עמנוא ל

אנונימי

עמנוא ל

שליחה על ידי אנונימי »

מעודכן: 26-9-07 22:13
אילה_א*
הצטרפות: 23 אוקטובר 2004, 18:09
דף אישי: הדף האישי של אילה_א*

עמנוא ל

שליחה על ידי אילה_א* »

ברוכים הבאים @---
רוני_בלוני*
הצטרפות: 10 מאי 2004, 11:42
דף אישי: הדף האישי של רוני_בלוני*

עמנוא ל

שליחה על ידי רוני_בלוני* »

כן עמנואל, לא יודעת היכן מצאת. כן נאמרו כאן פעם באחד הדיונים דברים פוגעים ביותר. נפגעתי ממש ועזבתי לזמן מה את האתר.
אני מקווה שזה לא יחזור שנית.
נקניק_אדום*
הצטרפות: 24 דצמבר 2005, 21:31
דף אישי: הדף האישי של נקניק_אדום*

עמנוא ל

שליחה על ידי נקניק_אדום* »

קראתי את דברים בדף כיבוש וחוסר מוסר.
כל מילה חצובה בסלע.
באופן אישי מאסתי בדיונים עקרים אלה.
אבל מחזק אותך בעניין.
עמנוא_ל*
הצטרפות: 01 יוני 2007, 10:08
דף אישי: הדף האישי של עמנוא_ל*

עמנוא ל

שליחה על ידי עמנוא_ל* »

לאילה-א: ברוכים הנמצאים. רק עכשיו הצלחתי קצת לתפוס מה הולך פה....

לצערי, גם כאן התברר לי שלאנשי שמאל יש תבנית נפשית חלשה, מפוחדת, חוששת מהתמודדות אמיתית עם המציאות (ועם דיעות המנוגדות להשקפתם...).

הרגשתי היא שהתבנית הנפשית מובילה לדיעה הפוליטית ולא להיפך.
אילה_א*

עמנוא ל

שליחה על ידי אילה_א* »

יכול להיות שאתה צודק ואז יש עו דפחות טעם ממה שחשבת לדפים כגון אני גזעני הרי אי אפשר לשנות תבניות נפשיות בטיפול דרך האינטרנט
אילה_א*

עמנוא ל

שליחה על ידי אילה_א* »

אני חוששת שאתה לא ממלא כאן אף אחד בתקוה אתה בעיקר מעצבן ומתוך העיצבון אף אחד לא יקשיב לך אתזה אתה הרי יודע
אפילו לא אל דנטה ,אבל כמובן שקטונתי מלנסות לתקנך .
אני חוששת שגם אתה קטונת מלתקן אותי או אחרים פה ,ולכן אני קוראת לך להפסיק לנסות ובמקום לחפש את המבדיל והשונה לחפש את הזהה והמקרב
תאמין לי שמהמקום הזה רבים יותר יקשיבו לך ואולי תוכל לעשות שינוי. לא לא גדול, שינוי קטן.
עמנוא_ל*

עמנוא ל

שליחה על ידי עמנוא_ל* »

ל: אילה א
תראי, התחלתי לכתוב כאן כי פתאום ראיתי הודעה שקוממה אותי ועליה לא יכולתי לעבור בשתיקה. מדובר ב אלימות מילולית באתר נגד הימין .

מתברר שאותה אלימות ניסתה גם לפגוע בי, אבל נפנפתי אותה וברגל קלה בעטתי בפאשיסטים השמאלנים, סותמי הפיות, אלה המנסות למחוק הודעות שלא מוצאות חן בעיניהם, האלימים מילולית, חלשי הנפש ומעורערי הרוח ואלה המגיבים לגופי ולא למה שאני כותב.

כך שאת יכולה להבין, שלא התחלתי להשתתף בדיונים כאן כדי להיות נחמד....:-)

ובעניין המסר המאחד:
המסר שלי הוא הכי מאחד! הוא גורס שאין הבדל בין שמאל לימין, אשכנזים לספרדים, דתיים וחילוניים והמאחד אותנו היא יהדותנו. זה הבסיס המאחד שעלינו לחיות לפיו. אין יותר מאחד מזה!
שבוע טוב!
ביליק*
הצטרפות: 10 יוני 2007, 21:29

עמנוא ל

שליחה על ידי ביליק* »

איכככככככס. אני יהודיה ומאד לא מעוניינת להיות מאוחדת איתך ועם דעותיך. אני מכירה ערבים רבים שיש לי יותר במשותף איתם מאשר איתך, ועם כל מי שמצהיר על עצמו אני גזעני. טפו.
ה_אירוניה*
הצטרפות: 05 נובמבר 2006, 01:18

עמנוא ל

שליחה על ידי ה_אירוניה* »

ואם אתה באמת רוצה להתחיל בדיון אינטלגנטי, אולי נוכל להתחיל בשאלה - למה בעצם היהדות שלנו היא גורם מאחד בעיניך? הרי היהדות מחולקת לקבוצות וזרמים שונים, אלו אינם מכירים באלו ואלו שונאים את אלו. יש יהודים שעבורם יהדותם היא דת בלבד, יש כאלה שעבורם היא לאום, או תרבות. האם ליהודים מארה"ב יש זכות לומר לנו מה לעשות במדינת ישראל, רק משום שהם יהודים, למשל?

מעבר לכך ש"יהדות" היא הגדרה אמורפית מאד, וקשה לקבוע "מיהו יהודי". אישית אינני מרגישה קרבה רבה אל יהודים כשרים המיידים אבנים ביהודים אחרים בכבישי ירושלים בשבתות. ואני גם מעזה לנחש שהם לא מרגישים קרבה רבה ושותפות גורל אתי.

לא עדיף להחיל בהגדרה של "בני אדם" ולהתקדם משם? בסה"כ כולנו רוצים את אותם הדברים: שקט, שלווה, חיים טובים. אם ישנה אפשרות להשיג את הדברים הללו תוך שיתוף פעולה, ולא מלחמה, האם זה לא עדיף?
עמנוא_ל*

עמנוא ל

שליחה על ידי עמנוא_ל* »

לאירוניה:
למה אני מייחס לכל שמאלני מחלת נפש?
אני לא.

מה אני כן?
אני מייחס לרוב השמאלנים חולשה נפשית. זה כן. חולשה נפשית מאפשרת עדיין לתפקד באופן מתמשך. מחלת נפש שלא מרפאים אותה - לא.
חולשת הנפש אצל השמאלנים נובעת מתבנית נפשית חלשה שהבריחה מהיהדות היא אחד ממאפייניה.
"רוצים רק שקט, שלווה, חיים טובים" שלך הוא ביטוי לחולשת נפש, אובדן ערכים, חוסר בייעוד, אובדן משמעות לחיים. את הספר "האדם מחפש משמעות" לא כתבו כנראה על אנשים כמוך...

ההבדל היחידי בין מי שרוצה רק שקט, שלווה וחיים טובים ובין בהמה, הוא רק סוג העשב.

מי שרוצה רק שקט ושלווה וחיים טובים בונה מסביבו בועה.
מי שרוצה רק שקט, שלווה וחיים טובים אין לו מה לחפש בארץ ישראל משום שכל עוד היא תהיה תחת כיבוש, לא יהיה כאן שקט..
מי שרוצה רק שקט, שיעזוב. ישראל היא מדינה מסוכנת בגלל מחפשי השקט שהשתלטו עליה ועל כל עמדות המפתח ואוחזים בגרונה, מפוחדים וחלשי נפש.

הבאתי קודם קישור לעובדת היותו של יצחק רבין חולה נפש (כשהתחיל לשמוע קולות וחזיונות לפני מלחמת ששת הימים), כדוגמה לכך שהקדוש שלכם, היה חולה נפש בעצמו.
אין דבר שממחיש יותר טוב את מצבה של מדינת ישראל מאשר העובדה שככרות, רחובות, בתי חולים ואגפים שלמים נקראים על שם ראש ממשלה חולה נפש שברח פעמיים מהקרב במלחמת השחרור וזנח את חייליו.
רבין הוא רק דוגמה.
גם שאר מועמדי השמאל לראשות הממשלה הם פגועי נפש באותה מידה. עמרם מצנע למשל. הבן-אדם אטום, מסתובב ומתנהג כאילו בלע מטאטא. כשמוכתר קבטיה, סייען של מדינת ישראל, כותר ע"י מחבלים והתחילו להתעלל בו, עמד עמרם מצנע במרחק ק"מ אחד, עם גדוד שלם, ולא נקף אצבע. צריך להיות עם לב של אבן כדי לעמוד מנגד, שעה שהמוכתר זועק. אגב, באוזני שמעתי את אשתו של מצנע מספרת שהיא קונה לעצמה פרחים כי הוא לא מסוגל לקנות לה פרחים....
גם אהוד ברק הוא משהו באותו סגנון.
עמי איילון לגמרי ירד מהפסים.
וההוא עם המשקפת לא עלה על הפסים אף פעם...חה!....חה!....חה!
אלה מנהיגיכם והם מעורערי נפש כמוכם! ככה גם נראית כל המדינה.

ולענייננו.
היהדות היא גורם מאחד בעיני משום שזה הגורם המשותף בינינו, סיבת מגורינו כאן, המקור לאותיות שאני כותב בהן עכשיו וייעודנו המקורי. היהדות היא משהו שאין בשום מקום בעולם: היא דת, לאום, מדינה, שפה, תרבות, עם וגזע. אם היא לא מאחדת, אין מה שיאחד.
אם את חושבת ש"בני אדם" זו הגדרה יותר מאחדת, יבושם לך. לי אין שום דבר משותף עם בני אדם שמבקשים את נפשי (ויש מיליונים כאלה) ולכן "בני אדם" לא יכול להיות הבסיס לאיחוד.
הבנת_הנקרא*
הצטרפות: 01 מאי 2007, 11:10
דף אישי: הדף האישי של הבנת_הנקרא*

עמנוא ל

שליחה על ידי הבנת_הנקרא* »

_למה אני מייחס לכל שמאלני מחלת נפש?
אני לא._

הבאתי קודם קישור לעובדת היותו של יצחק רבין חולה נפש

_רבין הוא רק דוגמה.
גם שאר מועמדי השמאל לראשות הממשלה הם פגועי נפש באותה מידה_

עמנוא ל, תגיד, אתה קורא לפעמים את מה שאתה כותב?
עמנוא_ל*

עמנוא ל

שליחה על ידי עמנוא_ל* »

להבנת הנקרא:
לא יודע אם אתה מסוגל, אבל אולי תוכל להתייחס לנושא במקום לשוליים הסמנטיים שלו?

אציג את הנושא שוב באופן שיקל עליך להשיב עליו:
טיעון א' - הנקיטה בעמדות פוליטיות שמאלניות נובעת מתוך חולשת נפש ו/או חוסר יכולת נפשית או רצון להתמודד עם המציאות.
טיעון ב' - מעקב אחר מי שהשמאל בישראל רואה כמייצגים אותו הכי טוב, מראה שהשמאל אכן בוחר באנשים פגועי נפש. מביניהם, יצחק רבין היה פגוע נפש במידה כזו
שנחשב לחולה נפש, אושפז ב-3 בתי חולים שונים לחולי נפש, וקיבל במסגרת טיפוליו גם שוקים חשמליים שהם כפי הנראה אחראים להאטת קצב הדיבור שלו.
טיעון ג' - באורח אופייני ממשיך השמאל לבחור במועמדים חלשי או פגועי נפש כמייצגים אותו נאמנה. עמרם מצנע, אהוד ברח ועמיר פרץ הם רק דוגמאות לדגם הכללי...

אולי תוכל להשיב על הטיעונים האלה. מה איכפת לך, תנסה!
אלמונית*
הצטרפות: 01 אוקטובר 2001, 09:06

עמנוא ל

שליחה על ידי אלמונית* »

שנחשב לחולה נפש, אושפז ב-3 בתי חולים שונים לחולי נפש, וקיבל במסגרת טיפוליו גם שוקים חשמליים שהם כפי הנראה אחראים להאטת קצב הדיבור שלו
עמנוא ל, תמשיך בבקשה, לאט לאט יבינו שאתה בעצמך קצת חולה.
עמנוא_ל*

עמנוא ל

שליחה על ידי עמנוא_ל* »

:-)
לאלמונית:
עוד סימן לחוסר היכולת להתחבר למציאות. ככה זה אצלך וככה זה אצל רוב ה שמאלנים....
קשה לך לקבל את העובדות, אה?!
רבין היה חולה נפש. נקודה. הוא קיבל שוקים חשמליים מספר פעמים. הוא היה אדם חלש מבחינה נפשית שנוצל ע"י מנגנונים חזקים ממנו ושמעון פרס המנוול בראשם, כדי ליזום את אסון אוסלו - האסון ממנו כולנו סובלים עד היום. רבין ברח משדה המערכה כבר ב-1948 ולכן בן-גוריון סילק אותו מהפיקוד על איזור שער הגיא. רבין נמלט מהקרבות וזנח את חייליו בשטח.
התיאור של סגן שר הבטחון באותו זמן, ד"ר צבי דינשטיין, על הרעשים הנוראים שרבין שמע הוא רק קצה הקרחון. מערכת משומנת של שמאלנים השולטים בכל מוקדי הכוח בחברה הישראלית מפעילה מערכת שלמה של השתקה פאשיסטית והונאת הציבור והפכה את רבין לקדוש.

אגב, באותו יום שרבין התמוטט, לפני פרוץ מלמת ששת הימים, הוזעק קצין רפואה ראשי, ונתן לרבין זריקת הרגעה. וייצמן תיאר זאת כך: "זריקת הרגעה לפיג'מה ריקה".

בקיצור, זאת המציאות.
יעלי_לה
הצטרפות: 08 ספטמבר 2005, 09:00
דף אישי: הדף האישי של יעלי_לה

עמנוא ל

שליחה על ידי יעלי_לה »

טפו!....טפו!!....טפו!!! גועל נפש של אנשים יש בעם שלי.

לעומת זאת אתה, איזו נפש יפה מפעמת בך.
שבת שלום.
עמנוא_ל*

עמנוא ל

שליחה על ידי עמנוא_ל* »

לשאלתה של פלוני אלמונ:
אין לי בעייה עם שמאלניותך ועם חילוניותך ועם כל תכונה אחרת שלך, אבל הסגנון שלך לא מכבד אותך. חבל.

אם תשאלי בכבוד, ברצינות וביישוב הדעת אענה לך באותה מטבע.
פלוני_אלמונית*
הצטרפות: 19 אוגוסט 2001, 22:52
דף אישי: הדף האישי של פלוני_אלמונית*

עמנוא ל

שליחה על ידי פלוני_אלמונית* »

_יום יבוא ונסלק את הכובש האכזר מארצנו ואז "...ונתתי שלום בארץ"
הלאה הכיבוש המנוול !!_
למה זה טוב? לשכנע? להרגיז? איך זה מוסיף לאתר או לדיון? מה המטרה שלך? התכנית? לאן זה מוביל?
מה, סתם בכיף שלך לבוא ולזרוק ססמאות כדי לעצבן אנשים שחושבים אחרת ממך?

(אני ימנית "ריצונית", חיה במאחז וגם באתי לחזק וגורשתי לפני שנתיים)
עמנוא_ל*

עמנוא ל

שליחה על ידי עמנוא_ל* »

לפלוני אלמונית מ-30-06-07:
  1. מה זה ימנית "ריצונית"???
  2. אם ייחסת לי "ימניות", את טועה.
  3. השאלות שלך ממש לא במקום!
שבת שלום ומבורך !
איפה_עמנואל*
הצטרפות: 01 יולי 2007, 12:05

עמנוא ל

שליחה על ידי איפה_עמנואל* »

הנה אתה !
פלוני_אלמונית*

עמנוא ל

מה זה ימנית "ריצונית"???
וואו, אני בטח היחידה בעולם שהתפלקה לה אות במקלדת. ממש מוזר שאדם לא קטנוני כמוך יתעכב על זה. הפתעת אותי. :-P
אם ייחסת לי "ימניות", את טועה.
שוב אתה מפתיע אותי בקטנוניות :-0 לי ולך ברור שאתה מתחמק.
השאלות שלך ממש לא במקום!
במקום להתחמק תגיד: "יש משהו בביקורת הזו. אני אקבל אותה ואנסה לשפר דרכי". אתה יודע - כמו שאדם בוגר היה עושה.

בעצם, עכשיו שאני חושת על זה, אני מדמיינת אותך כבן 16 משועמם. אם כך הדבר, אז אולי תקבל כאן שיעור מזורז בדרך הבוגרת והמכובדת לקיים דיון מעורר יצרים, ואם לי יש חלק בכך - אשרי.
עמנוא_ל*

עמנוא ל

שליחה על ידי עמנוא_ל* »

אח! פלוני אלמונית, עשית לי את היום! (בעצם לילה...)
בן 16... |יש|
תיכף אלך לספרייה אם אמא שלי תרשה לי...

אולי אבוא עם כל הבני"שים לבקר אצלך במאחז :-) ??

באיזה מאחז את?
.*
הצטרפות: 18 ינואר 2005, 18:25
דף אישי: הדף האישי של .*

עמנוא ל

שליחה על ידי .* »

.
עמנוא_ל*

עמנוא ל

שליחה על ידי עמנוא_ל* »

לפלוניה, בקשר לשאלה בדף מטע מישמשים של ערבים :

אמחק את ההסבר שלי, לגישתה של ממ_ , אבל הוא מובא כאן למטה.

לדעתי, התוחלת שלך שמישהו מהדוגלים בשמאל יפנים משהו או יקלוט משהו נועד לכישלון. זה מדהים, אבל האנשים האלה כל-כך חלשים מבחינה נפשית שכמנגנון הגנה הם פיתחו אפילו מנגנון הגנה כנגד שאלות ועובדות בלתי נעימות. רחל ברמן, סתם מוחקת באלימות מה שלא נעים לעיניה, אבל היא רק סימפטום למחלה....

השמאלנים לא יקלטו את המציאות גם אם תשימי להם מול העיניים!!!!

מדובר במעורערי נפש!!

הם כל-כך מפחדים, כל כך מעורערים בחולשת נפשם, שהם יעשו הכל כדי להתקיים ולשרוד אפילו עוד יומיים.
אם צריך כדי לשרוד עוד שבוע גם לגרש יהודים מביתם, אולי אפילו להרוג איזה מתנחל, זה מקובל עליהם! לא ראית באיזו שמחה עמדו קיבוצניקים מהקיבוצים רעים, בארי, יד מרדכי על הכביש ומחאו כפיים לאוטובוסים המלאים במגורשים בוכים מגוש קטיף?! אני ראיתי!!
מארה על ראשם הנקלה! אני יודע שיש צדק בעולם, וכל אלה שתמכו בגירוש ועוד קודם לכן תמכו בהסכמי אוסלו שהביא מוות ושכול על עשרות אלפי אזרחים, יבואו על עונשם. הבעייה היא שאני לצערי חלק מהם והכשלון במלחמת לבנון, יחד עם ההרס של כל הצפון הם רק חלק מהעונש המתרקם והולך!
עמנוא_ל*

עמנוא ל

שליחה על ידי עמנוא_ל* »

(הובא במקור כתגובה לתשובה של ממ_ בדף מטע מישמשים של ערבים והועבר לכאן מרצוני)

הסבר קצר על הגישה מלאת הסתירות של ממ:
  1. הגישה של ממ, בלה אל דאנטה ודומיהם נובעת קודם כל מהמוסר הנוצרי-מערבי. לפי המוסר הזה, שאינו מתאים לנו ולכן גם מנוצל בציניות ע"י המוסלמים, החלש = צודק, השולט=גורם עוול, בעל הכוח=אשם מראש ובמלחמה אין להילחם אלא רק בלוחמים. כאמור, זה לב-לבו של המוסר הנוצרי. לפי המוסר הנוצרי, האדם נולד בחטא והוא חייב להקריב את עצמו, אפילו למען שונאו, כדי להיטהר.
לפי המוסר הנוצרי, כל אדם הוא פרט מול האלוהים ויש להתייחס אליו כאדם בודד. אין לסובבים אותו אחריות הדדית ולכן, לפי המוסר הנוצרי, כל מי שנמצא עם מחבל בחדר, הוא "חף מפשע". טמטום של נוצרים. הם, אגב,מלגלגים על המוסר הזה כל הזמן.
זה מוסר מטומטם, אבל הוא נמצא ברובד העמוק של התתרבות המערבית-נוצרית. הנוצרים אוהבים ליישם אותו בעיקר רק לגבי היהודים. היהודים, כמו ממ ודומיה, נופלים בפח הזה ורוצים להיות נוצרים יותר מהנוצרים (על משקל " יותר קדושים מהאפיפיור").
המוסר הנוצרי הוא הסיבה מדוע אנו טורחים כל הזמן להראות לעולם כמה אנחנו מסכנים וכמה הערבים לא בסדר כלפינו. המוסר הנוצרי הוא גם הסיבה למה אנחנו שולחים את ילדינו למות בשכם במאמץ למנוע פגיעת צה"ל ב"חפים מפשע" במקום להוריד פצצה על כל מי שנמצא עם המחבל, תומך בו, מוכר לו אוכל, שכן שלו, או קרוב משפחה שלו. אני באופן אישי הייתי אוסר על בני להתגייס לצבא מטומטם כזה, "חמוש" במוסר נוצרי עם מפקדים שמוחם נשטף לגמרי במוסר הנוצרי.
  1. עוד סיבה של ממ לגישתה היא חולשה נפשית. אדם שמרגיש שהוא נמצא תחת איום קיומי, יעשה הכל כדי לרצות את המאיים, החזק, המפחיד, חסר הרחמים. גם אם מדובר בשחרור האיום למשך שבוע, חודש, או שנה, יעשה המאויים הכל כדי לשחרר את האיום המיידי, בלי לשים לב לתוצאות העתידיות של טירוף אוסלו.
  1. שתי הסיבות לעיל נובעות מכך שהציונות כאידיאולוגיה זנחה את שורש קיומנו כאן. במקום לדבר על אברהם אבינו, מדברת הציונות על "קשר היסטורי", סותרת את עצמה ומדחיקה את שורש קיומנו.
שורש קיומנו כאן הוא יהדותנו.
אחרי ככלות הכל, אנחנו כאן ולא באוגנדה משום שאנחנו יהודים.
ארצנו עדיין כבושה בחלקה, חורבות בית מקדשנו נתונים בידי כובש מנוול והממשלות לדורותיהן מסרבות לסלק את הכיבוש מתוך רתיעה מהמשמעות העמוקה של חזרה לשורש קיומנו. הכובש המנוול נכנס אלינו הביתה, השתלט על המטבח, הביא את כל החמולה, התחיל לעשות שם "על האש" ועכשיו הוא רוצה נתח גם מהסלון... זה צודק?!
  1. יום יבוא והכיבוש יסולק. כשהוא יסולק ייפסקו גם עוולות נוספות ואנשים כמו ממ יראו שאימוץ המוסר היהודי נותן להם גם חוזק נפשי-פנימי ופותר להם הרבה שאלות של מוסר, שיש בהן סתירות פנימיות, משום שהמוסר הנוצרי-מערבי שכרגע אומץ ע"י מדינת ישראל, לא מתאים לנו ולא נכון.
פלונית*
הצטרפות: 02 אוקטובר 2001, 03:13

עמנוא ל

שליחה על ידי פלונית* »

תודה.
אין לי ספק שהיא (ואחרים) עדיין מחפשים תשובה.
נקווה שימצאו את התשובה (האפשרית היחידה) במהרה.
עמנוא_ל*

עמנוא ל

שליחה על ידי עמנוא_ל* »

לא יחפשו תשובה, לא ימצאו אותה ובכלל יגידו בסוף שהשאלה לא קיימת.

"מעורערי נפש" אמרתי?

הגיע הזמן להפסיק ולחפש אצלם שרידים של צדק, יושר והגיון. אין. פשוט אין!
פלונית*
הצטרפות: 02 אוקטובר 2001, 03:13

עמנוא ל

שליחה על ידי פלונית* »

אז למה אתה טורח?
פשוט_אלון*
הצטרפות: 07 פברואר 2005, 20:38
דף אישי: הדף האישי של פשוט_אלון*

עמנוא ל

שליחה על ידי פשוט_אלון* »

עמנוא ל
צורת ההתבטאות החוזרת שלך רחוקה מאוד מאוד מדרכה של תורה.
אם אתה כל כך מאמין בצדק וצדיקות תפתח קצת ספר "חפץ חיים" שילמד אותך הלכות דיבור, לשון הרע, הלבנת פני חבריך..
גם "מסילת ישרים" לא יזיק לך.. "שולחן ערוך".. (ולשמור שבת עם מחשב זה לא ממש הולך דרך אגב..)
פלוני_אלמונית*

עמנוא ל

אם אתה מייצג איזשהו חלק ביהדות, אז אוי ואבוי לנו.
אתה רשע, דמגוג, חסר חמלה.
כל מי שקורא את דבריך מתבייש ביהדותו.
פלוני_אלמונית*

עמנוא ל

ואת זה אני אומרת בתור דתייה.
עמנוא_ל*

עמנוא ל

שליחה על ידי עמנוא_ל* »

ל פשוט אלון:
א. אני לא חייב לך שום דבר.
ב. אני בהחלט מאמין בצדק יהודי.
ג. לצדיקות לא היו לי יומרות אף פעם. כנראה שדווקא לך יש יומרות כאלה.
מה פתאום אני רואה אותך כאן מטיף לי הלכות מוסר. לאט לך!
ד. גם למדרגת שמירת שבת מדוקדקת לא הגעתי ולא מתייימר כרגע להגיע. מאיפה הבאת את זה?! האם אי אפשר להיות יהודי ובו בזמן להיות יהודי כזה שלא מצליח לקיים את כל המצוות, כמוך?

חביבי, צא מהקפאון המחשבתי שלך!

לפלוני אלמונית:
חבל על הזמן. אין לי חשק מיוחד להתייחס אליך משום שאת/ה מסתתר בפחדנות מאחורי כינוי ערטילאי.
את/ה כנראה מישהו בכלל לא דתי, ורחוק/ה מלהיות "בתור דתייה". כנראה סתם מתחזה שהגיע לכאן בנסיון להקניט אותי.
תודה לך על השתתפותך בדף זה.
פשוט_אלון*

עמנוא ל

אם אתה רוצה אפשר לפתוח דף ביחד איך לשמור שבת גם לי זה קשה והרבה יותר קל כשאני עם חברים, ואז זה ממש תענוג ומרגיש שזה נכון.

ע"פ האמונה היהודית, זכות העם היהודי לעם ישראל היא ע"י שמירת המצוות,
ברגע שאין את זה, אז מגיעות הצרות, כולל כיבוש הארץ בידי זרים, ועד סילוקנו מהארץ.
"ועוונותיכם הטו אלה" - (מהעוונות שלנו זורקים עלינו טילים)
וממשיכה התורה ומזהירה "ואמרת בלבבך כוחי ועוצם ידי עשה לי את החיל הזה" (האדם מאמין שכוחו מביא לנצחונות במלחמה, זהו דבר שמביא אסון)
"וזכרת את ה' אלוקיך, כי הוא הנותן לך כוח לעשות חיל."
להאמין בצבא ובטנקים ובמטוסים זו למעשה עבודת אלילים.

האמונה היהודית היא שהכל מהשם, גם הצרות, והצרות מגיעות בגלל שאנחנו עושים צרות,
לעשות מצוות עשה ולא תעשה, כמו למשל "לא" לגנות ולא להלבין פני חבריך ברבים, יתרום לסילוק הכיבוש,
גם הצלחה בשמירת שבת תתרום לשיפור המצב וכו' וכו'.
כמו שאתה מכיר היהודים הצדיקים והחוזרים בתשובה לא מתכננים תוכנית צבאית אסטרטגית להתקפה כוללת וסופית על הכובש,
אלא מתפללים לשלום ישראל, לומדים תורה, קוראים זוהר קוראים תהילים, עובדים על המידות שלהם וכו' וכו'...
עמנוא_ל*

עמנוא ל

שליחה על ידי עמנוא_ל* »

ל פשוט אלון
  1. הסתבכת עם ההנמקות שלך.
  2. בוודאי שהכל מהשם, אבל מעשי האדם משנים עובדות בשטח. הקב"ה נתן לאדם חופש בחירה. יש לך הזדמנות.
  3. הסיפא של דבריך לא נכונה. התפלפלות. אנו מצווים במפורש לסלק את הכיבוש. "וירשת אותם" הוא יסוד השיבה לארץ. בניית בית המקדש מחדש הוא יסוד נוסף.
מצטער אך לא היתה תרומה מיוחדת בדבריך לדף שלי. אני משאיר את זה קצת ואח"כ אמחוק.
הלאה הכיבוש!!!
פשוט_אלון*

עמנוא ל

"וירשת אותם" הוא פסוק הלקוח מדברים פרק יב פסוק כט.
פסוק כט: "כי-יכרית יהוה אלוהיך את-הגויים, אשר אתה בא-שמה לרשת אותם--מפניך ; וירשת אותם, וישבת בארצם."
אלוהיך הוא זה שיכרית אותם, לא אתה.
אתה בא לרשת את הארץ אחרי שכבר אלוהיך הכרית אותם בשבילך.
רוזמרין*
הצטרפות: 06 אוקטובר 2004, 09:35

עמנוא ל

שליחה על ידי רוזמרין* »

יקירי, למה ניסית למחוק אותי מהדף גבר אחד לאישה אחת ?
אני, את הדף שלך החזרתי , אחרי שפלונית מחקה אותו. וגם הסברתי למה...
יום טוב לך.
עמנוא_ל*

עמנוא ל

שליחה על ידי עמנוא_ל* »

לרוזמרין: סליחה,
פשוט סליחה!
לא ידעתי מי מחק לי את הדף דיון על דף הדמוגרפיה . אגב, איך את יודעת ש פלונית מחקה אותו? (גם את זה אני צריך ללמוד כדי להילחם בפאשיזם...)

מנסים באופן קבוע למחוק את הדף הזה ואני לא מסכים לכך.
רוזמרין*
הצטרפות: 06 אוקטובר 2004, 09:35

עמנוא ל

שליחה על ידי רוזמרין* »

הרגע החזרתי שוב את הדף.
תפנה ל יונת שרון בדף שלה ותתיעץ מה לעשות. נראה לי שהולך להיות יום מעניין היום.
שלהבת*
הצטרפות: 26 אוקטובר 2005, 11:21

עמנוא ל

שליחה על ידי שלהבת* »

אני בעדך.
לא בדיוק קראתי את הדף, אבל זה לא משנה הפרטים לא חשובים, חשוב הפרט...
מזעזע אותי לראות את המחיקות האלימות פה ואת סתימת הפיות.
שרה_ק*
הצטרפות: 05 יוני 2003, 21:32
דף אישי: הדף האישי של שרה_ק*

עמנוא ל

שליחה על ידי שרה_ק* »

גמני :-(
עמנוא_ל*

עמנוא ל

שליחה על ידי עמנוא_ל* »

תודה!
אתן מוזמנות גם אתן להעלות את הדף המקורי ע"י "עריכת כל הדף"

לא אתן שתהיה פה סתימת פיות!
לא אתן שהפאשיזם ישתלט גם פה!

זה אתר יותר מדי נחמד מכדי שיהיו פה אנשים כאלה!
inigo*
הצטרפות: 19 יולי 2007, 12:20

עמנוא ל

שליחה על ידי inigo* »

הפאשיזם

You keep using that word. I do not think it means what you think it means.
עמנוא_ל*

עמנוא ל

שליחה על ידי עמנוא_ל* »

פאשיזם = שימוש בכוח ובטרור אישי לשם השגת הישגים פוליטיים
פאשיזם = השתקת דיעות, השתקת אמת, מניפולציות תעמולתיות תוך הפעלה מתוחכמת של אמצעי התקשורת, סרטים ועכשיו גם אינטרנט.
יהודיה_מאמינה*
הצטרפות: 19 יולי 2007, 12:49

עמנוא ל

שליחה על ידי יהודיה_מאמינה* »

בס"ד
בושה שיש אנשים כמוך בעם שלנו. אתה רשע ומרושע. בעזרת השם, שהילדים שלי לא יפגשו באיש כמוך בכל ימי חייהם.
יהודיה_מאמינה*
הצטרפות: 19 יולי 2007, 12:49

עמנוא ל

שליחה על ידי יהודיה_מאמינה* »

בס"ד.
קראתי את הדף שלך, ואני רואה שכתבו לך את זה קודם.
שוב, השם אלוקים ישמרנו מאנשים כמוך.
פלוני_אלמונית*

עמנוא ל

_פאשיזם = שימוש בכוח ובטרור אישי לשם השגת הישגים פוליטיים
פאשיזם = השתקת דיעות, השתקת אמת, מניפולציות תעמולתיות תוך הפעלה מתוחכמת של אמצעי התקשורת, סרטים ועכשיו גם אינטרנט._
זו ממש לא ההגדרה של פאשיזם. מה שתיארת הוא מאפיינים של משטרים פשיסטיים, אבל לא מה שמגדיר אותם.

אני רק מציין את זה, כי הדעות שאתה מציג באתר תואמות בדיוק את ההגדרה של פאשיזם . (אם אתה לא מקבל את ההגדרה הזו, חפש במקומות אחרים).

לפני שלפאשיזם היו קונוטציות שליליות היו יהודים בארץ שהתגאו בכך שהם פאשיסטים (אבא אחימאיר, לדוגמא). מאז שההיסטוריה הדגימה כי יישום האידאולוגיה הפאשיסיטית גורר השתקת דיעות, השתקת אמת, מניפולציות תעמולתיות_, _שימוש בכוח ובטרור אישי וגזענות, המלה "פאשיזם" הפכה לשלילית באופן מוחלט.
שרה_ק*

עמנוא ל

שליחה על ידי שרה_ק* »

I guess its useless to tell people same thing over and over. They never get it. Its a saying as its a mitzvah to say heared things, there is a mitzvah to NOT say the unheared things. Brainwashed sheeples will never get it. they will just get angry and blame you off the point :-(
עמנוא_ל*

עמנוא ל

שליחה על ידי עמנוא_ל* »

Welll, as long as other people read it, not the sick ones, I made my Mitzva...
אלרונד_גליל_מערבי*
הצטרפות: 03 אפריל 2007, 18:02

עמנוא ל

שליחה על ידי אלרונד_גליל_מערבי* »

אין לי מושג איזה בנאדם אתה
אבל בין המחיקות של הדף שהבאת על הסטיסטיקה של הלידות
הבנתי ומקבל את המאמר כלשונו בדיוק כמו מאמרים אחרים בנושאים דומים או שונים בתחום סטיסטיקה או מה שלא יהיה
לי זה לא ממש משנה הסטיסטיקות וכמה ילדים נולדים אצל היהודים או הערבים או אצל החילונים או הדתיים
מה שאיכפת לי האם האנשים ב2025 יהיה טובים יותר מאשר היום או גרועים יותר

ומה שרציתי להגיד לך אישית וגם אמרתי זאת ל רום הראל שנזרק בגלל שהוא "העיז" לדבר בצורה אגרסיבית
אני חושב שצריך דיפלומטיה כלפי אנשים רבים (אני מתכוון רוב האנשים רגישים לאיך אומרים להם מאשר מה אומרים)
אין לי מושג אם הדיון שם השתנה בגלל שמחקו לך כל הזמן
אבל מה שרשום שם בהתחלה לא ממש תורם לדיון פורה אפילו אם הנושא בר דיון

לגבי גזעניותיך אין לי מושג
אני לא חורץ דעה על בנאדם שכותב דברים על גבי אתר
ובטח לא ממש ראיתי במאמר שהבאת משהו גזעני
אולי זה רק אני אבל זה אני בכל זאת ;-)
עמנוא_ל*

עמנוא ל

שליחה על ידי עמנוא_ל* »

יפה!
  1. שמחתי לפגוש מישהו שמגיב עניינית.
  2. אם תקרא את תחילת הדף שלי, תבין שלא התנהגו כלפי בדיפלומטיה. אם לא הייתי קורא את דף אלימות מילולית באתר נגד הימין כנראה שתדמיתי על משתתפי האתר הזה היתה, חיובית, מתוקה וכייפית.
אבל אני, מה לעשות, לוחם למען הצדק באופיי (גם במעשי, אבל לא אפרט). ברגע שראיתי את דף האלימות המילולית נדלקו לי הפיוזים והתברר לי שכל עוד מדובר בזרם פוליטי מסויים כאן הוא ממש ממש לא מתנהג בדיפלומטיה!

מאחר וחירות וחופש הביטוי חשובים לי והסתרת האמת ודיכוי מחשבתי ורעיוני מכעיסים אותי באופן טבעי - נדלקתי!
ואז עשיתי דבר פשוט:
הבאתי דו"ח סטטיסטי ככתבו וכלשנו. כמעט שלא הוספתי מילה כי החוקר אטינגר כתב באופן מושלם גם את הפתיח.
וכמו שאתה אומר, המאמר שהבאתי באמת לא גזעני

נכון!

העניין הוא שיש כאן אנשים שלא קוראים בכלל!
הם במצב נפשי על גבול הפסיכוטיות ובלי שיקראו הם מייד מייחסים לכל מי שכותב "ערבים" - גזענות.

למרבה הצער, גם מי שבעד היהודים נחשב אצלם כ"גזען". הם אפילו לא קלטו את הסרקזם שבו כתבתי את אני גזעני ....

בקיצור, מדובר בקומץ אנשים הזויים, פאשיסטים באופיים ואוהבי אדם במסכה שלהם שמקומם לא יימצא באתר הנחמד הזה וחבל לשחת עליהם מילים.
ה"טיפול" באנשים כאלה גורם לי עונג..... ;-)
  1. אני בהחלט מכבד את עמדתך ש:
זה לא ממש משנה הסטיסטיקות וכמה ילדים נולדים אצל היהודים או הערבים או אצל החילונים או הדתיים

כל הכבוד! תקפוץ לבקר בדף % דמוגרפיה לטובתנו אחוז הלידות היהודית עולה % ;-)
אלרונד_גליל_מערבי*

עמנוא ל

_אם לא הייתי קורא את דף אלימות מילולית באתר נגד הימין
התחלתי לקרוא את הדף ההזוי הזה ווויתרתי
לא מבין למה צריך את הדברים האלו
גם הדף בנושא המטע משמשים או מה שזה לא יהיה
כשאני קורא דברים שכתובים כלשונם כמו בדפים ההם אני מוותר
כי יש כלכך הרבה דפים מעניינים באתר זה ובאתרים אחרים שלא חסר לי מה לקרוא
אני נותן לאחרים לבחוש בדברים כאלו ואני נהנה להיות בת יענה :-P

הם אפילו לא קלטו את הסרקזם שבו כתבתי את אני גזעני ....
אני בהחלט הבנתי את הסרקזם של הדף הזה
לכן גם וויתרתי על קריאה/כתיבה שם כי לא הבנתי מה רצית
אבל עכשיו אני כן מבין
אבל עדיין לא ממש מרגיש צורך להיכנס לשם (תסלח לי, לא כן? ;-) )
שרה_ק*

עמנוא ל

שליחה על ידי שרה_ק* »

אין צורך לכתוב אלי באנגלית. זה רק המחשב שלי שאין לו עברית.
Welll, as long as other people read it, not the sick ones, I made my Mitzva...
הייתי מציעה שתכתוב הכל ב דף בלוג, או שתתפוס בעלות על הדף שבמילא פתחת ותכתוב ' דף בלוג '
ולהזמין אנשים לדיון. כך שמי שירצה יקרא שם. ואם מישהו ירצה למחוק הוא ישבור בכך כללים ויהיה ה'לא בסדר'
נו, אני הולכת לכתוב את דעתי האמיתית על כל הממשלה המושחתת והמפלגת השמאל לרגל שנתיים להתנתקות. ההההה כאשר יהיה מוכן אזמיין אותך לשם :-)
בתור התחלה תהפוך את הדף שפתחת דמוגרפיה לטובתנו אחוז הלידות היהודית עולה
ל דף בלוג
בהתבסס על זה שהדף אני גזעני לא נמחק...
;-)
עמנוא_ל*

עמנוא ל

שליחה על ידי עמנוא_ל* »

1. אל תקרי התנתקות אלא גירוש
  2. קיבלתי היום קישור מזעזע המראה כמה מטומטם יכול להיות הפיקוד הצבאי ובמה באמת עסק הצבא 3 שנים לפני פרוץ מלחמת לבנון 2. כאן:
http://www.youtube.com/watch?v=[po]G4x kG82pY4[/po]
  1. כעצתך, אכן פתחתי דף בלוג שנתיים לפשע הגירוש
  2. מחריד לחשוב שחלק מהמשתתפים באתר זה ישתפו פעולה עם כל דיקטטור שירצה לגרש אותך מביתך, גם אם הוא יעשה זאת ע"י טרור, הפחדה, נגד מישאל חברי מפלגתו, נגד המצע של מפלגתו ולטובת רווחים כספיים ומניעת פתיחת תיקים ע"י מערכת המשפט השמאלנית האוחזת את כל העם הזה בגרונו.
מפחיד!!

תודה!
אמא*
הצטרפות: 02 ספטמבר 2001, 23:05

עמנוא ל

שליחה על ידי אמא* »

עמנוא ל,
זה כל כך מוזר שאתה נשאר באתר פרטי על חינוך ביתי שבו כל כך הרבה אנשים מוצאים את דבריך איומים ונוראים. למה אתה לא בוחר מקום שבו אתה רצוי? לי אישית לא אכפת אם תישאר פה או לא, זה ממש לא משנה לי. אבל כל כך הרבה אנשים לא רוצים אותך פה, ואתה מתעקש להישאר בכוח. עצה חברית, זה די פאתטי מצדך. ותאמין לי, אני מכירה פה הרבה אנשים, ואתה לא מתאר לעצמך כמה רוצים שלא תהיה פה.
אתה מעורר פה כל כך הרבה עוינות לרעיונות שלך.
אגיד לך בכנות, אני, למשל, בכלל לא שמאלנית. אבל אחרי שקראתי אותך, אמרתי לעצמי "אם יש ימנים כאלה, אז אני הופכת לשמאלנית. אם הימין מסוגל להצמיח אנשים ודעות כאלה, אז אני לא רוצה להיות ימנית יותר".
זה ממש מוזר שאתה מתעקש להישאר במקום שבו כל כך הרבה אנשים לא רוצים אותך.
הייתי חייבת להגיד את זה, למרות שברור לי שתפתח בהתקפות ונאצות. אבל זו באמת עצה שהייתי מייעצת לכל אחד, וכדאי שמישהו יגיד לך את זה.
עמנוא_ל*

עמנוא ל

שליחה על ידי עמנוא_ל* »

ל אמא :
זה פשוט לא נכון!
כמעט שום דבר ממה שכתבת איננו נכון!

לא עוינים,
אני לא ימני,
וגם את לא ימנית...

רבים מרגישים כאן כמוני.
יש כאן רק קומץ של אנשים רעים וראוי שהקומץ הזה יבין שאיננו רצוי כאן ויסתלק מכאן.
אני מביא אמת וצדק וכל מי שעויין לערכים האלה, אין מקומו כאן! חד וחלק!
אני מאמין שבמשך הזמן האנשים הרעים האלה, סותמי פיות, שונאי אמת ויהדות מצד אחד ועוטי מסכות של אוהבי אדם, טבע ובעלי חיים, מצד שני - יסתלקו מכאן באופן טבעי ....
הבה נקווה...
אלרונד_גליל_מערבי*

עמנוא ל

מחריד לחשוב שחלק מהמשתתפים באתר זה ישתפו פעולה עם כל דיקטטור שירצה לגרש אותך מביתך,
היי עמנוא ל
לא הבנתי מה הקשר לאתר ולהתנתקות/גירוש?
כתבת ש"חלק מהמשתתפים באתר זה ישתפו פעולה..." שבכלל האתר הוא אתר של חינוך ביתי ויש לו דברים נספחים,
רציתי לקבל את דעתך אבל קראתי את הדעות שלך לגבי ההתנתקות/גירוש וזה מפריע
כי אני באתר שלא קשור לנושא,
אני לא אציין את דעתי כי לא כאן המקום, (אולי אני גולש באתר אחר שמדברים על נושא זה)
לדעתי וזה רק דעתי אתה תוקף אנשים שלא קשורים בעניין
עזוב את מה שקורה בדף אלימות מילולית באתר נגד הימין
גם הם לא עושים דבר נכון ומלכלכים את המקום שהם יושבים בו על התעסקות בדברים טפלים ולא קשורים
אני כבר כתבתי לך קודם, אני לא נכנס לדפים האלו וגם לא לדף על חיים רמון
כי לא בשביל זה באתי לאתר הזה...
עמנוא_ל*

עמנוא ל

שליחה על ידי עמנוא_ל* »

ל אלרונד גליל מערבי :
כמובן שיש באתר הזה צביעות מצד השמאלנים עלובי הנפש. ברור.
קח למשל את דף מטע מישמשים של ערבים . הוא ממש-ממש מדבר על חינוך ילדים.....
אמא*

עמנוא ל

שליחה על ידי אמא* »

עמנוא ל, אני חברה בקהילה הזאת שנים רבות מאוד ומכירה עשרות אנשים פה. האתר הוא של קהילת החינוך הביתי, אל תשכח. ואני אומרת לך, ממה שאומרים עליך במפגשים ובאי-מיילים וכו' וכו', שהמון, המון, המון, המון אנשים לא רוצים אותך פה. שוב, לי ממש לא אכפת אם תהיה פה. אבל מישהו צריך להגיד לך מבפנים שאתה נמצא באתר של קהילת החינוך הביתי, וכופה על אנשים פה דפים שהם לא מעוניינים בהם. יש לך ילדים בחינוך ביתי? אתה מתכוון לחנך ילדים בחינוך ביתי? אם הייתי חברה טובה שלך, הייתי אומרת לך "הצטרף למקום שבו אתה רצוי, לא למקום שבו אתה כל כך לא רצוי". הדעות שלך והאופן שבו אתה מביע אותן ועוד במקום שבכלל לא נועד להן, מעוררות כל כך הרבה עוינות שאתה לא מתאר לעצמך. אני אומרת לך את זה מכל הלב. אתה יכול להכחיש את זה כמה שאתה רוצה.
עמנוא_ל*

עמנוא ל

שליחה על ידי עמנוא_ל* »

ל אמא :
חבל על הזמן. תזדהי בשם האמיתי שלך ואז אגיב. נראה לי שאת מנסה לעשות כאן פרובוקציה. סליחה, לא מוכן להשתתף בזה.
אלרונד_גליל_מערבי*

עמנוא ל

קח למשל את דף מטע מישמשים של ערבים . הוא ממש-ממש מדבר על חינוך ילדים.....
כבר לקחתי בחשבון את הדף הזה
וכמו שכבר כתבתי לך, אני לא מעוניין בקריאת דפים כאלו
לא מתלהב מרוח הדברים שרצים שם
למעשה בזמן האחרון אני מרגיש יש פה רוח מליטנטית חריפה
ולא רק כלפיך
קרא למשל את התקיפות כלפי בדף בעלי חיים בשבי
אני מודע לזה שיש אנשים שהם לא בדעה שלי וזה בסדר מצידי
אני לא מנסה לחנך אנשים לפי הדרך שלי
כי אין צורך בזה
מי שרוצה להיות בדרך שלי ימצא אותי
מי שלא, זה לא משנה לי בכלל כל עוד הוא לא תוקף אותי על דרך חיי כמו שאני לא תוקף אותו על דרך חייו.
אמא*

עמנוא ל

שליחה על ידי אמא* »

חבל על הזמן. תזדהי בשם האמיתי שלך ואז אגיב
עכשיו אני מבינה שאתה כנראה לא בקו השפיות וסובל מתחושת נרדפות. זה הניק שלי כבר שנים, וכל מי שמכיר אותי יודע שאני הבנאדם הכי לא פרובוקטיבי בעולם.
כל פעם שאומרים לך את האמת על איך רוב האנשים מרגישים לגבי הנוכחות שלך פה, אתה מסרב להתמודד ומעדיף להכחיש.
זה אתר של קהילה פעילה וותיקה, עם קבוצות מפגש ופעילויות משותפות. קהילה של חינוך ביתי. ואתה כופה את הנוכחות שלך במקום שבו הרוב לא רוצים אותך.
תכחיש כמה שאתה רוצה, זאת האמת. עכשיו אני גם מבינה את ההתנהגות שלך. אני ניסיתי לתת לך עצה חברית, הכי לא פרובוקטיבית, ואתה מגיב בפרנויה. מתעקש להיות במקום שבו אתה מושך כל כך הרבה שנאה אליך. איזו מן צורה לחיות. בנאדם נורמלי רוצה להיות במקום שבו אוהבים אותו, לא במקום שבו כל כך הרבה אנשים שולחים אליו עוינות.
עמנוא_ל*

עמנוא ל

שליחה על ידי עמנוא_ל* »

לאלרונד:
קראתי את דף בעלי חיים בשבי .

אני חותם לך, מראש!
שכמה מהדף ההוא שחרדים כל-כך לחתולים, בעלי חיים, וטוענים שהם בעלי מודעות ואידיאלים לא הנידו עפעף, כאשר ראו או שמעו שגוררים יהודים וילדים ממררים בבכי מבתיהם, בכוח, בפאשיזם, בניגוד לחדמוקרטיה.
יש כאן כנראה גם אנשים שטוענים שהם בעלי מודעות ואידיאלים, אוהבי פלורליזם, הומניות, אוהבי חיות, טבע וילדים ומצד שני בלי הנד עפעף, הם יתמכו ברוצחי יהודים, וישמחו על כל יהודי שייעקר מביתו.

לפני שנתיים ראינו איך אירגוני ההגנה על החיות מזדעקים על מה?!
על שהמגורשים לא לקחו את חיות הבית איתם....

אלה - הכי מסוכנים! לעצמם, למדינה ובעיקר לילדיהם. הערכים שלהם חסרי נשמה יהודית, חסרי עומק ואהבה אמיתית. נפשם מסוכסכת עם עצמה באופן עמוק!
פלוני_אלמונית*

עמנוא ל

פשוט תפסיקו להגיב לדברים שעמנוא ל כותב, והוא ייעלם מעצמו
נקניק_אדום*
הצטרפות: 24 דצמבר 2005, 21:31
דף אישי: הדף האישי של נקניק_אדום*

עמנוא ל

שליחה על ידי נקניק_אדום* »

ממה שאומרים עליך במפגשים ובאי-מיילים וכו' וכו', שהמון, המון, המון, המון אנשים לא רוצים אותך פה - והמון אחרים כן. מה זה המון בכלל?
מההודעה הראשונה של אמא: לי ממש לא אכפת אם תהיה פה.
מההודעה השניה של אמא: עכשיו אני מבינה שאתה כנראה לא בקו השפיות וסובל מתחושת נרדפות
מי נרדף כאן?

אמא - תזכרי תמיד שגם אותך יזכירו על ספת הפסיכולוג. בצדק במקרה הזה.

עמנוא ל - תשאר עמנו.אתה אחלה.
עמנוא_ל*

עמנוא ל

שליחה על ידי עמנוא_ל* »

לנקניק:
ברור. אנחנו עזי הנפש. |Y|
מירי_ר*
הצטרפות: 31 מרץ 2005, 22:03
דף אישי: הדף האישי של מירי_ר*

עמנוא ל

שליחה על ידי מירי_ר* »

הלואי והייתי יכולה להשתמש בשירותיך!
הבעיה היא שבמקום בו אני רוצה לבנות את ביתי, הבניה מתעכבת כבר שנים וכל יום צצות גזירות חדשות שמרחיקות עוד יותר את היום המיוחל. בינתיים אנחנו גרים בבית שכור ושואלים כמעט כל יום את עצמנו איפה נגור בשנה הבאה...
בכל מקרה, עכשיו עוררת בי סקרנות- מי מתעסק באזורנו בבניה ירוקה?
עמנוא_ל*

עמנוא ל

שליחה על ידי עמנוא_ל* »

ל אל דנטה :
אני ממש לא מזלזל באינטליגנציה של אף אחד. לא מבין מה אתה מציע. לא היה לי כשהגעתי לאתר הזה, ואין לי עניין כרגע, להגיב בדפים פוליטיים.

כמו שכתוב בדף האישי שלי, מה שהסב את תשומת ליבי לסגנון הבולשביקי באתר היה דף המצוקה של אלימות מילולית באתר נגד הימין . כמו שאני מבין, אתה אחד מנושאי הדגל של האלימות הזו. אני טועה?

מחיקות וסתימת פיות לא יהיו ! מדינת ישראל ו/או גופים/אתרים/מקומות בתוכה לא יהיו דמויי עיראק, איראן או הרשות הפלשתינית, לא כל עוד אני חי...

למירי:
יש כמה אנשים, למשל בקרני-שומרון. גם אני יכול לסייע.
רקפת*
הצטרפות: 06 מאי 2004, 06:18

עמנוא ל

שליחה על ידי רקפת* »

תודה, עמנוא-ל!
נפגעתי קשות באתר בעבר, כאשר אמרתי את דברי. השמאל אז תקף בעוז וימין התגונן ניסה להוכיח שהוא גם אנושי, רגיש, משכיל, קרא את אריסטו ואת ניטשה, וגם אוכל אוכל בריא. לא עזר!
כנראה, רק בתקיפות וגם בתוקפנות אפשר לזכות שישמיעו את דבריך, דברים פשוטים ואמיתיים. כך שגם לאל דנטה לא נשאר הרבה מה להגיב, ודבריו נשמעים הרבה יותר מחושבים ואינטליגנטיים.
ביליתי בזמנו הרבה שעות באתר בשביל להבין לנפש שמאלנית הרווחת בשטח, ואולי להתחיל במחקר אנטרופולגי החוקר את נפש שמאלנית המיוסרת...
אין צורך - הדברים הנאמרים בלי יראה ובלי פחד לאבד חן בעיני מישהו עושים את שלהם.
עמנוא_ל*

עמנוא ל

שליחה על ידי עמנוא_ל* »

לאל דנטה : אני רגוע. לא באתי לכאן כדי להתעסק בפוליטיקה אלא בשמירת הסביבה, אקולוגיה ואולי אכניס לכאן בעתיד גם את נושא הקיימות ותכנון בר-קיימא. זו הפוליטיקה הנבזית שלכם ( אלימות מילולית באתר נגד הימין ) ששאבה אותי אליה.

לרקפת:
אני רואה שתפסת את גישתי הבסיסית. אני יכול לחסוך לך את המחקר האנתרופולגי. אני עורך אותו כבר שנים. יש מסקנות, יש קווי פעולה לטיפול בנפש הרעועה, יש תקווה.

בכל מקרה, השמאל צריך להתנצל ולבקש סליחה וכפרה, לפני שאתייחס אל מי שהוא מהם ברצינות.
האנשים האלה סייעו בעקיפין לרצח אלפי יהודים , אם ע"י תמיכה ביצחק שהביא את הרוצחים, אם בתמיכה פוליטית, תקשורתית ומשפטית בשאר פושעי אוסלו ויורשיהם שרון ואולמרט ואם בפועל ממש , ע"י שיתוף פעולה בין במעשה ובין במחדל בנסיון להשכיח את עובדת היסוד:

ארץ ישראל שייכת ליהודים וקודשי העם היהודי נתונים עדיין תחת כיבוש

בימים אלה, אנו חייבים לזכור ולהזכיר את פשע הגירוש - פשע נוסף שכל "אוהבי" האדם, החיות והילדים האלה ביצעו כנגד ילדים, נשים וטף, ע"י תמיכה בדיקטטור השמן ובבנו הפושע, למרות שלא הצביעו עבורם. הם עמדו מנגד כאשר המימשל עקר יהודים באורח פאשיסטי. עמדו ומחאו כפיים בגלוי או בלב. העונש על כך מגיע ויגיע לכל מי שתמך בפשע הזה. הקב"ה יחזיר אותנו לשטחים מהארץ המובטחת שנרצה לברוח מהם, כולל לעזה, לא לפני שילווה זאת בדם, מלחמות, כאב ושכול חס-ושלום כעונש על שהפקרנו שטחים מהארץ המובטחת ועל שלא שיחררנו את אלה שהם עדיין כבושים. מלחמת לבנון 2 היתה רק הפתיח. כל המערכות השלטוניות יתרסקו ותתחולל כאן מהפיכה שתבוא באופן טבעי לאחר הקריסה הטוטאלית.

בסיכומו של דבר, רקפת, הגענו אני ואנשים חושבים אחרים למסקנה שהעמדות הפוליטיות השמאלניות והפעולות שהשמאל מבצע בשם השלום, אהבת האדם והטבע ואפילו בשם שמירת הסביבה - כולם נובעים ממשהו עמוק מאוד, אמנם מטושטש, אמנם תת-מודע, אמנם מודחק והוא אחד:
רצון להתחמק מהזהות היהודית

אבל אל דאגה. החתום מעלה וחבריו פועלים בימים אלה במרץ רב, להשבת זהותה היהודית של ארץ ישראל, לחיבור העם היהודי אל שורשיו ובעזרת-השם, צעד כזה ירפא גם את תשושי הנפש, לא מתוך כפייה, לא מתוך הכתבה אלא מתוך חופש אישי מלא, חיפוש דרך חדשה ובחירה בטוב...
הערסית_מהשכונה*
הצטרפות: 05 אפריל 2005, 12:16
דף אישי: הדף האישי של הערסית_מהשכונה*

עמנוא ל

שליחה על ידי הערסית_מהשכונה* »

אני מציעה לך להתרחק מהדף שלי
עמנוא_ל*

עמנוא ל

שליחה על ידי עמנוא_ל* »

לערסית.
ראיתי שמחקו את התגובה שלי על יוזמת ז'נבה. מצאה חן בעיני ההשוואה, ולא ידעתי שזו את שמחקת.
אין בעייה.
עמנוא_ל*

עמנוא ל

שליחה על ידי עמנוא_ל* »

ל אל דנטה :
יש הבדל.
את הדרך שלך אנחנו מנסים על גבינו כבר 60 שנה. את מיטב חיינו, עמלנו ודמנו שפכנו. הקטר דוהר במהירות לעבר התהום והמצב מידרדר מתהליך שלום אחד למשנהו, מצעד בונה אימון אחד למשנהו ומצעד בונה אימון לצעד הבא לחיזוק ה"גורם המתון" התורן (כרגע מדובר ב"מתון" שהוא מכחיש שואה סדרתי....).
כשיצחק רבין התחיל בתהליך המטורף הזה, זה היה לתת נשק לגורם המתון עראפת. עכשיו ה"מתון" התורן הוא אבו-מאזן...

משהו לא כל-כך בסדר אצלכם בחשיבה, בראש, למרות שכלפי חוץ אתם נראים מתפקדים רגיל...
יצחק רבין (שאושפז 3 פעמים בבית חולים לחולי-נפש - כך עפ"י ספרו של ד"ר מילשטיין- שלא הוכחש ) הוא כנראה המודל של כולכם....

זה ייפסק בתקופה הקרובה כי כמה מאיתנו תפסו את הפרינציפ ולעם כולו יקח עוד קצת. הוא יחליט שאנחנו לא רוצים למות כשאתם הנהגים של הקטר...

אתה בהחלט תזכור אותי ולטובה!
אלרונד_גליל_מערבי*

עמנוא ל

בוקר טוב עמנואל
אני אשמח לשמוע לגבי המידע שיש לך על תכנון בר קיימא (פרמקלצ'ר) אקולוגיה וכו'
לפרוייקט אישי שלי
אם אפשר אני באימייל elrondd AT gmail.com
עמנוא_ל*

עמנוא ל

שליחה על ידי עמנוא_ל* »

אחזור אליך אחלרונד. יש לי קשר עם מישהו בהרחבה שלך.
דמוגרפיה לטובתנו אחוז הלידות היהודית עולה
רועי_לבב*
הצטרפות: 03 אוקטובר 2004, 05:22
דף אישי: הדף האישי של רועי_לבב*

עמנוא ל

שליחה על ידי רועי_לבב* »

תודה, על המידע לגבי המים האפורים
מעדיפה_להשאר_בלי_שם_כרגע*
הצטרפות: 15 ספטמבר 2007, 23:59

עמנוא ל

שליחה על ידי מעדיפה_להשאר_בלי_שם_כרגע* »

_לא יחפשו תשובה, לא ימצאו אותה ובכלל יגידו בסוף שהשאלה לא קיימת.
"מעורערי נפש" אמרתי?
הגיע הזמן להפסיק ולחפש אצלם שרידים של צדק, יושר והגיון. אין. פשוט אין!_ נכון.

מזעזע אותי לראות את המחיקות האלימות פה ואת סתימת הפיות. ממש! מגעיל, ולא באופני בכלל.

האתר הוא של קהילת החינוך הביתי, אל תשכח.
אל תתיחס לאמירה זו- האתר אינו רק אתר של חינוך ביתי, אלא גם על מנשאים, אקולוגיה, התנגדות לברית מילה, התנגדות למתנחלים, בישול טבעי, אוכל אורגאני, ועוד כאלה.

מפתיע אותי , כל פעם מחדש, איך באתר הזה-
הנאור, המתקדם, הפתוח לדיעות שונות (כל עוד הן דעות זהות לשלהם), ללאומים שונים, לתרבויות שונות (כל עוד זה לא יהדות חרדית), וכולי וכולי-
יבואו אלייך היכן שלא תכתוב, וירדו עלייך חזק (כמו שקרה עם איזה דתי שפתח כאן איזה דף על לצאת עם בנות, או משהו כזה, לא התעמקתי), שאתה חשוך, בושה לאנושות, בושה ליהדות, שהחברים הערבים שלהם יותר טובים ממך, ועוד יציאות אינטילגנטיות שכאלה.
מדהים אותי גם שמוחקים את כל מה שלא מתאים לעיניהם לאתר.
בעיקר כשזה על דת.
אם מישהו היה פותח (מישהו פתח?) דף בעד ברית מילה, אולי היו בועטים בו גם כן....
מישהי פתחה דף להכיל בו את כאבה על הגירוש, ואיך ירדו עליה שם..... ממש עלבו בה.
מישהי פרסמה ב ככר השוק שהיא רוצה תרנגולות, ושהם יהיו חופשיות אצלה, כי היא בשומרון. היו חייבים, אבל ממש חייבים להוסיף איזו הערה על ה"לא חופשיים" שגרים שם (ז"א הערבים, ימח שמם, שימותו....)
אבל, מישהי פותחת כאן בלוג על האהבה שלה למישהו דרוזי, וכולם שרים לה שיר הלל, ומשבחים אותה, על פתיחותה....

תראה, אני מאוד בעד מה שאתה כותב
אבל אני חושבת, שאתה צריך להפסיק להדגיש כל הזמן את החולשה שלהם- הנפשית.
אני מסכימה איתך. הם לא רואים כשמסבירים להם - המוח שלהם מסובב שקרים.

זה כמו שתנסה לספר להורים שלי שחיילים יהודים הטביעו ספינה עם פליטים ממלחה"ע הII מול חופי ת"א, (אני לא זוכרת את הסיבה- לא היה להם כסף? היו שם רק זקנים וחולים? משהו כזה) והם יתחילו לצעוק עליי לא לחלל את קורבנות השואה.... אני חיללתי אותם?

תבין, כל המדינה העקומה והמושחתת הזאת פועלת בצורה פאשיסטית (כן, פאשיסטית!) של שטיפת מוח, סתימת פיות, צנזור האמת, והסחת דעת הקהל מדברים רציניים.

לדוגמא- כל פעם שהתחילו לדון בנושא של אולמרט, והמלחמה, מיד היו צצות כותרות מסיחות בעיתון- מה פתאום מתחילים לצאת נגד המשתמטים? לא לתת להם רשיון נהיגה? זה אפליה לא נורמאלית.....
למישהו זה מפריע? לא! הרי כולנו צריכים להיות בצבא, לעשות מה שאומרים לנו, להיות ילדים טובים, ולהכנס למטחנת השכל הפטריוטית של המדינה. אז נשלול להם זכויות כמו- אפשרויות עבודה, ורשיון נהיגה, ומה עוד המוחות החולניים שלהם ימציאו..... (מזכיר את התקופה הפרה-שיוויונית שארה"ב, שהשחורים לא יכלו ללמוד נהיגה, או באוניברסיטה, והיו מקצועות רק לשחורים, כי איך יוכלו לקבל מקצוע כמו עו"ד אם אסור אוניברסיטה.... לא מצלצל לכם מוכר??)
כי לא נוח להם, שתתעסק בדברים הלא טובים שהם עושים.
כי ל נוח להם שתשתמש בשכל שלך.
כי ברגע שתשתמש בשכל, ותתחיל לחשוב, תתעורר-
תצא מההיפנוזה, ותקלוט שעובדים עלייך! לגמרי!!!

הרי, איפה ה"מתנחלים"- מגורשים היום? איפה הם? חסרי עבודה, חסרי בית, חסרי מסגרת, גרים במלון, מגורשים מקיבוצים כי לא מתאים להם החינוך הדתי של המגורשים (לקיבוצניקים, יפי הנפש ש"עשו הכל בשבילם....")
ואיפה השלום שהבטיחו- הרי אמרו, ברגע שהערבים יקבלו את מה שהם רוצים, יהיה שלום. יהיה שקט.
אז למה שרון מיגן את חוות השיקמים (ככה קוראים למקום שלו, כן?) הרבה הרבה לפני הגירוש?
כי הוא וכל מי שאיתו- ידעו שזה מה שהולך לקרות
הם דאגו לשדרות, וכל הישובים העוטפים את רצועת עזה??
לא. הכל יהיה בסדר. הרי יהיה שלום....
ולמרות הקסאמים, ממשיכים לדבר איתם. ממשיכים לשחרר מחבלים. ממשיכים לא לעשות כלום בשביל החיילים החטופים. ממשיכים להגיד (כבר 7 שנים) שאין מה לעשות נגד הקסאמים. ממשיכים לתמוך בטרור. כן, זה מה שהממשלה המושחתת הזאת עושה. היא תומכת בטרור. נותנת לערבים (יימח שמם שימותו כבר!) הכל- נשק, תקציבים, מים, חשמל, אוכל, להמשיך? כי מגיע להם, הם מסכנים.
ומליון ילדים רעבים לא מסכנים. לא מגיע להם, הם בסה"כ יהודים. זה בסדר.

אם תכתוב ככה- ישירות, עובדות חותכות, ומענה על שאלות שהתקשורת (תשקורת) מתחמקת ממנה או עונה בסילוף עובדות, בהתאם להוראות מגבוה, תוכל להיות יותר ברור ויותר פראקטי.
אם פחות להתייחס אליהם- השמאלנים, יפי הנפש- שחשוב להם נורא נורא נורא "מהערבים המסכנים, ואסור לגרש אותם, כי איפה הם יגורו, אבל את המתנחלים, אוייבי המדינה צריך לרמוס ולגרש, ולהשפיל, ולדחוק החוצה, כי הם והדוסים המסריחים רק הורסים לנו את המדינה" ותקפיד להתייחס לנקודות אותם הם רואים כנקודות חשובות ומרכזיות, ולהפריך אותן אחת אחת, תוכל להיות ברור גם לאנשים שהם בעצם (כן, אני מסכימה.) חלשי אופי, שאינם יודעים לחשוב לעצמם, ורק אוהבים לקרוא את מה שמלעיטה אותם התקשורת- ידע לעוס, ומצונזר היטב.

באופן כללי, מסכימה עם דעותיך, (אולי קצת יותר קיצונית...?) אך לא עם כל דרכי ההתבטאות שלך... (נקודה למחשבה?)
רק שלא ימחקו אותי. ואם כן, מקווה שתדע לשחזר.

עמנוא ל

הלכתי לטפל בכמה עניינים...
התחוור לי מה מציק לי (ואולי גם לאחרים, ולכן המחיקות? או הכעס?) בצורת הכתיבה שלך-
מצטייר לי בדמיוני בחור שעומד וצועק.
אתה פשוט נראה מאופן הכתיבה שלך צועק- על כל השמאלנים- שהם חולי נפש, שהם לא בסדר בחשיבה, שרבין חולה נפש, שהם ככה, והם ככה, ועומד במרכז העיר, ברחוב ראשי, וצועק על כולם.
דברים, שבבסיסם נכונים, ומבוססים על אמת.
אך לא באופן המתקבל.
אולי בתגובות האחרונות שלך התמתנת... (לא הצלחתי לקרוא עד הסוף, יש קטעים שאני לא מבינה כל כך מה אתה רוצה לאמר ....)
ואולי לא...
בכל מקרה- נראה לי
שאם בתוכך תפסיק לצעוק עליהם שהם לא בסדר והם לא רואים והם לא חושבים והם לא מבינים,
ותתחיל לרחם עליהם, כמה הם עטופים בתוך שקרים, ומראות הטעיה והסחת דעת,
תסביר להם דבר דבר, לאט לאט, בכתיבה רגועה וברורה ועניינית
תוכן הדברים יהיה יותר בולט מאופי הכתיבה.
ואז גם אופי הכתיבה, יהיה יותר מתקבל ומובן.
(בחיי, יש כמה מקומות שממש לא הבנתי מה אתה רוצה.... וקראתי כמה פעמים. או שפשוט דילגתי.)
מקווה שלא הכעסתי, מקווה שלא ימחקו אותי, בכל מקרה שמרתי לי עותקים לגיבוי. (מסוכן כאן, לא כן?)
אוי_ואבוי*
הצטרפות: 16 ספטמבר 2007, 01:42

עמנוא ל

שליחה על ידי אוי_ואבוי* »

מעדיפה,
כמה שאתם מסכנים.
את ממש מתחננת שימחקו אותך (את יכולה גם למחוק את עצמך - זה חוקי).
אז תוכלי שוב להאשים את הלא שפויים.
קורטוב של התחסדות ואמונה עיוורת, והנה לך הקורבן האופטימאלי.
זה לא אתם מהימין - אתם צדיקים, תמימים, קורבנות שמובלים באף להישחט על מזבחות האמונה ששוב פעם נדפקתם, זה השמאל, זה המדינה, זה העולם כולו שלא מבין את צדקתכם ואת צדיקותכם טוהר ללבכם ובעיקר טוהר מידותכם.

מסוכן כאן מאוד.
כדאי להתרחק, אתם עוד יכולים להידבק בחלושי האופי, כבר נדבקתם, מיעוט מקופח שכל העולם נגדו.
וואלה, מסוכן.
ברררררררררררררר..........................
עמנוא_ל*

עמנוא ל

שליחה על ידי עמנוא_ל* »

למעדיפה:
  1. אני רוצה לתקן לך את התמונה. אני רוצה להסביר ומציע שתירגעי, הורידי הילוך ואנא התרווחי בכסא שמול המחשב.
ובכן, אני לא עומד וצועק, אלא יושב וצוחק. :-)
אף אחד לא "ירד עלי חזק", לא בעבר ולא בעתיד. את זה מסוגלים (אולי) לעשות מי שאני מכי ומוקיר את דעתם, אבל חלושי הנפש?! שאני אתרגש ממה שהם אומרים?
כמה אנשי שמאל קיצוני פותחים את פיהם, אז הריח הרע אמור להזיז לי משהו??

דווקא להיפך! תתפלאי, אבל היו לי כאן רק רגעים של נחת...

תשאלי, למה?

כי הם, השמאלנים הקיצונים, אותם אלה שאמרו, גינו, מחקו וכו' וכו' לא שמו לב שהם בעצם מאשרים מה שכתבתי עליהם.

החושך, השנאה, השתקת הדיעות, המחיקות האלימות, ההכחשה העצמית, ההדחקה, המצוקה הנפשית מפני האמת - כולם היו שם, אצלם.

זה מה שגילינו באתר הזה!

ברגע מסויים היה לי חשש שחלק מהם תפסו את עצמם וניסו לתקן את מה שגילינו, אבל זה לא היה רציני וזה לא היה "על באמת". חלקם (לא כולם) כתבו לי "תודה", "אוהבים אותך" והיו "מלאי" אהבה. אבל אף אחד, גם לא הם עצמם, התכוון לכך ברצינות.
חששי נעלם. הם עדיין נשארו עם האנרגיות השליליות....
חלק מהם השקיע את כל האנרגיות שלו במחיקה וטשטוש הודעות וצבר אנרגיות שליליות עוד ועוד.
הרעל הנפשי, השנאה למי שאינו בדיעותיהם, האיבה ליהודים, ליהדות, לצד הפוליטי שאינו שלהם וכו' נמצאים כעת אצלם והם יצטרכו לחיות עם זה. רעל השנאה יחלחל אצלם פנימה, יתפשט וילך, יחדור לרקמות חיוניות ומי יודע לאן זה יגיע...

בקיצור, הזמן פועל לטובתנו.

לכן, ממש אין טעם "למתן", להסביר כך או להסביר אחרת. הם חיים בבועה נפשית. אני גם לא חושש לפרוס כאן את כל המידע משום שגם את זה הם לא מסוגלים לקלוט...
  1. בעניין האש שנפתחה על פליטי השואה בחוף ת"א:
מדובר ביצחק רבין חולה הנפש (כך נכתב בספרו של ד"ר מילשטיין "תיק רבין" ועד היום לא הוכחש ע"י אף אחד, כולל לא ע"י בתו, שביקשה עותק מהספר)
יצחק רבין היה קצין צבאי כושל שנכשל בכמה קרבות על הדרך לירושלים ונזרק ע"י בן-גוריון לתפקיד שולי. הוא בא באותו זמן לבקר את אשתו במטה הפלמ"ח בחוף ת"א. כשהגיעה אוניית האצ"ל "אלטלנה" עם פליטי שואה ונשק חיוני, הוא התנדב להיות המפקד של התותח שירה על האוניה, על הפליטים ועל הניצולים ששחו במים. 16 יהודים מהאצ"ל הרג הפלמ"ח ברצח הפוליטי הזה!
רבין נשמע מתפאר, שנים רבות אחר-כך, במסיבת חג העצמאות בשגרירות בוושינגטון, כך: "דפקנו אותם על האוניה, דפקנו אותם שוחים במים". בקיצור, זבל של ראש ממשלה!
  1. בעניין ניהול המדינה:
ובכן, כל מדינת ישראל נשלטת ע"י מאפייה של כ-4000 איש בערך, כולם מושחתים, כולם שמאל קיצוני, והיא-היא המנהלת את המדינה מאחורי הקלעים. בית המשפט העליון נמצא בראש הפירמידה ולכן בעלה של הנשיאה בייניש, לא נשפט עד היום על העלמת עשרות מיליונים שהיו צריכים להגיע אל רשויות המדינה כמיסים מטעם התזמורת עליה הוא היה מופקד.
אנשי המאפייה השמאלנית השתלטו על כל מוקדי הכוח, הכסף, המידע, הכלכלה והתקשורת ומשם הם מכוונים את הצבא והמשטרה למטרותיהם הפוליטיות. למעשה, רוב הצבא מורכב מאנשי ימין שהשמאל מממנה את מפקדיהם ומכוון אותם נגד הימין והיהודים. המאפייה ממנה את מקורביה לפרקליטות, ממנה שופטים, ממנה קציני משטרה וצבא, דואגת למקם את אנשיה באקדמיה, מצ'פרת את תומכיה בתרבות ובאמנות וכולם עושים יד אחת לצורך דבר אחד:
לשלוט ולדאוג שהשמאל הקיצוני ימשיך לשלוט בישראל מאחורי הקלעים עד אין סוף!

לכן, כשכמה חיילים יקרים סירבו לאחרונה לגרש יהודים מחברון, הם נתפסו לפאניקה. עד עכשיו הם הצליחו לשכנע את כולנו שהגיוס לצה"ל נעשה "למען המדינה" מתוקף "הדמוקרטיה" ו"אחדות העם", אבל מאז הגירוש נחשפה העובדה המפחידה:

צה"ל הוא צבא פוליטי המורכב מטובי הצעירים של הימין והיהודים, אבל נשלט למעשה מאחורי הקלעים בידי השמאל.

הסרבנים לא מטרידים אותם באמת.
אביב גפן שלא שירת בצה"ל הוא סגן אלוהים אצל השמאלנים הקיצונים האלה. גם דליה איציק המשתמטת ושמעון פרס שמעולם לא עשה יום אחד בצבא כשכל חבריו נהרגו בשדות הקרב. לא! גם אולמרט ששני בניו המשתמטים "משרתים" בלונדון. גם אותו לא מדאיגה הסרבנות. זאת לא הסרבנות שמטרידה אותם.
מה שמטריד אותם הוא שהחיילים השפויים, רובם מסורתיים, יהודים, ימנים עלולים להעתיק את הרעיון ולסרב לבצע את המשימות שהשמאל מטיל עליהם נגד הימין! זה מה שמפחיד אותם!

צה"ל הוא צבא פוליטי בשירות השמאל!
  1. לסיכום, תודה שוב על תגובתך והאיכפתיות שלך.
לסיום, בגלל שהמאפייה שלהם מנהלת מאחורי הקלעים את כל המדינה, לא נשאר עוד הרבה עד לקריסה הטוטאלית.

ואז, על אפם וחמתם, המדינה היהודית קום תקום ובראשה הנהגה יהודית!
תושביה של המדינה היהודית יחזרו אל הייעוד היהודי, אל המורשת היהודית ואל עתיד טוב יותר. הם, חלושי הנפש, יעמדו עם כל הרעל שבתוכם, יעמדו ויראו בעיניים כלות, כיצד הטוב, הצודק, היהודי - תופסים את מקומם הראוי מחדש. אני באמת מרחם עליהם.

שנה טובה לך ולמשפחתך ולכל בית ישראל!

נ.ב. איזה קטעים לא הבנת?! ממש הפתעת אותי. תביאי לכאן ואסביר, אם צריך.

עמנוא ל

את ממש מתחננת שימחקו אותך
סליחה, תגידי לי, אוי ואבוי, אני נכנסת לדף על תינוקות שלא נימולו, ומוחקת דעות שהן בעצם חילול ה', לדעתי? רק בגלל שהן דעות שונות?
איפה בדיוק כתוב שרק הדעות שמקובלות עליכם הן הדעות שאפשר לבטא כאן? אני שואלת באמת- האם יש כאן איזה תקנון, (כמו זה האוסר על פרסומים למיניהם), שאוסר על כניסה של אנשים שהם לא-
אוהבי ערבים,
מאמינים שמדינת ישראל היא דבר טוב,
חושבים שהממשלה תמיד צודקת,
מתנגדים לברית,
לא מאמינים באלוקים,
חושבים שהתורה נכתבה בידי אדם בשר ודם,
מחנכים את ילדיהם רק בבית, בחינוך ללא כפיה וללא גבולות, ללא חיתולים, או לפחות עם רב-פעמיים,
מכבסים ומנקים הכל עם חומרים אקולוגיים,
גרים באוהל,
מבשלים בתנור שמש,
ואם יש עוד בתקנון, אנא עדכני אותי.....?

ולמה בדיוק את חושבת, שאם אני לא בדעתך, אז אני מסכנה?
אולי את הקורבן? אולי את מסכנה, ואומללה אבל לא רואה את זה, כי את חושבת שאת נאורה ופתוחה, וליבראלית וחופשיה, ואוהבת כל אדם...?
והאם את באמת אוהבת כל אדם? מה איתי ועם עמנוא ל ושכמותנו? למה אותנו את לא אוהבת...?

תחשבי על זה, תנסי לענות לעצמך....
ואם יש לך תשובה לעניין, מעניין אותי לקרוא אותה.
אבל אם לא, אז כמו שאני לא נכנסת למדור דת ופוליטיקה, כי אני לא רוצה לקלקל לעצמי את הקשרים עם אנשים (מבחינתי- אני לא רוצה לקרוא את דעותיהם- מלבד הנושאים שמעניינים אותי....), אל תכנסי לדף שעמנוא ל כותב.....
אלא אם כן, את באמת באמת באמת נאורה, פתוחה, ליבראלית, ואוהבת כל אדם ללא פשרות, גם אם זה יהודי (כמוך?) שלא מחזיק בדעותייך.

עמנוא ל, אם השתלטתי לך, אתה מוזמן למחוק..... (שמרתי עותק, אם זה אתה שמוחק, תיידע אותי, שלא אחזיר את הכתוב....)
פשוט_אלון*

עמנוא ל

מעדיפה להשאר בלי שם כרגע אני מאוד מסכים איתך,
וגם עם עמנוא ל (עד רמה מסוימת). אשמח לשמוע אותך עוד באתר.
אחת*
הצטרפות: 15 יולי 2001, 00:00

עמנוא ל

שליחה על ידי אחת* »

למה? למה להעיר את המתים?
אוי_ואבוי*
הצטרפות: 16 ספטמבר 2007, 01:42

עמנוא ל

שליחה על ידי אוי_ואבוי* »

אז כמו שאני לא נכנסת למדור דת ופוליטיקה,
זה מה שאני לא מבינה, מה בכלל את ועמנואל עושים כאן, ולמה לכל השדים והרוחות אתם מתעקשים להכנס לאתר של חלושי נפש ולמצוא את ההצדקות לכך שרוצים רק לפגוע בכם.
את מבינה, כל ההתייפיפות שלך שמאחוריה יש מילים יפות כאילו, לא תופשת כאשר את שוב ושוב, כמו ידידך, נכנסת למקום של שמאלנים חלושי נפש, מתקיפה ומסבירה להם כמה הם טועים, מתריסה כנגדם שבטח תיכף ימחקו אותך, ובסוף עוד שולחת אותי לא להכנס לכאן כי הנושא לא מעניין אותי.
לי אין בעיה איתך ועם עמנואל ועם כל הדעות שבעולם.
מצידי תקראי לי חלושת נפש או תשימי עלי את כל העוול שיש בעולם ואפילו שתחשבי שאני חלק מהקונספירציה של השמאל ששולט בארץ כל כך הרבה שנים וגם תחת ממשלות ימניות, לי לא אכפת בכלל.
אבל מה אתם עושים כאן בכלל עם השטויות שלכם ועם הבאת העובדות שמתאימות לכם.

זה נראה כאילו אתם באים לבדוק את האתר או לנצל את הסובלנות שיש באתר הזה כלפי כל דעה.

ואז, כשאתם כבר עוברים על חוקי האתר - לא את, רק עמנואל וגם עוד אחד או שניים, והעניין מטופל גם הוא, בסובלנות מפליגה (אם הדבר היה תלוי בך או בעמנואל מהצד השני כבר מזמן היה השגץ מסולק, מנוטרל ונחסם), אז מיד האתר הופך להיות פשיסטי וגו'..
אז מה בדיוק את עושה כאן?
באה להכפיש?
באה ללמדנו את תפישתכם הנכונה והמדויקת, שבתחילה תשתלט על הארץ ותראה לערבים מה זה יהודים, ומה זו יהדות נוקמת ונוטרת וכל השטויות שעמנואל כותב כאן?
מה עושה נערה תמה, צדיקה וחסודה כמוך בקן הצרעות השמאלי הזה.
זה מה שאני לא מבינה.

אבל תמשיכו לייב, להיות צודקים, עמנואל ימשיך להשתעשע, ואולי יום אחד תבינו שאתם פשוט לא במקומכם.

אחת,
למה? למה להעיר את המתים?
למה מי מת?
אחת*
הצטרפות: 15 יולי 2001, 00:00

עמנוא ל

שליחה על ידי אחת* »

למה מי מת?
אף אחד, את לא מכירה את הביטוי הזה? :-)
עמנוא_ל*

עמנוא ל

שליחה על ידי עמנוא_ל* »

למעדיפה:
תכתבי חופשי. אני באופן עקרוני לא מוחק דברים. מה גם שזה מוצא חן בעיני.

באופן כללי, למחוק זה בעיני כאילו לסתום את האוזניים כשמישהו מדבר. פשוט מגוחך!
אני גם יודע לשמור מה שצריך ואיך שצריך. תודה.

אל דאגה! הפאשיזם וסתימת הפיות לא ינצחו אותי.

עוד דבר:
לא, תודה!
כבר כתבתי בהזדמנויות שונות, שחלומות הזוועה שלי מכילים פחות או יותר, קטעים שבהם מישהו / מישהי ממעורערי הנפש האלה מתחיל לאהוב אותי.
אני ממש מבקש: לא!
תאהבו ערבים, תלטפו פלשתינאים, תאהבו את שמעון פרס או יוסי ביילין, אבל בבקשה לא אותי! תודה.

ולסיום, למה לא לכתוב בשם הידוע שלך, ממי יש פה לפחד, לעזאזל?!!
עמנוא_ל*

עמנוא ל

שליחה על ידי עמנוא_ל* »

רגע, רגע, אני רואה טוב את הציטוט הזה?

נכנסת למקום של שמאלנים חלושי נפש

...*
הצטרפות: 11 מרץ 2005, 01:11
דף אישי: הדף האישי של ...*

עמנוא ל

שליחה על ידי ...* »

הערבים (יימח שמם, שימותו, אמן!)

עמנואל,
מכיוון שזה דף הבית שלך, ולמרות שאתה חולק השקפה פוליטית דומה לזו של כותבת הציטוט הנ"ל, אני מציעה לך באופן אישי למחוק את המשפט הנ"ל (שהופיע כמה פעמים בטקסט).
המחיקה היא כי יש הפרה של כללי האתר (דרך ארץ ללא קללות ניאפוים וגידופים, ובטח ללא איחולי מוות) ואני לא אתפלא אם יש כאן גם עבירה על החוק (הסתה למשל). אז כדי שגם דף הבית שלך לא יהפוך למועמד מזהיר ל-אזור מקלט, אני מציעה לך לשמור על כללי המקום.

השארתי זאת בידיך במקום למחוק בעצמי, כדי שתוכל לקחת אתה אחריות על הנעשה בדף הבית שלך, בלי קשר לדעותיך.

עמנוא ל

_רגע, רגע, אני רואה טוב את הציטוט הזה?
נכנסת למקום של שמאלנים חלושי נפש_

בסוף הם עוד יבינו למה אתה מכוון....
תזהר! ;-)

עמנוא ל