חופשה רוחנית

אהרון*
הצטרפות: 10 אוגוסט 2005, 18:26

חופשה רוחנית

שליחה על ידי אהרון* »

שלום לכולם.
אני נוסע לניו-יורק למשך כשבועיים ומחצה, ומחפש ומבקש להפוך את הימצאותי שם ( בספטמבר, אם ירצה האל ) למשהו בעל משמעות רוחנית בעבורי.
יש למי מכם הצעות ?
היכן כדאי לבקר ?
את מי כדאי לפגוש ?
לאן כדאי ללכת בשביל לחוות ?

תודה לכולם מראש
דליתוש_ב*
הצטרפות: 14 דצמבר 2004, 11:40
דף אישי: הדף האישי של דליתוש_ב*

חופשה רוחנית

שליחה על ידי דליתוש_ב* »

אהרון, נראה לי שללכת לבניין האו"ם יכול להיות מעניין..(לאיזה קופי עם קופי :-))
סנטרל פארק הוא מקום מדהים להסתובב בו, לשבת בצל לקרוא ספר, להעביר שיחה עם תמהונים ואנשים אחרים..
יש שם מוזיאון טבע ומדע מצויין אם אתה בעניין.

חוץ מזה אם כבר יש דף כזה-
לי יש אותה שאלה לגבי פריז. אני נוסעת לשבוע לחתונה של קרוב משפחה.
ולא כל-כך מעניין אותי בתי קפה, אדריכלות, כנסיות ומוזאונים לאומנות..
יש הצעות? (אפשר בדף בית שלי, כדי לא להפריע לאהרון..)
נעמי_בן_שיטרית*
הצטרפות: 05 אוקטובר 2004, 22:15
דף אישי: הדף האישי של נעמי_בן_שיטרית*

חופשה רוחנית

שליחה על ידי נעמי_בן_שיטרית* »

פשוט להתהלך ברחובות, לספוג את האווירה ולהתרשם מהרבגוניות, צבעוניות ומהגיוון האתני והתרבותי בעיר אחת.
תזמורת_הים*
הצטרפות: 22 אוגוסט 2003, 11:13
דף אישי: הדף האישי של תזמורת_הים*

חופשה רוחנית

שליחה על ידי תזמורת_הים* »

המלצות על פריז:
שבוע זה נורא מעט! מזל שאת לא אוהבת מוזיאונים, ככה ישאר לך קצת זמן לטייל. :-)
קודם כל עדיף ללכת ברגל או לנסוע באוטובוסים ולותר על המטרו. פשוט חבל להיות קבורים מתחת לאדמה כשיש כל כך מעט זמן וכל כך הרבה מה לראות.
יש שוק פשפשים מדהים, נדמה לי בימי ראשון, ב-porte de clignancourt.
יש בית קברות עתיק מרתק, קבורים שם כל מיני אמנים וסופרים ואאל"ט גם ג'ים מוריסון או משהו כזה. pere lachaise, נמצא ברובע העשרים, אפשר לשוטט שם בכיף חצי יום.
הרובע הלטיני, וה-marais- גם מקומות מעולים לשוטט ברגל בכיף. לעבור מול מוזיאון פומפידו, לא חייבים להכנס אבל כן שווה לראות את המבנה המדהים, ובככר ממול יש לפעמים מופעי רחוב וכאלה.
ברובע ה-18 וה-19 גרים המון מהגרים, יש שם מסעדות סיניות/תאילנדיות/אפריקאיות אותנטיות, זולות ומשובחות, ואלה רובעים מאד ציוריים (מאד שונים מהאזורים הבורגנים של העיר). יש שם גם פארק מאד יפה שנקרא park de butte chaumont. בכלל יש שם פארקים מקסימים, אפשר לקחת ספר ואוכל ולבלות חצי יום על כר דשא באחד מהם.
רובע מונטמרטר גם שווה ביקור, לעלות לכנסיית הלב הקדוש כדי להשקיף על העיר מלמעלה (שוב, לא חייבים להכנס לכנסיה עצמה).
גם אם את לא אוהבת מוזיאונים שווה לבקר לפחות במוזיאון רודן, אם לא בשביל הפסלים אז בשביל לראות את הבית ואת הגן המקסים. זה אחד המקומות האהובים עלי.
תהני!
לוונדר_סגול*
הצטרפות: 24 ספטמבר 2004, 16:05
דף אישי: הדף האישי של לוונדר_סגול*

חופשה רוחנית

שליחה על ידי לוונדר_סגול* »

ההמלצה שלי לא קשורה בדיוק לניו יורק...
אלא לעצמך.
מנסיוני, בטיול שעשיתי, כשחיפשתי את האטרקציות אליהן נהוג ללכת, החוויה היתה רדודה למדי
ובאיזשהו שלב קלטתי את זה ודי התבאסתי מזה.
אבל כשהתרכזתי בחוויה שלי את החיים
עשיתי מדיטציה, שאלתי את עצמי לעומק מה אני רוצה לעשות עכשיו, בדקתי עם עצמי איך אני מרגישה
איך אני מדמיינת את המקום הבא שאני רוצה להגיע אליו
אז התחילו לקרות הדברים המשמעותיים...
הכל מתחיל בפנים...
{@
דליתוש_ב*
הצטרפות: 14 דצמבר 2004, 11:40
דף אישי: הדף האישי של דליתוש_ב*

חופשה רוחנית

שליחה על ידי דליתוש_ב* »

אורית, לוונדר,
תודה על ההמלצות :-)
אני לוקחת את כולן לתשומת ליבי @}
אהרון*

חופשה רוחנית

שליחה על ידי אהרון* »

תודה לכותבים.
אשמח לשמוע עוד עצות למי שיש.
אמא_של_יונת*
הצטרפות: 23 דצמבר 2002, 00:39
דף אישי: הדף האישי של אמא_של_יונת*

חופשה רוחנית

שליחה על ידי אמא_של_יונת* »

לגבי פאריז - Les Halles
איתי_שרון*
הצטרפות: 27 אוגוסט 2001, 00:51
דף אישי: הדף האישי של איתי_שרון*

חופשה רוחנית

שליחה על ידי איתי_שרון* »

פשוט להתהלך ברחובות, לספוג את האווירה ולהתרשם מהרבגוניות, צבעוניות ומהגיוון האתני והתרבותי בעיר אחת.
זה היה הדבר הראשון שרציתי לכתוב :-)

חוץ מזה:
  • אליס איילנד הותיר עלי את רישומו
  • הוויליג' הוא מקום נחמד להסתובב בו
  • ביקור בבניין הבורסה ואזור העסקים, גם לכאלה שאינם חובבי כספים יכול להיות מעניין. ליד יש את כנסיית טריניטי.
תבלה!
אמא_מאמצת*
הצטרפות: 01 אוקטובר 2004, 07:16
דף אישי: הדף האישי של אמא_מאמצת*

חופשה רוחנית

שליחה על ידי אמא_מאמצת* »

פשוט להתהלך ברחובות, לספוג את האווירה ולהתרשם מהרבגוניות, צבעוניות ומהגיוון האתני והתרבותי בעיר אחת. זה הכי הכי.
אפשר גם ללכת לשמוע מקהלת יום ראשון בכנסייה בהארלם. זאת אמורה להיות חוויה אבל זה כנראה הפך לכזאת אטרקצייה שכבר פעמיים ניסינו (בניו יורק ובסן פרנסיסקו) ולא הצלחנו להיכנס כי התור היה ארוך מדי. צריך להגיע מוקדם ולעמוד בתור. אפשר להביא ארוחת בוקר וספר ואז ההמתנה אפילו כייפית. וגם בלי להיכנס בסוף נהננו לראות את האנשים (הקבועים, לא התיירים) מגיעים במחלצותיהן, את הילדות האפרו-אמריקאיות עם החרוזים והסרטים בשער, את הנשים היפיפיות לבושות בשלל צבעים את הגברים בחליפות שיקיות, בקיצור אולי פיספסנו את הרוחניות אבל היה שווה.
שכנה_של_זורבה*
הצטרפות: 31 אוגוסט 2004, 00:34
דף אישי: הדף האישי של שכנה_של_זורבה*

חופשה רוחנית

שליחה על ידי שכנה_של_זורבה* »

אם אתה אוהב מלפפון חמוץ, כרוב חמוץ ופסטרמה תוצרת בית, שמגיעה עם אדים לשולחן,
זה המקום לחוויה גסטרונומית, יהודית אמיתית.
אין לי כתובת מדוייקת אבל הם נמצאים בדרום מנהטן, מסעדה של יהודים. כולם מכירים.
בסרט "כשהארי פגש את סאלי" היא בטח עברה שם חוויה רוחנית חזקה....................
עודד_המחפש*
הצטרפות: 19 יולי 2003, 21:25
דף אישי: הדף האישי של עודד_המחפש*

חופשה רוחנית

שליחה על ידי עודד_המחפש* »

מסעדה של יהודים. כולם מכירים
ברח לי השם של המסעדה, אבל זה ברחוב Bowery
לא יודע אם זה בדיוק מה שהתכוונו פה בדף...

אליס איילנד הותיר עלי את רישומו
מסכים.

ובכלל, העושר התרבותי ראוי לציון. תמיד יש מה לראות.
פלוני_אלמונית*
הצטרפות: 19 אוגוסט 2001, 22:52
דף אישי: הדף האישי של פלוני_אלמונית*

חופשה רוחנית

שליחה על ידי פלוני_אלמונית* »

המקום מכשהארי פגש את סאלי היא המעדנייה היהודית הנודעת katz's ברחוב האוסטון (ממש ליד תחנת הרכבת 2nd ave של הרכבת F). האיזור נקרא לוור איסט סייד, יש שם באיזור גם את ה TENANMENT MUSEUM שהוא מעניין - מראה מקרוב איך חיו האנשים שהגיעו לניו יורק לפני 2 מאות...
טיול על גשר ברוקלין - חוויה שיכולה להיות רוחנית, במיוחד בשעת בין ערביים, ואז הדרך חזרה עושים בחושך כשהעיר כולה לפניך מוארת.
יש הרבה שטחים ציבוריים ופארקים נהדרים בעיר, ולא רק סנטרל פארק, למשל הטיילת על ההדסון באיזור צ'לסי ולכיוון טרייבקה.
הכנסייה בהארלם ביום א' - אכן ממולץ מאוד, הייתי לפני כמה חודשים שם, לא זוכרת בדיוק איזו כנסייה, אבל אני זוכרת שירדנו בתחנת הרכבת ברחוב 125, ושזה מתחיל ב11 בבוקר. אמנם היו כמה תיירים אבל ממש לא המונים ולא היה תור - מה שכן להכין שטר של דולר בודד, זה מה שנהוג לתת שם כשמעבירים את סלסלת התרומות. אחרי כן ממולץ טיול רגלי לאוניברסיטת קולומביה. ו גם שם יש פארק גדול ליד הנהר
עוד ממולץ - נסיעה במעבורת לסטייטן איילנד ובחזרה, זה חינם, רואים את פסל החירות מקרוב, ובדרך חזרה את נוף גורדי השחקים של דרום העיר, ובכלל שייט על המים יכול להיות רוחני, לא?
באמת אולי תסביר יותר באיזה כיוונים אתה מתעניין ואשמח לעזור עוד.
אהרון*

חופשה רוחנית

שליחה על ידי אהרון* »

תודה תודה לכל העונים לי.

מה עם חוויה רוחית - אינדיאנית ? אולי פעם אני אחוש את הרוחות הגדולות ?
מישהו יודע למשל איפה יש חבורות שעושות טאי צאי' בבוקר במנהטן ?
תזמורת_הים*
הצטרפות: 22 אוגוסט 2003, 11:13
דף אישי: הדף האישי של תזמורת_הים*

חופשה רוחנית

שליחה על ידי תזמורת_הים* »

טאי צ'י- אני חפשתי נואשות איפה אפשר לעשות טאי צ'י באיזה פארק ולא מצאתי, אבל אם תלך לצ'ינה טאון בסביבות 7-8 בבוקר יש שם אזורים עם מגרשי ספורט ומשחקים מלאים סינים מבוגרים שעושים טאי צ'י או סתם התעמלות לפני שהם הולכים לעבודה. ככה, בבגדי יום יום, בלי שום פוזות, הדבר האמיתי. לא יודעת אם אפשר להצטרף אליהם אבל אולי שווה לנסות (ובכל מקרה זה משהו ששווה לראות).
לגבי אינדיאנים, בקיץ שעבר הייתי באירוע שבמרכזו היתה תחרות ריקודים של כל מיני שבטים אינדיאנים, היה מדליק (אם כי ממוסחר משהו). זה נקרא Indian Pow Wow ואולי אפשר לחפש באינטרנט אם אמור להתקיים ארוע דומה בזמן שתהיה בניו יורק.
פלוני_אלמונית*

חופשה רוחנית

איך שאתהמגיע תקנה time out או אפילו תכנס לחנות ספרים ותעלעל בו. יש שם מדור גוף ונפש או משהו כזה ושם יהיה כתוב על סשנים של טאי צ'י או דברים כאלה, אם יש באותו שבוע שאתה מגיע. הטיים אאוט יוצא ביום רביעי ומכסה את השבוע שבין חמישי לחמישי. בהצלחה
אהרון*

חופשה רוחנית

שליחה על ידי אהרון* »

שוב, תודה למשתפים ולעוזרים.
ויויאן_מיוחס*
הצטרפות: 14 אוגוסט 2001, 14:36
דף אישי: הדף האישי של ויויאן_מיוחס*

חופשה רוחנית

שליחה על ידי ויויאן_מיוחס* »

יש את ה- Open Center שנמצא בסוהו (לא זוכרת את הכתובת)
יש שם סדנאות, הרצאות ועוד - תהנה
אוף אני מקנאה.
אהרון*

חופשה רוחנית

שליחה על ידי אהרון* »

טוב, חלפו הימים, הייתי בניו-יורק, חוויתי והתפעמתי ואני מבקש לשתף לטובת אלו שייסעו בעתיד.
  • טאי צי - הלכתי בבוקר (בין שבע לשמונה בבוקר) לאזור הצ'יינה-טאון, לשדירת עצים ומגרשי כדור בין שני רחובות (חפשו במפת העיר) ושם חוויתי חוויה גדולה, תוך הסתכלות, בוננות והשתתפות - מומלץ לכל העוסקים בעשייה שכזו וגם לאלו שלא.
  • המוזאונים הגדולים - חוויות אומנותיות שקשה לתאר, ביחוד ה"מומה" - מומלץ בחום.
(אגב יש מוזאונים שהתשלום אליהם הוא "לפי הרצון והיכולת" - למשל המטרופוליטן והמוזאון לטבע).
  • המוזאון לטבע - מומלץ בחום. דינוזארים, אגף שלם של מינראלים, תרבויות עתיקות - בחרו את אלו המעניינות אתכם - מלא ועשיר בצורה בלתי תיאמן.
  • החוויה היהודית - להכיר יהודים שמרגישים אחרת מאשר ב"גלות אירופה". שאינם מפחדים - לא מאחרים ולא מעצמם בנוגע לזהותם.
יהודים מסוגים שונים, בעלי חוויות יהודיות שונות, העסוקים ביהדותם ובעולמם התרבותי.
ללכת לבתי הכנסת באזור האפ-ווסד-סייד (רחובות 88-100 באזור ברודווי). - בתי כנסת שיוויוניים (מנין מעט), B.J.- בני ישורון (שני מניינים אחד בבית הכנסת ואחד בכנסיה סמוכה - כי אין מספיק מקום בבית הכנסת לכולם).
  • ללכת לסנטרל פארק בשבת אחר"צ ולפגוש הרבה משלושת מליון היהודים הגרים בעיר.
  • המוזיאון היהודי לאומנות.
  • להסתובב באזורים השונים של העיר ולתת ליד האלוהים להוליך אתכם לחוויות הנכונות - והן רבות.
אני למשל הייתי בכנס בין דתי בנושא השלום, שנערך בכנסייה מדהימה ושבו דיברו רבנים, אנשי דת מוסלמים ונוצרים וגם הדלהי-למה.

לצאת מניו-יורק לאזורי הטבע שמסביב. לאגמים הנפלאים, ליערות המוריקים, לנחלים ולמפלי המים - באוטו כשעתיים ממנהטן ואתם שם.
  • הרלם ביום ראשון - תפילה בכנסיות שבה משוררים גוספל.
  • ג'ז ובלוז בברים ובפאבים בהם אסור להדליק סיגריה. (כדאי להביא אטמי אוזניים להנמכת הווליום).
באזורי הוויליג', הסוהו, וצ'אלסי - או להסתובב עד שנופלים למקום הנכון, או לחפש הופעות במדריך עכבר העיר שלהם - הטיים אוט אותו קונים בקיוסקים שבעיר.
  • לקנות בגדים ונעלי ספורט במחירים טובים - "סנצורי 21 " - ממש כיציאה מהסבווי מול מגדלי התאומים זכרונם לברכה.
עד כאן לבוקר זה.
תודה תודה לכל אלו שכיוונו אותי בדף זה.
אהרון.
אנונימי

חופשה רוחנית

שליחה על ידי אנונימי »

הדף ניו יורק כמקום משמעותי אוחד הנה ומופיע בהמשך
נהורה*
הצטרפות: 25 ינואר 2004, 11:09

חופשה רוחנית

שליחה על ידי נהורה* »

בימים האחרונים אני חשה שכל תא בגופי לוחש לי שהוא זקוק לחופשה. העשייה היומיומית נהייתה כבדה,
ואני חשה צמאון חד וכואב לרוחות המדבר. אני זקוקה להמלצה למקום רב השראה יכול להיות מעט ספרטני, אבל לא חייב רצוי בדרום אבל פתוחה גם להצעות אחרות.
בתודה מראש.
לי_אורה*
הצטרפות: 12 אפריל 2005, 19:07
דף אישי: הדף האישי של לי_אורה*

חופשה רוחנית

שליחה על ידי לי_אורה* »

פתוחה גם להצעות אחרות
הצעות על חופשה במדבר בדרום אחרות יתנו לך בוודאי.
לי יש הצעה לחופשה מאוד רוחנית וכייפית, ללא שום טלטולים, ללא שום סידורים מראש, ללא צורך לנסוע מרחקים ארוכים, ללא תשלומים גבוהים וכו' וכו':
חופשה בבית! ליתר ביטחון את יכולה להודיע לכולם שאת יוצאת לחופשה ולנתק את הטלפון במשך כמה ימים. וכל יום לקום מתי שיתחשק לך, ולעשות או לא לעשות מה שמתחשק לך וללכת לישון כשמתחשק לך. אם את רוצה, את יכולה להיות במשך כל החופשה בבית, בשקט ובנחת ולמלא את המצברים. ואם בא לך, את יכולה ללכת לטיולים קטנים בסביבת הבית. למשל, תארי לך טיול יפה לים - לראות את הים סוער ומחליף צבעים וכו'. ממש חוויה מדיטטיבית ורוחנית לעילא ולעילא. וברור שבחופשה הזו את עושה כמה שפחות - למשל, את יכולה להזמין אוכל מוכן הביתה או ללכת למסעדה אם בא לך לצאת מהבית. הזמיני אליך הביתה מסג'יסט\ית, לכי לקוסמטיקאית, קבלי טיפולי פדיקור ומניקור, קבלי טיפול של הרפואה המשלימה וכו' וכו'. יש בתי מלון בערים הגדולות שאפשר ללכת אליהם ולקבל טיפולי ספא מבלי לנסוע למרחקים. בקיצור, פנקי את עצמך. עשי רק או בעיקר מה שמתחשק לך. אל תעשי שום דבר ש"צריך", רק מה ש"מתחשק" ו"כייפי".

שיהיה בכיף!
מור_וקנמון*
הצטרפות: 23 פברואר 2004, 03:08
דף אישי: הדף האישי של מור_וקנמון*

חופשה רוחנית

שליחה על ידי מור_וקנמון* »

מצפה עזוז ליד ניצנה. יש שם חאן "בארותיים בנגב" נדמה לי שקוראים לו. אמצע nowhere
כדאי באמצע שבוע אם מחפשים שקט...
סיון_ג*
הצטרפות: 08 מרץ 2005, 21:05
דף אישי: הדף האישי של סיון_ג*

חופשה רוחנית

שליחה על ידי סיון_ג* »

לקחת את האוטו ופשוט לנסוע לבד דרומה ללא תכנונים, עם פתיחות רוחנית וחיוך. תתפלאי לגלות כמה הפתעות מחכות במיוחד בשבילך. ברמת נגב יש חוות בודדים מקסימות שאפשר פשוט לעצור בהן ולספוג אווירת מדבר, אוכל טוב ואפילו לינה...
http://www.ramat-negev.org.il/
...אבל הכי הכי זה לישון תחת שמי המדבר עם מדורה ליד וכוס תה צמחים מתוק....
נהורה*

חופשה רוחנית

שליחה על ידי נהורה* »

איזה יופי של אינפורמציה..תודה גדולה לכולכן, וסיוון תודה על הקישור למסלול דרך הבשמים, המשלב בתוכו את חוות הבודדים, לשם ליבי קורא.
אני בעד להשאיר את הדף הזה, ולהוסיף עליו עוד .......
סיון_ג*
הצטרפות: 08 מרץ 2005, 21:05
דף אישי: הדף האישי של סיון_ג*

חופשה רוחנית

שליחה על ידי סיון_ג* »

@} שתהיה לך חופשה מעצימה...וספרי איך היה.
נהורה*

חופשה רוחנית

שליחה על ידי נהורה* »

טוב אז נסעתי לחופשה קצרצרה של לילה אחד במלון סתמי מאין כמוהו בים המלח. באופן בלתי צפוי ביתי בת הארבע הצתרפה אליי, והיה לי חשוב ללכת על בטוח, מבחינת פעילויות בשבילה, אוכל בהשג יד וכן הלאה. אז כל הרעיונות המופלאים שרקמו לי תוכנית פעולה מדוייקת, התפזרו להם.
המלון עצמו היה מ-ז-ע-ז-ע, אבל זה לא היה חשוב, בעיקר לא בשבילה. המתוקה מצאה לה דרך משלה להרגע- היא התנדנה שעות מול הים כשהיא שרה, מספרת סיפורים,ובוהה. למרבה הצחוק אני הייתי זו שצריכה, למצוא לעצמה עיסוקים- זה היה נהדר.
המציאות הסבירה לי לא להניח הנחות מוקדמות לפחות לגביי ביתי בבחירת חופשה.
ו..מדבר יהודה, הוא שלווה אינסופית מצליח לחדור דרך קירות המלון הקולני, דרך חלון המכונית דרך אוויר.
נהורה*

חופשה רוחנית

שליחה על ידי נהורה* »

ואם זה לא ברור הרצון לצאת לחופשה ארוכה אפילו מאוד, לא רק שלא פג אלה התגבר ומחכה להזדמנות, לאומץ להקשיב לעצמי, ולמקום הנכון שיכיל אותי. אני חשה שאני זקוקה למקום בטוח, להזרק במדבר לפחות מהמקום שאני נמצאת בו עכשיו, לא נכון לי. אני זקוקה לדעת שיהיו לי את התנאים הנכונים, את השקט, את האנשים הנעימים שמסביב. אולי אחריי שעה של טעינה בטוחה כזו, אני כבר אוכל להיות במקום של the fool מהקלפי טארוט אני עדיין לא שם. מוצאת את עצמי מתנצלת.

עוד רעיונות והשראה לחופשה רוחנית יתקבלו בברכה.
יש את המקום של ניסים אמון באיי יוון משהו ביקר שם?
פלוני_אלמונית*

חופשה רוחנית

מתחילת קריאת הדף חשבתי על טאוס- המקום של ניסים אמון ביוון. ביקרתי וגרתי- מומלץ בהתלהבות אם יש זמן ומשאבים.הגעתי לשם מתוך חיפוש מקום לחופש, כיף , עם תוכן משמעותי כלשהו, דרך להעביר זמן איכותי ולפגוש אנשים וזה בדיוק מה שמצאתי ואף יותר. נוף מדהים, אוירה טובה, אנשים טובים, שיעורים מעניינים. בארץ- אולי קורס ויפאסאנה בחצבה? אם אפשר לקרוא לזה חופשה... שיהיה לך בהצלחה ובכיף.
נהורה*

חופשה רוחנית

שליחה על ידי נהורה* »

מתחמם... תודה באמת המלצות משובחות,
יש גם את דף המלצות צימרים שבינתיים גילית אותו,
עכשיו צריך זמן והתכוונות,
מותרת לי חופשה מענגת ושקטה עם עצמי, בלי להתנצל, בלי להסביר .
עלתה לי מחשבה שזה לא יהיה מוגזם לצאת לחופשה כזו כל כמה חודשים נגיד שלושה.

איש אחד אמר לי שיש אנשים שמתחזקים את עצמם כמו מכונית מרוץ-
ואני שואלת את עצמי בעצם למה לא?
נלך על הפרארי.
אורחת*
הצטרפות: 26 אוקטובר 2003, 18:19

חופשה רוחנית

שליחה על ידי אורחת* »

"חאן דרך הבשמים" במושב צופר בערבה . בדיוק מה שציינת, הרבה מדבר אין ספור כוכבים... מדורה, והרבה הרבה שקט. אפשר לארגן גם טיולי חמורים וגמלים. מומלץ בחום. ועוד מקום,"סוכה במדבר" במצפה רמון חוויה מסוג אחר. תהני ותתמלאי
תותים_עכשיו*
הצטרפות: 17 נובמבר 2008, 19:31
דף אישי: הדף האישי של תותים_עכשיו*

חופשה רוחנית

שליחה על ידי תותים_עכשיו* »

מצחיק שבסוף דף עם כותרת "חופשה רוחנית" התגלגל להמלצות על ניו יורק.. ועוד על שופינג... אבל האמת היא שחוויות רוחניות יש בכל מקום, והן תלויות לחלוטין במצב התודעה של החווה אותן.
יער_ה*
הצטרפות: 12 מאי 2006, 11:47

חופשה רוחנית

שליחה על ידי יער_ה* »

חוויות רוחניות יש בכל מקום נכון, ובכל זמן
תמיר*
הצטרפות: 09 אוגוסט 2003, 16:31

חופשה רוחנית

שליחה על ידי תמיר* »

חופשה רוחנית קורונה 2020 מי שלא היה הפסיד (: עולם שלם יצא לחופש עם עצמו בתוך ביתו ורק עם משפחתו הקרובה ביותר. החזרה מחופשה הכי משמחת בעולם.
פלוני_אלמונית*

חופשה רוחנית

לא בדיוק חופשה, אבל ללא ספק שמחה גדולה לחזור. היו חסרים הפינוקים מסביב, מקסימום כמו שעה חופשית בכלא
--רויטל--*
הצטרפות: 24 יוני 2020, 12:32

חופשה רוחנית

שליחה על ידי --רויטל--* »

הגעתי לדף הזה דווקא עכשיו, אחרי ההסגר העולמי עקב קורונה 2020 שחווינו. עכשיו יותר מתמיד אני זקוקה לחופשה עם עצמי כדי להיטען ולהשקיט את כל הקולות הפנימיים והחיצוניים. אם יש למישהו הצעה למקום בו אוכל לקבל פסק זמן רגוע מהכל אני אשמח, לא חייב בדרום הרחוק או בצפון
פלוני_אלמונית*

חופשה רוחנית

היי רויטל, אני ממש ממליצה לך למצוא איזה רצועת חוף שאפשר להקים אוהל וללון, לא חייב רחוק אך כדאי משהו לא עמוס מידי, רעש הגלים והשקט של הלילה יסדרו לך את המחשבות, אם את קצת יותר אמיצה ורוצה להתרחק שווה למצוא איזה חניון לילה יש מסביב לכינרת או בעמק המעינות שוב מתחם אוהלים לא בסופ"ש מרגוע לנשמה ולגוף
שליחת תגובה

חזור אל “שירים ומוזיקה”