ויש לי רעיון מקורי שיעשה רק טוב, ובעיקר לנשים.

בברית המילה, במקום המגן המפריד בין העורלה לעטרה, תוכנס ביניהם צינורית קשיחה, שקופה, דקה ולא כואבת,
והמוהל יעשה 3 חתכים קטנים בחלק העורלה הנמצא על הצינורית, כך לא יפגע האיבר, ותעשה הפרדה בין החיתוכים, שכאשר יגלידו החתכים, יהיו כמה חתיכות מהעורלה, מחוברים טבעי לאיבר.
כאשר יגדל הנער הוא יהיה מצויד טבעי באותם חלקי הנאה שיגדלו עם האיבר, חתיכות אלו יעודדו את בוא האורגזמה אצל נשים שאינן חוות.
אגב קראתי גם שבקצות בשר העורלה ישנם צינוריות נימיות המפרישים סיכה להקלת המגע בדיוק כמו שקורא אצל האישה.
נושא הדת רק יאדיר, כי גם "לדתיים" חשוב שנשותיהם יהינו, כי פרו ורבו נאמר לשניהם, לאיש ולאישה וההנאה מאותה אורגזמה, ניתנה שווה לשניהם.
נושא הברבריות יעלם, בהתייחס לתועלת שזה יביא לזוגיות לאורך חיי האדם.
נושא ההיגיינה יעלם כי המקום גלוי תמיד וניתן לרחוץ ולאוורר טבעי.
נושא ההנאה לגברים לא רק שלא ייפגם אלא אף יגבר, (לפי אלה שטוענים כי בעצם הורדת העורלה נפגמת ההנאה).
ואין צורך לעשות באיבר מעשה "הפרפר עם הפנינים"
ואחרון חביב, האורגזמה, היא תגיע טוב יותר בעיקר לחפצות בה.
וזו אולי תהיה התרומה הקטנה שלי, והחשובה ביותר שייתן האדם לאישה , ומגיע לה בדין.
ובא לציון גואל.
ולשאר באי עולם גם

משה חזן יש מיש
.תגובות לדף הפייסבוק שלי: https://www.facebook.com/profile.php?id ... ref=[po]tn tnmn[/po]
או למיל. [email protected]
צוויליך*
הצטרפות: 12 מרץ 2005, 20:35

מילה בריאות ותפקוד מיני

שליחה על ידי צוויליך* »

אנא גמדים יקרים, אם תוכלו לשחזר את ההוספה האחרונה שלי פה שנמחקה (ע"י??)...
תודה!

צוויל
פלוני_אלמונית*

מילה בריאות ותפקוד מיני

מחקר חדש שמראה שברית מילה מפחיתה את הסיכון להידבק באיידס ב47%
יש מחקר חדש המוכיח שאני צודקת ואתם טועים.
המחקר מבוסס מדעית ומתבסס על ראיונות עומק וחישובים סטטיסטיים מדוייקים. במחקר, שני מרואיינים מרכזיים. (אני ואמא שלי). המרואיינים מהווים מדגם מייצג של בעלי אמונה בלתי ניתנת להפרכה. במחקר הוכח סטטיסטית ומדעית, 50% מהנחקרים (אני), מאששים את העובדה שכמעט בכל המקרים אני צודקת. ו 50% האחרים, (אמא שלי), מאששים את העובדה שברוב המוחלט של המקרים אני צודקת. סטיית התקן במחקר היא של 10%, ונחשבת סבירה, בשל ההטייה המוקדמת בגין מוצא. (אמא פולנייה ובת של אמא פולנייה).
המחקר עומד להתפרסם בקרוב בכתב העת החשוב: כל האמת על האמת המחקרית.
פלוני_אלמונית*

מילה בריאות ותפקוד מיני

_כתוב באברהם אבינו: "וּנְמַלְתֶּם אֵת בְּשַׂר עָרְלַתְכֶם וְהָיָה לְאוֹת בְּרִית בֵּינִי וּבֵינֵיכֶֽם:"
שורש נמל._
השורש הוא מו"ל, והוראתו - כריתה (הנו"ן שייכת לבניין נפעל).

אה, ואם כבר אז כבר:
האם נימול גם נשים?
נָמוּל (שורש מו"ל בניין קל עתיד, כמו נרוץ, נטוס).
אבל חלילה, לא נעשה את זה.
צוויליך*

מילה בריאות ותפקוד מיני

שליחה על ידי צוויליך* »

יש מחקר חדש המוכיח שאני צודקת ואתם טועים.
בבקשה, הנה, אמרתי לכם.

(גמדים אייכם??)

צוויל
בשמת_א*
הצטרפות: 28 יולי 2001, 13:37
דף אישי: הדף האישי של בשמת_א*

מילה בריאות ותפקוד מיני

שליחה על ידי בשמת_א* »

צוויליך, תצטרך לבקש את זה מיונת או לנסות לכתוב את זה מחדש. אין גירסאות קודמות משום מה, כך שאין מנין לשחזר.
צוויליך*

מילה בריאות ותפקוד מיני

שליחה על ידי צוויליך* »

אוקיי. תודה.

עניתי למשה חזן, כמה קומות למעלה.

החלק הראשון לא מובן לי לגמרי אטימולוגית, עם הנמל והאביונה.

החלק השני עם ההצעה הכירורגית, אה, אולי לא הצלחתי לדמיין לי את זה ממש, אבל אני לא מאמין שמי שלא רוצה למול יסכים לשנות בצורה
אחרת את עורלת ילדו, בפרט שלא ברור מה יגרום הניתוח החדש המוצע. לטווח ארוך.

מלבד זאת, משה, אני מבין שנח לך יותר שהדיון יתרחש בדף הפייסבוק שלך, כפי שביקשת, אבל אם כך מדוע הגבת כאן?
הממ.

צוויל
צוויליך*

מילה בריאות ותפקוד מיני

שליחה על ידי צוויליך* »

וגם:
בעניין הסיכוך, לגבר שלם (ולזוגתו) יהיו פחות ענינים שכאלה,
וגם אם יהיו, יש פתרונות יותר בצורת קרם מאשר סקלפל...

צוויל
דלית_ב*
הצטרפות: 18 נובמבר 2005, 17:43
דף אישי: הדף האישי של דלית_ב*

מילה בריאות ותפקוד מיני

שליחה על ידי דלית_ב* »

עוד תינוק נדבק בהרפס ממוהל בניו-יורק.
מאז 2000 היו 11 מקרים, 2 מתו, 2 סובלים מנזק מוחי.
בכתבה כאן
באנגלית.
אורים_ותומים*
הצטרפות: 24 פברואר 2014, 18:12

מילה בריאות ותפקוד מיני

שליחה על ידי אורים_ותומים* »

עודף רגישות-נכון,עקב חיסרון העור המגן (גם מפגיעות וזיהומים),והנער נאלץ להיתמודד לבדו עם חיכוך בלתי פוסק של העטרה(שכולו עצב חשוף)בבד התחתונים וזיקפות רבות המביכות וגורמות לשליחת אותות גירוי ליצור זרע מוגבר... וכמובן הקטנת הקוטר מוריד מהחיכוך וההנאה ההדדית בחדירה...וגמירה מהירה במיוחד.....ללא נימולים אין יותר זיהומים מלנימולים(ראו באירופה-אין מגיפת איידס למרות מהגרים רבים מהעולם ה-3),קיבעון דתי רק עושה לנו צרות..קריעת העור ..אויייי. ולפמיניסטיות :תיתמקדו בהעצמת הנשים במגזר הדתי-חרדי,הערבי(אם אפשר)ובקרב התלמידות וגם התלמידים -לחינוך לזוגיות שוויונית
אביץ*
הצטרפות: 27 פברואר 2015, 14:31

מילה בריאות ותפקוד מיני

שליחה על ידי אביץ* »

ביחס לטענה שזה לא מוסרי לכפות על הילד מצב שלא יוכל לשחזרו. מה לגבי 'שחזור ערלה'? רק שואל לגבי נתון שעשוי להוסיף לדיון.
צוויליך*

מילה בריאות ותפקוד מיני

שליחה על ידי צוויליך* »

השחזור מנסה להשיב את המראה.
הוא אינו יכול להשיב את התחושה, למלא את התפקיד ולהעלים את הטראומה.

משחזרים גם אף. סחוס משם, עור מכאן...
אז למה לא לכרות אפים?
(אחת ולתמיד, עם הנזלת הזאת)

צוויל
תמרוש_רוש
הצטרפות: 18 יוני 2005, 03:48
דף אישי: הדף האישי של תמרוש_רוש

מילה בריאות ותפקוד מיני

שליחה על ידי תמרוש_רוש »

_השחזור מנסה להשיב את המראה.
הוא אינו יכול להשיב את התחושה, למלא את התפקיד ולהעלים את הטראומה._
אני הבנתי שהשחזור פירושו לגדל עור שכן יכסה את העטרה ויגן עליה, ולכן בטווח של כמה חודשים הוא כן מעלה את הרגישות של האיבר.
עדיין, אתה צודק בכך שקצות העצב האבודים - אבודים, והשחזור של יכולות ותפקודים הוא חלקי בלבד.
בשמת_א*
הצטרפות: 28 יולי 2001, 13:37
דף אישי: הדף האישי של בשמת_א*

מילה בריאות ותפקוד מיני

שליחה על ידי בשמת_א* »

הולכת לקרוא.
שליחת תגובה

חזור אל “התבטאות”