המלצה חולצתית למיניקות בחורף

נורית_מאור_שביט*
הצטרפות: 10 אוגוסט 2005, 12:57
דף אישי: הדף האישי של נורית_מאור_שביט*

שליחה על ידי נורית_מאור_שביט* »

בנות יקרות.
בתור מיניקה כרונית וכעוסקת בתחום, אני רוצה להמליץ לכן על פטנט מוצלח שאני משתמשת בו כבר כמה חורפים.
אני מאוד לא אוהבת להיניק באופן כזה שבו אני מרימה את החולצה מחמת הצמיגים (מזה נהיה לי עסק...), והקור.
על כן, פיתחתי חולצה/גופיה כזו שלובשים מתחת לחולצה, טוניקה, סרפן וכו', וגם - ובעיקר - אני משתמשת בזה מתחת לחולצת שינה (אשר נהוג לקרוא לה פיג'מה).
הרעיון הוא: לקחת חולצת טריקו כלשהי ולגזור בה חריץ אנכי באיזור כל ציץ. כ- 10 ס"מ כל חריץ.
באופן כזה ניתן - להרים את החולצה ולשלוף ציצי מבלי ללחשוף את הגוף לקור.
מקוה שברור.
אני ודאי לא הראשונה שממציאה זאת, אבל נתקלתי כבר בכמה וכמה נשים שלא ידעו על הרעיון והוא כל כך פשוט וכל כך מוצלח, שחבל לא להכירו.
לשדרוג, ניתן לקחת לתופרת שתעשה תפר אוורלוק (גימור) מסביב לחריץ, על מנת שזה לא יפרם.
אבל ניתן להשתמש בזה גם בלי העיבוד.

בשנה שעברה ייצרתי כאלו, אבל לי זה לא משתלם, וזה מאוד פשוט לעשות מכל חולצה.

בהצלחה.
@} @} @} @} @}
ה_עוגיה*
הצטרפות: 15 יוני 2003, 00:44
דף אישי: הדף האישי של ה_עוגיה*

שליחה על ידי ה_עוגיה* »

גם אני פיתחתי לי משהו דומה כששהיתי עם היונקת שלי בארץ קרה.
כדאי לעשות את זה מגופיה ארוכה מספיק בשביל להיכנס למכנסיים ולא לברוח (אותי פחות הטרידו הצימיגים ויותר הגב החשוף), למשל גופיית סבא.

נדמה לי שבשביל להימנע מסימנים על החולצה שמעל (חריצים אנכיים נראים בבירור) גזרתי את הגופיה כף שפשוט לא תכסה את הציצים, ז"א הורדתי מהצדדים והשארתי בעיקר באמצע (דמיינו חלק אחורי של גופיית גברים).

(תודה על התזכורת, נורית)
מיכלי_לי*
הצטרפות: 23 אוגוסט 2007, 18:28
דף אישי: הדף האישי של מיכלי_לי*

שליחה על ידי מיכלי_לי* »

וכמובן מחוץ לבית אפשר להשתמש בפונצו קטן על הגופייה הנ"ל כך שאם זה תינוק קטן הוא מוסתר מתחת לפונצו ואף אחד לא רואה... לי היו המון כאלה בעוביים שונים (מסריג דק וגם עבה להנקה במקום קר יותר).
שני הילדים נולדו בחורף וככה הנקתי בכל מקום!
נקודות_ורודות_אגדיות*
הצטרפות: 19 יוני 2007, 18:46
דף אישי: הדף האישי של נקודות_ורודות_אגדיות*

שליחה על ידי נקודות_ורודות_אגדיות* »

אני אומנם לקראת סוף הנקה וחבל שלא חשבתי על זה קודם לכן.
אבל אמליץ לאחרות.
תודה
פלוני_אלמונית*
הצטרפות: 19 אוגוסט 2001, 22:52
דף אישי: הדף האישי של פלוני_אלמונית*

שליחה על ידי פלוני_אלמונית* »

נורית- ניסיתי לעשות את זה ולא כל כך הצלחתי. האם החריץ אמור להיות בצד? (ככה עשיתי) או באמצע של כל ציץ?
נורית_מאור_שביט*

נורית- ניסיתי לעשות את זה ולא כל כך הצלחתי. האם החריץ אמור להיות בצד? (ככה עשיתי) או באמצע של כל ציץ?
אני כתבתי שכדאי לעשות את החריץ באמצע.
הרעיון של ה עוגיה הוא האופציה השניה - של חריץ בצד, המאפשר את אותו הדבר, ופחות נראה בחולצה שמעל (כך זה אצלי בחלק מחולצות ושמלות ההנקה).

לא יודעת אם עכשיו יותר ברור - כי נראה לי שכתבתי שוב אותו דבר.
אולי תנסי להסביר מה לא הבנת.
לא יודעת איך להעלות ציור לפה, אבל אם מישהו יסביר לי, אנסה לעשות זאת.
עולם_קטן*
הצטרפות: 06 אוגוסט 2005, 21:56
דף אישי: הדף האישי של עולם_קטן*

שליחה על ידי עולם_קטן* »

אני בחורף שעבר השתמשתי במעין שרוול פליז רחב, שחברה נתנה לי לכיסוי הבטן המציצה בהריון,
בהנקה הוא שימש לכסות מקו החזיה התחתון ועד המכנס, כך שלא קר בבטן כשמרימים את החולצה וגם לא נחשפים הצמיגים...
אנדלוסיה*
הצטרפות: 25 מאי 2006, 00:35

שליחה על ידי אנדלוסיה* »

עשיתי ככתוב וגזרתי גופייה (בצדדים, לא ממש על הציץ) והפלא ופלא, גם לא רואים את הצמיגים וגם לא קופאים מקור בגב התחתון.
ואם כבר מדברים על גב תחתון, אז המלצה מכנסית לחורף לכולן:
כבר כמה שנים אני סובלת סבל רב מהגזרות הנמוכות יותר או פחות. לא רק שאני לא אוהבת שרואים לי, ולהיראות כמו סיר עם ידיות בצדדים (אם עוד לא ניחשתן אני לא ממש כחושה), אלא שהכליות שלי ממש צועקות מקור כל החורף כי תמיד נכנס אוויר ברווח שבין המכנסיים לגוף והחולצה תמיד עולה.
אז נמאס לי והחלטתי לעשות מעשה: קניתי חתיכת טריקו וגזרתי ממנה רצועה (כפולה, מקופלת) של כ-20 סנטימטר, ותפרתי אותה אל פנים הג'ינס (מלפנים מתחת לחגורה, מאחור איפה שהמשולש הזה). זה נראה כמו מכנסי הריון עם רצועת טריקו רחבה למעלה. איפה שהריץ' רץ' והכפתורים לא תופרים כדי שאפשר יהיה לפתוח אותם וללבוש. הטריקו נמתח קצת וזה בסדר. וזה בעצם סוגר את המכנסיים ומכסה את המותן: גם לא נכנס אוויר, גם לא רואים את הצמיגים בהרמת חולצה להנקה, וגם לא סובלים מחוסר הנוחות של המותן הנמוכה. תענוג! נסו ותיהנו.
נקודות_ורודות_אגדיות*
הצטרפות: 19 יוני 2007, 18:46
דף אישי: הדף האישי של נקודות_ורודות_אגדיות*

שליחה על ידי נקודות_ורודות_אגדיות* »

אנדלוסיה
יופי של רעיון. גם לי הוא עלה אבל...מעולם לא הגיע לידי מימוש.
גם אין מכונת תפירה..
בכל מקרה תודה @}
שיחות*
הצטרפות: 17 נובמבר 2003, 23:29

שליחה על ידי שיחות* »

אני מנסה לחשוב איך להפוך שמלות אהובות (חסרות פתח מלפנים) לשמלות הנקה. בינתיים הרסתי אחת בגזירה טיפשית שחירבה לה את הצורה.
אם יש למישהי רעיון או ניסיון.

(אולי כדאי לשנות את שם הדף ל "חולצת הנקה תוצרת בית" או משהו שייקל על מציאה שלו למי שמחפשת רעיונות לחולצות הנקה? בחיים לא הייתי מגיעה אליו אם לא הייתי מחטטת בדף אישי של מישהי לגמרי במקרה.)
מארז_אהבה*
הצטרפות: 06 מרץ 2009, 21:45
דף אישי: הדף האישי של מארז_אהבה*

שליחה על ידי מארז_אהבה* »

הי שיחות,
ממה שאני מבינה את יכולה להפוך שמלה לשמלת הנקה רק אם יש לך עוד מהבד שלהן. כי מה בעצם צריך? שיהיה תריס להרים ולהוריד מקדימה. בשביל זה צריך אחת משתיים: א) לארגן איזה שכבת סטרפלס מתחת לשמלה, שמאפשרת לך להוריד אותה מלמעלה ואת הסטרפלס שמתחתיו למשוך מלמטה ואז יש חרך שממנו יציץ הציץ. כמובן שזה דורש שמלה/חולצה גמישה למעלה, מטריקו או משהו, או עם מחשוף גדול; ב) לארגן מעטפת כלשהי מלמעלה, שבעת הצורך אפשר להרים אותה, כמו שיש בהרבה חולצות הנקה.
בכל אופן, אל תגזרי סתם מקדימה, ובטח שלא בצדדים.
אני לא הצלחתי לאלתר שום דבר מבגד קיים למרות כל כישורי התפירה שלי. אם אני לא לובשת חולצת הנקה (יש לי שתיים של גילגול, די נוח) אני משתדלת ללבוש תמיד משהו עם ריצ'רץ' מלמעלה, זה עושה את העבודה הכי טוב. מרימים את החולצה שלמטה וסוגרים את הסווצ'ר עד לאן שצריך וזה מסתיר את כל שאר העניינים.
אם יש תקומה לשמלה שהוחרבה - מוכנה בשמחה לנסות לעזור.
גברת_פלפלת*
הצטרפות: 26 אפריל 2005, 14:41
דף אישי: הדף האישי של גברת_פלפלת*

שליחה על ידי גברת_פלפלת* »

אנא רעיונות לקיץ המתקרב (בחורף עם כל השכבות אין בעיה להרים את אחת החולצות, תמיד יש משהו שמכסה את הבטן. בקיץ לובשים פריט אחד ואז... ).
מחולצות הנקה נואשתי עקב הנטיה לשווק אותן במידות גדולות.
נורית_מאור_שביט*

מחולצות הנקה נואשתי עקב הנטיה לשווק אותן במידות גדולות.
קצת מעליב לשמוע שמידה 38 זה מידות גדולות (אני זוכרת שלא מצאת אצלי. סתם מציקה)...
אבל אולי הקיץ אצליח לרדת עוד מידה. תבדקי אותי.

מה עם אפשרות ללבוש גופיה מתחת לחולצה רגילה, ולעשות בה אותם חורים שמוצעים לעיל בחולצות בחורף?
ברור שזה לא אידיאלי ללבוש שכבות בקיץ, אבל זה הדבר הרעיון היחיד שעולה לי כרגע בשלוף.

איך להפוך שמלות אהובות (חסרות פתח מלפנים) לשמלות הנקה
אני מסכימה עם מארז אהבה לגבי הנקודה העיקרית - שאת צריכה ליצור תוספת מלפנים באזור החזה, על מנת לאפשר פתח כלשהו להנקה.
אני לא מסכימה עם זה שאת חייבת ליצור זאת מאותו בד של השמלה. זה יכול להיות שילוב מעניין של בדים בין השמלה לתוספת שלה.

בענייני התמודדות עם "בעיות" אני דוגלת בגישה של: If you can't beat them, join them.
כלומר - לא לנסות להסתיר את "הפגם" אלא ליצור ממנו משהו חדש שיעניין, ישדרג וייפה את השמלה (במקרה זה), ואפילו יבליט את החידוש.

בהצלחה @}
מארז_אהבה*

לא מסכימה שאת חייבת ליצור זאת מאותו בד של השמלה
ואללה. איך לא חשבתי על זה? גאוני! ולבטח ינוסה. תודה!
פלונית_כרגע*
הצטרפות: 04 אוגוסט 2004, 14:10
דף אישי: הדף האישי של פלונית_כרגע*

שליחה על ידי פלונית_כרגע* »

מה שאני עשיתי בקיץ בהנקה בתור דוסית.
זו שמלת מעטפה או אחת עם פתח גדול מלפנים שממילא צריך גופיה מתחת ואז מושכים את השמלה מטה ואת הגופיה מרימים וככה נשארים מכוסים להפליא.
עכשיו אני מניקה כבר רק בערב אז אין לי בעיית ביגוד מהסוג הזה.
עכשיו אני עסוקה בלהתבאס שאין שמלות שאני יכולה ללבוש בלי שצריך גופיה או חולצה למטה מטעמי צניעות..
(פולניה אף פעם לא מרוצה..)
שיחות*
הצטרפות: 17 נובמבר 2003, 23:29

שליחה על ידי שיחות* »

לארגן איזה שכבת סטרפלס מתחת לשמלה, שמאפשרת לך להוריד אותה מלמעלה
תודה מארז. זה רק אם השמלה מבד גמיש, לא? ובאמת חשבתי על כאלה שהבד שלהן די לא חופשי בצווארון. (באלה מהבד הגמיש אני מתעצלת וסתם מוציאה את הציצי מלמעלה. לא צנוע במיוחד אבל הכי פחות התעסקות)

מוכנה בשמחה לנסות לעזור. תודה (-:

שאת צריכה ליצור תוספת מלפנים באזור החזה, על מנת לאפשר פתח כלשהו להנקה. אז זהו, בשמלה שהוחרבה, היא מבד שחור גס כזה, ובחזית באזור החזה ריבוע גדול בערך שלושים על שלושים ס"מ, שתפור על הבד, של רקמה בדואית כזאת. אז חשבתי לעשות שני חתכים אנכיים בבד השחור מתחת לרקמה, ולפרום בצדדים את ריבוע הרקמה..וכל העסק נראה די רע ובעצם אי אפשר ללכת עם זה בלי שיראו הכל. איך הייתן ממשיכות את זה משם ?
(זה כמו ללמוד שחייה בהתכתבות קצת, לא? (-:)
מארז_אהבה*

כן, האופציה הראשונה זה לבד גמיש או מחשוף גדול ורופף.
לגבי הרקמה. התיאור שלך מזכיר לי את כותנות הלילה של בתי היולדות. אם יצא לך להתנסות בחוויה האקזוטית הזאת ולא רק בשיעמום של בריכות בבוידעם ושאר לידות בית אולי יצא לך להכיר. זו פשוט הגזרה הכי גאונית שיש. פתוח כל הזמן בצדדים ובכל זאת לא רואים כלום. נוח אש.
קצת קשה לי להבין מה בדיוק עשית שם ולמה זה נראה רע. הַצעֲתי: אם את באזורי כאמור אשמח לעזור, או פשוט ללכת לתופרת ולחשוב יחד איתה. יעלה לך נגיד 40 שקל - שווה לא?
אמא_בגובה_דשא*
הצטרפות: 21 נובמבר 2005, 11:31
דף אישי: הדף האישי של אמא_בגובה_דשא*

שליחה על ידי אמא_בגובה_דשא* »

איך הייתן ממשיכות את זה משם ?

אולי לסגור מהצד במשהו זמני יותר מתפר,
לדוגמא:
כפתורים, רוכסן, שרוך מעניין וכו'

אם את הולכת על כפתורים, או שרוך, כלומר, על אלמנט שרואים (בניגוד לרוכסן, שאמור להיות נסתר) הייתי מוסיפה חתיכת בד חלק מתחת, כדי להבליט את האלמנט ולהפוך אותו לעיצובי, בבחינת If you can't beat them, join them
בשמת_א*
הצטרפות: 28 יולי 2001, 13:37
דף אישי: הדף האישי של בשמת_א*

שליחה על ידי בשמת_א* »

beat, לנצח. מבוטא בחיריק ארוך.
לא bit, נשכתי... P-: (מבוטא בתנועה קצרה)
עופרי*
הצטרפות: 02 נובמבר 2003, 22:38

שליחה על ידי עופרי* »

+הודעה ממשתתפת חדשה התקבלה בברכה:+

אני שמה כל חולצה שאני רוצה ותמיד יש איתי קליפס לשיער שאיתו אני מגלגלת את החולצה ותופסת עם הקליפס ובגלל שאני מניקה עם כרית ויקי אני פשוט מכסה את שתינו בשמיכה במיטה- חמים ונעים
L| Love it|
mama_fashion*
הצטרפות: 14 ינואר 2013, 14:38

שליחה על ידי mama_fashion* »

+הודעה ממשתתפת חדשה התקבלה בברכה:+

אמאות מניקות יקרות,
אנו רוצה להציג בפניכן חנות מכוונת חדשה לבגדי הנקה מאוד יפים. גם לחורף וגם לקיץ :).
http://www.mama-fashion.co.il/
אני אמא ל-2 ילדים מניקה ברצף כבר כמעט 5 שנים והיה לי מאוד חסר בגדים יפים להנקה.
ברוכות הבאות :)
יעלה*
הצטרפות: 23 יוני 2002, 16:23

שליחה על ידי יעלה* »

mama fashion- הפרסום בקהילת באופן צריך להתאים ל מדיניות פרסום באתר באופן טבעי
נא קראי את הדף.
בנוסף, בד"כ כשמשיקים אתר חדש משתדלים שהוא לפחות יעמוד ברף המחירים מסביב (במיוחד אם מדובר ביבוא ולא בעיצוב) ובטח לא יעבור אותם.
במקרה בדיוק הבוקר נתקלתי באותם מוצרים הרבה יותר בזול (ועדיין ביוקר רב לטעמי...) http://www.buy2.co.il/הנקה

בהצלחה בכל מקרה.
שליחת תגובה

חזור אל “דפים לשירות הקהילה”