מן הרוח לחומר קהילה עוזרת במימוש רעיונות

יעל כ.*
הצטרפות: 29 מאי 2012, 17:10

שליחה על ידי יעל כ.* »

+הודעה ממשתתפת חדשה התקבלה בברכה:+

אני מניחה שלהרבה אנשים מוכר המצב שיש לאדם רעיון והוא גם מפתח אותו בתיאוריה ואין לו כלים או ידע מספיק לקדם את הרעיון לידי מימוש.
פתחתי את הדף הזה כדי שיהיה כאן מקום להתייעץ, לשאול שאלות, גם לחבור אחד לשני כדי לסייע לאנשים לקדם רעיונות.
הכוונה היא לכל רעיון אפשרי - כמו רעיון למוצר או רעיון לפרויקט, או דבר אחר שרוצים להוציא מהכוח אל הפועל.
תודה.
יעל_כ*
הצטרפות: 29 אפריל 2003, 14:43

שליחה על ידי יעל_כ* »

והנה שאלה- לגבי עיצוב חולצת טי-שירט. איך מוצאים טי-שירטים בכמות גדולה ובודקים שהם באיכות טובה - וגם עם סוגים שונים של צווארון -יותר או פחות פתוח - צווארון יותר פתוח זה לנשים.
אילה_בשדה_הדגן*
הצטרפות: 16 אוקטובר 2006, 18:24
דף אישי: הדף האישי של אילה_בשדה_הדגן*

שליחה על ידי אילה_בשדה_הדגן* »

טקסטיל זה עולם שלם ,מדע וטכנולוגיה,חומרים למינהם .
פני למומחי טקסטיל (אפשר בבתי ספר לעיצוב,מגמות אופנה למינהן)לפני שאת ניגשת לסוחרים ותלמדי את הנושא.אולי יש פה באתר מישהו שזה במקרה התחום שלו.
יעל_כ*

שליחה על ידי יעל_כ* »

תודה,
טקסטיל זה עולם שלם
אכן, ושאלתי קצת מישהו מתחום עיצוב הטכסטיל שדוקא לא ידעו לענות לי כל כך. נראה לי שצריך מישהו שיודע משהו על הסחורה של הטי-שירטס. או אפילו הפניה לחנות או ספק.
אני לא מחפשת משהו באיכות הכי גבוהה, פשוט לדעת שהאיכות היא סבירה.
רותם*
הצטרפות: 04 מרץ 2003, 06:37

שליחה על ידי רותם* »

ממליצה על מפעל נירלון בכרמיאל - איכות טובה ומייצרים בארץ
04-9981239
יעל_כ*

שליחה על ידי יעל_כ* »

תודה לטרה רוסה ולרותם.
יעל_כ*

שליחה על ידי יעל_כ* »

איך זה שונה מ ככר השוק?

זה אולי רק קצת דומה, לפעמים.
הכוונה בפתיחת הדף, היא ליצור מקום שמתרכז בנושא של עזרה משותפת למימוש רעיונות. בכיכר השוק נוגעים בכל מיני נושאים.
כאן הכוונה לתת מרחב לנושא הזה עם יצירת אוירה של דיבור ועשיה של פילוס דרך להוצאה לאור של רעיונות ויוזמות.
גם מקום לבריינסטורמים, גם מקום לעיצות מעשיות והעברת מידע וגם חיבור בין אנשים ברמה מקצועית גם, וגם מקום לדבר על מה שתקע ועצר את ההתקדמות - והתגברות על זה - מתוך שיתוף וניסיון של אנשים. אני מתכוונת ברמת החשויבה והרגש.
ולפעמים זה גם טיפים ספציפיים ממוקדים כמו בכיכר השוק. וכמו העיצה למעלה על חולצות טי-שירט.
אני מקווה שיצטרפו משתתפים ושמפגש יועיל בדיון ובעיצות, ואני מקבלת בברכה את מה שיתפתח.
יעל*
הצטרפות: 30 יוני 2001, 20:34

שליחה על ידי יעל* »

יש לי רעיונות. בתחום האינטרנט בעיקר - אתרים, אפליקציות. אין לי רקע מקצועי בתחום. חלק מהם פיתחתי בפירוט. אין לי גם אנשים מהתחום בסביבה הקרובה. אני מוצאת ששוב ושוב אני נשארת ברמה של רעיון ויש איזה מחסום שמונע לעשות את השלב הבא לקראת מימוש רעיונות, בעולם המעשה. אשמח להערות, עיצות, הארות.
סאלי_תדמור*
הצטרפות: 25 מרץ 2010, 00:14
דף אישי: הדף האישי של סאלי_תדמור*

שליחה על ידי סאלי_תדמור* »

יש לי רעיונות. בתחום האינטרנט בעיקר - אתרים, אפליקציות.
שלום לך יעל, מזמינה אותך לצלצל אלי (ללא תשלום). אני לא אגנוב לך את הרעיונות. יש לי קצת נסיון ורקע בתחום, הרבה נסיון בתהליכים עסקיים - אוכל לנסות לתת לך קצת הכוונה איך להתחיל.
שליחת תגובה

חזור אל “דפים למיון”