חיתולים רב פעמיים

חלוקית_נחל*
הצטרפות: 15 אוגוסט 2007, 08:01
דף אישי: הדף האישי של חלוקית_נחל*

חיתולים רב פעמיים

שליחה על ידי חלוקית_נחל* »

שלום לכולן
אני רוצה לפרגן ללובה :-) קניתי ממנה חיתולים והיא סבלנית, נעימה והגונה. קניתי ממנה חיתולים וכיסוי, ולאחר ששילמתי והיא הבינה שאני ארצה להשתמש בכיסוי לליילה, ביוזמתה אמרה לי שהכיסוי שבחרתי פחות מתאים לליילה, הציעה לי להחזיר אותו והחזירה לי את התשלום @}
יש_לי_אוצר*
הצטרפות: 18 אוקטובר 2008, 22:27
דף אישי: הדף האישי של יש_לי_אוצר*

חיתולים רב פעמיים

שליחה על ידי יש_לי_אוצר* »

חיתולי פריפולד מעולים שמתאימים כמילוי סופג לחיתולי כיס וגם יכולים לשמש כחיתולים בפני עצמם. גם להם הכנו כמה סרטונים שמדגימים שיטות קיפול שונות.

סוף סוף הבנתי איך משתמשים בפריפולד (והתחלתי להשתמש בהנאה גדולה מאוד).
אחלה סרטונים!
נטע*
הצטרפות: 29 דצמבר 2002, 20:18

חיתולים רב פעמיים

שליחה על ידי נטע* »

_אני לקראת רכישת חיתולים מידה 2, שוקלת מה לקנות.
מתוך סקר החיתולים והמחירים שעשיתי עד כה, רציתי לדעת מה ההבדל בין החיתולים של חברת LOLLIPOPS ובמבוזלז של טוטס בוטס? שניהם עשויים מבמבוק, אם אני לא טועה, הגזרה נראית לי דומה (לא החזקתי את הלוליפופס ביד, אני מתרשמת מהתמונה באינטרנט). אבל ה LOLLIPOPS זולים יותר באופן משמעותי בארץ. אשמח לשמוע ממי שיש לו/לה ניסיון על החיתולים האלה, האם הם מומלצים?_

למישהי יש ניסיון איתם?
יש_לי_אוצר*

חיתולים רב פעמיים

הבמבוזל נחשבים לחיתולים מעולים ( באופן אישי אני מרוצה).
אולי כדאי לך להזמין מעט לוליפופס ולהתרשם- אם תהייה מרוצה מהם - תוכלי להזמין עוד. אם לא תהיה מרוצה, לא בזבזת הרבה כסף ותוכלי להזמין את הבמבוזלים. אם תרצי אני יכולה להשאיל לך במבוזל אחד שתוכלי להשוות לפני שאת קונה.
בנוסף, אם יש לך משהו באנגליה/סקוטלנד את יכולה להזמין במבוזלים סוג ב' בחצי מחיר ישירות מהאתר של טוטס בוטס כך שיתכן והם יהיו יותר זולים עבורך - במבוזל סוג ב' עולה 3.5- 4.5 לישט.
חיתולי הבמבוזל צריכים 10 כביסות לפני שהם מגיעים ליכולת הספיגה המירבית שלהם, קחי בחשבון שיתכן שגם הלוליפופס צריכים כביסות רבות לפני הגאה למקסימום יכולת ספיגה.
יש_לי_אוצר*

חיתולים רב פעמיים

אני מניחה שאפשר, את יכולה לבדוק באתר שלהם http://www.totsbots.com/
גל_הנה_אמא*
הצטרפות: 28 ספטמבר 2008, 14:48
דף אישי: הדף האישי של גל_הנה_אמא*

חיתולים רב פעמיים

שליחה על ידי גל_הנה_אמא* »

היום קיבלתי בדואר (הזמנתי באינטרנט לחבר שגר בארה"ב והוא שלח לי) חיתולי הפי הייניס one size ואין מה לאמר שהם מהממים!!! כל כך מתוקים ההדפסים החדשים (קופים, דובים, כתמי פרה...) אני כבר משתוקקת להתחיל לחתל - אולי בשבוע הקרוב אם הוא יחליט להגיע :-)
לב*
הצטרפות: 22 דצמבר 2003, 17:02

חיתולים רב פעמיים

שליחה על ידי לב* »

אני רוצה להזמין חיתולים של הפי היינז וטוטוס בוטוס מישהו יכול לעזור לי אם האנגלית?
אפשר לענות כאן או ב "מייל" [email protected]
לין*
הצטרפות: 15 מאי 2004, 18:24

חיתולים רב פעמיים

שליחה על ידי לין* »

רוצה להתחלק בנסיון אישי שלי. כפי שכתבתי קודם, כאשר הזמנתי חיתולים מחול בעצמי, נאלצתי לשלם מכס 12.5% +מע"מ 15.5%, כך שזה יצא ממש לא זול. כאשר הייתי צריכה חיתולים גדולים יותר, הלכתי לאחת המשווקות והחרתי את המוצרים לפי המשקל אשר היה רשום עליהם. אך המשווקת התעקשה שנמדוד את המוצרים אשר בחרנו (יש לה מוצרים זהים אשר היא משתמשת בהם רק למדידיות). מסתבר שמה שבחרתי, קטן על התינוקת, לכן קניתי מידה גדולה יותר. אם הייתי מזמינה בעצמי, הייתי צריכה להחזיר את המוצרים ושוב לשלם את כל המסים. כך שתעשו חשבון, האם זה באמת משתלם...
לב*
הצטרפות: 22 דצמבר 2003, 17:02

חיתולים רב פעמיים

שליחה על ידי לב* »

לין את צודקת, אבל לי יש אפשרות להביא חיתולים דרך מישהו שטס...
לגבי הגדלים יש לי כמה סוגים ככה שאני יודעת מה אני רוצה פחות או יותר,
נכון שזה לא כמו להזמין בארץ לראות ולמדוד אבל כרגע המחיר הוא יקר לי ולכן אין לי מלאי מספיק..
<לא באה בטענות למחיר בארץ אבל זה המצב הכספי שלי...>
לבנה_במילואה*
הצטרפות: 25 פברואר 2008, 21:44
דף אישי: הדף האישי של לבנה_במילואה*

חיתולים רב פעמיים

שליחה על ידי לבנה_במילואה* »

תגידו לי, למה לא משתמשים בחיתול בד רגיל במקום להוציא כ"כ הרבה כסף עלחיתול רב פעמי??
פשוט מקפלים אותו על הטוסיק של התינוק ושמים עליו כיסוי...
(ניסיתי רב פעמי וזה נראה כ"כ גדול ולא נוח...)
אשמח לשמוע...
מאמא_מאוהבת*
הצטרפות: 25 אוגוסט 2003, 01:27
דף אישי: הדף האישי של מאמא_מאוהבת*

חיתולים רב פעמיים

שליחה על ידי מאמא_מאוהבת* »

תגידו לי, למה לא משתמשים בחיתול בד רגיל
כי לא לכולם זה נוח/סופג מספיק/בטח יש עוד סיבות.

(ניסיתי רב פעמי וזה נראה כ"כ גדול ולא נוח...)
יש אנשים שיגידו את זה על טטרות...
פלוני_אלמונית*
הצטרפות: 19 אוגוסט 2001, 22:52
דף אישי: הדף האישי של פלוני_אלמונית*

חיתולים רב פעמיים

שליחה על ידי פלוני_אלמונית* »

למה לא משתמשים בחיתול בד רגיל במקום להוציא כ"כ הרבה כסף עלחיתול רב פעמי

קודם כל יש כאלה שמשתמשים...
אלה שלא- כי זה לא נוח להם להתעסק עם קיפולים, כי הם סופגים פחות טוב. לתינוקות ממש קטנים זה פחות נורא (כי הם לא מתפתלים תוך כדי החתלה וכי הם עושים פחות פיפי), אבל לגדולים אלה חסרונות משמעותיים.

ניסיתי רב פעמי וזה נראה כ"כ גדול ולא נוח.
סתם ניחוש- בטח ניסית mother ease one size על תינוק ממש קטן- אכן גדול ולא נוח! (-:
ועכשיו ברצינות- איזה חיתול ניסית? האם המידה של החיתול מתאימה לתינוק? אולי סתם מידה גדולה מדי?

בקיצור- יש חיתולים רב פעמיים שיושבים ממש יפה על התינוק ונוחים מאד גם לאמא.
לבנה_במילואה*
הצטרפות: 25 פברואר 2008, 21:44
דף אישי: הדף האישי של לבנה_במילואה*

חיתולים רב פעמיים

שליחה על ידי לבנה_במילואה* »

:-) את צודקת, זה הסוג שניסיתי...
כשהיא נולדה זה היה כ"כ מצחיק אפילו לחשוב לשים לה אותם - היא נולדה 2700
עכשיו היא כבר בת חודשיים ולדעתי שוקלת 5+ וזה עדיין נראה ענק ואני חושבת שזה גם לא נוח לה...
התחלנו לפשפש אותה (עם חיתול רגיל וכל פעם להוריד) ואני מנסה עכשיו לשלב עם רב פעמי.
אשמח להמלצות
מאמא_מאוהבת*

חיתולים רב פעמיים

סתם ניחוש- בטח ניסית mother ease one size על תינוק ממש קטן- אכן גדול ולא נוח!
זה הסוג שגמנחנו התחלנו איתו :-) ואז ניסינו את קושיז ואז את טוטס בוטס ונשארנו עם טוטס בוטס <כמובן :-)>
אשמח להמלצות
יש פה עוד מישהו שלא יודע על מה אני הכי ממליצה? :-D

מוזמנת להמשיך לשאול @}
פלוני_אלמונית*

חיתולים רב פעמיים

האם יש יתרון בריאותי לחיתולים רב פעמיים על-פני חיתולים חד פעמיים אקולוגיים?
יש_לי_אוצר*

חיתולים רב פעמיים

בוודאי!!! רב פעמי הרבה יותר בריא לחשבון הבנק...
מאמא_מאוהבת*

חיתולים רב פעמיים

ינוקא שלנו היה אלרגי לחד פעמי (לא ניסינו אקולוגים). זה מה שדחף אותנו לרב פעמיים. באנו כי היינו חייבים ותוך כדי התחלנו להנות :-) ונהנים עד היום :-)
לין*

חיתולים רב פעמיים

שליחה על ידי לין* »

למה לא להשתמש בחיתול בד רגיל? כי יש לי 3 ילדים ואין לי זמן להחליף אחרי כל פיפי... כי אני יוצאת לעבודה כל בוקר וצריכה לספק למשפחתון חיתול מעולה עם התעסקות מינימאלית... כי אני משתמשת רק ב-5-6 חיתולים ליום ומכניסה אותם בקלות יחד עם שאר כביסה של הבית, כך שזה חוסך לי כביסות...כי אני סומכת עליהם עם עיניים עצומות שלא ידלפו לי, ולא אצטרך לבצע החלפות מיותרות של בגדים ומצעים...ועוד ועוד ועוד... אם תמצאי חיתול מתאים, תגלי עולם אחר!!!
מאמא_מאוהבת*

חיתולים רב פעמיים

לין,
באיזה סוג את משתמשת?
דנה_בננה*
הצטרפות: 03 יולי 2005, 15:48
דף אישי: הדף האישי של דנה_בננה*

חיתולים רב פעמיים

שליחה על ידי דנה_בננה* »

יש לי שאלה של בורות אמיתית, אז אני מתביישת מראש..
בכל פעם שאני שמה לה רב פעמי, היא מיד משתינה.. אז אני מחליפה מיד, ואז שוב..
המתוקה שלי בת שלושה וחצי חודשים.
א. עד מתי זה ככה?
ב. החיתול נרטב מיד גם מבחוץ. מה עושים? מחליפים בכל פעם? כי אם כן, לא הבנתי את משמעות ה"ספיגה" שציינתן כאן. האם יש רב פעמיים שמשאירים על התינוקות לאחר הרטבה?
תודה ..
לין*

חיתולים רב פעמיים

שליחה על ידי לין* »

יש לי כמה קושיס יד שנייה לשים בבית לפרק זמן קצר מראש אך עדיין עם כיסוי טוב של טוטסבוטס. יש לי כמה במבוזלים שהזמנתי ישירות מהם. אני אוהבת אותם מאוד, אך בעלי ומטפלת במשפחון לא מוכנים להתעסק איתם. לכן קניתי BumGenius גם כיס סינטטי וגם AIO שלהם מכותנה אורגנית. יקר מאוד אך שווה כל אגורה. כי הם מידה אחידה מצד אחד, מצד שני אני חוסכת בזה שלא משתמשת בחד-פעמי במשפחתון, מצד שלישי, אמכור אותם בתור יד שתיים בסוף השימוש. אני מקווה שהבחירות וחישובים שלי ישתלמו לי לטווח ארוך, כי בינתיים זו הוצאה גדולה מאוד :-(
ר_ו_ב_י_נ_א*
הצטרפות: 15 אוגוסט 2005, 14:42
דף אישי: הדף האישי של ר_ו_ב_י_נ_א*

חיתולים רב פעמיים

שליחה על ידי ר_ו_ב_י_נ_א* »

דנה בננה:

א. עד מתי זה ככה?
בדרך כלל בסביבות 3-4 חודשים נעשה ריווח יותר גדול בין השתנות. רווח זה הולך וגדל עם הזמן.
שיטה אחת להאריך טיפה זה לפשפש אותה בזמן ההחלפה. תוכלי לקרוא על זה ב לפשפש עם חיתולים ובכלל ב מדור בלי חיתולים .

האם יש רב פעמיים שמשאירים על התינוקות לאחר הרטבה?
חיתולים עם בטנת פליז אפשר להשאיר גם אחרי ההרטבה, כי הרטיבות לא נוגעת בתינוק : יש חיתולים כאלו ל הפי הייניס , top]למאדראיז cat[/po]=1&cat id=568&id=31 , ויש גם את החיתולים שאני תופרת .
בנוסף, אפשר גם להשאיר חיתול כותנה עם פיפי (עם כיסוי, כדי שלא ידלוף החוצה), בתנאי שזה לא מפריע לעור של התינוקת. זה בטח יותר בריא מחיתול חד פעמי, בכל מקרה.
יש_לי_אוצר*

חיתולים רב פעמיים

החיתול נרטב מיד גם מבחוץ
אפשר לשים כיסוי על החיתול בשביל שהרטיבות לא תעבור (יש חיתולים שהכיסוי כבר חלק בלתי נפרד מהם)

_האם יש רב פעמיים שמשאירים על התינוקות לאחר הרטבה?
חיתולים עם בטנת פליז אפשר להשאיר גם אחרי ההרטבה, כי הרטיבות לא נוגעת בתינוק_
אני לפעמים שמה ליינר מפליז בחלקו הפנימי של החיתול, כך שאם קורה שהיה פיפי ולא שמתי לב, הרטיבות לא תפריע לאוצר.
לובה_ב*
הצטרפות: 02 נובמבר 2007, 22:08
דף אישי: הדף האישי של לובה_ב*

חיתולים רב פעמיים

שליחה על ידי לובה_ב* »

דנה, ניתן להשתמש בליינר מפליז-פיסת בד פליז בצורת מלבן, כדי להרחיק את הרטיבות מעור התינוקת. פשוט שמים את הליינר בין תינוק לחיתול, ואחרי החלפת החיתול מכבסים יחד עם כל החיתולים, מייבשים ומשתמשים שוב ושוב. את הליינרים את יכולה להכין בעצמך מבד פליז, אשר קונים בזול בכל חנות הבדים. אם תרצי, אוכל לשלוח לך אחד, כדי שתיראי מידות. כמו כן, גם אני משווקת חיתול עם בטנה מפליז אשר נקרא BumGenius שהוא חיתול כיס אשר לא מצריך כיסוי, מגיע ב-9 צבעים ומתאים מלידה עד הגמילה. ניתן לראות אותם באתר: www.naturebaby.co.il
אביטל*
הצטרפות: 22 אוקטובר 2003, 11:53

חיתולים רב פעמיים

שליחה על ידי אביטל* »

רציתי להמליץ על חיתול בד יעיל מאוד שאני משתמשת בו כבר למעלה מחודש. מדובר בבאם ג'יניוס, בגרסה הסינתטית שלו. זה חיתול כיס עם רפידות מיקרופייבר בעלות כושר ספיגה ממש גבוה. הייתי קצת חשדנית כלפי בדים סינתטיים בהתחלה אבל הבד נעים ובנוסף יש לו את היתרון שהוא מעביר את הנוזלים לרפידה בעוד הטוסיק נשאר כמעט יבש. כמו כן לא צריך לחכות המון זמן כדי שהחיתול יתייבש לאחר הכביסה. לא נתקלתי בנזילות. זה חיתול עם תיקתקים שאפשר ליצור ממנו שלוש מידות, ולמרות הקיפול שצריך לעשות למידה הקטנה ביותר (לתינוקות הקטנטנים) הוא לא נראה נורא מנופח אלא בעל פרופורציות סבירות גם כשהוא מקופל. אפשר להשיג את החיתול הזה בנייצ'ר ביייבי, אצל לובה. השירות מקצועי ומסור. אגב, יש אצלם גם מוצרים נהדרים של חברת אימס וימס השוודית.
שואלת*
הצטרפות: 25 ינואר 2004, 10:05

חיתולים רב פעמיים

שליחה על ידי שואלת* »

שאלה למומחיות...
האם יש חיתולים ר"פ שאפשר להתנהל איתם כמו עם חד"פ? כלומר לא להחליף אחרי כל פיפי ואולי אפילו לא כל הלילה? (או שזה כבר חזון אחרית הימים??)
לא נראה לי שאוכל לא להחליף לתינוק בידיעה שהטוסיק שלו רטוב (גם אם הוא לא מתלונן..) יותר מדי זמן, מצד שני להחליף אחרי כל פיפי נשמע די טירוף ובטח גם די מציק לתינוק כל ההפשטות האלו לא?
אחת_עשרה*
הצטרפות: 05 מאי 2007, 22:18
דף אישי: הדף האישי של אחת_עשרה*

חיתולים רב פעמיים

שליחה על ידי אחת_עשרה* »

לשואלת -
קודם כל, אני כמעט אף פעם לא החלפתי חיתול אחרי כל פיפי! בחיתול בד הטוסיק למעשה לא "רטוב", אלא יש לחות מסוימת. החיתול סופג את הרטיבות.
עובדה שבחיתולי בד אין כמעט תפרחות, על אף שהתינוקות כביכול רטובים.
חיתול שמחזיק כל הלילה - לדעתי הכי מתאים החיתול של הפי הייניז מהמפ, על אף שהוא מאד יקר. שווה לקנות אותו בשביל הלילות.
אם בכל זאת חשוב לך שהטוסיק ישאר יבש, יש את החיתולים של הפי הייניז שהבטנה הפנימית שלהם מפליז.
מכיוון שלפליז עצמו אין יכולת ספיגה, הפיפי מחלחל לשכבה הסופגת, והטוסיק נשאר יבש.
זה חיתול באיכות טובה מאד, אם לא מפריע לך שנוגע בטוסיק חומר סינטטי.
את יכולה לראות את החיתולים באתר שלי http://www.nuli.co.il/151475
סופי*
הצטרפות: 18 אוקטובר 2004, 17:02

חיתולים רב פעמיים

שליחה על ידי סופי* »

תמליצו לי בבקשה על נוזל כביסה לחיתולי בד. אני גרה בארה"ב ובאה לביקור בארץ ל 3 שבועות ומביאה את חיתולי הבד של בתי. אולם אני לא רוצה להביא גם את נוזל הכביסה איתי. תוכלו בבקשה להמליץ לי משהו בריא/אקולוגי/היפו-אלרגי שמוכרים בארץ?
תודה רבה
המכשפה_הצפונית*
הצטרפות: 27 יולי 2006, 21:54
דף אישי: הדף האישי של המכשפה_הצפונית*

חיתולים רב פעמיים

שליחה על ידי המכשפה_הצפונית* »

האם יש חיתולים ר"פ שאפשר להתנהל איתם כמו עם חד"פ? כלומר לא להחליף אחרי כל פיפי ואולי אפילו לא כל הלילה?
הבנות הגדולות ישנו עם חיתול prefold מקופל לשלוש בתוך כיסוי של Bummis. הייתי מחליפה להן פעם הלילה כשקמו לינוק. בתי האחרונה לא סובלת שאני מחליפה לה באמצע הלילה. מאז שהיא קטנקנה אני לא מחליפה לה בכלל עד הבוקר. הוא מתעוררת לפעמים מסריחה מפיפי. אין לה שום בעיה בעור. גם אין לנו נזילות.
אמא_בגובה_דשא*
הצטרפות: 21 נובמבר 2005, 11:31
דף אישי: הדף האישי של אמא_בגובה_דשא*

חיתולים רב פעמיים

שליחה על ידי אמא_בגובה_דשא* »

סופי,
בכל חנות טבע (כמעט) מוכרים גם נוזלי-כביסה אקולוגיים.
אנחנו ניסינו עד היום של 4 חברות שונות וכולם עשו יופי את העבודה וללא תלונות מצד הטוסיק המחותל, כך שאת יכולה לבחור פשוט לפי המחיר.
רונן*
הצטרפות: 01 מאי 2004, 10:00

חיתולים רב פעמיים

שליחה על ידי רונן* »

לשואלת... ישנן חיתולים שונים באיכיות שונות, אחד החיתולים הוא חיתול של Weenees שניתן לקבלו גם עם פד חד פעמי מתכלה במאה אחוז, פד זה יכול להישאר ללילה שלם כמו חיתול חד פעמי רגיל (מנסיון) ווגם לשים פד רב פעמי בתוך המעטפת, שגם היא מחזיקה לילה שלם, הניסיון הוא מתינוק של 3 חודשים ומתגובות של אנשים נוספים.
לובה_ב*

חיתולים רב פעמיים

שליחה על ידי לובה_ב* »

האם יש חיתולים ר"פ שאפשר להתנהל איתם כמו עם חד"פ? כלומר לא להחליף אחרי כל פיפי ואולי אפילו לא כל הלילה?
אני ממליצה ממש בחום על חיתול BumGenius מכותנה אורגנית. אצלי הם מחזיקים מעמד לילה שלם ללא בעיה.מדובר בחיתול אשר משנה מידה וגודל יחד עם תינוק וגם נוח מאוד לשימוש, כי הוא AIO ולא מצריך כיסוי. אפילו בעלי מסכים להלביש אותו לתינוקת. ניתן לראות אותו אצלי organic]באתר baby products[/po]/natural baby nappies/bg AIO organic.html
שואלת*

חיתולים רב פעמיים

שליחה על ידי שואלת* »

תודה לכולכם על התגובות המהירות עוד כמה שאלות ..
לובה- האם השכבה הפנימית בחיתול גם היא כותנה? מהמעט שקראתי חיתולי הכותנה הם אלו שנותנים הכי פחות תחושה "יבשה" זה נכון? נראה לי לא נעים לישון בתוך רטוב לילה שלם.. הבעיה שידלוף נראית לי שולית לעומת ההרגשה הרטובה של התינוק..
רונן- האם פד חד פעמי לא נורא מייקר את העסק? וגם האם הפד הזה בא במגע עם העור?
ואחת עשרה - האם חיתולי הפליז לא נורא מחממים? האמת אףפעם לא ראיתי כזה באמת אבל מהתמונות זה נראה קצת כמו להיות עטוף במעיל חם.. איך מסתדרים עם זה בקיץ?
ושוב תודה לכולכם על ההענות אני מנסה למצוא את החיתול האולטימטיבי...
רונן*

חיתולים רב פעמיים

שליחה על ידי רונן* »

חיתול אולטימטיבי הוא קצת ענין סוביקטיבי, ישנן פה דעות של משווקים שונים ובעלי ניסיון עם חיתולים שונים, הפד החד פעמי אמנם יותר יקר והוא היה אחת מההמלצות שלי, אך ההממלצה שלי היא בחום על הפד הרב פעמי שעושה אותה עבודה וכמובן חוסך במחיר, ציינתי גם שניתן לשלב בחיתול של http://beetle.co.il/weenees.aspx " וויניס" בין השניים, המלצתי אל תקני חבילה שלמה, תקחי דוגמה מכל אחד ותראי מה מתאים, לגבי ה bumGenuis המלצתי במידה ורוצים אותם להשתמש לא בכותנה אורגנית אלא http://beetle.co.il/ProductInfo.aspx?ID=DBG1 "בחיתול כיס" שלהם(העדפה אישית)
אנדלוסיה*
הצטרפות: 25 מאי 2006, 00:35

חיתולים רב פעמיים

שליחה על ידי אנדלוסיה* »

אני רואה שהטוטס בוטס הם הלהיט עכשיו, ואני לא מבינה. לנו נראה שהם ממש לא סופגים: קנינו כמה במבוזלים ואחרי פיפי אחד כל הבגדים רטובים וגם כל הסביבה. מה הקטע?
אחת_עשרה*

חיתולים רב פעמיים

שליחה על ידי אחת_עשרה* »

האם חיתולי הפליז לא נורא מחממים?
יש כאן שאלה אובייקטיבית וסובייקטיבית.
בבדיקות שערכה החברה (מדידות טמפ' בעת לבישת החיתול) הטמפרטורה הייתה בסדר גמור.
מצד שני, אמהות מדווחות על תחושה של חום, שזה סובייקטיבי.
אני מסכימה עם רונן, שכדאי לנסות חיתול אחד. זה עושה אותך הרבה יותר חכמה.
אף חיתול לא יתבזבז לך, כי גם אם תקני משהו שפחות יתאים, תמצאי מתי להשתמש בו.
אחת_עשרה*

חיתולים רב פעמיים

שליחה על ידי אחת_עשרה* »

לנו נראה שהם ממש לא סופגים
קודם כל - שאלה שנראית אולי טריוויאלית - האם אתם משתמשים בכיסוי מעל החיתול? במבוזלים דורשים כיסוי.
במידה וכן, חכו עד הכביסה ה- 20 בערך, ואז תגלו כמה החיתול הזה סופג. הוא מצוין.
אנדלוסיה*
הצטרפות: 25 מאי 2006, 00:35

חיתולים רב פעמיים

שליחה על ידי אנדלוסיה* »

אז מה זה אומר שהוא סופג מצוין, אם הוא דורש כיסוי? סליחה על האהבליות אבל אני באמת לא מבינה.
חוץ מזה, איזה כיסוי מתאים להם ואיפה אפשר להשיג אותו?
תודה
רונן*

חיתולים רב פעמיים

שליחה על ידי רונן* »

לאנדלוסיה, ישנם חיתולים רב פעמיים מסוגים שונים, חיתולי כיס בהם המעטפת האוטמת מחוברת לחיתול כדוגמת Weeenees ו BumGenuis וישנם חיתולים כדוגמת הטוטסבוטס וה Lollipop החיתולים דורשים מעטפת, ללא המעטפת באמת החיתול יעביר את הרטיבות הלאה לתינוק, כיסויים ישנם מסוגים שונים ולרוב לכל יצרן יש כיסוי המתאים לו, אם כי ניתן להשתמש בכיסוי אחד עבור חיתול אחר. הכיסוי הוא מאין מעטפת בצורת החיתול עם סקוצים העשויה מחומר אטום למעבר נוזלים.
יש_לי_אוצר*

חיתולים רב פעמיים

ללא המעטפת באמת החיתול יעביר את הרטיבות הלאה לתינוק,
הבהרה- בלי הכיסוי הרטיבות עוברת מהחיתול לבגדים. בדרך כלל מומלץ על כיסוי אחד עבור כל 5 חיתולים.

ואם כבר מדברים על טוטס בוטס- החיתולים החדשים שלהם (פלקסיטוטס) סופגים מעולה!

אני מסכימה עם רונן, שכדאי לנסות חיתול אחד. זה עושה אותך הרבה יותר חכמה.
גמאני מסכימה - אין חכם כבעל ניסיון... היום הכי נוח לי פריפולד מחוץ לבית...
פלוני_אלמונית*

חיתולים רב פעמיים

אז מה זה אומר שהוא סופג מצוין, אם הוא דורש כיסוי
בחיתול שסופג פחות טוב יש דליפות גם דרך הכיסוי כי ברגע שהחיתול מלא הכיסוי כבר לא ממש עוזר, היתרון של החיתולים עפ ספיגה טובה יותר שהם יכולים לספוג יותר נוזלים מתחת לכיסוי ואין דליפות עד שהחיתול ספוג לגמרי.
אגב- מישהו מכיר חיתול שסופג יותר מהבמבוזלס? אצלינו גם הוא לא תמיד מספיק (ואנחנו כן משתמשים בכיסוי)- הילדה עושה המון פיפי...
/-:
לובה_ב*

חיתולים רב פעמיים

שליחה על ידי לובה_ב* »

לשואלת ניתן להתגבר בקלות על תחושת הרטיבות ע"י שימוש בליינר מפליז אשר ניתן להכין בעצמך או לקבל ממני בזמן רכישת החיתול. אני לא מתרשמת שלתינוקת שלי לא נעים. היא ישנה מצוין גם בחיתול הסינטטי של BumGenius עם בטנת פליז וגם בחיתול מכותנה אורגנית. דרך אגב, גם חיתול סינטטי שלהם לא דולף בלילה, רק צריך להקפיד לפרוס את הרפידה שלהם בתוך הכיס.
שואלת*

חיתולים רב פעמיים

שליחה על ידי שואלת* »

הי לובה יש לי עוד כמה שאלות - האם בחיתול כותנה אורגנית כבר "הכל כלול" ז"א רפידה וכל מה שצריך? (בסינטטי אם הבנתי נכון הרפידה היא בנפרד?) איך זה משפיע על זמן הייבוש?
ועוד דבר - כשאת מורידה לה את חיתול הכותנה האם במגע יד הוא מרגיש רטוב? ושאלה אחרונה - מה פחות טוב במגע של בד סינטטי עם העור מאשר כותנה?
המון תודה מראש!
ודבר אחרון.. האם יש חנויות לא אינטרנטיות שמוכרות ר"פ?
שואלת*

חיתולים רב פעמיים

שליחה על ידי שואלת* »

הבהרה- לגבי החנויות אני פשוט רוצה לראות בעין ולהרגיש ביד לפני שאני קונה...
מאמא_מאוהבת*

חיתולים רב פעמיים

מיקי - מחקתי את מה שכתבת כי זה לא תורם לדיון פורה. מציעה בחום להשקיע את האנרגיה באפיקים נעימים יותר :-)

שואלת - את מוזמנת אלינו למשש את טוטס בוטס - יש לנו את כל הדגמים ויש גם כיסויים (גם מ- pul שזה החומר הסינטטי הנושם וגם מפליז של טוטס בוטס ושל עוד חברות).

אגב- מישהו מכיר חיתול שסופג יותר מהבמבוזלס? אצלינו גם הוא לא תמיד מספיק (ואנחנו כן משתמשים בכיסוי)- הילדה עושה המון פיפי...
לדעתי, פלקסיטוטס סופגים יותר מבמבוזלים. ממליצה מאוד לנסות.

ולגבי מצויינות של ספיגה והכיסוי :-) החיתולים שהם עם כיסוי תפור (AIO) לא נותנים לרטיבות לצאת החוצה (לזמן מה. ואז זה מתחיל לדלוף מכל הכיוונים...)
גם בקושיז קלאסיק יש שכבה תפורה בפנים שעוצרת את הרטיבות (שוב, לזמן מה) וזה נותן את האשליה שהחיתול "סופג". אבל הוא לא...

אחת הסיבות שאני מעדיפה חיתול שמצריך כיסוי היא שאני כן רוצה לדעת מתי החיתול רטוב.
יש_לי_אוצר*

חיתולים רב פעמיים

לדעתי, פלקסיטוטס סופגים יותר מבמבוזלים. ממליצה מאוד לנסות.
מהניסיון שלנו הפלקסיטוטס סופגים יותר מהבמבוק (וגם יותר נעימים, ויפים וחמודים...). מנגד, הפליקסיטוטס עשויים (חלקית) מפוליאסטר (יש כאלו שזה מפריע להם).

בתמצית על יכולות הספיגה- לבמבוק יש יכולת ספיגה גבוהה יותר מכותנה, ולהמפ יש יכולת ספיגה גבוהה יותר מבמבוק.
שואלת*

חיתולים רב פעמיים

שליחה על ידי שואלת* »

הי מאמא - תודה על ההצעה אני גרה בצד השני של הארץ... אבל תודה בכל מקרה.
לגבי הכיסוי - האם זה לא מנפח את כל העסק? מהתמונות זה נראה לי מאוד מסורבל כל העסק בעיקר בגיל זחילה והליכה..
יש_לי_אוצר*

חיתולים רב פעמיים

אני גרה בצד השני של הארץ...
אם את מעוניינת , אני בחיפה ויש לנו בעיקר טוטסבוטס, אבל גם קצת של חברות אחרות.
לגבי הכיסוי - האם זה לא מנפח את כל העסק?
הכיסוי (יש לי את כיסוי הPUL ) לא מוסיף כמעט נפח. הקטנה זוחלת במרץ גם כשהיא עם חיתול+כיסוי+מכנס עבה.
מאמא_מאוהבת*

חיתולים רב פעמיים

אני גרה בצד השני של הארץ...
טוב, אם תדרימו, במקרה, אתם מוזמנים :-)

לגבי הכיסוי - האם זה לא מנפח את כל העסק?
בעיקרון, הכיסוי הוא מאוד דק. אם כבר משהו מנפח זה החיתול עצמו.
ברור שחיתול בד יהיה עבה יותר מחיתול חד-פעמי. השאלה עכשיו - בכמה? תלוי בסוג החיתול, בגזרה, בבד.
למשל, פלאפלס של טוטס בוטס הוא הכי מנפח ופלקסיטוטס ובמבוזלים הכי פחות מנפחים (בגלל הספיגה המצוינת של במבוק, אפשר לעשות את הבד דק יותר).

לגבי הסירבול - לאטלט (שנה וחצי+) שלי לא הפריע שום דבר :-) הוא זחל והלך ועכשיו גם רץ עם החיתול והכיסוי והמכנסיים. אבל אולי זה בגלל שהוא לא ניתן לעצירה :-D

אני שמה כיסוי רק כשהוא לובש מכנסיים. בשאר המקרים הוא רק עם חיתול או עם האינסטלציה שלו בחוץ. אז כשהוא עם כיסוי, הוא גם עם מכנסיים שמחזיקים את כל העסק בפנים. לילדים מוכשרים במיוחד (כאלה שלומדים בגיל צעיר מאוד לפתוח את הסקוטצ'ים לבד) כדאי ללכת על האופציה של תיקתקים (הם כמובן יתגברו על המכשול הזה, אבל זה יקח להם יותר זמן).

בדפבית שלי מופיע גם הטלפון שלי, אאל"ט - את מאוד מוזמנת להתקשר @}
מאמא_מאוהבת*

חיתולים רב פעמיים

הקטנה זוחלת במרץ גם כשהיא עם חיתול+כיסוי+מכנס עבה.
תראי מה זה - כתבנו על אותו נושא באותו הזמן :-)
לובה_ב*

חיתולים רב פעמיים

שליחה על ידי לובה_ב* »

החיתולים שהם עם כיסוי תפור (AIO) לא נותנים לרטיבות לצאת החוצה (לזמן מה. ואז זה מתחיל לדלוף מכל הכיוונים...) לא ממש מסכימה עם זה. בחיתולים אשר אני משווקת וממליצה להשתמש בהם ללילה ( BG כותנה אורגנית) זמן מה הזה נמשך כל הלילה ובכל זאת אין דליפות לכל הכיוונים. אני משתמשת בהם בלילות ולא התאכזבתי (הקטנה כמעט בת שנה).
חלוקית_נחל*

חיתולים רב פעמיים

שואלת, גם אנחנו נהיה בצפון ביום שישי עם מלאי חיתולים. מוזמנת לפנות "למייל"[email protected]
אם נוכל לעזור לך @}
מאמא_מאוהבת*

חיתולים רב פעמיים

החיתולים שהם עם כיסוי תפור (AIO) לא נותנים לרטיבות לצאת החוצה (לזמן מה. ואז זה מתחיל לדלוף מכל הכיוונים...)
או קיי, אני אדייק - הדוגמא שלי מתייחסת לקושיז אולטרא.
לובה_ב*

חיתולים רב פעמיים

שליחה על ידי לובה_ב* »

תודה על קבלת הדעות של זולת :-)
מיצי_החתולה*
הצטרפות: 21 פברואר 2005, 22:27
דף אישי: הדף האישי של מיצי_החתולה*

חיתולים רב פעמיים

שליחה על ידי מיצי_החתולה* »

מי מחתלת בר"פ בלילה והחיתול מחזיק לה כל הלילה? אשמח לדעת באיזה חיתול אתן משתמשות. קניתי חיתולים של רובינא מתוך מחשבה שהם ישמשו כחיתולי-לילה, אבל הם לא מחזיקים את הלילה רווי-הפיפי של קטנתי. כרגע אנחנו מחתלים בח"פ בלילה. הייתי מאוד שמחה למצוא פתרון אקולוגי יותר.
יעלי*
הצטרפות: 08 אוקטובר 2003, 21:33

חיתולים רב פעמיים

שליחה על ידי יעלי* »

אנחנו מחתלים בלילה עם חיתולים של רובינא עם מילוי פריפול גדול או מילוי המפ. מחזיק לנו מעולה את כל הפיפי של הלילה ובזמן האחרון גם קקי של בוקר. הילדה קמה אמנם עם חיתול מאד רטוב אבל פיגמה יבשה.
הדס_אמא_ל3*
הצטרפות: 09 אוקטובר 2008, 16:34

חיתולים רב פעמיים

שליחה על ידי הדס_אמא_ל3* »

כתבתי שאלה בטיפול בחיתולים, אבל עכשיו נראה לי שפה זה יותר מתאים:
למה צריך את כל המילויים? הרי גם אם יש קצת פיפי, צריך להחליף את כל החיתול, לא? הרי הבד שנוגע בגוף נרטב. :-/
או שאולי אני לא מבינה את מהות השכבות? זה רק שהבגד בחוץ לא יירטב, והתינוק יהיה רטוב?
אני משתמשת בעיקרון בקושיז עם כיסוי (לא האולטרה, אלא השני ששכחתי את שמו). ואם מאוד רוצים, בשביל הלילה, אפשר לדחוף באמצע גם טטרא מקופל.
אבל התינוק בכל זאת נשאר רטוב...
אשמח לקבל תגובות.
הדס
רונן*

חיתולים רב פעמיים

שליחה על ידי רונן* »

שלום להדס, מנסיוני אני לא מסכים שילד אמור להיות רטוב, ילד רטוב אומר חיתול לא מתאים, ישנן חיתולים המחזיקים לילה שלם, יש חיתול כיס שהזכרתי מקודם שבנוי קצת אחרת, למעשה הכיס הוא מאין פאוץ אטום שלמעשה אוגר את הנוזלים רק למקום ספציפ רחוק ככל האפשר(תלוי בסוג הפד, רב פעמי או חד פעמי מתכלה) מגוף התינוק. נכון שבחיתולים הרב פעמיים אין אין כל הגל'ים הסופגים שיש בחד פעמי רגיל, ולכן ישנן פתרונות שונים, בכל מקרה אנ ישוב לא מסכים שתינוק אמור להיות רטוב.....
לובה_ב*

חיתולים רב פעמיים

שליחה על ידי לובה_ב* »

מי מחתלת בר"פ בלילה והחיתול מחזיק לה כל הלילה? אשמח לדעת באיזה חיתול אתן משתמשות. קניתי חיתולים של רובינא מתוך מחשבה שהם ישמשו כחיתולי-לילה, אבל הם לא מחזיקים את הלילה רווי-הפיפי של קטנתי. כרגע אנחנו מחתלים בח"פ בלילה. הייתי מאוד שמחה למצוא פתרון אקולוגי יותר.
בתור אימא אני ממליצה לך או על במבוזלס, או פלקסיטוטס או bumGenius מכותנה אורגנית שהוא הבחירה המועדפת שלי ללילה או BumGenius כיס אך עם שתי רפידות שלהם במקרה הצורך. עד לא מזמן הסתדרתי עם רפידה אחת, אך היום היא כמעט בת שנה, שותה ומשתינה בהתאם...
כל החיתולים אשר ציינתי מחזיקים אצלי מעמד בלילה. על מנת לגרום לה לתחושה יבשה, אני פשוט שמה ליינר מפליז בינה לבין חיתול, במקרה והבטנה לא מפליז.
ניתן לראות את החיתולים באתר שלי: www.naturebaby.co.il
גילית_ט*
הצטרפות: 20 דצמבר 2006, 13:10
דף אישי: הדף האישי של גילית_ט*

חיתולים רב פעמיים

שליחה על ידי גילית_ט* »

מי מחתלת בר"פ בלילה והחיתול מחזיק לה כל הלילה? זה נורא תלוי כמה הילד יונק/ שותה בלילה, ואם הוא כבר מתעורר אני מחליפה בכל מקרה בשביל האיוורור
אני ממליצה לך או על במבוזלס_
מניסיוני זה לא החזיק לי יותר מדי ביום אז בטח שלא בלילה
לא מכירה את הרגלי השתייה של הילדה של לובה אך אין ספק שהיא גם משווקת מוצר , כך שקחו הכל בערבון מוגבל ואין כמו הניסיון שלכם עם תינוקכם
רונן*

חיתולים רב פעמיים

שליחה על ידי רונן* »

גילית ולאחרים בשביל ההגינות והיושר יש לציין כי גם אני בעל עניין מסחרי (שם האתר שמור במערכת) , אך שוב אני חוזר על ההמלצה, לכל מי שמתחילים בנושא, קנו 2-3 חיתלים מסוגים שונים, חיתול כיס אחד, חיתל פליז, כותנה וכו' (ישנם חיתולים דומים מחברות שונות) ותבדקו מה מתאים לכם, התחילו באחד ליום אחד בלילה (אפשר גם להתחיל ביד שניה, או לנסות להלוות מחברים לניסיון) וכך תראו מה מתאים לכם, יש חיתולים שונים סופגים יותר חלקם פחות, חלקם מתנקים טוב יותר חלקם פחות, חלקם מתיבשים מהר וחלקם לאט מאוד, כך שיש מכלול דברים, לא כולם פה ניסו את כל החיתולים וההיצע די גדול, לכן כדי להתחיל בקטן ולהתאים לתינוק ולכם את החיתול שיתאים לכם יחד, גם בנוחות לתינוק וגם בטיפל שלכם, אחרת החוויה לא תיהיה נעימה לא לתינוק ולא לכם כהורים וזאת הרי לא המטרה, בהצלחה לכולם
מאמא_מאוהבת*

חיתולים רב פעמיים

מי מחתלת בר"פ בלילה והחיתול מחזיק לה כל הלילה?
אצלנו יש כמעט רק טוטס בוטס ואנחנו משתמשים בהם גם ביום וגם בלילה. עם כיסוי מעל - מחזיק מעמד כל היום וגם הפיפי של הבוקר (ולפעמים גם קקי).
מהניסיון שלנו נראה לי שהכי סופגים (ללילה) או פלקסיטוטס או פלאפל. למרות שאף פעם לא היו לנו דליפות, גם כשהחיתול בפנים היה ספוג לגמרי.
מיצי_החתולה*

חיתולים רב פעמיים

זה נורא תלוי כמה הילד יונק/ שותה בלילה, אין ספק שזה תלוי, ואין ספק גם שקטנתי היא מאלה שמרבות להשתין בלילה. אני רואה כמה החיתול הח"פ מפוצץ בבוקר, ואני קוראת פה על כל התינוקות שצולחים את הלילה עם פריפולד אחד. אנחנו מן הסתם נזדקק לחיתול סופג במיוחד. תודה על ההמלצות.
גילית_ט*
הצטרפות: 20 דצמבר 2006, 13:10
דף אישי: הדף האישי של גילית_ט*

חיתולים רב פעמיים

שליחה על ידי גילית_ט* »

אנחנו מן הסתם נזדקק לחיתול סופג במיוחד
לא בטוח, יתכן שאחרי שילדך ירגישו רטובים, הם יגמלו יותר מהר (מניסיון) / ישתו פחות/ ישתינו פחות....
חלוקית_נחל*

חיתולים רב פעמיים

גם אנחנו עם בכורתי צלחנו את הלילה בשלב כלשהו עם ח"פ. אני חושבת שחיתולי כיס ניתן לרפד כהלכה ואז הם סופגים יותר.
חוצמזה, למרות שאנחנו לא בדף הביקורת, האם עוד משהי שמה לב לריח העז שעולה מן הבמבוזלים. קניתי כמה לבדוק הצעקתה, ולטעמי ממש לא. ראשית כפי שציינתי ריח השתן מאוד חזק בחיתול (לאחר שמשתינים עליו, לא כשהוא יוצא מן המכונת כביסה), יותר מאשר בחיתולים אחרים, חוץ מזה שהיום בתי הטילה את מימיה בעודה עלי, מיד אחרי שחיתלתי אותה, עטויה בבמבווזל ללא כיסוי וכולי נרטבתי, פיפי אחד והחיתול והמכנס שלי ספוג כולו, שוב, לא קורה לנו עם חיתולים אחרים...
מיצי_החתולה*

חיתולים רב פעמיים

לא בטוח, יתכן שאחרי שילדך ירגישו רטובים, הם יגמלו יותר מהר אבל אם לא אמצא חיתול שיחזיק את הפיפי כל הלילה, לא אחתל ברב-פעמי בלילה. אם אני מחליפה לה חיתול בלילה היא מתעוררת לגמרי, ויכול לקחת המון זמון להרדים אותה שוב.

האם עוד משהי שמה לב לריח העז שעולה מן הבמבוזלים. חלוקית, האם הם יד שניה? אנחנו מחתלים את הקטנה בחיתולים שהיו של אחיה, והם הרבה יותר מסריחים עכשיו. לא זוכרת שהריחו ככה בתחילת הדרך.
מאמא_מאוהבת*

חיתולים רב פעמיים

לגבי הריח של במבוזלים (וגם אלה מכותנה) - אצלנו התחילו להסריח אחרי פיפי ראשון אחרי שימוש של כשנה וחצי (ואת רובם קניתי יד שניה). אז ניסיתי סטריפינג (יעני, להפעיל מכונה על שטיפה בלבד כדי להוציא את שאריות אבקת כביסה וכו'). לא מי יודע מה עזר. אז עברתי להרתחה. אחרי פעם או פעמיים של הרתחה החיתולים חזרו למצבם הקודם - לא מסריחים אחרי פיפי או שניים. וגם כיסויי הפליז הפסיקו להסריח אחרי פיפי ראשון.

חוץ מזה שהיום בתי הטילה את מימיה בעודה עלי, מיד אחרי שחיתלתי אותה, עטויה בבמבווזל ללא כיסוי וכולי נרטבתי, פיפי אחד והחיתול והמכנס שלי ספוג כולו, שוב, לא קורה לנו עם חיתולים אחרים...
חיתולים אחרים שגם הם לא AIO ומצריכים כיסוי?...

כשהצדיק שלי היה קטן יותר, כמויות הפיפי היו קטנות יותר וזה היה מחזיק יותר מפיפי אחר בלי שכל החיתול נרטב (אני זוכרת מקרה אחד שהוא היה בן חצי שנה בערך, והוא היה עם אותו חיתול איזה 4 שעות, בחוץ בלי שום דבר על החיתול, כך שיכולתי לבדוק כל הזמן כמה הוא נרטב). בשלב מסוים, מה לעשות, הכל גדל (בלי עין הרע :-)) ולדעתי, כל חיתול, לא משנה כמה הוא סופג - יירטב.
חלוקית_נחל*

חיתולים רב פעמיים

חיתולים אחרים שגם הם לא AIO ומצריכים כיסוי?...
כן. DreamEze ו- EcoBaby לדוג'

בשלב מסוים, מה לעשות, הכל גדל (בלי עין הרע ) ולדעתי, כל חיתול, לא משנה כמה הוא סופג - יירטב.
בתי בת שנה. לא רק החיתול נרטב. המכנסיים שלי נרטבו. לעומת לחות קלה בחיתולים האחרים. זה היה כאילו היא הייתה נטולת חיתול......

הם באמת יד שנייה והאחרים נקנו חדשים. אנסה להרתיח. תודה על העצה. זה באמת לא נראה לי סביר.
חיתולי הכיס לא מסריחים בכלל.
חלוקית_נחל*

חיתולים רב פעמיים

הבנתי שהפלאפלים מומלצים יותר. האם משהי מוכרת?
מאמא_מאוהבת*

חיתולים רב פעמיים

לא ראיתי בדף חר"פ יד2.
מציעה לך בחום לחפש ב-ebay (קניתי לא מזמן פלאפל+כיסוי ב- 86 ש"ח כולל המשלוח). צריך לעקוב זמן מה ואז מוצאים את המציאות :-)
אם אני אראה משו - ליידע אותך?
לין*

חיתולים רב פעמיים

שליחה על ידי לין* »

גם לי יש בעיה עם ריח של במבוזלים. אני מניחה שהרכב השתן משתנה עם הגיל. זה בטח קשור לאוכל שהילד אוכל, לכן שתן של ילד בן שנה מסריח יותר משתן של תינוק בן חודש. לפי המלצה של מישהי, אני פשוט עושה לכל החיתולים טיפול יסודי כפעם בשבועיים במכונת כביסה בתוכנית מיוחדת לכך. זה עוזר...לשבועיים. ואז זה חוזר שוב. אבל גם שאר חיתולים, אשר עשויים מכותנה, מסריחים. אצלי זה לא קשור רק לבמבוזלים. כנירא, אין מה לעשות, רק להיכנע למציאות ה...מסריחה :-)
חלוקית_נחל*

חיתולים רב פעמיים

בשמחה. תודה מאמא :-) |L|
מאמא_מאוהבת*

חיתולים רב פעמיים

כנירא, אין מה לעשות, רק להיכנע למציאות ה...מסריחה
:-D
אחת_עשרה*

חיתולים רב פעמיים

שליחה על ידי אחת_עשרה* »

דליה מוכרת פלאפלים במחיר מעולה
אחת_עשרה*

חיתולים רב פעמיים

שליחה על ידי אחת_עשרה* »

לגבי חיתול ללילה - בעיני הטוב ביותר הוא חיתול ההמפ של הפי הייניז. הוא החיתול הכי סופג שאני מכירה (מבין הטבעיים לפחות).
הוא גם הכי יקר, אבל אם קונים אותו רק ללילה, צריך בסך הכל שניים כאלה, אז זה לא נורא.
אם גם זה לא עובד, הפתרון העדיף הבא הוא חיתול חד-פעמי אקולוגי.

לגבי כיסויים, הכיסויים של רוב החברות מתאימות לכל החיתולים. יש מעט מקרים בהם זה אחרת.

בעניין חנות לא אינטרנטית - אצלי החנות אינטרנטית, אבל כל מי שמעוניינת להגיע אלי (ת"א) להתרשם ולגעת בחיתולים מוזמנת תמיד.
רונה*
הצטרפות: 10 אוקטובר 2001, 10:59

חיתולים רב פעמיים

שליחה על ידי רונה* »

לאחת עשרה
האם החיתולים מהמפ שכתבת עליהם באים במידה אחת או בכמה מידות?
נעה_פרץ*
הצטרפות: 28 ספטמבר 2008, 16:33
דף אישי: הדף האישי של נעה_פרץ*

חיתולים רב פעמיים

שליחה על ידי נעה_פרץ* »

לפני כחודשיים עברתי להשתמש בבמבוזלים. הוא חיתול נעים ונוח ואצלי, עדיין לא מסריח ומקווה שגם בעתיד לא ( ממה שקראתי שדנים פה לאחרונה). בשביל הבן זוג והסבתות קניתי שלושה חיתולים של הפי הייניז one size ו AIO ומצאתי את עצמי די מתלהבת מהנוחות שבהם. בני בן שנה ולחתל אותו חיתול +כיסוי זה די פרוייקט .
יש לי מחשבה / התלבטות אולי להחליף את הבמבוזלים הנחמדים בהפי הייניז.
הייתי שמחה לשמוע לדעתכן, חסרונות ויתרונות לאורך זמן שאולי אני לא חושבת עליהם.
תודה, נעה (-:
חדשה_בנושא*
הצטרפות: 14 דצמבר 2008, 23:28

חיתולים רב פעמיים

שליחה על ידי חדשה_בנושא* »

G DIAPERS - מישהו שמע? מכיר? מיוצרים בקנדה. בארץ יש משהו דומה שמיובא מאוסטרליה בשם וויניס. מחפשת ביקורות, המלצות והסתייגויות - תודה:-)
רונן*

חיתולים רב פעמיים

שליחה על ידי רונן* »

לחדשה בנושא, הרשתי לעצמי להפוך את הגבריש שךל לעברית "G DIAPERS - מישהו שמע? מכיר? מיוצרים בֳבנדה. בארץ יש משהו דומה שמיובא מאוסטרליה בשם וויניס. מחפשת ביֳבורות, המלצות והסתייגויות - תודה "...... בקיצור תושבה קצת ארוכה לחדשה + לאחרים ה weenees וה gDiapers זה למעשה אותו הדבר בדיוק, קצת היסטוריה בנושא, החיתול הומצא ומיוצר באוסטרליה (הרפידות החד פעמיות המתכלות) הבחור שהמציא עבר לארה"ב ופתח את gDiaper אך עדיין הרפידות מיוצרות באוסטרליה, שם מגדלים מטעים במיוחד עבור יצורם. לאחר המעבר לארה"ב המשיכו יתר המשפחה לייצר את weenees באוסטרליה. כיום החיתול משווק בארהב תחת המותג gDiper ובאוסטרליה וישראל תחת המותג weenees אצל חיפושית. החיתול יכול להיות חד פעמי בשימוש של הפד או לשמש כחיתול כידס רב פעמי עם פד רב פעמי. יש לציין שכחיתול כיס אין צורך להחליף את כל החיתול כל פעם היות ובניגוד לחיתול כיס סטנדרטי הרפידה באה עם מגע לעור התינוק והחיתול מופרד בפאוץ אטום, כך שיש צורך בפחות חיתולים מול חיתול כיס אחר.
לכל מידע נוסף מוזמנים לצור קשר ונענה בשמחה.....
רונן*

חיתולים רב פעמיים

שליחה על ידי רונן* »

דרך אגב את הגבריש אני הופך באמצעות האתר http://www.pixiesoft.com/flip/
אלמונית_ירושלמית*
הצטרפות: 01 נובמבר 2008, 22:16
דף אישי: הדף האישי של אלמונית_ירושלמית*

חיתולים רב פעמיים

שליחה על ידי אלמונית_ירושלמית* »

שאלה למשתמשות החיתולים הותיקות:
אני רוצה לקנות חיתולי one size לתינוק שבדרך. השאלה שלי היא מה קורה כשהוא גדל- האם החיתול באמת מספיק או שיש דליפות פיפי בלילה. בעיקר רוצה לשמוע על הפי הייניס ובאמג'יניוס
תודה
אפרת
גל_הנה_אמא*
הצטרפות: 28 ספטמבר 2008, 14:48
דף אישי: הדף האישי של גל_הנה_אמא*

חיתולים רב פעמיים

שליחה על ידי גל_הנה_אמא* »

אפרת אלו היו גם תהיותי ואני יכולה להגיד שלפחות לגבי השבועות הראשונים BG הרבה יותר מתאים ופחות דולף מהפי הייניס
מצד שני קראתי את כל מה שנכתב באתר הביקורת diaperpin בשביל לראות מה טוב יותר לטווח הארוך והפי הייניס יוצא יותר טוב, הסקוצים יותר חזקים ומחזיקים יותר מעמד ובBG התינוקות מצליחים לפתוח לבד את הסקווצ', אז בסוף עיקר הסטוק שלי הם הפי הייניס למרות שכרגע כשהוא עוד קטן (4 שבועות) הBG הרבה יותר מוצלח. את יכולה לרכוש את הBG מ לובה ב
אחת_עשרה*

חיתולים רב פעמיים

שליחה על ידי אחת_עשרה* »

האם החיתולים מהמפ שכתבת עליהם באים במידה אחת או בכמה מידות?
הפי המפיז באים בשלוש מידות, כשלמעשה הרוב משתמשים בשתי מידות, כי המידה הראשונה היא ניו-בורן.
אחת_עשרה*

חיתולים רב פעמיים

שליחה על ידי אחת_עשרה* »

יש לי מחשבה / התלבטות אולי להחליף את הבמבוזלים הנחמדים בהפי הייניז.
העניין העיקרי הוא כמובן העדפה אישית, אבל שתי סיבות שאולי בגללן שווה להשאיר את הבמבוזל:
  1. הבמבוק בכל זאת חומר טבעי יותר מפליז.
  2. בקיץ לפעמים נחמד להשאיר את החיתול בלי כיסוי, כשאין בגדים מעל, בייחוד כשנמצאים בבית.
מעבר לכך, אין ספק שהחיתולים של הפי הייניז נוחים מאד לשימוש ואיכותיים ביותר.
אחת_עשרה*

חיתולים רב פעמיים

שליחה על ידי אחת_עשרה* »

אני רוצה לקנות חיתולי one size לתינוק שבדרך. השאלה שלי היא מה קורה כשהוא גדל- האם החיתול באמת מספיק או שיש דליפות פיפי בלילה.
לרוב התינוקות החיתול מספיק גם כשגדלים. יש תמיד אפשרות לשים את שתי הרפידות למשך הלילה (אני כותבת על הפי הייניז כי זה החיתול שאני מכירה), ואם זה לא מספיק, לרכוש בנפרד רפידת ספיגה של הפי הייניז מהמפ, שהיא סופגת הכי טוב מכולן. זה מה שטוב בחיתול כיס - תמיד אפשר להוסיף או להחליף את המילוי.
רונה*

חיתולים רב פעמיים

שליחה על ידי רונה* »

אז אם אני מבינה נכון, יותר משתלם לקנות BumGenius, כי הם באים במידה אחת שהיא מתאימה לכל תקופת ההחתלה? אני עדיין מתלבטת בין החיתולים אך לא שמעתי הרבה תלונות לא על הפי המפיז ולא על BG, אך BG נירא לי משתלם יותר, כי ראיתי אותו אצל חברה ואיך המידה באמת משתנה לפי הגודל של הילד.
אחת_עשרה*

חיתולים רב פעמיים

שליחה על ידי אחת_עשרה* »

גם להפי הייניז יש חיתול One Size, כך שמהבחינה הזאת לא משנה אם את קונה HH או BG.
מהמידע שאני הצלחתי לאסוף, HH איכותיים יותר, אבל לכל אחד ההתנסות שלו...
רונה*

חיתולים רב פעמיים

שליחה על ידי רונה* »

החלטתי לבדוק את BumGenius מכותנה אורגנית. השאלתי מחברה לכמה לילות-פשוט מעולה. אין דליפות וגם One-Size. ממליצה בחום...ומזמינה לי כמה
שליחת תגובה

חזור אל “חיתולים”