אגרת טלוויזיה

.*
הצטרפות: 18 ינואר 2005, 18:25
דף אישי: הדף האישי של .*

אגרת טלוויזיה

שליחה על ידי .* »

חלק משלמים וחלק לא אוי כמה לא פייר!!!!!!!
עומר_ס*
הצטרפות: 20 פברואר 2004, 11:51
דף אישי: הדף האישי של עומר_ס*

אגרת טלוויזיה

שליחה על ידי עומר_ס* »

אם חוק לא מוצא חן בעיננו צריך להתעלם ממנו ו / או לעבור עליו?
מי שלא משלם עבריין (כולל אותי במשך מספר שנים), וטוב עושה המדינה כשהיא מעדכנת על נישואין או רכישת טלוויזיה ואוכפת את החוק.
גלי*
הצטרפות: 17 אפריל 2004, 22:06

אגרת טלוויזיה

שליחה על ידי גלי* »

קודם שהמדינה תדאג שהעיריות יזרימו את מי הביוב כמו שצריך ולא יזהמו לנו את מי התהום או את הים.
קודם שהמדינה תדאג לכך שתחנות הדלק לא יזהמו את מי התהום.
קודם שהמדינה תדאג לכך שלא ימכרו לאזרחים מוצרים עם חומרים מזיקים, כגון: שומן מוקשה, חומרים משמרים וכו'.
קודם שהמדינה תדאג לכך שחברי כנסת יגיעו לדיונים לפני שהיא משלמת להם משכורות עתק.
אחר כך, אם ישאר לה זמן, שתטפל בגביית עוד אגרה שמגיעה לה, אם מגיעה.
עומר_ס*

אגרת טלוויזיה

שליחה על ידי עומר_ס* »

אפשרות א: מצויין, אני לא אשלם מיסים יותר, עד שלא יתמלאו דרישותי שלעיל, אני יודע יותר טוב מאדון נתניהו היכן צריכים את כספי. אני אעלים מס ואתרום - בעין יפה - לאן שאני חושב שצריך: חולים, זקנים, עניים וכדומה.
אפשרות ב: מצויין, אני לא מרוצה מהשירות שאני מקבל מבזק וחברת חשמל, הבעיה היא שהם חזקים ויכולים לנתק אותי, ולכן אני אשלם להם. אבל לבעל המכולת ולמועצה, שהם חלשים ואין להם כוח מולי, כמו גם לרשות השידור - להם לא אשלם עד שימולאו תביעותי.

שתי הדרכים מובילות לאנרכיה. מטרת החוק (בלי להיכנס לדיון הפילוסופי יותר מדי) היא לשמור על הסדר ולא לעשות צדק. וגם אם יש חוק "רע" או חוק שאינו מוצא חן בעיני, אני מחוייב לקיימו.
דליתוש_ב*
הצטרפות: 14 דצמבר 2004, 11:40
דף אישי: הדף האישי של דליתוש_ב*

אגרת טלוויזיה

שליחה על ידי דליתוש_ב* »

וגם אם יש חוק "רע" או חוק שאינו מוצא חן בעיני, אני מחוייב לקיימו.
אני לא ;-)
בלי להיכנס לדיון הפילוסופי יותר מדי המדינה כאן כדי לשרת אותי, לא אני אותה.
טרה_רוסה*
הצטרפות: 08 ינואר 2004, 15:33
דף אישי: הדף האישי של טרה_רוסה*

אגרת טלוויזיה

שליחה על ידי טרה_רוסה* »

לאזרח במדינה יש זכות להתקומם כנגד דברים שהוא תופס כאי-צדק.
השתמטות לאומית מתשלום אגרת הטלוויזיה צריכה לעורר בקרב מקבלי ההחלטות שאלה מדוע כל האזרחים כמעט מרגישים פראיירים כשהם משלמים את האגרה.
היות ומצב רשות השידור פשוט משפיל, וכספי הציבור נזרקים על שטויות כמו משכורות עתק לאנשים שכלל לא מגיעים לעבודה, למרות שנים של השתמטות מתשלום אגרה, כנראה שנבחרי הציבור מזלזלים בי ובך ובכסף שלנו.
במדינה מתוקנת, זה לא היה קורה. במדינה מתוקנת היה ברור לראשי השלטון כי יש לעשות משהו. אולי לשנות את צורת המס. במדינה מתוקנת אולי האזרחים היו מוצאים דרך אחרת למחות.
במדינה כמו שלנו, השתמטות מתשלום אגרה היא הדרך של האזרחים להביע את שאט הנפש שלהם מהזילות של כספם של האזרחים בעיני חברי הכנסת, הממשלה והפקידים במוסדות השונים. אלה מעדיפים להשתמש בו לטובת אינטריגות פוליטיות שונות וריצוי המגזר של בוחריו. ובכלל, היום ברור שרשות השידור כמו שהיא היא בכלל כלי תעמולה בידי השלטון, אז למה שאני אממן אותו?
עומר_ס*

אגרת טלוויזיה

שליחה על ידי עומר_ס* »

המדינה כאן כדי לשרת אותי, לא אני אותה
אנחנו לא צריכים לשרת את המדינה, אולם אם היא מטילה עלינו משהו - בחוק - עלינו למלאו, על מנת שהיא תוכל לשרת אותנו כיאות. ואני אחזור לדוגמת המיסים, אם לא נשלם מיסים למדינה לא יהיה כסף לשרת אותנו.

לאזרח במדינה יש זכות להתקומם כנגד דברים שהוא תופס כאי-צדק
מוסכם. אבל רק במסגרת החוק. אני נדרש לדוגמאות קיצוניות, ומבקש שהדיון לא יתבדר.
הטענה היא שניתן לעבור על החוק בשביל להביע מחאה. אולם זה בדיוק מה שעושים החרדים שמשתמטים מהצבא (ורובם לא עוברים על החוק), וזה מה שעושים כל אותם שמשתמטים ממיסים ועובדים שחור ומעלימים מס (וקצפנו יוצא עליהם), וזה בדיוק מה שעושים כרגע מתנגדי ההתנתקות כשהם מנסים להגיע לגוש קטיף ולחסום כבישים (אנא, רק לא להתדרדר לעוד דיון פוליטי).
בנוסף, אי שילום מס (והאגרה היא מס) פוגע ישירות במספר רב של אנשים. פוגע בהכנסות המדינה, וגורם לכך שלא תוכל להשקיע כסף לפיתוח, תרופות ולשכבות החלשות. פוגע בעובדי הרשות ובספקים שלהם, וגורם באופן ישיר לפיטורי עובדים (לא מן הצמרת המושחתת, אלא עובדי שכר המינימום).
דליתוש_ב*

אגרת טלוויזיה

שליחה על ידי דליתוש_ב* »

בנוסף, אי שילום מס (והאגרה היא מס) פוגע ישירות במספר רב של אנשים. פוגע בהכנסות המדינה, וגורם לכך שלא תוכל להשקיע כסף לפיתוח, תרופות ולשכבות החלשות. פוגע בעובדי הרשות ובספקים שלהם, וגורם באופן ישיר לפיטורי עובדים
אני לא בטוחה שהקשר הזה מדויק. לדעתי הסיבה שלא משקיעים כסף לפיתוח, תרופות וכו' היא כי הצמרת מושחתת ולא כי אין כסף ממיסים.
זה עניין של חלוקת השלל לא השלל עצמו.
אין שום הצדקה למס על נוכחות טלוויזיה בבית האזרח. מילא אם המס על טלוויזיות היה משרת את האינטרס שלי כאזרחית. אולי אז. כרגע המס הזה מנוצל למטרות אישיות מושחתות ולא חוקיות של מי שמקבל אותו.
העוברת על החוק היא רשות השידור. אני לא רוצה לממן עבריינים.
גלי*

אגרת טלוויזיה

שליחה על ידי גלי* »

ומה עם המחויבויות של המדינה, לדאוג לכל הדברים שציינתי למעלה, שהם ראשונים בחשיבותם. למה הממשלה לא מציקה לעיריות ולבעלי תחנות דלק כמו שהיא מציקה לאזרח? כמה שהם יעילים כשהם צריכים לגבות עוד מס. כמה הם משקיעים בתשדירי שירות. זה מאוד פשוט. תמיד החלשים נדפקים עוד ועוד.והעשירים תמיד מקבלים את המחירים הטובים ביותר ואת כל הצ'ופרים. במקום שזה יהא להפך. למה למשל לא מקפיצים את מחירי המים לאנשים פרטיים שצורכים מעל כמות מסוימת (בעלי בריכות שחיה פרטיות למשל)?
פלוני_אלמונית*
הצטרפות: 19 אוגוסט 2001, 22:52
דף אישי: הדף האישי של פלוני_אלמונית*

אגרת טלוויזיה

שליחה על ידי פלוני_אלמונית* »

ולמה לא נותנים יותר קנסות לבעלי כלבים שמחרבנים על המדרכה? העיר שלי נראית כמו בית שימוש לכלבים. אני מוכן לשלם אגרה אם זה מה שיבטיח שתשומת הלב תעבור לפושעים האלה שנותנים לכלבים לטנף לי את המדרכות.
עומר_ס*

אגרת טלוויזיה

שליחה על ידי עומר_ס* »

מה עם המחויבויות של המדינה , ... , אני מוכן לשלם אגרה
זה טיעון מעגלי משהו. עד שהמדינה לא תשתפר לא נשלם לה. אם לא נשלם לה, לא יהיה לה כסף להשתפר.
המדינה הזו רחוקה משלמות, ולכל אחד יש את סדר העדיפויות שלו לתיקונים במדינה, אבל הבסיס חייב להיות: קודם כל - תשלום חובותניו למדינה.

חברת חשמל יותר מושחתת מרשות השידור (וגם בזק והנמלים) . למי יש אומץ להצטרף אלי למרד צרכנים ולא לשלם |גזר| ?
גלי*

אגרת טלוויזיה

שליחה על ידי גלי* »

פלוני אלמוני, אם זה כל כך מפריע לך אתה יכול להסתובב עם מצלמה, לצלם את הפושעים האלה בזמן אמת, לעקוב אחריהם, ולבסוף לדאוג שיקנסו אותם. כמה שעות שבועיות למען המדינה. זאת תהיה עבודת קודש. העבריינים האלה, לא רק שמזהמים את המדרכות אלא גם מתעללים בבעל חי, שעושה את צרכיו בלית ברירה על המדרכה כי לא דאגו לו מקום מתאים יותר.
מה שקורה בכבישים ממחיש לנו יותר מכל את הלך הרוחות במדינה שלנו.
דליתוש_ב*

אגרת טלוויזיה

שליחה על ידי דליתוש_ב* »

חברת חשמל יותר מושחתת מרשות השידור
יש הבדל גדול.
בחשמל אני משתמשת ומאוד נהנית. זה תשלום על מוצר ולא מס כמו האגרה.
אפשר להכניס פרסומות לערוץ 1 או לעשות אותו ערוץ בתשלום ומי שמעוניין בו, יממן אותו.
לא צריך מס שרירותי כל-כך גבוה.
גלי*

אגרת טלוויזיה

שליחה על ידי גלי* »

נכון. חברת החשמל מציבה עמודי חשמל הגורמים קרינה איפה שבא לה.
עומר_ס*

אגרת טלוויזיה

שליחה על ידי עומר_ס* »

חברת החשמל מציבה עמודי חשמל הגורמים קרינה איפה שבא לה
התלבטות תמידית איזה נזק גדול יותר גורמים עמודי החשמל. האם הנזק מהקרינה לבני אדם (בעיקר) או הנזק האסתטי בסמנים פאליים אלו, או שמא הנזק לסביבה כתוצאה מההצבה והטיפול בהם. תיק"ו
עומר_ס*

אגרת טלוויזיה

שליחה על ידי עומר_ס* »

חייב להתוודות: אני מאוד אוהב לראות שורה ישרה של עמודי חשמל. גם נאה וגם דוגמה טובה לפרסקטיבה, מכיוון שהמרווחים שווים.
רוני*
הצטרפות: 25 ספטמבר 2002, 23:19

אגרת טלוויזיה

שליחה על ידי רוני* »

אני די חדשה בעסק ולא יודעת מה לעשות. התחתנתי במרץ השנה, עדיין לא שיניתי את שם משפחתי במשרד הפנים (אני מתכוונת בקרוב), והשבוע ראיתי הודעת גבייה של אגרת טלויזיה אצל ההורים שלי. רק עכשיו אני יודעת שיש בכלל חיה כזו. נשמע תמים אבל זו האמת.
אני גרה עם בן זוגי כבר מינואר 05 בדירה שכורה. לפני שנישאנו הוא נהג לשלם אגרה כאשר גר בדירה שכורה אחרת והחשבון הגיע על שם בעלת הבית. הוא היה סבור שאם לא קיבלנו שום דרישת תשלום לדירה החדשה אנחנו לא צריכים לשלם. לא בא לי להסתבך ולהיות חייבת אלפי שקלים. מה עלי לעשות???
יש לי מספר אופציות:

להתקשר ולומר שהתחתנתי וגרתי עד עכשיו אצל ההורים והם ישלחו לי חיוב מתאריך החתונה?
לומר שקיבלתי טלויזיה מתנה (הורי קנו טלויזיה חדשה לפני כחודש וחצי) ולשאול לגבי תשלום?
לומר שאני גרה בדירה שכורה מספטמבר 04 אבל לפי רישומי העירייה אני גרה רק מינואר 05. זה בעצם בגלל שעד סוף שנה שעברה הייתה רשומה כדיירת עולה חדשה וכך היה פטור תקף מתשלום ארנונה. (מינואר 05 התחלתי לשלם ארנונה, האם לדעתכם/ידיעתכם אנשי אגף הגבייה נוהגים לבדוק לגבי שוכרי דירות בעירייה)?
האם כדאי שבן זוגי יתקשר בעצמו ויואמר שקיבל טלויזיה ועד עכשיו הטלויזיה שהייתה לו קודם הייתה מקולקלת? (בפועל, אנחנו מחוברים לכבלים על שמו - האם זו גם בעיה?)
פרט נוסף - בפועל, קנינו טלויזיה באוגוסט שנה שעברה (האם הם יכולים לעלות על זה?) דרך א.ל.מ ועדיין לא קיבלנו שום דרישה לתשלום.

בקיצור...אודה לכם מאוד על עזרתכם.
תמרוש_רוש
הצטרפות: 18 יוני 2005, 03:48
דף אישי: הדף האישי של תמרוש_רוש

אגרת טלוויזיה

שליחה על ידי תמרוש_רוש »

לדעתי, אל תעשי כלום. ברגע שתשני את שמך במשרד הפנים, הם יעבירו את הפרטים שלכם לרשות השידור, ואז הרשות ישלחו לכם הודעת תשלום, ואז תוכלו לשלם מאותו רגע, ותתעלמו מכל ההיסטוריה הטלוויזיונית שהיתה לכם עד עכשיו.

אם מישהו מהרשות יקפוץ אליכם לביקור (מה שמאוד מאוד מאוד לא מתקבל על הדעת), תגידי לו שקניתם את הטלויזיה לפני שבוע, או חודש, או שנה, ושלא קיבלתם שום הודעה מהרשות. ותגידי לו שתשמחי לשלם ברגע שהם ישלחו לך שובר תשלום, אבל אין שום הצדקה שתשלמו ריבית או קנס על האיחור, כי הם אלה שהיו צריכים ליידע אותך ולבקש ממך לשלם.
גפן_תירוש_תאנה*
הצטרפות: 17 אוגוסט 2005, 11:41

אגרת טלוויזיה

שליחה על ידי גפן_תירוש_תאנה* »

מיד לאחר שהתחתנו קבלנו לדירתנו, השכורה, הודעה על תשלום האגרה. אנו מחזיקים טלויזיה בבתינו(אציין כי לא קניתי את הטלויזיה אלא קבלתי אותה ממכר).זוהי הודעת התשלום ה 1 לכן אני פונה לכל מי שנכווה מהרשות לתת לי עיצה, ולו הכי קטנה,
איך אני יכול להתחמק מהתשלום הנצחי???
מיכל_צמות*
הצטרפות: 31 מאי 2003, 21:32
דף אישי: הדף האישי של מיכל_צמות*

אגרת טלוויזיה

שליחה על ידי מיכל_צמות* »

לפי מה היה כתוב ב"הארץ" אם הצהרת שאין לך טלויזיה לא יכולים לעשות כלום. את לא חייבת להכניס לביתך את אנשי רשות השידור אם יגיעו. לרוב הם לא מגיעים. וכשהם מגיעים, כאמור, את לא חייבת להכניס אותם.
אני ילדה טובה שמשלמת - אני לא יודעת איך הגיעו אלי. באמת אחרי שהתחתנתי, אבל כנראה שהם מעודכנים ממשרד הפנים, כי כל פעם שאני עוברת דירה החיובים עוברים אחרי.
מקווה שבאמת יהיה חוק שיבטל אותם.
תודיעי שאין לך מכשיר מסיבות אידיאולוגיות.
מיכל_צמות*
הצטרפות: 31 מאי 2003, 21:32
דף אישי: הדף האישי של מיכל_צמות*

אגרת טלוויזיה

שליחה על ידי מיכל_צמות* »

יש קישור בדף זה למעלה לכתבה של הארץ - וממנה לכתבה של "למה זה לא חוקי" ושם מפורטים הדברים. בהצלחה.
ש.ל*
הצטרפות: 23 אוגוסט 2005, 20:40

אגרת טלוויזיה

שליחה על ידי ש.ל* »

שלום
אני נפתרתי מהטלויזיה, אבל הייתי מאוד רוצה מסך בשביל שאוכל לצפות בסרטי וידאו / d,v.d .
יש למישהו רעיון למסך כזה שהוא לא משמש כטלויזיה???
אשמח מאוד לשמוע הצעות בעניין.
תודה
עומר_ס*

אגרת טלוויזיה

שליחה על ידי עומר_ס* »

מה רע במסך ורמקולים של מחשב?
היו לנו פעם שכנים חרדיים, שהיה להם מחשב והם קראו לו "כונן" ורק ראו בו סרטים.
דליתוש_ב*

אגרת טלוויזיה

שליחה על ידי דליתוש_ב* »

יש מקרן. ואז אפשר לראות על קיר או פיסת בד לבן.
אבל, הוא מאוד יקר (ממה ששמעתי).
ש.ל*
הצטרפות: 23 אוגוסט 2005, 20:40

אגרת טלוויזיה

שליחה על ידי ש.ל* »

תודה לעומר ודליתוש
רוני*
הצטרפות: 25 ספטמבר 2002, 23:19

אגרת טלוויזיה

שליחה על ידי רוני* »

הי,
קודם כל תודה לתמרוש שהשיבה לשאלותיי מה-24.7.05 (התודה באה "קצת" באיחור, אבל תודה בכל זאת).
התחתנתי באפריל השנה והיום הלכנו למשרד הפנים לשנות את השם שלי לשמו ולעדכן את הסטטוס המשפחתי, אבל לא שינינו
את הכתובות בת.ז. (עדיין כתובות ההורים) מאחר ואנחנו גרים בשכירות וממש לא בא לי לרוץ כל פעם לשנות מען במשרד הפנים.
האם אני צפוייה לקבל דרישת תשלום של אגרת טלויזיה ואם כן האם רשות השידור יכולה למצוא אותנו?
אם נקבל דרישת תשלום נשלם. אני לא רוצה להתקשר לרשות השידור ולומר שהתחתנתי ואז יתחילו כל הבירורים של איפה גרתי עד עכשיו וכו' (על התלבטות זו הרחבתי בשאלה הקודמת). מה קורה במצב כזה שנרשמים כנשואים אבל לא מעדכנים את הכתובת?
אודה לכם על תשובתכם.
חן_נושי*
הצטרפות: 08 אוגוסט 2005, 14:29
דף אישי: הדף האישי של חן_נושי*

אגרת טלוויזיה

שליחה על ידי חן_נושי* »

תמר תודה על הקישור
בדיוק קיבלתי בדואר דרישה לתשלום האגרה למרות שמעולם לא קניתי טלוויזיה, אני לא צופה בטלוויזיה, למעשה אין בביתי טלוויזיה כבר הרבה זמן!
זה כל כך מקומם!
פלוני_אלמונית*

אגרת טלוויזיה

מדוע משלמים אגרה גם אם לא קולטים את ערוץ אחד? זה סוג של טרור חסר שחר. 9600 קנס למי שיש לו טלויזיה. ואם אני רוצה רק לראות סרטים במכשירי הוידאו אז? לפי תשובת משרדי הגביה זה לא משנה. המס הוא על המכשיר. בעיה שלנו אם לא קולטים לא שלהם.
מחר ניפול לבור בכביש וזאת לא תהיה בעיה של העירייה, בלון הגז יתפוצץ וזאת לא בעיה של חברת הגז, הטלפון יתנתק ובזק לא יקחו אחריות.....
אנו בדרך הנכונה!!!!!!!!!!!
חצי_הכוס_המלאה*
הצטרפות: 09 אפריל 2006, 12:15

אגרת טלוויזיה

שליחה על ידי חצי_הכוס_המלאה* »

קנס למי שיש לו טלויזיה.
אפשר גם לראות את זה בצורה חיובית: לעודד אנשים לזרוק את הטלוויזיה מהבית....
מעז יצא מתוק וגו'
אולי_פתרתי_את_הבעיה*
הצטרפות: 09 אפריל 2006, 14:42

אגרת טלוויזיה

שליחה על ידי אולי_פתרתי_את_הבעיה* »

מסורבי אגרה יקרים, אולי יש לי פתרון. מחיפוש בפסקי דין באינטרנט ראיתי שכאשר יש מקלט טלויזיה בבית - לפי החוק חייבים לשלם אגרה. לכן, מה שצריך לעשות זה לבקש מטכנאי להוציא את המקלט מהטלויזיה ולהפוך אותה למוניטור, וכמובן שיתן מכתב על נייר רשמי שלו שזהו מוניטור בלבד.
ומה עושים מול הרשות?
מניסיון אל תטרחו לטלפן ואף לא לשלוח פקס, יתעלמו ממכם. להקדיש לנושא יום (אוף!) ולהגיע למשרדי הגביה של רשות השידור ברחוב המסגר 9. בעת שתחכו תוכלו לצפות בערוץ 1 ותסייעו להעלאת הרייטינג של הערוץ במאות אחוזים. כשתגיעו לפקיד תתנו הצהרה שאין ברשותכם מקלט טלויזיה, אינכם קולטים שידורים בשום צורה ואם תרכשו/ תקבלו מקלט תודיעו לרשות תוך 30 יום. הפקיד מזין את ההצהרה למחשב, עוצר את הגביה וזה עובר לטיפול פופטיץ בירושלים. הם יבואו לעשות אצלכם ביקור לוודא שאין מקלט, תראו להם את המכתב מהטכנאי וגמרנו.
למה כתבתי ש"אולי" פתרתי את הבעיה? אני מחכה כרגע לביקור (מי יודע מתי) ולאחריו אוכל לספר את התוצאות. בכל אופן מקומם מאוד שבמשך שמונה שנים בהן איני צופה בטלויזיה אלא רק ב DVD אני משלמת אגרה מלאה, ונחשו מה, מיום שהתגרשתי אני והלשעבר משלמים שתי אגרות... אין גבול לטמטום. הפסח החלטתי שאת המס הזה חייבים להפסיק לשלם.
לא_צופה*
הצטרפות: 09 אפריל 2006, 15:22

אגרת טלוויזיה

שליחה על ידי לא_צופה* »

מניסיון אל תטרחו לטלפן ואף לא לשלוח פקס, יתעלמו ממכם. להקדיש לנושא יום (אוף!) ולהגיע למשרדי הגביה של רשות השידור ברחוב המסגר 9. בעת שתחכו תוכלו לצפות בערוץ 1 ותסייעו להעלאת הרייטינג של הערוץ במאות אחוזים. כשתגיעו לפקיד תתנו הצהרה שאין ברשותכם מקלט טלויזיה, אינכם קולטים שידורים בשום צורה ואם תרכשו/ תקבלו מקלט תודיעו לרשות תוך 30 יום. הפקיד מזין את ההצהרה למחשב, עוצר את הגביה וזה עובר לטיפול פופטיץ בירושלים. הם יבואו לעשות אצלכם ביקור לוודא שאין מקלט, תראו להם את המכתב מהטכנאי וגמרנו.

וואללה? אני כתבתי להם ושלחתי בדואר הזמנה לבבית להיווכח שאין לי טלויזיה, וכעבור כחודש קיבלתי בדואר פטור מתשלום.
אולי_פתרתי_את_הבעיה*
הצטרפות: 09 אפריל 2006, 14:42

אגרת טלוויזיה

שליחה על ידי אולי_פתרתי_את_הבעיה* »

לא צופה
יכול להיות שלפני כן לא שילמת אגרה כך שהם ישר ויתרו? בכל אופן, אני דיברתי בטלפון ובעקבות כך שלחתי הצהרה בפקס למספר שנאמר לי, ולאחר כשלושה חודשים קיבלתי דרישה לתשלום כרגיל...
אז אני מתקנת את ההמלצה. תכתבו להם, דברו איתם, ואם זה לא יעזור תגיעו לשם. בכל אופן, כדאי להנמיך את רף הציפיות מהשירות.
נ.ב. במכתב שכותבים צריך להצהיר כפי שכתבתי כנ"ל ולהוסיף את מספר ת.ז. שלכם כי יש סדר במדינה הזאת .
טליה_אלמתן*
הצטרפות: 21 ינואר 2005, 21:41
דף אישי: הדף האישי של טליה_אלמתן*

אגרת טלוויזיה

שליחה על ידי טליה_אלמתן* »

אנחנו התקשרנו ואמרנו שאין לנו טלוויזיה ונמאס לנו מהמכתבים ושאלנו מה צריך לעשות כדי שירדו לנו מהווריד, אז הם אמרו שהם שולחים את האגרה עד שהם מגיעים לביקור ורואים שבאמת אין טלוויזיה! שאלנו מתי לצפות להם, אז הם אמרו שאין לדעת (השיחה נערכה לפני כ-3 שנים).
אבל מפה לשם, כבר המון זמן שלא קיבלנו דרישה לתשלום (אולי שנתיים).
עשוקה*
הצטרפות: 25 יולי 2006, 14:44

אגרת טלוויזיה

שליחה על ידי עשוקה* »

במהלך השנים כבר שילמתי אלפי שקלים עבור אגרת הטלביזיה .
לא הייתי בארץ כשנה והנה מונחת בפני דרישת התשלום של ה"החצי השני" וכמובן, שלא שילמתי את ה"החצי הראשון". נמאס לי מהגזל הזה לאור היום.
על איזה שרות הם תובעים ממני לשלם. מצידי, שינתקו לי את ערוץ 1. אם הם רוצים שאצפה בו שישלמו לי!!! האם אני צריכה לממן את שטיפת המח והבלבלבלבלבלה הטיפשי ואת נושאי התפקידים של רשות השידור החיים על משכורות שמנות בעוד אני חולה ומובטלת?
יש מישהו שיודע איך נפטרים מהמכה הזו? להתעלם? הרי אחרי כמה זמן יבואו אלי עם בריונים ויוסיפי קנסות וכו' וכו' , מה עושים?????
פלוני_אלמונית*

אגרת טלוויזיה

הפתרון מתחלק לשנים:
  • לא לשלם = עברה על החוק.
  • לשלם.
פראיירית*
הצטרפות: 25 יולי 2006, 16:55

אגרת טלוויזיה

שליחה על ידי פראיירית* »

אני חושבת שצריך לפנות לכלבוטק או לאמנון לוי ושהם יחקרו את העניין הזה. אני כל כך מרגישה פראיירית.
עומר_ס*

אגרת טלוויזיה

שליחה על ידי עומר_ס* »

במהלך השנים כבר שילמתי אלפי שקלים עבור אגרת הטלביזיה
שמעון מזרחי ואנטוני פרקר מודים לך, ומבקשים שתמשיכי, כי המחיר של השחקנים גבוה העונה. >:)

אני חושבת שצריך לפנות לכלבוטק או לאמנון לוי ושהם יחקרו את העניין הזה
המדינה משתמשת ברשות השידור לפריקת לחץ הציבור, כדי שלא יבואו בטענות על המיסים (האדירים) האחרים.
עומר_ס*

אגרת טלוויזיה

שליחה על ידי עומר_ס* »

_הפתרון מתחלק לשנים:
  • לא לשלם = עברה על החוק.
  • לשלם._
  1. לזרוק את הטלוויזיה לים (או למחזור), ולהפסיק לשלם באופן חוקי.
פלוני_אלמונית*

אגרת טלוויזיה

פתרונות:
  • להודיע בטלפון לנציג שירות כי מתגוררים בכתובת של מישהו אחר.
  • להודיע כי אין ברשותכם מכשיר ולא היה מעולם.
  • לקרוא טוב את טופס האגרה כי רשום עליו במידה ו......אז יש להתעלם מהמס ואז להשתמש בתירוץ זה לבטלו
פלוני_אלמונית*

אגרת טלוויזיה

שאת מחפשת פיתרון את צריכה להחליט האם את רוצה פיתרון חוקי אם לאו.

את יכולה להתלונן בפני כל מני גורמים אך הגורם שיכול לעזור לך הוא חבר כנסת שיפעל לביטול החוק, או שר האוצר שיבטל את גביית האגרה.

אין גורמים אחרים כיוון שעל פי החוק החזקת המקלט היא העילה לחיוב האגרה. אין צורך להדליק אותו או לצפות בשידורי רשות השידור.

כמוכן את צריכה לזכור כמור שציין זאת עומר, שמכבי תל אביב צריכה תקציב על מנת לשלם משכורות לשחקנים זרים שמוציאים את הכסף מהמדינה ולכן ישנה אגרה.
פראיירית*
הצטרפות: 25 יולי 2006, 16:55

אגרת טלוויזיה

שליחה על ידי פראיירית* »

אני מתכוונת לזה שאני פראיירית כי לא כולם משלמים. אני מכירה כאלה שלא משלמים. אני ניסיתי לא לשלם אבל מגיעים אליי מכתבי התרעה לעיקול.
פלוני_אלמונית*

אגרת טלוויזיה

אני מתכוונת לזה שאני פראיירית כי לא כולם משלמים

ואם כולם ישלחו את ילדהם למערכת החינוך, את גם תשלחי ?
פלוני_אלמונית_אחר*
הצטרפות: 29 יולי 2006, 14:39

אגרת טלוויזיה

שליחה על ידי פלוני_אלמונית_אחר* »

לידע כללי!
כל שנה המכתבים יוצאים מחדש ולא נצבר החוב משנה שעברה (בערוץ 1 עדיין לא התקדמו, לשמחתינו)
אזהרת העיקול מגיעה כי לא שילמת השנה, אבל בתחילת השנה מגיע טופס לתשלום מחדש, אז זה באמת לא חוקי לא לשלם אך קל להתעלם.
הבעיה מתחילנ כש"טעית" ושלמת ומרגע זה אתם הופכים ל"רדופים" לנצח- הם יועים שאתה קיים, הם שולחים מכתבים, אנשים ומצלממות..........
בכל אופן יש מצב שאולי יעקלו לכם איזה רכב עד הסדר התשלום
שלולית*
הצטרפות: 24 אפריל 2005, 20:46

אגרת טלוויזיה

שליחה על ידי שלולית* »

יש לנו טלויזיה בשביל סרטים ב-dvd, והרגע ממש הפלתי אותה אפיים ארצה, והיא סיימה את חייה...
אני כל הזמן חושבת איזה מזל שזה קרה לי ולא לאחת הילדות :-(
ובאותו הקשר -
אם כבר יש טלוויזיה שבורה בבית, מישהו יודע אם אפשר לנצל את זה לקבלת פטור מתשלום אגרה? -חיבור לערוצי שידור אין לנו ממילא, אבל האגרה ממשיכה להגיע כי יש (כלומר, היה) מכשיר
אורנה*
הצטרפות: 27 יוני 2001, 00:55

אגרת טלוויזיה

שליחה על ידי אורנה* »

אם כבר יש טלוויזיה שבורה בבית, מישהו יודע אם אפשר לנצל את זה לקבלת פטור מתשלום אגרה? -חיבור לערוצי שידור אין לנו ממילא, אבל האגרה ממשיכה להגיע כי יש (כלומר, היה) מכשיר
צריך להצהיר במחלקת הגביה של רשות השידור שאין ברשותכם מקלט טלויזיה. אפשר בפקס אבל מניסיוני עדיף להגיע בפועל למרכז כי הפקס מחובר למגרסה מטעמי חיסכון (-:
הם מזינים למחשב, עוצרים חיובים ומבטיחים להגיע לביקור בית. ביקור הבית מתמהמה ופעם בחצי שנה מתבטל הסטאטוס של "המתנה לביקור" ומתעדכן סטאטוס "חייב". או אז מגיע מכתב אדום ומפחיד או שחור ומבהיל על עיקול. לא להתייאש. להתקשר שוב, הם יעדכנו את הסטאטוס ואחרי חצי שנה הוא יתבטל וחוזר חלילה. כבר שלוש שנים אני במערכה, מתעצבנת אך לא משלמת.
נ.ב. משיחות עם אנשים הבנתי שבפריפריה זה הולך יותר בקלות. אולי רשות השידור מאמינים יותר לגליליים מאשר לצפון תלאביבים?
?_?_?????*
הצטרפות: 07 יולי 2003, 00:00
דף אישי: הדף האישי של ?_?_?????*

אגרת טלוויזיה

שליחה על ידי ?_?_?????* »

אם יש מכשיר שבור, למה להשאיר אותו בבית?
שימי לב שבדרישת תשלום האגרה מופיע משפט האומר שאם אין ברשותכם מקלט נא להתעלם מהודעה זו.
זה מה שאנחנו עושים. מתעלמים.
אורנה*
הצטרפות: 27 יוני 2001, 00:55

אגרת טלוויזיה

שליחה על ידי אורנה* »

_אם יש מכשיר שבור, למה להשאיר אותו בבית?
שימי לב שבדרישת תשלום האגרה מופיע משפט האומר שאם אין ברשותכם מקלט נא להתעלם מהודעה זו.
זה מה שאנחנו עושים. מתעלמים._
???????, מי שמשלם כל השנים ומחליט להפסיק - זה כלל אינו פשוט. האח הגדול שולח את ידו השעירה אל תוך חשבון הבנק. יש לו אמצעים לרדוף ולעקל גם אם לא תמיד חוקיים.
<אחרי שנים במלחמת התשה>
שלולית*

אגרת טלוויזיה

שליחה על ידי שלולית* »

אם יש מכשיר שבור, למה להשאיר אותו בבית?
להפך, אני רוצה להוציא אותו כמה שיותר מהר.
אבל בגלל שאנחנו כבר משלמים, ומאד מאד קשה לצאת ממעגל הנרדפים ע"י רשות השידור, רוצה לנצל את ההזדמנות.
בגלל שאני לא רוצה טלוויזיה שבורה שתשב בבית כל השנה, מבקשת טיפים ממי שכבר היה במסלול הזה ויכול להבהיר ולקצר תהליכים :-)
?_?_?????*
הצטרפות: 07 יולי 2003, 00:00
דף אישי: הדף האישי של ?_?_?????*

אגרת טלוויזיה

שליחה על ידי ?_?_?????* »

את רוצה להשאיר את הטלויזיה השבורה רק בשביל להראות שיש לכם טלויזיה שבורה?
הצעה תמימה: להעיף את הטלויזיה
לשלוח מכתב רשום המודיע שאין ברשותכם מקלט
ולבטל את הוראת הקבע.

מה, הם אשכרה יבואו אליך הביתה? ומה יעשו? יעקלו את הטלויזיה?
אילה_א*
הצטרפות: 23 אוקטובר 2004, 18:09
דף אישי: הדף האישי של אילה_א*

אגרת טלוויזיה

שליחה על ידי אילה_א* »

אולי תצלמי אותה ותשלחי להם עותק <?
אנטוניה_והלביבה*
הצטרפות: 02 אפריל 2006, 17:42
דף אישי: הדף האישי של אנטוניה_והלביבה*

אגרת טלוויזיה

שליחה על ידי אנטוניה_והלביבה* »

מה, הם אשכרה יבואו אליך הביתה? ומה יעשו? יעקלו את הטלויזיה?בהחלט באים ובהחלט מעקלים, לא את הטלויזיה אלא חפצים אחרים וגם את חשבון הבנק, אז לא כדאי להתעלם . אפשר להלחם (או לשלם)
אני פעם הצלחתי להדבר איתם באמצעות האימייל וגם לקבל תשובה יחסית מהירה.- זה היה לגבי דרישת תשלום כפולה על אותה טלויזיה באותה דירה , אחת על שם בעלת הבית ואחת על שמי.
שלולית*

אגרת טלוויזיה

שליחה על ידי שלולית* »

את רוצה להשאיר את הטלויזיה השבורה רק בשביל להראות שיש לכם טלויזיה שבורה?

לאאאאאאאאאאא!!!!!!

לא רוצה דברים שבורים בבית, ולכן מבקשת עצה כדי שההוכחה תהיה מהירה, והטלוויזיה תעוף!!
מצטערת אם לא הובנתי נכון עד כה.
אבל סתם להתעלם אחרי שכבר היית אתם "ביחסי תשלום" - זה מאד מאד לא כדאי...
פיצה_והתוספות*
הצטרפות: 28 מרץ 2005, 22:52

אגרת טלוויזיה

שליחה על ידי פיצה_והתוספות* »

_מחפשת לקנות טלוויזיה , יד 2 או יותר.
יש לנו טלויזיה בשביל סרטים ב-dvd, והרגע ממש הפלתי אותה אפיים ארצה, והיא סיימה את חייה...
אני כל הזמן חושבת איזה מזל שזה קרה לי ולא לאחת הילדות
ובאותו הקשר -
אם כבר יש טלוויזיה שבורה בבית, מישהו יודע אם אפשר לנצל את זה לקבלת פטור מתשלום אגרה? -חיבור לערוצי שידור אין לנו ממילא, אבל האגרה ממשיכה להגיע כי יש (כלומר, היה) מכשיר_

הסבר ממישהי שלא משלמת אגרה- ככה עושים את זה:
את DVD רואים במחשב. את הטלויזיה מעיפים וכותבים מכתב רשום (חושב מאוד!) לאגף הגביה שבו אומרים אין לנו טלויזיה מתאריך כך וכך אנא מכם, בכבוד רב, הסירו מאיתנו את העול. אחרי חודש (אם הם לא באים) מתקשרים ומתחילים לנדנד. הם חייבים ושוב- ח-י-י-ב-י-ם לעשות ביקור בית ולודא שאין טלויזיה לפני שהם מחליטים שאת לא משלמת אגרה. כשהם מגיעים- בהפתעה כמובן- מראים להם את כל פינות הבית ולבקשתם גם את פנים הארון ובית השימוש אם הם נורא רוצים על מנת לודא שאכן אין לכם טלויזיה. אחרי מספר שבועות מקבלים מכתב הפוטר אותכם מהאגרה.
הערות: לנו לקח שנתיים להגיע לאישור המיוחל. צריך לנדנד להם והרבה. הבקשה נקלטת אך ורק מהיום שבו הם קיבלו בקשה בכתב ולא שניה לפני. לא מספיק לדבר עם מישהו בטלפון. אם את לא באמת מתכוונת להפטר מהטלוויזיה לא כדאי להכנס לתוך התהליך הזה, כי הם לא קובעים איתך מועד ביקור, באים בהפתעה ומרחרחים בכל פינה. כל טלויזיה שיש בבית- קטנה, שבורה, לא מחוברת, משמשת כעציץ- מחייבת אותך בתשלום האגרה. פטור מתשלום רק מי שאין לו בכלל שום טלויזיה בבית. סוף!
פלונית_אלמונית*
הצטרפות: 23 ספטמבר 2001, 07:34
דף אישי: הדף האישי של פלונית_אלמונית*

אגרת טלוויזיה

שליחה על ידי פלונית_אלמונית* »

ומה עם רדיו? מחוייב בתשלום אגרה?
פיצה_והתוספות*

אגרת טלוויזיה

_שימי לב שבדרישת תשלום האגרה מופיע משפט האומר שאם אין ברשותכם מקלט נא להתעלם מהודעה זו.
זה מה שאנחנו עושים. מתעלמים._
עוגיה, לא כדאי להתעלם. תעשי כמונו. באופן לא נעים יכולים להתערב בסיפור ההוצאה לפועל ולנסות לעקל לך את האוטו או את המקרר. בכלל לא נחמד. ברגע שיש לך מכתב מהם שפוטר אותך מהאגרה הם מפסיקים לשלוח לך דרישה לתשלום.
פיצה_והתוספות*

אגרת טלוויזיה

ומה עם רדיו? מחוייב בתשלום אגרה?
נדמה לי שאגרת רדיו משלמים יחד עם הרשיון על אחזקת אוטו. בכל מקרה אין דרישה לתשלום אגרה נפרדת. אגרה נפרדת זה רק לטלויזיה.
נוּשְפָּה*
הצטרפות: 18 אוגוסט 2007, 19:35

אגרת טלוויזיה

שליחה על ידי נוּשְפָּה* »

מאחר והתפתח פה דיון טלויזיוני, מעניין אותי (נראה לי שצריך להעביר את כל המידע הזה לדף נפרד...>קריצה לעורכים המלאכים<):
מה עלות אגרת הטלוויזיה?
על מה בעצם משלמים פה?
האם המצאות של טלויזיה שאינה מחוברת לאנטנה/ ערוצים/ כבלים מחייבת תשלום אגרה גמכן? גם היא רק לצורכי DVD?
פיצה_והתוספות*

אגרת טלוויזיה

מה עלות אגרת הטלוויזיה?
אין לי מושג, לא שילמתי בשנה האחרונה. נדמה לי 500-600 שקל לחצי שנה.
על מה בעצם משלמים פה?
על עצם זה שהטלויזיה קיימת בביתך. הטענה היא שאין להם דרך לדעת האם את מחוברת ל- DVD מגדלת בה גמבוזיות או מתחברת לערוצי האגרה. לכן את משלמת על עצם זה שיש בבית טלויזיה.
האם המצאות של טלויזיה שאינה מחוברת לאנטנה/ ערוצים/ כבלים מחייבת תשלום אגרה גמכן? גם היא רק לצורכי DVD?
ראי סעיף קודם. התשובה היא כן, בהחלט. כל טלויזיה לכל צורך.
פלונית*
הצטרפות: 02 אוקטובר 2001, 03:13

אגרת טלוויזיה

שליחה על ידי פלונית* »

דרך להיפטר מהר מהמבקר מטעם אגף הגבייה: לריב עם בעלך 5 דקות לפני הביקור, ולפתוח לו את הדלת עם עיניים אדומות, נפוחות מבכי, אף דולף ותינוק על הידיים. הוא הציץ בחצי עין בחדר, שהיה הכי קרוב לדלת הכניסה, והפטיר "זה בסדר". בעלי ניסה לשכנע אותו לבדוק בעוד מקומות בבית, אם הוא כבר כאן. הוא התעקש שלא צריך ונמלט כל עוד נפשו בו.

(זה היה כ"כ מצחיק. כך שאפשר גם לקרוא את זה הפוך "דרך להתפייס עם בעלך במהירות, בעזרת מבקר מאגף הגבייה").
פיצה_והתוספות*

אגרת טלוויזיה

דרך להתפייס עם בעלך במהירות, בעזרת מבקר מאגף הגבייה
:-D
פלונית*
הצטרפות: 02 אוקטובר 2001, 03:13

אגרת טלוויזיה

שליחה על ידי פלונית* »

באופן לא נעים יכולים להתערב בסיפור ההוצאה לפועל ולנסות לעקל לך את האוטו או את המקרר
ואם אין אוטו או מקרר אז במקרה של העוגיה, את המנשאים (-; העיקר לעקל.
אלרונד_גליל_מערבי*
הצטרפות: 03 אפריל 2007, 18:02

אגרת טלוויזיה

שליחה על ידי אלרונד_גליל_מערבי* »

עוגיה, לא כדאי להתעלם. תעשי כמונו. באופן לא נעים יכולים להתערב בסיפור ההוצאה לפועל ולנסות לעקל לך את האוטו או את המקרר. בכלל לא נחמד. ברגע שיש לך מכתב מהם שפוטר אותך מהאגרה הם מפסיקים לשלוח לך דרישה לתשלום.
פיצה, את עושה מהם כל יכולים, ומעקלים גדולים
זה לא הבנק שמהמשכנתה הם יכולים לעקל לך את הבית
הם יכולים אך ורק לעקל את הטלוויזיה
כל השאר לא בסמכות שלהם
נקודה.
הפעם_פלונית_שלא_יתפסו_שאני_לא_משלמת*
הצטרפות: 19 אוגוסט 2007, 20:51

אגרת טלוויזיה

שליחה על ידי הפעם_פלונית_שלא_יתפסו_שאני_לא_משלמת* »

סתם ככה אני לא יודעת איפה קראתי את זה אבל רק מי שנשוי (כדת וכדין) משלם אגרה.
כלומר רווקים וזוגות לא נשואים לא משלמים.
הפעם_פלונית_שלא_יתפסו_שאני_לא_משלמת*
הצטרפות: 19 אוגוסט 2007, 20:51

אגרת טלוויזיה

שליחה על ידי הפעם_פלונית_שלא_יתפסו_שאני_לא_משלמת* »

הא. ואני לא נשואה רק חיה באושר בזוגיות ואני לא מקבלת מהם שום חשבון לתשלום.
פיצה_והתוספות*

אגרת טלוויזיה

הם יכולים אך ורק לעקל את הטלוויזיה
עד כמה שידוע לי ברגע שמפעילים הוצאה לפועל הכל יכול להתעקל (להתעכל? :-)) מחשבון הבנק והלאה. אם המידע שלך מהימן- סבבה. זה לא מה שאני יודעת.

הידד לגמדים החמודים על העברת הדיון!
נקודות_ורודות_אגדיות*
הצטרפות: 19 יוני 2007, 18:46
דף אישי: הדף האישי של נקודות_ורודות_אגדיות*

אגרת טלוויזיה

שליחה על ידי נקודות_ורודות_אגדיות* »

נו, תפסיקו לספר כל אחד את סיפורו ובואו נחשוב על תביעה ייצוגית או מה אפשר לעשות או איך אפשר לפעול כדי שיפסיקו את הגזילה הזו. באיזה זכות מכריחים אותי לצרוך משהו ועוד לשלם על זה??????????? רוצים שאברר אם יש טעם לפנות לע"וד? מחר ארים טלפון ואתחיל בדיקה. יש עוד מישהו שיכול לבדוק במקביל?
נאוה_פרנס*
הצטרפות: 05 אוגוסט 2001, 00:39
דף אישי: הדף האישי של נאוה_פרנס*

אגרת טלוויזיה

שליחה על ידי נאוה_פרנס* »

כלומר רווקים וזוגות לא נשואים לא משלמים

שילמתי וחצי!
פיצה_והתוספות*

אגרת טלוויזיה

באיזה זכות מכריחים אותי לצרוך משהו ועוד לשלם על זה???????????
לא הבנתי על מה את רוצה לתבוע. לא מכריחים אותך. מי שאין לו טלויזיה לא משלם.
אלרונד_גליל_מערבי*

אגרת טלוויזיה

הידד לגמדים החמודים על העברת הדיון!
בבקשה :-D

אם המידע שלך מהימן- סבבה. זה לא מה שאני יודעת
אני מסתמך על : שימי לב שבדרישת תשלום האגרה מופיע משפט האומר שאם אין ברשותכם מקלט נא להתעלם מהודעה זו. הודעה כזו זה כמו חוזה, בפעם האחרונה שבדקתי במדינת ישראל אם את חותמת על נייר טואלט זה כבר נחשב חוזה אם היו עדים ויש הסכמה בכתב בין שני אנשים.
המכתב זה הצהרה פומבית של רשות השידור והם מחוייבים לה, לכן הם יכולים לעקל אך ורק מה שהם מתייחסים אליו במכתב זה.

כלומר רווקים וזוגות לא נשואים לא משלמים
אין דבר כזה, הדבר היחיד שמסתמן ממקרים כאלו זה שכנראה את גרת בבית שכור, ואכן בבית שכור את לא משלמת.

באיזה זכות מכריחים אותי לצרוך משהו ועוד לשלם על זה???????????
זה נראה כמו מישהי שמנסה להתבדח ולא ממש יצא לה בדיחה....
נאוה_פרנס*
הצטרפות: 05 אוגוסט 2001, 00:39
דף אישי: הדף האישי של נאוה_פרנס*

אגרת טלוויזיה

שליחה על ידי נאוה_פרנס* »

ואכן בבית שכור את לא משלמת.
שילמתי וחצי!

מה קורה לכם?
מי שיש לו טלביזיה ושרשות השידור יודעת על כך - משלם!
יכול להיות בבית שלך, בבית שכור או באוהל,
בין אם את/ה נשוי, רווק, גרוש או אלמן.
אם אתה הטרו, הומו או בי,
ימני, שמאלני או יושב על הגדר.

פעם מקבלי אבטחת הכנסה קיבלו פטור,
היום, לאחר הקיצתוצים המפורסמים של ביבי,
הם מקבלים חצי כסף ועד כמה שידוע לי כבר כן משלמים את האגרה.
אני אפילו לא בטוחה שהעוורים פטורים.

מי שלא משלמים על פי חוק אלו רק אלו שאין להם משהו שנראה כמו הקופסא הזאת,
ואלו שמצליחים להתחמק מהעניין

ואני לא שילמתי חצי שנה מתוך שנה כשהטלביזיה שלי הייתה מאוחסנת 9חודשים במכולה.
הם פשוט הסכימו איתי שאין מצב שהיא הייתה בשימוש ;-/
כאמור, גם אז ויתרו לי על 1/2 אגרה "כי תשלום האגרה נעשה בחצאים"
מודי_תאני*
הצטרפות: 30 אוגוסט 2004, 11:15
דף אישי: הדף האישי של מודי_תאני*

אגרת טלוויזיה

שליחה על ידי מודי_תאני* »

הסיפור על נשואים, זה שהם מקבלים מידע ממשרד הפנים מי התחתן, מניחים שמי שהתחתן בוודאי לא גר אצל ההורים ובוודאי יש לו טלוויזיה, ומתחילים להטריד אותו.
אלרונד_גליל_מערבי*

אגרת טלוויזיה

אני אפילו לא בטוחה שהעוורים פטורים.
אני מבין שאת יודעת את זה מניסיון....
כי משום מה -->אני<-- לא משלם אגרה....
נקודות_ורודות_אגדיות*
הצטרפות: 19 יוני 2007, 18:46
דף אישי: הדף האישי של נקודות_ורודות_אגדיות*

אגרת טלוויזיה

שליחה על ידי נקודות_ורודות_אגדיות* »

מה זאת אומרת כולכם מתמרמרים על כך שמשלמים פה מיסים לא ברורים...הרי הטלוויזיה היא מעין מוצר שאני צורכת או לא. אם אני לא רואה ערוץ ראשון או לחילופין לא מעוניינת שיהיה לי את השירות הזה למה שזה לא יהיה כמו כל ערוץ אחר ? מי שרוצה שיקבל וישלם ומי שלא לא.
פיצה_והתוספות*

אגרת טלוויזיה

הרי הטלוויזיה היא מעין מוצר שאני צורכת או לא
מי שרוצה שיקבל וישלם ומי שלא לא.
בבקשה, זה פשוט. תוכיחי להם שאת לא צורכת את ערוצי האגרה (עורץ 1, 10, 33 ונדמה לי גם 2 נחשב) ואל תשלמי. כל זמן שיש לך מקלט טלויזיה בבית אין להם דרך לעקוב אחריך ולראות מה את צורכת ומה לא.
תות_שדה*
הצטרפות: 19 פברואר 2002, 21:05
דף אישי: הדף האישי של תות_שדה*

אגרת טלוויזיה

שליחה על ידי תות_שדה* »

כל זמן שיש לך מקלט טלויזיה בבית אין להם דרך לעקוב אחריך ולראות מה את צורכת ומה לא.
נניח שיש לי טלויזיה בבית והיא רק לשימוש ה-DVD והוידאו. אבל בגלל שהטלויזיה קולטת גם את הערוצים הנ"ל אני צריכה לשלם?
שיעשו חסימה של הערוצים במקום להכריח את כולם לשלם.
זה קצת מזכיר את ההשתתפות העצמית במסעדות על אבטחה. בעתיד עוד יבקשו תוספת על נקיון השרותים או על הנרות היפים על השולחן.
זו הבעיה שלי שהם שמים את זה?
קר_שינדו*
הצטרפות: 01 אפריל 2006, 03:41
דף אישי: הדף האישי של קר_שינדו*

אגרת טלוויזיה

שליחה על ידי קר_שינדו* »

שיעשו חסימה של הערוצים במקום להכריח את כולם לשלם.
את מוזמנת להזמין טכנאי ולפרק את הכוונן מן הטלוויזיה. כל עוד לא עשית את זה, את צריכה לשלם מכיוון שיש באפשרותך לקלוט את שידורי הטלוויזיה, לפענח אותם ולצפות בהם. את יכולה לקרוא על כך פה .

זו הבעיה שלי שהם שמים את זה?
זוהי לשון החוק.
קר_שינדו*

אגרת טלוויזיה

שליחה על ידי קר_שינדו* »

ושאלה לגמדים ... האם "כיכר השוק" הועברה לכאן במתכוון או בטעות ?
אלרונד_גליל_מערבי*

אגרת טלוויזיה

ושאלה לגמדים ... האם "כיכר השוק" הועברה לכאן במתכוון או בטעות ?
אה? :-O
זה רק דיון של אגרת טלוויזיה ...
שיריק*
הצטרפות: 09 יוני 2006, 17:19

אגרת טלוויזיה

שליחה על ידי שיריק* »

גם לי יש "כיכר השוק" באמצע. זה באג מעצבן, מישהו יודע לתקן?
קרש, בדיוק רציתי לשאול בעצמי... איזה קטעים.
אנחנו נפגשות בכל מקום, אה? :-)
שותפתך למרבות בהפסקות.
שיריק*

אגרת טלוויזיה

שליחה על ידי שיריק* »

ולפיצה, זה ממש מוזר מה שאת מספרת. כאילו הם ממציאים חוקים חדשים לאנשים שונים. אצלנו כשהגיע המכתב, שלחנו מכתב רשום שאין טלויזיה, וזה הספיק להם.
הודיעו לנו שיבוא מישהו לבדוק, מאז עברו שנתיים. לא קיבלנו חיובים וגם אף אחד לא בא לבקר...
פיצה_והתוספות*

אגרת טלוויזיה

_ולפיצה, זה ממש מוזר מה שאת מספרת. כאילו הם ממציאים חוקים חדשים לאנשים שונים. אצלנו כשהגיע המכתב, שלחנו מכתב רשום שאין טלויזיה, וזה הספיק להם.
הודיעו לנו שיבוא מישהו לבדוק, מאז עברו שנתיים. לא קיבלנו חיובים וגם אף אחד לא בא לבקר..._
באמת מאוד מוזר. אנחנו קיבלנו תזכורת לשלם פעם בחצי שנה מרגע שליחת המכתב. כל פעם דיברנו איתם והם הבטיחו לבדוק ובעוד חצי שנה היינו מקבלים שוב הודעה לתשלום. עד שלא ביקרו אצלנו ולא קיבלנו אישור כתוב שאנחנו פטורים ההודעות לא פסקו. אולי פשוט "שכחו" אותכם?
שיריק*

אגרת טלוויזיה

שליחה על ידי שיריק* »

מבחינתי, שישכחו. כמו שהם "נזכרו" אחרי שאיזה אחד עם כובע וזקן חתם לי על נייר קלף איכותי. אבל הם לא שכחו. לפני כמה חודשים קיבלנו מכתב שאם קנינו במקרה טלויזיה חדשה, אז שלא נשכח לדווח. הלך לפח. וזהו.
עכשיו אחרי מה שכתבת, אני חושבת שאולי בכל זאת כדאי לי לשלוח שוב הצהרה שאין לי..פתאום אני כבר לא בטוחה שזה מה שאמר המכתב, או שאולי זו היתה דרישה לתשלום מחדש..
אולי אני אעשה את זה, עדיף לא להסתבך.
אבא שלי, אגב, גר באיזור שכוח אל שלא קולטים בו טלויזיה, בלי להיות מחוברים לכבלים. רק בשביל להצליח לראות ערוץ 1 הוא צריך לשלם את התשלום שמשלמים לכבלים כל חודש. וכמובן שהוא לא רואה ערוץ 1. שלא לדבר על זה שהטלויזיה נפתחת פעם בחודש. העלוקות מהאגרה רודפות אותו שנים. אני לא מכירה משרדים נוספים שמעיזים לבקש כסף בלי לבקש שירות. זו כזו חוצפה.
אגב, מה בדבר האפשרות להוציא את החיבור לאנטנה מהטלויזיה, שהיא לא תהיה יותר "מקלט", שרק תהיה מחוברת לDVD? זה תופס? כי נורא טוב לנו בלי טלויזיה, אבל קצת לא נח לראות סרטים במחשב...
קר_שינדו*

אגרת טלוויזיה

שליחה על ידי קר_שינדו* »

אגב, מה בדבר האפשרות להוציא את החיבור לאנטנה מהטלויזיה, שהיא לא תהיה יותר "מקלט", שרק תהיה מחוברת לDVD? זה תופס? כי נורא טוב לנו בלי טלויזיה, אבל קצת לא נח לראות סרטים במחשב...
זה אפשרי. ראי פסיקת בית משפט בקישור שנתתי למעלה.

עכשיו אחרי מה שכתבת, אני חושבת שאולי בכל זאת כדאי לי לשלוח שוב הצהרה שאין לי..פתאום אני כבר לא בטוחה שזה מה שאמר המכתב, או שאולי זו היתה דרישה לתשלום מחדש..
גם לנו זה קרה למרות ששלחתי לאגף הגבייה הצהרה בדואר רשום. אני מציע לך לטלפן ולברר האם הם עודכנו שאין לכם טלוויזיה. לי נאמר שהדבר מותנה בביקור בית. ביקשתי שישלחו מישהו אלינו ועוד באותו יום בצהרים הגיע עובד רשות השידור לבדוק האם אנו מחזיקים במקלט. הוא הופתע לראות קופסא של טלוויזיה בגודל 40 אינץ (שמצאנו בחוץ ומשמשת למשחק), אבל כשהשתכנע שאין מקלט בבית הבטיח שיותר לא תשלחנה אלינו דרישות תשלום.
אלרונד_גליל_מערבי*

אגרת טלוויזיה

הנה הצעה לפיתרון מצויין
קונים מסך LCD דק ועם הרבה אינצ'ים (למשל 24" יכול לעלות 2500 ש"ח)
חברו למחשב או לנגן dvd שתומך בחיבור dvi או vga עדיף הראשון
והנה יש לכם עמדת מדיה שאפשר אפילו להקליט אם ממש רוצים
אבל אידיאלי
אגב מחשב מק מיני אם אתם מכירים מתאים בול לתפקיד כזה
תראו בתמונה המחשב זה הקופסה הקטנה ליד המקלדת
הוא גם מגיע עם שלט ותוכנה שאפשר לנווט בפונקציות שונות
כמו דיוידי מוזיקה ותחנות טיוי אינטרנטיות ועוד כמה פונקציות שאין בטלוויזיות רגילות
תמונה
פלונית_בקרוב_הריונית*
הצטרפות: 23 אוגוסט 2007, 13:16

אגרת טלוויזיה

שליחה על ידי פלונית_בקרוב_הריונית* »

נשמע מצוין, למי שיש 2500 ש"ח (+ עוד איזה אלף+ על המחשב) להוציא...
עדיף כבר לצאת לקולנוע :-)
אבל אני אזכור את זה לשנים הבאות.. תודה!
שיריק*

אגרת טלוויזיה

שליחה על ידי שיריק* »

וואלה, זה רעיון מעולה. אבל לצערי, אני באותו מצב כמו של הפלונית שמעליי..
שיריק*

אגרת טלוויזיה

שליחה על ידי שיריק* »

רגע, מה זה חיבור DVI? יש לי DVD פושטי של 300 ש"ח, שקורא divx וכתוביות. מה הסיכוי שיש לי את החיבור הזה?
חברו למחשב או לנגן dvd שתומך בחיבור dvi או vga עדיף הראשון
שליחת תגובה

חזור אל “שירים ומוזיקה”