הפלות חוזרות

ה_עוגיה*
הצטרפות: 15 יוני 2003, 00:44
דף אישי: הדף האישי של ה_עוגיה*

הפלות חוזרות

שליחה על ידי ה_עוגיה* »

חברה שלי החליטה שהיא רוצה להיכנס להריון. יש לה כבר שני ילדים וההריון האחרון היה לפני 6 שנים בערך.
לא היו לה בעיות להיכנס להריון מרגע שהוציאה את ההתקן.
אבל
אחרי שנכנסה להריון בבדיקת דופק השגרתית שעושים בסביבות שבוע 6-7 גודל העובר היה קטן מדי יחסית לגיל ולא היה דופק ובסופו של דבר ההריון נגמר בגרידה.
חיכתה כמה שהרופא אמר, נכנסה להריון ושוב - כמו בראשון, דופק חלש ולא ברור, בודקים שוב אחרי מספר ימים, אין דופק וגם ההריון הזה נגמר מוקדם מאוד.
עוד הפסקה.
עוד הריון
הפעם דופק יפה וברור. מחכים כמה שבועות. שבוע 10, הגודל מתאים לשבוע ההריון ו... אין דופק!
(מן הסתם תהיה עוד בדיקה חוזרת בקרוב אבל כנראה גם ההריון הזה יסתיים כמו קודמיו).

לדבריה, רק אחרי 3 הריונות נפל רצופים מתיחסים לזה כאל בעיה ומתחילים לברר למה.

אז בלי קשר לכל הבדיקות שיתחילו עכשיו לעשות לה כדי למצוא את הבעיה
מה יש לכן להגיד?
איפה צריך לחפש את הבעיה?
האם זאת תופעה שנתקלתן בה בעבר?
האם זה קשור לגיל שלה? למצבה הבריאותי?
האם יש איזשהו טיפול מומלץ?
יעל*
הצטרפות: 30 יוני 2001, 20:34

הפלות חוזרות

שליחה על ידי יעל* »

בדיוק אתמול התפרסמה כתבה בידיעות אחרונות, על ניסוי חדש שהעלה כי טיפול בתרופות נוגדות קרישה בנשים בריאות שהפילו, ללא כל סיבה שנמצאה, איפשר לרבות לסיים את ההריון בהצלחה.
במסגרת הניסוי, שכלל 6 בתי חולים, טופלו ומטופלות נשים בגיל 22-38, שכולן בריאות ולכולן הסטוריה של 3 הפלות רצופות.
אולי חברתך סובלת מקרישיות יתר ואולי לא, אך מדובר על הצלחה בשימוש בתרופות, כאמור גם בנשים שלא סובלות מהבעיה.

וסליחה מראש מכל נושאי הבשורה האלטרנטיבית, פשוט אולי עוד רעיון למחשבה (כמובן אחרי בדיקות שישללו קיום בעיות אחרות) .

ואגב, שכנתי עברה גם היא 3 הפלות רצופות, בלא שנמצאה סיבה וכיום היא בחודש התשיעי להריונה, שהתרחש בסמוך מאוד להפלה האחרונה, אז לא להתייאש, תמיד יש תקוה!
אביב_חדש*
הצטרפות: 26 יולי 2001, 09:53
דף אישי: הדף האישי של אביב_חדש*

הפלות חוזרות

שליחה על ידי אביב_חדש* »

בדיוק אתמול התפרסמה כתבה בידיעות אחרונות, על ניסוי חדש שהעלה כי טיפול בתרופות נוגדות קרישה בנשים בריאות שהפילו, ללא כל סיבה שנמצאה, איפשר לרבות לסיים את ההריון בהצלחה.
זה מה שעוזר אצל חברה שלי... מחזיקה לה עדיין אצבעות, יש לה עוד 19 שבועות...
ארני*
הצטרפות: 21 אוגוסט 2003, 13:07

הפלות חוזרות

שליחה על ידי ארני* »

גם אני מכירה את עניין הקרישה , אני אברר לך רופא מאסותא שמטפל ומומלץ , אולי גם סכרת אבל בטח בדקו .
גלית*
הצטרפות: 01 אוגוסט 2001, 00:23

הפלות חוזרות

שליחה על ידי גלית* »

אחותי עברה שני הריונות ששניהם נגמרו באותו השבוע. בשני ההריונות הסק הריון התאים לשבוע אך האובר לא התפתח והפסיק הדופק. כרגע היא ביצעה הפלה אך אנחנו די "ירוקות" בכל הקטע, אנחנו רוצות לדעת איזה בדיקות צריך לעשות איזה טיפולים חוץ מתרופות נוגדות קרישה שקראתי בהתחלה ניתן לעשות.
אנא חיזרו אלי בהקדם ביום חמישי יש לנו רופא ואנחנו רוצות להיות מוכנות
דור*
הצטרפות: 20 אוקטובר 2003, 07:27

הפלות חוזרות

שליחה על ידי דור* »

כתבתי פה כבר פעם וקבלתי המון תמיכה. עכשיו אולי אוכל לעזור אני בהריון 4 לא תקין ברציפות. ןמה רב הכאב. אבל מתוך הפיכתנו בעל-כורחנו למומחי פוריות, רציתי לתת מידע חשוב לכולן - לכל מי שלא נכנסת להריון ולכל מי שסובלת מהפלות חוזרות בשבועות הראשונים. בבדיקת זרע רגילה מגדילים את הזרע פי 400. באונ' בר-אילן במעבדת פוריות בניהול פרופ' ברטוב מגדילים את הזרע פי 6000!! ומה מצאו? אחוז גבוה של זרע שיש בו חורים ושיכול להפרות, אך גורם להפלה בשבועות הראשונים. זהו בעקרון מחקר עדיין, ומרבית הרופאים (אורולוגים ורופאי נשים) לא מכירים בו עדיין. אך זוגות רבים שלא היה הסבר לבעייתם מצאו אותו שם. מקווה שיעזור למישהי/ו. וכדאי לקרוא-
אחד
ושני
רוני*
הצטרפות: 25 ספטמבר 2002, 23:19

הפלות חוזרות

שליחה על ידי רוני* »

גם אצלי שבוע 8 שק היריון ללא עובר וללא דופק עם הפניה לבי"ח לגרידה
אני לא הולכת- מחכה לדימום (חווה סדרה של הפלות זאת הרביעית)
אלמונימית*
הצטרפות: 31 מאי 2003, 17:49

הפלות חוזרות

שליחה על ידי אלמונימית* »

חווה סדרה של הפלות זאת הרביעית
((-))
עשית ברור קרישיות?
אשה_לומדת*
הצטרפות: 30 יוני 2006, 23:02
דף אישי: הדף האישי של אשה_לומדת*

הפלות חוזרות

שליחה על ידי אשה_לומדת* »

שלום לכולם!
חברה שלי בהריון מאוד טרי, נכנסה להריון בעזרת טיפולים.יש לה ילד מקסים והיו לה 3 הפלות ספונטניות. האם בעזרת טיפולים אלטרנטיביים יש אפשרות להפחית את סיכוי ההפלה?
אשמח לתגובות והמלצות מטפלים.
ההולכת_בדרכים*
הצטרפות: 27 אוקטובר 2004, 19:00
דף אישי: הדף האישי של ההולכת_בדרכים*

הפלות חוזרות

שליחה על ידי ההולכת_בדרכים* »

אני מאוד מאמינה שטיפולים אלטרנטיביים יכולים לעזור בעניין הזה.
באופן אישי אני מכירה מדקרת סינית וקינסיולוגית שיש להן נסיון בתחום של הריונות.
אשמח לתת עוד פרטים אם תרצי @}
אשה_לומדת*

הפלות חוזרות

ההולכת _בדרכים, תודה על התגובה אשמח לדעת פרטים. הטיפול
_קינסיולוגיה לא מוכר לי. את יכולה לפרט?
שרון*
הצטרפות: 27 ספטמבר 2002, 14:27

הפלות חוזרות

שליחה על ידי שרון* »

ממליצה על אילנה לשם, מטפלת ב שיטת IPEC באנשים וגם בעוברים אם יש צורך כזה.
אשה_לומדת*

הפלות חוזרות

שרון, תודה על ההמלצה {@
ההולכת_בדרכים*
הצטרפות: 27 אוקטובר 2004, 19:00
דף אישי: הדף האישי של ההולכת_בדרכים*

הפלות חוזרות

שליחה על ידי ההולכת_בדרכים* »

קינסיולוגיה היא שיטת טיפול המבוססת על מבחן שריר- בודקים רגישות של הגוף לכל מיני חומרים ומאכלים, נוכחות של וירוסים וחיידקים,
עודף או חוסר בהורמונים, תפקוד של איברים ומרכזי אנרגיה בגוף וכן הלאה.
לאחר האבחון מטפלים על ידי נקישות לאורך עמוד השדרה והחזקת החומר הבעייתי, וכך מתכנתים את הגוף מחדש להסתדר איתו.
אני מכירה קינסיולוגית נהדרת שהיא גם רופאה בעברה. שמה לורטה והיא עובדת בת"א ובראשל"צ. 03-9660701

מדקרת סינית מומלצת- רויטל- בת"א או פרדס חנה- 052-2218646
וגם ממליצה על רני אייל, מדקר שעזר מאוד לחברה שלי. בטח ל בשמת א יש את הפרטים שלו.
בהצלחה @}
אשה_לומדת*

הפלות חוזרות

תודה על ההמלצות ההולכת בדרכים!
אני מקווה שזה יעזור לחברה שלי לעבור את ההריון בשלום!
הרועה_בגיא*
הצטרפות: 13 נובמבר 2006, 17:43
דף אישי: הדף האישי של הרועה_בגיא*

הפלות חוזרות

שליחה על ידי הרועה_בגיא* »

לטובת כל הבנות שחוות הפלות חוזרות ושלא נמצאה להן סיבה רפואית:
מתברר ש אחת הסיבות להפלות חוזרות הן ההפלות עצמן.
כלומר האובדן שנחווה בהפלות.

אני חוויתי מספר הפלות כולן בשבוע 7-8 ואחת בשבוע 26.

נשלחתי לבצע את כל הבדיקות האפשריות: צילום רחם, קרישיות דם ובדיקות גנטיות, פרופיל הורמונלי - והכל היה תקין לגמרי.

וזה אשר לי את מה שידעתי בתוך תוכי כל הזמן.
היה לי פחד מלהיות שוב בהיריון לאור כל האכזבות שחוויתי בדרך.
למזלי הגעתי אל aboutus]איל פוליטי heb[/po].html אשר המליץ על שני טיפולי דיקור שאני קוראת להם "טיפולים להוצאת הדיבוק" - מיד אחרי הטיפול השני נכנסתי להיריון.

הרפואה הקונבציונלית לא מטפלת בהיבט הנפשי שקשור להפלות חוזרות, ומהניסיון שלי יש קשר הדוק בין מצב נפשי לבין כניסה להיריון בריא ומתפתח.
גילי*
הצטרפות: 25 יוני 2003, 23:25

הפלות חוזרות

שליחה על ידי גילי* »

אתמול עברתי הפלה, שבוע 13, פעם שניה בחמישה חודשים. האחות אמרה: לא נורא, בפעם הבאה, ואני חגגתי 40 לפני פחות משבוע,,,ועכשיו אני צריכה כוחות לספר לשתי הבנות שלא יהיה תינוק.דוחה את הרגע. מרוב כאבים והלם לא ממש בררתי אפשרות של לחכות ולא לעשות גרידא.
גילי*

הפלות חוזרות

שליחה על ידי גילי* »

תודה אוד-ליה. באופן מוזר, בשתי הפעמים זה קרה בדיוק ששה ימים אחרי טיסה טרנס אטלנטית. מישהי יודעת על כך שטיסה מסכנת הריון? שמעתן על מקרים דומים?
נעמה*
הצטרפות: 29 ינואר 2002, 22:03

הפלות חוזרות

שליחה על ידי נעמה* »

לגילי, קודם כל , מצטערת בשבילך ושולחת הרבה כוחות. גם אני עברתי שתי הפלות בחצי שנה האחרונה. ליבי איתך. בנוגע לטיסות, אני כן שמעתי שטיסות עלולות לפגוע בהריון ביחוד בהקשר של קרישיות יתר של הדם ( ממנה אני סובלת). לצערי אני לא מצליחה לשאוב ממוחי המרוקן יותר מידע על הנושא, רק רציתי להגיד שיתכן קשר בין הדברים.
גילי*

הפלות חוזרות

שליחה על ידי גילי* »

המון תודה נעמה. שולחת גם לך כוחות וחיבוקים. איך פתאום דברים שחשבתי שהם בטוחים לחלוטין בעצם אינם כאלה, ואיך העולם כ"כ יותר מורכב ודו משמעי ממה שידעתי. פתאום אני שומעת על קרישיות יתר, כפי שכתבת, ופתאום אני יודעת שהפרשה כהה (שאינה נראית כדם) היא התחלה של הפלה (חברה טובה אמרה לי: חבל שלא שאלת אותי, מייד הייתי אומרת לך מה זה אומר). היום דיברתי עם שתי בנותי, לכאורה קיבלו את זה בפליאה רגועה, ניראה אם יהיו תגובות פוסט. להיות רגישה וקשובה, רגישה וקשובה
פלוני_אלמונית*
הצטרפות: 19 אוגוסט 2001, 22:52
דף אישי: הדף האישי של פלוני_אלמונית*

הפלות חוזרות

שליחה על ידי פלוני_אלמונית* »

אני שואלת כאן בשביל אחותי שגרה בחו"ל ועברה כבר 3 הפלות, 2 בשבועות מוקדמים ואחת בשבוע 18. היא גם מתקשה להיכנס להריון. כבר שנה אחר ההפלה האחרונה והיא עדיין לא בהריון. כרגע מתחילים לבדוק את מצב הזרע של בעלה.
קראתי באחד הדפים כאן על קשר בין קושי להיכנס להריון והפלות חוזרות לבין חיידק/מחלה אצל הגבר. אני לא זוכרת יותר פרטים או שם הדף והייתי שמחה לקבל מידע כדי שאחותי תוכל לברר.
תודה!
פלוני_אלמונית*

הפלות חוזרות

שלום לכולם,
שמי מיכל סובלת מהפלות חוזרות בין השבועות 6-8, ללא כל סיבה רפואית. עברתי את כל הבדיקות האפשריות. בזמן הריון מקבלת זריקת קלקסן כל יום, עקב קרישיות יתר בדם.
מעבר לזה הכל בסדר - על פניו. מקבלת תמיכה של דיקור.
אשמח לדעת אם מישהי יודעת על משהו שיכול לקדם את הבעיה...
פניתי לאייל פוליטי - מחכה לתשובתו.
תודה מראש ובהצלחה לכולן...
מיכל
אר*
הצטרפות: 07 יולי 2010, 20:33

הפלות חוזרות

שליחה על ידי אר* »

הי מיכל, הייתי שם בדיוק. ממליצה על בדיקה הורמונלית אצל ד"ר ישראל יפה . בודק באמצעות רוק ומטפל בהורמונים זהים ביולוגית. מדויק יותר מבדיקות דם ומומלץ גם לבן הזוג. יקר מאוד אבל שווה. מידע נוסף באתר שלו- תגגלי את השם.
שולחת הרבה כוחות ואיחולי הצלחה
מירי*
הצטרפות: 09 אוקטובר 2001, 21:52

הפלות חוזרות

שליחה על ידי מירי* »

שלום לכולם,
שמי מירי ואני בת 39.5 לאחר הפלה 4, 3 הפלות רצופות 1 בשבוע 7 ו- 2 בשבועות 16,18, כרגע אני בבית ומחכה לגרדה שתבוצע רק בשבוע הבא.
ב-3 הפלות הרצופות אין דופק.
מה לעשות? איך להמשיך הלאה? איזה בדיקות לעשות בשביל הריון הבא שיהיה תקין.
אבקש עזרה.
קוראת*
הצטרפות: 26 מאי 2003, 23:12

הפלות חוזרות

שליחה על ידי קוראת* »

מירי יקרה, אני כל כך מצטערת ((-))

אחרי 3 הפלות רצופות את זכאית לבירור מלא על חשבון הקופה.
זה כולל בדיקות דם לקרישיות יתר, בדיקת קריוטיפ הורי לך ולבעלך, ובדיקת היסטרוסקופיה אבחנתית.
את מבקשת מרופא הנשים שלך הפניה לבירור הפלות חוזרות והוא מפנה אותך להמטולוג - שייתן לך הפניה לבדיקות קרישיות, לגנטיקאי - שייתן לך הפניה לבדיקת קריוטיפ, והוא עצמו (הגניקולוג) מפנה אותך להיסטרוסקופיה אבחנתית.
  • בירור מלא של קרישיות יתר נעשה בבדיקת דם פשוטה, אבל לוקחים די הרבה דם כי יש איזה 15 פקטורים שצריך לבדוק. עושים את זה כדי לגלות אם קרישי דם בשיליה מפריעים לעוברים לקבל חמצן ומזון, לעתים קרובות זו הסיבה להפסקת הדופק. מקבלים תוצאות תוך חודש. אם זו הסיבה, בהריון הבא לוקחים מדללי דם (אספירין, קלקסן).
  • בדיקת קריוטיפ גם היא בדיקת דם. היא נעשית לשני בני הזוג. מה שמנסים לגלות בבדיקה הזאת, האם יש פגמים כרומוזומליים אצלך או אצל בעלך שלא פוגעים בבריאות שלכם - אבל עלולים ליצור עוברים פגועים שלא שורדים. למעשה, קריוטיפ הוא תמונת הכרומוזומים של האדם (בדיקת מי שפיר למשל היא בדיקת קריוטיפ עוברי). האם ביקשת שיבדקו את הקריוטיפ העוברי בהפלות הקודמות? אם לא, אני מציעה לך לדרוש שיבדקו בהפלה הנוכחית. לדעתי את זכאית למימון הקופה גם בעניין הזה.
הבדיקה ההורית נעשית באחד מבתי החולים הגדולים (היכן שיש מכון גנטי). את התוצאות מקבלים תוך חודשיים (אבל לפעמים צריך להמתין הרבה לבדיקה עצמה כי אין תורים). אם זו אכן הבעיה, הפתרון הוא הפריות מבחנה ואבחון טרום השרשתי, כאשר רק עוברים בריאים מוחזרים לרחם.
  • בדיקת היסטרוסקופיה אבחנתית היא בדיקה של חלל הרחם. היא נעשית על-ידי סיב אופטי שמוחדר לתוך הרחם בזרם של מים . כך הרופא (וגם את) יכול לראות את הרחם עצמו (ולא הדמיה שלו כמו באולטסאונד), ולוודא שכל המעברים פתוחים, אין מחיצות או הידבקויות (מגרידות קודמות למשל) שמפריעות לעובר להתפתח ברחם. זו בדיקה מאוד פשוטה שלוקחת כמה דקות, והתוצאות ניתנות במקום.
אם אכן יש ממצאים בהיסטרוסקוטפיה אבחנתית, עושים היסטרוסקופיה ניתוחית (להסרת המחיצה או פתיחת ההידבקויות וכו'). לא עשיתי אז אין לי הרבה פרטים על זה, אפילו לא יודעת אם זה נעשה בהדרמה כללית או מקומית, אבל אני יודעת שזה נחשב להליך קל מאוד.

יש רופאים שמפנים גם לבדיקת מחלות אוטואימוניות. אני לא עשיתי אז לא מבינה בזה.

לעתים קרובות לא מוצאים שום דבר באף אחת מהבדיקות.

כדאי להיות בליווי של רופא מומחה להפלות חוזרות, כגון פרופ' הווארד כארפ ממרפאת הפלות חוזרות מתל השומר, או פרופ' מיכאל קופרמינץ מהיחידה להריון בסיכון באיכילוב.

אני ממליצה גם להיעזר בדיקור, וספציפית אצל אייל פוליטי (חפשי עליו באינטרנט) - מדקר עם 50% הצלחה בטיפול בהפלות חוזרות (גם כאלה ללא הסבר רפואי).
מירי*
הצטרפות: 09 אוקטובר 2001, 21:52

הפלות חוזרות

שליחה על ידי מירי* »

תודה על ההמלצה,

צילום רחם ביצעתי לפני כשנה וחצי והייתה תקינה, לפני כ- 10 שנים בהפלה ראשונה הריון מחוץ לרחם ויחד הוציאו חצוצרה שמאל.
יחד עם זה יש לי 2 ילדים בריאים עם הריונות תקינים ולידות רגילות.
לאחר הגרידה אפנה לרופא הנשים לבירור הפלות חוזרות ללא דופק עובר בשבועות מתקדמים.
קוראת*
הצטרפות: 26 מאי 2003, 23:12

הפלות חוזרות

שליחה על ידי קוראת* »

צילום רחם והיסטרוסקופיה הן שתי בדיקות שונות. צילום רחם גם הוא רק הדמיה, הוא לא מראה את הרחם עצמו אלא את החללים. מה גם שאם עברת מאז גרידות, יכול להיות שהמצב השתנה. גם אם זו לא הסיבה להפלות, כדאי לראות מה המצב.

בהצלחה רבה (())
דף*
הצטרפות: 04 ספטמבר 2008, 22:48

הפלות חוזרות

שליחה על ידי דף* »

ממליצה לבקש גם את בדיקות הדם למחלות אוטואימוניות- חלק מהן יכולות להיות קשורות לקרישתיות יתר וחלק לא. בהצלחה.
מוטרדת*
הצטרפות: 08 נובמבר 2004, 21:09

הפלות חוזרות

שליחה על ידי מוטרדת* »

+הודעה ממשתתפת חדשה התקבלה בברכה:+

שלום לכולן.
אני כותבת לאחר שעברתי את ההפלה השניה.... ההפלנ הראשונה הייתה הפלה כימית והשניה עברתי גרידה בשבוע 10 לאחר שהתפתח שק הריון ללא עובר. הסביבה חוזרת ואומרת לי שזה די שכיח בהריון ראשון לעבור הפלות ושהסיכויים לטובתי עד ההפלה השלישית.. (נראה אותם עוברים את ההפלות החוזרות האלה)
אני נקלטתי בשתי הפעמים מהר מאוד, אך אני פוחדת וחרדה מהפעם השלישית. לאחר קריאה בנושא החלטתי לפעול בעניין ןלהשיג מהקופה את הבדיקות לקרשיות יתר, הרופא לא רצה כ"כ להפנות אותי ואמר לי כי הקופת חולים תאשר לי זאת רק לאחר ההפלה השלישית.

אני פונה אליכם בשתי שאלות:
  1. האם זה באמת שכיח לעבור הפלות בהריון הראשון?
  2. היכן ניתן לבצע בדיקות לקרשיות יתר באופן פרטי במידה והקופה לא תאשר לי?
תודה מראש.
לולה*
הצטרפות: 02 אוקטובר 2004, 12:58

הפלות חוזרות

שליחה על ידי לולה* »

שלום לכולן,
לצערי אני אחרי 5 הפלות חוזרות , ברובן נצפה דופק בין שבוע 6-7 והתפתחות העובר נעצרת תמיד בשבוע 7.
היום אני בבית בהמתנה להפלה נוספת. רגע אני אמורה להיות בשבוע 10 כאשר באולטרסאונד גודל העובר מעיד על שבוע 7 ו-3 ימים.
עברתי את כל הבדיקות האפשריות והרשומות בפורום הנ"ל -קרישיות,גנטיקה,מחלות אוטואנמיות ועוד... אין שום סיבה רפואית להפלות וכן מההריון השלישי הייתי בכל הריון עם טיפול אחר כגון: קלקסן ,פרגניל,אספירין...
כרגע אני חסרת כל מחשבה,כיוון או דרך כלשהי להילחם בדבר המוזר הזה ואם יש למישהי רעיון אני ישמח לשמוע :-)
אמא_של_נושקי_וטלהצ'וק*
הצטרפות: 20 אפריל 2012, 10:05

הפלות חוזרות

שליחה על ידי אמא_של_נושקי_וטלהצ'וק* »

aboutus]איל פוליטי heb[/po].html מטפל בהפלות חוזרות בלתי מוסברות בעזרת דיקור. עזר לי. המרפאה נמצאת בפתח תקוה.
פלונית_אחרת*
הצטרפות: 26 אפריל 2002, 21:27

הפלות חוזרות

שליחה על ידי פלונית_אחרת* »

הי לולה,
כהומאופתית אני יכולה לומר לך שיש בשיטה זו תוצאות נפלאות במצבים כאלו! הומאופתיה קלאסית כמובן....
אם תרצי עוד פרטים את מוזמנת...
פלוני_אלמונית*

הפלות חוזרות

שלום לכן.לצערי אני אחרי הפלה שלישית בשליש הראשון על אף הטיפול בקלקסן שניתן לי נגד קרישה. קראתי מחקר חדש שמדבר על הפלות טבעיות חוזרות שקשורות לפוריות מוגברת דווקא...תחושתי שיש קשר כיון שבשלושת הפעמים נכנסתי מהר מאוד להריון..משהיא מכירה ?יודעת אם יש פיתרון ?(הכתבה בעיתון הארץ מאוגוסט האחרון)
פלוני_אלמונית*

הפלות חוזרות

אני אחרי 6 הפלות חוזרות שכולם מסתימות בשבוע 13 פשוט הדופק מפסיק אני כבר בת 38 יש לי 2 ילדים שנולדו בהריון רגיל ותקין כל הבדיקות תקינות הרופאה אמרה שהיא לא שמעה על מקרה כמו שלי בשבוע כולכך מתקדם כולכך הרבה פעמים שמעתי על דר כארפ בקרתי אצלו אבל גם נאמר לי שהדרך שלו לא הכי בטוחה האם יש משהי כמוני האם יש פתרון
יעל*

הפלות חוזרות

שליחה על ידי יעל* »

ניסית את פרופ' קופרמינץ?
חני*
הצטרפות: 30 מרץ 2004, 20:38

הפלות חוזרות

שליחה על ידי חני* »

שלום לכולם
אחותי עברה הריון ראשון תקין לחלוטין ויש לה ילדה מקסימהההה ובריאה ברוך ה'
לפני חצי שנה היה הניסיון הראשון שלה להריון נוסף שנגמר הלא דופק לעובר וגרידה.
לפני לערך כחודש נקלטה שוב אך ושוב כמו בהריון הקודם הכל היה תקין ובסקירה נאמר שאין דופק לעובר ושוב הייתה צריכה לעבור את תהליך הגרידה
יש לציין כי כבר בהריון הקודם נשלחה לעשות את כל הבדיקות הרלוונטיות והן יצאו תקינות
האם יש משהו נוסף לעשות
ואם ידוע מה הבעיה
בכל מקרה אנחנו מאוד תומכים בא ודעתינו היא פשוט לנסות שוב
אין במשפחתינו רקע שכזה
יתרה מזאת בלי עין רעה כולנו פוריות עם מספר ילדים לא קטן

אודה מראש על ההתייחסות
יעל*

הפלות חוזרות

שליחה על ידי יעל* »

אילו בדיקות בדיוק היא עשתה?
פלוני_אלמונית*

הפלות חוזרות

שלום אני גלית בת 21 וחצי ואני רוצה שתעזרו לי אני כבר מחושת.ההריון הראשון שלי היה דרך טיפולים נתנו לי אירק לומין בגלל שלא היה לי ביציות,ואחרי כמה ימים נקלטתי ושהגעתי לשבוע 10 נפל לי ניהתה לי הפלה טבעית,אחרי כמה זמן עוד פעם נקלטתי להריון אבל באופן טבעי ובשבוע 11 העובר הפסיק להתפתח והפסיק הדופק והייתי צריכה לעדות גרידה.ממש קשה לי עם זה ואני לא יודעת למה זה קורה לי אתם יכולים לעזור לי?
מותשת...*
הצטרפות: 13 ינואר 2024, 00:08

הפלות חוזרות

שליחה על ידי מותשת...* »

היי בנות... אני בת 25, עברתי 2 הפלות (אחת עם החדרת כדורים והשניה בגרידה), שתי ההפלות היו בשבוע 7-10 וההפלה בוצעה בגלל שלא היה דופק. לאחר 2 הפלות הרופא שלח אותי לבדיקות ולבירור הפלות חוזרות. קופת החולים אישרה לי לבצע את הבדיקה היסטרוסקופיה, צילום רחם וקרישיות (את הבדיקה של הקריאוטיפ וכרומוזומים ולא אישרו). הבידיקות שביצעתי יצאו תקינות. כרגע אני אמורה להיות בשבוע 9 בערך ועדיין אין דופק. הרופא נתן לי הפניה לבצע גרידה אך אמר שאפשר לחכות עוד שבוע, אני מקווה שיקרה נס אבל מצד שני אני מאוד חוששת.. זה לא קל לעבור הפלות..
אני לא יודעת מה הבעיה, אני נקלטת ונכסת להריון אבל הוא לא מתפתח...
אני מאוכזבתתת... מותשבת ובדיכאון :(
הקוסמת_מארץ_עוץ*
הצטרפות: 01 יוני 2005, 21:40
דף אישי: הדף האישי של הקוסמת_מארץ_עוץ*

הפלות חוזרות

שליחה על ידי הקוסמת_מארץ_עוץ* »

מותשת..חכי שבועיים ..מה יש לך להפסיד??
מותשת...*

הפלות חוזרות

שליחה על ידי מותשת...* »

אין מה להפסיד... מקווה שאצליח לקבוע תור ליום שישי הקרוב ויהיו בשורות טובות..
אני מקווה שיהיה דופק ושהעובר יהיה בריא ותינוק בריא...
מותשת...*

הפלות חוזרות

שליחה על ידי מותשת...* »

מצד שני אם אין דופק.. אז כנראה שמשהו לא בסדר... שאולי העובר לא תקין והגוף בסך הכל עושה פעולה טבעית של הפלה... כדי שלא יגיע לעולם תינוק חולה...
יעל*

הפלות חוזרות

שליחה על ידי יעל* »

כשלא רואים דופק בשבוע כזה, זה בדר"כ חד משמעי :-(
אחרי הפלה שלישית כבר יאשרו לך בדיקת קריוטיפ הורי.
אולי לפני כן כדאי לבקש טופס 17 לבדיקת קריוטיפ עוברי לפני / במהלך הגרידה.
כתבת שבדקת קרישיות יתר, כמה פקטורים בדקו לך? כשזה דרך הקופה לפעמים בודקים את זה לא יסודי כ"כ. >:(
מותשת...*

הפלות חוזרות

שליחה על ידי מותשת...* »

האמת שקראתי כבר כמה פעמים שלא היה דופק, שלחו לגרידה ואז גילו שיש דופק.. אז אני מקווה שיקרה נס :)
לגבי הקרישיות, עשיתי בבית חולים את מה שבחינם ועוד בדיקה שבתשלום... הכל יצא תקין (אני לא זוכרת כמה בדיוק...).
יש עוד בעיה... לאחר 2 הפלות, גילינו שהבלוטת תריס שלי גבוהה.. התחלתי טיפול של EUTHYROX, בהתחלה כדור אחד של 50 מ"ג ואחר כך הרופא העלה ל100 מ"ג...
פלוני_אלמונית*

הפלות חוזרות

אחרי 5 הפלות בשבועות 14-18, כולם הפלות נדחות טופלתי אמפרית בקלקסן 60 מ"ג, אספרין, ובהריון האחרון גם בפרדניזון במינון נמוך.
בכל הבירורים לא נמצא הסבר. פרופ' כרפ ממליץ על אימונוגלובולינים, למשהי יש עוד רעיון
סוניה*
הצטרפות: 04 נובמבר 2004, 22:30

הפלות חוזרות

שליחה על ידי סוניה* »

אני כבר בטיפולים שנתיים ביניהם 4 הזרעות ושנה של IVF. בהזרעה השנייה נכנסתי להריון שהסתיים בשבוע 9 ללא דופק וגרידה, ו- 2 IVF עם בטא 'ות נמוכות שאחד מהם הסתיים בשבוע 6 והאחרון שהחזיק רק כמה ימים אחרי הבדיקת דם הראשונה ואז דם! זה נקרא בכלל הפלה/הריון כימי? עשיתי את כל הבדיקות כולל קרישיות, צילום רחם והיסטרו . מה עוד נישאר לעשות? והאם מגיעה לי בדיקה מהקופה? גם לעבור טיפולים וגם לא להחזיק הריון זה פשוט סיוט ועוד אין ילדים בבית !!
תקווה_קטנה*

הפלות חוזרות

שליחה על ידי תקווה_קטנה* »

שלום לכולן,
אני בת 31, בגיל 29 נכנסתי להריון פעם ראשונה והייתי ממש תמימה חשבתי שברגע שזה קורה זהו עוד 9 חודשים יש ילד, ואז הלכתי לשקיפות עורפית הכל היה מושלם וגם נאמר לי ש 60% זה בן, בסקריה ראשונה נעלמה התמימות, העובר נפטר, שבורה ומרוסקת עברתי גרדה אך המשכתי הלאה וחיזקתי את עצמי שיכל להיות יותר גרוע, חיכיתי 3 חודשים וניסינו שוב יש הריון, יש!!! שבוע 9 כאבים מים מוזרים רצה לשירותים וזה נפל לבד, שוב נחמתי את עצמי שלפחות לא עברתי גרדה שוב, חיכיתי חודש שוב הריון איזה כייף נקלטת מהר אה!, שבוע 10 דופק תקין שבוע אחרי אין!, גרדה כבר 3, מחליפה רופא מחליפה קופת חולים מנסה מחדש הריון תקין שבוע 10 ,11 שוב אין דופק מקבלת הורמונים עושה דיקור בדיקות מכאן ועד להודעה חדשה כלום הכל בסדר, מנסה שוב שבוע 10 תקין 11 אין דופק אני כבר בת- 31, שנתיים וחצי חמישה הריונות ואין ילד, אין אור בקצה המנרה, אני עושה דיקור וכושר אוכלת בריא, לא מעשת ולא שותה גם לא סמים!, אין קרישות גנטיקה טובה אין היסטוריה במשפחה, גם קריוטיפ לעובר המת נעשה ונמצא תקין, עוד הוסיפו למסמך כי זו הייתה בת (90%), גם בדיקות זרע עשינו למרות שהרופאים התעקשו שאין בעיה אני התעקשתי לעשות כמובן שגם זה תקין, היסטרוסקופי תקין, אני הפסקתי לנסות, אמרתי לרופא (עכשיו כבר פרטי בהרבה כסף) אני רוצה תשובות לא עוברת את זה שוב!!!.
לכל מי שעשיתי לה רע, אני ממש ממש מתנצלת, אבל יש משהי שיכולה לתת לי תקווה.
תודה רבה
יעל*

הפלות חוזרות

שליחה על ידי יעל* »

בשלוש מילים - פרופ' מיכאל קופרמינץ.
בירור קרישיות יתר הרגיל שעושים בדר"כ הוא די חלקי.
פרופ' קופרמינץ יפנה אותך לבירור מלא.
וגם אם הוא יֵצא תקין לגמרי, הניסיון האמפירי מראה שטיפול בנוגדי קרישה מביא לתוצאות חיוביות (תינוק חי ובריא) גם אם לא נמצאה בעיה בבדיקות.
פלוני_אלמונית*

הפלות חוזרות

לתקווה קטנה אני מבינה לליבך כי גם אני באותו סירה שלך.תודה לאל יש לי בן בן 4 שייהיה בריא והיריון שלו ספונטני אמנם לידה מוקדמת בגלל רחם דו קרני .לאחר שאני ובעלי החלטנו שאנו רוצים להרחיב את המשפחה קרה לנו הדבר הבא 5 הפלות חוזרות 1 גרידה 3 טבעי+ציטוטק ו1 הפלה שלמה לבד. וכן לא איבדנו ייאוש נקלטתי שוב להיריון והיום התבשרתי ששוב אין דופק כלומר פעם שישית האמנם זימן אותי שבוע הבא לאלטרסאנד אבל סיכוי קלוש מחינתו כי אני בשבוע 8 כבר. וכן כל הבדיקות תקינות רחם דו קרני שלא אמור להוות בעייה במיוחד לא בתחילת היריון. מקווה לבשורות טובות ....מתסכל אבל חייבים להיאחז באמונה!!!
שיהיה בהצלחה ורק בשורות טובות לכולנו.!!
אלמונית_ואופטימית*

הפלות חוזרות

שליחה על ידי אלמונית_ואופטימית* »

היי תקווה קטנה,

אני שמחה שאת קוראת לעצמך ככה ובצדק! מבינה לליבך. גם אני בת 31 ואחרי 3 הפלות, האחרונה ביניהן הייתה מולה (פגם גנטי בעובר שהופך לגידול בשליה,לצערי נאסר עליי להיכנס להיריון חצי שנה וכעת מנסים שוב , בנתיים זה לא הגיע... ) כל פעם הציפיה, האכזבה, הכאב שלי ושל בן הזוג שלי שלא מצליחים להגשים את החלום. כולן מסביב יולדות ומתהלכות להן עם הבטן ההריונית היפה ורק אני לא מצליחה. עברנו הרבה במהלך השנתיים האחרונות והמון עבודה רוחנית , ספורט, אהבה, טיולים. יש בזה גם קסם בלחיות בזוג ללא ילדים ולהנות האחד מהשניה ומהעולם הזה בלי מחוייבות, עייפות לחצים ודאגות. אני בטוחה שיגיע הרגע שלנו להיות הורים וכשזה יגיע זה יהיה נכון ומדוייק.
אני משחררת את העניין הזה של מתי כמה למה ומדוע, זה לא בשליטתי אני יכולה להישאר אופטימית וחזקה וכמו שאת אומרת - לשמור לי תקווה קטנה בלב (לי יש תקווה גדולה גם לגביי וגם לגבייך).
כולן פה ממליצות על המון רופאים וטיפולים וגם אני עשיתי הכל , עברתי עשרות בדיקות ופגישות ותורים ולא גילו דבר (וטוב שכך!).
מאחלת לך לכולן וגם לי שנדע להסתכל על חצי הכוס המלאה ולהנות ממש שיש - כי זה מה יש ! העניין בארץ של פוריות, ילודה והריונות הוא כל כך משמעותי שלעיתים אנחנו מאבדות את הפרופורציות - הלו - את בריאה ויש לך בן זוג (שאני מקווה שאת אוהבת אותו) ומשפחה וחברים ובטח עוד המון המון דברים טובים ויפים, הילדים יגיעו. בזמן שלהם.

מקווה שחיזקתי ולו במעט את החברות פה בפורום. שולחת לכולן ברכות והצלחה (גם לי) בכל מה שתעשו
אחת*
הצטרפות: 15 יולי 2001, 00:00

הפלות חוזרות

שליחה על ידי אחת* »

לא עברתי את אשר אתן עוברות, אבל רוצה לחזק את ידיכן, אתן נשמעות נשים עוצמתיות ומרשימות מאוד
מאחלת לך לכולן וגם לי שנדע להסתכל על חצי הכוס המלאה ולהנות ממש שיש - כי זה מה יש !
מצטרפת לאיחולים המקסימים {@
אור*
הצטרפות: 22 יולי 2002, 01:27

הפלות חוזרות

שליחה על ידי אור* »

שלום, אני ב"הריון" ראשון, בת 31 מנסה כבר שנה להיכנס להריון, בשבוע 10 הייתי היום בפעם השנייה באולטרא סאונד אצל הרופאה שלי, וכמו לפני 3 שבועות, גם היום, הרופאה שלי מזהה שק הריון ללא עובר בכלל, מפנה אותי למיון נשים בביה"ח ומבצעים שוב אולטרסאונד ומציעים לי לרוקן את הרחם מהשק ,שממשיך לגדול ריק , ע"י ציטוטק או גרידה, כמובן שבחרתי בציטוטק, חצי יום הסתובבתי עצובה ואבלה על הריון שלא התפתח, מנסה לחזק את עצמי באמת באמונה שהכל מלמעלה, ולפחות אני יודעת שאני יכולה להיכנס להריון ללא טיפולי פוריות, שכבר התחילו להציע לי , חודש לפני שגיליתי שאני בהריון וסירבתי. וגם אחת האחיות היום בדרך עודדה אותי שבדרך כלל במקרים הללו שהעובר לא מתפתח, זה נובע ממומים ופגמים שעדיף שהריון כזה לא יתפתח, מאשר לא עלינו, להתמודד עם לידה וגידול של ילד לא בריא. המליצו לי גם על מסתיק תימני אם מישהי שמעה על זה, זהו תוסף תזונה שמגיע בקפסולות וזה מחזק את רירית הרחם, אני מקווה לטוב, שב"ה יגיע ההריון המיוחל לכל הנשים החזקות שכותבות ומשתפות פה וגם לי ושהוא יתפתח כראוי ויסתיים בלידה של ילד בריא ושלם.
חיזקו ואימצו ושיהיה לכולנו רק טוב
תקווה*
הצטרפות: 18 יוני 2005, 17:14

הפלות חוזרות

שליחה על ידי תקווה* »

שלום, אנ בת 31 , לאחר שתי הפלות טבעיות בשבוע 12. הרופא שלי במכבי לא המליץ על כלום ואמר שצריך לקוות שפעם הבאה יהיה בסדר. מיוזמתי ביקשתי בדיקות קרישיות ומכבי סירבו כי מדובר רק בשתי הפלות ולא שלוש. ביצעתי בדיקות קרישיות באופן פרטי וכרגע מחכה לתשובות.
אני מתכוונת לנסות להיכנס להריון עוד פעם ורציתי לשאול אם ידוע לכן אם במכבי יתייחסו להריון כזה , לאחר שתי הפלות, בתור הריון בסיכון ? או שמבחינתם יהיה מה שיהיה? והאם בכלל יש לכם המלצות על רופאי נשים במכבי באזור המרכז או השרון למעקב הריון לאחר הפלות חוזרות?
מור*
הצטרפות: 02 מאי 2002, 01:34

הפלות חוזרות

שליחה על ידי מור* »

שלום ,
אני בת 27 לאחר 2 הפלות טבעיות חוזרות , בשבועות מתקדמים הריון ראשון בשבוע 12 והריון שני בשבוע 16 ,
מטופלת באיקוקלמין ואוביטרול כמובן שעושה דיקור באופן קבוע ספורט ואכילה נכונה
הריון ראשון הפסקת דופק
והריון שני היפרדות שיליה של יותר מ 50%
נשלחתי לכל הבדיקות האפשריות , קרישיות , היסטרוסקופיה , גנטיקה מורחבת קריוטיפ , בדיקת זרע והכל נמצא תקין !!!!
אני מטופלת אצל פרופסור מדהים שטוען שזהו ביש מזל . ואני עוד מחפשת תשובות לכל השאלות שלי יש למישהי רעיון ????????
ובנוסף לכל זה שלושת הגיסות שלי הריוניות בחודשים מתקדמים וחייבת את עזרתכן לא כל כך מצליחה להתמודד עם מפגשים משפחתיים בלי יום רווי בבכי למחרת המפגש מה עושים ????
יעל*

הפלות חוזרות

שליחה על ידי יעל* »

3 מילים: פרופ' מיכאל קופרמינץ.
לא_יכולה_לשמוע_קלישאות_יותר*

הפלות חוזרות

שליחה על ידי לא_יכולה_לשמוע_קלישאות_יותר* »

זה לא מזל שזה קרה עכשיו ולא אחר כך וזה לא עוזר לי שהרבה נשים עוברות את זה לא מנחם אותי שמשהו היה לא בסדר וזה לא מעודד אותי שאמא שלי עברה את זה שש פעמים ויש לה שלושה ילדים לא רוצה לשמוע את העצות שלכן ואיך מישהי שאתן מכירות הלכה לאיזה הילרית שעשתה הוקוס פוקוס ואני לא רוצה לחזור מהר לשגרה ואני לא רוצה מהר לנסות שוב ולא לחכות כמו שהרופאים אומרים ולא רוצה גם לחכות ולא ישר עכשיו לנסות שוב בניגוד לכל מה שהרופאים אומרים ואני לא רוצה ללכת לעשות מלא בדיקות עכשיו לא רוצה לדעת מה שאיזה רב אומר שבעצם זאת מצווה כי עשיתי תיקון לנשמה ולא רוצה לשמוע את האמונות התפילות שלכם כי אני לא מאמינה בהם זה גם מאד לא מנומס לשאול אישה האם היא השמינה או שאולי היא בהריון
קרייתית*

הפלות חוזרות

שליחה על ידי קרייתית* »

שלום לכולן,
עברתי הפלה לפני 4 שנים, ליתר דיוק 2 הפלות באותו הריון - אחת עם דימומים וכאבים חזקים והשנייה בעקבות אי ירידת הבטא, היה חשד להריון מחוץ לרחם (הקטופיק) ולכן קיבלתי זריקה כימותרפית.
כמה חודשים אח"כ נכסתי להריון עם תאומים ובשבוע שעבר כשהם בני כמעט 3 עברתי הפלה בשבוע 9. נצפה דופק לעובר, אך בהמשך התחילו דימומים קשים וכאבים וכשהגעתי לבי"ח כבר ראו באולטראסאונד שאין דופק ועברתי הפלה עם כדורים.
השאלה שלי אם זה נחשב 2 הפלות מבחינת קופ"ח או שאלה חייבות להיות הפלות רצופות לצורך בירורים?
כנ"ל מבחינת מרפאות המומחים - של כרפ וקופרמינץ.
תודה לעונות :-)
פלוני_אלמונית*

הפלות חוזרות

פרופ' מיכאל קופרמינץ. נותן לכל אחד קלקסן לא משנה מה תוצאות הבדיקות
אני הגעתי אליו אחרי הפלות חוזרות והוא נתן לי קלקסן מניעה למרות שהקרשיות שלי היתה תקינה. כמובן חוויתי הפלה ונוספת הוא הציע להגדיל את הקלקסן להריונות הבאים למרות שהבדיקות הקרשיות היו תקינות לחלוטין.
לכל מי שלא ידע אסור לקחת קלקסן במינונים גבוהים זה עלול להסתיים במוות
ודבר נוסף הוא שכח לציין שהפלות כתוצאה מקרישיות קורות בשבועות מתקדמים ואני הגעתי אליו עם שרשרת הפלות בשבועות מוקדמים
מציעה לכל מי ששוקל ללכת אליו לא לעשות את זה. הוא רחוק מלהיות מומחה
חודש_אדר_מרבים_בשמחה*

הפלות חוזרות

שליחה על ידי חודש_אדר_מרבים_בשמחה* »

שלום בנות, אני קוראת כבר פעם שניה את הפורום הזה, גרם לי ממש לבכות ולהתפרק וזה טוב. ביום חמישי כשאני בשבוע שמונה ויומיים נאמר לי כי העובר לא התפתח מאז שבוע שש, היום בערב אקח כדורים לבצע הפלה שלישית רצופה. בהריון הראשון היה דופק בשבוע שמונה, התפתחות נעצרה כמה ימים לאחר מכן עברתי גרידה, הריון שני עברתי גרידה בשבוע שמונה (התפתחות נעצרה עוד לפני כן), הפעם בחרתי בכדורים כי התסריט של הבכי לפני ההרדמה בגרידה התיש אותי. בזמן ההריון האחרון ולאחר ההפלה השניה הלכתי לפופ לסינג ששמעתי עליו המלצות רבות הפנה אותי לבדיקת קרישיות (למרות שביצעתי אותה בהריון שישפיע על שתי תוצאות הרופא ההמטולוג אמר לבצע בכל זאת) כמו כן ביצענו אני ובעלי סקריוטיפ (אחרי מלחמות עם קופות החולים שיאשרו לאחר שתי הפלות) הפנה אותי גם לאולטרסאונד תלת מימד אותו אמר לי לא לבצע לאחר שגיליתי שאני בהריו. בנוסף הרופא של הקופה נתן לי גם כדורים וגינליים של פרוגרסטרון לנסות ולשמור על ההריון וכולנו היינו אופטימיים.. ואז שוב מתח לפני בדיקת דופק ושוב מצטער לא התפתח. הפנה אותנו למרפאה להפלות חוזרות לאחר שאבצע את ההפלה. רציתי לשאול אם יש לכן המלצה לאיזו מרפאה ללכת. הפעם אני מרגישה שאין לי מאיפה לאסוף את האופטימיות שנהיה הורים, שאעבור הריון מלא ותקין ומאיפה לאסוף את הכוח לעבור את כל הבדיקות. אני לא יודעת במה שונים כל המומחים כרפ/ קופרמינץ מהפרופ שהלכתי אליו. גם לי בהתחלה אמרו שזה ביש מזל או שזה שכיח אבל לאחר שלוש הפלות רצופות זה נראה שזה כבר לא העניין.
רק_מה*
הצטרפות: 25 אפריל 2014, 23:20
דף אישי: הדף האישי של רק_מה*

הפלות חוזרות

שליחה על ידי רק_מה* »

יכול להיות שיש משהו שמקשה על קליטת ההריון והתפתחות ברצף כזה. לכן ממליצה לך לעשות כמה בדיקות לשלול חשודים עיקריים.

במקביל, מניחה שאת אוכלת היטב, בריא, ולוקחת חומצה פולית?

מה שעזר לי במקרה דומה היה דיקור סיני לחיזוק. והימנעות מהריון כמה חודשים
חודש_אדר_מרבים_בשמחה*

הפלות חוזרות

כן אני לוקחת חומצה פולית למעלה משנה לפני ההריונות וההפלות. אני סובלת מתת מפעילות בבלוטת התריס שלאחר שתי הפלות אוזנה, לא אוכלת הכי בריא. יש לך המלצה לעניין הדיקור הסיני ? קראתי פה על אייל פוליטי. הולכים לאחר סיום הגימום מההפלה והוסת. הרופא אמר בפעמים הקודמות כי לאחר ווסת אחת מההפלה ניתן לנסות כניסה להריון וכך עשינו
רק_מה*
הצטרפות: 25 אפריל 2014, 23:20
דף אישי: הדף האישי של רק_מה*

הפלות חוזרות

שליחה על ידי רק_מה* »

אפשר. אני הרגשתי צורך לנוח פיזית ונפשית
עצובה_מאוד*
הצטרפות: 09 יוני 2013, 21:32

הפלות חוזרות

שליחה על ידי עצובה_מאוד* »

שלום בנות,
אולי תוכלו לתת לי כיוון כדי שאוכל לדעת אחת ולתמיד מה לא בסדר בעוברים שלי...
אני בת 30 , נמצאת בשבוע 8 להריון. היום הודיעו לי בפעם הרביעית שההריון לא תקין ואין דופק... מאז אני לא מפסיקה לבכות.
עשיתי את כל הבדיקות האפשריות: צילום רחם- תקחן, היסטרוסקופיה- תקינה, בדיקות גנטיות- תקינות, קרישיות דם- תקינה, קריוטיפ- לקחו בהריון הקודם אבל לקחו אותו בצורה לא סטרילית ולכן לא ידעו להגיד לי מה הבעיה...
בקיצור , אני מרגישה לבד בעולם. כאילו אני היחידה שעוברת את הסיוט הזה...
החלום הוא להיוות בהריון, ללדת תינוק בריא ולהיות אמא. זה אמור להיות קל לא....?
יעל*

הפלות חוזרות

שליחה על ידי יעל* »

ניסית תמיכת פרוגסטרון? אצלי זה מה שעזר בסוף.
עצובה_מאוד*
הצטרפות: 09 יוני 2013, 21:32

הפלות חוזרות

שליחה על ידי עצובה_מאוד* »

כן, לקחתי את מקלוני הג'ל עם הפרוגסטרון. לזה את מתכוונת?
יעל*

הפלות חוזרות

שליחה על ידי יעל* »

לא מכירה מקלוני ג'ל, מכירה נרות וגינליים (לא ג'ליים אלא משחתיים כאלה), אבל מן הסתם העיקרון זהה.
ג'ני_ענבי*
הצטרפות: 12 דצמבר 2011, 13:09
דף אישי: הדף האישי של ג'ני_ענבי*

הפלות חוזרות

שליחה על ידי ג'ני_ענבי* »

רפואה סינית עוזרת מאוד במקרים הללן... חשוב ללכת למטפל שמתמחה בבעיות פוריות
חודש_אדר_מרבים_בשמחה*

הפלות חוזרות

את לא לבד בעולם הזה , אולי זה מרגיש ככה כי נראה שמסביבך לאחרים זה בא בקלות והם חא יכולים להבין אבל מספיק להיכנס לכאן ולראות שגם אנינו נתקלות בקשיים האלו. אני לפני שבןע עברתי הפלה לאחר שהייתי עם הנרות של פרוגסטרון ועובדה זה לא עזר. כנראה שאין פה שום חוקיות.. את רואה חלק אומרות שמשהו עזר להם בעוד שאצל אחרות הוא לא הצליח.. יהיו ימים טובים יוצר ויהיו ימים פחות טובים אבל אל ייאוש ! רשמת בדיוק מה שאמרתי אתמול.. גם אני חשבתי שזה יהיה קל יותר ואני מקנאה בחברות שלי שנמצאות בשלב המרגש של יש דופק ואיזה מין העובר בעוד שהזכרונות שלי הוא שאין דופק אבל בימים שתצליחי תזכירי לעצמך שיש מטרה אחת והיא בעה תגיע. חיבוק חזק
מלי-*

הפלות חוזרות

שליחה על ידי מלי-* »

שלום לכולן..
אני בת 25. לפני שלוש וחצי שנים
אני עברתי 2 הפלות
  1. . בשבוע 7 אין דופק .
  2. . בשבוע 6 יש שק אין עובר .
לאחר שנה וחצי שוב נכנסתי להריון היו חששות אבל ברוך ה' ילדתי ילד מקסיםם בניתוח קיסרי(עכוז).
היום שהבן שלי כבר בן שנה וחצי (שהיה בראי.) גילתי שאני שוב בהריון עשית בדיקה דם יצאה חיובית ..ההריון ..
אבל אין שק ואין עובר התחלתי לדממם
שבוע 4 .
איזה בדיקה אני אמורה לעבור בכדי לגלות מה הבעיה ??
יעל*

הפלות חוזרות

שליחה על ידי יעל* »

_אבל אין שק ואין עובר התחלתי לדממם
שבוע 4 ._

בשבוע 4 לא אמור להיות עובר, וגם את השק לא תמיד רואים כבר.
יכול להיות שההריון תקין והדימום ייפסק.
עשית בדיקת בטא?
אם הבטא נמוכה מ-1000 וההריון הסתיים, זה נקרא הריון כימי. זו הפריה שלא משתרשת וזה מאוד מאוד נפוץ (בערך כל אשה עוברת את זה לפחות פעם אחת, לפעמים בלי לדעת אפילו שהיה הריון).

עם רקע של 2 הפלות קודמות (3 סה"כ), רופא נשים יכול להפנות אותך לבדיקות:
  • קרישיות יתר בדם (רופא הנשים מפנה להמטולוג שמפנה לבדיקה. תתעקשי לבצע פרוטוקול מלא, אני לא זוכרת כמה פקטורים אמורים לבדוק אבל זה באזור ה-50 פקטורים)
  • היסטרוסקופיה (לבדוק שאין בעיה מבנית ברחם שמונעת השתרשות. אולי בגלל הניתוח הקיסרי)
  • קריוטיפ הורי (מכיוון שיש לכם ילד בריא אולי כדאי לחכות עם זה)
בינתיים תמשיכי לנסות, ותבקשי מהרופא לרשום לך תמיכת פרוגסטרון מביוץ. אם לא יועיל, לא יזיק, ולא עולה הרבה לקופה כך שהוא אמור להסכים.
מלי-*

הפלות חוזרות

שליחה על ידי מלי-* »

יעל ..קודם כל תודה ...

עשיתי בדיקה בטא לאחר איחור של יום בווסת יצא בפעם הראשונה 27.5 ולאחר יומיים עשיתי שוב בגלל הדימום ויצא 10 אז הבנתי שבעצם הריון הסתיים ..הייתי אצל רופא נשים והוא אמר לי שהוא עדין לא רואה כלום
יכול להיות שהריון היה בחצוצרות הרחם..
מלי-*

הפלות חוזרות

שליחה על ידי מלי-* »

עוד משהו שמלחיץ אותי לקח לי ששנה וחצי לכנס להריון ואנחנו לא שומרים כלל..
יעל*

הפלות חוזרות

שליחה על ידי יעל* »

עשיתי בדיקה בטא לאחר איחור של יום בווסת יצא בפעם הראשונה 27.5 ולאחר יומיים עשיתי שוב בגלל הדימום ויצא 10 אז הבנתי שבעצם הריון הסתיים ..
כן. וזה אכן הריון כימי.
יכול להיות שהריון היה בחצוצרות הרחם..
אין סיבה לחשוב כך.

עוד משהו שמלחיץ אותי לקח לי ששנה וחצי לכנס להריון ואנחנו לא שומרים כלל..
הממ. יכול להיות שהיו עוד הריונות כימיים באלה בדרך ושלא גילית אותם כי לא איחר לך במיוחד.
את מיניקה, או הינקת תקופה כלשהי?
יעל*

הפלות חוזרות

שליחה על ידי יעל* »

כמה זמן לקח לך להשיג את ההריונות הקודמים?
מלי-*

הפלות חוזרות

שליחה על ידי מלי-* »

לא הינקתי..
בין הפלה הראשונה לשנייה כמעט שנה ..וגם הריון השלישי שילדתי את ילדי פחות משנה ביון לסיכום : מהריון להריון בין תשעה חודשיים לשנה לקח לי להיכנס להריון
מלי-*

הפלות חוזרות

שליחה על ידי מלי-* »

מה זה אומר הריון כימי ולמה זה קורה?
יעל*

הפלות חוזרות

שליחה על ידי יעל* »

וואו. לא מעט זמן. הרופא שלך מודע לזה? מה הוא אומר?

הריון כימי זה מצב שבו זרע וביצית נפגשו, אבל שום דבר לא מתפתח מזה. זה נקרא ככה היא העדות היחידה להריון היא כימית (בטא בדם) ולא קלינית (אין משהו שאפשר לראות בא"ס). זה לא אומר הרבה, פשוט כי זה נורא נורא נפוץ.
יש נשים שיש להן נטייה לכאלה (לי למשל)
זה יכול להיות מסיבות שונות - הורמונליות, המטולוגיות, מבניות, גנטיות, אוטואימוניות ועוד.
לכן כדאי לעשות את הבדיקות שציינתי...
פלוני_אלמונית*

הפלות חוזרות

יש למישהי המלצה על מדקר ?
אנחנו גרים במרכז.
יעל*

הפלות חוזרות

שליחה על ידי יעל* »

אייל פוליטי, מקבל בפתח תקווה
פלוני_אלמונית*

הפלות חוזרות

הוא מקבל היום רק בצפת ורק בימי רביעי בשעה מוקדמת . כרגע זה פחות נוח
אופטימיות_זה_שם_המשחק*

הפלות חוזרות

שליחה על ידי אופטימיות_זה_שם_המשחק* »

היי בנות, אתמול עברתי גרידה- השלישית והאחרונה (בתקווה). אני מעוניינת להתחיל בבדיקות המקובלות אחרי שלוש הפלות ומעוניינת לדעת... מתי בעצם עושים את זה?
למתי עלי לקבוע תור לרופא שלי עבור הפניות לבדיקות, ומתי עלי לבצע אותן. אני מאוד רוצה להתחיל כמה שיותר מהר כדי לקבל תשובות (אם יהיו כאלה...) וכדי להמשיך ולנסות בתקווה גדולה שבפעם הבאה זה יסתיים כעבור 9 חודשים עם חיוך.
יעל*

הפלות חוזרות

שליחה על ידי יעל* »

את התור לרופא את יכולה לקבוע מיד. הוא יתן לך הפניות, ואת התורים להפניות תנסי לקבוע לכמה שיותר מוקדם. גם הרופא יסביר לך.
אופטימיות_זה_שם_המשחק*

הפלות חוזרות

שליחה על ידי אופטימיות_זה_שם_המשחק* »

תודה רבה! קבעתי תור :-)
נטלילוש*

הפלות חוזרות

שליחה על ידי נטלילוש* »

ואו אני קוראת ופשוט בוכה, חשבתי שרק לי זה קורה, שני הריונות נפלו לי ברציפות אחת אחרי השנייה, החלטתי לא להתאייש ולהיות אופטימית. כרגע הרופא המליץ לי על אספירין למרות שלא בדקנו אפילו את הקרח שעות.. אני כ״כ מקווה לטוב. אני מאחלת לכל אותן בנות שחוו כמוני את המשלט מצטער אך אין דופק שזה יהיה הפעם האחרונה.. בעזרת ה׳ שכולנו נזכה לסחוב הריון תקין ולצאת בידיים מחאות!!

אני קראתי כאן שאתן ממליצות על אייל פוליטי לדיקור סיני, אשקול זאת. תודה רבה על כל ההצעות
רסיסים_של_אור*
הצטרפות: 21 אפריל 2004, 20:42
דף אישי: הדף האישי של רסיסים_של_אור*

הפלות חוזרות

שליחה על ידי רסיסים_של_אור* »

בהצלחה ושתזכי, בעסרת ה', לידיים מלאות ((-))
פלוני_אלמונית*

הפלות חוזרות

הגעתי אל הדף הזה. יש לי מחשבות שאני כל כך מצטערת שלא הבאתי ילדים בגיל צעיר יותר. לא הבנתי שהפוריות מדרדרת כל כך. גם אצלי לא מצאו סיבות להפלות ואמרו שזה יותר נפוץ עם הגיל
שליחת תגובה

חזור אל “בעיות נפוצות בזמן ההריון”