מלחמה על חלונות

פלונית_אלמונית*
הצטרפות: 23 ספטמבר 2001, 07:34
דף אישי: הדף האישי של פלונית_אלמונית*

מלחמה על חלונות

שליחה על ידי פלונית_אלמונית* »

לקראת החורף אני מוצאת את עצמי במלחמה עם בעלי על עניין פתיחת החלונות בבית בלילה. הוא צריך אוויר ופותח ברוחב לב את החלונות. לדעתי מספיק שחלון אחד פתוח מעט ונכנס מספיק אוויר. כשהחלונות פתוחים בלילה כל הבית מתקרר. האמצעית זורקת את השמיכה מעליה ואני צריכה להדליק רדיאטור בשביל התינוקת.
בקיצור, זו ממש מלחמה שמתקיימת ערב-ערב לפני ההליכה לישון ואני לא מוצאת פתרון. אם אני סוגרת לפני השינה, הוא יקום ויפתח אח"כ. ואם הוא יפתח, אני אקום ואסגור.
תבשיל_קדרה*
הצטרפות: 10 נובמבר 2001, 08:15
דף אישי: הדף האישי של תבשיל_קדרה*

מלחמה על חלונות

שליחה על ידי תבשיל_קדרה* »

שיצא לסיבוב בחוץ לנשום אוויר.
שיתרגל נשימה.
שיתלבש קל יותר.
תתלבשו חם יותר.
תחלו גזרות בבית - לא פותחים חדר שינה של הבנות אחרי 6 בערב.

שבו ותדברו, תעשו סיעור מוחות.
עודד_המחפש*
הצטרפות: 19 יולי 2003, 21:25
דף אישי: הדף האישי של עודד_המחפש*

מלחמה על חלונות

שליחה על ידי עודד_המחפש* »

תעברו ללינוקס

<מצטער, הייתי חייב. אפשר למחוק>
פלונית_אלמונית*

מלחמה על חלונות

:-D
טוב, אם זה לא היה עצוב זה באמת היה מצחיק.
תחלו גזרות בבית - לא פותחים חדר שינה של הבנות אחרי 6 בערב.
אין חדר בנות, יש חדר שינה משפחתי. הטענה שלי שפתיחת חלון במקום אחר בבית גם מקררת את כל הבית ומכאן גם את חדר השינה.
תודה על ההתייחסות.
תרה*
הצטרפות: 02 אוקטובר 2007, 22:51

מלחמה על חלונות

שליחה על ידי תרה* »

באמת בעיה....

מישהו כאן יצטרך להתפשר.
אני מכירה את ההרגשה של "צריכה אויר", וזה לא בגלל שחם לי, אלא תחושת מחנק, סוג של קלסטרופוביה.
מצד שני, אני לא מסוגלת לישון טוב כשקר לי או כשאני מוטרדת אם הילדים לא מחוממים דיו.

אולי באמת ניתן להגיע לפשרה שבחדר השינה החלון יהיה סגור, ושאר החלונות פתוחים?
אולי להציע לו לישון בחדר אחר? (אצלנו זה לא היה עובד. אין סיכוי שמי מאיתנו יעזוב את חדר השינה)
אולי לתת לו להרגיש את האף הקר של הילדים שיבין שזה באמת לא טוב להם ולא רק מאבק כח ביניכם?

האם אכן זהו לא רק מאבק כוחות?..
פלונית_אלמונית*

מלחמה על חלונות

זה לא מאבק כוחות אבל זה מאבק של 'בנפשינו' של שני מבוגרים שזקוקים לשני דברים מנוגדים.
הפשרה של חלון אחד סגור בבית הוא בלתי אפשרי מפני שכל הבית מתקרר כשחלון אחד אפילו פתוח, אפילו חצי חלון פתוח ואפילו רבע חלון פתוח מקרר את כל הבית, כי הצינה חודרת לכל פינה.
הוא מבין שלילדים קר אבל הוא חושב שגם לו יש זכויות לנשום את האוויר שהוא זקוק לו.
אמא_של_שפן*
הצטרפות: 22 אוקטובר 2006, 12:19
דף אישי: הדף האישי של אמא_של_שפן*

מלחמה על חלונות

שליחה על ידי אמא_של_שפן* »

אנחנו שנינו (שני הגדולים) זקוקים לחלונות פתוחים תמיד. תמיד תמיד תמיד תמיד. ובכל הדירות שלנו עד כה העמדנו את המיטה ככל האפשר ליד החלון (כרגע, בין שני חלונות גדולים שפתוחים 24/7). פעם, כשגרנו בניו יורק, התעוררנו בבוקר עם שלג על השמיכה.

כששפן הפציע (ועוד בשיא החורף) היינו בבעיה. אז בשנה הראשונה לחייו החלון היה סגור, וכולנו ישנו רע מאד. ממש סבלנו. ואז ראינו את האור: פיג'מת פלנל. עבה. לפעמים עם גטקעס מתחת. ותאמיני לי שאם חם לו הוא בועט את השמיכה, אבל כבר בגיל שנה הוא ידע גם למשוך אותה מסביב עצמו כמו קוקון קטן וחמים, ובא לציון גואל. השפן ישן עם חלון פתוח ועם שמיכה עבה שהיא כולה שלו והוא יכול להתכרבל בה או לבעוט אותה כאוות נפשו, והגדולים יכולים לנשום. אולי תנסי את זה עליך ועל הילדות?

ואגב, אף קר זה לא קריטריון תמיד. האף שלי למשל קר מספטמבר ועד יוני. אפילו כשהשאר שלי מזיע. כנ"ל אצל השפן. אני בודקת תמיד כפות ידים, כפות רגלים ואם כולם חמימים אז אצבע אחת מתחת לחולצה מאחור לודא שהוא לא מזיע.
משהוא*
הצטרפות: 02 דצמבר 2007, 14:47

מלחמה על חלונות

שליחה על ידי משהוא* »

:-) עודד גדול!
ולגופו של ענין, לדעתי אין שום סיבה לפתוח רדיאטור גם שהחלונות פתוחים. שמיכה מספיקה. אני פוסק לטובת הבעל. אויר טוב זה חשוב. גם להתחשל מקור זה חשוב.
לוטם_מרווני*
הצטרפות: 27 דצמבר 2003, 21:55
דף אישי: הדף האישי של לוטם_מרווני*

מלחמה על חלונות

שליחה על ידי לוטם_מרווני* »

הוא מבין שלילדים קר אבל הוא חושב שגם לו יש זכויות לנשום את האוויר שהוא זקוק לו.
אני כמוהו. אנחנו משאירים חלון אחד פתוח- במטבח. אם אני צריכה אוויר בלילה אני פותחת את שני אלו של חדר שינה לכמה דקות וסוגרת בחזרה- אולי זו פשרה שתסכימו עליה?
לדעתי את קיצונית מאוד, הילדות יכולות ללבוש פיג'מה יותר חמה וגם את, אוויר, לעומת זאת, טוב שיהיה טרי ורענן...
תבשיל_קדרה*
הצטרפות: 10 נובמבר 2001, 08:15
דף אישי: הדף האישי של תבשיל_קדרה*

מלחמה על חלונות

שליחה על ידי תבשיל_קדרה* »

לא פותחים חדר שינה אחרי 6 בערב.
התכוונתי - וסוגרים את הדלת. שאר הבית מאוורר בשבילו, וחדר השינה לא מתקרר.
פלונית_אלמונית*

מלחמה על חלונות

הילדות יכולות ללבוש פיג'מה יותר חמה וגם את
זהו, שהאמצעית שלנו לא מוכנה ללבוש בגדים חמים וגם זורקת את השמיכה מעליה.
משהוא*

מלחמה על חלונות

שליחה על ידי משהוא* »

זהו, שהאמצעית שלנו לא מוכנה ללבוש בגדים חמים וגם זורקת את השמיכה מעליה
כי כנראה שחם לה.
זה לא תמיד יותר מחמם שלובשים יותר בגדים מתחת לשמיכה, מכיון שהמקום שמיצר הכי הרבה חום הוא מרכז הגוף (בטן) ואם לובשים פיג'מה עם חלק עליון ותחתון בנפרד, להערכתי החום נכלא בחלק העליון. זה מתישב גם עם דברים שלומדים בקורסי השרדות.
אם היא זורקת את השמיכה בלילה, אז יש לטפל בזה ולא לסגור את כל חלונות הבית. אולי היא צריכה שמיכה אחרת למשל שמיכת צמר טובה? בכל מקרה אם יהיה לה ממש קר היא תתעורר ותשים מחדש את השמיכה- סמכי על הגוף שלה.
אפשר לישון במזגי אויר הרבה יותר קרים ותמיד להרגיש נעים.
פלונית_אלמונית*

מלחמה על חלונות

בכל מקרה אם יהיה לה ממש קר היא תתעורר ותשים מחדש את השמיכה- סמכי על הגוף שלה.
תודה על התשובות @}

אם היא מתעוררת היא ממש לא שמה את השמיכה עליה, יותר כייף לה לזעוק אמא באמצע הלילה ובבוקר ממש קשה לה לקום.
אורי_יורמן*
הצטרפות: 13 אפריל 2007, 00:16
דף אישי: הדף האישי של אורי_יורמן*

מלחמה על חלונות

שליחה על ידי אורי_יורמן* »

והייתי בטוח שהדף הזה ידבר על לינוקס...
|עץ|
סוסת_פרא*
הצטרפות: 29 ספטמבר 2007, 21:16
דף אישי: הדף האישי של סוסת_פרא*

מלחמה על חלונות

שליחה על ידי סוסת_פרא* »

דרך אגב, מעבר לאפשרות לחמם את הבית ע"י רדיאטור בזמן שהחלון פתוח, שזו גם אפשרות, אבל לא כ"כ אקולוגית (במיוחד לא כשהחלון פתוח) -

אני גיליתי ששינה עם בקבוק חם מאוד מאוד עוזרת לי לישון טוב בלילות קרים, וכך אני גם חוסכת את חשמל התנור (או המפזר חום, במקרה שלי).
ואז זה יכול להיות אפילו נעים לישון עם חלון קצת פתוח, כי החום בתוך המיטה מספיק ונעים.

למי שאינו יודע - בקבוק חם, זה בקבוק הגומי הזה השטוח, שקונים בבתי מרקחת, וממלאים בו מים חמים. בד"כ משתמשים בו להנחה על בטן כואבת, או אזור כואב בגוף.
אבל הוא מצויין גם לחימום מיטה בלילות !!!

אפשר להניח אותו מתחת לשמיכה ליד הגוף, או ממש על הגוף. אפילו מתחת לחולצה, אם מתחשק.
(ואפשר לעשות קומבינה גם בזמן העֵרות, לא רק במיטה. למשל לשבת על הכורסא עם בקבוק חם. אולי אפילו למצוא דרך להצמיד אותו לגוף מתחת לחולצה, שיהיה אפשר להתהלך איתו. זה אחלה דבר).

איני יודעת איך זה עם ילדים, אולי אפשר לשים לילדים, או לתינוקת מתחת לשמיכה בצמוד לגוף בקבוק כזה?

בכל מקרה, צריך לוודא שהחום סביר (לערבב מים חמים עם מי ברז), ולא רותח - כדי שלא יקבלו כוויה.
פלוני_אלמונית*
הצטרפות: 19 אוגוסט 2001, 22:52
דף אישי: הדף האישי של פלוני_אלמונית*

מלחמה על חלונות

שליחה על ידי פלוני_אלמונית* »

אכן, בקבוק חם זה רעיון מעולה לכניסה למיטה, אבל לצינת הבוקר, כאשר הבקבוק בעצמו כבר קר, זה לא ממש יעיל.
תודה בכל אופן.
א*
הצטרפות: 10 פברואר 2002, 10:10

מלחמה על חלונות

שליחה על ידי א* »

איני יודעת איך זה עם ילדים, אולי אפשר לשים לילדים, או לתינוקת מתחת לשמיכה בצמוד לגוף בקבוק כזה?

אפשר, מוכרים בקבוקים חמים עם כיסוי מבד לילדים. (אני קניתי בסופר פארם ב 15 ש"ח)
אמא_של_שפן*

מלחמה על חלונות

אפשר, מוכרים בקבוקים חמים עם כיסוי מבד לילדים.
קנינו כזה לשפן והוא מקסים. אחת מהבובות האהובות עליו. הוא מאד משועשע כל חורף לגלות שגוויגווי הפינגווין יודע גם להיות חם.
ילדת_טבע*
הצטרפות: 12 ספטמבר 2005, 13:35
דף אישי: הדף האישי של ילדת_טבע*

מלחמה על חלונות

שליחה על ידי ילדת_טבע* »

אצלנו זה הפוך, לאיש קר ולנו חם. הקטנה מסתובבת עירומה ואם שואלים אותה אם קר לה היא עונה בלי להתבלבל "לא, לי לא קר!" גם היא וגם אני מבקשות לצאת לנשום אויר, כשגיליתי שהיא משתמשת במושג הזה מאוד צחקתי אבל זה נכון, שתינו מרגישות מחנק כשהכל סגור וזו הרגשה איומה. כשקר לך אתה יכול לעשות הרבה דברים כדי להקל על עצמך בתנאי הבית אבל כשחם... מה כבר אפשר לעשות? לקלף את העור? אתמול הייתי בהדלקת נרות חנוכה. היה חם מאוד, הרבה אנשים בחלל קטן אחד אבל למישהי שם היה קר אז היא כל הזמן עברה וסגרה חלונות, אחריה פתחו והיא סגרה וחוזר חלילה. אכן מאבק לא נעים ומרגיש חוסר התחשבות משני הצדדים (אף על פי שאכן, להתחמם יותר קל מלהתקרר).
אני לא מסוגלת לישון בחדר מחומם. זה עושה לי רע. זה עושה לי חלומות רעים. כשלבן זוגי קר לפני השינה כי החדר היה פתוח כל היום לאויר הוא מחמם אותו קצת לפני השינה ומכבה. הוא ישן עם שמיכת פוך עבה ואילו הקטנה ואני ישנות יחד עם שמיכה קיצית ושמיכת פליס מעל ומזיעות. הקטנה לאחרונה התאהבה בקונספט של הפיג'מה בגלל הזברה ומתעקשת לישון בלבוש מלא. כל היום מסתובבת עירומה ודוקא בלילה לבושה. אנחנו מקשיבים לה. אם היא אומרת שחם לה אז חם לה, אם היא מבקשת להתפשט גם אם זה באמצע ינואר אנחנו מקשיבים לה, היא יודעת מתי חם לה ומתי קר לה ויודעת להגיד את זה יופי. מבחינתי אויר זה חשוב ולחיות בבית עם חלונות סגורים זה סיוט. גם בימים הקרים ביותר של החורף אני דואגת לאורר את חדר השינה במהלך היום כדי שבלילה יהיה בו מספיק אויר נקי וטרי לכולם. בלילה החלונות סגורים כשקר מאוד ולפעמים אני אפילו משאירה חלון קטן פתוח בחדר השינה (אצלנו אין אופציה למעט פתוח, חלונות מאוד ישנים ללא מסילה) אני שומעת את האיש מתלונן רק בבקרים כי קר לו לצאת מהשמיכה אבל זה עניין של כמה שניות עד שמתרגלים.
בקבוק חם זה פתרון מאוד טוב אם כי רטוב ולא רך כל כך. אנחנו משתמשים הרבה פעמים בכריות חימום כאלה למיקרו. כשהקטנה היתה ממש קטנה ורציתי להעביר אותה ממקום למקום במיטה בלי להעיר אותה הייתי מניחה קודם כל כרית שכזו כדי לחמם את המקום ואחר כך ההלם מהקור לא היה מעיר אותה. גם מספיק לשים כרית כזו מתחת לשמיכה רחוק וזה כבר מפיץ את החום לכל המיטה. לאיש מאוד נעים לשים על הרגליים הקרות שלו. מה שהכי אהבתי בשימוש בכריות שכאלה (אחרי נסיון גם עם בקבוקי מים חמים) זה הזמן הארוך שהן מחזיקות חמות. אם הן מכוסות הן יכולות להחזיק גם לילה שלם.
פלונית_אלמונית*

מלחמה על חלונות

מה שמטריד אותי זה בעיקר צינת הבוקר. בבוקר יש קור חודר נורא שממש לא נעים. ואם החלונות פתוחים אפילו קצת הבית קופא.
אמא_של_שפן*

מלחמה על חלונות

כשהקטנה היתה ממש קטנה ורציתי להעביר אותה ממקום למקום במיטה בלי להעיר אותה הייתי מניחה קודם כל כרית שכזו כדי לחמם את המקום ואחר כך ההלם מהקור לא היה מעיר אותה
אני קראתי פעם באיזה מדור של "עצות" בעיתון את הרעיון לתת למצעים נשיפה אחת יפה של חום ממיבש שיער לפני שנכנסים. אין לי מיבש שיער, אבל נשמע רעיון לא רע.
א_ל_א_ן*
הצטרפות: 12 דצמבר 2004, 15:51
דף אישי: הדף האישי של א_ל_א_ן*

מלחמה על חלונות

שליחה על ידי א_ל_א_ן* »

אני מכירה את ההרגשה של "צריכה אויר", וזה לא בגלל שחם לי, אלא תחושת מחנק, סוג של קלסטרופוביה.
אולי צריך לערוך את הבית אחרת. להזיז רהיטים. פנג שוי.
באיזה איזור את נמצאת.
את יכולה לקבל השראה מ צורה חדשה
צוויליך*
הצטרפות: 12 מרץ 2005, 20:35

מלחמה על חלונות

שליחה על ידי צוויליך* »

סליחה כולם, ובעלת הדף בפרט, אבל:

פשוט התבלבלתם. התחתנתם לא נכון.
כך.
טועים, אז מה? לא בני אדם.
גם אנו טעינו, היא פותחת חלון ועוד חלון, אני מיילל שנתפש לי הצוואר ויש לי בריזה באישיאס או מה, והיא- אוף אני נחנקת.

פתרון:
השאירו כתובת ופרטים בקבלה, נארגן את המסמכים ונעשה החלפות. זוג ארטיקים וזוג חליטות.
בנוגע לילדים אפשר לארגן סבב.

נ.ב.
מרגיעון "קירבה ללא הקרבה" , מה יותר.

בחיוך ובאיחולי (ה)פשרה
צוויליך
ממ*
הצטרפות: 11 ינואר 2006, 19:32

מלחמה על חלונות

שליחה על ידי ממ* »

גם אנו טעינו, היא פותחת חלון ועוד חלון, אני מיילל שנתפש לי הצוואר ויש לי בריזה באישיאס או מה, והיא- אוף אני נחנקת
צוויליך, אתה ממש מבוזבז על מישהי שאוהבת קור! הרי לרוב הבנות קר כל הזמן, והבנים מדליקים את המזגן. אז למה שמישהי שקר לה לא תיהנה מבן זוג שלא יפתח לה חלונות ומזגנים?
מי_מה*
הצטרפות: 25 אפריל 2006, 19:47
דף אישי: הדף האישי של מי_מה*

מלחמה על חלונות

שליחה על ידי מי_מה* »

הרי לרוב הבנות קר כל הזמן, עד שהן מגיעות לגיל המעבר ואז חם, הו כמה חם! חכו בסבלנות עוד כמה שנים....
<מימה מדברת מנסיונם של אחרים ובאוירת החיוכים שנכנסה פה דרך החלון הפתוח>
בשמת_א*
הצטרפות: 28 יולי 2001, 13:37
דף אישי: הדף האישי של בשמת_א*

מלחמה על חלונות

שליחה על ידי בשמת_א* »

טוב, יש עוד גיוונים:
לי קר, אבל חייבת אויר.
אז אני גם הקופאת וגם הנחנקת... (-:
חייבת! התעוררתי באמצע הלילה. לא יכולתי לישון. חשבתי על הדף הזה כשהלכתי לפתוח עוד קצת את החלון במטבח (בקו ישיר עם דלת חדר השינה) ותריס בסלון (באלכסון מהחלון במטבח). התחילה זרימת אוויר בבית. התכרבלתי מתחת לפוך היטב-היטב, אבל סוף סוף יכולתי לנשום.
משהוא*

מלחמה על חלונות

שליחה על ידי משהוא* »

אפשר להתחיל את הבוקר עם פעילויות פיזיות ואז לא יהיה קר. כמו למשל לסדר חפצים. לטאטא וכו'.
ילדת_טבע*
הצטרפות: 12 ספטמבר 2005, 13:35
דף אישי: הדף האישי של ילדת_טבע*

מלחמה על חלונות

שליחה על ידי ילדת_טבע* »

לתת למצעים נשיפה אחת יפה של חום ממיבש שיער לפני שנכנסים
נשמע לי רועש באופן די איום, בעיקר אם מנסים להעביר גורונצ'יק ישן ממיטה למיטה...
ו מי מה , אני מאוד מודאגת מדבריך... פעם בעבר היה לי קר, ממש קר, אני זוכרת את זה. לבן זוגי היה חם ולי היה קר. אני עדיין מאמינה שאני רחוקה משהו מגיל המעבר... האמנם? ומה איתו? זה שהיה לו חם והיום קר לו? מה אפשר להגיד להגנתו? כשהכרנו גרנו במקום קר יותר לעומת היום... כבר שלוש שנים שאין לי אפילו מעיל והוא בבית עם שני זוגות גרביים, מכנסי פליס גולף וסווטשירט (אני בגופיה עם שרוול ארוך במקרה הטוב וזוג גרביים וקוראת לזה שיא החורף) ושלא נדבר על הגורה שלנו שמסתובבת במקרה הטוב עם גופיה אבל לרוב עירומה ומאושרת. הלך עלינו, הא?
נועה*
הצטרפות: 04 ספטמבר 2001, 13:21

מלחמה על חלונות

שליחה על ידי נועה* »

מה שמטריד אותי זה בעיקר צינת הבוקר. בבוקר יש קור חודר נורא שממש לא נעים. ואם החלונות פתוחים אפילו קצת הבית קופא.
אז סוגרים את החלונות ומפעילים חימום לחצי שעה והבית מפשיר.

אני מאלו שקר להן, אבל רוצות אוויר כל הזמן - בעיקר כזה של חורף :-)
מי_מה*
הצטרפות: 25 אפריל 2006, 19:47
דף אישי: הדף האישי של מי_מה*

מלחמה על חלונות

שליחה על ידי מי_מה* »

ילדת טבע , נראה לי שאפשר להרגע, גם הריונות מאוד משנים את הרגישות לקור ויש נשים שחם להן כל ההריון וזה נמשך עד שהן מפסיקות להיניק. אם אינני טועה אז את כבר כמה שנים בקטגוריות האלו...
אני תמיד הייתי שייכת לאלה שקר להן (אפילו קצת נעלבתי בשם פותחת הדף כשאמרו לה שהיא מגזימה) בשנתיים האחרונות יצא לי לעשות כמה סדנאות של יוגה ביטס עם דייויד סאי. זו יוגה מאוד דינאמית ותנועתית. אחרי הסדנא בינואר שעבר פתאום הפסיק להיות לי קר. וזה ממשיך גגם השנה, אנחנו עוד לא מחממים את הבית ואני מסתובבת בחולצות ארוכות דקות וצעיף גדול(גם דק) ובינתיים (טפו טפו טפו )לא קר לי. כאילו משהו בסירקולציה שלי השתחרר ועובד יותר טוב. גם מחום אני לא סובלת (אבל זו אף פעם לא היתה בעיה).
<מימה מתנצלת על הסטיה מנושא הדף ומאותתת חזרה לנתיב>
צוויליך*
הצטרפות: 12 מרץ 2005, 20:35

מלחמה על חלונות

שליחה על ידי צוויליך* »

לא יודע מי הקפיץ את הדף הזה, אבל בתור עונש אז הנה:
תפקיד ראשי
מילים: נתן זך
לחן: אילן וירצברג

• הגברים הפותחים חלונות
הנשים הסוגרות תריסים
נותנים מקום לקוות
שעוד יתרחשו ניסים*

אלה הגברים הקטנים
אילו הנשים הנכונות
בהתמדה כמו נמלים
בתאים כמו משפחות

ממלאים תפקיד ראשי
במחזה שאין בו כוכב
כמו היה זה ייעוד אישי
לחיות ודווקא עכשיו

מי יאמר דבר בגנות
חזיון ההישרדות הגדול
לא באנו לכאן למות
באנו להיות או לחדול
  • ולפתוח ולסגור חלון
עם ערב, בחום או בקור,
על יסוד שיקול נבון,
לא מתוך מבט לאחור.*
  • עוד יהיו הימים יפים
ויפים עד מאוד הלילות
לגברים המבקשים ניסים
לנשים הסוגרות חלונות.*

צוויל
פלוני_אלמונית*
הצטרפות: 19 אוגוסט 2001, 22:52
דף אישי: הדף האישי של פלוני_אלמונית*

מלחמה על חלונות

שליחה על ידי פלוני_אלמונית* »

הבנתי שזה דף שבו אפשר לרדת חופשי על Windows ואני מצטרפת בחום - זו מערכת הפעלה מסריחה!
חסוי*
הצטרפות: 01 יוני 2007, 19:40

מלחמה על חלונות

שליחה על ידי חסוי* »

תשמעי, תגידי לו קח סיגריה, תרגע, תכיני לו קפה, אני ממליץ על Marlboro אדום.
שליחת תגובה

חזור אל “חימום וקירור”