טיפול בפטריה אצל תינוקת

רחל_ברמן*
הצטרפות: 25 אוקטובר 2006, 12:11
דף אישי: הדף האישי של רחל_ברמן*

טיפול בפטריה אצל תינוקת

שליחה על ידי רחל_ברמן* »

לקטנטונת (חצי שנה) יש כנראה פטריית עור - מין כתמים מחוספסים בבטן ובגב. בהתחלה לא הבנו מה זה, כי לא ראו כלום, רק הרגישו. עכשיו מתחילים לראות קצת (ממש קצת) אדמדמות באחד הכתמים, בצורת עיגול. התחלתי למרוח חלב לפני כמה ימים, אבל נראה לי שזה רק מתפשט. אם זה היה עלי, הייתי מורחת שמן אורגנו, אבל נראה לי שזה קצת חזק מידי לתינוקות... למישהו יש רעיונות?
אנונימי

טיפול בפטריה אצל תינוקת

שליחה על ידי אנונימי »

לא בטוח שזה פטריה. אולי אטופיק שהתחיל להופיע עם התקררות מזג האוויר? היא התחילה מוצקים?
אם זה אטופיק, לשמן את המקום- חמאת שיאה, כל קרם אהוב אחר ואמבטיות עם שיבולת שועל.
אם זו פטריה אפשר לנסות חומץ מדולל במים, או שטיפות GSE
אם זה ימשיך להתפתח לכתמים עגולים (מושלמים), זה כנראה רינג-וורם - יש בעלי חיים בבית? גם אצלנו היה, הרופא רשם סבון ניזורל ואיזו משחה- לא זוכרת. לא השתמשנו בכלום ועבר לבד תוך חודש בערך מההתחלה ועד הסוף.
רחל_ברמן*

טיפול בפטריה אצל תינוקת

שליחה על ידי רחל_ברמן* »

תודה על התשובה!

לא בטוח שזה פטריה. אולי אטופיק שהתחיל להופיע עם התקררות מזג האוויר? היא התחילה מוצקים?
היא מנשנשת קצת על מוצקים, כן. לא ממש חלק משמעותי בתזונה, אבל כבר קבוע. מה זה אטופיק? איך כותבים את זה באנגלית? (בשביל לגגל)
רחל_ברמן*

טיפול בפטריה אצל תינוקת

שליחה על ידי רחל_ברמן* »

לומשנה על הכתיב, כבר מצאתי...

אז אני מבינה שיכול להיות שזה נגרם ממשהו שהיא אוכלת (או שאני אוכלת). אני אתחיל לצמצם אצלה, זה הרבה יותר קל, ואם אין שיפור נתחיל לעשות נסויים אצלי (אלא אם כן מישהי פה יודעת על משהו ספציפי שיכול לגרום לזה, ואז נתחיל משם).
מיכל_שץ*
הצטרפות: 28 אוקטובר 2003, 20:13
דף אישי: הדף האישי של מיכל_שץ*

טיפול בפטריה אצל תינוקת

שליחה על ידי מיכל_שץ* »

אולי אטופיק
ישנם כל מיני סוגים של דלקות אטופיות. דלקת עור אטופית היא אחת מהן.
רחל, אני חושבת שכדאי להראות את זה לרופא שיש לו ניסיון שיאבחן. אח"כ תחליטי אם ואיך לטפל...
סליחה, אבל איבחון דרך האינטרנט נראה לי קצת חסר אחריות...

שמנים שמתאימים לאטופיק-דרמטיטיס הם ארז ומליסה. תדללי ל-1% (טיפה אחת לכל 4 מ"ל שמן נשא) ואת יכולה גם להוסיף טיפה אחת של לבנדר (שתמיד מועיל לעור! והוא מאוד עדין ומתאים לתינוקות)
אם מדובר בפטריה, זו באמת בעיה כי רוב השמנים היעילים לטיפול לא ממש מתאימים לתינוקות.
אורגנו אגב לא רלוונטי בכל מקרה - שמנים מתאימים הם, עץ-התה, לואיזה,מנטה, מור, קורנית אדומה, יארו...
וגם: לבנדר וקמומיל כחול שכן מתאימים לתינוקות ואפשר לנסות.
רחל_ברמן*

טיפול בפטריה אצל תינוקת

שליחה על ידי רחל_ברמן* »

תודה על המידע. ארז ומליסה אין לנו, לבנדר דוקא כן. כך או כך זה נרגע היום, שוב לא רואים כלום וגם במגע הכתמים קטנו, אז אני יותר רגועה.

_רחל, אני חושבת שכדאי להראות את זה לרופא שיש לו ניסיון שיאבחן. אח"כ תחליטי אם ואיך לטפל...
סליחה, אבל איבחון דרך האינטרנט נראה לי קצת חסר אחריות..._
ברור, יש לנו בכל מקרה תור למעקב שבוע הבא. אבל רציתי לשמוע בינתיים מה אפשר לעשות, מתוך הנחה שזה לא משהו דחוף (ואם יכול להיות שכן, רציתי גם את זה לשמוע). איכשהו היה לי תקוע בראש שזו פטריה, אז כבר עזר לי לדעת שיש עוד אפשרויות.

תגידו, למחוק או להעביר? ואם להעביר, לאן?
ורד_דרור*
הצטרפות: 25 אפריל 2009, 21:39
דף אישי: הדף האישי של ורד_דרור*

טיפול בפטריה אצל תינוקת

שליחה על ידי ורד_דרור* »

לביתי יקירתי בת ה4.5 חודשים החלה לפני שבוע אדמומיות בשפתיים החיצוניות. חשבתי שזה בטח מהחיתול שנשאר יותר מדי זמן (משתמשים לסירוגין בבד ובחד"פ עמיר) או בגלל שכיבסתי לפעמים באבקת כביסה שלנו או בגלל זה או בגלל אחר. בכל אופן, הורדנו בגדים ושטפנו במים והשארנוה כך עירומה ומבסוטה, קצת ספריי אלו ורה, קצת משחה לתפרחת חיתולים שרקחה בת דודתי המוכשרת. אבל האדמומיות נמשכת. שבוע.
היום הלכנו לרופא, הביט לרגע, אמר שהיום היו כבר ארבעה תינוקות עם אותו דבר בדיוק. אמר שזו פטריה, שזה נפוץ, ונתן משחות: אינוטיול בה יש אבץ והממליס ועוד כמה דברים, ואגיסטן בייבי ורצה לתת סטירואידים. עד כאן! זה לא! בבית מרחתי את המשחות, כי הדברים הטבעיים שניסיתי לא עזרו אבל אשמח לדעת מי יודע? מי מכיר? והאם יש דרך אחרת הידועה כטובה לטפל בעניינים כגון אלה. תודה.
אגב, יונקת מלא וטוב.
נטע_ש*
הצטרפות: 04 אוקטובר 2001, 04:54
דף אישי: הדף האישי של נטע_ש*

טיפול בפטריה אצל תינוקת

שליחה על ידי נטע_ש* »

אפשר לנסות משחה של רסקיו רמדי
שירה*
הצטרפות: 16 יולי 2001, 22:53

טיפול בפטריה אצל תינוקת

שליחה על ידי שירה* »

גם לביתי היקרה בת שנה וחודש הופיעה החודש לראשונה לבקר פטריה בפות וזה ביחד עם פטריה בפה. בהתחלה חשבתי שזו תפרחת אך שהיא לא עברה הלכנו לרופא שאבחן שזו המציאות. לפטריה בפה קבלנו דקטרין, אורל ג'ל ולפות אמר שמספיק איורור טוב ושמן זית. רופא נחמד יש לי אך אני נטורופתית במקצועי וניסיתי כל מיני דברים שאשמח לשתף. אתחיל אם זה שנסענו לאילת לפסח וכל יום הקטנה הייתה בים כ 3 שעות ללא חיתול וטבילות בים ואבנים בפה ...מלח זו תרופה מצויינת ובבית עשיתי לה אמבטיה ללא סבון והוספתי למים תערובת שהכנתי של חומץ תפוחים עם לבנדר,עץ התה וחופן מלח והפטריה עברה יופי יופי (היינו 12 יום באילת) יום אחרי שחזרנו הבייתה ללחות (כרכור) התחיל הפות להיות שוב ורדרד ונלחצתי שהינה היא חוזרת והתחלתי למרוח את הבייבי אגיסטן. כן,כן מתוודה אך התעייפתי קלות. אני מורחת שכבה דקה ורק על האיזור כבר 5 ימים. יש שעות שהיא בלי חיתול והכי חשוב למנוע רטיבות וממשיכה עם האמבטיות . אין ספק שהמישחה עובדת, הפטריה אפילו לא התפרצה. כמובן שמעדיפה חומרים טבעיים ולפעמים לשלב זה גם אפשרי.
לגבי הפטריה בפה שטפו טפו לא חזרה טפלתי בחומץ תפוחים מושרה בלבנדר ועץ התה מהול במים , על פד גזה ומידי יום ניגוב קל בצידי הפה. וגם מרחתי תערובת של שמנים שהכנתי על הפיטמה כשינקה. אין על עץ התה וחומץ כשהתחילו לגרד לי השדיים והייתי מנקה אותם גם מספר ביום ביום עם גזה וזה הפסיק את הגירוד וכך הבייבי שלי קבלה זאת גם. אך גם אחרי כמה ימים היה נדמה לי שהפטריה לא עוברת ונמאס לי (נראה לי שזה מציק להם גם)וטעמתי את האורל ג'ל וראיתי שהשד לא נורא והיא אפילו טעימה ומרחתי לה פעם ביום (במקום 3-4 לפי מה שרשום)יומיים או שלושה בנוסף וזה חיסל אותה סופית . הורי!!! זה מה שנקרא טיפול אינטגרלי.משולב. כל אחד ושגעונותיו. בהצלחה!!! הכי חששוב זה סבלנות ואין ספק שכל יום לומדת משהוא חדש .ניסוי ותהייה...אז איך באה הפטריה ולאן היא הולכת?? חשוב מאוד בימים אילו להמעיט בסוכר ומתוק ...הפטריה חיה על סוכר ולחות
שירה*
הצטרפות: 16 יולי 2001, 22:53

טיפול בפטריה אצל תינוקת

שליחה על ידי שירה* »

חשוב גם לחזק את הגוף...בין היתר פרוביוטיקה... זה מגיע מחולשה גם. הרבה פעמים אחרי שנותנים אנטיביוטיקה
הילה_גביש*
הצטרפות: 10 מרץ 2007, 21:04
דף אישי: הדף האישי של הילה_גביש*

טיפול בפטריה אצל תינוקת

שליחה על ידי הילה_גביש* »

לבתי בת שנה הופיעה פיטריה על הברך, מבדיקה אצל רופא הילדים אמר שהיא נדבקה מהחתולים שלנו ושזו בעיה נפוצה כשיש חתולים.
הוא רשם משחה עם קורטיזון. לא מעוניינת להשתמש במשחה. ניסיתי אמבטיות עם מלח ותערובות שמנים אתריים לא ניראה שעוזר.
האם למישהי יש רעיון מה אפשר לעשות? איזה טיפול אלטרנטיבי יכול להתאים?
פלוני_אלמונית*
הצטרפות: 19 אוגוסט 2001, 22:52
דף אישי: הדף האישי של פלוני_אלמונית*

טיפול בפטריה אצל תינוקת

שליחה על ידי פלוני_אלמונית* »

לא יודעת לגבי טיפול אלטרנטיבי אבל יודעת מחברה שזה מאוד מאוד מדבק! היא נדבקה במקום אחד ועד שטיפלה כבר הדביקה את העצמה בעוד לא מעט מקומות, בנוסף גם ההורים שלה נדבקו (לפי הוטרינר מזה שישבו על ספות שישבו עליהן החתולים). מאחר והיא מחזיקה כמה חתולים וגם כלבות הפטריה עברה גם בין בעלי החיים
דנה*
הצטרפות: 20 פברואר 2002, 12:42

טיפול בפטריה אצל תינוקת

שליחה על ידי דנה* »

הי הילה. גם הבת שלי נדבקה מהכלבה בפטריה. יתר בני המשפחב לא נדבקו אבל היא הדביקה את עצמה בעוד מקומות. דבר ראשון, חייבים לטפל בחתולים, כדי למנוע הדבקות חוזרות
0אותם אני מניחה שתסכימי לטפל עם קוריזון.. אני הייתי איתה אצל כמה רופאי עור, אחת טענה שזה אטופיק (יש צורה של אטופיק דרמטיסטיס שנראית ממש ככה) ושניים אחרים אמרו שזו פטריה. אחת נתנה משחת קורטיזון, השני משחה ללא קורטיזון אבל היה כתוב עליה שהיא לגיל 8 ומעלה. בסוף הגעתי לד"ר דן בן אמיתי, שהוא רופא עור רציני ביותר, הוא היחיד שהסתכל בזכוכית מגדלת בכל נגע והפנה לבדיקת פטריות. זה מה שצריך לעשות בכל מקרה, כדי לא למרוח משחות לא נכונות סתם.. בסופו של דבר, הפטריה אצלינו עברה מעצמה. זה לקח לה הרבה הרבה זמן, משהו כמו שנה עד שנעלמה לחלוטין, התקדמות רצינית חלה באילת, כשהיא הייתה הרבה בים ובברכה, אולי הכלור או המלח עזרו. בהצלחה
צנובר_ית*
הצטרפות: 13 נובמבר 2009, 08:38
דף אישי: הדף האישי של צנובר_ית*

טיפול בפטריה אצל תינוקת

שליחה על ידי צנובר_ית* »

אולי שמן אורגאנו יכול לעזור
ילדת_טבע*
הצטרפות: 12 ספטמבר 2005, 13:35
דף אישי: הדף האישי של ילדת_טבע*

טיפול בפטריה אצל תינוקת

שליחה על ידי ילדת_טבע* »

לפטריה הזו, סביר להניח שקוראים רינג-וורם. פטריה טבעתית אדומה. החלק הפנימי לבן. מתחילה כמו עקיצת יתוש ואז אחרי זמן מה גדלה כטבעת עד שנעלמת.
יכולה להופיע בכמה מקומות. מגרדת מאוד.
כל החתולים הם נשאים של פטריה זו. היא פורצת כשמערכת החיסון חלשה.
אם זו אכן פטריה זו (בתור מגדלת חתולים ותיקה מידי יכולה להעיד שזו היחידה שעוברת מהחתולים כל השאר זה סתם "ליכלוך" על חיות בית של אנשים שמפחדים מחיות בית בשל כל מיני דעות קדומות), אז ככה, כל המשחות וכל הטיפולים נחמדים ועושים להרגיש כאילו את עושה משהו אבל עם טיפול או בלי טיפול זה עובר תוך חודש.
בזמנו עברתי תקופות של "גריפולין" שזו תרופה איומה שדופקת את הכבד באופן ישיר וזה לא העביר את הפטריה מהר יותר.
צריך לחזק את המערכת החיסונית, זה בגדול יעזור.
אבל בינתיים להקלה:
אולי תמצית זרעי אשכוליות מהולה במים תועיל (פייר, לא ניסיתי אבל נשמע לי שזה יכול להיות רעיון טוב).
אנחנו גילינו שהמשחה לאטופיק דרמטיטיס שמכין זיאד מבית מרקחת הדר בפרדס חנה, מעלימה את הפטריה הזו בן לילה אבל לא הייתי הולכת לרכוש אותה במיוחד לשם כך (עולה משהו כמו 200 ש"ח).
שמן עץ התה מועיל לגרד אבל לא מומלץ לשימוש בילדים קטנים.

זה באמת מאוד מדבק אבל רק למי שמערכת החיסון שלו חלשה כך שלא מחייב שתידבקו.
הילה_גביש*
הצטרפות: 10 מרץ 2007, 21:04
דף אישי: הדף האישי של הילה_גביש*

טיפול בפטריה אצל תינוקת

שליחה על ידי הילה_גביש* »

קודם כל תודה על כל המידע, אין על האתר הזה @}
מרכזת פה כמה תשובות שענו לי בדף בית-
ריש גלית ענבל ויסמן כותבת על זה באחד המאמרים שלה (האחרון?) בעלון הווירטואלי בסוף המאמר. יש קישור לעלון בקישורים בצד שמאל למעלה.
ואני הינה הקישור לפוסט של ענבל http://www.beofen-tv.co.il/alon/2010/09/fig/
גלי כתבה _אם זה פטרית חתול (שני עיגולים...אחד בתוך השני)
מנסיוני או שמן עץ התה למרוח כל הזמן 3 ימים או פולידין נוזלילמרוח ולמרוח 3 ימים
שווה לטפל בזה כי הגוף מדביק עצמו ....
וזה אני אומרת מנסיון. _
שביל החלב כתבה _הי הילה, הומאופתיה יכולה לעזור ביעילות ומהירות!
כל טיפול חיצוני שתמרחי פשוט "ידכא" את הסימפטום פנימה ולא יתן לגוף להיפטר ממנו לשם בריאות מלאה והגברת יכולתו להתמודד הלאה עם אתגרים נוספים... _
לירי יער ממליצה על מוצר של הום גליל אנטי פנגוס אפשר להזמין דרכם טלפונית והם שולחים בדואר.

בינתיים ממשיכה עם התערובת שמנים אתרים שרקחתי לבדי והזמנתי ת'אנטי פנגוס מהום גליל..
אדווח בהמשך על תוצאות.
שוב תודה על התשובות @}
פרח_הלימון*
הצטרפות: 22 מאי 2008, 16:47
דף אישי: הדף האישי של פרח_הלימון*

טיפול בפטריה אצל תינוקת

שליחה על ידי פרח_הלימון* »

אולי תנסי שמן קוקוס כבישה קרה,זה מונע פטריות. להזיק זה לא יזיק
אבל תקני סוג טוב בטח לא את השמן של"אגס" שהוא עבר חימום
ממליצה טרופיק בסט ,של ג'מוקה
אפרת_מ*
הצטרפות: 04 אוקטובר 2003, 22:08
דף אישי: הדף האישי של אפרת_מ*

טיפול בפטריה אצל תינוקת

שליחה על ידי אפרת_מ* »

לנו המליצה איילת מטוטלת להשתמש בR82 (או שמא זה 84?), מסדרת ה-Rים ההומאופתיים (הומאופתיה מודרנית). אפשר להשיג כנראה רק בבית מרקחת ד"ר סמואלוב ברעננה (כל השאר מחזיקים את הRים הנפוצים).
אחרי שלל ניסיונות אחרים, כולל משחה אנטיביוטית, זה כל פעם חזר.. והR עזר :-)
הבנתי שזה אפקטיבי נגד טווח רחב מאוד של פטריות. בהצלחה.
רבקה*
הצטרפות: 18 אפריל 2004, 14:57

טיפול בפטריה אצל תינוקת

שליחה על ידי רבקה* »

היתה לנו פטריה באיזור החיתול, רעה, מפרישה. השתמשנו במשחה האנטי פטרייתית מהרופא (אבל שמנו פחות ממה שהוא אמר), זה כל הזמן עבר וחזר. בסוף- החלפתי את המשחה הטבעית של וולדה למשחה לא טבעית של "לייף" וגם החלפנו את סוג הטיטול לפמפרס החלפנו טיטול כל שעתיים שלוש שיהיה יבש וזה עבר ברוך השם!
מיטל*
הצטרפות: 07 ינואר 2005, 08:52

טיפול בפטריה אצל תינוקת

שליחה על ידי מיטל* »

+הודעה ממשתתפת חדשה התקבלה בברכה:+

הבת שלי תינוקת בת שנה ו8 חודשים עם פטריה פנימית בנרתיק שלא עוברת כבר 3 שבועות בשבוע הראשון השתמשתי במשחה הידרואגיסטן שניתנה ע״י הרופאת נשים ולטענתה אין טיפול אחר בנוסף פרויוביוטיקה בדייסה בלילה אבל זה עדיין לא עובר מה אפשר לעשות אני כבר מודאגת
ימים_יגידו*
הצטרפות: 10 נובמבר 2008, 20:21

טיפול בפטריה אצל תינוקת

שליחה על ידי ימים_יגידו* »

ניסית תזונה? להוריד לגמרי סוכר, קמח, מוצרי חלב ואוכל תעשייתי.
בקיצור לאכול בעיקר פירות וירקות. אני מאמינה שעם ניקוי כזה אחרי שבועיים שלושה זה יעבור
אנונימי

טיפול בפטריה אצל תינוקת

שליחה על ידי אנונימי »

לא יודעת אם זה הדף הנכון..
אני חושבת שלבן שלי יש פטריה באוזן (עוד לא הלכנו לרופא לאיבחון סופי,אבל עד שאני אלך),אני לא כמובן רוצה להימנע מטיפול לא טבעי בפיטריה..
הסימפטומים הם הפרשה של שעווה מהאוזן מדי פעם,והשעווה הקיימת מלווה בריח לא נעים,בנוסף זה די מגרד לו.
מישהו יודע על טיפול שיכול לעזור ?

שמעתי פעם על סמנה ,של התימנים..מה שנקרא חמאה תימנית,לחמם מעט ולטפטף באוזן..פועל עיקרון השמן זית.

מצרפת מתכון לסמנה אם זה מעניין מישהו :

החומרים
800 גרם חמאה של תנובה
ענף יבש באורך 10 ס"מ של צמח ה"דודוניאה"
אופן ההכנה
‭.1‬ מבשלים את החמאה בסיר עם מכסה פתוח. כשהיא רותחת מנמיכים את האש וממשיכים לבשל עוד 45 דקות, עם בחישות מדי פעם, כדי שזה לא ייתפס בתחתית. בתחתית הסיר נוצר משקע חום לא שרוף‭,(‬ וגם הקצף שמלמעלה נעשה מעט חום).
‭.2‬ אחרי 45 דקות מכבים את האש וממתינים שתצטנן ככה: מורידים את הסיר מהאש, ומניחים אותו על בד רטוב,כמו מגבת מטבח מקופלת, כדי שלא ימשיך את תהליך הבישול.
‭.3‬ מדליקים ענף יבש של דודוניאה (שרק התימנים כנראה יודעים מה זה ואיפה משיגים את זה‭,)

‬נותנים לו שיבער מעט, כמו כשמדליקים מקל קטורת, ומכבים אותו. את העשן שיוצא מהענף המכובה מכניסים לצנצנת זכוכית נקייה ויבשה, ש"מולבשת" על הענף הזה הפוך, כשהפתח שלה מופנה כלפי מטה, כדי שהעשן שעולה למעלה יילכד בתוך הצנצנת. חוזרים על הפעולה הזו כשלוש פעמים, וכל פעם סוגרים את הצנצנת כדי שהעשן יילכד בה.
‭.4‬ אחרי שהעשן נלכד בצנצנת, שופכים את נוזל החמאה בלבד, בלי המשקעים. סוגרים את הצנצנת ומשאירים אותה מחוץ למקרר.
אין בעולם כמו טעם של ג'חנון ומלאווח שהוכנו עם סמנה, במקום עם מרגרינה, כמו תמיד‭...‬
הוסף ביקורות למתכון זה
אנונימי

טיפול בפטריה אצל תינוקת

שליחה על ידי אנונימי »

מקפיצה..
פלוני_אלמונית*

טיפול בפטריה אצל תינוקת

לנכדתי. בת השנה גילנו פטריה בלחי הרופאה אמרה שזה מחתולים יש לנו כלב בחצר והיא נמצאת הרבה בדשא האם חיידקי הפטריה נמצאות גם בדשא או רק אצל בעלי החיים ואם זה ךא מסוכן לתינוקת בת השנה מחכה לתשובנ תוד
אימא_של_ישראל*
הצטרפות: 30 נובמבר 2014, 08:30

טיפול בפטריה אצל תינוקת

שליחה על ידי אימא_של_ישראל* »

אפשר לתת גריפולין לתינוק בן שנה???
פלוני_אלמונית*

טיפול בפטריה אצל תינוקת

לבני בן 4 חודשים התפתח כמו עקיצה על הברך ואז על היד , חלקם עיגולים רחבים אדומים וחלק נק קטנה היו 3 כאלה, שמתי מעט לבנדר.. נראה שעבר היום אחרי שבוע נוצר שוב ויותר כמה על הרגל כמה על היד.. שוב חלק עדולים רחבים יותר חלק קטנים
נראה כמו פטריה חשבתי אם למהול עץ התה עם שמן שקדים ולמרוח?
ומה שעל היד האם זה מסוכן כי הוא מכניס ידים לפה?
תודה
כרמל*
הצטרפות: 02 אוקטובר 2003, 21:09

טיפול בפטריה אצל תינוקת

שליחה על ידי כרמל* »

זקוקה מאד לעצה.
לביתי בת 4 שנים, פטריה עיקשת מאד בכל אזור הנקבים.
אני מוגבלת לטיפול שלא שורף, היא לא יכולה לשאת את המגע של השמנים השורפים.
האם יש עצה יעילה?
כבר הגענו למשחות הקונבנציונאליות אבל הפטריה חזרה.
ואני נותנת פרוביוטיקה.
קרן_שמש_צהובה*
הצטרפות: 15 מאי 2016, 13:57
דף אישי: הדף האישי של קרן_שמש_צהובה*

טיפול בפטריה אצל תינוקת

שליחה על ידי קרן_שמש_צהובה* »

כבר הגענו למשחות הקונבנציונאליות אבל הפטריה חזרה
גם אנחנו
לצערי, אין לי עצה
שולחת (())
אלמונית_כלשהיא*
הצטרפות: 25 ינואר 2018, 13:29

טיפול בפטריה אצל תינוקת

שליחה על ידי אלמונית_כלשהיא* »

הי, אני אמנם לא תינ6קת אבל בזמן ההריון סובלת מאוד מפטריה מציקה זו. מניסיוני אוכל לומר שמה שהכי עזר היה משחת הידרואגיסטן או אגיסטן שנתן תוצאות טובות ומהירות והקל עלי משמעותית. אמנם קונבקציונלי, אבל בהחלט עובד.
כרמל*
הצטרפות: 02 אוקטובר 2003, 21:09

טיפול בפטריה אצל תינוקת

שליחה על ידי כרמל* »

הבעיה, שיש במשחות הללו סטרואידים והטיפול מותר רק לשבוע
קרן_שמש_צהובה*
הצטרפות: 15 מאי 2016, 13:57
דף אישי: הדף האישי של קרן_שמש_צהובה*

טיפול בפטריה אצל תינוקת

שליחה על ידי קרן_שמש_צהובה* »

הבעיה שהפטריה חוזרת
שוב ושוב ושוב

בתחילה 3 ימים של טיפול עוזרים
אחר כך שבוע במישחה חזקה יותר

אחר כך שבועיים

ובפעם האחרונה זה היה שלושה שבועות - חודש

עכשיו כבר הפטמות שלי גם נדבקו
חגיגה קשה
נותנת פרוביוטיקה

מחפשת כל קצה חוט לעלות על המקור...
אנה*
הצטרפות: 30 יולי 2002, 22:56

טיפול בפטריה אצל תינוקת

שליחה על ידי אנה* »

תינוקת בת 3 חודשים יש הפרשות לבנות צהובות אם ריח לא נעים בכלל מה זה יכול ליהיות כרגע אנחנו עושים בדיקות מעבדה לא יודעים עדיין מה זה יכול ליהיות .עזרה בבקשה
שליחת תגובה

חזור אל “אלימות מינית וילדים (ואיך להישמר)”