אנונימית מאוהבת

פלוני_אלמוני*
הצטרפות: 14 אוגוסט 2001, 19:35
דף אישי: הדף האישי של פלוני_אלמוני*

אנונימית מאוהבת

שליחה על ידי פלוני_אלמוני* »

יכולה ליצור איתי קשר?
פלוני_אלמוני*

אנונימית מאוהבת

תתקשר. מה אני כבר אעשה לך? מקסימום אסרב בנימוס אבל תדע שניסית לפחות
פלוני_אלמוני*

אנונימית מאוהבת

תתקשרי כבר!
תמצאי סיבה, בכל הפעמים האחרונות זה הייתי אני שיצרתי קשר. אז מה אם את חזקה
פלוני_אלמוני*

אנונימית מאוהבת

היי מה נסגר בסוף?
פלוני_אלמוני*

אנונימית מאוהבת

+הודעה ממשתתפת חדשה התקבלה בברכה:+

אוקי אני מבינה שסוף סוף מצאתי את העמוד שחיפשתי
אני בת 17, אני יודעת שאני צעירה אולי לעמוד הזה אבל אני חייבת לשתף
יש חנות אחת איפה שאני גרה שעובדת שם מישהי שאני מרגישה ממש התאהבתי בה
זה התחיל שחברה שלי אמרה לי "בקשר לזה שאת אוהבת את נינט טייב, התחילה לעבוד בחנות שאני עובדת מישהי כפילה שלה" כמה ימים אחרי שכבר שחכתי מזה, הלכתי לחנות, מודה לא ציפיתי לממש כפילה אבל היא ממשש דומה לה!! לקח לי כמה רגעים להבין מה ראיתי, עד שכבר הגעתי למצב שאני קבוע כמעט בחנות הזאת רק בשביל ללכת לראות אותה. נשמע אולי נואש אבל באמת אני מרגישה שזה לא קשור לזה שאני מעריצה של נינט זה נהיה משהו אישי אליה, זה כבר עוד מעט שנה שלמה שאני הולכת לחנות הזאת בקביעות וכל פעם שאני נכנסת לחנות יש לי פרפרים בבטן ואני תמיד אחפש מה לשאול אותה, דברים הכי בסיסיים שאני יכולה לשאול מוכרת. אני מרגישה שהיא כבר שמה לב שאני מגיעה מלא לחנות ואני מסתכלת למרות שאני משתדלת להיות הכי טבעית וזה קשה לי ממש! אגב שיתפתי חברה אחת והיא הלכה איתי לחנות פעם אחת ואמרה לי שהיא ראתה אותה מסתכלת עליי כמה פעמים (אותה מוכרת) אני ממש רוצה כבר שנתחיל להיות אפילו סתם חברות בקטנה כי כרגע אני לא מרגישה במקום עדיין שלבוא ולספר לה את הרגשות שלי, זה אשכרה ישמע מטריד היא לא מכירה אותי באמת והיא לא תבין מאיפה נפלתי עליה. אני כבר מכירה אותה ממש, זה נשמע קריפי אבל הגעתי לכל מי שמכיר אותה בשביל לדעת עליה עוד ועוד. אני חייבת יעוץ קשה לי !!!! אני ממש רוצה להיות איתה ואין לי פאקינג סיכוי גם נראה שהיא בקטע עם הבוס של החנות הם מבלים ביחד מלא גם לא בשעות המשמרות שלה הוא מבוגר יחסית בן 40+ והיא בסביבות גיל ה24 כזה... בטח תגידו לי לשחרר מיזה וכאלה אבל אתן לא מבינות כמה שההתאהבות הזאת גדלה מיום ליום גם יוצא לנו להחליף כמה מילים והשיחות הקטנות האלה כאילו באלי הזמן יעצר היא כלכך יפה אני יכולה להסתכל עליה שעות. אני גם חולמת עליה מלא, דיי זה קריטי אבל מה אני יעשה ככה אני מרגישה וזה חזק ממני!!
שליחת תגובה

חזור אל “תמיכה”