בעיות שונות בהריון

טאו_להורות*
הצטרפות: 02 מרץ 2008, 09:21
דף אישי: הדף האישי של טאו_להורות*

בעיות שונות בהריון

שליחה על ידי טאו_להורות* »

הרניה מפסעתית קלה לא אמורה לעשות בעיה כל שהיא בלידה.
אני לא ממליצה לנשים להשתמש בחגורה במיוחד לא בקיץ. יתכן ולך יתאים צעיף הרובוזו שמאוד קל לשים אותו וזה גם יפה.
מדובר בצעיף כותנה שאת מהדקת על המותניים ומושכת אותו אל תחתית הבטן . את הקשר מהדקת בצד הכואב (נקודת לחיצה טובה נגד כאב באגן)
תרגול תנוחות פרה , חתול ואריה יכולים לחזק את השריר הרוחבי ושל הבטן להעלות למודעות נשימה סרעפתית.
אם אין לך כאב חזק וחד באזור הבקע את יכולה להירגע ולנשום לכאב . רק כאב חריג מחייב בדיקת רופא.
ירח_לבן*
הצטרפות: 01 אפריל 2006, 09:07
דף אישי: הדף האישי של ירח_לבן*

בעיות שונות בהריון

שליחה על ידי ירח_לבן* »

סחרחורות בהריון.
מישהו מכיר?
זה משהו שצריך להדאיג אותי? (שבוע 25)
לא_אוכלת_חסה*
הצטרפות: 09 מאי 2010, 09:05

בעיות שונות בהריון

שליחה על ידי לא_אוכלת_חסה* »

לי יש שאלה בהנקה-
זה הריוני השני ואני בחודש תשיעי.
יש לי פטמה שקועה בצד אחד ובהנקה הקודמת (שנמשכה שנתיים) היה לי צד גדול יותר משמעותית (בצורה מאוד בולטת לעין, נגיד אחד בגודל תפוז והשני קלמנטינה :-) ) מהצד עם הפטמה השקועה.
מה אני יכולה לעשות (או לא לעשות) כדי שזה לא יקרה גם הפעם?
פלוני_אלמונית*
הצטרפות: 19 אוגוסט 2001, 22:52
דף אישי: הדף האישי של פלוני_אלמונית*

בעיות שונות בהריון

שליחה על ידי פלוני_אלמונית* »

_סחרחורות בהריון.
מישהו מכיר?_
היו לי בהריון האחרון, במיוחד בזמן שכיבה דווקא. הלכתי להיבדק במוקד, בדקו הכל ולא מצאו כלום (אוזניים, אק"ג, לחץ דם, רמת סוכר ואולי עוד משהו). אחרי שבוע-שבועיים עבר כלעומת שבא. אבל אולי שווה לך לבדוק.
ירח_לבן*
הצטרפות: 01 אפריל 2006, 09:07
דף אישי: הדף האישי של ירח_לבן*

בעיות שונות בהריון

שליחה על ידי ירח_לבן* »

אוקיי. כפי הנראה חוסר בברזל. קצת הזנחתי את עניין כדורי הברזל אז הגיע הזמן לחזור.
פלוני_אלמונית*

בעיות שונות בהריון

לא אוכלת חסה
אני יכולה רק לשער שהסיבה שהצד עם הפטמה היותר בולטת היה גדול יותר, היא שזה היה הצד המועדף ע"י התינוק ומן הסתם גם עליך (יותר קל לתינוק להתחבר). אם משתמשים בצד אחד יותר מהשני, יצור החלב שם יותר גדול, דבר שמגביר את ההעדפה לאותו צד. באופן עקרוני אין בעיה להניק מצד אחד יותר מהשני, זו רק בעיה אסטטית כמו שאת מתארת. הפתרון לזה הוא הנקה שווה משני הצדדים כדי להביא ליצור שווה. אם התינוק מתקשה לתפוס בצד היותר שקוע, שווה לקבל עזרה כבר בימים הראשונים. בהצלחה!
לא_אוכלת_חסה*
הצטרפות: 09 מאי 2010, 09:05

בעיות שונות בהריון

שליחה על ידי לא_אוכלת_חסה* »

תודה, זה מה שאעשה. חשבתי אולי יש פתרון קסם שאוכל להתחיל כבר בהריון (עכשיו אני בסוף התשיעי אז מה שיבוא יבוא :-) )
פלוני_אלמונית*

בעיות שונות בהריון

שלום בנות
אני בשבוע 30 ויש לי נפיחות בפות...אלוהים! מה זה?? אין כאבים, רק מרגיש מוזר. לא נפוח כמו אחרי לידה רק רך ואולי בצקתי (??)
מכירות שמנים שעשויים לעזור? רטיות מגנזיום?
קרוטונית_מהמרק_הגדול*
הצטרפות: 25 יולי 2004, 19:10

בעיות שונות בהריון

שליחה על ידי קרוטונית_מהמרק_הגדול* »

אלוהים! מה זה??
קודם כל זה לא אלוהים ;-)
שנית, אולי יעזור לך לקרוא בדף טחורים ורידים ודליות בהריון
רויטל_S*
הצטרפות: 20 נובמבר 2008, 22:37
דף אישי: הדף האישי של רויטל_S*

בעיות שונות בהריון

שליחה על ידי רויטל_S* »

תסתכלי בהתחלה של הדף הזה ... יש תיאור שכזה ע"י האשה הראשונה שכותבת כאן...
פלוני_אלמונית*

בעיות שונות בהריון

שלום בנות...לגבי נפיחות בפות, לא ממש ענו לראשונה בדף זה....ולואיז היי לא סיפקה לי תשובה מספקת :)
יש שמנים שיכולים להוריד נפיחות?
אום_שלום*
הצטרפות: 15 ינואר 2006, 19:11
דף אישי: הדף האישי של אום_שלום*

בעיות שונות בהריון

שליחה על ידי אום_שלום* »

לגבי נפיחות בפות לשכב עם רגליים על הקיר וכריות תחת האגן.
ככל שהאגן יהיה גבוה משאר הגוף תתאפשר זרימה טובה יותר של דם ויקטן העומס על כל איזור האגן.
בשמנים אני לא מתמצאת.
גילי*
הצטרפות: 25 יוני 2003, 23:25

בעיות שונות בהריון

שליחה על ידי גילי* »

הצילו הצילו! אני בשבוע 21, וכבר עברתי פטריה שהלכה וחזרה והלכה, טחורים פנימיים שדיממו ובנוסף תולעים שאני לא מצליחה להפטר מהם בשום אופן (מה לעשות, יש עוד 2 ילדים חוץ מהעובר הקטן). אני מרגישה שכל פלג הגוף התחתון שלי פשוט מתפרק... ההומאופטית הורתה לי לא לאכול כמעט כלום- קמח שמכיל גלוטן, שמרים, סוכר מכל סוג: כולל ממתיקים טבעיים, להפחית המון פירות, לא סולניים: תפו"א, עגבניות, חצילים. בקיצור אסור לי לשבוע. ואני רעבה ואני עצובה. בנוסף יחסי המין על הפנים בעקבות כל הצרות, ועוד דבר נוסף, שלא הוזכר פה בכלל ואין לי מושג אם הוא קשור להריון, מתחילת ההריון, סתומות לי האוזניים ולא נפתחות, כך שאני שומעת רק צד אחד של הסטריאו. מצטערת להשמע כל כך קוטרית אבל אשמח לעצות מועילות ומנחמות
אום_שלום*

בעיות שונות בהריון

שליחה על ידי אום_שלום* »

הי גילי, קודם כל (())
נראה לי שהוראות ההומאופטית טובות ויכולות להועיל לך מאוד, אולי תחשבי על דברים שאת כן יכולה לשבוע מהם ולא נכללים במזונות ה"אסורים", בטוח שיש פה המון רעיונות בדפי התזונה למיניהם.

אני מרגישה שכל פלג הגוף התחתון שלי פשוט מתפרק
ממליצה לך בחום לתרגל יוגה מתאימה להריון וגם לשתף את המורה בתסמינים שמהם את סובלת, תרגול היוגה יכול להחזיר לך תחושה של כוחות ונינוחות בגוף ובנפש.
חוצמזה, שיטת פאולה יכולה להועיל מאוד, בטוח שלטחורים ודעתי גם לכל השאר.
ומה עוד?- אולי לכתוב קצת באופן אינטואיטיבי מה שעולה לך כשאת חושבת על פלג הגוף התחתון, על האגן, על רצפת האגן, על הרחם, על מערכת העיכול, וכל מה שעולה בדעתך. נקרא שבאמת "קורים דברים" במרחב הזה של הגוף שלך שמבקשים את תשומת לבך, אולי פשוט להציף קצת מהגוף אל התודעה ולראות מה קורה.
תרגישי טוב @}
גילי*
הצטרפות: 25 יוני 2003, 23:25

בעיות שונות בהריון

שליחה על ידי גילי* »

אום שלום, תודה על החיבוק והעזרה. ניסיתי השבוע לחזור ליוגה, מקווה שאתמיד.. יש לך רעיון בקשר לאוזניים? חתימה טובה ושנה טובה!
פלוני_אלמונית*

בעיות שונות בהריון

שלום, אני בהריון ראשון שבוע 12 האם יכול להיות שיש לי דליפת שתן כבר בשלב מוקדם זה? אני יודעת שיש לי שרירי אגן חלשים גם לפני ההריון הייתי לפעמים סובלת מדליפות כשצחקתי או התעטשתי אבל נכנסתי קצת לסרטים שאולי זה דליפה של מי שפיר (אני שבוע אחרי שהיה לי דימום שאובחן על-ידי הרופאה כשטף דם קטן ברחם) אין לי כאבים רק דקירות קלות לפעמים באזור השחלות אבל לא משהו שאני באמת מוטרדת ממנו יש. בכל מקרה אשמח ממש לשמוע האם יש מישהי שיודעת האם בשלב כה מוקדם דליפת שתן היא משהו שקורה תודה שבת שלום
קוראת*
הצטרפות: 26 מאי 2003, 23:12

בעיות שונות בהריון

שליחה על ידי קוראת* »

אם יש לך חולשה בשרירים האלה עוד מלפני ההריון, בהחלט ייתכן.
בעצם הם אלה שסוחבים את המשקל. בשבוע 12 אמנם עוד לא רואים בטן, אבל הרחם כבר שוקל הרבה יותר מכרגיל.
אום_שלום*

בעיות שונות בהריון

שליחה על ידי אום_שלום* »

_אם יש לך חולשה בשרירים האלה עוד מלפני ההריון, בהחלט ייתכן.
בעצם הם אלה שסוחבים את המשקל. בשבוע 12 אמנם עוד לא רואים בטן, אבל הרחם כבר שוקל הרבה יותר מכרגיל._
והורמוני ההריון מרככים את השרירים הללו מהתחלה.
ממליצה לך להצטרף לשיעורי יוגה להריון, זה יכול להועיל מאוד.
פלוני_אלמונית*

בעיות שונות בהריון

תודה על התשובות המהירות
לגבי היוגה אני מתכננת אבל הדימום הכריח אותי לנוח ולכן דחיתי את זה עד עכשיו...
אום_שלום*

בעיות שונות בהריון

שליחה על ידי אום_שלום* »

דחיתי את זה עד עכשיו...
עכשיו זמן מעולה להתחיל. שיעבור עליך הריון נעים @}
לירי_יער*
הצטרפות: 13 פברואר 2010, 21:29
דף אישי: הדף האישי של לירי_יער*

בעיות שונות בהריון

שליחה על ידי לירי_יער* »

שלום, אני בהריון ראשון שבוע 12 האם יכול להיות שיש לי דליפת שתן כבר בשלב מוקדם זה?
מאוד מאוד הייתי רוצה להמליץ לך לפגוש את יעל שוראקי
שתוכלך להתחיל לעשות איתך עבודת ריצפת אגן עוד בהריון לפני הלידה שמחלישה גם ככה את הריצפה
שיעורי יוגה להריון זה יופי אבל את ממש צריכה עזרה מקצועית
בטח אם כבר יש לך פחד מדליפת מי שפיר...-
שאגב לפי עניות דעתי אינה קשורה כלל לדליפת שתן מחולשת שרירי הריצפה
ההולכת_באתרים*
הצטרפות: 21 נובמבר 2005, 11:44
דף אישי: הדף האישי של ההולכת_באתרים*

בעיות שונות בהריון

שליחה על ידי ההולכת_באתרים* »

סוכרת, איזה כיף. כבר משבוע 15. נכון כיף לי? מישהי חוותה? יש המלצות חוץ מהדיאטה (אני מקפידה).
פלוני_אלמונית*

בעיות שונות בהריון

מאוד מאוד הייתי רוצה להמליץ לך לפגוש את יעל שוראקי
אני אשמח לקבל את הפרטים שלה
תודה
אחת_שלא_מזדהה*
הצטרפות: 17 אוקטובר 2010, 13:46

בעיות שונות בהריון

שליחה על ידי אחת_שלא_מזדהה* »

שבוע 16, הריון שלישי. בלידה הראשונה היה לי קרע קטן פצפון, תפרו אותי נהלי שגרה בבית חולים, בשניה הצלקת נפתחה ונסגרה מעצמה (בעזרתו הנדיבה של טראומיל) לידת בית, אבל עכשיו היא מציקה לי ושורפת. מישהי נתקלה בתופעה? יש רעיונות להקלה והגמשה? למה זה בכלל קורה לי כל כך מוקדם בהריון? בררר...
פלוני_אלמונית*

בעיות שונות בהריון

שלום לכולן

בעקבות הליכות מתונות בפארק מתחילים לי כאבים בבטן ולפעמים גם במפשעה. לפעמים זה התכווצויות כמו ברקסטונים ולפעמים זה כאב שממש מקפל אותי לשתיים. הליכה לשרותים משפרת את המצב במקרה כזה.
אני בשבוע 27, הריון ראשון, בריאה ובכושר יחסית טוב.
האם זה נורמלי? מה אפשר לעשות כדי למנוע או לצמצם את ההתכווצויות? מישהי חוותה משהו כזה בהליכות?
לירי_יער*

בעיות שונות בהריון

שליחה על ידי לירי_יער* »

יעל שוראקי-
0522754272
גילה*
הצטרפות: 07 יולי 2001, 06:17

בעיות שונות בהריון

שליחה על ידי גילה* »

אוקיי, גם אני בהריון ראשון. יש לי סקוליוזיס (עקמת בגב) שהיתה תחת ביקורת עד גיל 12 ולא הגיעה לשלב שדרש טיפול (אז הייתי חצי מעלה ממה שהיה נהוג לשים מכשיר)
אני רוצה ללדת לידה טבעית בבית ובאופן כללי לעשות כמה שפחות בדיקות
הגניקולוגית כבר הצליחה להבהיל אותי שאולי יהיו בעיות בגלל שהאגן שלי לא מונח "ישר" .... ואיך לא בדקתי את זה בצילום לפני ההריון (מי בכלל היה חושב על כזה דבר?)
מחיפוש קטן באינטרנט ומתמיכתו האוהבת של בן זוגי השפוי הבנתי שהכל כנראה בסדר ואין מה להלחץ
אבל ראיתי גם שיתכן שבמקרים של סקוליוזיס יש אחוז גדול של לידות עכוז?
בכל אופן, אם למישהי יש משהו לומר לי בנושא מאד מאד אשמח
תודה
אום_שלום*

בעיות שונות בהריון

שליחה על ידי אום_שלום* »

ממליצה לך להקפיד על פעילות גופנית טובה במהלך כל ההריון.
יוגה להריון, שחיה.
ילדת_טבע*
הצטרפות: 12 ספטמבר 2005, 13:35
דף אישי: הדף האישי של ילדת_טבע*

בעיות שונות בהריון

שליחה על ידי ילדת_טבע* »

גמני עם סקוליאזיס זנוח ולא מטופל, שתי לידות טבעיות, אחת מהן בבית והשניה במרכז לידה.
אחותי עם סקוליאזיס שחבל על הזמן, בילתה נצח במכשיר ישור ועברה בסוף ניתוח ויש לה פלטינה לאורך כל עמוד השדרה בערך, אבל הגב שלה לעולם לא יהיה ישר, שתי לידות טבעיות.

אותי (ואותה) אף אחד לא הזהיר בעניין מצג עכוז ושתינו לא פגשנו בזה (לי היה אחד עורף לאחור אבל לא נראה לי שזה קשור).

פעילות גופנית לא הזיקה לאף אחד ושחיה לסקוליאזיס זה מצויין וגם להריון גם.
מעבר_לקשת*
הצטרפות: 22 נובמבר 2010, 14:36
דף אישי: הדף האישי של מעבר_לקשת*

בעיות שונות בהריון

שליחה על ידי מעבר_לקשת* »

הריונית שבוע 12 הי,
  1. נפיחות בחניכיים תעבור, לא לדאוג, בתחילת ההריון אני הרגשתי את זה יותר, זה נרגע. לי ממש עזר "ימלין 300" (ג'ל לצחצוח עשוי ממינרלים מים המלח
שהמליץ לי ד"ר קלוד חייט- רופא שיניים הוליסטי, יש להשיג בניצת הדובדבן, טבעי לגמרי ומלוח) , פרדונטקס לא בריא לתקופות ארוכות, לא סגורה על הסיבה,
אבל זה חזק מידי לחניכיים. אם בכל זאת- תעדיפי את זאת בלי הפלואוריד.
  1. פטריות- לי עזר שמן עץ התה, טיפה על כל יד במשך שבועיים, לא בטוחה אם מותר בהריון
הריון מהנה ובריא...
גילה*
הצטרפות: 07 יולי 2001, 06:17

בעיות שונות בהריון

שליחה על ידי גילה* »

תודה רבה ! מאד תומך
אפרת_מ*
הצטרפות: 04 אוקטובר 2003, 22:08
דף אישי: הדף האישי של אפרת_מ*

בעיות שונות בהריון

שליחה על ידי אפרת_מ* »

גילה -
תגרגרי מי מלח. זה מעולה לחניכיים, וגם טיפונת מאלחש. לי ידוע שפרדונטקס נחשב למעולה (הבעיה המרכזית היא שהחברה מבצעת ניסויים בבע"ח. הסיבה היחידיה שנששמעת לי סבירה, סיבה שרב רופאי השיניים בכלל לא לוקחים בחשבון - היא עד כמה המשחה יוצרת חיכוך שפוגע בציפוי השן. נתון שגם לא מצוין על המשחות, והוא הנתון הכי חשוב מסתבר).

לפטריה - או הומאופת. או הומאופצתיה מודרנית יש R82 (נדמה לי) לפטריות מכל סוג. עובד מעולה. ברב הפארמים שמוכרים Rים אין אותו, אבל אצל היבואן בית מרקחת ד"ר סמואלוב ברעננה תמצאי.
אחת_גלילית*
הצטרפות: 07 נובמבר 2009, 10:56
דף אישי: הדף האישי של אחת_גלילית*

בעיות שונות בהריון

שליחה על ידי אחת_גלילית* »

לעינת,
(האם זאת העינתי שאני מכירה??)
הכל מקרה לבעיות עור הכי טוב ללכת לאמיר קליי
רופא ברפואה סינית שמתמחה בעור
יקר אבל בטוח......................
אם תרצי לשמוע עוד, או בכלל- אני בדפבית
קרן_שמש_מאוחרת*
הצטרפות: 14 מרץ 2007, 22:57
דף אישי: הדף האישי של קרן_שמש_מאוחרת*

בעיות שונות בהריון

שליחה על ידי קרן_שמש_מאוחרת* »

נכנסתי גם להמליץ על אמיר קליי ממרפאת OR מקבל ברמת אביב וברחובות (לפחות כשאני הייתי אצלו). עזר לי מאוד עם סבוריאה בזמנו
פלוני_אלמונית*

בעיות שונות בהריון

שבוע 33, הופיעה לי פריחה על הבטן, נעלמה למעט זמן ועכשיו יש לי פריחה נוראית ומגרדת על הירכיים.
האם ללכת לרופאה? האם זה יכול להיות סימן למשהו מלבד הורמונים משתוללים?
הבנתי שלרוב, אם יש פריחה היא מתחילה הרבה יותר מוקדם.
ילדת_טבע*
הצטרפות: 12 ספטמבר 2005, 13:35
דף אישי: הדף האישי של ילדת_טבע*

בעיות שונות בהריון

שליחה על ידי ילדת_טבע* »

כמה דברים. להפסיק שימוש בסבון, אם את ממש ממש חייבת אז סבון טבעי לחלוטין (אבל לחלוטין! לא קונים בסופר-פארם וגם לא בשום סופר אחר, עדיפות לסבון קשה ולא נוזלי אם את רוצה המלצה את יכולה לבקר בדף בית שלי אשמח לתת לך, אני לא מקבלת אחוזים רק לקוחה מרוצה).
למרוח אלוורה.
אולי שווה לבדוק לחץ דם וחלבון בשתן וכאלה. ולראות מה קורה. אם אין תופעות אחרות נוספות על זה. אולי זה רגישות ללבוש מסויים. אולי קשור לחום או לשמיכות בלילה.
השלב האחרון מבחינתי הוא לגשת עם זה לרופא. מבחינתי הם רק יודעים לסבך עניינים פשוטים ולהלחיץ.
לירי_יער*

בעיות שונות בהריון

שליחה על ידי לירי_יער* »

עכשיו כשיש המון פריחה של פרחים יכול להיות קצת אלרגיה
אפשר לקחת פולן של דבורים
יש דרך מסוימת לקחת
אם מדבר אליך אני בדפבית
בתחילת_הריון*
הצטרפות: 22 אפריל 2011, 08:13

בעיות שונות בהריון

שליחה על ידי בתחילת_הריון* »

יש לי תופעה של פצעים קטנים בנחירי האף, כך שמתפתחים סביבם סוג של מוגלה שמתייבשת והתוצאה היא שקשה לי לנשום והאף מאד רגיש וגם כואב לפעמים אפילו רק למגע.
אולי זה קשור באמת לאלרגיה? נראה לי שזה קשור גם להריון, כי אף פעם לא חוויתי את זה כתופעה אלרגנית.
זה ככה כבר כמה חודשים.
ניסיתי הזלפת מיי מלח, זה עוזר טיפה שזה לא יחריף, אבל לא פותר את הבעיה של יצירת הפצעים ומוגלה סביבם.
יש למישהי/ו רעיון איך לפנות לטפל בזה?
פיל_פילונית*
הצטרפות: 10 אוגוסט 2011, 07:06

בעיות שונות בהריון

שליחה על ידי פיל_פילונית* »

שלום
ממש אשמח לעזרה מהריוניות מנוסות יותר,
אני חווה כרגע הריון שאני מניחה שאני חייבת לציין שאינו רצוי. שבוע 5.
הייתי בהריון לפני כשנה, דווקא רצוי מאוד, שהסתיים בהפלה קשה ומסמרטטת שמצריכה דף בפני עצמה...
אני עוד לא יודעת מה עתיד ההריון הנוכחי אבל בינתיים אני פשוט סובלת, וציינתי את העובדות הנ"ל כי בהריון הקודם זה ממש לא היה ככה-
אפילו קשה לי לתאר מה בדיוק הבעיה כי אלו תחושות כל כך אמורפיות ולא מוכרות לי
אני תשושה, אבל לא תשישות שאני רגילה לתאר ממחלה או מעייפות פיזית או רגשית קיצונית.
יש לי בחילות, אבל לא כאלה שאפשר באמת להקיא מהן, מאוד קלות, רב הזמן זה תחושה לא מודעת של "אויש..." עד שאני פונה רגע לשאול את עצמי "רגע, מה יש לי?" ואז אני מסוגלת לתאר את זה כבחילה, אם לא כמשהו אחר
זה בטח ישמע נורא ברור מאליו לאחרות:) אבל אני כל כך בתסכול מול הגוף כרגע... כל הזמן בא לי לאכול, אבל שום דבר לא נראה לי טוב ואני לא יכולה לחשוב על משהו מספיק מעורר תיאבון, ועצם המחשבה על תיאבון מעוררת בי בחילה. אני אוכלת כדי לעזור לתחושה הזאת לעבור אבל שלא כמו במחלה או ממצבים יותר מוכרים לי, האכילה/שתייה לא תורמת לשיפור התחושה ואני מרגישה כאילו אני בקלקול קיבה קל כל הזמן אפילו שאני אוכלת דברים טובים.
השאלה שלי היא ספציפית- האם התיאור הנ"ל מדליק אצלכן נורות לפעולה מסויימת שאני יכולה לעשות כדי להקל על עצמי? מחסור בברזל? סידן? אורניום מועשר? בי502?
לא מספיק מים? לא מספיק תה שומר? פעילות גופנית?
להכריח את עצמי לעשות משהו גם אם לא בא לי או להקשיב לתחושות הלא ברורות האלה? (מה שאומר לישון ולצום. וזהו בערך.)

אשמח לכל עצה... כבר כמה ימים שאני במצב רדוד שהולך ומחמיר ועכשיו זה מזכיר לי את התחושות של אחרי ההפלה הנוראית ההיא. אני אכן מנסה לזמן הפלה אבל הזיכרון של גוף נבגד וקורס עוד חי בי ואני מאוד מפחדת לגרות מצב דומה. :'( מה גם שההורמונים שלי נעשים פחות ופחות ידידותיים כרגע... :-S|אוף| |יאוש, יאוש, יאוש|
תמי*
הצטרפות: 12 נובמבר 2001, 14:43

בעיות שונות בהריון

שליחה על ידי תמי* »

פילפילונית יקרה, מה יש לומר מול עוצמות שכאלה?? כמובן שאתחיל בחיבוק גדול גדול.. ועוד אחד.. ועוד..
מסיפורך נשמע כי הורמונים של תחילת הריון בשילוב עם טראומה שלא נפתרה עד סופה משטים בך ללא רחמים.
וציינת כי ההריון איננו רצוי, כך שיש לך את כל הסיבות להרגיש כפי שאת מרגישה..
ואולי זה נשמע מעט קשה, אך נראה לי כי זו העת, ומוטב מוקדם, לקחת אחריות ולנסות לעבוד על קבלה והשלמה של ההריון ( בהנחה שהחלטת לקבלו באופן גופני )
כי בתוך כל העניין הזה יש עובר שמתפתח ומרגיש אותך וזקוק לך ורק לך ( אני יודעת.. למי יש כוח לזה בכלל.. )
מעבר לכך, הייתי זורמת עם העניין של השינה והצום.. באיזון כמובן (-:
חוויתי שני הריונות בשנים האחרונות שבתחילתן בכיתי ובכיתי ועוד בכיתי.. וכשאתה בתוך החוויה הזו, לא תמיד קל לקבל מבט על ותמונה רחבה ונראה כי המציאות כולה קשה ועצובה ומייאשת..
אך זוהי רק נקודת מבט, ואל לך להמעיט בערכם וביכולתם של ההורמונים.. הם כל כך קיצוניים שנראה כי זו המציאות ואין אחרת..
אך הכל משתנה כל הזמן.. העצב הופך לשמחה והופך לתינוק ומביא עמו שמחה ועוד עצב ושוב שמחה וכך חולפים להם חיינו..
כך שמילת המפתח היא קבלה: של הריון, של השינוי, של הפחד מן השינוי. של עצמך, של עוברך, של ההורמונים והתחושות הגופניות המלוות.. ועוד כהנה וכהנה.

מאחלת קבלה שלמה, ושולחת אהבה גדולה באשר את.
תתחזקי ותתעצמי ונסי להאמין ולזכור כי הכל משתנה כל העת..
לילה טוב,

(כתוב כאן מעלי: " מילים טובות מסלקות עננים שחורים ", הלוואי שכך.. )
טנא_מלא_כוכבים*
הצטרפות: 03 דצמבר 2007, 18:12
דף אישי: הדף האישי של טנא_מלא_כוכבים*

בעיות שונות בהריון

שליחה על ידי טנא_מלא_כוכבים* »

פיל פילונית,
שולחת לך חיבוק.
אין לי תשובות מהנוריות שלי, חוץ מההוראה הקבועה לשתות מים.
אולי פרות טריים?
מוסיפה חיזוק ועוד חיבוק.
ומקוה שתעברי את התקופה הלא פשוטה ושתדעי ימים טובים בסופה.
@}.
לימו_נית*
הצטרפות: 06 מאי 2011, 15:28
דף אישי: הדף האישי של לימו_נית*

בעיות שונות בהריון

שליחה על ידי לימו_נית* »

פיל פילונית יקרה,

קודם כל (())
אני לא יודעת לתת לך תשובה ספציפית לשאלה הספציפית ששאלת, אבל נראה לי שבאיזשהו מקום, כל התחושות האלה נורמליות ביותר,
ומה שמקשה עלייך בעצם זה המחשבות על ההריון הזה, שאינו רצוי, ועל מה שהיה ועל מה שיהיה...
ואם באמת כך המצב, המזור הטוב ביותר שאני מכירה הוא לנשום עמוק, להרפות, לעשות קצת דמיון מודרך בתוך הגוף ולהרגיע אותו. מוסיקה וצלילים נעימים.
נסי לאפשר לגוף שלך לעשות מה שנכון עבורו (עבורך).

מאחלת לך המון אהבה.
א_ל_א_ן*
הצטרפות: 12 דצמבר 2004, 15:51
דף אישי: הדף האישי של א_ל_א_ן*

בעיות שונות בהריון

שליחה על ידי א_ל_א_ן* »

פילפילונת יקרה,
נשמע לי שיש לך בן בבטן.
הגוף שלך מכין את עצמו לאורח החדש, שישהה בו עכשיו תשעה חודשים. הוא מנקה את החלונות- שואב אבק- הכל כדי שהאורח יהנה במעונו החדש.
ככל שאת אוכלת אוכל יותר בריא- כך מתגברת תחושת ההבחילה. זה עובר בתום השליש הראשון- או כשמתחילים להרגיש את התינוק.
אין מה לעשות נגד זה- בעיניי. וזה באמת לא נעים בכלל. אבל זה עובר- והמטרה של הגוף היא טובה. אולי בזאת יש משהו שעוזר...
אני ממליצה לשחות- בייחוד עכשיו שחם. זה תמיד מעודד ומרענן (לפחות אותי)
אני מאחלת לך המון הצלחה ואהבה
פלוני_אלמונית*

בעיות שונות בהריון

לדעתי שווה לך ללכת להומאופת.
יעזור בתחושות הפיזיות כרגע וגם בטראומה של ההפלה. ולכי תדעי, אולי בעוד משהו על הדרך....
אומרים שהריון הוא זמן מעולה להומאופתיה כי הכל צף, גם הכוחות ריפוי של האישה עולים ומתעצמים אל מול המצב החדש.
(())
הריוןצעיר*
הצטרפות: 15 ספטמבר 2010, 16:40

בעיות שונות בהריון

שליחה על ידי הריוןצעיר* »

ציטוט של חלק מפוסט שלי בדף בחילות בהריון:

_המטפלת שאלה אותי: "מה טוב בבחילות? למה את צריכה אותן?" עניתי: "שום דבר! הן דבר נורא ואיום!"

"בכל זאת", היא דחקה בי. "טוב... תראי... לפחות כשיש בחילה, יודעים שההריון תקין..." אמרתי, והתביישתי על שאני צריכה סימן כל כך חזק ונורא, בשביל להתחבר להריון.
"בכל הריון היו לך כאלה בחילות?" היא המשיכה לברר, ואני אמרתי שהיה הריון עם בחילות קשות במיוחד, בדומה לעכשיו, ובו הן גם נמשכו המון חודשים.
"והיו לך הפלות?" ואז היא נזכרה שבעצם היא זוכרת שאיבדתי הריון צעיר לפני כמה חודשים. "והיתה לי עוד הפלה" סיפרתי "כמה חודשים לפני ההריון ההוא, עם הבחילות הקשות והארוכות..."
ואז המשכנו בטיפול, ולקראת הסוף סיכמנו שאני לא באמת צריכה את הבחילות, ושאני אצליח להתגבר עליהן! ובאמת, כל העסק הרבה יותר שפוי מאז הטיפול. ממש חזרתי לחיים! ואני נדהמת מהעוצמות המדהימות הן של הגוף והן של הנפש, שהם מסוגלים לחולל כזו תופעה חזקה!_
אום_שלום*

בעיות שונות בהריון

שליחה על ידי אום_שלום* »

פילפילונית יקרה, כמו קודמותי גם אני מחזקת אותך בזה שאלה תחושות לחלוטין נורמליות ושכיחות בתחילת הריון.
לנוח הרבה ולאכול מעט זה ממש בסדר לדעתי. רק להקפיד על שתיה כדי לא להתייבש ואולי לאכול קצת דברים נייטרליים (אני חייתי על קרקרים במשך חודשיים בתחילת ההריון).

דברים שיכולים לחזק אותך פיזית ונפשית וקצת להפחית את הטלטלה ההורמונלית: דיקור סיני, הומאופטיה (אני חסידה גדולה), תרגול יוגה עדין בקבוצה יעודית להריון ואחרי שציינת בפני המורה את כל הסימפטומים שמלוים אותך. אולי להפגש עם מישהי לעבד קצת את חויית ההפלה על מנת לאפשר יותר מקום להריון הנוכחי.

אהבתי את מה שכתבה הריוןצעיר מעלי. אולי באמת את זקוקה לסימן הזה וזה בסדר גמור, תסכימי לעצמך להיות שם, עם התחושות הללו ותבדקי מה מהן את באמת צריכה כרגע ומה פחות.
פיל_פילונית*
הצטרפות: 10 אוגוסט 2011, 07:06

בעיות שונות בהריון

שליחה על ידי פיל_פילונית* »

כולכן מקסימות. תודה רבה
אתמול היה באמת קשה אבל הדברים שנכתבו פה עזרו לי לכוונן את עצמי להכיר במה הבעיה באמת- אני מנסה להתייחס לזה כאל עוד פלופ שתכף יעלם... הנה מיד... וקשה לי לסבול את כל מה שבא איתו כי אני רוצה להיות אחרי זה כבר.
כפי שכתוב לי פה, "כאשר הכלי לא מכוון, כאשר צליליו צורמים, האוזן איננה פנויה אל הניגון"
איזה מדהימים המרגיעונים האלה..
כשאני שמה את זה בפרופורציות באמת שכל התחושות האלו היו מתקבלות אצלי ביתר קלות אם הייתי מקבלת את ההריון הזה ביותר פשטות. אבל אני פשוט לא רוצה אותו... וזה קשה, כי כמובן שאני מאוד מאוד רוצה. הריון. אבל ההבדל הוא מתי ואיך... וקשה לי לשחרר את הדימוי העצמי ששולט בזה, ואני בכלל לא יכולה לסבול את המחשבה להמשיך לשאת הריון שהתחיל בנסיונות הפלה.
אני גם מרגישה את זה כ"לא אמיתי"... ממש כאילו הוסת שלי בדרך. אני מקבלת רמזים מעצמי שעצם הקבלה של ההריון, עצם עבודת ההשלמה כפי שהזכרתן פה, שתביא אותי למקום שלם יותר ובריא יותר סופסוף ואולי תסגור קצת יותר מאירועי שנה שעברה- אולי דווקא זה "ישחרר" אותי מההריון הזה, שיואיל להשתחרר כך. כשהכל רפוי ורגוע.
אבל הראש צועק עלי שאני בהריון לעזאזל, ואני חייבת "לטפל" בזה, וכמה שיותר מהר...

אני לוקחת את זה קדימה עם מה שכתבתן, ותודה על התמיכה. בהחלט שחררתן בי עוד בכי שהיה צריך לצאת, ועכשיו קמתי יותר טוב, אל תוך יום האהבה:)
בברכת "אהבה על אהבה על אהבה
כל הלבבות פועמים כאחד..."
תודה
אמא_נמש*
הצטרפות: 17 אפריל 2006, 20:31
דף אישי: הדף האישי של אמא_נמש*

בעיות שונות בהריון

שליחה על ידי אמא_נמש* »

פיל פילונית יקרה
רק לפני כמה שבועות הרגשתי ממש כמוך
אני מסכימה עם קודמותיי שתחושותייך מסתדרות עם זה שאת לא שלמה עם ההריון וגם עם הריון בשבועות ראשונים בכלל
אם זאת מנסיוני: גשי לרופאה ותבקשי, לא תדרשי שתפנה אותך לבדיקות דם (כמקובל) אך שבין הבדיקות יבדקו לך את בלוטת התריס.
אצלי בשבוע 9 אחרי שהרגשתי רע כל התגלתה תת תריסיות ברמה קיצונית ואחרי שזו אוזנה הכל נרגע.
תרגישי טוב
sarit*
הצטרפות: 29 אפריל 2007, 21:26

בעיות שונות בהריון

שליחה על ידי sarit* »

שלום אני בשבוע 10 ואמש בערב חשתי כאב קל בצד ימין של הבטן התחתונה, והיום נרגע זה מסוכן דרוש בדיקה? אשמח אם מישהי תענה..
קוראת*
הצטרפות: 26 מאי 2003, 23:12

בעיות שונות בהריון

שליחה על ידי קוראת* »

לא דורש בדיקה.

(אני מניחה שכבר עשית א"ס ראשוני?)
פלוני_אלמונית*

בעיות שונות בהריון

שלום אני בשבוע 15 ויש לי כאבי בטן ושלשולים ..סחרחורת ..אני ישמח עם משהי תוכל לעזור לי תודה
שרי*
הצטרפות: 15 דצמבר 2001, 22:10

בעיות שונות בהריון

שליחה על ידי שרי* »

היי
אני בשבוע 37 , נרדמת לי הכף יד עד כדי כך שאיני יכולה אפילו להחזיק עט ולרשום וגם הרגליים נפוחות.
רציתי לשאול אם יש מישהי שחוותה בזמן ההריון את אותה הבעיהמפני שכל מי ששעברה לידה שאלתי אם היא מכירה את התופעה
היא לא מכירה , אני מאוד אשמח אם מישהי יודעת על זה משהו ??? תודהההה
אום_שלום*

בעיות שונות בהריון

שליחה על ידי אום_שלום* »

הי שרי, נפיחות ברגליים וגם חוסר תחושה בידיים אלה תופעות די נפוצות בסוף הריון, הן נגרמות מזרימת דם לקויה ולחץ על מרכזי העצבים.
הפתרון הטוב ביותר הוא לשלב בין תנועה (הליכה, ריקוד, שחיה) לבין מנוחה טובה עם רגליים מורמות.
שילוב בין השניים- תרגול יוגה מותאם להריון.
מחפשת_אושר*
הצטרפות: 06 יוני 2010, 15:03

בעיות שונות בהריון

שליחה על ידי מחפשת_אושר* »

הי, אני בהריון לא ראשון, ויש לי בעיה שחוויתי אותה גם בהריונות הקודמים שלי אבל לא בכזו עוצמה. יש לי ריבוי רוק בפה ואני לא מסוגלת לבלוע אותו...אז אני נאלצת להוציא אותו כל הזמן (...נשמע מגעיל? מצטערת...). אם אני בולעת את הרוק זה עושה לי בחילה איומה. יש לי בקבוק צמוד שאני נעזרת בו לאורך כל היום.
אני בשבוע 15, זה התחיל לי לפני איזה 3 שבועות ולא משתפר מאז... בהריונות הקודמים התופעה זכורה לי אבל זה לא היה כזה ארוך...
מוכר למישהי?
עד מתי.....? זה די סיוט.
אורלי_נ*
הצטרפות: 09 ינואר 2011, 10:49
דף אישי: הדף האישי של אורלי_נ*

בעיות שונות בהריון

שליחה על ידי אורלי_נ* »

שרי, בהריון הראשון שלי נרדמה לי יד שמאל בשבוע 37 ולא התעוררה עד שילדתי...בצקת איומה :-)
עכשיו אני בהריון שלישי ואני ממורמרת,כואבת,נפוחה וקצרה.
לא חשבתי שזה יכול לקרות לי...מישהי מכירה את זה? כי הרבה נשים הריוניות סביבי יודעות ועוד איך על מה אני מדברת :-( :-)
אורלי_נ*

בעיות שונות בהריון

שליחה על ידי אורלי_נ* »

מחפשת אושר, את הורגת אותי...יא מריירת אחת :-)
נשבעת לך, כל התופעות האלו לפחות מכניסות מעט פרופורציה לחיים שלי כרגע, שאיבדתי בהם אחיזה לאחרונה, מפאת עודף בעסה.
בחיי שטוב לצחוק מידי פעם, תודה :-)
אה, וסורי...לא מכירה את התופעה, מקווה שיחלוף מהר
אורלי_נ*

בעיות שונות בהריון

שליחה על ידי אורלי_נ* »

ואם כבר, אז עוד קצת
כל הריון כואבת לי הקיבה כאילו יש לי אולקוס חריף. יש ימים יותר טובים ויש ימים שאני מתקפלת מכאבים ולא מסוגלת לעמוד ישר, כאבי תופת. כשאני לא בהריון אין לי תופעה כזו, מכירות?
Berry*
הצטרפות: 19 אוקטובר 2011, 05:17

בעיות שונות בהריון

שליחה על ידי Berry* »

+הודעה ממשתתפת חדשה התקבלה בברכה:+

היי לכולן, חייבת לציין שכולכן מקסימות שמנסות לעזור אחת לשניה! אני בשבוע התשיעי סובלת המון במחילות הקאות סחרחורות חולשה עייפות ואפילו קצת דיכאון, מצחיק לומר את זה אבל כן אני קצת בדיכאון, לא יודעת למה הרי חיכיתי להריון הזה כל כך הרבה זמן והנה הוא הגיע ועכשיו אני מוצאת את עצמי כל היום במיטה לא מחייכת ואין חשק לעשות כלום, שום דבר לא מעניין אותי ולא בא לי לדבר עם אף אחד, יותר גרוע מזה אפילו הספקתי לריב עם כמה מחברותיי, חמותי, ואימי שמנסות רק להבין אותי לשווא כמובן.. אני לא מבינה את עצמי.. מתה שהתקופה הזו תעבור.. חייבת לציין שאני חיה בחול עם בעלי אז אני די בודדה פה. שיהיה לכן יום מקסים ומחייך:) והמשך הריון בריא ומאושר
לילך_רוכל*
הצטרפות: 05 נובמבר 2008, 12:10
דף אישי: הדף האישי של לילך_רוכל*

בעיות שונות בהריון

שליחה על ידי לילך_רוכל* »

שלום Berry,
יש כאן באתר המון עצות על מיחושים בתחילת ההריון. אבל קצת ובקצרה כאן:
  1. זה עובר, תחילת ההריון הוא אתגר גדול לגוף ושינויים אינטנסיביים. עד שבוע 12-15 זה לרוב עובר.
  2. לגיטימי לחוש דכאון. תראי מה עוזר לך וקחי את הזמן.
  3. לבחילות: לאכול הרבה ארוחות קטנות במשך היום. הראשונה לפני שקמים מהמיטה בבוקר (קרקר או כמה שקדים). נסי אפונה יבשה, ג'ינג'ר, שקדים לא קלויים ויש בטח עוד המון עצות.
  4. מבחינה רגשית, נסי לקבל את המצב שלך ובאותה מידה לחשוב ממה זה נובע ומה את צריכה.
בהצלחה! שיהיה בבריאות ובשמחה
Berry*

בעיות שונות בהריון

שליחה על ידי Berry* »

תודה רבה לילך:)
עוד שאלה: מה לגבי שחייה? או כל סוג של התעמלות לפני חודש 3? אמא שלי אומרת שזה לא בריא להתאמץ בחודשים אלו כי יש חשש להפלה, מצד שני אני קוראת פה על נשים שעושות פעילות גופנית קבועה בכל מהלך ההריון, מה את אומרת?
אמא_בבית*
הצטרפות: 21 דצמבר 2003, 15:17
דף אישי: הדף האישי של אמא_בבית*

בעיות שונות בהריון

שליחה על ידי אמא_בבית* »

אם לפני ההריון התעמלת או שחית, אין שום בעיה להמשיך. אם לא, תתחילי לאט.
בעיקרון, הריון הוא לא תקופה לשינויים דרסטים באורח חיים אבל פעילות גופנית מתונה, גם אם את לא רגילה אליה, לא אמורה להזיק לך.
שחיה נפלאה בהריון במיוחד בסוף כשאת מרגישה כל היום כבדה ונכנסת למים ונהיית קלילה. זה כל כך כיף!
אני מאחלת לך הריון נעים ומלא ציפיה ושמחה @}
Berry*

בעיות שונות בהריון

שליחה על ידי Berry* »

תודה רבה על העצות הטובות 
כרגיל אני לא נרדמת.. נכנסתי לשבוע העשירי התחושות המגעילות כבר כמעט עברו, יש לי מידי פעם בחילות במהלך היום אבל לא כזה נורא.. היום קמתי מהמיטה ובישלתי ארוחת ערב בפעם הראשונה מאז שהתחילו הבחילות (לפני חודש פלוס) בעלי התלהב ממש אבל אני חייבת לציין שהתעייפתי מאד לאחר מכן, אני חייבת לחזור לכושר! יום מקסים לכולכן הריוניות יפות 
הריונית_וקשה_לי*
הצטרפות: 28 אוקטובר 2011, 02:00

בעיות שונות בהריון

שליחה על ידי הריונית_וקשה_לי* »

שלום לכולן, אני נכנסת לשבוע ה 11, והיום הופיע לי הפרשה ( סליחה על הגועל..) צהובה כהה כזאת וגושית למדיי, וזה היה שהייתי בשירותים והתאמצתי נורא (אני סובלת מעצירות רצינית..) ופחדתי שאולי המאמץ הזה וה"דחיפות" לא עושות טוב למה שהולך ברחם ואולי ההפרשות האלו הופיעו בגלל המאמץ הזה.. מה אמן אומרות? יש סיבה ללכת לרופא..? האם בכלל מותר ללחוץ בשירותים?
דינה*
הצטרפות: 28 מאי 2002, 16:54

בעיות שונות בהריון

שליחה על ידי דינה* »

רצוי לא ללחוץ בשרותים, אבל לא בגלל הרחם, אלא בגלל רצפת האגן.
הפרשות הן בדרך כלל נורמליות, ולא הייתי רצה לרופא, אלא אם יש הפרשה של דם טרי.
ממליצה לך לפתור את בעיית העצירות, לשתות הרבה מים, לאכול הרבה ירקות פירות ועלים ירוקים, לטחון זרעי פשתן ולהוסיף אותם לאוכל (יוגורט סלט וכ'ו)
פלונית_אלמונית_אחרת*
הצטרפות: 02 דצמבר 2007, 14:17

בעיות שונות בהריון

שליחה על ידי פלונית_אלמונית_אחרת* »

ולא הייתי רצה לרופא, אלא אם יש הפרשה של דם טרי.
לא הייתי רצה, אבל הולכת בניחותא בהחלט כן. הייתי מחכה עד יום א' ואם זה לא היה עובר הייתי קובעת תור
הריונית_וקשה_לי*
הצטרפות: 28 אוקטובר 2011, 02:00

בעיות שונות בהריון

שליחה על ידי הריונית_וקשה_לי* »

תודה רבה לכן בנות, האמת זה עבר, אין יותר הפרשות אבל העצירות בהחלט קיימת והטחורים גם :-(
אנסה את מה שהמלצתן לי! תודה רבה על העצות ויום נפלא לכולכן
דינה*
הצטרפות: 28 מאי 2002, 16:54

בעיות שונות בהריון

שליחה על ידי דינה* »

אם יש גם טחורים ממליצה בחום לעשות תרגילי כיווץ ושיטת פאולה.
חבל שתסבלי, זה גם יכול להחמיר כשההריון מתקדם.
רק טוב
תיתה*
הצטרפות: 17 נובמבר 2011, 16:11

בעיות שונות בהריון

שליחה על ידי תיתה* »

שלום לכולן.
אני בשבוע 7 וכואב לי מאד בצד ימין. כשעשיתי אולטרסאונד בשבוע 6 אמרו לי שיש לי ציסטה בשחלה הימנית.
האם הכאב נורמלי?
תודה.
אורלי_נ*

בעיות שונות בהריון

שליחה על ידי אורלי_נ* »

אני סתם ממורמרת. עדיין.
שבוע 30.
אין לי סבלנות ולא אוהבת את זה.
בהריון_לשתיים*
הצטרפות: 29 אוקטובר 2011, 22:56

בעיות שונות בהריון

שליחה על ידי בהריון_לשתיים* »

רציתי להגיד לך אורלי נ, שאני בשבוע 24 בהריון עם תאומות, והיד שלי מנומלת מזה כמה שבועות באופן שמציק לי עד מאוד, וכן, הרופאה שלי אמרה שזה אכן יכול לקרות... לפעמים זה ממש ממש מטריף אותי, ולפעמים רק ברמת המציק. מקווה שזה לא יחמיר עוד עם התקדמות ההריון (אבל סביר להניח שכן...).
חוץ מזה גם לי בא להתלונן קצת, אז הנה: כואב לי. הגוף, בעיקר הגב, אני כבר מתקשה לעמוד או ללכת יותר מחצי שעה ברציפות כי השתיים לוחצות לי על השלפוחית ובכל האזור הזה. יש לי גזים מרוב שאני משתדלת לאכול בריא, בגלל כל הסיבים+ כדורי הברזל. צרבת. למרות האכילה הנכונה. סתם ככה, מתוך רשעות :). כבד לי מאוד (הקטנות כל אחת בשלייה נפרדת, על כל המשתמע מכך). אני מתה מפחד מלידה מוקדמת (אופייני להריון תאומים). גם מניתוח קיסרי (גם אופייני). נתקפת רגשי אשמה בכל פעם שמגיעה למצב שכואבת לי הבטן, סתם אחרי שעה בסופר. יש לי סכרת הריון, אז אסור לי לאכול הרבה דברים שממש בא לי. זה הריון ראשון ואין לי מושג איך עושים את העניין הזה, נו, איך לומר, להיות אמא... .
אבל יהיה בסדר. לא???
שבת שלום לכולנו!
פלונית_אלמונית_אחרת*
הצטרפות: 02 דצמבר 2007, 14:17

בעיות שונות בהריון

שליחה על ידי פלונית_אלמונית_אחרת* »

_אני בשבוע 7 וכואב לי מאד בצד ימין. כשעשיתי אולטרסאונד בשבוע 6 אמרו לי שיש לי ציסטה בשחלה הימנית.
האם הכאב נורמלי?_
היה לי בדיוק אותו דבר, אפילו באותו צד ובאותם שבועות.
גם לי כאב.
הרופאת נשים אמרה שזה נורמלי ועקבו אחרי זה אחר כך בכול אולטרה- סאונד
אורלי_נ*

בעיות שונות בהריון

שליחה על ידי אורלי_נ* »

בהריון לשתיים רציתי להגיד לך שאת מקסימה. באמת, הצחקת אותי כל כך....
וגם לומר שבאמת יהיה בסדר.
זה הריון ראשון וזכית בשתיים ואני יכולה להעיד שבאמת זה שווה כל רגע.
הכי טוב להתמרמר לפעמים, ואפשר גם לבכות. אני כבר מזמן איבדתי שליטה על השפיות שלי ולעיתים לא מכירה את עצמי בכלל. כבר קשה לי להיזכר בימים שהייתי אני, בלי ילדים ובלי קקי ובלי כביסות ובלי חום ובלי להכין צהריים כמעט כל יום ובלי חוגים ובלי הסעות ובלי רעש רקע מתמיד ובלי בייביסיטר ובלי דיונים מי על המחשב עכשיו.
סתם אני.
מי אני?
אורלי_נ*

בעיות שונות בהריון

שליחה על ידי אורלי_נ* »

ואולי זה ההורמונים. הכי טוב להאשים את ההורמונים.
ברי*
הצטרפות: 17 ספטמבר 2007, 09:45

בעיות שונות בהריון

שליחה על ידי ברי* »

היי בנות, אני בשבוע 14 וכבר כמה ימים שאני מרגישה דקירות שעולות מהטוסיק (ממש מבפנים) וגם בתוך איבר המין אני לא יודעת אם זה הרחם או הנרתיק אבל יש דקירות ומין לחץ כזה כואב, הדקירות לא כואבות אבל מציקות ומורגשות מאד, האם זה קרה למישהי? יש סיבה להילחץ וללכת לרופא? ועוד שאלה אני אוכלת המון חריף וחמוצים האם זה לא בריא בהריון? תודה על העזרה
בהריון_לשתיים*
הצטרפות: 29 אוקטובר 2011, 22:56

בעיות שונות בהריון

שליחה על ידי בהריון_לשתיים* »

תודה לך אורלי נ... ! חיממת את ליבי במחמאותייך :)
אני חושבת שאנחנו "משנות" את זהותנו באופן תדיר... ובהתאם לנסיבות.... הגמישות הזו היא מתנת אל למין הנשי, אבל גם מבלבלת נורא. היום הסתכלתי על עצמי בראי, וראיתי בטן גדולה מאוד מאוד. ופתאום היה מין סימן שאלה גדול על המראה, שממש טלטל אותי:
מה זה??
מי את??
ונתקפתי מן עצב כזה, של פרידה מהזהות ה"קודמת" שלי... של פרידה מהחיים שלי כפי שהם היום, והידיעה שאי אפשר לחזור אחורה, וזה לא שאני באמת רוצה לחזור, רק לפעמים, קצת, מרוב שהפחד מתנחל בלב.
אורלי_נ*

בעיות שונות בהריון

שליחה על ידי אורלי_נ* »

אתמול נפל לי האסימון שאני משרתת.
אמרתי לבעלי בין פינוי ארוחת הערב לבין הכנת תה לילדים, תשמע, אני פשוט משרתת! זה מה שאני עושה כל היום, אני משרתת את הילדים, ומוטרדת בגינם, וחושבת עליהם, ופועלת בשביל שיהיה להם טוב וטוב יותר...פשוט משרתת!
והוא, בנונשלאנט, נו, כל ההורים הם משרתים של הילדים שלהם, מה חדש?
אני לא ראיתי את זה ככה מעולם כי כאילו אף אחד לא מכריח אותי לעשות כלום, הכל אני עושה מרצון, אבל בואנה, אני עובדת אצלם. והם לא תמיד מעסיקים קלים ומפרגנים :-)
תמי*
הצטרפות: 12 נובמבר 2001, 14:43

בעיות שונות בהריון

שליחה על ידי תמי* »

אני צריכה עזרה המחזור שלי מאחר בארבע ימים ואני חושבת שאני בהריון אבל היום בערב התחיל לי דימום קל אני פוחדת שאני לא בהריון האם זה אומר שאני לא בהריון או שיכול לרדת דם בשבוע הרביעי של ההריון
פלוני_אלמונית*

בעיות שונות בהריון

שלום לכולכם! גיליתי שאני בהריון שבוע שעבר ע״י בדיקת הריון חוזרת ונשנת של מקלון הזהב. אך בימים האחרונים מופיעים לי כתמים חומים אשר הולכים ובאים לסירוגין. האם זה מקובל? אני מאוד לחוצה מהעניין?!
פלוני_אלמונית*

בעיות שונות בהריון

אני בשבוע 36. ישלי צרבות. האם זה אומר שלעובר יש. מלא שערות
מתפלמנת_בהריון*
הצטרפות: 14 דצמבר 2011, 11:45

בעיות שונות בהריון

שליחה על ידי מתפלמנת_בהריון* »

אני בשבוע 36. ישלי צרבות. האם זה אומר שלעובר יש. מלא שערות

לא.
נהר_ארגמן*
הצטרפות: 27 ינואר 2012, 18:14

בעיות שונות בהריון

שליחה על ידי נהר_ארגמן* »

שלום לכולן, אני בשבוע 16 להריון שני והאף שלי סתום מאוד מאוד כל הזמן כבר כמעט חודש...אין שום תופעות אחרות אבל אין ספק שכל פעם שנהיה קצת יותר קר-הכל מתכווץ שם...
כבר הבנתי שזה קשור להריון כי שמעתי שזה קורה בהריון להרבה נשים, לא קרה לי כזה דבר מעולם שהאף יהיה סתום נון סטופ כל כך הרבה זמן (אגב גם לא בהריון הקודם שרובו היה בקייץ)
בקיצור-אשמח מאוד מאוד מאוד מאוד לעזרה טבעית בעניין,אם למשהו זה קרה ומצאה פתרונות שהועילו,זה מאוד יעזור,תודה וסופ"ש מופלא
חלומות_מתגשמים*
הצטרפות: 11 אוקטובר 2011, 13:26
דף אישי: הדף האישי של חלומות_מתגשמים*

בעיות שונות בהריון

שליחה על ידי חלומות_מתגשמים* »

לי זה קרה בהריון שלישי שלי , ולקח לי זמן עד שהבנתי שזה קשור להריון ( רופא אף אוזן גרון אמר שזו תופעה מוכרת בהריון)
לא מצאתי פתרון טבעי ומכון שלא מצאתי שום פתרון בכלל והייתי כבר נואשת , נסיתי פליקסונז. ( קיבלתי מרשם מרופא) השתמשתי כמה ימים וזה באמת עזר, אך אני חושבת שלא מומלץ להשתמש בתרסיס
זה בהריון .אחרי כמה ימי שימוש הפסקתי ותופעה לא חזרה.
אמא_לעתיד*
הצטרפות: 21 יולי 2002, 13:54
דף אישי: הדף האישי של אמא_לעתיד*

בעיות שונות בהריון

שליחה על ידי אמא_לעתיד* »

תנסי טיפות מי מלח, זה טבעי ועוזר בהריון.
ממליצה להמנע מתרסיסי אף הומופטים, אני לקחתי אחד כזה והתנפחה לי כל הש]פה, כנראה הייתי אלרגית לאחד הצמחים בתרסיס, ולא ניתן לדעת את זה מראש.
פלוני_אלמונית*

בעיות שונות בהריון

אני בשבוע 8 להריון. סובלת מקור וצמרמורות קור כמעט כול היום. מישהי עברה את זה ויודעת אולי מה הסיבה?
פלוני_אלמונית*

בעיות שונות בהריון

אני בשבוע 14. יש לי בשבועות האחרונים דקירות בבטן התחתונה ומן הרגשה של משהו שנמתח בפנים..זה לא ממש כואב אבל בהחלט לא נעים..זה יכול להמשך מספר דקות ולעיתים גם מלווה בדקירות בנרתיק. (לפעמים גם יש לי דקירות בנרתיק בלי קשר) משהיא יודעת במה מדובר? זה הריון ראשון שלי..אני די בלחץ מהעניין...
נ.ב.
זה קורה בעיקר כשאני קמה מהר אבל לא רק..
הריונית*
הצטרפות: 25 מרץ 2004, 08:59

בעיות שונות בהריון

שליחה על ידי הריונית* »

צהרים טובים לכולן..... אני צריכה עזרה דחוף אני בשבוע33+ וסוובלת מכאבים חזקים שאני יושבת. אני כל הזמן קוראת לזה עצם הזנב..הכאבים מעל פי הטבעת חזקים מאוד שאני קמה יש לי מין קליק כאילו העצם זזה
אני ממש לחוצה כי לשבת לא יכולה וגם התחיל לכאוב שאני שוכבת .משהי שמעה על תופעה כזאת. אשמח לתגובות ועצות בנושא.דרך הגב ההיתי אצל רופאת נשים והיא אמרה הכל בסד בתחמקה לא יודעת... אני רוצה לשמוע אם יש משהיא שמכירהכי אני לחוצה
פלוני_אלמונית*

בעיות שונות בהריון

וסוובלת מכאבים חזקים שאני יושבת. אני כל הזמן קוראת לזה עצם הזנב
נשמע כמו סימפיזיוליזיס. כדאי לבדוק.
פלוני_אלמונית*

בעיות שונות בהריון

הי...אני בשבוע 19. יש לי כבר כמה ימים גירוי בושט, כשאני שואפת בעיקר ושוכבת. בלילה זה סיוט, הלילה השתעלתי עד דמעות בכול שאיפה. כאילו משהו תקוע,לא מבינה ולא יודעת להסביר את זה. היה לי לפני שזה קרה דלקת ויראלית בגרון,זה לא באותו מקום,אבל מיד אחרי שעברה הדלקת התחיל לו הגירוי הזה.
כבר כמה ימים ולא עובר. למישהי יש מושג קלוש מה זה?
שליחת תגובה

חזור אל “בעיות נפוצות בזמן ההריון”