שרה ק

תמר*
הצטרפות: 23 יולי 2001, 15:53

שרה ק

שליחה על ידי תמר* »

שרה שלום,
רציתי לדעת אם ידוע לך (או שתדעי טוב ממני היכן לחפש ברשת) איך עושים שימוש בזרעי שומר בתור אמצעי מניעה טבעי. (כמו ב"אוהל האדום" ועוד מקורות).
תודה לך
שרה_ק*
הצטרפות: 05 יוני 2003, 21:32
דף אישי: הדף האישי של שרה_ק*

שרה ק

שליחה על ידי שרה_ק* »

יש באתר באופן טבעי מישהי שנותנת קורסים לעשבי מרפא לנשים. היא אמרה שצריך להשתמש בזרעי שומר בר, ולא המתורבתים. תוכלי לשאול אותה
אמא_נמרה*
הצטרפות: 07 אפריל 2003, 19:23

שרה ק

שליחה על ידי אמא_נמרה* »

שלום שרה,

יש לי בקשה: את יכולה לתת לי קישור לאתר שמסביר על עיסוי הפרינאום באנגלית?

זה בשביל חברה שדוברת אנגלית, אני לא מצליחה למצוא ויש לי הרגשה שלך יש ב'שלוף.
אם זה אפשרי, אני אשמח מאד.

תודה.
מבקשת_עזרה*
הצטרפות: 24 מאי 2006, 11:42

שרה ק

שליחה על ידי מבקשת_עזרה* »

האם תוכלי להכנס לדף דלקת בדרכי השתן ולענות על השאלה שלי? תודה
אמא_נמרה*
הצטרפות: 07 אפריל 2003, 19:23

שרה ק

שליחה על ידי אמא_נמרה* »

שלום שרה,

לא ידעתי שאת לא מאמינה בעיסוי, אם הייתי יודעת לא הייתי שואלת. תודה על הקישורים.
חגית_ל*
הצטרפות: 05 אוקטובר 2001, 17:35
דף אישי: הדף האישי של חגית_ל*

שרה ק

שליחה על ידי חגית_ל* »

הי שרה, די מסתורי העניין. הוא עישן המון ועבד קשה ובקושי ישן וכנראה שגם חטף מכות וניפגע לו הטחול ורשמית הוא היה חולה בלוקמיה ממאירה שתוך 24 שעות הוא פשוט מת, ואולי זה גם בגלל שהרופא נתן לו כדור אספרין שגורם לדימום - בקיצור - תעלומה. אני רק זוכרת שהוא שכב במיטה ולמחרת כבר לא, הוא מת אצל הרופא על הכיסא.
בכלל, רוב הפרטים התבררו לי רק לפני שנתיים וכנראה אמא שלי לא ממש זוכרת כבר.
תודה לך @} שתהיו בריאים ושמחים @}
חגית_ל*

שרה ק

שליחה על ידי חגית_ל* »

דרך אגב, האם אתם עכשיו בארץ?
POOH_והתוספות*
הצטרפות: 19 ספטמבר 2004, 11:38
דף אישי: הדף האישי של POOH_והתוספות*

שרה ק

שליחה על ידי POOH_והתוספות* »

לגבי מקום לגור- תנסי לכתוב אולי ל-תמר ס. אני חושבת שאיפה שהם גרים יענה לפחות על חלק מהקריטריונים שכתבת...
הפלא_ופלא*
הצטרפות: 16 אוקטובר 2005, 21:37
דף אישי: הדף האישי של הפלא_ופלא*

שרה ק

שליחה על ידי הפלא_ופלא* »

שלום לך
רציתי לומר וולקם לכם אם תחליטו להגיע לארץ. לגבי פרדס-חנה, כמעט כל אחת מהשאלות שלך התשובה עליה היא: כן!
יש משפחות בחינוך ביתי, יש המון המון בתים מדהימים עם חצר לעצי פרי ומרחב. יש המון משפחות ברוח החינוך הטיבעי - קהילה שהולכת, גדלה ומתפתחת.
יש כאן גם מגוון רחב של אוכלוסיות - מחילוניים גמורים , דרך שומרי מסורת ועד דתיים לגמרי - עם המון מסגרות חינוך והעשרה שונות לכל אחת מהקבוצות.
אבל.........
המקום מתחיל להיות יקר. אנחנו גרים כאן בשכירות כבר 5 שנים ופעם שילמנו גרושים ועכשיו הרבה יותר.
צריך להיות באזור כדי לחפש משהו באמת טוב ולא יקר - אבל ערך המקום עולה (מושבת אמנים.קהילה אלטרנטיבית ועוד דברים שמושכים משפחות מהמרכז...) ועוד יעלה.
גם אנחנו חיפשנו לקנות כאן ובסוף התחרטנו והחלטנו לנסות גם באזור הקרוב לכאן (קיבוצים, מושבים וכו')
תלוי גם באיזה תקציב אתם? אולי מתאים לכם בעצם. התקציב שלנו מראש נמוך...........
אשמח אם אוכל לעזור לכם
שיהיה חג שמח וכשר
לוונדר_סגול*
הצטרפות: 24 ספטמבר 2004, 16:05
דף אישי: הדף האישי של לוונדר_סגול*

שרה ק

שליחה על ידי לוונדר_סגול* »

כאן יש לך הרבה אינפורמציה על פרדס חנה.
אני לא יודעת מה המחירים עכשיו כי קניתי לפני יותר משנה ושמעתי שהם מאוד עלו מאז.
יש בעיקר בתים עם חצרות, ויש חינוך ביתי וגם נראה לי שיש דתיים.
טליה_טקאוקה*
הצטרפות: 04 מאי 2006, 08:27
דף אישי: הדף האישי של טליה_טקאוקה*

שרה ק

שליחה על ידי טליה_טקאוקה* »

הי שרה
ראיתי מה שכתבת בדף על חינוך ביתי. נשמע ממש לא קל מה שאת עוברת..אז קודם כל (())
אולי זה נראה חוצפה להגיד מה שיש לי להגיד כי אני בכלל לא מכירה אותך..אז סליחה מראש... אבל בתור אמא שחיה(עם הילדים ובן זוגי) רחוק מהמשפחה שלי, תחשבי טוב לפני שאת מתרחקת מהם..אולי זה הכי נכון שבעולם בשבילכם לעבור לארץ, אבל עדיף שהמעבר יהיה ממקום שלם ולא ממקום של כעס ובריחה..
המרגיעון שעלה- מותר לכעוס!!
בלי קשר למעבר ,צריך להתמודד עם הבעיה שעלתה- המעורבות של ההורים, משפחה, עד כמה אתם מוכנים שיתערבו וכו.
לא נראה לי שהמעבר יפתור את זה..הגירה לארץ אחרת זה לא קל בכלל.. אני מאד שלמה עם המעבר שלנו אבל עדיין זה לא קל..
אם מה שכתבתי לא במקום ולא מתחבר לך את מוזמנת למחוק..
בכל מקרה שיהיה לך בהצלחה!!
אמא_של_איסתרא_ובלגינא*
הצטרפות: 10 אפריל 2002, 21:51
דף אישי: הדף האישי של אמא_של_איסתרא_ובלגינא*

שרה ק

שליחה על ידי אמא_של_איסתרא_ובלגינא* »

הי שרה,

לגבי בתים- יש ברעננה, שכונת הדר גנים בפ"ת,

אם אתם מעונינים במושבים:

יש בניה חדשה ביד בנימין, צפריה

כיף לשמוע- נראה לי שהמרחק מהמשפחה יעשה לכם טוב

גלית22- מכיפה
פלוני_אלמוני*
הצטרפות: 14 אוגוסט 2001, 19:35
דף אישי: הדף האישי של פלוני_אלמוני*

שרה ק

שליחה על ידי פלוני_אלמוני* »

מה לגבי מיתר? ישוב קהילתי בנגב הצפוני, סמוך לבאר שבע, מאוד הטרוגני.
יש שם קהילה דתית גדולה והבתים כולם צמודי קרקע במחירים סבירים(לדעתי).
אילה_א*
הצטרפות: 23 אוקטובר 2004, 18:09
דף אישי: הדף האישי של אילה_א*

שרה ק

שליחה על ידי אילה_א* »

יש דף שלם של חינוך ביתי דתי
אני אחפש לך את הלינק שלו
זה בעיקר על לימוד תורה
פלוני_אלמונית*
הצטרפות: 19 אוגוסט 2001, 22:52
דף אישי: הדף האישי של פלוני_אלמונית*

שרה ק

שליחה על ידי פלוני_אלמונית* »

באיזור בית שמש- קרית גת יש עכשיו הרחבות של מושבים ביניהם לוזית ונחושה. האיזור יפהפה ובתולי, חורש ים תיכוני. המחירים בנחושה בערך 60,000 דולר למגרש חצי דונם. אנחנו רשומים לנחושה. אם את מעוננינת בעוד פרטים כתבי בדף שלך ואענה. כמובן שהמושבים דתיים, אלא מה, דתי לאומי, רובם לא מי יודע מה " טבעיים" אבל יש גם ... ואם אתם תבואו ואנחנו ונביא עוד... בסוף יהיה שם נחמד. מקווה לשמוע ממך...
טליה_טקאוקה*
הצטרפות: 04 מאי 2006, 08:27
דף אישי: הדף האישי של טליה_טקאוקה*

שרה ק

שליחה על ידי טליה_טקאוקה* »

הי שרה
אני לא מנסה לשכנע לא לעבור לארץ.. ההיפך נראה לי שיהיה לכם טוב שם. השיקולים שלכם מאד הגיוניים!
רק רציתי להעלות לך נקודה למחשבה..
אני מאד מתגעגעת לארץ ומאד אוהבת את הארץ..
בהצלחה
שרה_ק*

שרה ק

שליחה על ידי שרה_ק* »

לגבי לוזית ונחושה, כמה יעלה בית צמוד קרקע? מה האקלים? והאם בעתיד הממשלה תהפוך את זה לאזור צפוף ומזוהם כמו גוש דן?
האם יש עוד מקומות במחירים בסביבות ה$100,000 עם קרקע שמספיקה לגידול גן, וחיות אם אפשר? כמשפחת חינוך ביתי יהיה מאד חשוב שיש גינה ובעלי חיים מה שיעשה אותנו עסוקים.
מה עם מושב אמירים? מה עם צפת?
תבשיל_קדרה*
הצטרפות: 10 נובמבר 2001, 08:15
דף אישי: הדף האישי של תבשיל_קדרה*

שרה ק

שליחה על ידי תבשיל_קדרה* »

100K$ הקרקע או כל הבית?
תמר_ס*
הצטרפות: 30 יוני 2003, 10:48
דף אישי: הדף האישי של תמר_ס*

שרה ק

שליחה על ידי תמר_ס* »

שרה, אנחנו לא גרים באשחר.
תבשיל קדרה היא המומחית לענייני אשחר.
פלוני_אלמונית*

שרה ק

לגבי לוזית אני לא יודעת, זה התחיל בשמונים אלף דולר והשמועות אומרות שמתחיל לעלות. בנחושה זה 60,000$ מגרש והבית בניה עצמית up to you. אנחנו מנסים לברר מהי הבניה הכי זולה. זה יגיע למאה אלף כמו כלום.
מה האקלים? בקיץ האחרון נאמר לי שלא הופעל מזגן. בריזה ללא הפסקה ויבש. היינו שם פעם ראשונה בתחילת ספטמבר והיה ממש נעים ומאוורר. כשהמשכנו לכיוון לוזית, באותו יום התחיל להיות לח וכבד יותר, אז עשינו אחורה פנה.
והאם בעתיד הממשלה תהפוך את זה לאזור צפוף ומזוהם כמו גוש דן? לא נראה לי. מה שכן נראה זה שהאיזור יהיה הלהיט הנדלני הבא. אז יללה, בואו ועוד קוראים (דתיים - זה ישוב שאחד מתנאי הקבלה הוא לקיים אורח חיים דתי ) מוזמנים גם ואולי בסוף החלום יתגשם ונגור בקהילת חלומותינו...
המכשפה_הצפונית*
הצטרפות: 27 יולי 2006, 21:54
דף אישי: הדף האישי של המכשפה_הצפונית*

שרה ק

שליחה על ידי המכשפה_הצפונית* »

אנחנו משלמים $600 לבית 4 חדרים במצב טוב בשכונה בינונית עם חצר גדולה ומטופחת. היום המחירים יותר יקרים - אולי כבר $700 - $750 לאותו בית.
המכשפה_הצפונית*

שרה ק

בשכונות פחות טובות עם בית ישן החישוב הוא בערך $70,000 לחצי דונם באזורים יותר טובים $100,000 לחצי דונם. המחיר של בית על מגרש מאוד תלוי בבית ובמיקום. בכרכור ברחוב שקט ראיתי בית 125 מ"ר על מגרש של 650 מ"ר ומבקשים $250,000. ראיתי בשכונה פחות טובה של פרדס חנה, בית באותו גדול בערך על מגרש של דונם והם מבקשים $190,000. אם תגידי קצת יותר פרטים, אוךי אוכל לעזור יותר.
המכשפה_הצפונית*

שרה ק

בקציר אפשר במחיר הזה.
פלוני_אלמונית*

שרה ק

שלום שרה במטע כמעט כולנו משכירים, מלבד משפחה אחת שקנתה תפני אליה : אורי ה
שנים מאיתנו קנינו שטחים באביעזר אשר נמצאת 8 דקות נסיעה ממטע. 90 אלף דולר ל500 מטרים, בית החל מטיפי ועד וילה עד לב השמיים.
המכשפה_הצפונית*

שרה ק

_תשמעי, אם זה מציאות זה נראה לי כמו חלום שאני מפחדת להאמין בו כדי לא להתאכזב.. האם גרים שם דתיים? כמה כסף משפחה ממוצעת צריכה בשביל מחיה בארץ? סליחה על הבורות, האם פרדס חנה זה בארץ עצמה ולא בשטחים?
אנו צריכים מכונית כדי לצאת להיות נידיים למפגשים ולטיולים, ארנונה, אוכל, חשמל, גז, חימום, קירור, אינטרנט, סלולארי, וכל מיני הוצאות לא צפויות כמו תיקון בית.. וכו'. גם נצטרך לטוס לארה"ב לפחות פעם בשנה כדי לשמור על דמי נכות שאנו מקבלים כליקויי שמיעה. אם זה יספיק בבחינת הכסף שצריכים בארץ, זה יהיה בסיס טוב שמשם נוכל להתחיל עסק עצמאי כדי לבנות את החיים ולהביא יותר פרנסה כדי לעלות ברמת החיים...
בעלי לומד לתקן מכשירי חשמל כמו מכונת כביסה, מקררים וכו'. הוא גם משפץ בתים.
האם זה מבוקש בארץ?
אני מעצבת פנים מתחילה ללא יעוץ לשבור קירות או משהו דראסטי. אלא נותנת רעיונות לסידור רהיטים, קישוט הבית, סידור המרחב שיהיה גדול ומסודר, רעיונות לצביעה וקישוט הבית וכו'. (וכל מי שנכנס לבית שלנו בניו ג'רזי פורץ בקריאות תדהמה ממה שעשיתי מהסלון שלנו אפילו שעוד לא גמרנו) אם יצא משהו מזה, אלמד עיצוב פנים מקצועי. האם בארץ השוק דורש את זה?
תודה על העזרה שלך!_
קצת על קציר. קציר הוא ישוב 5-10 דקות מפרדס חנה. לא בשטחים. זה ישוב עם כל האוכלוסיות (דתיים, חילונים, עולים, ותיקים). הוא ישוב ממש יפה עם נוף שרואים עד הים. יש בה מזג אויר טוב ואויר טוב כי הישוב גבוהה. הרבה אנשים עוזבים את פרדס חנה לשם כי המחיר זול. ולמה זול? הישוב מאוד קרוב לכפרים ערביים והכניסה מואדי ערה. אני אישית מאוד אוהבת את הישוב בגלל האוכלוסיה המגוונת והנוף המדהים. אבל בכל זאת החלטנו לא לגור שם. השיקול העקרי היה שצריך לנסוע באוטו לסידורים כי הישוב קטן. יש בו דואר ומרכולת וזהו. בסוף גם בפרדס חנה אני צריכה לנסוע באוטו לכל מקום :-(.
בקשר לביקוש עבודה, מצטערת אבל אין לי מושג. מה שכן, פה מרוויחים הרבה הרבה פחות מאשר בארה"ב.
אורי_ה*
הצטרפות: 04 ינואר 2006, 20:29
דף אישי: הדף האישי של אורי_ה*

שרה ק

שליחה על ידי אורי_ה* »

שרה שלום, קראת לי אז באתי.
מטע הוא יישוב קטן, כ-160 משפחות, נמצא 20 דק' מירושלים ו-10 דק' מבית שמש. הוא נמצא בתוך שטחי הקו הירוק.
הוא ירוק וקסום ומלא באנשים טובים. מזג האויר דומה מאוד לירושלים וליישובי גב ההר. פחות חם משמעותית מאזור בית שמש ועמק האלה.
יש בו תערובת של היישוב הותיק, אוכלוסיה מסורתית ומעט מבוגרת, וכמעט מחצית מהתושבים הם תושבים חדשים, שנדדו לכאן בשנים האחרונות.
הרבה משפחות צעירות עם ילדים, ברוח נעימה ומגוונת, שמחפשות חינוך אחר לילדיהם, איכות חיים וקרבה לטבע.
יש פה גם משפחות דתיות, אבל לא רבות. מרבית המושב מורכב מאוכלוסיה חילונית. אבל, יש פה שני בתי כנסת פעילים.
המחירים לבית קרקע היושב על שטח של כ-600 מ"ר, משתנים מאוד, זה תלוי בגודל הבית ואיכות הבנייה. זה יכול לנוע להערכתי החל מ- 300,000$ ומעלה. השבוע נמכר פה בית ב-450,000, ולעומת זאת אני יודעת גם על אנשים שקנו בפחות מ-300,000. נדמה לי שהטווח פה מאוד רחב. זה תלוי גם במיקום הבית בתוך המושב. עושה רושם שהמחירים פה נמצאים בעלייה כרגע.
להבנתי, הרחוב התחתון של ההרחבה יקר יותר מאחרים, בעיקר בגלל ביקוש רב, מיעוט בתים או שטחים שנותרו לבנייה והרכב האוכלוסיה.
יש פה עוד מגרשים בודדים של כ-600 מ' שמחירם נע סביב 120,000$ ומעלה.
זה כמעט בלתי אפשרי להסתדר פה בלי רכב. יש רק מכולת בתוך המושב, כל היתר ביישובים הסמוכים או בערים הסמוכות.
אנחנו מאוד שמחים פה. מאוד.
מקווה שנתתי מענה הולם לשאלותיך. את מוזמנת לעוד.
אוריה
.
צפתית_עם_קצח*
הצטרפות: 17 ינואר 2007, 16:31
דף אישי: הדף האישי של צפתית_עם_קצח*

שרה ק

שליחה על ידי צפתית_עם_קצח* »

אמרת צפת?!
עיר מקסימה, עשירה מאוד מבחינה דתית, רוחנית, קרבה לטבע, אלטרנטיביות.
יחסית לא יקרה, מצד שני יותר קשה להתפרנס.. אבל כבר נאמר על צפת שזה אחד המקומות שהכי נעים בהם להיות עני!
יש קהילה גדולה של דוברי אנגלית ויש להם כתובות אנטרנט (Tzfat line) בהם את יכולה לשאול באופן יותר ספציפי על בתים מסגרות ועוד
אם מעניין אותך אשיג לך עוד מידע כתבי לדף בית
בהצלחה
המכשפה_הצפונית*

שרה ק

_תודה על התשובה המושקעת. אקווה שהתושבים חיים בשכנות טובה עם הכפרים הערבים ושאין טרור? נראה מתי נוכל לטייל בכל הארץ ולראות אם כדאי לנו לעבור.כמה הוצאות מחייה משפחה ממוצעת מוציאה בחודש באזור שלך?
מה נוהגים אצלכם אם מכונת כביסה או מקרר נשברים?_
קצת קשה לי לענות על מחיה. אנחנו מוצאים הרבה כסף (אוכל אורגני, רכב פרטי, משכנתא, גן ילדים פרטי, שכר לימוד, וכו'). רכב - 1500 ש"ח, משכנתא 3500 ש"ח, גן ילדים 1700 ש"ח, שכר לימוד 1000 ש"ח, אוכל 1500 ש"ח). הכל לחודש! לפני שכר לימוד וגנים, אנחנו מוצאים 12,000 ש"ח בחודש. אבל זה גם ההוצאות שלנו כשגרנו במרכז הארץ. חוץ משכירות וגני ילדים, המחירים פה כמו במרכז.
אם משהו מתקלקל, פותחים דפי זהב או ספר טלפונים מקומי ומתקשרים לטכנאי.
עירית_לוי
הצטרפות: 13 יוני 2004, 20:33
דף אישי: הדף האישי של עירית_לוי

שרה ק

שליחה על ידי עירית_לוי »

הי שרה, רק רציתי לומר שראיתי את ההודעה שלך. אני בימים קצת עמוסים ולא מספיקה להגיע למחשב. אכנס לדף שהפנית אליו הלילה או מחר.
בינתיים - חג שמח :-) {@
צפתית_עם_קצח*

שרה ק

חג שמח
לא מדובר באתר אינטרנט אלא בהתכתבויות פנימיות של קהילות בצפת, מה שצריך לעשות זה ככה:
לכתוב מייל לכתובות שלמטה ולבקש להצטרף ואז תוכלי לקבל למייל שלך את ההודעות של שאר החברים
ולפרסם שם את הבקשות והשאלות שלך
בהצלחה

http://groups.yahoo.com/group/Tzfat/
[email protected]
[email protected]
צפתית_עם_קצח*

שרה ק

לגבי הוצאות מדויקות צריך לחשב אני יכולה לומר בשביל לתת פרופורציה שבשכירות אפשר למצוא בית של 4 חדרים ב400-500 דולר תלוי במיקום- בעיר העתיקה יותר יקר, יש גם שכונות מרוחקות יותר (עם בניה חדשה וגינות) ששם יותר זול.
לגבי עיצוב פנים אני לא יודעת אבל אני בטוחה שאפשר למצוא קליינטים לכל דבר אם לא בצפת אז בראש פינה מושבים בסביבה, גוש שגב- הכל במרחקי נסיעה סבירים.
לגבי תיקון מכונות כביסה ומקררים- יש קהל.
אילה_א*

שרה ק

שליחה על ידי אילה_א* »

לגבי עצוב פנים אני יכולה להגיד לך באופן חד משמעי שאין בזה עבודה
ואפילו לחלק גדול מהאנשים שלמדו אדריכלות יש רק עבודה בשכר מינימום
אילה_א*

שרה ק

שליחה על ידי אילה_א* »

לגבי מה ששאלת
אין לי מושג לא ניסיתי
לוטם_מרווני*
הצטרפות: 27 דצמבר 2003, 21:55
דף אישי: הדף האישי של לוטם_מרווני*

שרה ק

שליחה על ידי לוטם_מרווני* »

שרה, איזה מותק מוישי והסימן לינוק שלו! מקסים!
(אדם גם היה עושה ככה, עכשיו הוא כבר מבקש "דד" וגם בוחר (לא את זה! את זה!) שנה ושבעה:-])
שרונה_ב*
הצטרפות: 18 אפריל 2007, 18:36

שרה ק

שליחה על ידי שרונה_ב* »

שלום שרה, האם תוכלי לתת לי עצה?
עשיתי ממוגרפיה. סתם, בלי סיבה מיוחדת. כי "צריך" לעשות... ונמצא שיש לי הסתידויות (כלציפיקציה) בשד אחד.
מיד אמרו לי לעשות ביופסיה (מאמאטום) ואז נראה.
האם את יכולה להציע לי מסלול אחר לטיפול בנושא. או לתת מידע שיעזור לקחת החלטה. תודה.
שרה_ק*

שרה ק

שליחה על ידי שרה_ק* »

ללכת לכיוון תזונה טבעונאית ככל האפשר. תוכלי גם לפנות לשרה בן חמו בשיטת קינגסטון. כל התזונה הזאת תעשה את גופך ללא ידידיותי לסרטן. גם כן תעייני ב-קישור הזה באנגלית. יש שם עיצות איך לסלק גושים בעצמך...
תמר_ס*
הצטרפות: 30 יוני 2003, 10:48
דף אישי: הדף האישי של תמר_ס*

שרה ק

שליחה על ידי תמר_ס* »

שרה, נשמח לפגוש אתכם כשתבואו, רק בואו כבר! :-)
שרונה_ב*
הצטרפות: 18 אפריל 2007, 18:36

שרה ק

שליחה על ידי שרונה_ב* »

תודה. את חמו כבר התחלתי לקרא. כמו כן קראתי את המידע בקישור - מאד מעניין ומאוד פרקטי.
דוקא התזונה שלי יחסית בריאה ונקיה. אבל תמיד אפשר לשפר.
אם יש לך או יהיה לך בהמשך עוד מידע/קישורים - במיוחד בנושא קלציפיקציה, אנא ידעי אותי. אני אמשיך להכנס לדף שלך לבדוק.
סיפורי_פוגית*
הצטרפות: 23 אוגוסט 2006, 22:37
דף אישי: הדף האישי של סיפורי_פוגית*

שרה ק

שליחה על ידי סיפורי_פוגית* »

הי
המחשב שלי היה קצת חולה בשבועות האחרונים (עברנו דירה)
אבל היום אישרתי את כניסתך לקומונה (חיים חיוביים וגו')
אז ברוכה הבאה וסליחה על העיכוב..
חגית_ל*

שרה ק

שליחה על ידי חגית_ל* »

הי שרה, רק עכשיו ראיתי את מה שכתבת.
אני תוהה מה הילד רוצה? הוא רוצה להישאר בבית? הוא רוצה מסגרת של ביה"ס וחברת ילדים? אני יודעת שבקהילה הדתית יש כללים ברורים ונראה לי שקצת נמאס לך מזה כי את דעתנית למדי, אני צודקת?
אני רואה שהתחלתם לחפש ברצינות רבה בית פה בארץ. אחותי גרה באוסטרליה ולמרות ששם איכות החיים הרבה יותר טובה מפה היא מלאת געגועים ואנחנו מפסידים את הילדים שלה והיא את שלנו - זה גם שיקול.
ופה מבחינת פרנסה וביטחון והכל - קשה יותר. את בטח שומעת מה קורה פה בארץ.
אני מאחלת לכם בריאות ושמחה תמיד - והכל הרי לטובה |L|
חגית_ל*

שרה ק

שליחה על ידי חגית_ל* »

Is there anyone from beofen tv who is homeschooling somewhere in usa??
כמובן שיש!!!! כבר ראיתי פה כמה שמדברות על זה והן גרות בארה"ב. אולי תעלי את השאלה בדף כדי שיכנסו ישר לענות לך.
גם אצלינו המצב הכלכלי איום ונורא. אנחנו נעזרים בהורים משני הצדדים. בעלי מובטל בדר"כ ואני הקמתי עסק של חרוזי זכוכית ותכשיטים שזה לא בדיוק רווחי ובינכה עוד 3 חודשים בערך אני כבר צריכה ללדת ואז לא יהיה לי זמן לכלום!
ההורים של בעלי ממשיכים לתמוך בנו למרות שאני ממש 'מורדת' בכל ההשקפות שלהם והיו לי המון מלחמות עם חמותי, אבל היום, אחרי 10 שנות תירגול היא כבר למדה לקבל אותי כמו שאני ואני אותה כמו שהיא והם מעולם לא הפסיקו לתמוך בנו - וגם אם כן, אני מאמינה שזה היה רק לטובה!
בזמן האחרון הגעתי למסקנה שעסק של חנות למוצרי מחשבים זה עסק ריווחי שתמיד צריכים אותו :-) אבל אין סיכוי שבן-זוגי יקים עסק בזמן הקרוב-רחוק.
נראה לי רעיון טוב להביא מלמד לשלום שילמד אותו בבית/באוויר הפתוח. סבא שלי לימד ככה. פעם היו לומדים רק ככה לפני הקמת בתי הספר.
מאחלת לכם הצלחה וכל טוב.
חגית
תמי_גלילי*
הצטרפות: 17 מרץ 2006, 17:18
דף אישי: הדף האישי של תמי_גלילי*

שרה ק

שליחה על ידי תמי_גלילי* »

רז עובד ב-NORWALK אז נחפש משהו באזור.
לא זול כאן בכלל. גם ווסטצ'סטר וגם פיירפילד קאונטי קונטיקט זה הסביון של ניו יורק סיטי. אנחנו כאן בגלל הקירבה לעבודה.
ניו יורק יקרה יותר מקונטיקט. אם אני נוסעת חמישה מייל מזרחה וחוצה את הגבול לקונטיקט מחירי הבתים צונחים ב-800$ בערך.
חיפשתי בחודש מרץ, והמחירים היו אז בסביבות 1000-1500 לדירת שני חדרי שינה, היו גם כמה של חדר אחד וכמה של שלושה חדרים בטווח המחירים הזה. בתוספת קטנה למדיי (נניח, ב-1800$) היו בתים ממש גדולים, אבל זה מעבר להשג ידינו והאמת היא שאנחנו לא צריכים משהו כזה גדול.
BRIDGEPORT זולה יחסית, קרובה יותר לניו הייבן, אבל יש שם כמה שכונות לא טובות.
קונטיקט נפלאה לחינוך ביתי - בניו יורק צריך לשלוח תוכנית שנתית, דוח רבעוני, יש בחינות סטנדרטיות בכיתה ד'. בקונטיקט לא צריך לדווח, לא לבקש רשות ולא כלום. פשוט נשארים בבית וזהו.
לפי מה ששמעתי, פנסילבניה היא אחת מהכי בעייתיות מבחינת חינוך ביתי. ניו יורק נחשבת לקשה, אבל בפועל זו לא בעיה גדולה לעמוד בדרישות (ויש לא מעט אנשים שלא מדווחים בכלל למרות דרישת החוק).
פ_רח*
הצטרפות: 18 יוני 2006, 12:00
דף אישי: הדף האישי של פ_רח*

שרה ק

שליחה על ידי פ_רח* »

מתוך ככר השוק:

מי רוצה לבוא לגור איתנו באליפלט? מושב מרוקאי ליד ראש פינה , שרוצה חיזוק מרענן. מחפשים זוגות אוהבי אדם, ומבקשי רוח. שיבואו עם שמחה ובלי רעיונות קהילתיים חונקים. בלי שיחות ארוכות ותיכנוני תיכנונים, פשוט לבוא בחודשים הממש קרובים. לשכור בית עם גינה, ילדים, חיות, ואנשים טובים. אנחנו דתיים, נשמח להצטרפות אנשים שונים , ומגוונים. יסכה 0547715638. (אנא הפיצו את השמועה בקרב ידידים).
שרה_ק*

שרה ק

שליחה על ידי שרה_ק* »

A B C D E F G
H I J
K,L,M,N,O,P
Q R S ... T U V
\/\/ . . . X
Y
and
... Z

Now I know
my ABC'S!
next time won't you sing with me?
רונית_נשר*
הצטרפות: 27 דצמבר 2006, 13:23
דף אישי: הדף האישי של רונית_נשר*

שרה ק

שליחה על ידי רונית_נשר* »

הי שרה,
תוכלי לאמר לי בבקשה, מה מחיר תרגום מעברית לאנגלית, לכמה דפים?
(האם את גובה מחיר לפי דף?)
תודה,
רונית
אפשר גם לענות לי במייל nesron2netvision.net.il
2=@
רונית_נשר*

שרה ק

הי שרה,
שבוע טוב.
אשמח להעזר בשירותי התרגום שלך.
כרגע זה ארבעה - חמישה דפים,
וכנראה שלקראת ספטמבר יהיו יותר.
איך לשלוח לך?
שום_כתוש*
הצטרפות: 01 מרץ 2005, 06:29
דף אישי: הדף האישי של שום_כתוש*

שרה ק

שליחה על ידי שום_כתוש* »

אין לי חרצני דודבנים, אני מחפשת מפעל לשימורים או ריבות שיתן לי בכמויות.
אני רוצה למלא כרית כמו כרית סובה, יש לגיסתי וכל פעם שהיא מחממת אותה במיקרו היא מפיצה ריח של דודבנים.
אגב הכרית מארה"ב כך שיתכן שאת יכולה למצוא כזו...
שום_כתוש*
הצטרפות: 01 מרץ 2005, 06:29
דף אישי: הדף האישי של שום_כתוש*

שרה ק

שליחה על ידי שום_כתוש* »

אגב איפה בארה"ב אתם?
רונית_נשר*

שרה ק

שלחתי שוב, מקווה שקיבלת הפעם:-)
מה שכתבתי זה שייקח לי כמה ימים עד שאשלח לך את הדפים לתרגום. אני מעדיפה לשלוח במייל ( אם אכן תקבלי ממני מייל...)
ושאלתי איך אוכל לשלם לך, כי אני מבינה שאת גרה בארה"ב??
שבת שלום
תמי_גלילי*

שרה ק

כן! כתבתי לך ב-9.5.07 פה בדף. אנחנו בווסטצ'סטר קאונטי - על גבול קונטיקט. אנחנו בחינוך ביתי.
חגית_ל*

שרה ק

שליחה על ידי חגית_ל* »

הי שרה, יש לך רעיון לכאבי התכווצות אחרי הלידה?
בתודה @}
תמי_גלילי*

שרה ק

אשמח! איפה את בניו ג'רסי? אולי אפשר להיפגש באמצע (נניח, ברוקלין)?
יש לי רק ילד אחד (בינתיים...) - יותם, בן 7, אוטיסט וחמוד חמוד.
חגית_ל*

שרה ק

שליחה על ידי חגית_ל* »

ידעתי שתהיה לך תשובה :-) המון תודות ובריאות ושמחה תמיד @}
תמי_גלילי*

שרה ק

tamitamir ביאהו דוט קום.
סיפורי_פוגית*
הצטרפות: 23 אוגוסט 2006, 22:37
דף אישי: הדף האישי של סיפורי_פוגית*

שרה ק

שליחה על ידי סיפורי_פוגית* »

איפה כתבתי? מתי?
יש פה דף נפלא על קנדידה, אני חושבת שיש בו את כל הפתרונות המקובלים והמומלצים (איזון תזונתי וכו')
בטח ישנם שמנים אתרים שאפשר להשתמש בהם, אבל זה לא לאינטרנט (זה יהיה כמו שרופא רושם תרופה, לא משהו שעושים "על הדרך")
הערסית_מהשכונה*
הצטרפות: 05 אפריל 2005, 12:16
דף אישי: הדף האישי של הערסית_מהשכונה*

שרה ק

שליחה על ידי הערסית_מהשכונה* »

פששששששששששששש פעם ראשונה אני נכנסת לדף הזה..מרתק.........קראתי קצת בהתחלה (2003) מעניין אם ילדת את ציפורה בסוף...
רונית_נשר*

שרה ק

הי שרה,
מה שלומך?
האם קיבלת כבר את המכתב שלי?
תיידעי אותי כשזה מגיע, בסדר?

המשך שבוע נעים :-)
רונית_נשר*

שרה ק

הי שרה,
בשמחה,
את מוזמנת לכתוב לי בדף בית, או במייל, איך שנוח לך...
חלומות נעימים
עינת_גל*
הצטרפות: 14 נובמבר 2006, 14:58
דף אישי: הדף האישי של עינת_גל*

שרה ק

שליחה על ידי עינת_גל* »

הי שרה,
עשיתי סדר בדף שלי ופתאום ראיתי שענית לי מזמן לגבי שיפוצים ואיכשהו פספסתי את זה - אני מתנצלת...
בכל אופן, מצאנו מישהו בסוף.
תודה וסליחה!
שירת_הים*
הצטרפות: 23 ינואר 2006, 23:43
דף אישי: הדף האישי של שירת_הים*

שרה ק

שליחה על ידי שירת_הים* »

הי שרה, קראתי את הדף שלך ורציתי לחזק אותך על הדרך שאתם הולכים בה, ועל זה שלמרות כל המתנגדים לדרככם, אתם חזקים בדעתכם ולמרות שיש בטוח נפילות וקשיים, את ממשיכה באומץ הלאה, אז יישר כוח והרבה הצלחה בהכל ובע"ה שתצליחו בחינוך הביתי של הילדים המקסימים שלכם למרות ההתנגדויות של המשפחה.
שירת_הים*

שרה ק

שליחה על ידי שירת_הים* »

שלום שרה,האמת שקשה לי להחשף ככה במחשב ולספר הרבה על עצמי אולי אם יש לך מייל שאת יכולה לתת זה יהיה יותר קל, בכללי, אני אמא ל4 ילדים, אנחנו גרים במושב ליד צפת, יש לנו משק של עיזים, תרנגולות, ומטעים, אני מנסה כמה שיותר להנחיל לילדים ולנו דרך חיים טבעית, שמתבטאת בכמה שפחות תרופות, ויותר דברים טבעיים כמו ויטמינים ותוספים הילדים שלי סובלים כמעט כולם מברונכיט אלרגית ובתקופה האחרונה טיפלתי בהם אצל מטפלת רופאה שעובדת עם מכשיר שנקרא ביקום והוא פשוט חולל נפלאות בילדים, ועם תוספי ויטמינים שמאוד חיזקו אותם, אמנם הילדים שלי לא בחינוך ביתי, אבל עם היה לי האומץ הייתי עושה את
זה כי אני מאוד לא מרוצה מהדברים שקורים היום בבתי הספר. שכחתי לציין שאני בעלת תשובה כבר איזה 12 שנים, ואחרי כלכך הרבה שנים עוד לא מצאתי ממש את הדרך שתתאים לי,אולי נשמע מצחיק אבל זה לא פשוט,התחלתי בדרך החרדית ובשנים האחרונות אני מתאזנת לכוון אחר , אחרי הרבה נסיונות שהיו לי, ואולי גם שבעלי דתי ולא חרדי, והשלום בית שלנו היה קצת מעורער עד שתפסתי את עצמי בידיים, אחרי שקראתי אותך פשוט הערצתי את דרך ההתמודדות שלכם עם הסביבה, גם בדרך הדתית וגם בחינוך הביתי, ועם כל הקשיים, את עומדת על שלך, אמנם דרך המדיה הכל נראה אחרת לעומת מה שחווים באמת אבל כך זה היה נראה לי, אז זהו קצת נסחפתי , זה בכללי , אז שיהיו בשורות טובות.
שירת_הים*

שרה ק

שליחה על ידי שירת_הים* »

רציתי להוסיף שלפי דעתי ילד יכול לקבל הרבה יהדות בבית וזה עלפי דוגמא אישית, אם הוא רואה תפילה, ברכות וכו', אפשר לספר להם סיפורי צדיקים בצורה חויתית, ללמד אותם הלכות גם בדרך חויתית, כמו לאפות עוגה עם הילדים, ולהסביר להם למה מנפים ולמה בודקים את הביצים, אפשר לעשות איתם הפרשת חלה, ועוד דברים והכל בצורה חויתית שהילד יקלוט ויפנים
בקשר לקריאה, אפשר להתחיל בקטן- פשוט להדביק על כל מני דברים בבית את המילה המתאימה, אם מתחילים באות א' תקופה להדביק על דברים שמתחילים בא' וכל פעם שעוברים לקרא ביחד,כותבים בכתב ברור על בריסטול מרובע לבן, בסוף הילד מפנים ויקרא לבד, וכך עוברים על כל האותיות, בסוף הילד קורא שוטף צריך הרבה סבלנות וחשק ללמד.
בהצלחה.
שירת_הים*

שרה ק

שליחה על ידי שירת_הים* »

האמת היא שמי שמגדל את העיזים זה בעלי, אני לא שותפה לענין בכלל, כי אני לא יכולה להכנס לדיר מהריח שיש שם,שבעלי לא יראה מה שכתבתי כי הוא נורא יעלב, הריח של הדיר זה ממש בושם בשבילו. מהחלב של העיזים אנחנו מיצרים גבינות במחלבה שאבא של בעלי מנהל אותה. אצלנו במושב קשה מאוד למצוא בתים, ובית עם משק זה מאוד יקר. שזה בסביבות ה-250,000 דולר לבית ישן עם לול ומטעים, מה שכן אפשר למצוא להשכיר, אמנם מאוד נדיר למצוא, אבל המחירים די סבירים, המושב פה מקסים, אנחנו נמצאים על הר מאוד גבוה, והנופים פה מדהימים, מצד אחד רואים את החרמון ומהצד השני רואים עמק מלא כרמים של גפנים ומטעים של המושב, זה מה שאני רואה מהמרפסת שלנו.
שירת_הים*

שרה ק

שליחה על ידי שירת_הים* »

שאלת אם המושב שלנו דתי, אז המושב הוא מעורב ויש פה מהכל, דתיים, חילוניים, מסורתיים, קצת חרדיים, אבל האנשים מקסימים, כמו משפחה אחת גדולה, ואחד מכבד את השני. האוירה פה מאוד נעימה ואנחנו מאוד אוהבים את המקום, יש פה אויר נפלא גם בקיץ, בערב ממש קריר אחרי החום של היום, והחורף הוא חורף קר מאוד.
ספרי לי קצת מה את עושה במשך היום עם הילדים?
שירת_הים*

שרה ק

שליחה על ידי שירת_הים* »

hay hello is anybody home?
שרה, ראיתי שאת כתבת במספר מקומות על הקנדידה, יש לי הרגשה שלי יש קנדידה אבל לא נרתיקית, אלא במעיים, האם תוכלי לכתוב לי מה הם הסימנים, כדי שאדע אם זה מה שיש לי?
שירת_הים*

שרה ק

שליחה על ידי שירת_הים* »

התסמינים שיש לי זה גזים, כאבי בטן אבל אני מרגישה שזה יותר במעיים, כי זה לא כאב בטן רגיל,כאבים ברחם, כמו כאבים של מחזור,עצבנות יתר מיותרת מאוד, כאבי ראש ועייפות לא רגילה, אשמח לקבל ממך מתכון לנקוי הכבד, ולשמוע עם יש לך עוד חומר על הקנדידה, הייתי אצל רופאה שמאבחנת אלרגיות דרך מכשיר ביקום והיא אמרה לי שאסור לי לאכול חיטה, שמרים ודברי חלב שיש לי כרגע רגישות גבוהה לדברים האלו, אבל ממש קשה לי להפסיק ממש,מה עושים?
שירת_הים*

שרה ק

שליחה על ידי שירת_הים* »

תודה רבה על מה ששלחת, נראה לי קצת קשה לישם, אבל אני אנסה את המתכון של הניקוי, למה נראה לך שיש לי אבנים בכבד? כי דברת על נקוי הכבד מאבנים. שבת שלום!
שירת_הים*

שרה ק

שליחה על ידי שירת_הים* »

שבוע טוב,קראתי את הקשור עם המתכון של המי מלח רק שאת הכמויות לא ממש הבנתי, תוכלי להעביר לי את הכמויות לפי המידות שנהוגות בישראל?
פלוני_אלמונית*

שרה ק

שנה טובה ומבורכת.
שנה של פרנסה טובה, שנה של אושר, שמחה והרבה נחת מהילדים,
נחת מהבעל, מהמשפחה ובכלל מכל הסובבים אותנו, שנה של בריאות,
שנה של גדילה וצמיחה,ובקיצור שיהיה רק טוב.
איך עבר עליכם ראש השנה?
הריונית_אלמונית*
הצטרפות: 12 אוגוסט 2007, 23:11
דף אישי: הדף האישי של הריונית_אלמונית*

שרה ק

שליחה על ידי הריונית_אלמונית* »

שרה, שלום,
מה שלומכם.. האם עברתם לישראל? או שעדיין בUS?

רציתי לשאול אותך על לידה טבעית לבד...
למרות שאני סומכת, ומאמינה (בתינוק, ובקב"ה, ובגופי) נראה לי מפחיד ללדת לבד.
כי אם לא אצליח? אם אתחיל ללחוץ מוקדם מדי? אם תהיה האטת דופק ח"ו, ואני לא אדע מזה בכלל..., למרות שאני יודעת שאם ההריון תקין, ואני בתנוחות עם הגרביטציה, ובמים כמה שאפשר, למה שיקרה משהו לתינוק.... אבל הרפואה המודרנית בכל זאת יושבת לי חזק על הלב....
אני לא מסוגלת לחשוב על להושיט ידיים, ולגעת, ולהוציא את התינוק (למרות שזה נראה לי קסום!!!) ואין לנו כל כך כסף למיילדת, והאפשרות היחידה שנראית לי כרגע כאפשרית היא מרכז הלידה בלניאדו, מבחינה שזה לא רחוק מאיפה שאנחנו גרים, וגם לא יקר, יחסית.
ספרי לי.... אולי תוכלי להפנות אותי לדפים כאן, או פורומים אחרים (בעברית... קשה לי לקרוא אנגלית) אולי נוכל (אם את בארץ) לדבר בטלפון, אולי בכלל תוכלי להתלוות אליי ללידה, ולהנחות, ולהיות עזר נפשי (בנוסף לחברה שחשבתי שתבוא להיות איתי....).... או שאת מכירה מלוות אחרות כאלה, עם ידע כללי ובטחון בה' ובגוף האישה, שלוקחות כסף מועט, (או בכלל לא?.....)
אולי כדאי יותר במייל, אם נוח לך...
בכל מקרה, תודה, מקווה שאני לא מציקה. @}
עמנוא_ל*
הצטרפות: 01 יוני 2007, 10:08
דף אישי: הדף האישי של עמנוא_ל*

שרה ק

שליחה על ידי עמנוא_ל* »

להריונית אלמונית:
יש לי מישהי חכמה, נבונה, שקטה שאם תסכים תוכל ללוות אותך בלידה. היא עושה זאת כמצווה, כבר הרבה פעמים. מאוד מנוסה ובטוחה בעצמה.
אגב, היא דוקטורית, אבל במדע אחר, לא ברפואה...

היא מתגוררת בירושלים. רוצה שאברר?
כנסי לדף הבלוג האישי שלי, לתשובה.
שרה_ק*

שרה ק

שליחה על ידי שרה_ק* »

פלוני אלמונית יקרה, לא יודעת מי את אז אענה פה. עברה עלינו ראש השנה טובה חגגנו עם קבוצה של חרשים עם לינה. אנו הבאנו את האוכל כי האוכל מהקייטרינג עם הרבה חומרים כמו MSG תודה על כל האיחולים לשנה החדשה!! וגם אני מאחלת לך מכל הלב, והעיקר להיות בשנה הזאת הכי טובים!
שירת_הים*

שרה ק

שליחה על ידי שירת_הים* »

שרה בוקר טוב, הפלוני אלמונית זאת שירת הים
שירת_הים*

שרה ק

שליחה על ידי שירת_הים* »

איפה הייתם, בקמפינג?בע"ה שנזכה באמת להיות יותר טובים. שבוע הבא אני מתחילה טיפול בביקום, שמעת? מכשיר שמגלה אלרגיות בגוף ואנרגיות שליליות והוא גם מטפל בהם. יש לי גם כנראה בלאגן עם ההורמונים, הניקוי שהבאת לי אני אעשה אותו בקרוב,נראה לי שזה באמת הפיתרון לבלאגן שלי. ראיתי את התמונות של הילדים שלך והם פשוט מדהימים, בת כמה ציפי? היא איתך בבית?
שירת_הים*

שרה ק

שליחה על ידי שירת_הים* »

השאלה ששאלתי על ציפי קצת טיפשית, כי נזכרתי שאת הולכת על חינוך ביתי, אז מה פתאום שאלתי את זה? אז כאילו לא שאלתי.איך הולך באמת איתם בבית?
הריונית_אלמונית*

שרה ק

כאשר האשה חופשיה לזוז ולטפל בעצמה היא מגינה על התינוק. בכל זאת גם בבתי חולים קורים אסונות ויותר מאשר בבית! כל ההתערבויות גורמות לבעיות וסכנות חיים שאז הרופאים מצילים את היולדת מהסכנות שהביאו עליה מלכתחילה. נכון שגם קורה לעיתים רחוקות שתינוק נולד מת בלידה עצמית אבל זה נדיר מאד. לכל רופא שבאמתחתו יש אלף לידות מתים לו כ 6- 8 תינוקות ותינוקות נוספים נפגעים. מיילדות בית מתים לה כ3 - 5 תינוקות על כל אלף. בלידות עצמיות אין סטיסטיקות רשמיות. בפורום ביאהו של לידות עצמיות נולדו בערך כבר כ800 תינוקות במשך 8 שנים של הפורום. בכל השנים האלו מתו כ3 תינוקות. אז הסטיסטיקות לפחות לא גרועות יותר מאשר עם מיילדות בית
ברור, וברור וברור......

ובכל זאת....
לא הייתי רוצה ללדת לבד, או רק עם חברות.
(גם הרעבע שלנו לא ממש בעד. אין לו בעיה עם לידה בבית, אבל עם מיילדת מוסמכת, ואם לא אז לפחות במרכז לידה....)
אז חשבתי על לניאדו (יש הם אתר) ושהמיילדת תהיה ברקע לגמרי. בלי לעזור , בלי להנחות, כאילו לא שם, אבל בעצם יש עזרה מקצועית אם ח"ו ח"ו צריך....
יש לי איזו חברה נורא-נורא טובה שהיא גם מעסה, ואני רוצה לדבר איתה שתהיה איתי, כי אנחנו נורא "אוהבות" וזורמות יחד, ונראה לי שהיא תהיה ממש לעניין, ומעצימה.
וגם -אני רוצה בריכה, ללדת בתוכה. (רושמת לעצמי לבדוק אם אפשר ללדת שם באמבטיה שלהם...) יש לי מלא פרטים שגם נראה לי שאני אפילו לא יודעת שהם צריכים יחס, וצריכה לברר בתוך עצמי את כל התהליך. אבל זה הכיוון. defenetly... (בע"ה)
<אין למייס דפבית... איך יוצרים איתה קשר?>
עזרה*
הצטרפות: 20 ספטמבר 2007, 09:53

שרה ק

שליחה על ידי עזרה* »

שרה שלום,
כתבתי גם ב ככר השוק בקשה לעזרה. אני לא יודעת אם את בארץ או לא אבל מבינה שהיית בארה"ב ואני מחפשת שם עזרה לקרובת משפחה חולה.

היא כבר תקופה מאוד ארוכה, אולי שנתיים, עם מחלת ליים (חידק שחודר לדם מעקיצת טפיל), ולא מוצאת מרפא.
היא במצב מאוד ירוד - בעיקר פסיכולוגית אבל גם פיזית מרגישה רע .
כרגע היא מחפשת מקום שתוכל להתרחק אליו עם עצמה כדי להחלים - מקום שיש בו רפואה בכל המישורים.
היום היא ב NJ ומוכנה לנסוע בתוך ארה"ב אבל לא מחוץ לה, העניין הוא שהמון כספים הוצאו על המחלה הזו וכל הוצאה נוספת היא קשה מאוד.
נמצא מקום באריזונה - יקר מאוד מאוד שטוען שיכול לעזור לה ומכיר את המחלה...
האם יש לך רעיון, מחשבה או כל ידע שיכול לעזור לנו ??
תודה!
(עני לי כאן, אם זה בסדר מצידך)
שירת_הים*

שרה ק

שליחה על ידי שירת_הים* »

תודה על השיתוף, מאחלת שתצליחי בחינוך הביתי, ואני בטוחה שתצליחו למרות כל הדיבורים מסביב.הכי חשוב זה לא להיכנע לקולות מבחוץ, להיות בטוחה במה שאת עושה ושזה הדבר הנכון לכם ולילדכם, ושהשאר יגידו מה שיגידו, הרי תמיד יהיה לאנשים שחיים בצורה אחרת מה להגיד. אני אומנם לא מחנכת בחינוך ביתי, כי זה לא מתאים לנו או שאין לי מספיק האומץ לעשות את זה וגם שהילדים מאוד אוהבים את המקומות שהם נמצאים בהם, עם כל החסרונות והיתרונות שלהם, אבל אנחנו לומדים להוציא מהרע את הטוב, כי זאת האלטרנטיבה עכשיו. כתבתי מה שכתבתי למעלה, מתוך נסיון עם דברים אחרים שעלי להתמודד ומקווה שמתוך הקשיים והנסיונות נדע לעלות מהם ולגדול ולהצליח לעשות מה שנכון לנו ולא מה שנכון לסביבה. אז הרבה בהצלחה, וגמר חתימה טובה.
שירת_הים*

שרה ק

שליחה על ידי שירת_הים* »

מכשיר הביקום הוא מכשיר שהומצא ע"י רופאים קונבנציאונלים, שעובד על פי הרפואה הסינית, הוא מגלה אנרגיות שליליות בגוף ואז שולח אנרגיה חיובית ומטפל ככה במחלות, לפי דעתי זה מדהים כי הילדים שלי עם ברונכיט אלרגיט ואני רואה ממש שיפור, כמובן שמטפלים גם דרך תזונה נכונה שזה הבסיס לכל הבריאות שלנו.יש לי בת עם בעיות קשב שגם אנחנו הולכים לטפל בה עם המכשיר, ונראה לי סתם מתוך תחושה שלי, שסוכרים ודברים מתוקים, אולי גם חיטה מגבירים אצלה קצת את ההיפר ואת חוסר הריכוז, יש לך אולי איזה מידע על זה על סוג התזונה שיכולה להרגיע או לפחות להמעיט את התופעות של חוסר קשב והיפר?
הריונית_אלמונית*

שרה ק

הריונית אלמונית, האם את 'ליביל' מהפורום בתפוז?
קודם כל, לא....
דבר שני, ביקשתי, בתחילת העמוד, שלא יחשפו אותי, כי ע"פ המנהגים שלנו אנחנו לא מספרים על ההריון עד חודש חמישי, ובכל זאת, אני צריכה להתייעץ, ולשתף, וכו', אז זו בעצם פשרה- מספרת, אבל לא יודעים מי אני....
טוב?
@}
(ולא, אני באמת לא "ליביל" ... טוב (-:? ...)

אגב, תודה על הקישור לסיפורה של מייס...
היו לי שלוש בעיות אישיות עם ההתנהלות שלה בלידה, שנראה לי כי אולי נהגה קצת בחוסר זהירות, שב"ה ב"ה לא עלה במחיר יקר מדי....
  • קודם כל- העובדה שהצירים התארכו, והתארכו- עובדה שאינה מקשה רק עליה, אלא גם על התינוק, ולדעתי היה עליה ממש לפרוש מהחיים, מהמירוץ של בישולים, לדאוג לילדים, וכו'- ולהתרכז בלידה ולנסות להמריץ אותה (טבעית כמובן), מה שמהפרטים שכתבה נראה שהיא לא עשתה את זה... (ואפשר לראות את זה- שרק כשנכנסה לבריכה, התחילו העניינים קצת לזוז הלאה....)
  • העניין עם הלידה עצמה-
איך שהיא הוציאה אותה (מה שקצת לא היה לי ברור , ועוד משהו שאגע בנושא מיד) ,
העובדה שהיא נולדה עם שטף דם בעין (???!!!!!!) , (למה היא לא בדקה שהראיה שלה תקינה, עם כזו תוצאה מלידה- זה נראה לי מלחיץ- וקצת אולי חסר אחריות להשאיר את הנושא "באוויר" ....)
עם חבל טבור מרוקן לגמרי (מה זה אומר בכלל? האם אפשר לשאול כמה זמן לא היה לה חמצן ע"פ הנתון הזה? זה נראה לי נוראי!)
והשליה שהיתה הרוסה לגמרי (האם זה מהצירים הארוכים? האם זה מההתנערות שלה? האם זה מהלידה עצמה שהיתה בעצם מאולצת בצורה כלשהיא?)
  • העניין של הדימום המסיבי, שאני מניחה שנפטר ב"ה בשלום, אבל מה אם לא....?
והנפיחות (!!!!) בבטן, מצד שמאל- בתור אישה- לא היית מודאגת מזה, בשבילה? נשמע לי מזעזע להיות אחרי לידה, עם נפיחות בבטן- אולי זה היה הרניה מהדחיפות שהיא עשתה? שוב, ב"ה שהסתדר בשלום!
סה"כ, אני מאמינה שהאישה, כשהיא קשובה, יכולה לעשות לידה לבד (אלא אם כן את אני, שאת לא רוצה לחשוב על זה שיוצא משם תינוק, רק שיצא, ולא לגעת, לא לראות- כלום!!!), אבל עם כאלה עניינים....
מה את אומרת?
לא רציתי להגיב להודעות שנכתבו לפני חודש וחצי, נראה לי מיותר, ואולי גם קצת פוגע לכתוב את מה ששאלתי כאן....
אבל רציתי לשאול לדעתך.
שירת_הים*

שרה ק

שליחה על ידי שירת_הים* »

רציתי להודות לך על העזרה עם בעיות הקשב, הרבה פעמים חשבתי לעצמי עד כמה באמת יש לה בעיות קשב, כי מצד שני היא טובה מאוד בלימודים, היא מתקדמת יפה, מבינה את החומר, מצליחה במבחנים, כשבדרך כלל לילדים עם בעיות קשב אין הרבה הצלחה בלימודים.רצינו להשאיר אותה עוד שנה בגן חובה והגננת ממש התעקשה לעלות אותה, כי היא אמרה שישעמם לה בגן עוד שנה והיא יודעת את החומר נפלא, בכתה א היא היתה ממש הראשונה בכתה. אבל גם היתה מפריעה הרבה בשעור, פתאום היתה קמה באמצע שעור ומדברת עם ילדות כאילו שהיא שוכחת שהיא בבית ספר, היא אוהבת מאוד לקרא ספרים, אבל דברים קצרים ולא ארוכים, והיא ילדה מאוד אוהבת, מחבקת אותי המון, ומנשקת, אבל גם מאוד מפריעה לאחים שלה ואוהבת להתגרות בהם, ואפילו להרביץ, וכשכועסים עליה, היא אומרת - אבל לא עשיתי כלום.רציתי רק להודות והנה כתבתי מגילה.
איך עבר עליכם יום כפור?
הריונית_אלמונית*

שרה ק

היא לא אמא שמזניחה ומניחה לילדים שלה להיות פגועים..
ממש לא חשבתי ככה....
לא חשבתי, פשוט זה נשמע לי קצת יותר מדי אחריות לקחת על עצמך... בנושא של העניינים הרפואיים שהעליתי.

לא צריך להרגיש רע עם זה. כך השם ברא אותנו. כל ההתעלמות והרגשות אשמה הנלווים ל'שם' למטה גורמים לאשה להתכווץ ולהתכחש לחלק זה בגופה
לא מכיוון הבושה, מכיוון שאני לא יכולה לחשוב על זה- זה גורם לי להרגיש חלחלה.
אני מודעת לזה שיש הורמונים שמגמישים, אני יודעת שכך ה' ברא אותנו, ושהוא לא ישלח תינוק גדול לאישה שלא תוכל ללדת אותו.
ואני מאמינה בגוף, רק עושה לי צמרמורת וחלחלה לחשוב שהמקום ממש מתרחב וגדל, ואני מעדיפה לא להרגיש את זה -בדיוק כמו שאצל רופא שנים קשה לי שמכניסים לי מחט לפה, וחופרים לי, (התחלתי עם שמן שומשום, מקווה שזה יפעל לחידוש השיניים, ואז אוריד את הסתימות הקיימות....) אני פשוט לא רוצה לדעת מה עושים לי שם. ככה גם עם הלידה- מין צורך להכחיש, כי אחרת אני לא עומדת במחשבה על זה.... בגלל זה אני גם לא מסוגלת לגעת בבראש שיוצא ממני....
הסברתי את עצמי??
אגב, גם אחרי- לא נגעתי בעצמי כששטפתי, ולא הסתכלתי במראה לראות אם התפר יצא כבר... כן כן- עשו לי אפיזיוטומי- בניגוד לרצוני.... פשוט אני לא מסוגת עם המחשבה על זה....

תראי, לגבי לידת בית- אין לנו כסף למיילדת, ואני לא רוצה לקחת סיכונים, וגם בעלי לא נראה לי שיעזור לי כל-כך (לנקות, להגיש אח"כ אוכל ושתי'ה, למרות שבלידה הקודמת הוא הגיש לי אחרי, אבל זה לא היה בבית....) ושמעתי טובות על מרכז הלידה בלניאדו... אז נראה לי שאלך עם זה. כרגע.
(יש לנו עוד 6 חודשים לדון ולהפוך ולראות איך מרגישים...)

הרבה תינוקות נולדים עם חבורות כחולות ושברים בגלל התערבויות בבתי חולים כמו בלידת מלקחיים, או בלידה שבה שברו לתינוק את הכתף. זה מזעזע!!! ברור!!! זה הרבה יותר גרוע מלידת בית עם שליה לבנה (אגב מה הסיבה לשיליה הלבנה והמרוקנת??)
הרבה נשים נפגע להם רצפת האגן בגלל הלחיצות הכפויות שהן עשו בבתי החולים. - אני ביניהן- הם לא הרשו לי להתהפך, לא נתנו לי לפחות להתיישב (גראביטציה....) וממש לא הרגשתי צורך ללחוץ- איך שהם השכיבו אותי על הגב כל ההרגשה ללחוץ שהיתה כששכבתי על הצד- פשוט נעלמה!
והיא הנחתה ללחוץ בצורה האהובה עליהם (לעצור נשימה, וללחוץ) והרגשתי שזה פשוט עושה לי רע, אבל היא לא נתנה לי לחכות, ולא להתהפך....
ואני לשם לא מתקרבת יותר!
עד עכשיו אני מרגישה משהו בפנים שונה- ואני כל הזמן עושה כיווצים, אבל- אין... זה לא יהיה תקין יותר....
אויש, טוב.... שרק יהיה בסדר, ושנהיה בריאות!!! ובריאים!!!
שירת_הים*

שרה ק

שליחה על ידי שירת_הים* »

יום כיפור אצלי השנה לא היה כלכך קל היו לי המון כאבי ראש וסחרחורות, אבל כן הספתי ללכת לבית הכנסת בלילה, מה שלא עשיתי שנים כי הילדים היו ממש קטנים, וגם למחרת הלכתי לנעילה. במשך היום ניסיתי לנוח ולא הצלחתי כי הילדים עשו המון רעש, ורבו הרבה, אבל לא נורא העיקר שגם את זה כבר עברנו וסוכות לפנינו, השנה אנחנו בונים סוכה מעץ , שזה חידוש לבית, כי תמיד בנינו מבד, והילדים מאוד מתרגשים, כי זה נראה ממש כמו בית,והם כולם מחכים רק לישון שם, אנחנו רק מקווים שלא יהיה קר מידי ושלא ירדו גשמים.שנה שעברה ירדו גשמים וכל הסוכה עם הקישוטים נהרסו והיה לכולם מאוד עצוב, השנה אני מקווה שהגשם יחכה עד אחרי סוכות, למרות שכבר קריר בחוץ, והיום שלחתי את הבן שלי לגן עם בגדים ארוכים.
עזרה*

שרה ק

שליחה על ידי עזרה* »

שרה שלום, כתבתי לך כאן שאלה לפני מספר ימים (קצת למעלה) האם ראית אותה? תודה.
שרה_ק*

שרה ק

שליחה על ידי שרה_ק* »

בשביל מחלת LYME:
http://www.drclark.net/en/testimonials/neuro/index.php
http://lymediseasecured.com/
פורום תמיכה אלטרנטיבי למחלת lyme
עזרה*

שרה ק

שליחה על ידי עזרה* »

שרה, תודה גדולה וחיבוק גדול.
חג שמח
(אפשר לפנות אלייך שוב במידת הצורך?)
שרה_ק*

שרה ק

שליחה על ידי שרה_ק* »

בשמחה
תעדכני אם זה עזר לה.
שרה_ק*

שרה ק

שליחה על ידי שרה_ק* »

שרה בת מזל תאומים, ילידת 21 ביוני, 1975. רעיה של בערל בן מזל סרטן יליד 3 ליולי 1969
אמא של:
שלום בן מזל קשת
ציפי בת מזל דלי
מוישי |תינוק| בן מזל אריה

photoshop]looks like Tzippy course images[/po]/Megan%20squatting.JPG

מה שכתבתי על ציפי: שעדיין לא נמצאת כאן במישור הפיזי :-D (עדכון: ייתכן שהיא כבר כאן במישור הפיזי, נחכה לראות אם זאת היא כשתיוולד בעזרת השם, במארס...:-D )
2003-11-2 חלמתי שראיתי איך יראה http://forums.ort.org.il/files/30/1865829/1048719.jpg]התינוק[/img] הבא
קישורים לתמונות
שליחת תגובה

חזור אל “דפים אישיים”