בעיות שונות בהריון

מתביישת*
הצטרפות: 12 יוני 2003, 21:51

בעיות שונות בהריון

שליחה על ידי מתביישת* »

יש לי נפיחות איומה בפות/ווגינה/כוס. תבחרו מה שמתאים לכם. אני בשבוע 31 . בהריון הקודם לא חוויתי כזה דבר. נראה לי שבצד אחד מתחילה ממש בצקת. אני מעסה את המקום עם שמנים מתאימים וזה טיפה עוזר. יש עוד רעיונות/טיפים? האם זה עומד בסתירה לעיסוי הפרינאום?
אלמונית*
הצטרפות: 01 אוקטובר 2001, 09:06

בעיות שונות בהריון

שליחה על ידי אלמונית* »

זה נשמע כסיבה מספקת לבקר אצל רופא הנשים... :-]
ענת_שן_לוי*
הצטרפות: 26 ספטמבר 2001, 22:10
דף אישי: הדף האישי של ענת_שן_לוי*

בעיות שונות בהריון

שליחה על ידי ענת_שן_לוי* »

לפי לואיז היי, התנפחות היא תוצאה של מחשבות תקועות, רעיונות חסומים ומכאיבים. מה שנדרש הוא שחרור. האמירות החיוביות שיכולות לעזור: מחשבותי זורמות בקלות ובהנאה, אני מקבלת את כל הרעיונות בקלות.
ראי בדף לואיז היי איך להשתמש באמירות.
בשעה_טובה*
הצטרפות: 08 מאי 2003, 19:01

בעיות שונות בהריון

שליחה על ידי בשעה_טובה* »

יש לי רגישות כזו, מין כאבים באזור הרחם ומדי פעם דקירות בשחלה בשבוע 18.
זה נורמלי? זה רק גדילה של הרחם?
יושי*
הצטרפות: 13 אפריל 2003, 11:45

בעיות שונות בהריון

שליחה על ידי יושי* »

תגידו, האם הליכה מאומצת עשוייה להזיק כשיש קוצר נשימה? אני רוצה להשאר בכושר, אך בימים האחרונים מאוד קשה לי לנשום ובל זאת אני הולכת...
תבשיל_קדרה*
הצטרפות: 10 נובמבר 2001, 08:15
דף אישי: הדף האישי של תבשיל_קדרה*

בעיות שונות בהריון

שליחה על ידי תבשיל_קדרה* »

לא נראה לי שלהזיק - אבל זה קשה!
בת_ההרים*
הצטרפות: 22 ינואר 2003, 12:24

בעיות שונות בהריון

שליחה על ידי בת_ההרים* »

לי זה נראה לא לעניין. מבחינת אספקת חמצן וכד'. לאו דווקא מכיוון עליית דופק. למה דווקא "הליכה מאומצת"? מה עם הליכה בניחותא, בקצב אחיד אבל לא הסטרי, עם נשימות עמוקות אל הבטן והתמקדות בתנועות האגן?
ורד_לב*
הצטרפות: 24 יולי 2002, 23:08
דף אישי: הדף האישי של ורד_לב*

בעיות שונות בהריון

שליחה על ידי ורד_לב* »

מסכימה עם נועה, את לא אמורה להכניס את גופך לסטרס, אלא לזרום איתו בנוחות.
יכול גם להיות שאם תתמידי בהליכה (רגע, את לא אמורה עוד מעט ללדת?) זה ישתפר לאט לאט ותוכלי להגביר קצב.
ממליצה על הליכות בים, אם יש לך אפשרות, זה יכול מאד "לפתוח" את הנשימה ולהקל!
נעמה*
הצטרפות: 29 ינואר 2002, 22:03

בעיות שונות בהריון

שליחה על ידי נעמה* »

מה עושים נגד כפות רגלים חמות מים קרים לא עוזרים, הגבהה לא עוזרת. עיסוי לא עוזר .
בת_ההרים*

בעיות שונות בהריון

שליחה על ידי בת_ההרים* »

מתייעצים עם רופא שמבין עניין.
גבי*
הצטרפות: 09 אוגוסט 2003, 21:01

בעיות שונות בהריון

שליחה על ידי גבי* »

בשעה טובה, מצטרפת לשאלתך, דקירות באיזור הרחם והשחלות. שבוע 11.
מישהי יודעת? מכירה?
בת_ההרים*

בעיות שונות בהריון

שליחה על ידי בת_ההרים* »

בדרך כלל זה בגלל התמתחות הרצועות של הרחם ושינויים באגן. אבל מכיוון שאף אחת לא תיקח אחריות על עיצה כזו אם זה ב--אמת מטריד אתכן- לכו לרופא לקבל צפירת הרגעה (-:
גבי*
הצטרפות: 09 אוגוסט 2003, 21:01

בעיות שונות בהריון

שליחה על ידי גבי* »

אכן הלכתי לרופא אבל לא רק בגלל הדקירות, אלא בגלל דימום קל שנלווה לדקירות שהתחזקו.
הרופא לא ראה משהו מיוחד רק אמר לי לנוח ולא להתרוצץ. למחרת כבר נגמר הדימום, לשמחתי ולשמחת בן-זוגי.
רבקה*
הצטרפות: 18 אפריל 2004, 14:57

בעיות שונות בהריון

שליחה על ידי רבקה* »

בנות אני בשבוע שני וקצת והיה לי דימום, כזה שאפשר לנגב ונמשך אולי 3 שעות, למרבה הפלא אני לא מוצאת על זה חומר. אני מרגישה שהנפיחות שהייתה לי בבטן ירדה, ושאני יכולה לדחוף את הבטן פנימה- מה שלא היה קודם, האם למישהי יש ניחומים, והאם רופאה תוכל לבדוק אותי כבר בשלב זה?
שרון_ג*
הצטרפות: 30 אפריל 2004, 16:29

בעיות שונות בהריון

שליחה על ידי שרון_ג* »

כמובן שכדאי ללכת לרופא/ה.
שבוע שני של הריון או מהביוץ? (שבועות הריון כוללים בספירה גם את השבועיים שלפני הביוץ, כך שאני מניחה שאת מדברת על הריון בשבוע 4).
זה יכול להיות גם דימום של השרשת ההריון ברחם.
דימומים קורים פעמים רבות בשבועות הראשונים של ההריון. כ- 20% מההריונות נופלים בשליש הראשון, אבל דימום קל שפסק לאו דווקא מצביע על כך.
לכי לרופא טוב, ובשלב זה אל תדאגי יותר מדי.
הרה_דחוף*
הצטרפות: 21 ספטמבר 2004, 07:44

בעיות שונות בהריון

שליחה על ידי הרה_דחוף* »

כואבת לי הבטן מאתמול ויש לי דקירות בנרתיק לא כואב בטרוף אבל מחרפן. אני בחודש רביעי. אין ל י כוח ללכת סתם לרופא, מה גם שהרופא שלי לא מקבל היום במרפאה ואין לי טלפון שאני יכולה להתיעץ או משהו דומה. מה דעתכן המלומדת.?
שרון_ג*
הצטרפות: 30 אפריל 2004, 16:29

בעיות שונות בהריון

שליחה על ידי שרון_ג* »

כאבי בטן בהריון - דורש בדיקת רופא (מוניטור לפחות?)
גם אם הבעיה היא נניח דלקת בדרכי השתן או זיהום וגינאלי - כדאי שיראה אותך מישהו מקצועי.
אני יודעת שזה לא עוזר לך. Sorry, it's the best I can do.
הרה_דחוף*
הצטרפות: 21 ספטמבר 2004, 07:44

בעיות שונות בהריון

שליחה על ידי הרה_דחוף* »

גם אם אני בחודש רביעי וממילא אין כלום לעשות? הם לא עונים בטלפון ה-@#$%&
מתייעצת*
הצטרפות: 04 נובמבר 2004, 23:14

בעיות שונות בהריון

שליחה על ידי מתייעצת* »

מבקשת עצה עבור אחותי ההרה, לגבי ציסטה בתחילת ההריון, מישהו מכיר? שמע? תודה.
פלוני_אלמונית*
הצטרפות: 19 אוגוסט 2001, 22:52
דף אישי: הדף האישי של פלוני_אלמונית*

בעיות שונות בהריון

שליחה על ידי פלוני_אלמונית* »

מתי צריך ללכת לרופא ואיך יודעים מי רופא טוב?
אורית*
הצטרפות: 11 מאי 2002, 22:55

בעיות שונות בהריון

שליחה על ידי אורית* »

מתייעצת
גם לי היתה ציסטה בתחילת ההריון ואח"כ היא נעלמה
אני זוכרת שדי נלחצתי אבל שום רופא לא נלחץ מזה ככה שבסוף גם אני נרגעתי
אלמונית_תמהונית*
הצטרפות: 17 ינואר 2005, 08:23

בעיות שונות בהריון

שליחה על ידי אלמונית_תמהונית* »

איך אפשר לדעת אם ירדו המים?אני מתביישת לשאול, לא מאמינה שהגעתי למצב כזה , ובכל זאת. הרגשתי כמו פקיעה במקלחת . אם ירדו המיים פירושו של דבר שהם אמורים לטפטף גם אחרי היציאה מהמקלחת?
קרוטונית_מהמרק_הגדול*
הצטרפות: 25 יולי 2004, 19:10

בעיות שונות בהריון

שליחה על ידי קרוטונית_מהמרק_הגדול* »

אני לא מומחית, אבל הייתי שמה פד ובודקת לאחר זמן מה. למי שפיר יש ריח של זרע. וכמובן - הם אמורים להיות צלולים עד צהבהבים-שקופים (ואם הם לא, כדאי לגשת לבי"ח).
www*
הצטרפות: 17 ינואר 2005, 19:44

בעיות שונות בהריון

שליחה על ידי www* »

נדמה לי שיש היום איזה ערכה משוכללת סטייל בדיקת הריון שאמורה לזהות מי שפיר. חפשי בסופר פארם.
מיקי*
הצטרפות: 31 מאי 2002, 21:02

בעיות שונות בהריון

שליחה על ידי מיקי* »

מישהי סובלת מכאבים בבית השחי בהריון ? אחרי כמה שבועות של כאבים חזקים עד כדי הגבלת תנועה, נמצאו באולטרהסאונד שתי בלוטות לימפה ורקמת שד גלנדולרית שנגרמת מגודש רקמה אברנטית של השד בבית השחי. זה נורמלי ? כיצד מתמודדים עם הכאב ?
need_advise*
הצטרפות: 07 פברואר 2005, 17:12

בעיות שונות בהריון

שליחה על ידי need_advise* »

hello! sorry i can´t write in hebrew.
i have a problem, and i need to hear what other women think about it.
i met my doctor today, and she told me i do´nt have enough ´mei-shafir´, she gave me peels, and told me i need to lay down much nore. the thing is, that i get really dipressed if i´m not active enough, and this whole thing makes me a bit woried...
i´m on the 32 week.
will be verry happy to hear what u think. i can´t get information about this problem in any of the books which are avalble to me, and i do´nt live in israel, so i can´t look for a new book...
thank you!
תמר_ס*
הצטרפות: 30 יוני 2003, 10:48
דף אישי: הדף האישי של תמר_ס*

בעיות שונות בהריון

שליחה על ידי תמר_ס* »

לא מבינה כלום במיעוט מי שפיר אבל אולי כדאי להתייעץ עם עוד מישהו? את סומכת על הרופאה שלך?
ולמה הכדורים?
need_advise*
הצטרפות: 07 פברואר 2005, 17:12

בעיות שונות בהריון

שליחה על ידי need_advise* »

the pills are magnezium, it´s suposed to make more water.
i was seeing another doctor which i did´nt like, and came to this doctor from a recomendation of a friend. the dr. seems very trustble, but anyway i´m making ultrasound again soon.
יעל_ג*
הצטרפות: 16 ינואר 2002, 14:55
דף אישי: הדף האישי של יעל_ג*

בעיות שונות בהריון

שליחה על ידי יעל_ג* »

ל need advise - יש אתר מצוין באינטרנט בשיתוף עם בית חולים וולפסון ובו רופאי נשים עונים לשאלות של נשים הרות. כדאי לך לשאול שם. הכתובת היא:
www.starmed.co.il/forums
תיכנסי לחלק התחתון - התיעצות עם רופאים להריון ולידה. בהצלחה.
אוליב*
הצטרפות: 14 פברואר 2005, 10:41

בעיות שונות בהריון

שליחה על ידי אוליב* »

אני בשבוע עשירי להריון ובמשך 3 ימים יש לי דימום קל בגוון משתנה (חום/אדום). טרם בצעתי בדיקת אולטרה סאונד ראשונה. אני מחכה שסוף השבוע ייגמר ואוכל להבדק אצל הרופא, אבל ביינתיים מאד חסרת מנוחה. אשמח לקרוא חוות דעת של נשים שעברו "חוויה" דומה.
קרוטונית_מהמרק_הגדול*
הצטרפות: 25 יולי 2004, 19:10

בעיות שונות בהריון

שליחה על ידי קרוטונית_מהמרק_הגדול* »

מקווה שנבדקת בינתיים והכל בסדר.

להבא, דימום אדום בהריון הוא סיבה טובה מאוד ללכת מייד לחדר מיון ולא לחכות לרופא קופ"ח (דימום חום פחות מדאיג).
אומניקי*
הצטרפות: 06 דצמבר 2004, 16:00

בעיות שונות בהריון

שליחה על ידי אומניקי* »

שלום,
אני מאוד מקווה שתוכלו לעזור לי, ניסיתי גם בדף של הריון ראשון וגם ב'צמחי מרפא' אבל עוד לא קיבלתי תשובות... וזה כבר ממש בלתי נסבל:
אני בהריון ראשון, סוף שבוע 32, עם בצקות ברגליים כבר כמעט חודשיים וללא חשש לרעלת הריון. הבעיה שביומיים האחרונים המצב מאוד מאוד החמיר, כפות הרגליים הכפילו את גודלן (!!!) ואני לא נכנסת בשום נעל... ואני גם חושבת שהרגליים שלי בכלל, בירכיים ובברכיים התנפחו.
כל מי ששאלתי (ושאלתי!) אמר רק להרים רגלים למעלה ויעבור, אבל אני כמעט כל הזמן עם רגליים למעלה ואפילו אחרי לילה שלם אין שינוי במצב.
למישהי יש רעיון? בבקשה !!! כבר כואב לי לדרוך..
רוקדת_לאור_ירח*
הצטרפות: 03 דצמבר 2004, 17:39
דף אישי: הדף האישי של רוקדת_לאור_ירח*

בעיות שונות בהריון

שליחה על ידי רוקדת_לאור_ירח* »

אמר רק להרים רגלים למעלה ויעבור, אבל אני כמעט כל הזמן עם רגליים למעלה ואפילו אחרי לילה שלם אין שינוי במצב.
אני באמת לא יודעת, הפיתרון המקובל הוא אכן רגליים למעלה. חוץ מזה כדאי להוריד מלח מהתפריט. לא להוציא לגמרי, אבל מאחר ובכל דבר כמעט יש מלח מראש, אז אפשר להפחית מאד.
בת_ההרים*

בעיות שונות בהריון

שליחה על ידי בת_ההרים* »

אפשר לעסות את האיזור עם שמנים אתרים שיכולים להוריד את הנפיחות. למשל,ברוש.בספר "ניחוחות מרפא" שמביא מתכוני עיסוי למצבים שונים במינונים בטוחים מוצעת הנוסחא הבאה;
על 30 מ'ל( 2 כפות) שמן נשא כגון שקדים או זרעי ענבים להוסיף במדוייק
3 טיפות שמן זנגוויל
2 טיפות שמן ברוש
2 טיפות שמן לבנדר
לשפשף את הבצקת.
כמובן שזה בתנאי שההריון שלך תקין,בריא ונפלא.
את יכולה להכין כמות יותר גדולה לפי החישוב הנקל. שמן זנגוויל יותר קשה להשיג אז אולי פשוט תוסיפי עוד 2 טיפות ברוש וטיפה אחת לבנדר במקום. שמן ברוש מאד וזר בשחרור נוזלים.
גם לשתות הרבה חליטת סרפד יעזור. עד 3 ספילם ליום. 2 כפיות צמח לספל.
שיר*
הצטרפות: 23 פברואר 2003, 13:59

בעיות שונות בהריון

שליחה על ידי שיר* »

מישהו מכיר שמן נר הלילה לכאבים וגודש בחזה? האם אפשר להשתמש גם בהריון?
שרה_לה*
הצטרפות: 15 אוקטובר 2002, 10:38
דף אישי: הדף האישי של שרה_לה*

בעיות שונות בהריון

שליחה על ידי שרה_לה* »

דליות
לשרון קוצר יש איזה רעל שנוסה בהצלחה אצל שתי הריוניות.
בת_ההרים*

בעיות שונות בהריון

שליחה על ידי בת_ההרים* »

שיר אסור להשתמש בשמן נר הלילה בזמן ההריון ואם וכאשר אז רק בהדרכת מיילדת או מדריכת הכנה ללידה ומשבוע 38 . כל זאת בגלל ההשפעה המרככת שיש לו על צאוור הרחם וכל הרקמות באיזור.אני לא שמעתי עליו כבעל סגולות לכאבים וגודש בחזה. נסי להניח על החזה קומפרסים קרים.
הריונית*
הצטרפות: 25 מרץ 2004, 08:59

בעיות שונות בהריון

שליחה על ידי הריונית* »

יש משהו נגד חולשה אינסופית מתמשכת? אני נכנסת לחודש השלישי ולוקחת ברזל, ויטמינים ופולית בשעות הלילה, מישהי?
בת_ההרים*

בעיות שונות בהריון

שליחה על ידי בת_ההרים* »

יש משהו נגד חולשה אינסופית מתמשכת?
דיקור סיני וצמחי מרפא
הריונית*

בעיות שונות בהריון

שליחה על ידי הריונית* »

בת הרים, תוכלי לפרט, תודה
בת_ההרים*

בעיות שונות בהריון

שליחה על ידי בת_ההרים* »

דבר ראשון תעבירי את השעות של נטילת התוספים לשעות הצהריים. לילה זה לא טוב-הספיגה נמוכה מאד. ברזל וחומצה פולית לא לוקחים יחד עם מוצרי חלב, ביצים וקופאין. כדאי לקחת בצהריים יחד עם סלט חסה טוב או כל מה שכולל בתוכו ויטמין סי.
חוץ מזה תבדקי שהכדורים שאת לוקחת מתאימים לך. לפעמים יש בעיה בספיגה. האם את סובלת מעצירות בגללם?
לגבי דיקור סיני וצמחי מרפא- דיקור סיני מחזק את כל מערכות הגוף. את צריכה למצוא מטפל מנוסה שמתמחה בתקופת ההריון. מטפל כזה גם יוכל,במידת הצורך,להתאים לך פורמולה של צמחי מרפא לחיזוק הגוף בנוסף לדיקור.
בהצלחה.
שרון*
הצטרפות: 27 ספטמבר 2002, 14:27

בעיות שונות בהריון

שליחה על ידי שרון* »

מה עושים עם דלקת בדרכי השתן? אני יודעת לגבי מיץ חמוציות ומיץ פטרוזיליה בשלבים ראשונים אבל מה קורה אם זה הגיע למצב של דלקת? חייבים לקחת אנטיביוטיקה או שיש פתרון אחר ? (אני ממש ממש ממש לא רוצה לקחת אנטיביוטיקה!!!) תודה.
שרון*

בעיות שונות בהריון

שליחה על ידי שרון* »

שורף לי מבפנים, מה הטיפול הטבעי לזה?
תמר_מתחילה*
הצטרפות: 26 מאי 2005, 18:33
דף אישי: הדף האישי של תמר_מתחילה*

בעיות שונות בהריון

שליחה על ידי תמר_מתחילה* »

לשתות כוס מים קרים בלגימות קטנטנות
לאכול שקדים לא קלויים
לאכול מלפפון ירוק עם הקליפה
לשתות סודה
לא לאכול שלוש שעות לפני השינה (במידה שמופיע בעיקר בלילה)
להמנע משוקולד, קפה, עגבניות, מטוגן, חריף וכל מה שזיהית שצורב.
אם את בהריון- ללדת. עובר מיד...
בת_ההרים*

בעיות שונות בהריון

שליחה על ידי בת_ההרים* »

שרון לא כדאי לשתות חליטות פטרוזיליה בהריון שכן גם הן עלולות לגרום לראקציות של התכווצות הרחם(=צירים מוקדמים,הפלה). אפשר להשתמש בהומאופתיה.
שרון*

בעיות שונות בהריון

שליחה על ידי שרון* »

תודה
אני אכן בהריון אבל ממש בהתחלה שבוע 11 בסך הכל .
יכול ליהיות שגם מוקדם כל כך זה בגלל ההריון?|אוף|
תמר_מתחילה*
הצטרפות: 26 מאי 2005, 18:33
דף אישי: הדף האישי של תמר_מתחילה*

בעיות שונות בהריון

שליחה על ידי תמר_מתחילה* »

אוי S-: (אייקון של מישהו עם צרבת) זה אכן בגלל ההריון- הורמון הפרוגסטרון הוא הגורם לצרבות המגעילות. גם אני סבלתי קשות מצרבות בהריון- ממש מהיום הראשון. למעשה ככה גיליתי שאני בהריון- הלכתי לרופאת המשפחה כי פשוט היתי משוכנעת שאני מפתחת אולקוס,והיא שאלה אותי אם יתכן שאני בהריון... מה שאני יכולה להגיד, ואני יודעת שזה לא מעודד, זה שהצרבת עוברת מיד עם הלידה. אם המצב מאד גרוע את יכולה גם לקחת טאמס- מותר לנשים הרות.
אלה_מעיין*
הצטרפות: 15 יוני 2005, 22:58
דף אישי: הדף האישי של אלה_מעיין*

בעיות שונות בהריון

שליחה על ידי אלה_מעיין* »

הדבר היחיד שעזר לי לצרבות הבילתי פוסקות שהיו לי בהריון(אחרי שחלב ושקדים וכל השאר לא עזרו)היה שקדיה-מיצוי משקדים כמו טחינה,כפית אחת כזאת על נקי והכל היה יורד למטה...אפשר למצוא בחנויות טבע
שרון*

בעיות שונות בהריון

שליחה על ידי שרון* »

ביקרתי היום אצל הרופא והוא אכן אמר כל מה שאמרתן כאן
לאכול שקדים (לא שמעתי אף פעם) וגם לקחת טמס. אני מקווה שזה יחלוף זה מציק מאוד
אילה*
הצטרפות: 16 אוגוסט 2004, 11:41

בעיות שונות בהריון

שליחה על ידי אילה* »

אני גם בהריון , השני שלי . בהריון הקודם היו לי צרבות . עכשיו כמעט ולא .
אולי לא הגעתי לשלב שזה מכה בכל עוז , אני מכה 3 פעמים השולחן .
נראה לי שההבדל בין ההריון הקודם לבין זה : אוכל הרבה יותר טבעי , אין שום טיגונים , אין ממתיק מלאכותי ולא סוכר , בישול ביתי ולא מהעבודה ומזנונים וכ' .
אולי זה גם מבפנים -פחות חרדות מיותרות . לא שזכיתי פתאום בפיס או שעברתי לגור בשוויץ .
אני מודעת יותר למה שאני צריכה . אני צריכה הנחות , צריכה לעשות לעצמי חיים קלים כי אני כל כך כבדה .

מאחלת לך שתרגישי טוב , שהיה לך קל ונעים .
שרון*

בעיות שונות בהריון

שליחה על ידי שרון* »

תודה על העיצות אילה, אבל אני שומרת לא לאכול מטוגן ושטויות ובכל זאת שריפה בפנים. אמש'לי אמרה אולי אני צריכה לישון על כרית גבוהה אני אנסה 'נראה
לוטם_מרווני*
הצטרפות: 27 דצמבר 2003, 21:55
דף אישי: הדף האישי של לוטם_מרווני*

בעיות שונות בהריון

שליחה על ידי לוטם_מרווני* »

האם יתכן שכל פעם אחרי שאני שותה חליטת פטל- יש לי יומיים-שלושה של צירים מוקדמים ולא סדירים?
אני בחודש 8. תודה!
ירוק_ה*
הצטרפות: 18 מאי 2005, 17:40
דף אישי: הדף האישי של ירוק_ה*

בעיות שונות בהריון

שליחה על ידי ירוק_ה* »

לוטם,לפי מה שאני יודעת פטל גורם להתכווצויות של הרחם ולצירים מוקדמים, לכן מומלץ להתחיל לשתות אותו רק משבוע 36, וגם אז, אם מיד את מר גישה שזה מתחיל לך צירים אולי כדאי לחכות עד שבוע 39-40 עם זה...
אמא_נמרה*
הצטרפות: 07 אפריל 2003, 19:23

בעיות שונות בהריון

שליחה על ידי אמא_נמרה* »

זה גם מה שאני יודעת.
לוטם_מרווני*
הצטרפות: 27 דצמבר 2003, 21:55
דף אישי: הדף האישי של לוטם_מרווני*

בעיות שונות בהריון

שליחה על ידי לוטם_מרווני* »

פטל גורם להתכווצויות של הרחם ולצירים מוקדמים
אפסיק איתו לחלוטין ואראה אם אכן הצירים יעלמו. מקווה לכך.
נועה_בר*
הצטרפות: 20 יוני 2004, 22:33
דף אישי: הדף האישי של נועה_בר*

בעיות שונות בהריון

שליחה על ידי נועה_בר* »

זה גם מה שאני יודעת.
מקווה בשבילך שייעלמו הצירים
חו''לניקית*
הצטרפות: 14 אוגוסט 2005, 22:53

בעיות שונות בהריון

שליחה על ידי חו''לניקית* »

שלום לכולן, אולי מישהי מכן תוכל לעזור לי... אני בשבוע 19, הריון ראשון, ומאז שנכנסתי לשליש השני התחלתי להרגיש שהבטן התחתונה ממש מתקשה לי, לפעמים זה נראה כמו כדור טניס שרוצה לצאת לי מהבטן. בהתחלה חשבתי לתומי שזה אולי העובר או שק ההריון אבל כשביקרתי אצל הרופא הוא אמר לי שאלו התכווצויות של הרחם וקוראים לזה ברקסטון היקס ומכיוון שצוואר הרחם סגור אז אין בעיה. אבל מאז שהוא סיפר לי על ההתכווצויות שמתי לב שזה נמשך כל היום וכל הלילה, קראתי על זה קצת באינטרנט ואף אחד לא מדבר שם על ברקסטון היקס בתקופה כ"כ מוקדמת ובטוח שלא בתדירות כזאת. כמובן שנלחצתי והייתי אצל הרופא עוד 3 פעמים מאז וברוך השם כל בדיקה עד עכשיו היתה טובה. הרופא נתן לי כדורי רטודרין כדי לעצור את ההתכווצויות, אבל זה לא ממש עוזר... מאז אני כל הזמן בחרדות... אולי מישהי כאן עברה את זה ויכולה להרגיע אותי טיפה או אולי יש לכן עצה איך להפחית את ההתכווצויות או כל דבר אחר שעולה לכן בראש.....
סמדר_נ*
הצטרפות: 17 אוגוסט 2003, 20:40
דף אישי: הדף האישי של סמדר_נ*

בעיות שונות בהריון

שליחה על ידי סמדר_נ* »

קראתי על זה קצת באינטרנט ואף אחד לא מדבר שם על ברקסטון היקס בתקופה כ"כ מוקדמת ובטוח שלא בתדירות כזאת.
דווקא ב"מדריך הישראלי להריון ולידה" כתוב, למיטב זכרוני, שבריקסטונים יכולים להתחיל כבר מהשליש השני.
חו''לניקית*
הצטרפות: 14 אוגוסט 2005, 22:53

בעיות שונות בהריון

שליחה על ידי חו''לניקית* »

תודה סמדר, אני אבדוק את זה
לילך_*
הצטרפות: 30 אוגוסט 2005, 11:47

בעיות שונות בהריון

שליחה על ידי לילך_* »

אני החודש התשיעי להריוני וסובלת כבר כמה שבועות מכאבים בעצם החיק,בעיקר תוך כדי תנועה,התרוממות התהפכות וכו'.מישהי יודעת על זה משהו?
תודה לכל התייחסות.
חן*
הצטרפות: 16 יולי 2004, 00:41

בעיות שונות בהריון

שליחה על ידי חן* »

לילך קוראים לזה "כאב של נמוכות" ואני למרות שאיני נמוכה בהגדרה (בערך 1.65) סבלתי מחודש שישי ועד הלידה.

מצאי לך את התנוחות הפחות כואבות וזכרי שבסוף (אוטוטו) מחכה לך מתנה מדהימה ששווה את הסבלנות...
האשה_בסגול*
הצטרפות: 01 ספטמבר 2005, 02:45

בעיות שונות בהריון

שליחה על ידי האשה_בסגול* »

איפה נמצאת עצם החיק? האם מדובר על אזור החיבור בין הצלעות התחתונות? אני בשבוע 24 ובימים האחרונים יש לי כאבים נורא מציקים בצלעות התחתונות, שעוברים לפעמים לחלק המקביל בגב (אמצע הגב). אני מוצאת את עצמי מתפתלת על הרצפה בלילה בניסיון למצוא תנוחה פחות כואבת. בנתיים ללא הצלחה. אני כמעט לרא מתפקדת. האם זה לא מוקדם מדי לכאבים בצלעות? האם יש לכן הצעות- תנוחות, טיפולים (אולי אמבטיות?)? האם זה נמשך עד לסוף ההריון? האם רצוי ללכת לרופא להתייעץ? אגב, אני לא נמוכה.
היצ'ין*
הצטרפות: 01 ספטמבר 2005, 18:51

בעיות שונות בהריון

שליחה על ידי היצ'ין* »

יש לי אחות בת 38 ובהריון שני בשבוע ה11 בערך.אני כותבת כאן כדי לנסות למצוא מענה לקושי שלה.זה לא הריון פשוט-היא צריכה להזריק לעצמה תרופה לדילול דם שנקראת קלסקן.היא על כדורים פסיכיאטריים-ציפרמיל והיא מרגישה מאד מאד לא טוב.היא השמינה נורא בזמן הקצר שבו היא בהריון,היא תשושה ,כבדה ויש לה בחילות.הכי גרוע לדבריה זה זה שיש לה כאבי בטן אחרי שהיא אוכלת את הארוחה הכי קטנה שאפשר.היא גם מקיאה.אין לה כוח לכלום לדבריה והיא רק מנסה לשרוד את התקופה הזאת ומקווה שהעינינים ישתפרו בקרוב.אני יודעת שבחילות והקאות זו תופעה שכיחה למדי בשלושת החודשים הראשונים להריון ובכל זאת אולי משהו מכם יודע על תרופות הומאופטיות או דרכים אחרות להקל על מצבה?ואולי למישהו יש ניסיון עם ציפרמיל או זריקות לדילול דם?תודה
ירוק_ה*
הצטרפות: 18 מאי 2005, 17:40
דף אישי: הדף האישי של ירוק_ה*

בעיות שונות בהריון

שליחה על ידי ירוק_ה* »

איפה נמצאת עצם החיק זה ה- pubis
אלו עצמות באגן בחלק הקדמי, אלו שנפרדות לקראת הלידה לאפשר מעבר התינוק החוצה. לדעתי זה ממש מעליב לקרוא לזה כאבים של נמוכות ... האיזור הזה כואב כשיש עליו יותר מידי עומס, לרוב כתוצאה מיציבה לא נכונה. מכירות את העמידה הברווזית ההריונית של טוסיק בולט החוצה, בטן זרוקה קדימה ומטה, ובהונות רגליים פתוחות לצדדים? אז זה תורם לזה מאוד... משקל ההריון נופל שם כשהגב לא מיוצב נכון, שרירי רצפת האגן לא אסופים וחלשים.
כדאי לשים לב מתחילת ההריון ליציבה, ואם לא יודעים איך אז ללכת ללמוד, ולחזק את רצפת האגן, ולתרגל בקביעות משהו שמתאים להריון. אחרי שזה כבר כואב אז זה יותר מסובך, אבל אפשר לותר על תנוחות/ תנועות שמכאיבות, לשים כרית גדולה בין הירכיים (טוב גם לישון ככה) ויש גם טיפולים שאפשר לעשות עם רטיות ושמנים ארומטיים להקלה.
נויקה_ג'י*
הצטרפות: 08 אוקטובר 2005, 11:46

בעיות שונות בהריון

שליחה על ידי נויקה_ג'י* »

שבת שלום לבנות ישראל ההרות- ולאלה שאינן...
אני בשבוע שביעי להריון (מהביוץ- אחרת זה נחשב 9 -לא?!) בכל אופן, זה עוד נורא מוקדם אבל אני כבר מרגישה זיפת ולא יכולה לזוז רוב הים מזה שבוע.
יש לי בחילה ארוכה חלשה ומעצבנת מהבוקר עד הלילה, בלי הקאות. אין לי כוח לכלום ולאף אחד.
אני בריאה בדרך כלל, וצעירה. וזה הריון ראשון ורצוי מאד.
אני לוקחת ויטמין B 12 חומצה פולית וברזל של סולגאר. כי בבדיקות דם נראה שיש לי חוסרים אלו... אוכלת סבבה. אתמול אכלתי בשר בפעם הראשונה מזה שנתיים. חשבתי שיעזור.
אני גם מטופלת בהומיאופתיה.
יש עוד 7 וחצי חודשים- אני צריכה אנרגיה... אי אפשר רק לשכב כל היום.מה לעשות?
אמא_של_ליה*
הצטרפות: 05 אוקטובר 2005, 12:35
דף אישי: הדף האישי של אמא_של_ליה*

בעיות שונות בהריון

שליחה על ידי אמא_של_ליה* »

נויקה,
יוגה. ניסית? קשה להביא את עצמך לשיעור, אבל זה מתגמד לעומת ההרגשה בסופו.
אני התחלתי איינגר יוגה בשליש הראשון ובשבוע 16 כבר הייתי מכורה לגמרי. פעמיים בשבוע לפחות.
חוץ מההרגשה הכללית בהריון, זה גם הביא אותי ללידה גמישה וחזקה כמו שלא הייתי מעולם (ואכן היתה לי לידה קצרה ולא קשה).
מקווה שהרגשתך תשתפר ממש בקרוב. השבועות הראשונים ידועים כמעייפים במיוחד, אם אני לא טועה.
חיבוק (אני לא מוצלחת בהבעות)
בת_ההרים*

בעיות שונות בהריון

שליחה על ידי בת_ההרים* »

נויקה תאכלי יותר ארוחות קטנות יותר פעמים ביום.
ותני לעצמך טיפולים בדיקור סיני כל ההריון-מעולה.
נויקה_ג'י*
הצטרפות: 08 אוקטובר 2005, 11:46

בעיות שונות בהריון

שליחה על ידי נויקה_ג'י* »

בוקר אור!!
תודה לכן על התגובות והחיבוקים.:-)
שעון החורף הזה זה משהו... לא מספיק שקודם הייתי נרדמת בין שמונה לתשע בערב, עכשיו זה כאילו שבע!!
אז כמה אפשר לישון? קמים בארבע כמובן... ואז אם נרדמים לעוד קצת- קמים בשש.
החולשה והבחילות עדיין כאן. אין הרבה מה לעשות. אני מסתובבת עם קרקרים, אוכלת בכייף, שותה.. אבל עדיין אין לי כוח.
אפרופו יוגה- אני אכן עושה. או יותר נכון- עשיתי. בשבוע האחרון רק המחשבה על ההליכה לשם מרדימה אותי.
אולי אני אכריח אותי ללכת היום.
ביי
נתוש*
הצטרפות: 08 ספטמבר 2005, 12:21

בעיות שונות בהריון

שליחה על ידי נתוש* »

הי נויקה, אני בשבוע 20 ושלושה חודשים סבלתי מבחילות כמעט כל היום, ממש סיוט, אפילו ירדתי במשקל.
העצות שהבנות נתנו לך מעולות, אך לא תמיד עוזרות לכל אחת (לי בכל אופן). חמודתי, אין מה לעשות, חכי בסבלנות זה יעבור, גם אני חשבתי שזה ימשך כל ההריון, אבל עובדה, זה עבר. (אולי יש לך בת, יש אמונה תפלה שאומרת שהריון עם הרבה בחילות - סימן לבת), לי באמת יש בת אחרי שני בנים ואכן ההריון הזה שונה מההריונות הקודמים. חיזקי ואמצי ו... בהצלחה!!
סימבה*
הצטרפות: 06 יולי 2005, 16:44

בעיות שונות בהריון

שליחה על ידי סימבה* »

שלום לכולן... אני מקווה שמישהי עדיין נכנסת לכאן כי לא כתבו הרבה זמן...
נראה שאני מפזרת הודעות במדורים שונים לכל מני בעיות שיש לי...עברתי על הדף ולא מצאתי משהו שדומה לשתי בעיות הנוספות שלי (חוץ מהבחילות, הקאות וכו'): (אני בשבוע 16)
  1. יש לי מדי פעם, מתחילת ההריון, כאבי בטן עזים ואיומים, הם באים בגלים (עולים ויורדים) ומזכירים כאב של קלקול קיבה. לעיתים זה משתחרר עם ההליכה לשירותים, לפעמים זה משתחרר עם גזים נוראיים ולפעמים זה לא משתחרר ואני מתפתלת!! אני לא אוכלת מטוגנים, מאכלים מטובלים ושאר מטעמים שידועים ביצירת גזים!! זה מתסכל, ההרגשה היא כאילו העובר נמעך מהנפיחות בבטן...
  2. אני מקיאה בד"כ בכיור בממוצע פעמיים ביום, ואני מרגישה שהשריר של הישבן מתכווץ מפעם לפעם יותר יותר (רק בצד ימין משום מה) עד שהיום הרגשתי שאני ממש לא יכולה לעבור מעמידה לישיבה, או כל מני תנועות אחרות (אפילו שיעול), שפשוט גורמים לכאב נוראי בשריר ומקרינים כלפי מעלה (כמו כשנתפס הצוואר ובטעות מסובבים לכיוון התפוס ומרגישים כאב חד שמקרין לכל הסביבה)... אני מקווה שזה באמת שריר, אולי זה שבר מאמץ?!?
האם משהי חוותה אחת או את שתי התופעות? האם יש עצות??
אומרים שהריון הוא לא מחלה, תאמינו לי, מה שאני חווה עכשיו (עם כל הבעיות - גם אלה שלא מפורטות כאן), זה מרגיש יותר ממחלה...
פלוני_אלמונית*
הצטרפות: 19 אוגוסט 2001, 22:52
דף אישי: הדף האישי של פלוני_אלמונית*

בעיות שונות בהריון

שליחה על ידי פלוני_אלמונית* »

לגבי כאבי הבטן - אם את לוקחת ברזל אולי תחליפי את הסוג, לגבי שריר שנתפס, זה בד,כ מחוסר של אבץ\מגנזיום, לי המליצו לקחת אומגה 3.
הריונית*

בעיות שונות בהריון

שליחה על ידי הריונית* »

האם מישהי חוותה כאב בצד אחד בצלעות, ממש כאילו משהו שם חטף מכה איומה ?
כל נגיעה שם מקפיצה, וקשה מאוד לשכב ולהתרומם משכיבה, הכי נוח לעמוד/לשבת.
אפילו הייתי חושדת לאיזה סדק - חברה אמרה שבהריון זה עשוי לקרות, בעקבות הלחץ על כל האברים שנדחקים.
יתכן שזה שהייתי מאוד מקוררת והשתעלתי קשות, תרם לזה?
בסוף השבוע זה מאוד החמיר, עד כדי כאבים עזים מאוד כרגע.
מתלבטת אם לנסוע למיון :-( אבל יש שם בעיקר המון מחלות וממילא לא יוכלו לעשות לי צילום.
יש עצה?
שלומית*
הצטרפות: 13 יוני 2001, 16:37

בעיות שונות בהריון

שליחה על ידי שלומית* »

סימבה יקרה,
בקשר לכאבי הבטן (וגם ההקאות בעצם) אני חושבת שכדאי לך ללכת לנטורופט\ית או מרפא\ה סיני\ת. בהריון האחרון שלי היו לי גם בעיות עיכול למיניהן ועצות לשינויים בתפריט שקיבלתי העלימו את הבעיות.
הריון מבריא ונפלא לך.
עירית*
הצטרפות: 22 ינואר 2003, 11:43

בעיות שונות בהריון

שליחה על ידי עירית* »

להריונית, באיזה שבוע את? את עדיין סובלת מזה?
כי לי היה דבר כזה אבל בשל תנוחת העובר
בת_ההרים*

בעיות שונות בהריון

שליחה על ידי בת_ההרים* »

הריונית אל תדאגי. זה יכול להיות בהחלט בגלל שיעול מאומץ. זה גם יכול להיות איזה עצב רגיש שנלחץ כתוצאה מהתרחבות הרחם על חשבון נפח הבטן.ועצב כזה עשוי לכאוב.
בעיות_בחודש_רביעי*
הצטרפות: 31 ינואר 2006, 10:31

בעיות שונות בהריון

שליחה על ידי בעיות_בחודש_רביעי* »

אני בחודש רביעי ויש לי כאבי בטן שמרגישים כמו משהו משולב בין בעיות עיכול לכאב כללי עמום (קצת מזכיר לפני מחזור נדמה לי). חוץ מזה יש לי מדי פעם כאבים בבטן התחתונה שמאוד מתקשה ומרגיש כאילו השרירים (של הרחם?) נמתחים. אני קצת מודאגת, יש למישהי עצה.
ואם כבר אז בעיה נוספות - למישהי יש פתרון טוב להתמודדות עם כאבים עזים בפטמות? כאלה שנגרמים מתחושת קור ולא עוברים כ"כ מהר.
תודה מראש על כל עזרה ותמיכה.
מקווה_לטוב*
הצטרפות: 31 ינואר 2006, 12:20

בעיות שונות בהריון

שליחה על ידי מקווה_לטוב* »

כרגה חזרתי מבדיקת אולטרהסאונד ראשונה וגילו שיש לי רחם דוקרני... מה לעזאזל זה אומר? הריון ראשון כמובן, רק שבוע רביעי...
מקווה_לטוב*

בעיות שונות בהריון

טוב, חרשתי את האינטרנט ועכשיו אני יודעת מה זה אומר. דרך אגב נכנסתי להריון בנסיון הראשון (אם זה קשור למשהו, פשוט כתוב שלבעלות חרם דו-קרני לוקח זמן להקלט). אבל יש הרבה הפחדות- סיכון גדול להפלות, ניתוח קיסרי.....
עצות? הרגעות?
ורד_לב*

בעיות שונות בהריון

שליחה על ידי ורד_לב* »

תגלי גם לנו מה זה "רחם דוקרני"
>ורד עוד לא שמעה עד היום...<
מקווה_לטוב*

בעיות שונות בהריון

ורד שלום,
רחם דו קרני היא רחם שבשלב העוברי (של בעלת הרחם) שני חלקיה לא התחברו. כך נוצר רחם "כפול", כל חלק מחובר לשחלה אחת. יש רמות שונות של התחברות שישפיעו על גודל המחיצה בין שני צידי הרחם.
זה מה שהבנתי בינתיים.
בת_ההרים*

בעיות שונות בהריון

שליחה על ידי בת_ההרים* »

לחודש רביעי שמודאגת.הצטרפי לחוג יוגה לנשים בהריון,לכי ברגל,תבלי,איכלי טוב,שתי הרבה,ותהני מההריון. הדאגות ירפו ממך קצת....הריון זה תזוזה בגוף,אברים מפנים מקום לרחם הגדלה,הגוף משדר אי נוחות לעיתים בגלל השינויים.אולי קצת דיקור סיני יעודד אותך? שיהיה בהנאה {@
ורד_לב*

בעיות שונות בהריון

שליחה על ידי ורד_לב* »

מקווה לטוב, תודה "דו- קרני" נשמע כבר אחר מ"דוקרני" :-)
בהריון_ראשון*
הצטרפות: 15 פברואר 2006, 09:40

בעיות שונות בהריון

שליחה על ידי בהריון_ראשון* »

שלום יקרות,
מצטערת אם זה יצא ארוך. יש לי כמה שאלות לגבי תופעות של הריון. אני בתחילת חודש שישי, ונתקלת בכל מיני שינויים גופניים המרחשים כל הזמן. רציתי לשאול אם עוד נשים חוו שינויים כאלה, ואם כן - מה מקורם ועל מה הם מעידים.
  1. מאז תחילת ההריון יש לי גודש באף. זה לא צינון, רק אף סתום כשאני קמה בבוקר, וזה משתחרר אחרי קינוחו. אני יודעת שזו תופעה נפוצה, אבל בשבועות האחרונים לעיתים אני מגלה גם מעט דם בקינוח הבוקר, ואין לי הסבר. מכירות? דורש תשומת לב מיוחדת?
  1. השדיים שלי משתנים ללא הרף, וזה נהדר ומשמח. אבל לאחרונה הופיעו לי נקודות כהות (בשרניות) על קצה הפטמה. ידוע לי שהפטמות מתכהות בהריון, אבל האם הנקודות הכהות זה חלק מזה?
  1. ועוד לגבי השדיים - הם מגרדים בתקופה האחרונה. אני מניחה שזה גם קשור לשינויים שהם עוברים, אבל לפעמים זה מציק לי. מישהי חוותה? יש פתרונות?
  1. ממש בימים האחרונים החלו כאבי גב תחתון. אני יודעת שזה רגיל מאד לקראת סוף ההריון, אבל בחודש שישי? (והבטן שלי מאד קטנה בינתיים, אז היא לא אמורה להכביד.) אני עוסקת בפעילות גופנית ועושה יוגה, וחושבת שאולי זה משהו שקשור ליציבה שלי שהשתנתה בהריון. האם למישהי יש עצות? (מלבד, כמובן, הורדת הילוך, שאין לי ספק שזהו מסר חשוב של הכאבים, ואני מאמצת אותו בהבנה).
תודה על תשומת הלב ועל תשובותיכן.
רק_טוב*
הצטרפות: 15 ינואר 2005, 01:32

בעיות שונות בהריון

שליחה על ידי רק_טוב* »

הריונית יקרה @}
הסירי דאגה מליבך, כל התופעות שתיארת הן נורמליות ומוכרות, כולל הדמם באף והנק' הבשרניות בפטמות (אם אני לא טועה יש מענה יותר מפורט על כך במעלה הדף). בנוגע לגירוד בשדיים, את יכולה למרוח אלוורה זה עוזר.
בעניין כאבי הגב התחתון, תבדקי אולי את לא ישנה בתנוחה שמטיבה עם הגב שלך, תנסי אולי לשנות תנוחה, או להיעזר בכרית.
תהני מהריונך, הרבה הצלחה, שלווה ואושר
כואבת*
הצטרפות: 12 דצמבר 2005, 23:56

בעיות שונות בהריון

שליחה על ידי כואבת* »

שלום לכולן,
אני בשבוע 35 בהיריון ראשון. וכבר 3 שבועות שאני יושבת בבית ולא הולכת לעבודה. למעשה כבר לא יוצאת לשום מקום. יש לי כאבים חזקים מאד במפרק שבין הרגל לאגן, כאבים כ"כ חזקים שאני מתקשה ללכת אפילו לשירותים.
אורתופד אמר שהוא רק יכול לנחש שזה בריחת סידן באגן אבל מבלי לעשות צילום הוא לא יכול לעזור. רופא הנשים אומר שזה אולי שחיקה של הסחוס אבל הוא לא מודאג כל זמן שההיריון תקין. אחות מיילדת אמרה שזה כנראה ההורמון שמופרש בהיריון וגורם לריכוך העצמות באגן כדי שיתרחב.
עשיתי מסג' אצל מישהי וזה לא עזר וכן עשיתי 3 טיפלים של דיקור סיני.
מישהי יכולה להציע מה עושים? אני לא יוצאת מהבית ויש לי עוד לפחות 5 שבועות להעביר. אני צריכה לעשות עוד כמה בדיקות לפני הלידה ואני פשוט לא רואה את עצמי יוצאת מהבית.
אפילו חשבתי לפנות לחדר מיון ולהקדים את הלידה?
מישהי יכולה לעזור?
ורד_לב*

בעיות שונות בהריון

שליחה על ידי ורד_לב* »

ייתכן וקשור לריכוך האגן, אולי קשור לעומס המשקל ותנוחות שלך בכל מיני מצבים.
לי מאד עוזר במצבים שכאלה להיעזר בטיפול במגע. הבנתי ממך שעברת כבר כמה, אולי פשוט עוד לא מצאת את השיטה/ המטפל המתאים!
שווה להמשיך לחפש, לא כדאי להזניח את זה וכן חשוב להניע את הגוף כדי לחדש זרימת דם למקום ולאפשר תנועתיות למפרקים באזור.
יכולה להמליץ לך על מישהי בפרדס חנה (והסביבה), אם את מפה.
בהריון_ראשון*
הצטרפות: 15 פברואר 2006, 09:40

בעיות שונות בהריון

שליחה על ידי בהריון_ראשון* »

רק טוב, תודה לך על תשובתך,
ובכל זאת אני מחפשת עוד רעיונות. אני לא מודאגת מהמצב, אבל כן מוטרדת מהכאב בגב התחתון, וקצת גם מהגירוד בשדיים, והייתי שמחה לרעיונות לטיפול בהם (אלוורה לא עזרה לשדיים, ותנוחת השינה שלי נוחה לי מאד). ייתכן שכאב הגב קשור ליציבה לא נכונה, אבל אני לא יודעת איך לפתור.
תודה
שירי*
הצטרפות: 27 דצמבר 2003, 20:47

בעיות שונות בהריון

שליחה על ידי שירי* »

אני בהריון ראשון שלי בת 31,בחורה בריאה מטבעי, עברתי שנה וחודשיים טיפולים בגלל בעית זרע בלבד שנה הזרעות ועכשיו IVF ראשון ולשמחתי והפתעתי נקלטתי ויש לי אפילו תוצאה טובה, הביטא יצאה 146 לאחר 12 יום שזה הריון מצויין, מאחר ולקח לי מעל שנה להכנס להריון אפילו שזאת היתה בעית זרע ונכנסתי בIVF ראשון ברגע שנפתרה הבעיה, יש לי כל הזמן חששות, כבר חמישה ימים אני בודקת כל הזמן עם בדיקה בייתית ורק שאני רואה + אני נרגעת מחדש, אני חוששת גם מהאולטרא סאונד בעוד שבועיים, האם הסיכוי להריון מוצלח מIVF הוא אותו סיכוי מיחסים רגילים, ואיך עליי להתגבר על החרדה?
כואבת*
הצטרפות: 12 דצמבר 2005, 23:56

בעיות שונות בהריון

שליחה על ידי כואבת* »

ורד לב תודה על תשובתך.
אני גרה בגליל בגוש שגב (אם את מכירה), בערך שעה נסיעה בפרדס חנה, כך שאשמח לקבל פרטים של המטפלת שהמלצת עליה.
מה דעתך על זירוז לידה בשבוע 37? אני פשוט לא רואה את עצמי ממשיכה עם המצב הזה עוד 5-7 שבועות.
תודה
שליחת תגובה

חזור אל “בעיות נפוצות בזמן ההריון”