בעיות בעבודה

פלוני_אלמונית*
הצטרפות: 19 אוגוסט 2001, 22:52
דף אישי: הדף האישי של פלוני_אלמונית*

בעיות בעבודה

שליחה על ידי פלוני_אלמונית* »

היי, אחרי תקופה ממושכת שאני קוראת כאן - הרגשתי צורך לשתף ולקבל קצת תמיכה.

לפני כמה חודשים התחלתי לעבוד בעבודה חדשה, מאוד חלקית, סוג של entry level שאמורה לתת לי ניסיון בתחום תעסוקתי מסוים.
בהתחלה מאוד שמחתי שנפלה בידי ההזדמנות, אבל עם הזמן העבודה השחורה גבתה את המחיר ונהיה לי משעמם, רפטטיבי ובעיקר התחלתי לשאול את עצמי אם זה באמת הכיוון שלי בחיים. אין ספק שירדה לי המוטיבציה והאנרגיה.

לפני כמה ימים הבוס שלי אמר לי שהוא רוצה לדבר איתי, ובשיחה אמר לי שהוא והעובדים בצוות שמו לב שירדה לי המוטיבציה בזמן האחרון, וציין מספר דברים שהראו את זה לדעתו, שמראים על ״ראש קטן״. למרות שאני מבינה את עניין המוטיבציה, הרגשתי שאני עושה את העבודה שלי הכי טוב שאני יכולה לעשות אותה ומאוד נפגעתי מדברים מסוימים שהוא ציין, כי הם היו מאוד קטנים וקטנוניים (כמו- לא שמת לב לצבע של השקופית במצגת). ביקשתי להיות מעורבת בישיבות צוות והוא טען שהוא לא יכול להזיז אותן כדי שיכללו גם אותי, מה שנשמע לי מאוד מעצבן ולא מקצועי. תהליכי עבודה שאני מקיימת כבר חודשים ארוכים - פתאום עכשיו דרושים שיפור. כל השיחה הייתה שלילית ולא הייתה לו מילה חיובית להגיד על כל העבודה הקשה המאורגנת והיסודית שאני עושה. בקיצור, הרגשתי שגם בעבודה כמו בכל דבר - צריך שניים לטנגו, ובעוד שאני לקחתי אחריות על המוטיבציה, הוא לא לקח אחריות על כלום. היה לו חשוב שאצא מהשיחה בהרגשה טובה, אבל הוא לא עשה כלום כדי לגרום לזה לקרות. כששאלתי אותו על דברים ספצים

יצאתי בתחושה מאוד לא טובה, הוא גרם לי לחשוב שהצוות מרכל עליי מאחורי הגב, שאני במבחן, ושהוא מאוכזב. מצד אחד אני אומרת אוקיי, באמת לא היו לי אנרגיות לעשות מעל ומעבר וזה היה מורגש. מצד שני, אני לא מצליחה להתגבר על העלבון. מרגישה מאוד פגועה ולא כיף לי לבוא לעבודה. אני צריכה את העבודה הזו כרגע, גם אם לא לגמרי נהנית בה. אבל לא רוצה לסבול מעכשיו ועד שאעזוב, ולהיות עם בטן מלאה. בנוסף לכל, תמיד היה לי חשוב שהממונים עליי, בכל תחום, יהיו הכי מרוצים שיש. תמיד חשבתי שרק אנשים בינוניים נקראים לחדר של הבוס. ואני הרי בן אדם מוצלח וחכם.... בקיצור, כל התפיסה העצמית שלי קצת התנפצה. מאוד מבולבלת ומבואסת.

אשמח לעצות, הארות, הערות ומחשבות... אבל ברגישות, כי אני גם ככה לא במצב טוב. תודה :)
פלוני_אלמונית*

בעיות בעבודה

כנראה שאני לא ממש יודעת להשתמש באתר עדיין, עכשיו אני רואה שיש לי משפט קטוע... עמכם הסליחה :-)
יונת_שרון*
הצטרפות: 13 יוני 2001, 02:23
דף אישי: הדף האישי של יונת_שרון*

בעיות בעבודה

שליחה על ידי יונת_שרון* »

שלום אלמונית,
האתר הזה עוסק בחיים באופן טבעי: לידה בבית, פשטות מרצון, נקיון ידידותי לסביבה, הנקה בציבור, וכיו״ב. לא כל כך בעצות בענייני תעסוקה...
פלונה*
הצטרפות: 10 אוקטובר 2003, 00:28

בעיות בעבודה

שליחה על ידי פלונה* »

יונת? מוזר שככה את מגרשת.
היא כתבה שהיא קוראת באתר כבר זמן רב אז לא צריך לספר לה מהו האתר. כמו כן היא לא ביקשה עצות בענייני תעסוקה. אבל היא כן כתבה שהיא במצב רגשי לא טוב וביקשה רגישות.

אלמונית, כשפותחים דף חדש אז רצוי למצוא ניק כי אלמוניות יש פה מאות ואת רוצה התייחסות אישית.
הולכת_והרוח_בפניי*
הצטרפות: 11 אוקטובר 2014, 21:23
דף אישי: הדף האישי של הולכת_והרוח_בפניי*

בעיות בעבודה

שליחה על ידי הולכת_והרוח_בפניי* »

היי פלונית,
זה באמת נשמע לא נעים. הלוואי והיתה לי עצה לשלוף מהשרוול, אבל כנראה שצריך לחשוב על זה קצת. בכל אופן, אני חושבת שכדאי לזכור שלא כל מה נאמר בקול משקף את המציאות, במיוחד אם זה נשמע קטנוני. אולי הוא פשוט רוצה לשבץ את האחיינית שלו למשרה שלך ומכין את התירוצים מראש? אולי יש סיבות לאחד מאנשי הצוות לנהל פנקס קטנוני? אני חושבת שהייתי מציינת לעצמי שנדרשת תקופה של תשומת לב, שבה אנסה לשפר את מה שהבוס טוען שנדרש בו שיפור - ולאחר תקופה שבה יש לי מה להציג, להכנס אליו ולהציג לו את הדברים החיוביים שעשיתי. שלא יישאר הרושם השלילי.
אבל אני מבינה את העלבון נוכח התחושה שמתעלמים מהדברים הטובים והמהמאץ.
אל_הלב*
הצטרפות: 05 מאי 2012, 11:14
דף אישי: הדף האישי של אל_הלב*

בעיות בעבודה

שליחה על ידי אל_הלב* »

הי לך, מבחנה את תחושת העלבון.
מכיוון שאת מודה בפני עצמך שירדה לך המוטיבציה, זה לא מפתיע שכך הבוס הגיב.
כנראה שידרת את זנ גם החוצה וזה גרם לו "לחפש אותך". לפחות היה חשוב לו לתת לך צאנס לשפר.
מציעה שתשימי את העלבון והאגו בצד ותשאלי את עצמך מה את יכולה לשפר, כדי ששניכם תהיו יותר מרוצים.
דבר נוסף, חשוב להפריד את הביקואת על העבודה שלך מביקורת עליך כאדם.
הכוונה חהתייחס קונקרטית וספציפית להערות שלו לגבי עבודתך הנוכחית.
זה לא אמור להשליך על כל מקומות העבודה שהיית ותהיי בהם או על כישוריך המצוינים.
נקודתית הוא מציע לשפר א, ב, ג ואת בוחרת לשפר מזה נניח א וב.
בכל מקרה, בגלל שזו לא עבודה לטווח ארוך, זה המקום שלך להתגלח עליה ולאפשר לעצמך לטעות ולתקן.
עצה נוספת, לרשום לעצמך כל יום במחברת דבר אחד לפחות שאת גאה בעצמך שעשית במסגרת יום העבודה.
זו תזכורת לעצמך שאת טובה וראויה ועושה דברים טטובים וגם תוכלי להשתמש בכתוב בשיחה הבאה עם הבוס.
בהצלחה.
א''ש*
הצטרפות: 17 פברואר 2016, 10:21

בעיות בעבודה

שליחה על ידי א''ש* »

+הודעה ממשתתפת חדשה התקבלה בברכה:+

פלוני אלמונית
אני חושבת שאת קצת קשה עם עצמך...
יש תקופות בחיים שהמוטיבציה ירודה ואין חשק לכלום בעבודה \ בית \ זוגיות וכו'. הבוס שלך גם שם לב לזה שאת בתקופה כזאת.
תמיד אפשר לתקן ולשנות, את אומרת על עצמך
ואני הרי בן אדם מוצלח וחכם.... תלמדי מהמקרה ותזכרי תמיד, כל יום הוא יום חדש..
יולי_קו
הצטרפות: 03 אוגוסט 2014, 09:09
דף אישי: הדף האישי של יולי_קו

בעיות בעבודה

שליחה על ידי יולי_קו »

אני מקשיבה.
פלוני_אלמוני*
הצטרפות: 14 אוגוסט 2001, 19:35
דף אישי: הדף האישי של פלוני_אלמוני*

בעיות בעבודה

שליחה על ידי פלוני_אלמוני* »

יש כאן מישהו? אשמח להתייעץ...
לאחרונה הקמתי עסק ואני עובדת כעצמאית.
יש לי אנשי מקצוע שונים שמסייעים לי בכל הקשור לניהול העסק.
אחד מהם הכרתי באינטרנט ואפשר להגיד שהתחברנו והתחלנו לשוחח על דברים רבים ולא רק על עבודה, אך אנחנו לא זוג.
יש לציין שכיוון שאני חדשה כפרילנסית יש לי שאלות רבות ואני מתייעצת איתו הרבה בכל דבר קטן שקשור לעבודתי כדי שאדע מה צריך לעשות. הוא עצמו עצמאי שנים רבות.
בזמן האחרון אני מרגישה שלא בא לי לדבר איתו. אני שואלת כל דבר בנימוס ואני מקבלת תשובה שמרגישה לי מאוד מזלזלת ומתנשאת מצידו.
אני שואלת איך לבצע משהו מסויים שהוא מתמחה בזה והוא משיב לי בצורה כאילו הוא לא סופר אותי ואני מרגישה קטנה ועלובה. קשה לי להסביר... מין זלזול כזה והתנשאות כאילו אני זו שלא מסבירה את עצמי והוא תמיד צודק.
הוא גם חופר לי שעות על החיים האישים שלי ושואל אותי שאלות שממש לא בא לי לענות לו (בלי קשר לכלום באמצע שיחה מקצועית הוא יכול לשאול אותי אם עשיתי פעם סמים או אם למשל הזכרתי שאכלתי יוגורט אז הוא יכול לחפור לי שעה אם אני צמחונית או כל דבר אחר הכי לא קשור... וגם כשאני מנסה להתחמק ולא לענות וגם אחרי שאני אומרת לו במפורש שהשאלות שלו הזויות הוא ממשיך...).
אז כן, גם אני חפרתי לו בעבר לא מעט בנוגע לדברים אישיים והוא יודע עלי המון... אבל הפסקתי כי הוא עונה תשובות חסרות רגש ולא קשורות.
ותכלס אני מרגישה רע כשאני צריכה לשוחח איתו מקצועית.
בהתחלה הוא היה מאוד מאוד סבלני וסייע לי רבות . השינוי הוא רק בתקופה האחרונה.
מרגישה שהמאסתי את עצמי עם כל השאלות שלי אבל למה מגיע לי יחס כזה מזלזל?
ואם אני אפתח מולו את העניין - זה בור עמוק.
מה הייתם עושים במקומי?
שקטה*
הצטרפות: 25 ספטמבר 2012, 14:14

בעיות בעבודה

שליחה על ידי שקטה* »

היי פלונית (אולי תבחרי כינוי?),

לא הסברת בדברייך אם מערכת היחסים וירטואלית, טלפונית או שאת גם נפגשת איתו ומכירה אותו בחיים האמיתיים?

בכל אופן נשמע שכל האינטראקציה איתו הפכה למעיקה בשבילך והייתי ממליצה לך פשוט להתרחק בהדרגה ולהפוך לפחות זמינה עד שתתנתקי ממנו לחלוטין. תעשי את עצמך עסוקה מאוד ותיעלמי לו וזהו.
נשמע שהמועקה שהוא גורם לך גדולה יותר מהתרומה שלו להתקדמות שלך, ואולי אפילו משיגה תוצאה הפוכה - במקום שתרגישי יותר ביטחון עם הזמן זה נשמע שאת מרגישה קטנה ועלובה לידו. ממה שתיארת זה נשמע כאילו יש אלמנט מסוים של שליטה ביחסים - הוא כנראה נהנה להרגיש עליון עלייך והשאלות האישיות או החפירות המוגזמות למרות שביקשת להפסיק הן עוד דרך "לרדות" בך. הייתי מתרחקת ונעלמת וזהו, אני לא רואה מה את מקבלת ממערכת היחסים הזו בכלל חוץ מתחושה רעה.
מה דעתך?
שירי*
הצטרפות: 27 דצמבר 2003, 20:47

בעיות בעבודה

שליחה על ידי שירי* »

אקרא לעצמי שירי .
תודה לך שקטה, על התגובה המהירה . מעריכה מאוד.
הקשר שלנו וירטואלי. התחיל וירטואלי כי מצאתי אותו כאיש מקצוע ברשת. מעולם לא נפגשנו אך שוחחנו רבות בטלפון.
אני יודעת עליו קצת והוא בגלל כל החפירות שלו יודע עלי המון וגם כי בהתחלה הרגשתי נוח לשתף אותו בדברים שונים ולאו דווקא מקצועית.
וכן, כיום ממש יש לי מועקה אחרי כל שיחה איתו. מרגישה רע על כל שאלה קטנה שאני שואלת.
לכן ניסיתי להתרחק קצת ופשוט לא לתקשר איתו אלא אם ממש חייבת.
הרבה פעמים יש לי שאלה והוא מעוניין לשוחח בטלפון ואני ממש מתחמקת ומתרצת שאני לא יכולה לשוחח כי ברור לי שגם אחרי שהוא יענה לי על העניין המקצועי הוא ימשיך בחפירות אישיות ואין לי כח לזה.
העניין הוא שלפעמים הוא ממש נחמד ולפעמים עונה בזלזול כאילו מין קריזה כזו וחוטף עלי עצבים שאני לא מקשיבה לו והוא אמר לי את זה כבר המון פעמים וגם מהאופן שבו הוא כותב הוא מושך אותיות וזה מרגיש מזלזל.
למשל במקום לכתוב את שמי הוא מושך ומכפיל את האותיות מה שמתפרש כאילו הוא צועק את שמי שאני אפסיק את המשפט שלי ואקשיב לו כשאני מנסה להסביר לו למה אני מתכוונת. (כמו שכותבים בייייייייייייייייי!!) .
או כשאני משתפת אותו במשהו שקרה לי בעבודה, משהו מקצועי, הוא עונה לי ב - חחחחחחחחחחחחחחחחחחחח או טוען שאני צריכה להיות יותר בטוחה בעצמי ושאני לא אתלונן כל כך הרבה ובסך הכל שיתפתי! אותו. לא התלוננתי.
רק מלקרוא את זה אני מתחלחלת ומרגישה שהוא נוזף בי.
אין לי אפשרות להתנתק ממנו כי הוא קשור לעסק שלי ובעצם עובד איתי. כלומר הוא עובד עבורי.
בגדול הוא איש מקצוע טוב ובחרתי בו כי הוא היה סבלני ואדיב ובאמת ענה לי בפירוט על כל דבר קטן , השינוי רק לאחרונה אבל זה בלתי נסבל.
שקטה*

בעיות בעבודה

שליחה על ידי שקטה* »

היי שירי,

בקצרה כי כבר מאוחר - את כותבת שאין לך אפשרות להתנתק ממנו. האמנם? במיוחד אם הוא זה שעובד בשבילך, מה מונע ממך לסיים את זה ברגע שלא מתאים לך יותר? אני מרגישה מדברייך שאת כאילו תחת השפעתו ושליטתו בצורה לא בריאה וקשה לך לראות את זה מהצד כמו שזה.

את בהחלט יכולה להתנתק ממנו ברגע שתחליטי ואת לא חייבת לו כלום! הוא נשמע בן אדם לא נעים ולא מכבד ואני באמת חושבת שתוכלי ללמוד יותר מאנשים אחרים או מנסיונך האישי. נשמע שזה זולל לך המון אנרגיות שהיית יכולה להשקיע בעצמך ובעסק החדש, ולא נשמע שהוא חוסך לך זמן ומאמצים אלא להיפך.
שקטה*

בעיות בעבודה

שליחה על ידי שקטה* »

יש לך איזשהו סוג של חוזה איתו שמונע ממך להפסיק? או שזה יותר מין "לא נעים" כזה או פחד שלך שלא תסתדרי לבד? גם אם יש לכם חוזה תמיד אפשר לקום וללכת, אבל אני מנחשת שאין.
שירי*

בעיות בעבודה

שליחה על ידי שירי* »

היי שקטה,
כשסיכמנו על העבודה יחד זה היה בעל פה (הוא שאל אותי בטלפון אם אנחנו מסכמים על עבודה משותפת ואמרתי שכן כי אז הוא היה ממש נחמד) ולא עשינו חוזה עבודה אך כן נתתי לו סוג של אישור (לא יכולה לפרט הרבה ) למטרת העסק שלי. לא לוגיסטיקה אבל הוא כן מארגן ומסדר הרבה דברים עבורי וזה מוריד ממני עול גדול.

החשש שלי שאני לא אמצא עוד מישהו בתחום שלו כי אני לא מכירה אף אחד ואני עוד יותר חוששת שגם אחרים יראו לי נחמדים ולאחר תקופה יתנהגו כמוהו בגסות וזלזול.
אני לקוחה שלו כמו כל לקוח אחר והוא מרשה לעצמו לדבר אלי ככה. אני לעולם לא אדבר כך ללקוח.

תוך כדי שאני כותבת כאן אני נזכרת שיצא לי לשמוע , כשדיברתי איתו בטלפון , שמעתי ברקע כמה פעמים איך הוא מדבר לבני משפחתו וגם זה היה בכעס ועצבים וגם הם רק פנו אליו בשאלה מסויימת.
נראה לי שבאמת אצמצם קשר ופשוט אמשיך לעבוד , כי בעקרון אני יודעת מה אני צריכה לעשות רק שלפעמים יש לי שאלות קטנות שאני פונה אליו ואז הוא פשוט מדבר בצורה גועלית ולא מכבדת אותי כאדם.
תודה על הכל . הייתי צריכה לפרוק את זה .
שקטה*

בעיות בעבודה

שליחה על ידי שקטה* »

_החשש שלי שאני לא אמצא עוד מישהו בתחום שלו כי אני לא מכירה אף אחד ואני עוד יותר חוששת שגם אחרים יראו לי נחמדים ולאחר תקופה יתנהגו כמוהו בגסות וזלזול.
אני לקוחה שלו כמו כל לקוח אחר והוא מרשה לעצמו לדבר אלי ככה._

קודם כל אני די בטוחה שלכל אדם יש תחליף. ניסית לחפש בלינקדאין או באתרים של פרילאנסרים? את יכולה לפנות למישהו באתר פרילאנס ולהציע חוזה שהוא לא פר משימה. או ללמוד לעשות מה שהוא עושה? יש המון וידאואים ו tutorials ביוטיוב ובאתרים אחרים שמלמדים איך לעשות המון דברים מקצועיים, מלמדים תוכנות וכדומה. לרוב צריך לדעת אנגלית כדי להבין ואני לא יודעת מה הרמה שלך, אבל הייתי שוקלת את זה.
אני לא יודעת באיזה תחום את אז לא יכולה לייעץ לך בצורה יותר ספציפית אבל אני חושבת שזה יהיה צעד נכון מבחינתך להקדיש קצת זמן ומחשבה לאיך להחליף את הבן אדם הזה, בהנחה שאת באמת לא יכולה להסתדר בלעדיו.
באופן כללי זה אף פעם לא טוב להיות תלויה במישהו בצורה כזאת. מה אם מחר הוא פתאום יחלה או יחליט שהוא מכפיל את המחיר שלו, או יעשה משהו ממש מגעיל? את חייבת שיהיו לך עוד אופציות.
מניסיון זה פשוט מרעיל ומבזבז אנרגיות לעבוד עם מישהו כזה, כנראה שזה פשוט האופי שלו ובהתחלה הוא עשה יותר מאמץ להיות נחמד אבל עכשיו כשהוא מרגיש שאת תלויה בו וזקוקה לו הוא מרשה לעצמו לדבר בצורה דוחה.
עוד אופציה היא לנסות ולדבר איתו בצורה אסרטיבית על העניין, להגיד לו שאת מעוניינת להמשיך לעבוד איתו אבל רק בתנאי שתשמרו את התקשורת עניינית ומכבדת. את לא צריכה יותר מדי לפרט. והחל מאותו רגע אל תגיבי בכלל לאף שאלה אישית או הערה. אבל לדעתי זה עדיין יעיק עלייך ויבזבז לך אנרגיות, לכן העצה שלי היא להתחיל לחפש מישהו אחר כבר מעכשיו, ולהחליף אותו ברגע שתוכלי. אני בטוחה שזה גם ייתן לך ביטחון ושלווה כשתראי שאת לא תלויה בו או באף אחד אחר ושיש עוד אופציות בעולם.
זה כמו משפט ששמעתי אתמול באיזו סדרה בטלוויזיה, דיברה שם אישה שחיה שנים עם בעל מתעלל ורק כשהוא נפטר היא הבינה כמה היא סבלה. היא תיארה את זה כך "הסכמתי לשתות במשך שנים מבאר מורעלת רק כי התעצלתי ופחדתי ללכת כמה קילומטרים עד שאמצא באר אחרת".

בהצלחה!
שקטה*

בעיות בעבודה

שליחה על ידי שקטה* »

אגב הסיפור שלך נוגע לליבי במיוחד כי גם אני עובדת כעצמאית, ואני עדיין זוכרת איך בהתחלה נפלתי על לקוח ממש מגעיל ומרעיל. פחדתי לנפנף אותו כי לא ידעתי כל כך אז איך למצוא לקוחות וחששתי שאולי כולם יהיו כאלה בכל מקרה, בדיוק כמו שאמרת.
בסופו של דבר הסיפור איתו הסתיים אחרי שהוא עשה לי ממש קטע מגעיל (לא שילם על עבודה שלקח לי חמישה ימים לסיים). מאז מצאתי הרבה לקוחות הרבה יותר נחמדים והוגנים ובמבט לאחור אני יודעת שסתם נתקעתי עליו בגלל חוסר ביטחון שלי כשרק התחלתי לעבוד כך. חבל שתיתקעי גם את ועוד עם מישהו שאמור לעזור לך. הוא גם נשמע כמו אחד שעלול לעשות לך באמת קטע מגעיל כשלא תצפי. תשתחררי ממנו.
שירי*

בעיות בעבודה

שליחה על ידי שירי* »

אני מרגישה שאני טעיתי שמההתחלה שיתפתי אותו בהמון דברים אישיים ואחר כך הוא הרשה לעצמו לחפור לי ולשאול שאלות הכי לא קשורות לנושא השיחה. (וכשהערתי לו הוא פשוט גיחך... מה נסגר??)
אבל בסדר למדתי מזה. זה העיקר.
הלקוחות שלי עד כה, בסדר גמור. רק איתו אני חורקת שיניים ומתהפכת לי הבטן כשאני צריכה לדבר איתו...
בכל אופן אני שוב רוצה להודות לך שהגבת והתייחסת ובהחלט נתת לי כיוון ועודדת אותי. :-)
שקטה*

בעיות בעבודה

שליחה על ידי שקטה* »

אבל בסדר למדתי מזה. זה העיקר.
נכון! זה הכי חשוב.

בכל אופן אני שוב רוצה להודות לך שהגבת והתייחסת ובהחלט נתת לי כיוון ועודדת אותי.
בכיף. מקווה שתמצאי פתרון בקרוב ובהצלחה בעסק החדש! @}
פלונה*
הצטרפות: 10 אוקטובר 2003, 00:28

בעיות בעבודה

שליחה על ידי פלונה* »

מצטרפת לכל מה ששקטה אמרה. נשמע חכם ונכון.
חשוב שתנסי לסקור קצת את השוק ולהבין מי יכול להחליף אותו, גם אם לא תעשי עם זה שום דבר אופרטיבי.
סביר שזה יוריד את תחושת התלות שיש לך בו, ואולי ההבנה שיש לך אלטרנטיבות, תעזור לך לשנות משהו ביחסים ביניכם.
פלוני_אלמוני*
הצטרפות: 14 אוגוסט 2001, 19:35
דף אישי: הדף האישי של פלוני_אלמוני*

בעיות בעבודה

שליחה על ידי פלוני_אלמוני* »

"אחד מהם הכרתי באינטרנט ואפשר להגיד שהתחברנו והתחלנו לשוחח על דברים רבים ולא רק על עבודה, אך אנחנו לא זוג."

זה שורש הבעיה. היחסים ביניכם לא מקצועיים.

את חייבת להחליף אותו במישו אחר להיות עם החדש קורקטית ומקצועית בלבד.
שירי*

בעיות בעבודה

שליחה על ידי שירי* »

תודה, מחקתי את ההודעה האחרונה שלי בגלל פרטיות.
דיברתי איתו והסברתי לו שזה מפריע לי וזה ממש מיותר ולא לעניין כל ההתנהגות הזו.
ביקשתי שישמור על מקצועיות ושהשיחות יהיו אך ורק לגבי העסק. נמאס לי מהחפירות, מהתעלקויות ומגיחוחים ושאלות הזויות. ואני מקווה שבזה יישרנו קו.
שוב תודה לכולן.
שקטה*

בעיות בעבודה

שליחה על ידי שקטה* »

בהצלחה!
יעל*
הצטרפות: 30 יוני 2001, 20:34

בעיות בעבודה

שליחה על ידי יעל* »

אשמח לעצה כיוון שאיני יודעת מה לעשות ולמען האמת זו לא בדיוק "בעיה"...
אני נותנת שרות מסויים ופנו אלי מחברה מסויימת לקבלת שרות .
מסרתי לו את כל המידע על השרות שלי, תנאי עבודה והכל. כולל העובדה שאני אמסור קבלה.
הוא שילם, שלחתי קבלה והודעה באימייל על קביעת מועד ושיחזור אלי לגבי תאריך.
הוא לא התייחס לאותו מייל ורק ציין שהוא זקוק לחשבונית ולא לקבלה.
(מכיון שאני ע. פטור אני מוציאה רק קבלות)
מאז לא שמעתי ממנו. מה שנקרא: נעלם!

מצד אחד אני שמחה ששילם אך לא יודעת מה לעשות כיון שאני רוצה לתת את השרות שלי.
מה נהוג לעשות כשלקוח משלם אך נעלם?
פלוני_אלמונית*

בעיות בעבודה

לא מצליחה להתמודד עם לחץ בעבודה, ממרום גילי ו"השכלתי" הרוחנית אני לא מצליחה להרגע כשאני מקבלת נזיפה או כשיש בעיה עם אחד הלקוחות או חבר לעבודה, אני מנסה לנשום, לשנן כל מיני מנטרות ועדיין הבטן מתהפכת לי והתסכול חודר לי לחיים הפרטים, ברור שלי שזה לא תקין ואני תודה לאל לא במצוקה כלכלית אבל עדיין לא מצליחה לקבל ביקורת בפרופורציות הנכונות.
מתסכל.
שליחת תגובה

חזור אל “מה כדאי לדעת לפני שעורכים”