גבולות האינטימיות בין ילדים

מיכל*
הצטרפות: 09 אוקטובר 2001, 17:11

שליחה על ידי מיכל* »

תודה עדי א שהצטרפת!
בפתיחת הדף שלי קיוויתי לנהל פה דיון פתוח עם עוד אמהות וזוויות על גבלות האינטימיות בין ילדים בכלל ובין אחים בפרט.
שמחה מכל תגובה ובאאמת מחכה שעוד אמהות ישתפו @}

קראתי את כל הדיונים שמצאתי פה באתר שקשורים לנושא וכאמור הסתייגתי מההגדרה "סקס בין ילדים". עצם ההגדרה מיד יוצרת איזה דיסאוננס- סקס וילדים זה אכן משהו שלא מסתדר.
לעומת זאת מיניות אצל ילדים היא דבר כל כך טבעי וחשוב.
אבל אולי הכי חשוב בעיני הוא איזה מסר אנחנו מעברים לילדים. האם אנחנו משדרים להם שזה נושא משוחרר שאפשר לדבר עליו או האם אנחנו מעבירים מסר של בילבול ובהלה.

אני יוצאת מתוך נקודת הנחה שמשחקי מין מוקדמים הם חלק מההתפתחות המינית התקינה, הבריאה וההכרחית של ילדים. כלומר התגלית המרעישה שיש איזורים שבהם יש תחושות מענגות היא אכן תגלית מרעישה! והיא גם מצביעה על כך שהם יצורים מיניים ובריאים בגופם. אחר כך מגיעות הנורמות החברתיות אותם חשוב להעביר הלאה: לא בציבור, בפרטיות, לא נוגעים לאחר, לא נותנים למישהו לגעת לך.
רק שמהר מאד (אם לא מפריעים להם) ילדים מגלים שאפשר לשחק משחקים מיניים עם פרטנר- ומי יותר זמין מהאח שישן ומתקלח איתך מדי יום?

ולשאלתך: אז מה היה שם שהבהיל?
אני חושבת שמה שהכי הבהיל אותי היא התגובה שלי כשתפסתי אותם. כלומר יותר מהמעשה עצמו נבהלתי מהתגובה שלי ומהפאניקה והכעס שיצאו שם עליהם.
למה הגבתי ככה? כי באותו רגע הם חצו גבול שהצבתי להם בנוגע למיניות- עד אז המסר היה לכל אחד יש את הבולבול שלו הפרטי ושלא נוגעים באברים פרטיים של מישהו אחר.
התמונה של אחד מנשק לשני את הבבולבול הבהילה אותי (מה גם שמיד זה עשה לי קונוטציה של אקטים מיניים של מבוגרים).

הפחד הכי גדול שלי בתור אמא הוא לשבש להם את החיוניות והחקירה הטבעית והאמיתית שלא קשורה בהכרח לבילבול שאנחנו חשים כחברה בנוגע למינית.
אני מפחדת לחרוט להם איזה בילבול בסיסי שקשור להתנהלות המינית שלהם. התגובה שלי (האינסטנקטיבית אומנם, אבל גם נטועה חזק בנורמות חברתיות) שעלתה הבהילה אותי (ואותם).
הכי מפחיד אותי (באמת שיותר מהכל) היא להבהיל, לבלבל או לגרום להם איזושהי שריטה לגבי משהו שלהם עדיין יש באופן בריא וטבעי.
כועסת על עצמי על זה שמיד האשמתי את הבכור (כי הוא יותר גדול ויותר מיני).
לא ניראה לי שזה נעשה בכפיה ושהצעיר סבל- בחיים לא ראיתי את שניהם כל כך עולצים ושמחים.
יכול להיות שהבכור (שמפותח יותר) הגה ויזם (הוא לרב זה שממציא את המשחק החדש) אבל חוזרת על זה שלא ניראה לי שהיתה שם כל כפיה.

כשהגבול נפרץ מיד עלו אצלי שאלות אמיתיות עם עצמי וסתירות בין הביוגרפיה המינית שלי והמסרים שאני מעבירה לילדי:
-*זכרון של משחקי מין משותפים שאני ואחותי נהננו מהם (אוננות משותפת- כל אחת לעצמה אבל ביחד)
  • משחקי מין מתקדמים עם חברה הכי טובה במשך כל שנות התרום התבגרות- שתיים עשרה עד ארבע עשרה (עד שעברנו לבנים (-: )
  • אפילו יש לי זיכרון ילדות אחר, מוקדם יותר, שבו אני ישנה אצל חברה (בטח בגיל שבע, שמונה) ולפני השינה אנחנו מדברות על בנים ועל אוננות ואז חברה שלי אומרת שאמא שלה אמרה לה "שזה לא מנומס לאונן" זה שיעשע אותי אפילו אז, כי אני חשבתי שנימוס קשור להתנהלות בחברה ואילו אנחנו היינו מאחורי דלת סגורה. הכל מאד מבולבל. מסרים סותרים.
השאלות שאני רוצה לעלות פה בדף קשורות באמת לאיפה להציב את הגבולות. מתי להעלים עין ומתי להתערב?
עוד דבר שקשור בהצבת הגבולות- אני חושבת שהיה לי יותר קל להסביר לנערה מתבגרת את הבעיתיות בלעשות סקס מוקדם מידי (סכנות אמיתויות כמו חוסר בשלות, כאב, הריון, ניצול של בנים) מאשר לילדים קטנים שבסך הכל משחקים ואין שם סכנה של ממש- בדיוק כמו הדוגמא של מישהי פה שהשוותה משחקי מין בין ילדים לאכילת פטריות מורעלות שמתים מהם.
ילדים הם יצורים ראציונליים- אם יש שם סכנת מוות הם יזהרו! אבל אם יש שם סכנה לא ברורה, חברתית, מוסרית זה אכן מבלבל- כי מה כבר יכול לקרות מי משחקי מין מוקדמים? אז אחד נוגע לשני- מתים מזה? ונגיד ששני הצדדים בעינין (מה שניראה לי היה שם) מה הנזק? איפה להתערב ואיפה להניח?

מחכה לשמוע עוד קולות
מיכל*

שליחה על ידי מיכל* »

אום אל קיציס- רק עכשיו ראיתי שכתבת...
החשש שלי הוא שהגדולה נמצאת במקום שבו ההתנסות משעשעת ומענגת, והקטנה עוד לא נמצאת שם, אבל אחותה מכניסה אותה לשם מתוך העניין שלה.
מתחברת לגמרי לחשש.
אז מה עושים? מפסיקים מקלחות מהנות ביחד? מתערבים ללא הפסק? מדברים עם הגדול?
באותו יום שתפסתי אותם הרגשתי שהפנתי את הכעס כלפי הבכור וגרמתי לו לרגשות אשם )-:
קוראת*
הצטרפות: 26 מאי 2003, 23:12

שליחה על ידי קוראת* »

אני חושבת שזה די ברור שאת צריכה לעשות קצת הפרדת כוחות לזמן מה. שלא יעשו אמבטיה יחד ולא יהיו עירומים יחד. קצת להרגיע את הלהט ולהסב את תשומת לבם לדברים אחרים.

אני בעד התייחסות כמה שיותר נון-שלנטית לגוף ולמין, אבל לי יש זכרונות די מבאסים מהתנסויות מיניות קלילות ביותר עם בן דוד שלי בגיל צעיר.
אין מה לעשות, יש פה קצת גילוי עריות.

אבל בוודאי שאי אפשר לתת להם להיות עירומים יחד כל כך הרבה (שזו סיטואציה שמעוררת מינית את בנך הבכור) ואז לכעוס עליהם שהם מתנסים.
עדי_א*
הצטרפות: 18 אוקטובר 2001, 23:06
דף אישי: הדף האישי של עדי_א*

שליחה על ידי עדי_א* »

מיכל,
אני שמחה שחשתי מעבר למסך המחשב מה שאת חשת, שהאפקט המיני של נשיקה באיבר מין הוא אקט של מבוגרים, ולא של ילדים.
לדעתי יש בזה משהו מבהיל באמת, כלומר, מאיפה הוא קיבל את הרעיון הזה? אני יודעת שזאת מחשבה מלחיצה לחשוב, אבל הייתי מבררת איתו מאיפה לקח את הרעיון.
מיכל*

שליחה על ידי מיכל* »

הי עדי א
קראתי את דבריך: לדעתי יש בזה משהו מבהיל באמת, כלומר, מאיפה הוא קיבל את הרעיון הזה? אני יודעת שזאת מחשבה מלחיצה לחשוב, אבל הייתי מבררת איתו מאיפה לקח את הרעיון.
אני יודעת שאין מצב שהוא ראה את זה בטלויזיה וגם לא בבית ובטח שלא בבית ספר...
יש מצב שנשיקות נכנס אצלו לקטגוריה של אינטימיות- בשילוב עם הריגוש שבסיטואציה. ההנחה שלי היא שהקונוטציה ה"פורנוגרפית" או אפילו ה"גרפית" של מבוגרים היא משהו שקיים אצלינו המבוגרים ולאו דווקא משהו שהוא למד מאיתנו הגדולים. יש מצב שזוהי השתלשלות טבעית (כמו אוננות לדוגמא) של האינסטיקטים המיניים- מה דעתך?
(במשפט הצהוב כתוב ש: "הספק מבורך")
מיכל*

שליחה על ידי מיכל* »

קוראת- הפרדת כוחות במקלחת עלולה להתפרש כתגובה- עונש על המעשים האינטימים. זה כאמור הדבר שהכי מפחד אותי- אובר ריאקציה וכתוצאה רגשות אשם ובילבול של הילדים.
חוץ מזה שהם תמיד התקלחו ביחד ונהנים מאד מהזמן הזה שלהם.
מיכל*

שליחה על ידי מיכל* »

באופן כלללי האינסטינקטים שלי אומרים לי לעשות "שיעורי בית" לעצמי, לפני שאני נסחפת לאמוציונליות וריאקציות אימפולסיביות על התקרית, שעשויות לבלבל את הילדים.
אני רוצה להגיע למצב בו הגבולות יהיו ברורים לי
לא בא לי להגיב בנחרצות לסיטואציה שהתרחשה, מרגישה שיותר מתאים לי להבין את הקו שבו אני נוקטת עם הילדים.
בקיצור לגמרי מזדהה עם שם הדף.
אני רוצה להבהיר לעצמי את הגבולות והחוקים ולא להגיע למצב שבו הם נענשים על משהו שהוא חלק מההתבשלות המינית הטבעית שלהם.
מקוה שאני מובנת...
מיכל*

שליחה על ידי מיכל* »

קוראת כתבת ש:
אין מה לעשות, יש פה קצת גילוי עריות.
ממש, אבל ממש לא מסכימה!!!
גילוי עריות זה קיום יחסי מין עם בני משפחה. אני בכלל לא מכניסה את ההתנסויות המיניות הראשוניות האלה לקטגוריה של "יחסי מין".
בגלל זה כל כך נרתעתי משם הדף סקס בין ילדים צריכה עזרה.
משחקי המין המוקדמים האלה אינם מין ואין לבלבל את שני הדברים. משחקי המין הן הכנה של הגוף לדבר עצמו. זהו תהליך שלוקח עשרות של שנים (במקרה הטוב (-:)
אלה הם רק ניצנים ראשוניים ויש לנהוג בהם בעדינות ובחמלה ולא לדרוך עליהם ולהפחיד אותם עם מושגים כמו "טאבו" ופחדים שלנו.
כמו כל אמא, אני מקוה שהילדים שלי יגדלו בריאים וחזקים, משוחררים מפחדים ודעות קדומות אבל עם גבולות ברורים. ושיגיעו בשלום לבשלות ובגרות מינית, כלומר לגיל שבו הם יכולים לבצע בחירות בביטחון ובשיקול דעת ורק אז יוכלו להתנסות בדבר עצמו (משוחררים מהעכבות שלנו של סקס וזוהמה).

יש כאן לדעתי השתלשלות טבעית של ארועים: הילד מגלה את מיניותו. מתלהב. לומד לענג את עצמו בדרכים שונות ובמשחקים שונים, מתלהב, תגלית המאה- מה שלא ישתף את אח שלו בתגלית? "איזה כיף זה לעשות נעים" ופתאום..."איזה כיף זה לעשות נעים ביחד". הכי טבעי שיש (ואין לי אג'נדה נסתרת ולא קראתי ספרים. ככה מניסיון)
ניראה לך שילדים בגיל הזה אמורים לדעת מגילוי עריות? אלה הן אינטראקציות שבאופן טבעי קורות בין ילד לעצמו, בין ילד לחבריו לגן ו...כן גם בין אחים. שני אחים שנמצאים כל היום ביחד, מתקלחים יחד, ישנים יחד, משחקים, אוכלים, לומדים, הכל ביחד- אז דווקא זה לא... אסור. טאבו. גילוי עריות.
קוראת*
הצטרפות: 26 מאי 2003, 23:12

שליחה על ידי קוראת* »

ניראה לך שילדים בגיל הזה אמורים לדעת מגילוי עריות?
או שלא הייתי ברורה, או שאת מאוד לחוצה ומגיבה מתוך זה.
לא התכוונתי בשום אופן שתדברי איתם על גילוי עריות, או בכלל שתדברי איתם.
אני בעד יחס חופשי ובריא למין ולגוף.
עם זאת, נשמע שיש תקופה של ריגוש מיני אצל הבכור (מה שמועבר גם לקטן)--גם אם זה ריגוש של ילד ממש צעיר. על כן כדאי להפסיק "לשים לו מול העיניים" את גופו העירום של אח שלו. בייחוד שאמרת בעצמך שהוא טיפוס מיני. פשוט כדאי להעביר אותו בלי שום דיבורים מהערוץ הזה לעיסוקים אחרים. חלק מהמיניות נובע מנוכחות רבה של איברי מין של מישהו אחר לידו. פשוט צריך להרגיע את המערכת.

משום כך אני גם בכלל לא חושבת שאת צריכה לדבר איתם על אמבטיות לחוד, אלא פשוט לדאוג איכשהו שהסיטואציה תהיה כזאת שכבר קילחת את הצעיר במקרה אחה"צ והבכור מתקלח בערב.
עדי_א*

שליחה על ידי עדי_א* »

יש מצב שזוהי השתלשלות טבעית (כמו אוננות לדוגמא) של האינסטיקטים המיניים- מה דעתך?

תראי, אני לא יודעת, ובאמת הספק מבורך, אבל נראה לי שנשיקה זה דבר נלמד, התנהגות חברתית.

ככלל אצבע: התנהגות מינית לא מותאמת, וזאת התנהגות מינית שלי נשמעת לא מותאמת, ושוב, להדגיש, אני מדברת רק על החלק של הנשיקה, זאת סיבה לשאול עוד מישהו מה דעתו.
תראי, אני חייבת להגיד שאני מבינה את הפחד מלשאול איש מקצוע, כי זה עלול אולי להכניס לילד רעיונות לראש.

אני חושבת שצריך לשאול מישהו עם ניסיון בעניין הזה, ואני בעיקר ממש לא מתרשמת עד כאן שזה משהו שלך בהכרח, אלא יש סיכוי טוב שזה משהו של הבן שלך.

יש בראש הדף של סקס בין ילדים טלפונים של קווי תמיכה כאלה, יש אופציה מבחינתך להתקשר לשם?

את עו"ס, נכון? יש לך אולי חברה שעובדת עם ילדים באופן קבוע (למשל חוקרת ילדים) ואפשר להתייעץ איתה?
מיכל*

שליחה על ידי מיכל* »

את עו"ס, נכון? יש לך אולי חברה שעובדת עם ילדים באופן קבוע (למשל חוקרת ילדים) ואפשר להתייעץ איתה?
ניראה לי שהתבלבלת. בחרתי ניק שבוודאי השתמשו בו לפני...
שוב מדגישה מה שכתבתי שאין לי כל סיבה לחשוש שההתנהגות הזאת נלמדת ושבלי ששמתי לב הוא נכח בסצינה אירוטית בין מבוגרים (אין מצב. הילד איננו חשוף לאיטראקציות כאלה)
המסקנה שלי היא שזו אבולציה טבעית של החקירה. אומנם כזאת שנכנסת לקטגוריה של גבולות שצריך להדגיש "לא נוגעים או מנשקים אזורים פרטיים של האחר". כתבתי קודם:
יש מצב שנשיקות נכנס אצלו לקטגוריה של אינטימיות- בשילוב עם הריגוש שבסיטואציה. ההנחה שלי היא שהקונוטציה ה"פורנוגרפית" או אפילו ה"גרפית" של מבוגרים היא משהו שקיים אצלינו המבוגרים ולאו דווקא משהו שהוא למד מאיתנו הגדולים. יש מצב שזוהי השתלשלות טבעית (כמו אוננות לדוגמא) של האינסטיקטים המיניים- מה דעתך?
נשיקות הוא ראה והרגיש (-:
אני לא מרגישה צורך לפנות לקו תמיכה או איש מקצוע. נכנסתי לדף הזה לשמוע עוד קולות. לא מסכימה עם רובם ובכל זאת שמחה לשמוע את הקולות.
עדי_א*

שליחה על ידי עדי_א* »

שמעי, אם לא מרגיש לך נכון אז לא, אני הרגשתי שאני חייבת להאיר את הפינה הזאת.
אהבת_עולם*
הצטרפות: 12 ספטמבר 2008, 01:17
דף אישי: הדף האישי של אהבת_עולם*

שליחה על ידי אהבת_עולם* »

המסקנה שלי היא שזו אבולציה טבעית של החקירה. אומנם כזאת שנכנסת לקטגוריה של גבולות שצריך להדגיש "לא נוגעים או מנשקים אזורים פרטיים של האחר".

לא הבנתי, איך יכולה להתבצע חקירה משותפת כאשר אין מגע באיזורים פרטיים של האחר?
או שאת נגד חקירה משותפת?
(כי הבנתי שאת דווקא בעד, אז משהו במשפט שכתבת לא מסתדר לי...)
בשמת_א*
הצטרפות: 28 יולי 2001, 13:37
דף אישי: הדף האישי של בשמת_א*

שליחה על ידי בשמת_א* »

הי מיכל. הזמנת אותי לפה. אני קוראת את הדיון מראשיתו, אבל ממש אין לי מה לתרום. בתחום הספציפי הזה, אני לא מרגישה שיש לי תובנות או הבנה. אבל מציעה לך להזמין את יונת שרון ואת אורנה שיפרון.
מיכל*

שליחה על ידי מיכל* »

תודה בשמת...אנסה!
אהבת- מצחיק אבל תוך כדי כתיבה עליתי בעצמי על החריקה.
ניראה לי שזה קשור לזה שהגבולות שאני רוצה להציב לילדי (מצד אחד חקירה טבעית מצד שני לשמור שלא ילכו רחוק מדי) עדיין לא ברורים לי
אהבת_עולם*
הצטרפות: 12 ספטמבר 2008, 01:17
דף אישי: הדף האישי של אהבת_עולם*

שליחה על ידי אהבת_עולם* »

לשמור שלא ילכו רחוק מדי

מה זה רחוק מדי?
רקפלונית*
הצטרפות: 20 מאי 2012, 23:50

שליחה על ידי רקפלונית* »

מה זה רחוק מדי?
לטעמי רחוק מדי זה כאשר לא ברור עם שני הצדדים מרגישים טוב עם הסיטואציה (כפי שכבר כתבו לפניי). אני חושבת שבגיל הזה קשה לילד לקבוע עם אחיו הביע הסכמה או נסחף לסיטואציה שהוא לא רצה, זו יכולת שיש למבוגרים. ולכן המשחקים הללו בעייתיים בעיני.
אורנה_שפרון*
הצטרפות: 11 אוגוסט 2001, 22:59
דף אישי: הדף האישי של אורנה_שפרון*

שליחה על ידי אורנה_שפרון* »

מיכל

לא קראתי את כל הדיון, (לא אספיק לעשות זאת היום) ובכל זאת רוצה להתייחס לנקודה אחת.
(ואם אני חוזרת על דברים שנאמרו, סליחה)

הפחד הכי גדול שלי בתור אמא הוא לשבש להם את החיוניות והחקירה הטבעית והאמיתית שלא קשורה בהכרח לבילבול שאנחנו חשים כחברה בנוגע למינית.

נראה לי שזאת נקודה שכדאי להתעכב עליה. הפחד שלך.

האם פחדים כאלה, שמא את באמהותך משבשת לילדיך דבר כלשהו עולים לא רק בהקשר של המסרים המיניים?
פלונית_לרגע*
הצטרפות: 06 פברואר 2004, 22:23
דף אישי: הדף האישי של פלונית_לרגע*

שליחה על ידי פלונית_לרגע* »

עם זאת, נשמע שיש תקופה של ריגוש מיני אצל הבכור (מה שמועבר גם לקטן)--גם אם זה ריגוש של ילד ממש צעיר. על כן כדאי להפסיק "לשים לו מול העיניים" את גופו העירום של אח שלו. בייחוד שאמרת בעצמך שהוא טיפוס מיני. פשוט כדאי להעביר אותו בלי שום דיבורים מהערוץ הזה לעיסוקים אחרים. חלק מהמיניות נובע מנוכחות רבה של איברי מין של מישהו אחר לידו. פשוט צריך להרגיע את המערכת.

זה בדיוק מה שהייתי עושה.
אני טיפה לא מבינה איך זה לא מובן מאליו לך. קצת הפרדה אם הגדול בעניין של משחקים כאלה. אם לא יראה את אח שלו בלי תחתונים כל יום, זה פחות יעורר אצלו את העניין.
המודאגת...*
הצטרפות: 01 יולי 2012, 23:36

שליחה על ידי המודאגת...* »

+הודעה ממשתתפת חדשה התקבלה בברכה:+

קצת מודאגת... בני בן החמש סיפר לי לפני כחודש שהוא נכנס בגן עם עוד שני בנים והם נוגעים לו בגוף ובאיבר המין.שאלתי אתנן למה הוא נותן להם לגעת בו (הסתרתי את הזעזוע..)והוא אמר ״כי זה נעים לי״.
כמובן שדיברתי עם הגנן והגננת שערכו איתם שיחה נוקבת ומאז בודקים בשבע עיניים שהם לו נכנסים לשירותים עם חבר, וגם הסבירו להם על האיזורים הפרטיים וכ׳ו...
שני הבנים הם החברים הטובים ביותר של בני ולכן אינני רוצה להרחיק אותם אחד מהשני.
עם ילד אחד הסיפור נגמר, אך עם השני- זה ממשיך. גם לאחר שיחה שניהלתי עם בני והסברתי לו על הגבולות הילד עדיין ממשיך ליגוע בו ובני התוודה ש ״ אני מסכים לו, כי זה נעים לי״.
מה עושים? איך מפסיקים את זה? גם אני וגם האמא השנייה משגיחות בשבע עיניים עליהם וזה בכל זאת קורה.
קשה לי להסביר לבני למה זה אסור אם זה נעים...
אובדת עצות, לא רוצה שזה יפגע בו בעתיד....
שיר*
הצטרפות: 23 פברואר 2003, 13:59

שליחה על ידי שיר* »

מה עושים כשהילדים עושים 'דוקא' ונוגעים אחד בשני במקומות הפרטיים. כהתרסה מולי. (אח ואחות צעירים, גיל 5 ומטה) וכשאני אומרת שזה איברים פרטיים ולא נוגעים בכלל אחד לשני גם לא בהסכמה, הם אומרים לי:כן,אנחנו ניגע.
לא יודעת מה צריכה להיות התגובה שלי, על ידי כעס ואיסור חמור אני אולי מעבירה מסר לא נכון, חרדתי אפילו.
מצד שני אני לא יודעת מה לעשות עם התגובות האלה
(לציין שזו תקופה של בדיקת גבולות מכל הכיוונים אצל אחד מהם, וממש קשה לי בלי קשר, וזה כנראה על הרקע הזה)
פלוני_אלמונית*
הצטרפות: 19 אוגוסט 2001, 22:52
דף אישי: הדף האישי של פלוני_אלמונית*

שליחה על ידי פלוני_אלמונית* »

יש לי ילדה בת 12 שהיא מאוד נעימה וחביבה על כולם באמת ילדה טובה תמיד נרתמת לעזרה אבל בזמן האחרון קראתי הודעות עם ילד מהכיתה שהם מחפשים גינה להיות לבד איזה כייף להתנשק בפה ,ואתה זורם ,את זורמת כל מיני דבריים מיניים כאלה הסבאתי לה כמה פעמים על התנהגות כזאת של בנות איך נראה מהצד ואיך באמת בנות צריכות להתנהג ולשמור על עצמם אך אני רואה שזה חוזר על עצמו מה עלי לעשות הוא איך להגיד לה לאסור יציאות אחרי הצהריים אני פשוט לא יודעת מה לעשות
פלוני_אלמונית*
הצטרפות: 19 אוגוסט 2001, 22:52
דף אישי: הדף האישי של פלוני_אלמונית*

שליחה על ידי פלוני_אלמונית* »

היי ראיתי שמישהי כתבה כשהבת שלי מבקשת ממני ללטף אותה באזורים אינטימיים אני נענית ומלטפת בטבעיות כמו כל איבר אחר ...
מישהו יגיד לה שזאת הטרדה מינית! ליטוף של ילד באיברים אינטימיים בשביל לענג אותו (" לעשות לו נעים...") זוהי הטרדה מינית לא משנה מי את וגם אם את אמא אוהבת וחמה אין לך שום היתר להטריד את ביתך...
שליחת תגובה

חזור אל “אלימות מינית וילדים (ואיך להישמר)”