בעיות אלרגיה

פלוני_אלמונית*
הצטרפות: 19 אוגוסט 2001, 22:52
דף אישי: הדף האישי של פלוני_אלמונית*

בעיות אלרגיה

שליחה על ידי פלוני_אלמונית* »

+הודעה ממשתתפת חדשה התקבלה בברכה:+

אני סובלת שנתיים מאלרגיות בפנים. עשו לי את כל הבדיקות האפשריות. ואני נמנעת . לפחות מנסה. קיבלתי הרבה זריקות. וכדורים. כלום לא עוזר. מרגיע וחוזר. אני מיואשת הלכתי לרפואה משלימה לא עזר. השאלה אם דיקור סיני וצמחי מרפא שניסיתי לטווח קצר יכול לעזור?
צוויליך*
הצטרפות: 12 מרץ 2005, 20:35

בעיות אלרגיה

שליחה על ידי צוויליך* »

שלום ושבוע טוב,

דיקור סיני וצמחי מרפא שניסיתי לטווח קצר מתאר את הרפואה המשלימה שניסית כבר?
ממה את נמנעת? אילו זריקות קיבלת?
מציע שתקחי אוויר (-: ותנסי נא לפרט קצת מתי זה התחיל, מה היה שונה (אם בכלל) שקרה בתקופה שזה התחיל (מצבי סטרס/אובדן/כלכלי/מעברים וכו') .
מה היו הטיפולים שעברת, איך הרגשת שאת מגיבה...
יש פה מאגר מידע אנושי שעשוי להעלות רעיונות מועילים או לפחות מאירי עיניים..!

בריאות,

צוויל
פלוני_אלמונית*

בעיות אלרגיה

שלום לכולם!
גילו לי לפני בערך שנה אלרגיה לניקל (זה יסוד טבעי, שיש בעיקר במתכות) וזה די מעצבן.
פתאום אתה מגלה איך אתה מוקף בזה מכל מקום, באוכל, בתכשיטים, באיפור (היה לי במייקאפ.. לא נעים בכלל :-/ ), בסבונים וקרמים וכו
זה מופיע בצורת פצעים מגעילים כאלה (שאולי עדיף לחסוך את התיאור) ובעקבות האלרגיה הזאת כל הרגליים שלי מלאות בצלקות, ועכשיו, בעקבות המייקאפ גם הפנים שלי..
אז כמובן שעדיף להמנע פשוט ממגע בניקל (כל התכשיטים שלי מצופים בלק ואני בודקת כל דבר לפני שהוא נוגע בעור שלי) וכו אבל זה מעיק
אז רציתי לדעת אם מישהו שמע בכלל פעם על טיפול רגיל או אלטרנטיבי לזה..
אשמח לעזרה:)
אמא_צעירה*
הצטרפות: 19 ינואר 2004, 15:18
דף אישי: הדף האישי של אמא_צעירה*

בעיות אלרגיה

שליחה על ידי אמא_צעירה* »

וואי, קשה!!
הציעו פה, לפני כמה וכמה שנים (אם קראת למעללה אז ראית...)- שיטת איפק, דיקור סיני, הומאופטיה ועוד.
אולי תחפשי באמת מטפלת הוליסטית ברפואה משלימה שיש לה ידע מקצועי באמת (לא שרלטנית ;-) )ולברר אצלה איך לנסות לחזק את המערכת החיסונית של הגוף בשביל להתמודד עם האלרגיה?

אני לקחתי את פעוטתי לדיקור סיני, ( כרגע יש שיפור לדעתי, אבל רק אחרי החורף נדע כמה הוא היה יציב בדעתו D-: )בעקבות קוצר נשימה מזעזע, שאחרי כמה התקפים כמעט הגענו לבית חולים. זה היה טרוף (מגיל 3 חודשים בערך)
טוענים פה לעייל שאלרגיות הן בעיה בקשר של אדם עם עצמו או סביבתו. באופן אישי קשה לי להאמין שלתינוקת בת כמה חודשים יש למשל בעיה בקשר עם אמא שלה, ומשום מה זה חזר על עצמו גם אצל חמותי (שני בנים בסביבות גיל ה- 40 עם משאפים עד היום, ובעלי סבל מאסטמת ילדים) כמו כן, כמה וכמה אחיינים של בעלי גם כן...
אמא_צעירה*
הצטרפות: 19 ינואר 2004, 15:18
דף אישי: הדף האישי של אמא_צעירה*

בעיות אלרגיה

שליחה על ידי אמא_צעירה* »

באסה.
פעוטתי הגיעה היום לבית חולים בגלל קוצר נשימה.... :-(
הלכנו למיון כי לא היינו בבית (יש לידינו רופא גוי בעזזר מציון כל השבת) והיה רק בילינסון....
דווקא צוות מדהים :-)

אבל בילינו שם מאחרי הסעודה של הבוקר ועד מוצאי שבת....

נמאס לי :-S הרמתי ידיים מהדיקור הזה!!
פלוני_אלמונית*

בעיות אלרגיה

שלום לכולם,

אין לי מושג אם הדף הזה מעודכן, או שמישהו יראה את מה שאני רושם.
אני בשלוש שנים האחרונות עברתי סבל של ממש, אני מקווה שמישהו פה יוכל לעזור לי-
לפני שלוש שנים התחלתי להרגיש עייפות בעבודה, השינה לא הספיקה לי וחשבתי שאני פשוט צריך לקחת חופש,
אני מודה שעבדתי בעבודת שיווק אינטנסיבית והלחץ היה מטורף.
החלטתי ללכת לרופא שם העלו את האפשרות שיש לי מחלת הנשיקה - לאחר שלוש שבועות הרגשתי שמצבי משתפר,
חזרתי לעבודה ואפילו קיבלתי צו מילואים לחודש, החלטתי להתייצב וחשבתי לעצמי שזה בא ממש בזמן, קצת להתנתק מהשיגרה
קצת לפגוש פרצופים חדשים ולהירגע בעיקר, אבל לצערי לא כך היה, ישנו בתנאים נוראיים ועבדנו קשה מאוד, הרגשתי שהעייפות חוזרת
אך לא התלוננתי, ובשבוע האחרון שמתי לב שהפנים שלי התנפחו מעט, ושמבנה הפנים התעגל, לא שמתי לב כמה זה חמור כי הייתי עם זקן
היינו בתנאי שטח ולא היה זמן לחשוב על אפילו.
כשהגעתי הביתה אחרי שבוע והתגלחתי ראיתי את האסון, אני הייתי בחור שנראה טוב, ופתאום זה נפל עליי, פנים אדומות ונפוחות עם פצעים מוזרים
עייפות שלא עוזבת אותי וכל יום קמתי בבוקר עם תפילה שאולי זה יעלם.
זה לא נעלם, זה כבר שלוש שנים באותו המצב - הייתי אצל 70 רופאים ב-3 שנים - בניהם - רופאי עור,ראומטולוגים,אף אוזן גרון,פה ולסת.
הפנו אותי לסיטי, אולוטרסאונד, צילומים ומה לא, כל פעם התאכזבתי מחדש, הראומטולוג הכריז שיש לי לופוס, שנתיים לקחתי תרופות שלא עזרו לי בכלל,
החלטתי להפסיק אותם כי שנתיים ביליתי פורמים של לופוס וחקרתי בלי סוף על הנושא ולא ראיתי שום תסמין שמזכיר את מה שאני עובר חוץ מהאדמומיות בפנים והעייפות.
לפני שלושה חודשים שמעתי על אירידיאולוגיה והחלטתי שאני הולך לאבחון, אין לי מה להפסיד חוץ מכסף וכסף כשאתה במצב פיזי חרא לא מעניין אף אחד, הלכתי ותוך 3 דק
אבחנו אותי כאחד שסובל מבעיה בקיבה, אחר כך הגדירו את הבעיה כאי סבילות למזון.
התחלתי להימנע מכל המאכלים שאסרו עליי, אני מרגיש קצת יותר טוב אך הפנים שלי עדיי לא חזרו לעצמם, אין לי מושג לאיזה כיוון ללכת ומה לעשות, למה הפנים שלי אדומות ונפוחות?
למה יוצאים לי פצעים באזור הזה? (לפני זה אף פעם לא סבלתי מאקנה).
עשיתי גם ביופסיה מהפנים ברמב"ם שם שללו את הלופוס ואמרו שבתוצאה תואמת לרוזיצאה או דמודקס - נתנו לי משחה ואמרו לי תחזור בעוד חודש - חזרתי וירדה האדמומיות (לא לגמרי) ושאלתי מה עם הנפיחות?
אמרו לי זה לא קשור אלינו אנחנו מטפלים רק בעור, זאת הרפואה בישראל 2015, אני חייב להגיד שדבר אחד טוב יצא מכל הסיפור הזה שעדיין לא נגמר, זה גרם לעשות חושבים עם עצמי ולהתעורר מהבועה שחייתי בה,
היום אני לוקח דברים יותר לאט..
בכל מקרה אני את התשובה למה שקורה לי עדיין לא מצאתי, אין לי מושג אם זאת אלרגיה למזון מסוים או בעיה במערכת החיסון או מחלת עור אני לא יודע למי עוד לפנות אני יכול להגיד לכם ששרפתי עשרות אלפי שקלים על כלום.

[email protected]
גילית_ט*
הצטרפות: 20 דצמבר 2006, 13:10
דף אישי: הדף האישי של גילית_ט*

בעיות אלרגיה

שליחה על ידי גילית_ט* »

מה עשיתם במקשה של פריחה בכל הגוף כנראה מהצמח אוג חרוק?
פלוני_אלמונית*

בעיות אלרגיה

לפני חודשיים אימצתי כלבה חודש אחד הכל היה בסדר החודש השני הייתה דלקת נראת כמו שעורה מחוץ לעפעף ונשאר מין בלוטה לאחר קצת זמן נהייתה לי בלוטה בעין השנייה אבל בתוך העפעף אני מפחדת שאני אלרגית לכלבה שלי ואם כן מה לעשות אני לא רוצה למסור אותה למישהו אחר
פלוני_אלמונית*

בעיות אלרגיה

בחודשיים האחרונים יש לי גרג ביד נראה לי מאחר שהתחלתי להשתמש בצבעי שמן לציור . מישהו מכיר התופעה ?
פלוני_אלמונית*

בעיות אלרגיה

בחודשיים האחרונים יש לי גרג ביד נראה לי מאחר שהתחלתי להשתמש בצבעי שמן לציור . מישהו מכיר התופעה ?
בת_ציון*
הצטרפות: 21 מאי 2005, 22:49

בעיות אלרגיה

שליחה על ידי בת_ציון* »

מה דעתכם על אלרגיה לקרינה אלקטרו-מגנטית, ובייחוד לסוג מסוים שלה - קרינה אלחוטית? כיום הקרינה פשוט הולכת וגדלה בכל מקום - ממכשירים ניידים, אנטנות, מלצמות אלחוטית ועמדות האזנה ברחובות (מה שנקרא "עיר חכמה"), ווייפיי חינם בפארקים ובמרחבים ציבוריים, "מונים חכמים" למים, חשמל וגז, ועוד? האם מישהו מכיר משהו שיכול לעזור לכאבי הראש והסחרחורות הנלווים לחשיפה לכל אלה אצל אנשים מסוימים? (ברור שצמצום חשיפה הוא הפתרון הכי טוב כמובן...)
פלוני_אלמונית*

בעיות אלרגיה

לא יודעת אם זה הדף הנכון... לא מצאתי דפים שעוסקים באופן ספציפי באלרגיה למזון, אם יש אפשר להכווין אותי ולהעביר לשם.
השאלה שלי היא יותר עקרונית/אתית: האם במשפחה שבה מתגלה אלרגיה למזון אצל אחד מבני המשפחה, יש להוציא אותו מהבית כליל או לשמור רק על האלרגי מפניו.
מצד אחד זו שאלה של סולידריות, שלא לדבר על הסכנה שבחשיפה במקרים מסוימים (הנטייה שלי היא להוציא), מצד שני יש ילדים גדולים שממש מתנגדים ולא רוצים לוותר על מזונות מאוד אהובים להם, וזה עלול ליצור מרמור ואנטגוניזם מול האלרגי שבגללו הם חייבים לוותר.
פלונית*
הצטרפות: 02 אוקטובר 2001, 03:13

בעיות אלרגיה

שליחה על ידי פלונית* »

שלום. מחפשת סיוע בשל בעיות אלרגיה קשות אצל תינוק בן תשעה חודשים. רגישות מאובחנת למספר מועט של מזונות אבל לתחושתי יש המון דברים שאלרגי ולא אובחן בכל יום ממש מקבל תגובה אלרגית ממשהו שאפילו לא מצליחה לזהות, זוחל על הרצפה ומתנפחות לו הרגליים, אוכל משהו שאמור להיות בסדר ומקבל פריחה על הפנים, כבר לא מוצאת את הידיים והרגליים בלדעת למה הוא רגיש כי זה נראה כל דבר ולא יכולה לשמור על סטריליות ברמה הזאתי.
אשמח לשמוע מניסיונם של אחרים לגבי אלרגיות חריפות בגיל הזה, מה עזר, האם בע״ה עבר לבד (שמעתי על מקרים) או כל דבר אחר...
מאוד מיואשת וחרדה, כבר לא מצליחה לזהות את המקור, נראה שאלרגי לכל דבר ממש... ומיום ליום יותר...
בגלל הגיל הצעיר שלו אמר אלרגולוג רופא שאין צורך במזרק אדרנלין כרגע אלא פניסטיל בלבד אבל כל יום שעובר אני יותר מפחדת שחס וחלילה יגיע למצב מסכן חיים... אשמח לעצות ושיתופים מניסיון
שליחת תגובה

חזור אל “צרכים ויציאות”