צעצועים מוצלחים

מ_י*
הצטרפות: 04 יולי 2002, 00:28
דף אישי: הדף האישי של מ_י*

צעצועים מוצלחים

שליחה על ידי מ_י* »

תמיד חשבתי שפליי מוביל זה לא לענין, גם כל כך יקר וגם כל כך ספציפי, ממש "מאכיל בכפית".
ועכשיו יש פה פליימוביל, והקטנים, 3.5 ו- 7.5 משחקים בזה שעות על גבי שעות. מסתבר שזה משחק מוצלח מאד.
אז אצלנו, מה שעובד:
פליימוביל
פליידו בכמויות
חרבות מהכל בדולר, קשתות וחיצים (לבן 3.5)
פנקסים ומדבקות (לבת 7.5, אוהבת את זה מגיל שנתיים בערך)

מה הצעצועים הכי מוצלחים אצלכם?
עינ_התכלת*
הצטרפות: 14 מרץ 2007, 22:05
דף אישי: הדף האישי של עינ_התכלת*

צעצועים מוצלחים

שליחה על ידי עינ_התכלת* »

גם אנחנו גילינו את פלימוביל. מעסיק ומרגש ומאפשר להמציא עלילות (טוב אולי עלילות זה קצת מוגזם, אבל אבא הוא הטייס, ויש ילד אחד שכל הזמן הולך לשרותים)

בזמן האחרון (אוטוטו בן שלוש) כל מה שקשור למשחקי דימיון - בובות של משפחה,אבא אמא וילדים

הרכבת של איקאה- כבר שנה וחצי שזה להיט. קל להרכיב את הפסים ולהסיע את הרכבת (הקרונות מחוברים זה לזה במגנט)

בית בובות של פישר פרייס

קופה רושמת

קצף גילוח

כנפיים של פרפר מתחפושת של פורים

בלונים מלאים מיים

מחדד ועפרונות,

מהדק סיכות
טרה_רוסה*
הצטרפות: 08 ינואר 2004, 15:33
דף אישי: הדף האישי של טרה_רוסה*

צעצועים מוצלחים

שליחה על ידי טרה_רוסה* »

לא יאומן! בדיוק היום חשבתי שצריך לפתוח דף כזה!
בעיקר בגלל שהגעתי למסקנה שחוץ מכמה דברים בודדים, הילדים בכלל לא משחקים בצעצועים. אז האם ילדים צריכים צעצועים? ממה שאני רואה, הם היו בקלות מסתדרים בלי. ולכן בימים האחרונים אני מתעסקת בשאלה הזאת. האם להעיף מהבית את כל הצעצועים שמשמשים בעיקר לעשות לי בלגן בבית? הרי ממילא הן משחקות כמעט רק בדברים שהם לא צעצועים. התחלתי לנסות למפות אילו צעצועים כן משמשים אותן. השאלה היא האם יש טעם לפרט, כי אולי ממילא ההעדפה שונה מילד לילד?
בכל אופן, לגבי פליי מוביל, שמעתי כבר מכמה וכמה חברים שהילדים שלהם משחקים בזה שעות על גבי שעות! אני לא יכולה אפילו לדמיין להכניס הביתה משהו עם כל כך הרבה חלקים קטנים, אז אולי זה מתאים רק לאמהות עם המון סבלנות או לילדים שיודעים לסדר ולשמור על הצעצועים.

אצלינו מה שהולך זה (בת 4 ובת 2):
לגו דופלו (הלגו המזויף לא כל כך תפס). הבנות שלי לא כל כך, אבל כל ילד שנכנס אלינו הביתה מתמגנט לדבר הזה. בעיקר לחלקים של המכוניות/אנשים/מסוק. אם הייתי צריכה להמליץ מה לקנות, הייתי ממליצה לקנות רק את החלקים האלה, ולוותר על החלקים הבסיסיים.
תחפושות - כל הזמן. כולל הרבה מטפחות שמשמשות למנשאים לבובות, שמיכות לבובות ועוד.
בובות - מעט. אפשר להסתפק בדובי אחד ושתי בובות אנתרופוסופיות. (אצלינו ברבי הייתה להיט כמשחק אמבטיה, במיוחד כי אני מרשה להתעלל בה - לגזור את השיער, לקשקש עליה וכו, אבל בסוף זרקתי אותה).
עגלה לבובה למרות שקניתי אחת יפיפיה מעץ, לצערי אני נאלצת להודות שהקלה מהאלומניום ב-30 שקל, יותר שימושית להן.
בבושקה כשאין הרבה משחקים אחרים, נגיד אצל סבא וסבתא, זה יכול להיות משחק לשעות. כשבין מליון משחקים, סתם מעצבן לאסוף כל פעם, וזה גם שביר כשדורכים על זה.
פסנתר מנגן מין משחק חשמלי הכי מפגר שיש, לוחצים על כפתור ויש מוסיקה והבובות מסתובבות. לא יאומן כמה הן והחברים שלהן משחקים בזה. אבל אין ספק שזה מיותר.
רצועה לכלב יש פה בבית רצועה לכלב. אני חושבת שזה אחד הצעצועים שהן הכי משתמשות בו. הן ממש שולפות אותו מתוך כל הבלגן. כל פעם משמש למשהו אחר. אתמול הפתח שמשמש להחזיק את הרצועה הושחל על הראש של הדובי, והוא הפך לכלב.
משאבה לבריכה יש לנו משאבה לבריכת לידה, מין פומפה כזאת (כמו הדבר שהשועל משתמש בו כדי לפוצץ את הפצצה של אקמה ולהרוג את הציפור בסרט המצויר). תשמעו, זה להיט כאן כבר הרבה זמן. בדיוק אתמול שמתי את זה ליד הדלת לזרוק (זה כבר לא עובד, ואי אפשר לסדר את זה כי יש לזה מבנה משונה), הן ישר מצאו את זה והמציאו משחק חדש - להעיף את הנמלים (עד שאבא שלהן אמר להן שזה לא יפה להציק לנמלים...)
אופניים
אוהל
מסננת - חיוני במשחקי בחוץ.
פאזלים
טושים
ירקות עץ באמצע סקוץ, ואפשר "לחתוך* עם סכין עץ. אוהבים, אבל למה לא ירקות וסכינים אמיתיים?
פלונית_בנתיים*
הצטרפות: 26 מאי 2008, 20:50

צעצועים מוצלחים

שליחה על ידי פלונית_בנתיים* »

אצלינו ה"שוס" זה קופסה של קפלה,שנים שממוקמת על השטיח בסלון עוברת מילד לילד,
אני לפעמים מנסה להחזיר לחדר במבלך ניקיון ובאותו יום היא שבה לשטיח.

גם אצלינו הפליי מוביל מעסיקים שעות את הילדים,מסתבר שכשקונים כל פעם פריט שנוסף לאוסף זה לא נורא-בערך 20 ש"ח לפריט (אביר+חרבות וערכות לחימה מרשימות)

ומידי פעם גם קופסת הלגו מככבת לכמה שבועות.
טרה_רוסה*

צעצועים מוצלחים

שליחה על ידי טרה_רוסה* »

קופסה של קפלה
מה זה?

אה, גם ראיתי משחק מוצלח של חלקים שבונים איתם חרקים. הילדים שיחקו בזה הרבה.
וכמובן, לוח מגנטי מחיק.
קר_שינדו*
הצטרפות: 01 אפריל 2006, 03:41
דף אישי: הדף האישי של קר_שינדו*

צעצועים מוצלחים

שליחה על ידי קר_שינדו* »

_קופסה של קפלה
מה זה?_ detail]Kapla id[/po]=283418
אורי_יורמן*
הצטרפות: 13 אפריל 2007, 00:16
דף אישי: הדף האישי של אורי_יורמן*

צעצועים מוצלחים

שליחה על ידי אורי_יורמן* »

ממליץ בחום על ציוד ג'אגלינג מכל הסוגים, בעיקר לילדים החל מגיל 9
ילדת_טבע*
הצטרפות: 12 ספטמבר 2005, 13:35
דף אישי: הדף האישי של ילדת_טבע*

צעצועים מוצלחים

שליחה על ידי ילדת_טבע* »

בית בובות ישן ומרופט של פישר פרייס שמצאנו בזבל, אליו היא הוסיפה מיטה משפחתית מלגו (נאסף מבזאר בית חב"ד והרחוב) ועכברי צעצוע של חתולים (עליהם היא רבה עם החתולים כל הזמן, גם סוג של עיסוק).
לוח ציור ממוגנט שכזה מהכל בשני שקלים ומחצה.
צבעי ידיים.
חיות, כמה שיותר יותר טוב. העיקר שאפשר לעשות משפחות.
כלי עבודה על אמת (גם מהכל בשני שקלים ומחצה, היא מחכה ליומולדת כדי לקבל ארגז כלים מלא).
ספרים, ספרים, ספרים.
מיץ_פטל*
הצטרפות: 27 אוקטובר 2001, 22:40
דף אישי: הדף האישי של מיץ_פטל*

צעצועים מוצלחים

שליחה על ידי מיץ_פטל* »

אצלנו הלגו הוא הכוכב של בן ה8 שלנו יחד עם המחשב ומישחקיו.
לפעמים הוא שולף את ה "לינקולן לוגים" עם כל החווה ומרכיב עולם שלם.
קפלה, טאקי, חבלים וסולמות וחת- חתול הם משחקים אהובים על שניהם.

בת השש וחצי אוהבת את פינת הבובות שהרכבתי לה (מדפי קש עם כלי מטבח קטנים מעץ וחרסינה ,אוסף של בובות שונות, בדים ממחטות, סלסילות מלאות צדפים, בלוטים, אבני זכוכית,אבנים בגדלים שונים)
דפי ציור וחומרי יצירה
וגם אצלנו
ספרים, ספרים, ספרים בלי סוף ובכל זמן אפשרי.
פלונית_בנתיים*
הצטרפות: 26 מאי 2008, 20:50

צעצועים מוצלחים

שליחה על ידי פלונית_בנתיים* »

קרשינדו,תודה על הקישור לקפלה,רק רוצה להרגיע המחיר הוא למשחק המקורי,יש לו חיקויים שלא פוגמים באיכות המשחק בעלות של כ-40 ש"ח לחבילה.
סאלוש*
הצטרפות: 27 אוקטובר 2004, 12:14

צעצועים מוצלחים

שליחה על ידי סאלוש* »

איזה דף נחמד...

אנסה להוסיף למה שכבר כתבתם (גם אצלנו משאבה זה שוס...)

אצלנו הולך חזק (בת 5.5 ובן 2.5):

אוספים של כל מיני דברים: מטבעות, כפתורים, סביבונים, מגנטים, סיכות ראש, כל מיני פירות עגולים שאוספים בחוץ. לא יודעת מה הם מוצאים בזה, אבל הם משחקים בזה המון. יש להם קופסאות עם כל מיני אוצרות (הכל ממוין, קופסא למטבעות, קופסה לסיכות וכו').

מדבקות עגולות צבעוניות - יחד עם טושים וניירות

לוטו עם תמונות של חיות (לקטן)

potato man שניהם אוהבים מאוד

מכונית טויסט קאר מעולה ושווה את הכסף, נוסעת ממש מהר ומתאימה לטווח גילאים ענק - מהתינוקות ועד לא יודעת איזה גיל - בת החמש וחצי עוד עמוק בעניין (ואפשר לרכוב שניים יחד, אפילו מבוגר וילד)

לגדולה יש משחק עם בובות קרטון שאפשר להצמיד להן בגדים (מדבקות רב פעמיות) ולהחליף בגדים כל הזמן. בחיים לא היתי קונה משחק כזה שהוא כאילו "סגור", בלי אפשרויות, לא הכי יצירתי, אבל זה להיט ענק אצלנו וכל חברה שמגיעה מיד הן שתיהן שוקעות בזה לאיזה שעתיים

אבל בשביל הבת שלי להתלבש כל היום ולהחליף בגדים זה המשחק העיקרי (כמה מביך...)
ילדת_טבע*

צעצועים מוצלחים

שליחה על ידי ילדת_טבע* »

אבל בשביל הבת שלי להתלבש כל היום ולהחליף בגדים זה המשחק העיקרי (כמה מביך...)
עזבי אותך. בגיל חמש קנו לי את סט האיפור הראשון. לא הייתי מוכנה ללכת לגן בלי שמלה+תסרוקת מיוחדת. ותראי אותי היום (קרחת שלא יודעת להתאפר בכלל). לא הייתי מעסיקה את עצמי בלהיות מובכת מכך.
סאלוש*

צעצועים מוצלחים

שליחה על ידי סאלוש* »

זה בסדר (-: לא הכי מביך. היא יפהפיה ואין מה לעשות, השדר מגיע אליה מכל הכוונים. אני לא יכולה לעצור את זה. משתדלת לא לעודד אבל גם לא לקלקל לה את ההנאה. זה גם מפחיד אותי כי אני רואה אנשים נמשכים אליה כמו אל מגנט (אפרופו דפים אחרים...)

וכמובן שיש לה כמות איפור מרשימה (בערך פי 10 ממה שיש לי...)
במבי_ק*
הצטרפות: 02 אפריל 2005, 11:04
דף אישי: הדף האישי של במבי_ק*

צעצועים מוצלחים

שליחה על ידי במבי_ק* »

דף מעולה (טרה, בדיוק דיברנו על זה!). בת עוד מעט 6 ובן 4.

אצלנו - פיימוביל כמעט אף פעם לא משמש כמה שהוא אמור להיות. כמעט תמיד האנשים הקטנים הם חלק מעוד הרבה דברים שעוברים ממקום למקום, במשחקים שאני קוראת להם משחקי שינוע (= נוסעים לגרמניה, משחקים במשפחה, בונים בית - ואז המון דברים זזים לאיזשהו מקום כחלק מהסט של המשחק, אבל לרוב לא משמשים במובן המקורי שלהם). אני השארתי להם עשר דמויות פליימוביל בחוץ בסלסלה קטנה, ואת השאר שמתי בקופסא. בינתיים הם החזירו (למקום!, כלומר לקופסא) את העשרה, אז אני רוצה להפריד שוב דמויות אחדות ולהעלות את הקופסא עם כל השאר למקום לא נגיש. הם לא צריכים את כל החלקים, כי הם לא משחקים בפליימוביל כמו שהתכוונו בפליימוביל שהם ישחקו. גם אני מכירה כמה ילדים שיכולים לשחק בפליימוביל שעות.

תחפושות - הכי הרבה. אנחנו רוצים להעשיר את המגוון וגם לסדר קופסא או סלסלה יותר מוצלחת וגדולה.

גם אני שמתי לב שהם משחקים ממש מעט במשחקים ועשינו לא מזמן סינון רציני מאוד. גם ככה החדר לא היה מאוד עמוס, אבל נפטרנו מחצי מהדברים - העומס מונע מהם הרבה פעמים לשחק בדברים. השפע הוא אוייב (כמו שאומרת סופר-נני :-P). השארנו תיקים (מאוד אוהבים לשים בהם דברים במסגרת משחקי שינוע), כלי מטבח (אוהבים לבשל), תחפושות, כלי נגינה וכמה בובות (פריט פופולרי כי אמא בהריון, וגם הם עסוקים בעניינים האלה). השארנו גם כמה משחקי קופסא,שלימדנו אותם לאסוף אחרי השימוש. השארנו רק את אלה שמתאימים לגילם ושהם משחקים בהם. כמה קופסאות בודדות (גם לפני כן לא היו הרבה, אבל היו כמה מיותרות).

מתודת המיון היתה כזאת - חלק לפח (חלקים שבורים וכו'), חלק למסירה, חלק העלנו למדף אולי יעניין אותם מתישהו שוב (חיות מפלסטיק, קוביות עץ), חלק כמתנות קטנות לילדים של חברים שלפעמים רוצים לצאת עם משהו ביד. ושמרנו דברים אחדים לתינוקת שבבטן.

אנחנו עובדים עכשיו על פינת יצירה משודרגת לילדים, כי הם אוהבים לצייר ולהדביק וליצור וכרגע זה לא נגיש להם בצורה מוצלחת מספיק.

הכי חשוב - אני החלטתי ש אין כניסה לפלסטלינה ולחרוזים ולדברים קטנים. אלה דברים שמתגלגלים ונדבקים אח"כ בכל מקום. אם רוצים להשחיל, אני מורידה להם פעם בכמה חודשים קופסא עם חרוזים. פלסטלינה - שישחקו אצל חברים, זה לא נכנס אלינו הביתה. אני ממש מתנגדת לכל דבר שמסבך לי את החיים. לא עושה חשבון ואם יש כאן כלמיני יצורים קטנים שהם מצאו או קיבלו באיזה ביצת הפתעה - אני נותנת להם אורך חיים של שלושה ימים ואז זורקת לפח.

סיפרתי ל טרה רוסה - אצלנו היה צינור אדום של מזגן שניסיתי להיפטר ממנו כמה חודשים, ובכל פעם הם היו מוצאים דרך להחזיר אותו הביתה (תמיד אני הוצאתי אותו לאיזה מקום "בדרך לפח"). חלק גדול מהמשחקים שלהם הם בדברים זרוקים, כלים מפלסטיק ושטויות שמסתובבות. אתמול הם שיחקו עם חבר בבוץ! ספונטני לגמרי, עשו שלולית, ונמרחו בבוץ. זה היה מקסים (ומאוד מלוכלך)..
פלוני_אלמונית*
הצטרפות: 19 אוגוסט 2001, 22:52
דף אישי: הדף האישי של פלוני_אלמונית*

צעצועים מוצלחים

שליחה על ידי פלוני_אלמונית* »

במקלחת, כשעושים טיפול כינים :-( ... הבת שלי בת הארבע מבקשת שערה מהראש שלי.
היא עושה מהשערה כל מיני צורות על הקיר וזה מעסיק אותה ואני יכולה לשרק לה את השיער. (הר, עיגול, כובע)
יוליקו*
הצטרפות: 01 מרץ 2008, 20:37

צעצועים מוצלחים

שליחה על ידי יוליקו* »

מקלות.... מכל הסוגים ומכל טיול, חיות מחומרים שונים, כלי נשק :-( בצק, נדנדה, דברים אמיתיים של מבוגרים
א_ל_א_ן*
הצטרפות: 12 דצמבר 2004, 15:51
דף אישי: הדף האישי של א_ל_א_ן*

צעצועים מוצלחים

שליחה על ידי א_ל_א_ן* »

האם להעיף מהבית את כל הצעצועים שמשמשים בעיקר לעשות לי בלגן בבית?
מציעה שלא להעיף, אלא לשמור בבוידעם.
מישהו עוד יכול להיזכר פעם במשהו.
וחוץ מזה- את יודעת איזה כיף אחרי חצי שנה, לקבל הפתעה מהבוידעם.
אבל אם את כן מעיפה ויש לך במקרה את אדום אמיץ קטן איבדנו...
http://www.agora.co.il/toGet.asp?search ... &takeCity=
א_ל_א_ן*

צעצועים מוצלחים

שליחה על ידי א_ל_א_ן* »

בדף באגורה הוא מופיע כ- פאורינג'רז קטנטן
סאלוש*

צעצועים מוצלחים

שליחה על ידי סאלוש* »

במבי - אהבתי - משחקי שינוע... גם אצלנו זה ככה. יש הרבה תיקים שנצברו פה והם ממלאים אותם ומסתובבים עם זה בבית (?!?! למה?!?!). בכלל אני רואה הרבה דמיון עם מה שכתבתן. גם אצלנו אורחים אוהבים להתכבד (-: וגם אני מחרימה פלסטלינה, צעד אגואיסטי לחלוטין שהוא חיוני לשלוות הנפש שלי...

הכי כיף זה לעשות את הסדרים הללו והמיונים. אני מכניסה לארון דברים שנמאסו, ומוציאים פה ושם משהו שנתפס כמשהו חדש ומעורר התרגשות. זה כמו לקנות משהו חדש.
פלוני_אלמונית*

צעצועים מוצלחים

גולות קטנות וגדולות, שטוחות וכדוריות, בבית או ברחוב. הגדולה (8) והחברים שלה לא מפסיקים לשחק בהן.
קלפים - כבר שנה שלצעיר שבינינו (5) לא נמאס לשחק מלחמה בקלפים. בנוסף, כשהוא לבד משחק בעיקר בפליימובילים ויצורים (יצורים - כל מיני דמויות קטנטנות).
משחק זיכרון אהוב על שניהם.
מה עוד? צדפים מהים, אבנים ומקלות שמוצאים בדרך, כדורים, בועות סבון, אקדחי מים.
והכי מהכל - הנדנדה והערסל שתלויים בחוץ. ואופניים, ברור.
נור_ק'ה*
הצטרפות: 10 ינואר 2008, 08:41
דף אישי: הדף האישי של נור_ק'ה*

צעצועים מוצלחים

שליחה על ידי נור_ק'ה* »

כלי עבודה- הגדול גילה נטייה מובהקת כבר לפני גיל שנתיים למקצועות הבניין (בעיקר הפירוק). בהתחלה הוא עבד עם כלים מפלסטיק, אבל מהר מאוד הבין שאין כמו הדבר האמיתי.
ליום הולדת 5 הוא קיבל ארגז כלים אמיתי עם כלים אמיתיים ועבר לפרק מחשבים שאבא שלו מביא.
משחקי מים- האמצעי- כמו כלב גולדן רטריבר- כשהוא רואה מים- הוא חייב להרטב, כך שכל שלולית הופכת לעולם ומלואו.
קרטונים- עושים מהם בתים, ספינות, מטוסים ועוד...
פלונית_כרגע*
הצטרפות: 04 אוגוסט 2004, 14:10
דף אישי: הדף האישי של פלונית_כרגע*

צעצועים מוצלחים

שליחה על ידי פלונית_כרגע* »

בן 4+
עניין של תקופות אבל הלהיט הכי גדול הוא בדומה ל"משחקי השינוע" של במבי צעצועים וחפצים שונים ומשונים
שמשמשים להכול חוץ מליעודם המקורי.
סל כביסה גדול שיש בו מקלדת ועכבר ישנים- הוא תמיד דוחף אותם לחורים בצעצועים אחרים ויוצר מכונות
ארנקים, משקפי שמש, סביבונים, סטופר, חגורות,כדורים,מחשבון ועוד דברים שהיו צריכים להיזרק מזמן אבל הוא מת עליהם.
בנוסף לגו , מכוניות ומשחקי קופסא- רביעיות, זיכרון, סולמות וחבלים, רמיקוב
וכמובן כדור וצלחת מעופפת
קלמנ_טינה*
הצטרפות: 22 אוקטובר 2007, 12:57
דף אישי: הדף האישי של קלמנ_טינה*

צעצועים מוצלחים

שליחה על ידי קלמנ_טינה* »

מיץ פטל - הילד שלנו גר גם אצלך?
מוסיפה לרשימה המדויקת להבהיל של מיץ גם
אוסף ברגים ואומים,
פלסטלינה - אהובה ביותר (לפעמים גם פימו)
בריסטול או דף חלק להכנת קלפי משחק.
לצייר מפות
וכמובן כדור

(ואשר לתינוקת: שלשום סבתא שלי פסקה: החיתול הזה משעמם! תני לה את זה! [=צעצוע נוקשה מפלסטיק מבריק ומרשרש, שהטמנתי בצד כי כואב להטיח אותו בפנים כשמנסים לאכול אותו])
תמרול_ה*
הצטרפות: 25 יולי 2004, 14:17
דף אישי: הדף האישי של תמרול_ה*

צעצועים מוצלחים

שליחה על ידי תמרול_ה* »

בנות 9 ו- 7:
תחפושות, בדים, איפור, מטפחות, כובעים.
לבנות בתים: שמיכות, כסאות.
פימו: המון דברים מפימו, שעות ארוכות, חרוזים, פסלים קטנים, שרשראות.
בית בובות מעץ שאבא שלהן בנה, עם כל מני חלקים מפלסטיק ומעץ שלוקטו מכל מני מקומות.
לגזור דברים במספריים.
לקחת את ההפתעות של ביצי ההפתעה שנמצאים בקופסה ולעשות עולמות דמיוניים עם כל היצורים שם. בשילוב עם אבנים שיש בבית.
דניאל_של_מורן_וענבר*
הצטרפות: 27 ינואר 2008, 20:49
דף אישי: הדף האישי של דניאל_של_מורן_וענבר*

צעצועים מוצלחים

שליחה על ידי דניאל_של_מורן_וענבר* »

מוסיפה את שלנו (בני 3, 7.5)

ארגז תחפושות (עם בדים גדולים לבניית אוהלים, גלימות וכו'..) + איפור
לגו, קונקס
קלפים+פוגים למיניהם
דברי יצירה (בצקים, מדבקות, צבעים מיוחדים, דבק נצנצים)
משחקי מים
כלי מטבח
המיטה של אמא ואבא (ובאופן כללי דברים של אמא ואבא)
מחשב (לצערי הרב)
אצל הגדול מונופול/טאקי/דמקה וכל הקלאסים.
דניאל_של_מורן_וענבר*
הצטרפות: 27 ינואר 2008, 20:49
דף אישי: הדף האישי של דניאל_של_מורן_וענבר*

צעצועים מוצלחים

שליחה על ידי דניאל_של_מורן_וענבר* »

מוסיפה עוד:
ארגז עם כלי נגינה
מגנטים
כדורגל
מוסך ומכוניות
מיץ_פטל*
הצטרפות: 27 אוקטובר 2001, 22:40
דף אישי: הדף האישי של מיץ_פטל*

צעצועים מוצלחים

שליחה על ידי מיץ_פטל* »

קניתי לגדול קופסה עם גומיות (רגילות צהובות ) חבילת מסמרים ומסורית קטנה ...(8 שקלים הכל..)
מה שיצא מזה.....
הוא משחק בזה ממש המון. (לא כמו במחשב אבל עדיין זה ממש מעסיק ואתו...)
בין "היצירות"- רוגטקה, מיתרים, קשתות וחצים, גיטרה קטנה, שיפצורים ללגו ועוד...ועכשיו האו מתכנן בית מעץ...

קלמנ טינה שיו גם אצלנו
אוסף ברגים ואומים,
פלסטלינה - אהובה ביותר(כשאני מוכנה לקנות..)
בן כמה שלך?
מ_י*

צעצועים מוצלחים

שליחה על ידי מ_י* »

חבילת מסמרים ומסורית קטנה
מזכיר לי נשכחות מן הגדול שלנו, כשהיה קטן
לגיל שנתיים קנינו לו קופסת כלי עבודה אמיתית - פטיש קטן, מברג גדול, מסמרים אמיתיים, צבת. הם הרבה יותר שווים מן הפלסטיק, שאי אפשר לעשות בהם באמת כלום. הוא התעסק בזה הרבה עם חתיכות של קרש, וגם חתיכות של קלקר (נוח לתקוע מסמרים בקלקר. רק מה, מלכלך פחד).

מה שלא תפס אצלנו בכלל, במשך ארבע עשרה שנה, זה משחקי קופסא. חוץ מטליסמן, שהוא מדהים, כנראה. וקצת מונופול, אבל בלי פורפורציה לטליסמן.
מ_י*

צעצועים מוצלחים

שליחה על ידי מ_י* »

וממשפחת הדברים המשונים שהפכו פתאום לפייבוריט - אצלנו כעת:
שתי חגורות של חלוקי רחצה מבד מגבת (נחשו של מי...)
מדהים מה בן שלוש וחצי מצליח לייצר משתי חגורות של חלוקי רחצה מבד מגבת
פלוני_אלמונית*

צעצועים מוצלחים

לתינוקות - בוץ, חול, בצק
טלפון אמיתי (עם איזו דודה בצד השני שמתחננת 'תני לי לדבר עם אמא')
למשוך שיער, משקפיים, אפים, אצבעות, שעונים וכל מה שנוצץ
סירים וכפות ומכסים
שקית ניילון מרשרשת
עט (בעיקר כשאבא בדיוק כותב בו משהו חשוב)
נועה*
הצטרפות: 04 ספטמבר 2001, 13:21

צעצועים מוצלחים

שליחה על ידי נועה* »

אנחנו קיבלנו במתנה משחק מחשבה שנקרא "קטמינו".
מעולה!! גם חשיבתי, גם קוביות. מתאים לכל הגילאים. גם אנחנו (אבא ואמא) משחקים בו.
http://www.gigamic.com/[po]advanced search result[/po].php?keywords=katamino#revendeurs

(אם אני זוכרת נכון, הוא נקנה ברשת הפנינג)
טרה_רוסה*

צעצועים מוצלחים

שליחה על ידי טרה_רוסה* »

שקית ניילון מרשרשת
מסוכן מאוד!
עפרה_שחר*
הצטרפות: 11 אוקטובר 2007, 23:10
דף אישי: הדף האישי של עפרה_שחר*

צעצועים מוצלחים

שליחה על ידי עפרה_שחר* »

יש חנות יד שניה טובה מאד לצעצועי ילדים ברעננה, ברחוב רמבם (עולם קטן). מצאנו שם בובה מדהימה מרוסיה, קוביות עץ עם עגלה יפיפיה שאפשר שני ילדים בתוכה וכמובן ספרים (הפייבוריט אצלנו) ומשחקי קופסה. העוללה (3.5) אוהבת גיגיות על הדשא בהן אפשר לשכשך עם קצף ולהפריח בועות, לרחוץ בובות לעשות קובבות מבוץ ולהעיף על הרעים או לצרכי בישול ואפיה, ולכבס בגדים שלה. היא אוהבת לתלות ולהוריד כביסה (מסדרת ת'אטבים בצורות), להשקות בגינה ולזרוק שאריות לקומפוסט, להאכיל את החיות ולקטוף פירות מעצים. היא פחות בצעצועים ויותר במשחקים. מארגנת יומולדת לדובים, מאד אוהבת לצייר בגוניז על כל הקיר במקלחת ציורי ענק בשתי ידיים סימולטנית( יורד בצ'יק עם מגבונים או נייר טואלט ומים) אוהבת להפעיל מכשירים אמיתיים שמותר (כבר המון דיסקים נשרטו לנו), לסדר ת'סכום במגירה, לשטוף כלים וכבר את כל הגוף בכיור מטבח (היא נולדה במים) ולבשל איתי, לסדר דברים מהמכולת במקרר, או אחרי הארוחה כשמורידים מהשולחן, ומשחקי אקרובטיקה על הנדנדות ומחבואים עם צווחות אושר כשמוצאים אותה, אבל הכי מהכל להוריד את כל הכריות מהספות בסלון ולעשות ג'ימבורי.
פלוני_אלמונית*

צעצועים מוצלחים

(נוח לתקוע מסמרים בקלקר. רק מה, מלכלך פחד).
לוח שעם! מהפשוטים שמצריכים נעצים. בהם אפשר לתקוע מסמרים בכייף.
ילדת_טבע*

צעצועים מוצלחים

שליחה על ידי ילדת_טבע* »

אבל הכי מהכל להוריד את כל הכריות מהספות בסלון ולעשות ג'ימבורי
גם אצלנו. עובד גם עם כריות עגולות כאלו, ארוכות. אז היא צועקת "תולעת עפה!!!" וזורקת אותם על כל מי שבסביבה.

מאד אוהבת לצייר בגוניז.
עכשיו תורי: מה זה?
פפריקה_הונגרית*
הצטרפות: 17 מאי 2006, 01:14
דף אישי: הדף האישי של פפריקה_הונגרית*

צעצועים מוצלחים

שליחה על ידי פפריקה_הונגרית* »

שקית.
או תיק.
זה נורא שימושי כשאנחנו "הולכים לקניות בחנות".... וגם נורא חשוב.

אפשר לשים שם-
ארנק של אמא
טלפון (שמת לפני שנים)
עוד טלפון שעשה מקלחת באופן יזום בדלי עם מים.... (אז גם הוא מת)
אטב של כביסה (אם יש יותר מאחד, זה יותר טוב...)
קוביה (מהקוביות למגדל, מעץ)
בלון מפוצץ (שגם מככב כשעושים אמבטיה, ואפשר לכבס אותו...)
ספר תורן
כף או מגרפה
טרקטור
משאית
המטר של אבא (סרט מדידה בקופסת פלסטיק, כזה שקופץ פנימה כשעוזבים אותו)
קופסה של רסקיו (עד שהיא מוצאת את דרכה לפח)
כובע של אמא, או מטפחת, תלוי במצברוח
השמיכה של נונו (הגוזלי)
רפי הג'ירף, או דודי הדג, או חמדה הפרה, או רוחל'ה האפרוחה. תלוי מי עלה בגורל.
פרה ואייל שעושים קולות אמיתיים (עם כפתור בבטן)
אבן שמצאנו (או כמו שהכריז- "nim dola" ....)
עלה מגזם תורני שאנחנו מוצאים לפעמים , או איזה פרח מעניין שמוצאים על הרצפה ברחוב...

אופניים (מפלסטיק. מצאנו ברחוב תלת אופן עם "ארגז" מאחור שאפשר לשים שם הכל כמעט, והיום נפתח וננעל רשמית עם ה mayoyoyo, כי איך אפשר בלי)
אוטו (בינבה. גם נורא חשוב, יש לו תא, שאפשר להחביא לאמא את המפתחות, או את הארנק, או עוד כל מני אוצרות)
ספרים (כמובן, ואם אפשר עוד, אז למה לא)
כדור (יש אחד שאמא קנתה, אחד שסבא קנה, אחד של טניס שסבתא רבא נתנה, ועוד אחד שסבא קנה. כדור בל יעדר...)
צבעים מיוחדים לקיר של האמבטיה
לוחות עץ- אחד עם ביצה עד תרנגולת (כל השלבים) ואחד עם פירות - שוס אמיתי (משחקי התאמה)
"מבוך" חרוזים (בעיקר כי אנחנו אוהבים לספור אותם...)

ויש למעלה, על מדף לגו, משחק של ברגים ואומים בצבעים וצורות-משחק התאמה, ועוד משחקים. הם כל כך לא מעניינים אותו....
אם יעניינו מתישהוא, סבבה. אם לא, יש לו עוד אח, אולי הוא יהיה יותר "שחקן". ואולי לא.
זה בשביל הגדול, כיום (שנתיים...)
כשהיה קטן-
קולב
סרט ממתנה
נייר עטיפה- של ממתק, או של מתנה
גרב
אטב של כביסה
כוס מפלסטיק
(זה מה שעולה לי כרגע בזכרון, עוד מעט בע"ה הקטן יהיה בגיל הדרוש, ונעדכן...)

>יש חנות יד שניה טובה מאד לצעצועי ילדים ברעננה, ברחוב רמבם (עולם קטן). תודה עפרה, הולכת לבדוק...<
ילדת_טבע*

צעצועים מוצלחים

שליחה על ידי ילדת_טבע* »

מחפשת בנרות את הרכבת הזו שמוכרים באיקאה. משום מה כבר חודשיים זה אזל להם מהמלאי (בכל אופן מהרגע שחיפשנו את זה, יכול להיות שכבר הרבה לפני כן זה לא היה). רצינו לקנות לקטנה ליומולדת, היא ממש מתלהבת מהן. הכל בית שיש בו אחת היא נתקעת שעות (טלויזיה?) ובכל בית שהולכים בודקת אם יש פוטנציאל לרכבת בחדר המשחקים. מי מרים יד ותורם לנו את שלו (נשמח גם לשלם אפילו מחיר מלא לסט תקין) או לברטר ממה שתרצו שיש לנו (ויש).
א_ל_א_ן*

צעצועים מוצלחים

שליחה על ידי א_ל_א_ן* »

משחק אמיתי. למשל קלפים שיש לו חוקים.
לשבת עם הילדים ולשחק איתם יחד.
למי יש זמן לזה? רק למי שמפנה זמן במיוחד.
האמת היא, שאני ממציאה משחקים, ואז הכי כיף לשחק אותם עם הילדים. אבל גם לזה אני צריכה לפנות זמן במיוחד.
רחל_אש*
הצטרפות: 02 יוני 2007, 19:46

צעצועים מוצלחים

שליחה על ידי רחל_אש* »

אצלינו עובדים הרבה בחימר גבס וצבעים, בובות מה זה?
תרמתי מלא בובות לגנים כי הבנות לא משחקות איתם השארתי חלק אבל הרב הלך.
קשת ענן אוהבת מכוניות צבעים ,ספרים ,ארגז חול והרבה אדמה.
רוני אוהבת חימר גבס צבעים כל דבר שאפשר למחזר.
שיהיה לילדינו יום טוב
מי_לה_רה*
הצטרפות: 18 אוקטובר 2012, 08:35

צעצועים מוצלחים

שליחה על ידי מי_לה_רה* »

משהו קטן החל מתינוקות:
בקבוק עם פקק רחב (למשל פריגת), ולהכניס לתוכו פקקים קטנים יותר בכל מיני צבעים.
בתור תינוק הוא החזיק את זה עם הידיים. והרגליים ומאוד אהב, וכשגדל אהב להוציא את הפקקים ולהכניס בחזרה. היה יכול לעשות את זה גם 5 פעמים ברצף...
אני_דולב*
הצטרפות: 17 אוגוסט 2012, 11:05
דף אישי: הדף האישי של אני_דולב*

צעצועים מוצלחים

שליחה על ידי אני_דולב* »

אצלי בן 1.3. כמעט כל הצעצועים משועממים בארגז בחדר שלו. בסלון מככבות אריזות וקופסאות וגרוטאות כיד המלך! 3 קרטונים מלאים בבדים, גלילי נייר, מגזינים, אריזות של פתית, קופסאות פלסטיק מכל מיני סוגים, אריזות קטנות ריקות ובקבוקים למיניהם. ממש כל דבר בבית לפני שהוא נזרק נבחן למקרה שיכול לשמש משחק למעיין. כיף גדול!
עדי_א*
הצטרפות: 18 אוקטובר 2001, 23:06
דף אישי: הדף האישי של עדי_א*

צעצועים מוצלחים

שליחה על ידי עדי_א* »

ולהכניס לתוכו פקקים קטנים יותר בכל מיני צבעים.
אצלי המשחק הזה נפסק ששלפתי מהגרון של נושי פקק של קוקה-קולה. לא נעים, אפס. ומדובר בתינוקת שאין בעיה לתת לה נניח עגבניות שרי שלמות, ענבים וגו'.
בקיצור, זהירות.
גם_אמא_של_אורי*
הצטרפות: 01 אוגוסט 2008, 23:28
דף אישי: הדף האישי של גם_אמא_של_אורי*

צעצועים מוצלחים

שליחה על ידי גם_אמא_של_אורי* »

אצלי המשחק הזה נפסק ששלפתי מהגרון של נושי פקק של קוקה-קולה
יש את הפקקים הרחבים שאי אפשר לבלוע. זה אכן משחק להיט חבל לוותר עליו.
משחק שבת העוד רגע שנה שלי מאד אוהבת זה דומינו - להכניס ולהוציא מכל מיני כלים. זה מעסיק אותה המון זמן ומאפשר לי לבשל, לשטוף כלים ועוד:)
אמא_נמרה*
הצטרפות: 07 אפריל 2003, 19:23

צעצועים מוצלחים

שליחה על ידי אמא_נמרה* »

יש לנו כדור שקוף שבתוכו מסלולים לגולה. הילדים מדחקים בזה כל הזמן כבר חודשים. מאד מאתגר. גם אני רוצה לשחק בזנ, אבל הם כל הזמן תופסים :-)
קרוטונית_מהמרק_הגדול*
הצטרפות: 25 יולי 2004, 19:10

צעצועים מוצלחים

שליחה על ידי קרוטונית_מהמרק_הגדול* »

זה יקר אבל מספק חודשים של הנאה: מסלולי גולות . אפשר להרכיב בכל צורה שרוצים ולתמרן את הגולות לאן שרוצים. מרתק מיד כל ילד שנכנס אלינו הביתה.
אמא_נמרה*

צעצועים מוצלחים

שליחה על ידי אמא_נמרה* »

__חודשים ?

שנים!

יש לנו כבר שבע חמש שנים שני סטים (נקנו יד שניה בחו"ל), והילדים משחקים כל הזמן. אטרקציה נהדרת כשבאים אליהם אורחים, ואחת הפעילויות שהכי מחברות אבות ובנים שראיתי.
טרה_רוסה*

צעצועים מוצלחים

שליחה על ידי טרה_רוסה* »

עד איזה גיל ילדים משחקים בפליימוביל ?
עד היום לא היה לנו, אבל בת השש רוצה ליומולדת הבאה (עוד יותר מחצי שנה), ואני תוהה אם יש טעם להשקיע בצעצוע כזה יקר (כי מעט אין טעם , וצריך להוסיף לו עוד ועוד חלקים).
חוט_השני*
הצטרפות: 02 פברואר 2006, 11:34
דף אישי: הדף האישי של חוט_השני*

צעצועים מוצלחים

שליחה על ידי חוט_השני* »

ממש הערב נאלצנו לעצור כמעט בכוח (כמעט!) בת שמונה ובת אחת עשרה ששיחקו בפליימוביל.
אולי גם את זה אפשר לקנות מיד שניה, אולי מחו״ל...
מצ'רה*
הצטרפות: 10 נובמבר 2009, 14:20

צעצועים מוצלחים

שליחה על ידי מצ'רה* »

עד איזה גיל ילדים משחקים בפליימוביל ?
11-10 לפחות אם הם חובבי משחקי דמיון (ואם אין דיכוי חברתי מהחברים שלהם... אחותי שיחקה בחשאי בברביות שלה עד גיל 13 ואולי יותר, אך הסתירה עובדה זאת בקפדנות מחברותיה).
אמא_נמרה*

צעצועים מוצלחים

שליחה על ידי אמא_נמרה* »

11-10 לפחות אם הם חובבי משחקי דמיון
וגם צעצוע נחמד מאד ששווה לשמור לנכדים (מפליא שאני כבר חושבת על זה).

מי שיכול לקנות יד שניה בחו"ל, זה ממש כדאי. בעיני כדאי לקנות אנשים מיוחדים ופחות אביזרים נלווים, אבל זה תלוי בילד.
טרה_רוסה*

צעצועים מוצלחים

שליחה על ידי טרה_רוסה* »

אצלינו בכלל לא ממש משחקים במשחקי דמיון בהם "מדובבים" דמויות. בגלל זה לא קניתי להם פליימוביל כי לא היה נראה לי שהן ישחקו בזה.

בדקתי אתמול באינטרנט, והחבילה שקניתי לאחיינית שלי ב-100 שח עולה בארהב 40 שח.....מבאס.
מצ'רה*
הצטרפות: 10 נובמבר 2009, 14:20

צעצועים מוצלחים

שליחה על ידי מצ'רה* »

אצלינו בכלל לא ממש משחקים במשחקי דמיון בהם "מדובבים" דמויות
לא התכוונתי דוקא לכאלה. לפי מה שראיתי בפליימוביל משחקים הרבה פעמים ליצירת מייצגים כאלה - בית, חווה, טירה, טיול... כל מיני כאלה, הרבה פעמים במשולב עם אביזרים אחרים (אז לא חייבים המון פליימוביל).
גילוי נאות: אין לנו ואף פעם לא היה. אבל יש לסבא וסבתא ולדודים, וכך ראיתי איך הילדים והבנידודים שלהם משתמשים (כשהיו קטנים יותר).

צעצוע מוצלח ומגניב ביותר לילדים גדולים: נאוקיוב - קוביה שעשויה מכדורוני מגנט רבי עוצמה. בן ה 13 קיבל לברמצוה ושיחק עם זה 9 חודשים רצוף . ללא ספק המתנה השווה ביותר שקיבל לברמצוה. (גם אבאים ממש מתלהבים)
שליחת תגובה

חזור אל “כינויים ואנשים באתר”