מנשא ילקוט

גם_אמא_של_אורי*
הצטרפות: 01 אוגוסט 2008, 23:28
דף אישי: הדף האישי של גם_אמא_של_אורי*

מנשא ילקוט

שליחה על ידי גם_אמא_של_אורי* »

קניתי אותו אצל ורד המקסימה (הנציגה בת"א). אין לי חשק לנסוע (מנתניה) לשם שוב עם הגוזלית.... אני מעדיפה שבעלי ייסע לשם ויקנה את המנשא.
ורד אכן מקסימה {@
וגם- אני זוכרת שהן מאפשרות שבוע ניסיון ואם לא נוח לכם אפשר להחזיר את היאמו ולקבל זיכוי מלא בחזרה...
שיהיה בהצלחה!
ורדי_תיק*
הצטרפות: 02 יוני 2005, 14:59
דף אישי: הדף האישי של ורדי_תיק*

מנשא ילקוט

שליחה על ידי ורדי_תיק* »

האם חגרת את המנשא על המותן, או על האגן? ההבדל קריטי (אם מורידים קצת לאגן, לא כואב הגב).

או ההפך, אם חגרת על האגן וכאב לך אז מומלץ להעלות את חגורת המותן למותן.
באופן עקרוני התינוק/ילד צריך להיות ממוקם מעל טבור ההורה.

אמא של ליבי אסף עידו ויואב -מחכה לטלפון...(-:
אמא_לאסף_יואב_עידו_וליבי*
הצטרפות: 06 פברואר 2009, 20:58
דף אישי: הדף האישי של אמא_לאסף_יואב_עידו_וליבי*

מנשא ילקוט

שליחה על ידי אמא_לאסף_יואב_עידו_וליבי* »

היי ורד!!

מה, מתאים לך שנשוב להטריד אותך כמו בפעם שעברה? ;-)
בעלי צחק שאחרי שהלכנו, בטח היית ככה--------> |אוף|

אבל ברצינות, הוא יצא ממש ממש מבסוט מאצלכם. הוקסם ממך לגמרי.
רבקה_שמס*
הצטרפות: 18 אוגוסט 2008, 00:46
דף אישי: הדף האישי של רבקה_שמס*

מנשא ילקוט

שליחה על ידי רבקה_שמס* »

עדכון לגבי מנשא ארגו :
הגיע מלאי חדש של מנשאים ואביזרי מנשא!
מנשאי ERGO, תיקים תואמים, פאוצ'ים ואביזרים נוספים.
יש צבעים ודגמים חדשים במלאי.
מחיר מנשא מהדגם הרגיל 500 ש"ח.
להזמנות ולפרטים 054-5672335 - אם אין מענה, נא השאירו הודעה ואשוב אליכם בהקדם.
הילה*
הצטרפות: 29 דצמבר 2001, 17:10

מנשא ילקוט

שליחה על ידי הילה* »

שלום. ביתי בת 4.5 חודשים, שוקלת כ-6 ק"ג. אני משתמשת במנשארי אך מחפשת לרכוש מנשא נוסף. קיבלתי המלצות על הארגו ועל היאמו ואני מעוניינת לדעת מה ההבדל ביניהם (מעבר למקום הייצור..). אני מאד אוהבת תנוחת בטן אל בטן ולא יודעת אם ביומיום אקח אותה על הגב, עד איזה גיל זה אפשרי עם 2 המנשאים הנ"ל?
אשמח לשמוע חוות דעת.
תודה!
תזמורת_הים*
הצטרפות: 22 אוגוסט 2003, 11:13
דף אישי: הדף האישי של תזמורת_הים*

מנשא ילקוט

שליחה על ידי תזמורת_הים* »

השוואה בין מנשאי ילקוט
בשני המנשאים אפשר להשתמש עד גיל 5 בערך (מקדימה זה פרקטי עד שהיא תגיע לגובה של הפנים שלך, סביב גיל 2-3).
לבנה_במילואה*
הצטרפות: 25 פברואר 2008, 21:44
דף אישי: הדף האישי של לבנה_במילואה*

מנשא ילקוט

שליחה על ידי לבנה_במילואה* »

מי יודעת איך אפשר להזמין מנשא מחו"ל וכמה עולה שם? (בלי משלוח לארץ)
אשמח לתשובה בדף בית...
ה_עוגיה*
הצטרפות: 15 יוני 2003, 00:44
דף אישי: הדף האישי של ה_עוגיה*

מנשא ילקוט

שליחה על ידי ה_עוגיה* »

את מתכוונת לארגו? למיטב זכרוני באתר של ארגו יש רשימת נקודות הפצה ברחבי העולם.
מאמא_הדסה*
הצטרפות: 28 יולי 2009, 14:15
דף אישי: הדף האישי של מאמא_הדסה*

מנשא ילקוט

שליחה על ידי מאמא_הדסה* »

לבנה, עניתי לך בדף בית האישי :-)
תזמורת_הים*

מנשא ילקוט

יש די הרבה מנשאי ילקוט שמיוצרים בחו"ל (ארגו, בקו, פאטאפום, בונדלינו...). אפשר להכנס לאתרים שלהם ולברר מחירים.
משפחת_אושר*
הצטרפות: 15 אוגוסט 2007, 14:44
דף אישי: הדף האישי של משפחת_אושר*

מנשא ילקוט

שליחה על ידי משפחת_אושר* »

יש לי מנשא "http://www.becobabycarrier.com/collections.asp?cat=5" בקו חדש לגמרי.
הוא נראה מדהים ואמור להיות זהה לארגו ויאמו ובכל זאת אני לא מסתדרת איתו היטב כמו עם היאמו.
היאמו שלי חגג 4 לא מזמן והוא כבר נקרע פעם אחת אז אני רוצה להחליף אותו לכן אמי הביאה לי את הבקו מארה"ב.
מישהי רוצה להחליף ביאמו? או לחילופין לקנות אותו?
רויטל_S*
הצטרפות: 20 נובמבר 2008, 22:37
דף אישי: הדף האישי של רויטל_S*

מנשא ילקוט

שליחה על ידי רויטל_S* »

טוב להלן רישומיי מהיאמו , רכשתי דרך האתר של ר ו ב י נ א (אחלה אתר ,פשוט לתיפעול ויפה)
לאחר הליכה של שעתיים בחום התל אביבי של אוגוסט אומנם חם (אני לא מכירה מנשאים שלא מחממים ) אבל הרבה פחות משאר המנשאים שניסיתי (קוואלה, ארגו (היאמו בעצם חיקוי ישראלי שלו) תינוכיס והביבי ביורן אקטיב..) מה גם לאחר שעתיים של נשיאה גבית לא כאבו לי הכתפיים ולא נתפס לי הגב (ילדה מעל גיל שנה בסביבות ה10 קילו ) פשוט מופלא !!! אחלה מנשא , היה לי קל לקלוט את השימוש בו , הילדה אהבה אותו ואף נרדמה בו ואפשרות קשירת הכובע הוא מחוכם ביותר .
אחלה
(העתקתי את דבריי גם לעמוד מנשא גב - אם זה לא בסדר אנא עירכו אותי )
ב_דרך*
הצטרפות: 04 מרץ 2004, 16:52
דף אישי: הדף האישי של ב_דרך*

מנשא ילקוט

שליחה על ידי ב_דרך* »

גיסתי קנתה ב"אוטו דיפו" מנשא שנקרא "בייבי-בייבי" ודומה מאד ליאמו. השוס - מחירו 100 ש"ח. היא מאד מרוצה.
ה_עוגיה*

מנשא ילקוט

שליחה על ידי ה_עוגיה* »

כבר דנו פה בעבר במנשא של אוטו דיפו.
זה נראה כמו חיקוי סיני המיוצר בקו היצור של הארגו. השאלה היא אם אפשר לסמוך על חיקוי שאין לו אבא (ואין לו. חפשו על האריזה).
מכיוון שזה מוצר שמחזיק את היקר לנו מכל בגובה מטר ומשהו מעל האדמה, נראה לי חשוב, למשל, שהאבזמים יהיו איכותיים ולא יתפרקו בהפתעה.
ב_דרך*
הצטרפות: 04 מרץ 2004, 16:52
דף אישי: הדף האישי של ב_דרך*

מנשא ילקוט

שליחה על ידי ב_דרך* »

וואלה. נקודה למחשבה.
פלונית_אדמונית*
הצטרפות: 05 דצמבר 2004, 15:45

מנשא ילקוט

שליחה על ידי פלונית_אדמונית* »

אז רכשנו יאמו לפני שלושה ימים. בני- בן 3 חודשים שאוהב מנשא בד ארוך בתנוחת בטן לבטן כבר כבד ככה וגם לא מסכים שאבא יקח אותו במנשא ואבא די שונא את המנשא (כתבתי על כך ב"נשיאת תינוק") המסורבל והתלהב מהיאמו. אבל,,, הילד מסרב וצורח שמכניסים אותו- אם זו אני ואם זה אביו. יכול להיות שהפיסוק הגדול מכאיב לו? יש לו סימנים אדומים "מול" הברך- בקיפול הפנימי. ממש מבאס. אולי הוא קטן מידי? אני חייבת למצוא פיתרון שיסכים גם לאבא לקחת אותו לטיולים וללמוד להרדם איתו ולא רק איתי במנשא או על הציצי שלי. חברה תשאיל לי בייבי ביורן שקראתי שהוא פחות מומלץ, אבל אולי בגלל הפיסוק הקטן יסכים עם אבא? האמת שלא נראה לי...
תזמורת_הים*

מנשא ילקוט

תנו לו זמן. לפעמים 3 חודשים זה צעיר מדי. לפעמים הם באמת רוצים עדיין להיות בתנוחת צפרדע ולקרב עקבים לטוסיק, או קצרים מדי וטובעים בפנים וזה מעצבן אותם.
מנסיוני, ב99% מהמקרים עוד חודש חודשיים הילד יתחיל להנות מהמנשא בלי שתעשו כלום.

הסימנים האדומים מופיעים בכל גיל ומנסיון בנשיאת ילד מדבר, הם לא מפריעים.

אפשר להשתמש בינתיים במנשא אחר, אם בייבי ביורן עדיף בתנוחת בטן לבטן ולא פנים החוצה. אני הייתי ממליצה לנסות מנשא סיני. הוא מנשא מעולה לגיל הזה (2-3 חדשים זה גיל לא פשוט, זה שלב המעבר מעובר לתינוק, והרבה פעמים זו התקופה הכי קשה מבחינת השימוש במנשא).
פלונית_אדמונית*

מנשא ילקוט

טוב, אז גם בבייבי ביורן הוא מסרב עם אבא )-: אני די מיואשת כי לא מסכים גם טיולון ובקושי עגלול ואתמול סרב תנוחת בטן לבטן איתי במינסארי. איך מטיילים קצת? הידיים כבר כואבות. קראתי כאן שמישהי שמה ביאמו בתנוחת לוטוס- אני אנסה. כמה זמן אפשר לשים בתנוחה הזו?
רבקה_שמס*

מנשא ילקוט

שליחה על ידי רבקה_שמס* »

פלונית -
אם בנך אוהב מנשא בד ארוך, אבל כבר כבד מדי, אולי תרצי לנסות מנשא בד ארוך ארוג? מבחינת השימוש הוא דומה לבד ארוך נמתח, אבל ברגע שקושרים אותו נכון, הוא מחלק את המשקל מעולה ונוח מאוד לשאת בו אפילו ילדים כבדים מאוד, גם לאורך זמן! הוא מאוד רב תכליתי וניתן לשאת בו בכל תנוחה שתרצי, וליצור חלוקת משקל כרצונך.
מנסיוני, השתמשתי במנשאי טריקו שונים לאחר לידות 3 בנותי הגדולות. לפני לידת בתי הרביעית קניתי מנשא בד ארוך ארוג. אני משתמשת בו כבר שנה, גם נושאת בו לפעמים את הבנות הגדולות (בלי כאבי גב:-)) וזהו המנשא האהוב והשימושי לי מכולם (ויש לי כמה טובים!)
רבקה_שמס*

מנשא ילקוט

שליחה על ידי רבקה_שמס* »

ב דרך -
לגבי המנשא מ"אוטו דיפו", ראיתי חיקוי דומה בבזאר שטראוס בירושלים. כשבדקתי אותו, גיליתי שחיבור הכתפיות לחלק העליון של המנשא הוא בעומק של כחצי סנטימטר עד סנטימטר, והוא מחוזק בתפר כפול בלבד, מה שבעיני לא בטיחותי לחלוטין ביחס למשקל הילד הנישא בתוכו.
פלונית_אדמונית*

מנשא ילקוט

תודה רבקה. ביומיים האחרונים הוא כבר מסכים להיות ביאמו, אמנם לזמן קצר מהמנסארי, אבל אפילו נרדם בו פעמיים והצלחתי להוריד אותו למיטה בלי שיתעורר, מה שלא הלך במנסארי. עדיין מסובב ראשו בעצבנות מצד לצד וקצת דופק את הראש בחזה שלי, אבל לא בבכי ובד"כ מפסיק אחרי זמן קצר. מקווה שיתרגל ויסכים לפרקי זמן ארוכים יותר.
מנוטרלת*
הצטרפות: 22 נובמבר 2009, 11:02

מנשא ילקוט

שליחה על ידי מנוטרלת* »

בת חודשיים מחזיקה את הראש.מה אתן אומרות-אפשר על הגב?
פלוני_אלמונית*
הצטרפות: 19 אוגוסט 2001, 22:52
דף אישי: הדף האישי של פלוני_אלמונית*

מנשא ילקוט

שליחה על ידי פלוני_אלמונית* »

אני מניחה שאת שואלת אם אפשר על הגב במנשא ילקוט (כי בסיני את יכולה על הגב מגיל לידה)
אני התחלתי לשאת על הגב ביאמו בגיל זה.
החזקת ראש לא היתה בעיה עבורנו (כי המנשא גם ככה הגיע לקטנה עד האזניים). צריך לוודא שהפיסוק שלה מספיק רחב כך שהשוקיים נמצאים מחוץ למנשא כשהם משוחררים.

עוד דבר לשים לב אליו - בארגו יש עומק בגב המנשא ואני לא בטוחה שלקטנטנים הוא נותן מספיק תמיכה. צריך לבדוק.
ביאמו, בגלל שהמבנה שטוח יותר, יש תמיכה מספקת.

בכל מקרה - להסתכל על התינוקת שלך ולהשתמש בשכל ישר. אם יש לך ספק - המתיני עוד קצת.
ה_עוגיה*

מנשא ילקוט

שליחה על ידי ה_עוגיה* »

אני הפלונית מקודם (עוגיות ארורות...)
סמדר_נ*
הצטרפות: 17 אוגוסט 2003, 20:40
דף אישי: הדף האישי של סמדר_נ*

מנשא ילקוט

שליחה על ידי סמדר_נ* »

ואפשר פשוט לנסות ולראות. את כבר תרגישי אם זה לא מתאים. על בני הצעיר ניסיתי את היאמו כמה פעמים עד שזה היה בסדר (ואני מאד מיומנת בלבישה של יאמו -- הבכור היה בו מגיל 10 חודשים עד גיל 3, ואפילו היום מדי פעם).
פלונית_אדמונית*

מנשא ילקוט

הי חוזרת להתייעץ אחרי חודש וחצי- היום הוא בן 4.5 חודשים. במשך חודש וחצי הקטנצ'יק סוף סוף הסכים ביאמו בטן לבטן ואף השתמשתי בו להרדמה וזה עבד מצויין. לאחרונה מסכים להיות בו בעיקר שרוצה לישון, אך מסרב בטיולים!!! דוחף עצמו בכעס אחורה ושאני מוציאה אותו ומחזיקה בידיים עם פנים החוצה- מבסוט!!ועל הגב זה לא הולך (ואותי זה מפחיד על הגב ללא מבוגר נוסף בסביבה). בקיצור, ניסיתי בייבי ביורן עם פנים החוצה והוא ממש אוהב!! גם עם בעלי הוא אוהב את זה,כי עם היאמו הוא לא הסכים איתו. אני יודעת שזה לא בריא לו- גם המנשא וגם התנוחה וזה גם ממש כואב לי בכתפיים, אך אין שום דרך אחרת שהוא מסכים לטייל. למישהי יש עצות? אני חוששת שיתרגל לפנים החוצה ולא יסכים לחזור ליאמו.
תזמורת_הים*

מנשא ילקוט

אל יאוש. המשיכי להציע לו בטן לבטן. בסוף הוא יסכים.
פנים החוצה זה לא כזה נורא אם זו לא התנוחה היחידה שהוא מכיר. אם הוא מסרב לכל אופציה אחרת- זה מה יש. אבל לדעתי תוך חודש- חודשיים הוא יסכים גם לבטן לבטן ולך יהיה יותר קל ללבוש אותו על הגב לבד. שווה להמשיך להתאמן בלבישה על הגב כדי שתצליחי לשאת על הגב גם מחוץ לבית.
נווה_מדבר*
הצטרפות: 29 יוני 2005, 21:19
דף אישי: הדף האישי של נווה_מדבר*

מנשא ילקוט

שליחה על ידי נווה_מדבר* »

לפני יומיים קיבלנו את היאמו החדש שלנו (-:
איזה כיף! ממש חיכיתי.
הקטנה בת שלושה חודשים ושלושה שבועות, ונראה מנשיאה קדמית ואחורית שנוח לה .
בשבועות הראשונים היא נישאה בכמה מנשאים בסגנון הבד-ארוך - תינוכיס, שרון דרור, לופי - ותמיד התאוננה קצת בהתחלה, ובמנשא הזה - פשוט חייכה מהרגע הראשון.

השאלה שלי היא - כמה להדק את הרצועות?
האם היא צריכה להיות צמודה לגוף שלי, או קצת נשענת לאחור?
וגם - השליטה שלה בראש עדיין בהתפתחות, אך בנשיאה אחורית הידקנו את ה"כובע" כך שהיתה לה משענת.
האם זה עשוי לגרום נזק לשאת אותה על הגב? (לופי ממליצים רק מגיל 5 חודשים).
מבחינת הפיסוק היא לא התאוננה.

תודה מראש על תשובותיכן.
ורד_דרור*
הצטרפות: 25 אפריל 2009, 21:39
דף אישי: הדף האישי של ורד_דרור*

מנשא ילקוט

שליחה על ידי ורד_דרור* »

בכל מנשא, כדאי לא להביא את הילדה למצב ישיבה לפני שהיא מתישבת בעצמה, כי זה מעמיס על הגב התחתון שלה. כלומר, מנשאי ישיבה, אף על פי שחלקם נמכרים ונמצאים בשימוש בגילאים קטנים מאוד, מתאימים רק מגיל ישיבה.
נווה_מדבר*
הצטרפות: 29 יוני 2005, 21:19
דף אישי: הדף האישי של נווה_מדבר*

מנשא ילקוט

שליחה על ידי נווה_מדבר* »

שלום ורד,
היו כאן כמה דעות בנושא.
בעקבות תגובתך: האם תוכלי להביא סימוכין - כמו מאמרים או מקורות מחקריים לגבי זה? אשמח לקרוא יותר לעומק.
הקטנה נישאה עד כה בערסול, אך כבר ממש גדלה וכמעט "מבקשת" להיות בפוזה זקופה ומשתתפת...
כמובן שאיננו רוצים לגרום לה נזק.
בקיצור, אשמח למידע רחב יותר.
תודה!
ורד_דרור*

מנשא ילקוט

שליחה על ידי ורד_דרור* »

אחפש ואצרף אולי כבר מחר
תזמורת_הים*

מנשא ילקוט

במנשא איכותי כמו יאמו או מנשאים סיניים (ולא רק) הגב התחתון כמו כל חלקי הגוף של התינוק תמוכים לחלוטין גם בתנוחות זקופות.
תנוחה זקופה אינה שוות ערך לתנוחת ישיבה.
אני מכירה את הטיעון שאין לשאת ילד בתנוחה זקופה לפני גיל ישיבה, ומכירה את גם הטיעון ההפוך- שהתנוחות הזקופות הן הבריאות הומומלצות ביותר מגיל אפס.
מהיכרות עם הנושא לא הייתי אומרת שיש פה אמת אבסולוטית. חשוב להיות מודעים ליתרונות ולחסרונות של כל תנוחה וכמובן להיות קשובים לתינוק הפרטי.
ורד_דרור*

מנשא ילקוט

שליחה על ידי ורד_דרור* »

נווה מדבר, קודם כל מתנצלת שלקח לי כל כך הרבה זמן לחזור אליך. הזמן, כהרגלו, הרבה יותר מהיר ממני.
חיפשתי וחיפשתי ומצאתי רק מאמר אחד באתר מנשאים שמדבר על הבעיתיות בנשיאת תינוקות במנשאים דוגמת בייבי ביורן בשל הלחץ המופעל על עמוד השידרה אבל אני מבינה שגם את מבינה שמנשאים בהם הרגליים מידלדלות הם גרועים ביותר.
בשיטוטיי, התוודעתי לראשונה לדיעה שתנוחה זקופה טובה לתינוק מגיל 0. אני לא שותפה לכך כלל וכלל. ראיתי מספר תינוקות רכים מוחזקים כך וראיתי כיצד, למרות ההחזקה, הגוף שלהם מתקפל הצידה מה שנראה לי יכול לגרום, במקרה הפחות גרוע, לעקמת ובמקרה הגרוע יותר להחלקה של החוליה כמו שמציינת כותבת המאמר שהזכרתי כאן.
במהלך השיטוט תהיתי על המנשאים המסורתיים כי אני בטוחה שהם, בארץ מוצאם, מעולים לעילא ולעילא ובכך אני לא מתכוונת לנוסח המערבי שלהם. מה שראיתי הוא שברובם, כשהילד "יושב" במנשא, הברכיים שלו נמצאות בקו החזה שלו (אפשר לראות זאת יפה מאוד בצילום המנשא האתיופי כאן בדף מנשא מסורתי) משמע שהגב שלו נמצא בתנוחת עירסול והמשקל של הראש לא יורד לאורך הגב ונעצר בגב התחתון שעדיין לא מסוגל להתמודד איתו, הן מבחינה שילדית והן מבחינה שרירית, אלא ממשיך וזורם עם התעגלות התנוחה עד לרגליים. מה שעוד ראיתי הוא שבנוסחים המערביים למנשאים הללו, הברכיים של הילד נמצאות בדרך כלל בקו האגן שלו או מעט מאוד למעלה מזה, מה שגורם לגב להיות יחסית זקוף וזאת בשעה שהשלד עדיין לא יציב דיו והשרירים לא מפותחים דיים כדי לאזן את תנוחת השלד, מה שגורם לשרירים לתפקד כשלד (את ההבדל בין אופן הנשיאה המסורתי לזה המערבי אפשר לראות באותו דף, בצילומים של מנשא מאי-תאי).
כשהילד בן מספר חודשים ומראה סימנים שהגב יותר יציב והראש פחות מתנענע, עדיין אין זה אומר שהוא מוכן לישיבה. הזכרת את התמיכה שיש למנשאים איכותיים דוגמת היאמו ומנשאים סיניים. זה בהחלט מצויין שיש תמיכה לגב אבל זו אינה יכולה להחליף את התמיכה של התינוק עצמו בגב שלו. התחזקות השלד וכל הניואנסים העדינים של היחסים בין השלד לשרירים נבנים בגאונות גדולה של תהליכים שמוטמעים בכולנו - הרמת ראש, גלגול, זחילה ורק אז ישיבה. אני מתארת לעצמי שאם נושיב ילד בתנוחה זקופה הוא יצליח לעשות זאת אך זה ידרוש ממנו מאמץ שלעניות דעתי אין בו הכרח כרגע.
אפשר, עדיין במנשא מערסל (בד ארוך וכו) לאפשר לילד להסתכל החוצה ואפילו לשחרר יד. אפשר גם להושיב אותו עם הגב שלו אל הבטן שלנו ברגליים משוכלות כשברכיו בקו החזה שלו והגב מתעגל.
וכל זאת לעניות דעתי
אמשיך לחפש מאמרים ומחקרים ואשמח לדעת עליהם
ורד_דרור*

מנשא ילקוט

שליחה על ידי ורד_דרור* »

מתוך המאמר, קצת פיזיולוגיה
מבנה עמוד השדרה

בעמוד שדרה של אדם בוגר בריא ישנם ארבעה פיתולים, בהתבוננות מהצד:
בצוואר (עמוד השדרה הצווארי), באמצע הגב (חוליות החזה), בגב התחתון (חוליות המותן) ובבסיס עמוד השדרה (עצה, עצם הזנב).
כשתינוק נולד, בעמוד השדרה שלו יש רק שני פיתולים: בחוליות החזה ובבסיס עמוד השדרה. שני פיתולים אלו קרויים הפיתולים הראשיים או הקיפוטים. אלו הם פיתולים כלפי חוץ, קעורים, ומייצרים מעין "גבנונים".
הפיתולים בצוואר ובחוליות המותן מתפתחים מאוחר יותר ונקראים פיתולים משניים או לורדוטים. הפיתול בצוואר מתפתח כשהילד מרים את ראשו ושרירי הצוואר מתחזקים. הפיתול בגב התחתון מתפתח בתקופת הזחילה.
הפיתולים המשניים הפוכים לפיתולים הראשיים. אלו פיתולים כלפי פנים עמוד השדרה, קמורים.
ארבעת פיתולים אלה - הקמורים והקעורים - חשובים מאוד לעמוד השדרה (למבוגרים וילדים כאחד), כיוון שבעזרתם מתמודד הגוף עם כח המשיכה. אם פיתולים אלו אינם קיימים, מרכז הכובד של הגוף מוזז, דבר שגורם לחץ חזק על עמוד השדרה ועל חוט השדרה.
מאמאגולו*
הצטרפות: 21 אוקטובר 2009, 19:01

מנשא ילקוט

שליחה על ידי מאמאגולו* »

לא ידעתי לאן לשייך את הסוגיה, אז מנסה כאן.
גולו בן השנה ושלוש נישא על הגב ביאמו בכיף.
היום הוא גילה שמאוד מצחיק למשוך לאמא בשיער, לשמוע אותה אומרת איה-איה ולחזור אחריה.
בהמשך לרוח השטות, הוא גם לעס לי את הסוודר וניסה לנשוך אותי. יש לנו ענייני שיניים ונשיכות גם לא במנשא, אבל הרבה יותר קשה לי להגיב בצורה ברורה כשאני לא רואה את פניו של התכשיט.
מוכר לכן? יש עצה איך למגר את התופעה המכאיבה?
ה_עוגיה*

מנשא ילקוט

שליחה על ידי ה_עוגיה* »

בתור התחלה - לאסוף את כל השיער בכובע.
רבקה_שמס*

מנשא ילקוט

שליחה על ידי רבקה_שמס* »

עדכון לגבי מנשא ארגו:
לאחר פסח, מחירו צפוי לעלות בצורה משמעותית עקב הגעת המנשא לחנויות.
עד אז ניתן לרכוש אצלי במחירים הישנים. ניתן לפנות אלי גם בדף הבית:)
ה_פולניה*
הצטרפות: 23 יוני 2009, 21:34
דף אישי: הדף האישי של ה_פולניה*

מנשא ילקוט

שליחה על ידי ה_פולניה* »

מאמאגולו, אמנם עבר חודש, אבל בכל זאת...
אני בקיץ (כשהבגדים דקים), שמה חוצץ ביני לבין התינוק. (שמיכת פיקה מקופלת, חיתול בד מקופל וכד').
ככה, כשהוא נושך, זה לא כואב. :-)
לגבי משיכות השיער, אני מורידה אותו. (חצי הורדה - פנים מול פנים ואומרת לו שאסור).
זהו
בהצלחה
שרון*
הצטרפות: 27 ספטמבר 2002, 14:27

מנשא ילקוט

שליחה על ידי שרון* »

חדש - ניתן לפרסם ולמצוא מנשאי ארגו יד 2 באתר "קטינא" |http://ktina.co.il/page7.html?
נועה*
הצטרפות: 04 ספטמבר 2001, 13:21

מנשא ילקוט

שליחה על ידי נועה* »

יש לי ארגו, וכשאני מכווצת את הכתפיות זה עדיין גדול מדי.
מישהו נתקל בזה.
לא ידוע לי שיש מידות לארגו.
שני_צו*
הצטרפות: 03 פברואר 2005, 00:44
דף אישי: הדף האישי של שני_צו*

מנשא ילקוט

שליחה על ידי שני_צו* »

יש לי ארגו, וכשאני מכווצת את הכתפיות זה עדיין גדול מדי.
יש לארגו שני גדלים הרגיל והארגו ספורט שהוא גדול יותר.
מה הגובה שלך?
תמדדי את היאמו. סביר שיהיה לך יותר נוח אם את קטנה יחסית..
וגם לא תהיה לך בעיה למצוא מישהי להחליף איתה.
נועה*
הצטרפות: 04 ספטמבר 2001, 13:21

מנשא ילקוט

שליחה על ידי נועה* »

מה הגובה שלך?
162

כנראה שזה הספורט. אנסה להחליף בארגו אחר.
תודה
רוני*
הצטרפות: 25 ספטמבר 2002, 23:19

מנשא ילקוט

שליחה על ידי רוני* »

שלום,
איזה מנשא יכול להתאים לנשיאת ילד בן שנתיים וחצי,יחסית קטן
ששוקל 11 ק"ג?
היינו עם הלופי,אח"כ עם הבייבי ביורן,
רק לשימוש מידי פעם,לא משהו יומיומי
תודה
ציל_צול*
הצטרפות: 19 יוני 2008, 11:17

מנשא ילקוט

שליחה על ידי ציל_צול* »

יאמו, כמובן!
ברור!!*
הצטרפות: 21 אפריל 2010, 19:11

מנשא ילקוט

שליחה על ידי ברור!!* »

_איזה מנשא יכול להתאים לנשיאת ילד בן שנתיים וחצי,יחסית קטן
ששוקל 11 ק"ג?_

ברור שיאמו! איזה כיף לכם, לגלות את פלא היאמו לראשונה!
יערת_דבש*
הצטרפות: 23 אוקטובר 2003, 00:10
דף אישי: הדף האישי של יערת_דבש*

מנשא ילקוט

שליחה על ידי יערת_דבש* »

ברור שיאמו!
מה אתן חושבות שיותר שווה? יאמו או ארגו?
רויטל_S*

מנשא ילקוט

שליחה על ידי רויטל_S* »

אני משוגעת על היאמו שלי , נוח , יפה , יותר זול מהארגו וגם תוצרת כחול לבן .
בעיקרון ההבדלים בניהם מינורים .
רוני*
הצטרפות: 25 ספטמבר 2002, 23:19

מנשא ילקוט

שליחה על ידי רוני* »

וואלה? יאמו? נוח גם לנשיאה על הצד?
אז בטח עדיף מהאנובה,שהוא רק על הצד?
ותודה
גיל שנתיים וחצי...מנשא שלישי...מתאים לי להתאהב בו כמוכן
רויטל_S*

מנשא ילקוט

שליחה על ידי רויטל_S* »

רוני - הבת שלי בת שנתיים ומגיל 10 חודשים יש לי את היאמו ואני ממש אוהבת אותו, אבל לא ניסיתי אותו אף פעם על הצד אני יודעת שיש את האופציה אך מעולם לא השתמשתי בו כך .
אילה_א*
הצטרפות: 23 אוקטובר 2004, 18:09
דף אישי: הדף האישי של אילה_א*

מנשא ילקוט

שליחה על ידי אילה_א* »

יאמו נוח רק לבחורות רזות
בחורות שמנות כדאי להם ארגו
>אילה שמנה שהחליפה את היאמו בארגו ועכשיו היא מרוצה <
רוקדת_לאור_ירח*
הצטרפות: 03 דצמבר 2004, 17:39
דף אישי: הדף האישי של רוקדת_לאור_ירח*

מנשא ילקוט

שליחה על ידי רוקדת_לאור_ירח* »

דווקא בזמנו אמרו לי לנסות ארגו כי היאמו צורה הכי מכווצת שלו היה יושב עלי לא צמוד מספיק.
<רוקדת בזמן ההנקה ירדה למשקל שלה בכתה ו' >
כנראה שהיאמו זה לממוצעות והארגו מתאים ליותר קצוות באוכלוסיה.
הילה_ב*
הצטרפות: 26 אוקטובר 2005, 00:34
דף אישי: הדף האישי של הילה_ב*

מנשא ילקוט

שליחה על ידי הילה_ב* »

בקשר ליאמו מול ארגו ממליצה למדוד את שניהם זה מאוד אישי ובעיני בכלל לא קשור לגודל הגוף יש לי את שניהם וכשהשתמשתי היו תקופות והיו תקופות... מנשא מודדים ומרגישים.
ענת_רז*
הצטרפות: 17 פברואר 2008, 12:35
דף אישי: הדף האישי של ענת_רז*

מנשא ילקוט

שליחה על ידי ענת_רז* »

מנשאי יאמו ולופי בדארמה רחובות
מעכשיו, ניתן למדוד ולקנות בדארמה את מנשאי יאמו ולופי המצויינים.

הדרכה אישית למנשאים בכל יום רביעי
בכל יום רביעי בשעות 10:00-13:00 תתקיים הדרכה אישית לכל המעוניינים לשימוש במנשאים. ניתן גם לבוא עם כל סוגי המנשאים מהבית ולקבל הדרכה.
חינם ובלי צורך לתאם מראש.
לימים ושעות אחרים אפשר לתאם איתי מראש 052-2551293 ענת
www.darmayoga.co.il
פלוני_אלמונית*

מנשא ילקוט

קיבלנו מנשא ארגו במתנה !
מאיזה גיל אפשר לשים בו את הקטנצ'יק ?
(בעצם זה גיל או משקל ??)

תודה !
פלוני_אלמונית*

מנשא ילקוט

מה, אף אחד פה לא יודע ??!
חשבתי שיש פה הרבה עם ארגו ...
יש_לי_ארגו*
הצטרפות: 30 יוני 2010, 19:51

מנשא ילקוט

שליחה על ידי יש_לי_ארגו* »

בגדול - ניתן לשים את הילד בארגו כשהוא יושב בנוח (לאו דווקא בגיל או במשקל מסוים)
"יושב בנוח" - כלומר נוח לו לפסק את הרגליים כפי שאמורים לפסק במנשא הזה (וגם מחזיק את הראש כמו שצריך)
אצלנו זה היה סביב גיל 4 חודשים. שמעתי על כאלו שזה היה אצלם לפני כן.
רסיסים_של_אור*
הצטרפות: 21 אפריל 2004, 20:42
דף אישי: הדף האישי של רסיסים_של_אור*

מנשא ילקוט

שליחה על ידי רסיסים_של_אור* »

האם מישהו יודע למה היאמו בתנוחת גב מותר רק מגיל 5 חודשים ?? אני זוכרת שעם רוני לא התאפקתי וכבר בארבעה חודשים היא היתה בו על הגב ועכשיו עם התאומים כבר ממש בוער יל להעביר אחורה...
מחפשת*
הצטרפות: 04 יוני 2003, 17:56

מנשא ילקוט

שליחה על ידי מחפשת* »

האם מנשא קואלה עדיין מיוצר? האם רצועת המותן שלו מרופדת?
האם יש מישהי שיכולה לתפור מנשא לפי הזמנה?
מחפשת את המנשא המושלם בשבילי, מין שילוב בין מנשא ילקוט למנשא סיני. חולמת להפסיק להתלבט בין השניים כל פעם שאני יוצאת מהבית.
ג'וניפר_והמשפחה*
הצטרפות: 01 אפריל 2009, 22:30
דף אישי: הדף האישי של ג'וניפר_והמשפחה*

מנשא ילקוט

שליחה על ידי ג'וניפר_והמשפחה* »

מחפשת את המנשא המושלם בשבילי, מין שילוב בין מנשא ילקוט למנשא סיני. חולמת להפסיק להתלבט בין השניים כל פעם שאני יוצאת מהבית.
דברי עם היצרנית של מנשא "צמד", היא בדיוק עובדת על משהו כזה.
מחפשת*

מנשא ילקוט

שליחה על ידי מחפשת* »

מממ...
מעניין לדעת איזה מין שילוב זה יהיה. אני חולמת על חלק תחתון של סיני (קשירה, רצועת מותן לא מרופדת) ועל חלק עליון של ילקוט (קליפסים בכתפיות, קליפסים לכובע). ורצוי שיתאים למידתי המצומצמת. בגלל זה אולי קואלה יתאים, כי אפשר להזמין אותו למידה מסוימת.
נראה לי שמזה נובע עיקר חוסר הנוחות שלי עם מנשאי הילקוט- הם בנויים גדול, הם מסורבלים עלי. נכון שאפשר להקטין את אורך הרצועות, אבל החלקים התפורים פשוט גדולים למידותי. אני רואה איך המנשא יושב על בעלי וזה פשוט נראה אחרת. הוא לא טובע בו.
טוב לדעת שהרעיון שלי לא פסיכי לגמרי.
אורית*
הצטרפות: 11 מאי 2002, 22:55

מנשא ילקוט

שליחה על ידי אורית* »

מחפשת- נסית יאמו? היאמו מתאים גם לנשים קטנות (מאד).
וכמו שגו'ניפר אמרה, יש בדרך מנשא חדש מבית צמד, שעונה לתאור שלך (פחות או יותר). הוא יתחיל להמכר בקרוב מאד. מוזמנת להתעדכן באתר "המנשא הנכון"www.minsaim.co.il
תפוח_אדמה*
הצטרפות: 01 יולי 2008, 21:51
דף אישי: הדף האישי של תפוח_אדמה*

מנשא ילקוט

שליחה על ידי תפוח_אדמה* »

אני רזה והיאמו לא יושב עלי טוב. הוא גולש לי על הטוסיק, וזה עושה לי כאבי גב. יש לי מנשא שנקרא מנדוקה והוא מאד נוח לי. הבעיה היא שלא מוכרים אותו בארץ רק דרך האינטרנט. אם את באיזור רחובות את מוזמנת לבוא למדוד :-)
מחפשת*

מנשא ילקוט

שליחה על ידי מחפשת* »

אני רזה והיאמו לא יושב עלי טוב. הוא גולש לי על הטוסיק, וזה עושה לי כאבי גב

בדיוק. כל המנשא פשוט מסורבל מדי. המתיחה של הרצועות לא מספיקה. אחפש לגבי המנדוקה, תודה!
אז אף אחת לא יודעת לגבי הקואלה?
מתי צפוי המנשא החדש לצאת לשוק?
אורית*
הצטרפות: 11 מאי 2002, 22:55

מנשא ילקוט

שליחה על ידי אורית* »

תפוח ומחפשת, היאמו שלכן נקנה לאחרונה או לפני כמה שנים? כי פעם היאמו באמת היה בעייתי לרזות. היום לא.
לגבי קואלה מציעה להתקשר ליצרנית- הטלפון שלה אי שם במעלה הדף.
והמנשא החדש- מאמינה שבחודש הבא.
אה, ויש להשיג מנדוקה בארץ "כאן"www.baby-roo.com
מיכל_אמא_של_שחר*
הצטרפות: 21 דצמבר 2010, 13:27

מנשא ילקוט

שליחה על ידי מיכל_אמא_של_שחר* »

שלום חברות (וחברים)
שחרצ'יק שלנו (בן 7 חודשים) אוהב מאוד לטייל, ואנחנו רוצים לקנות מנשא ילקוט, שנוכל לטייל איתו על הגב. קיבלתי הצעה למנשא ג'ימני של Beco, איתו אפשר לשאת אותו גם על הגב, גם בטן אל בטן וגם עם הפנים החוצה.
האם שמעתם על המנשא הזה? האם יש למישהו המלצה בעניין? ומה לגבי מנשא ארגו?
המון תודה
מיכל_אמא_של_שחר*
הצטרפות: 21 דצמבר 2010, 13:27

מנשא ילקוט

שליחה על ידי מיכל_אמא_של_שחר* »

ושאלה נוספת - האם מישהו יודע לאן אפשר ללכת כדי למדוד מנשאי ילקוט?
תודה!
נור_ק'ה*
הצטרפות: 10 ינואר 2008, 08:41
דף אישי: הדף האישי של נור_ק'ה*

מנשא ילקוט

שליחה על ידי נור_ק'ה* »

ראיתי אתמול בלוח יד 2 3 מנשאי ארגו למכירה בסביבות ה-400 ש"ח- רוצו תחטפו
תמרי*
הצטרפות: 23 מאי 2004, 10:55

מנשא ילקוט

שליחה על ידי תמרי* »

מיכל, ראי את נושא המדידה באתר המנשא הנכון
רבקה_שמס*

מנשא ילקוט

שליחה על ידי רבקה_שמס* »

מבצע חורף על מנשאי ארגו!
דגם רגיל 500 ש"ח, דגמים אורגניים רקומים 600 ש"ח
יש עוד הרבה, מוזמנים להתעניין אצלי ב-054-5672335 המבצע לזמן מוגבל.
רבקה_שמס*

מנשא ילקוט

שליחה על ידי רבקה_שמס* »

מעדכנת:
המבצע שלי על מנשאי ארגו ואביזרים מסתיים בסוף החודש הלועזי.
יש מגוון מנשאים מבד רגיל ואורגני במבצע (450-600 ש"ח), וגם אביזרים.
ניתן להזמין אצלי ב- 054-5672335.
גלי_לי*
הצטרפות: 14 מרץ 2009, 21:32
דף אישי: הדף האישי של גלי_לי*

מנשא ילקוט

שליחה על ידי גלי_לי* »

רוצה להמליץ בחום
על מנשא חדש שפותח בישראל ובעיני הוא גאוני ופותר סוגיות ובעיות של מנשאים אחרים.
אחרי 2 תינוקות ושבעה מנשאים אני קניתי ומאותו רגע חיי חזרו אל בחזרה (עם פיצית בת 4 חודשים שגרה עלי)
בעלי שמעולם לא הצליח ללבוש אף מנשא בעצמו מסתדר איתו, פיצית לא בפישוק רחב מדי, אפשר על הגב מגיל אפס
מוזמנות לקרוא עליו פה
http://funtazoo.com/143198/Products
אני עצמי התחלתי למכור מנשאי פנטזו אחרי שקניתי
גלי_לי*

מנשא ילקוט

שליחה על ידי גלי_לי* »

האם יש אפשרות להוסיף אותו לרשימה בראשית הדף?
שני_צו*

מנשא ילקוט

שליחה על ידי שני_צו* »

הפיסוק הלא רחב מדי שאת מדברת עליו, נראה בקישור ששמת ממש כמו הפיסוק של מנשאי תליה מערביים כגון בייבי ביורן ודומיו.
והוא לא מומלץ, בייחוד לתינוקות רכים.
הם כותבים שם בהוראות שהתינוק לא תלוי מהמפשעה, זה לא נראה כך. יש שני דברים שצריך לבדוק:
  1. שיש לתינוק תמיכה מברך לברך.
  2. שהברכיים לפחות בגובה של עצמות הישיבה.
גלי_לי*

מנשא ילקוט

שליחה על ידי גלי_לי* »

הי שני
אני מודעת לנקודות הנכונות והחשובות שהעלית, התמונה בדף הבית של האתר לצערי לא מראה את תמיכת הרגליים.
אם תוכלי לצפות באחד מארבעת סרטוני ההדרכה - זה שמראה את השימוש במחזיק הרגליים הייחודי, בדף הזה תראי את אפשרויות התמיכה לתינוקות הרכים.
אשמח אם תאמרי דעתך אחרי הצפייה.
אני יצרתי קשר עם מפתחת המנשא ושוחחנו רבות על הנקודה הזו.
אגב, זה אולי הזמן לספר - מקווה שלא תראו בזה חוסר אמינות, - אפשר להשיג גם אצלי את המנשא. סדר הדברים היה שקודם רכשתי את המנשא בעקבות המלצותיה של רוית, הוקסמתי והחלטתי להשתתף בהפצה בעצמי כי אני באמת מאמינה שזה אחד הפתרונות הטובים שיש.
גלי_לי*

מנשא ילקוט

שליחה על ידי גלי_לי* »

טוב אני קצת חדשה פה... לא הצלחתי להעלות את הלינק ללחיצה על "בדף הזה", צריך ללחוץ על הלינק עצמו, מישהי יכולה לעזור לי ?
שני_צו*

מנשא ילקוט

שליחה על ידי שני_צו* »

מקווה שלא תראו בזה חוסר אמינות לספר זה דווקא אמין.
מה שלא אמין זה לנסות לפרסם בלי לספר שאת משווקת.

בכל מקרה, ראיתי את הסרטון, כי גם העסק שאני עובדת איתו שוקל להפיץ את המנשא (לא החלטה שלי).
ואני חוזרת על דברי, כפי זה נראה מהסרטון (את המנשא עצמו לא ראיתי), ממש אין תמיכה ראויה בתינוקות רכים.
כאמור, שני הקריטריונים שכתבתי למעלה לא מתקיימים.
גלי_לי*

מנשא ילקוט

שליחה על ידי גלי_לי* »

_מקווה שלא תראו בזה חוסר אמינות לספר זה דווקא אמין.
מה שלא אמין זה לנסות לפרסם בלי לספר שאת משווקת._

את צודקת, הנזיפה במקומה, הוספתי את המידע החשוב הזה בהמלצה הראשונה.
אני לא אשת שיווק, אני כולו אמא שנגנבה מהמנשא... ורוצה לעזור לאמהות שחוות מצוקה בחוסר פתרון לילד שני שגר עליך...
הכוונה שלי בדף הזה היתה להעלות את המנשא לדף כך שהוא יהיה ברשימה אם מישהי תתעניין ולא למכור דרך האתר ובגלל זה לא הזכרתי בפנייה הראשונה כשכתבתי בלילה, אני מתנצלת על ההטעיה, לא היתה לי כוונה רעה

שהברכיים לפחות בגובה של עצמות הישיבה.
אני משלבת לה את הרגליים ו"אורזת" בתוך מחזיק הגליים כך שהן גבוהות מעצמות הישיבה

שיש לתינוק תמיכה מברך לברך.
תוכלי להסביר למה את מתכוונת? נראה שלא הבנתי אותך נכון

מקווה שייצא לך לבחון את המנשא בעיניים ולבדוק בעצמך את 2 הנקודות, אשמח לתגובתך
תזמורת_הים*

מנשא ילקוט

יש בפנטזו אפשרות לשאת בפישוק רחב עם ברכיים בגובה האגן וירכיים תמוכות וגם לשאת תינוקות קטנים עם רגלי צפרדע כשהרגליים בתוך המנשא, אבל תמיד קיימת האפשרות לשאת את התינוק גם עם רגליים ישרות ולא תמוכות. לא ראיתי את הסרטון, כן ראיתי והתנסיתי במנשא, יתכן שהסרטון לא מציג את מלוא האפשרויות.
שני_צו*

מנשא ילקוט

שליחה על ידי שני_צו* »

גם לשאת תינוקות קטנים עם רגלי צפרדע כשהרגליים בתוך המנשא

מה שהבנתי זה שאפשר להכניס את הרגליים לרצועה התומכת הזו, אבל עדיין עיקר המשקל יפול על הרצועות שעליהם יושבת המפשעה.
לא?
גלי_לי*

מנשא ילקוט

שליחה על ידי גלי_לי* »

מחזיק הרגליים עוטף את כל האגן של התינוק, כך שהוא אינו תלוי מהמפשעה ועיקר המשקל אינו במפשעה. מאד קשה להסביר את הנקודה הזו באופן מילולי בלבד, אני מאד ממליצה לראות ולנסות בעיניים את המנשא הזה
תזמורת_הים*

מנשא ילקוט

_מה שהבנתי זה שאפשר להכניס את הרגליים לרצועה התומכת הזו, אבל עדיין עיקר המשקל יפול על הרצועות שעליהם יושבת המפשעה.
לא?_
לא. באמת צריך לראות כדי להבין...
רוית*
הצטרפות: 10 אוקטובר 2002, 00:31

מנשא ילקוט

שליחה על ידי רוית* »

אני משתמשת במנשא יותר משנתיים והוא פשוט מעולה .
אני הייתי מזמינה את כל מי שלא מאמינה לראות במו עיינה.
מחזיק הרגליים הוא ייחודי, וקשה לדמיין בדיוק איך הוא עובד ומוריד- גם במצב של ניטרול,
את הלחץ מתחתית רצפת האגן.
מפליא העוז (ואולי רק באוזני) וכן הנחישות של מי שלא ראתה את המוצר בפעולתו
אגב- הסיבה העקרית שבגללה יש את מחזיק הרגליים במצב מנוטרל- הוא שמנשאים אחרים כמו הארגו
לא יכולים לתת מענה כזה. וגם אז, באופן חד משמעי, הילד אינו תלוי מהמפשעה.
אך כמו שכבר אמרנו להורה יש יכולת בחירה רחבה, שאינה מצויה באף מנשא אחר- לבחור את מנח הרגליים לפי הבנתו.
בסרטון של מחזיק הרגליים, לדעתי, בהחלט יש הדגמה רחבה של המרכיב הזה.
גם בהוראות לבישה בPDF יש תמונות רלוונטיות.
וגם אני משווקת אותו בשמחה ואמונה שלמה ואולי זה המקום .... מחפשים עוד משווקות בכל הארץ.
נשיאה טובה לכווווולם
שקדי_ה*
הצטרפות: 06 אפריל 2010, 22:21

מנשא ילקוט

שליחה על ידי שקדי_ה* »

מעניין המנשא הזה. איך משפיעה העובדה שאין בו חגורת מותן? מה זה אומר על חלוקת המשקל? זה לא מעמיס מאוד על הכתפיים במשקלים כבדים?
רוית*

מנשא ילקוט

שליחה על ידי רוית* »

רצועת המותניים אומנם מקלה על נשיאת משקל הילד אך יחד עם זאת ממקמת את הילד נמוך על גב המבוגר כך שהראות שלו נפגעת.
בנוסף לכך, במנשאים בהם קיימת רצועת מותניים נוצרת בעיה בטיחותית כאשר פתיחה של הרצועה עלולה לגרום לילד ליפול מתחתית המנשא.
במנשא Funtazoo חלוקת המשקל מתבצעת בעת הצורך ע"י כריכת הרגליים סביב מותני המבוגר בעזרת שימוש נכון במחזיק הרגליים .
אני נושאת גם 12 קילו (שנתיים וחצי) וגם בן חודשיים ומוצאת אותו נוח לי.
שני_צו*

מנשא ילקוט

שליחה על ידי שני_צו* »

אחת מצורות הנשיאה האפשריות לתינוקות רכים במנשא היא זו:
תמונה

זו צורה מקובלת מאוד (מבחינת תנוחת התינוק) בימינו במנשאים מערביים רבים המיועדים לתינוקות.
למיטב ידיעתי התינוק לא מקבל את התמיכה הראויה בצורה זו. מהודעתה הראשונה של גלי לי הבנתי שכך היא נושאת את תינוקה, מאז היא הבהירה שהיא כן משתמשת בתמיכה הנוספת האופציונלית במנשא זה. שלגבי טיבה איני יכולה להעיד, כי כאמור- טרם ראיתי אותו.

אני לא מתייחסת למנשא עצמו אלא לתנוחה הספציפית הזו, שלמיטב ידיעתי והבנתי איננה טובה לתינוקות רכים. ובעצם גם לא לשלבים מאוחרים יותר.
כאן אפשר לקרוא למה.
רוית*

מנשא ילקוט

שליחה על ידי רוית* »

מנשא Funtazoo מאפשר תנוחות רגליים שונות: רגליים מכורבלות, רגלי צפרדע, רגליים משוחררות, רגליים בפיסוק.
ובכך נותן מענה לאמונות והדעות השונות והלגיטימיות של ההורים באשר הם.
מצ"ב לינק לסרטון על מחזיק הרגליים היחודי:
http://www.youtube.com/watch?v=7FD7MsFE ... ture=feedu
!!!
לירי_יער*
הצטרפות: 13 פברואר 2010, 21:29
דף אישי: הדף האישי של לירי_יער*

מנשא ילקוט

שליחה על ידי לירי_יער* »

ממליצה בחום על הFUNTAZOO
בתור נושאת ינוקות למרחקים ארוכים
התמכרתי לפני שנים רבות לארגו- אותו החלפתי בשמחה היאמו
יאמו הוא מנשא מעולה מעולה מעולה יש לי שניים כמותו ולא מחליפה אותו לעולם
אבל לצערי אי אפשר לשאת בו ינוקא על הגב לפני היא מחזיקה את עצמה היטב
הפנטזו מאפשר נשיאת ינוקות ממש ממש קטנים על הגב
הפיסוק ממש קטן לעומת יאמו דרך אגב או הגב....

ועוד אגב אחד-
אין לי קשר עם היצרנים או המשווקים ואיני מרויחה דבר מהמלצתי
אמא_בשלישית*
הצטרפות: 05 דצמבר 2006, 13:14

מנשא ילקוט

שליחה על ידי אמא_בשלישית* »

מחפשת מנשא שיתאים מגיל קטן שאוכל לקחת בו איתי את הקטנה ולהמשיך לטפל בשניים הגדולים.
קראתי פה על פנטזו ואשמח לקרוא עוד. האם יש הורים לכמה ילדים שגם חיפשו משהו פשוט, פרקטי ונח שמפנה את הידיים?
מה החסרונות של המנשא? למה המחיר שלו כל כך יקר? 640 ש"ח! האם מישהי מוכרת יד 2?
באתר כתוב שכרגע יש במלאי רק צבע שחור- ממש לא מתאים לי בקיץ הישראלי הקרב. מה דעתכם?
רוית*

מנשא ילקוט

שליחה על ידי רוית* »

שלום אמא בשלישית אני אמא ברביעית....
אשמח לדבר איתך ישירות על מנשא funtazoo אני מכירה אותו לעומקו ולרוחבו
אחרי שאני נושאת בוא את ילדי יותר משנתיים...(0524-713753)
לירי אני נושאת ב funtazoo ילד בן שנתיים וחצי ויש לו משקל ועדיין אני מוצאת אותו נוח ולא מכביד מאוד על הגב,
כי כפי שכבר צויין ודובר הנשיאה היא כמו "שק קמח" כך שגם ללא חגורת מותניים המשקל מתחלק על המותניים
וכמו שנאמר "אין חכם כבעל הניסיון.... יש משפט כזה נכון?
לירי_יער*
הצטרפות: 13 פברואר 2010, 21:29
דף אישי: הדף האישי של לירי_יער*

מנשא ילקוט

שליחה על ידי לירי_יער* »

אין חכמה כבעלת ניסיון
זה המשפט שהתכוונת אליו רויתי....
שליחת תגובה

חזור אל “מנשאי גב/בטן, לנשיאה בתנוחה זקופה”