הרחקת חתול זר מהבית

אנונימי

הרחקת חתול זר מהבית

שליחה על ידי אנונימי »

לדף זה הועבר הדיון מהדף איך להרחיק חתולים, כאן בהמשך הדף

נא לרשום כאן פטנטים הגיוניים וסבירים להמנע מפלישות חתולים לא רצויות. תגובות סאדיסטיות או שמדברות בחוסר כבוד על בעלי חיים ימחקו!
ענת_גביש*
הצטרפות: 30 יוני 2001, 23:50
דף אישי: הדף האישי של ענת_גביש*

הרחקת חתול זר מהבית

שליחה על ידי ענת_גביש* »

חתול אלים שנטפל לבית משפחה זו בעיה אמיתית
מי שלא חווה אימוץ כפוי ומטריד ביותר כזה (קריעת רשתות, פתיחת דלתות עם הידית בקפיצה- יש חתולים שעושים את זה, הידעתם?- פלישה לבית כרוח סערה בכל פעם שהדלת נפתחת, נבירה בפחים, כניסה בלילה(!!) הביתה ושמות במטבח, בדרך כלל על ידי חתול זכר גדול ולא סימפטי שלא יודע מורא...),
מי שלא חווה את זה לא יכול להבין, שאכן מדובר בבעיה שצריכה פתרון אמיתי, כמובן הומאני אם אפשר, אבל פתרון!
כאן המקום לכתוב בצורה שפוייה מה אפשר לעשות, למי שייתקל בבעיה כזאת בעתיד.
עוף_החול*
הצטרפות: 24 אוקטובר 2001, 20:51
דף אישי: הדף האישי של עוף_החול*

הרחקת חתול זר מהבית

שליחה על ידי עוף_החול* »

דרכים להיפטר מחתול פולש.
  1. לפזר פלפל שחור גרוס על אדני החלונות. (הוא לא אוהב את זה ונמנע מלעלות עליהם)
  2. להיות הרבה יותר מאורגנת במטבח - לא להשאיר בחוץ שום דבר שעלול למצוא חן בעיניו.
  3. לסדר בחוץ קערה מיוחדת שאליה אני משליכה את כל מה שאינני חפצה עוד ביקרו מהמקרר - כיבוד לחתולי וכלבי השכונה.
  4. לקוות שהשכנים מכינים אוכל יותר טעים משלי......
  5. להזמין את הכלבה החביבה של השכנים לנוח כמה שבא לה על המרפסת שלנו.
בינתיים זה עובד.
טפו טפו טפו
קרן_יער*
הצטרפות: 19 מאי 2004, 11:08
דף אישי: הדף האישי של קרן_יער*

הרחקת חתול זר מהבית

שליחה על ידי קרן_יער* »

חברים שיש להם חתול מאוד רצוי, רק לא רצוי במיטת התינוק, שמו, לפי עצה, נייר כסף במיטה של התינוק (כשהתינוק לא היה בפנים) וזה הטריד את החתול מספיק כדי לא להכנס לשם.
הדף_של_מיכלי*
הצטרפות: 14 יוני 2004, 23:11
דף אישי: הדף האישי של הדף_של_מיכלי*

הרחקת חתול זר מהבית

שליחה על ידי הדף_של_מיכלי* »

גם אני ניסיתי לשים פלפל וזה לא ממש עזר.
2 פתרונות:
לאמץ את החתול - פתרון מאוד כיף
להשתמש באקדח מים - חתולים שונאים מים
עוף_החול*
הצטרפות: 24 אוקטובר 2001, 20:51
דף אישי: הדף האישי של עוף_החול*

הרחקת חתול זר מהבית

שליחה על ידי עוף_החול* »

אני לא אוהבת את הרעיון של האקדח.
אני לא ממש בקטע של לגרש את החתול, אני מעדיפה שלא יבוא לו לבקר אותנו.
רונה*
הצטרפות: 10 אוקטובר 2001, 10:59

הרחקת חתול זר מהבית

שליחה על ידי רונה* »

אסור להעביר חתולים ממקום למקום- כך אמר לי הלוכד של השירותים הוטרינרים.
פעם כאשר היו מתלוננים על חתול, היו באים מהשירותים הוטרינרים לוכדים את החתול ומעבירים אותו למקום אחר. היום כבר לא עושים זאת.
ובקי- אם תשפריצי עליו מים- לא יהיה לו נעים לבוא לבקר אותך יותר.

והכי טוב- לשים צלחת קבועה עם אוכל במקום קצת מרוחק מהבית שיידע ששם מחכה לו אוכל.

>רונה מאכילה המון המון חתולי רחוב בפינות קבועות<
הדף_של_מיכלי*

הרחקת חתול זר מהבית

בקי - אם מישהו יקרא רק את ההודעה שלך, הוא יחשוב שאני מציעה לך להרוג את החתול...
יכול להיות שאם תשימי אוכל במקום מרוחק מהבית (אם את גרה בבית עם גינה)
למרות שלהשפריץ עליהם מים די עובד (לא להרטיב לגמרי, רק שפריץ קטן מספיק)
בהצלחה
ג'ינ_ג'ית*
הצטרפות: 28 פברואר 2004, 00:23
דף אישי: הדף האישי של ג'ינ_ג'ית*

הרחקת חתול זר מהבית

שליחה על ידי ג'ינ_ג'ית* »

איזו החלטה משונה זו של העיריות.
מה עדיף? חתול שנמצא במקום שהוא לא רצוי? או חתול שעובר למקום אחר שמתאים לסביבתו.

ה"הומניות" שלהם חשודה. בטח עניין של חיכון בכאבי ראש וכסף.
כרגיל
רונה*
הצטרפות: 10 אוקטובר 2001, 10:59

הרחקת חתול זר מהבית

שליחה על ידי רונה* »

ההחלטה של העיריות נובעת מכך שלכל חתול יש את הטריטוריה שלו . חתול אחר לא יוכל להכנס לטריטוריה. לכן אם תקח חתול אחד ותעביר אותו למקום אחר יהיה לו קשה להקלט ולהסתגל. לטריטוריה הריקה שהוא השאיר יכולים לבוא כמה חתולים שהתפנה להם מקום. לכן, פתרון טוב - זה לא.

אם כבר מדברים- הפתרון הטוב לטווח ארוך- לעקר ולסרס.
הדף_של_מיכלי*

הרחקת חתול זר מהבית

לטובי - כשמדובר בעיריות אני לא חושדת בהם בהומניות, אך דווקא בפעולה זו יש מן ההומניות, מעבר לזה שאם חתול עזוב מטריד אותך, זה לא פייר להעביר אותו ושהוא יטריד מישהו אחר
מ_י*
הצטרפות: 04 יולי 2002, 00:28
דף אישי: הדף האישי של מ_י*

הרחקת חתול זר מהבית

שליחה על ידי מ_י* »

אני מחפשת דרכים ידידותיות להרחיק חתולים.
יש לנו שכן שמאכיל חתולים עזובים ונידחים. זה יפה ופואטי אבל מביא אל החצר שלנו עשרות חתולים לא סימפטיים כלל וכלל, חלקם חולים. שניים כבר מתו בחצר בזמן הקצר שאנחנו כאן. בלילה הם מחרבנים בחצר (פעם חשבתי שחתולים מחרבנים רק בתוך חול. לידיעתכם: זה לא נכון). מפעם לפעם גם יש מישהו שמקיא. בשבוע שעבר הסתובב כאן חתול חולה, מנוזל (בפעם הראשונה בחיי ראיתי חתול מנוזל. זה נורא).
הם גם עושים רעש. ביום ובלילה. מנסים לטפס על החלונות לקומה השניה (שם גר השכן).
מפעם לפעם נכנסים הביתה ומתרוצצים בין החדרים בהיסטריה כדי לחלץ את עצמם.
הבת ארבע וחצי שלי פיתחה פריחה על כל הגוף, משהו זוועתי. לקחתי אותה לרופא והוא חושב שזו אלרגיה.

השכן מצדו אוהב חתולים ולא אוהב אנשים. קשה להגיע אתו להבנה בענין.

לכן אני מחפשת דרכים להרחיק חתולים.
ניסיתי:
פלפל שחור (עזר חלקית. ניכר שהם פחות אוהבים להסתובב במקום שמסריח מפלפל שחור)
קינמון
קליפות של תפוזים
כלי מים (קראתי שחתולים לא מחרבנים איפה שיש אוכל או שתיה. אולי לא זיהו את המים שלי בתור שתיה.

אם יש מישהו שיש לו עוד רעיונות, אשמח.
מ_י*
הצטרפות: 04 יולי 2002, 00:28
דף אישי: הדף האישי של מ_י*

הרחקת חתול זר מהבית

שליחה על ידי מ_י* »

<בינתיים השכנה החדשה מפזרת בחצר פלפל שחור, קנמון, קליפות של תפוזים וכוסות יין, ועוד טוענת שבתוקף שהשכן הוא זה שמשוגע>
לוטם_מרווני*
הצטרפות: 27 דצמבר 2003, 21:55
דף אישי: הדף האישי של לוטם_מרווני*

הרחקת חתול זר מהבית

שליחה על ידי לוטם_מרווני* »

הדרך הכי יעליה להרחיק חתולים זה לגדל חתולה.
חתולת בית-חצר. הן טריטוריאליות ומעיפות מהשטח חתולים וחתולות אחרים.
לוטם_מרווני*
הצטרפות: 27 דצמבר 2003, 21:55
דף אישי: הדף האישי של לוטם_מרווני*

הרחקת חתול זר מהבית

שליחה על ידי לוטם_מרווני* »

את החתולה אני ממליצה (תכף יסקלו אותי רגע...) לעקר. ככה הזכרים לא יצבאו על דלתותיכם אחת לחודשיים וככה לא תביאו עוד 4 גורים כל חודשיים לחצר (4 גורים כפול 6=24 חתולים בשנה, מינימום, בלי לקחת בחשבון המלטות של 6-8 גורים וגם זה קורה לחתולות שאוכלות טוב ולא נמצאות במצוקה).
רעות_וצליל*
הצטרפות: 02 ספטמבר 2003, 16:28
דף אישי: הדף האישי של רעות_וצליל*

הרחקת חתול זר מהבית

שליחה על ידי רעות_וצליל* »

מה עושים אם החתול הזר הוא החבר הכי טוב של החתול שלנו?
ובעצם גם החתול שלנו די נודניק, הוא נדחף בין הרגליים, וכל פעם שאני פותחת את הדלת הוא מנסה להכנס.
מה עושים אם רוצים שהוא רק יהיה פחות להוט להכנס?
לוונדר_סגול*
הצטרפות: 24 ספטמבר 2004, 16:05
דף אישי: הדף האישי של לוונדר_סגול*

הרחקת חתול זר מהבית

שליחה על ידי לוונדר_סגול* »

לתת לו את מה שהוא צריך - בחוץ: אוכל, פינה חמה, ליטופים.
ניצן_אמ*
הצטרפות: 28 נובמבר 2005, 19:35
דף אישי: הדף האישי של ניצן_אמ*

הרחקת חתול זר מהבית

שליחה על ידי ניצן_אמ* »

יש לנו בעיה קשורה. אנחנו גרים בקומה רביעית (!!!) ולשכנינו לקומה יש את הבעיה הזו.
מדובר בחתול חכם ביותר, אבל אגרסיבי מאד שיושב להם מול הדלת ובוכה. לא ברור למה ספציפית הם (הבחור ממש מתעב אותו). הוא מתגנב אליהם הביתה בכל פעם שהם פותחים את הדלת ומאד קשה להוציא אותו כי הוא (איך אומרים hissing?) על כל מי שמנסה להתקרב, ובוודאי לא נותן שירימו אותו.
אז אני לא מתה על זה, אבל זה לא היה כל כך מפריע לי, אלמלא הוא היה מפריע לכלב שלנו (יצור שטיחי שוחר שלום If there ever was one) שפוחד מחתולים בכלל וממנו בפרט. הוא יושב שם ולא נותן לו לעבור אל המעלית או המדרגות ודי חולש על הקומה. זה קורה פעמיים ביום. הכלב פשוט מסתובב וחוזר הביתה עד שאנחנו עומדים ביניהם ומאפשרים לו לעבור. כשאנחנו עוברים בלי הכלב, הוא לא מתנהג בצורה אלימה.
זוגי, שבניגוד אליי, מאד אוהב חתולים, ניסה להרתיע אותו קצת עם מטאטא מתנופף (לא חלילה לפגוע בו) ובמקום להתרחק, הוא רק נהיה יותר מפחיד ואגרסיבי, חושף שיניים ושורק. גם רעש, פלפל, רקיעות, you name it לא עזרו.
מה עושים?! :-S
אמא_אדמה*
הצטרפות: 28 אוגוסט 2002, 01:11
דף אישי: הדף האישי של אמא_אדמה*

הרחקת חתול זר מהבית

שליחה על ידי אמא_אדמה* »

אולי לנסות לפתות אותו עם אוכל - לתת לו להריח ואז לרדת איתו עד למטה ולהניח לו אוכל בפינה נוחה , אולי נסתרת בחצר...
אמא_אדמה*

הרחקת חתול זר מהבית

שליחה על ידי אמא_אדמה* »

אפשר באותה מידה להשפריץ עליו מים קרים.. קצת, עם שפריצר, בכוונה להרתיע..
לא מזיק לחתול ועובד ברוב המקרים ששמעתי עליהם..
ניצן_אמ*

הרחקת חתול זר מהבית

שליחה על ידי ניצן_אמ* »

להשפריץ עליו מים קרים עוד לא ניסיתי...
אני לא אופטימית. אני מתחילה לחשוב שזה לא חתול אלא מוטציה אלימה.. בינתיים שום דבר לא עושה עליו רושם.
אמא אדמה, החשש שלי מלפתותותו עם אוכל, הוא שהנקלה יקשר אותי עם מזון ויתחיל להתעלק גם עליי. :-/
צוויליך*
הצטרפות: 12 מרץ 2005, 20:35

הרחקת חתול זר מהבית

שליחה על ידי צוויליך* »

מים חמים, מים קרים, היי!! יש פה מחסור במים במדינה.
לא בחתולים.
"חתול שנכווה ברותחין נזהר בצוננים"
אחי היה משתמש בתנין פלסטיק קטן שיורה מים כדי להרחיק את חתולת הבית מהכיור. בסוף החתולה למדה לזהות את הצליל של הרמת התנין מהשולחן בסלון (כן כן) והיתה בורחת לפני שהשפריצו עליה.
באופן אישי ניסיתי פעם טיפול בשבץ: חזרתי הביתה ועוד בחוץ ראיתי את החתולים שלנו יושבים עצבנים בחוץ. סגרתי בשקט את החלונות מבחוץ ונכנסתי חמוש במגב. לאחר מרדף של נשיפות וצעקות ויריקות הוא הצליח לצאת.
הנזק הסתכם בכלי מטבח שבורים, שמן זית על כל הרצפה, צואת חתול על הקיר ומהומה כללית. הרגשתי די אדיוט.
היום אני משתדל להספיג כאלה ג'ינג'ים מאנייקים בכוס מים טובה בפרצוף. צריך לדעת להתגנב בעורמה עד לטווח. המממ, יש את התותחי מים האלה.
הסלמה?
לוונדר_סגול*
הצטרפות: 24 ספטמבר 2004, 16:05
דף אישי: הדף האישי של לוונדר_סגול*

הרחקת חתול זר מהבית

שליחה על ידי לוונדר_סגול* »

אני יודעת שזה נשמע רע מאוד.
זה לא רק נשמע, זה רע...

גם אני השתמשתי במים. סתם כוס מהברז שחיכתה ליד הדלת בסטנד ביי. ובמקרים קשים - צינור...
אפילו כשזה לא ממש פגע זה הרתיע ועם הזמן הם למדו ,
ובמקביל - האכלה בנקודה רחוקה מהבית.
אז נכון שיש כאן ניג'וס של להאכיל חתול נוסף שלא ממש בחרתי בו,
אבל הם הפסיקו להיכנס הביתה, וקניתי שק גדול וזול של אוכל פחות אנין מזה שזוכה לו חתולתי האצילה.
בשני בתים שונים עם חתולים מאמצים שונים זה עבד והם הפסיקו להכנס.
אמא_אדמה*

הרחקת חתול זר מהבית

שליחה על ידי אמא_אדמה* »

וקניתי שק גדול וזול של אוכל פחות אנין מזה שזוכה לו חתולתי האצילה.
זה גם מה שאנחנו עושים, אבל אנחנו בהגדרה מאכילים חתולי חצר...
ניצן_אמ*

הרחקת חתול זר מהבית

שליחה על ידי ניצן_אמ* »

זה גם מה שאנחנו עושים, אבל אנחנו בהגדרה מאכילים חתולי חצר...
הסיטואציה שלנו באמת שונה לגמרי ממה שאתן מתארות.
מתוקה_מתחילה_מחדש*
הצטרפות: 02 ינואר 2005, 15:31
דף אישי: הדף האישי של מתוקה_מתחילה_מחדש*

הרחקת חתול זר מהבית

שליחה על ידי מתוקה_מתחילה_מחדש* »

לא יודעת אם זה מתאים לדף הזה, אבל אנסה...

בחצר של הגן שלנו מסתובבים ורובצים המוני חתולי רחוב, שברגע שהילדים לא נמצאים רואים במקום טריטוריה שלהם. זה לא מפריע לנו כי הם בהחלט מרחיקים עכברים ומזיקים כאלה אבל הבעיה העיקרית היא שהם מחרבנים בחול וקוברים את הצרכים ומדי פעם הילדים דורכים על קקי של חתול (ויש לזה ריח מצחין במיוחד) בנוסף הם גם ישנים בחצר (בערסל,על הכריות בחצר וכו') ואחר כך הילדים צריכים גם כן להשתמש באותם חפצים. מה עושים כדי למנוע מהם לעשות זאת? כדאי לפזר פלפל שחור בחול? זה ימנע מהם לעשות שם צרכיהם? ולגבי השינה? יש למישהו פיתרון? או שנאלץ לחיות עם זה? הממממ.... אשמח לעצות
תודה
אנונימי

הרחקת חתול זר מהבית

שליחה על ידי אנונימי »

לא להעיז לפזר קקה של אריה!!! זה רק מסריח נורא
אמא_אדמה*

הרחקת חתול זר מהבית

שליחה על ידי אמא_אדמה* »

אני הייתי דואגת רק לנושא החול ויש לזה פיתרון פשוט - לכסות את הארגז עם משהו.. רשת צל גדולה, למשל, שטיח ישן..

עצם ההמצאות שלהם - לא הייתי מוטרדת מזה בכלל.
מנסיון - פלפל שחור לא עוזר..
צוויליך*

הרחקת חתול זר מהבית

שליחה על ידי צוויליך* »

מנסיון - פלפל שחור לא עוזר..
אלא אם כן מפזרים לו את זה על השפם. הוא מתעטש כל כך חזק שהוא פשוט טס לך מהגינה!
הבעיה זה לתפוש אותו לפני.
רוני_בלוני*
הצטרפות: 10 מאי 2004, 11:42
דף אישי: הדף האישי של רוני_בלוני*

הרחקת חתול זר מהבית

שליחה על ידי רוני_בלוני* »

לצערי אני מכירה את התופעה והיא נוראית, רק שפריץ של מים עזר.
אבל מה לגבי - בקבוקי פלסטיק מלאים מים??? - אצלנו זה עזר בקטעים מסויימים בגינה שאליהם היו מגיעים החתולים כדי "להתרוקן" ולהחביא את צואתם - זה עוזר! תנסו!!!!
אפשר גם שקיות אטומות עם מים. אפשר אולי לשים בקבוקים כאלו בכניסה לבית.
אילה_א*
הצטרפות: 23 אוקטובר 2004, 18:09
דף אישי: הדף האישי של אילה_א*

הרחקת חתול זר מהבית

שליחה על ידי אילה_א* »

אה חשבתי שבקבוקים טובים רק נגד כלבים .
שיריק*
הצטרפות: 09 יוני 2006, 17:19

הרחקת חתול זר מהבית

שליחה על ידי שיריק* »

אנחנו מיידים על הפולש שלנו זיתים (קשים מהעץ). אבל בלי לפגוע..
הכלבה לא ממש עוזרת כי היא מפחדת ממנו.. (רודפת דרודפת. נעצרת כשמגיעה אליו ולא יודעת מה לעשות. זה השלב שהוא מסתובב אליה ושורט אותה באף..)
ילדת_טבע*
הצטרפות: 12 ספטמבר 2005, 13:35
דף אישי: הדף האישי של ילדת_טבע*

הרחקת חתול זר מהבית

שליחה על ידי ילדת_טבע* »

אוף ומה עושים עם אימץ אותנו חתול שקיבל את הכינוי "החלבן" (מהשיר בעיקר כי הוא לבן שנראה שלא תמיד היה כזה, בקיצור חתול ג'יפה) עם דומיננטוס גדולים שלא מפחד אפילו מאדי השמן (13 ק"ג חתול שחור כבר אמרתי?) או מג'יני האיומה (4 ק"ג חתולה שעושה טרור בכל השכונה כולל חטיפת אוגרים מבתים זרים). הבית שלנו פתוח כי יש לנו 10 חתולים משלנו אבל זה, זה לא רוצה להיות חבר שלנו ומסמן לנו טריטוריה בכל פינה בבית יען כי הוא דומיננטוס וכל הפרוונים שלנו מסורסים/מעוקרים והעיקר יש אוכל בשפע. הוא דווקא חתול חביב ואם אני אצליח לשים עליו יד הוא יהפוך לחתול בית נחמד רק שאני מעדיפה אותו במרפסת עם כל הדומיננטוס שלו...
אביב נעים לכולם.
צוויליך*

הרחקת חתול זר מהבית

שליחה על ידי צוויליך* »

זהירות, מכיל משפטים ארוכים

דוׁדוׁיקירתנו, אסופית "רק לסופשבוע ואז נמצא לה בית" שמתפתחת יחד עם הבוציקית בלי-עין-הרע, החלה להפיץ פרומונים מושכי כל מיני בעלי פרוות מפוקפקים, מִתקני-שינוע ג'ינג'ים, סיאמיים ושחורים (טפו טפו, אבל השידוך הכי חמוד בינתיים) משועבדים לצמד ביצימים (C מאיר שלו), ירחמו השמיים על הזנב המרוט שלהם.
עד שאנו מתעשתים להדחיף אותה בכיוון הד"ר דוליטלית לניתוח, אימץ אותנו הסיאמי הענק, משהו לוחם סומו נמוך וערמומי, שאישר לנו להאכיל אותו וגם חתם בשפריץ ריח חתולי חזק ומרענן במקומות נבחרים במרפסת וניתן לרמוז שעקב הזנחת-מה כבר התרגלנו לניחוח ואולי גם נשווק אותו - טיוטת ההסכם ביננו לבין מעבדות קוקי-פוקי-דה-פרי כבר בעיון נמרץ.

אז לאחר השלכות רבות של אבנים (כולל אבן אחת מ"האבנים היפות" של הצוויליכית - הס, פן תעיר!), מקלות, בולי עץ בינוניים (יש לי סעיף גב), רימוני רסס צה"ליים (אף פעם אי אפשר לדעת, אתם יודעים איך זה) וקללות חמורות, כולן ללא הועיל (הוא תופס מקל, חובט באבנים כמו בייב רות', קופץ על בול עץ ומדגים ג'אגלינג עם הרסס, יש לי תמונות להוכיח, רק מה, לא עוברות באינטרנט), יצאתי לי הערב המאוחר הזה למרפסת, רוח נעימה-קרירה נשבה ואני אחזתי במקל ההטלה היגוסלבי האמין בידי המסוקסת ומאחורי הפינה, מעוגל על המזרון של ספסל העץ, נחר הוא בשלוות אין-קץ.
מיד הרגתי אותו, כך: הא!

נו כן, סתם. לא באמת. מה שכן, הוא לא התעורר. ישן כמו איזה מילואימניק באוגוסט שנה שעברה.
הבטתי בו. אוף-ווייט - קרם - חום, רחב פרצוף.
קטן מדי בשביל להיות כזה רשע. חתול! חתול.
הלכתי לקחת דלי, לשים עליו, לתת לו להשתולל ואז לשחרר - שלא יחזור מהפחד, כלומר, אם יקבל התקף לב, בכלל כך.
לא רק שהדלי היה קטן מדי (!), כששוב עמדתי לידו והוא ישן שם, קשוח אבל כל כך פגיע וקצת טמבל גדול שכזה...

נכנסתי בפנוכו ויצאתי עם מצלמה. לקח לו שני פלאשים להתעורר.
האמת, הצטערתי על התמונה השניה, היה ממשיך לישון שם עד עכשיו.

הנה: התדרדרותו של אדם. המרחק בין האימג' והמציאות - באתי פטריק קים (תודה דודו גבע ז"ל), יצאתי צלם פאפאראצ'י (תודה בר רפאלי תבדל"א).
אוהבת_חתולים*
הצטרפות: 05 מאי 2007, 02:19

הרחקת חתול זר מהבית

שליחה על ידי אוהבת_חתולים* »

אסור אסור לשים פלפל אנשים- זה עושה להם גירויים והם מאוד סובלים. הרעיון הכי טוב והכי פשוט זה לשים להם אוכל רחוק מהבית וככה הם ילמדו את הטריטוריה החדשה שלהם.
מתוקה מתחילה מחדש- קני ארגז עם חול או גבישים ושימי בצד בגינה- החתולים יאהבו לעשות את צריכהם שם ולא על הדשא. בקשר לשינה על הכריות, תניחי לחתולים כריות משלהם והם יאמצו אותם. שמתי לב שחתולים אוהבים לישון במקומות מסויימים, אז את פשוט יכולה לשים איזה כרית ישנה שיאמצו אותה.
גברת_האריס*
הצטרפות: 08 אוגוסט 2004, 13:28
דף אישי: הדף האישי של גברת_האריס*

הרחקת חתול זר מהבית

שליחה על ידי גברת_האריס* »

אוהבת חתולים
עם כל האהבה פיספסת את הפואנטה של הדף. אלו לא חתולים שאנשים רוצים לטפח ולהאכיל, מה פתאום חול גבישי בגינה לחתולי רחוב?
יש חתולים שהסיבה שהם שורדים ברחוב זה כי הם חצופים.
פורצים לחצרות, שורטים, נושפים ואוכלים.
יש לנו אחד כזה חצוף שמוצא דרכים להרגיז שכונה שלמה, כולל פריצה מיומנת דרך רשתות לבתים ריקים.
פלפל גורם להם סבל? זה באמת עצוב. ומה את מציעה לעשות כנגד חתול זר ששורט את התינוק שלך בלי התגרות מצידו? (או עם התגרות, זה לא משנה בעצם, תקיפה זו תקיפה)?
רחל_ברמן*
הצטרפות: 25 אוקטובר 2006, 12:11
דף אישי: הדף האישי של רחל_ברמן*

הרחקת חתול זר מהבית

שליחה על ידי רחל_ברמן* »

עברנו דירה לפני שלושה שבועות, ומסתמנת אצלינו בעיה עם חתול זר. הוא חושב משום מה שהגינה שלנו היא הטריטוריה שלו, והחתולים שלנו מפחדים ממנו - הוא זכר גדול ואגרסיבי, ולנו יש שתי נקבות וזכר צעיר שלא יכולים ממש לעמוד מולו (למרות שהבוגרת בינהן מנסה בכבוד). מה שחמור מכך הוא שמאז שהכנסנו דלת לחתולים, הוא חושב שזו הזמנה להשתלט על עוד טריטוריה. שיהיה ברור: זה חתול בית מפונק של מי מהשכנים, כלומר הוא לא מחפש אוכל או בית. בינתיים הוא מפחד מאיתנו, אז אנחנו מסלקים אותו מהגינה כשאנחנו רואים אותו ובלילות התחלנו לנעול את דלת החתולים, לצערן של החתולות שלנו. יש למישהו רעיונות איך אפשר לעזור לחתולות שלנו "להשתלט" טריטוריאלית על הגינה? אני רוצה שהן יוכלו לצאת ולהכנס בחופשיות (והאמת היא שאני ממש רוצה להוציא סופסוף את השירותים שלהם החוצה).
אלמונית_על_מונית*
הצטרפות: 26 יולי 2004, 21:06
דף אישי: הדף האישי של אלמונית_על_מונית*

הרחקת חתול זר מהבית

שליחה על ידי אלמונית_על_מונית* »

אם הוא לא מסורס, זה די ברור ההתנהגות שלו, וצריך לדרוש מהשכנים שיסרסו אותו. חבל שאי אפשר לבקש לעשות את זה גם לגבי בני אדם מסויימים, אבל מילא.
אם תשפריצו עליו עם מים בכל פעם שאתם רואים אותו, הוא ילמד לא להכנס לחצר שלכם (לפחות לא כשאתם נמצאים בסביבה, וגם זה משהו!) חוץ מזה, תסמכו על החתולים שלכם, חתולים מסתדרים בינם לבין עצמם (אם כולם מסורסים ומעוקרים, כן?)
עץ_התמר*
הצטרפות: 01 אוקטובר 2003, 19:14
דף אישי: הדף האישי של עץ_התמר*

הרחקת חתול זר מהבית

שליחה על ידי עץ_התמר* »

מעלה למה חדש, או לפחות מנסה,
בית בישוב, כמעט שנה, עכשיו סוף סוף מצאתי הכח לטפח את הגינה, הבעייה, שבמסגרת הזו, אני מנסה להפסיק את השירותים של חתולי הרחוב + שלנו מההרגל המגונה של הגינה שלנו = שירותים ציבוריים שלהם.

ניסיתי, לפרוס בארגז החול של הבן (שהיה ארגז החול של החתולים- עבר ניקוי ומילוי של חול נקי)- יריעת יוטה, שעד עכשיו מזה שבוע עבדה מצויין, והיום גילינו קקי !!! על היוטה!!!! איזה גועל!, יצאו מדעתם הפרוותייים האלה? מה נהייה???!!!!

מקום שני, ערוגת המרווה והנענע, וגם אותה התחלתי לשקם, שלשם עבר, חתולנו הפרטי, ובעצת חברה,"שתלתי" שיפודי עץ, ובתחילה חשבתי שעובד, אבל לא איך שהוא הוא מצליח בכל זאת להיכנס, וגם התחיל לחרבן על העלים היבשים שנישארו בערמה על מנת להגיע לקומפוסטר בסופו של דבר- גועל נפש!

והיום הסלמה, גם קידמת הבית עם עציצים תמימים, מתחילים להריח משירותים של חתולים!
הצילו, מה עושים- זה מגעיל מסריח, ובעיקר נראה ללא תקווה, דוחה!

רעיונות למשהו?
עץ_התמר*

הרחקת חתול זר מהבית

שליחה על ידי עץ_התמר* »

חברה הציעה עוד משהו- לפזר איצטרובלים.. עכשיו צריך לחפש......
רוקדת_לאור_ירח*
הצטרפות: 03 דצמבר 2004, 17:39
דף אישי: הדף האישי של רוקדת_לאור_ירח*

הרחקת חתול זר מהבית

שליחה על ידי רוקדת_לאור_ירח* »

המממ- הבעיה היא שהם באמת מתרגלים למקום קבוע ומסמנים אותו כטריטוריה. לגבי הארגז חול- האם יש אפשרות להזיז אותו? אולי אפשר להציע להם ארגז חול חלופי ולנסות למשוך אותם לשם? או לקחת מחברים שנוסעים לחופשה איזה כלב לשבועיים.
עץ_התמר*

הרחקת חתול זר מהבית

שליחה על ידי עץ_התמר* »

לא, זו מין אדנית בנוייה שהיה עלייה עץ ועשבים שוטים והחתולים היו מחרבנים שם.
עכשיו אחרי שנעקר עץ -כי היה רקוב ונשבר, והחלקה עושבה והובא חול חדש ונקי, הם מחברים אותו שוב, והאמת שבאמת הכי הכי מגעיל זה להתמודד עם חרא של חתול על רשת צל :-(
גועל!
כלב לשבועיים- בעוד כמה חודשים מקווה לאמץ כלבה לקבוע- אבל זה יקח עוד זמן, ולא בא לי לחיות בסירחון עד אז,
אני אנסה למצוא אצטרובלים..
נועה*
הצטרפות: 04 ספטמבר 2001, 13:21

הרחקת חתול זר מהבית

שליחה על ידי נועה* »

יש חומר, שלא מזיק לצמחים או לילדים, נראה כמו ג'לי. מפזרים אותו בערוגה או באזור הנגוע אחרי שמנקים שאריות של קקי.
אצלנו אחרי טיפול של 3 פעמים כאלו (אחת לשבוע) לא חזרו בינתיים. טפו טפו טפו!

קונים את החומר בחנויות שקונים גם אוכל לבעלי חיים לנו עלה בערך 70 ש"ח.

חוץ מזה הריח הוא לא מהקקי, אלא מההפרשה. תראי שיש על האדמה מן פסים מבריקים כאלה.

אמרו לי (ליאת סקיפי) שאפשר לפזר סודה לשתיה (לא זוכרת אם מהול במים או לא)

בהצלחה מותק
יוסי*
הצטרפות: 25 אוגוסט 2002, 21:34

הרחקת חתול זר מהבית

שליחה על ידי יוסי* »

+הודעה ממשתתפת חדשה התקבלה בברכה:+

היי לכולם. אנחנו פשוט לא יודעים מה לעשות הצילוווווווו
אנחנו גרים בוילה אשר היתה סגורה במשך מספר שנים. למעלה מ 20 חתולים התרגלו לעשות את הצרכים אצלנו בגינה. השכנה דואגת להאכיל אותם. אגב אצלה הגינה היא ברמה של בית מרקחת. אנחנו לא יודעים מה לעשות. חברים הצילו יש לנו סירחון שלא ניתן לתאר
אלרגי_לחתולים*
הצטרפות: 26 נובמבר 2012, 15:53

הרחקת חתול זר מהבית

שליחה על ידי אלרגי_לחתולים* »

אולי אפשר למעוך כדורי שינה לערבב באוכל שהחתולים אוהבים לקוות שאז ירדמו בגינה שלכם ולשנע אותם כשהם ישנים לטריטוריה רחוקה מביתכם. אשמח לשמוע אם מישהו ניסה זאת?
עוד_מעט_וטרינרית*
הצטרפות: 27 נובמבר 2012, 13:27

הרחקת חתול זר מהבית

שליחה על ידי עוד_מעט_וטרינרית* »

לאלרגי לחתולים
מאד לא ממליצה על דרך הפעולה הזאת משתי סיבות עיקריות
  • לא כתבת באיזה כדור אתה מתכוון להשתמש, אבל הרבה מהתרופות ההומניות עלולות להיות קטלניות לחתולים
  • זה כנראה לא יעבוד כי חתולים מאד בררנים לגבי מה שהם מכניסים לפה, בדרך כלל כשמועכים כדור בתוך אוכל הם פשוט לא יגעו במזון. אם תנסה פשוט להחביא אותו בפנים הם יבררו ויאכלו רק את המזון. "חתול זה לא כלב קטן"
פלוני_אלמונית*
הצטרפות: 19 אוגוסט 2001, 22:52
דף אישי: הדף האישי של פלוני_אלמונית*

הרחקת חתול זר מהבית

שליחה על ידי פלוני_אלמונית* »

הדרך הכי טובה היא לא להשאיר אוכל בכלל באיזור, וגם לא סתם כך בתוך הבית, החתול פשוט ילך למקום אחר.
חתולים הם שרדנים אמיתיים.
אובדת_עצות*
הצטרפות: 24 יוני 2004, 23:32

הרחקת חתול זר מהבית

שליחה על ידי אובדת_עצות* »

לא מבינה מה עובר על כמה הולכי על שתיים.
כאשר אתם גרים בבנין קומות באמצע העיר וחתולה/שד שחור לא נותנת לכם לחיות: מטפסת חמש קומות כדי להמליט בעלית הגג, כאשר סוגרים את דלת הכניסה, היא מטפסת על כל מה שעומד בדרכה, נכנסת הביתה דרך המרפסת, החלון.... כך כבר שנים. אי אפשר לעזוב חדר ולהשאיר חלון/דלת פתוחים, כל יציאה מהבית מצריכה סגירה הרמטית. כבר ניסינו אקונומיקה במקומות אסטרטגיים, השכן בקומת הקרקע שם חומר דוחה חתולים בגינה - זה עזר לתקופה קצרה בלבד. עכשיו יבואו כל אוהבי יצורים על ארבע וירחמו עליהם? חבר'ה , השתגעתם? תנו לאנשים לחיות קודם!!!! פעם חתולי רחוב פחדו מהולכי על שתיים, היום - אנחנו פוחדים מהם!!!!
ולוטרינר בעירית ירושלים: באמת נחמד מצדך להציע לבוא להוריד את החתולה מהמרפסת, היא כבר עשתה זאת בעצמה! (בפעם השלישית להיום!)
הצילו! נמאס! מעבר לכביש ישנם פחי זבל מלאים כל טוב! איך מראים לחתולים את המקום המתאים להם ?!
בבקשה, בלי תגובות יפות נפש, כי הגיעו מים עד נפש!!!!!!
נ"ב: אולי מישהו יודע איפה מסתובבים תאילנדים?!
פלוני_אלמונית*

הרחקת חתול זר מהבית

קודם כל כדאי לעקר את החתולה, יש לה גורים עכשיו?
חוץ מזה את יודעת שחתולים מרחיקים עכברים, חולדות ואף נחשים? אולי שווה לך למצוא דרך לחיות עם החתולה?
גל_ירוק*
הצטרפות: 17 ספטמבר 2013, 10:33

הרחקת חתול זר מהבית

שליחה על ידי גל_ירוק* »

דרכים להרחקת חתולים באופן הומאני לטווח ארוך.
מערכות אלקטרוניות להרחקת חתולים– המייצרות גלי קול בתדר גבוה, שהאוזן של החתול רגישה
אליהם הגורמות אי נוחות לחתול והחתול מתרחק מהאזור. מערכות אלו אינן פוגעות בבני אדם
ובחיות מחמד בביתנו ואף לא בסוגי בעלי חיים שאיננו מעוניינים בהרחקתם . מערכות אלו מאוד יעילות
בהרחקת חתולים.

סירוס/ עיקור- מתבצעים באזורים בהם התרבות החתולים גדולה. המבצעים נערכים בכפוף לחוק הגנת
החתול. בעקבות החוק להגנת החתול, נאסרו שיטות להרחקת חתולים כגון: הדברה , ירי, הרדמה
סיטונאית(הרדמה מתבצעת כיום רק באישור וטרינר כשמדובר בחתול חולה) ועוד.

מומלץ לבצע את המבצע לסירוס /עיקור לאחר התקנת המערכות להרחקת חתולים מכיוון שלאחר
תהליך זה, גופם מאוד רגיש (אוזניהם רגישות) והם מתרחקים מהמקום.
פלוני_אלמונית*

הרחקת חתול זר מהבית

אז מה היו לנו פה?
לשפוך פלפל ואקונומיקה
להרדים חתולים
להתפלל לתאילנדים
להעביר טריטוריה (למרות שזה לא חוקי ויש לזה סיבה טובה גם לחתולים וגם לבני אדם)
להראות להם את מקום מציאת המזון הראוי להם - פח האשפה
ועוד ועוד...

חלק מכל מציעי ההצעות והמתלוננים עוד מעזים לקרוא לעצמם אוהבי בעלי חיים. נדמה לי שאחת אפילו צמחונית.

והחתול האיום והנורא והמחבל הזה שהורס לכם את החיים, אותו יצור חסר בית ומורעב ששוקל בערך 6 קילו במקרה הטוב וחי ברחוב בערך שנתיים בלבד, הוא זה שהעביר אתכם על דעתכם? כי אני רואה פה הרבה יצורים איומים ונוראים בשרשור הזה. אף לא אחד מהם חתול.

מי ייתן ואף אחד מכם לעולם לא יהיה בחוץ, לבד, מורעב ושנוא.

נ.ב. גם לי יש חתול לא חביב בחצר שנכנס לבית. מתמודדים. מי ישמע סוף העולם...
צוויליך*

הרחקת חתול זר מהבית

שליחה על ידי צוויליך* »

כן, אתה באמת פלוני אלמונית צדיקה יותר מכולם, קיבלתי את העליונות המוסרית שלך.
יש לך תרומה נוספת לדף חוץ מלהזדעזע? המממ? לך תתמודד. יא מתמודד. יא מחבקת! P-:

בכ"א נכנסתי לכאן כי השם הזכיר לי את גארפילד, שנוהג לשלוח את נרמל, הגור החמוד החדש, בחבילה דואר אוויר לניקרגואה.

צוויל
פלוני_אלמונית*

הרחקת חתול זר מהבית

צוויל התגובה שלך אידיוטית. גם אנשים ששומרים על החוק בענייני בני אדם הם בטח יפי נפש שחושבים שהם נעלים מבחינה מוסרית על אחרים בעינייך.
אתה יודע - כאלה שלא רוצחים או גונבים.

השרשור הזה הציע בכמה וכמה דרכים לעבור על החוק ולפגוע פיסית ביצורים חיים, אז תסלח לי שאני מעדיפה בכל יום יפי נפש על כיעור נפשי כמו שרץ פה.

נ.ב. מכיוון שהחוק כבר פתר את הדילמות המוסריות בעניין, מי שמוזמן להתמודד זה אתה. בהצלחה. ואם זה לא ילך תצטרף לנרמל כי אני בספק אם מישהו יתגעגע.
צוויליך*

הרחקת חתול זר מהבית

שליחה על ידי צוויליך* »

נו ומה? חלק גדול מהתגובות שלי אדיוטיות.

וברצינות, החוק, כרגיל, לא פתר כלום.
הוא רק ניסה לשרת את יצר הפרסום של ח"כ תועה כזה או אחר שדווקא יהנו וירוויחו הצורת ההתייחסות שלך.
החוק כתוב, והאזרחים ממשיכים להעביר חתולים לישוב מחדש, לזרוק עליהם אבנים, להרעיל וכו'.
הוא לא מצליח להכריח את הרשויות (ע"י סנקציות אכיפות) לטפל יסודית במצוקה הזאת והאזרחים ימשיכו לתת לה מענה מאולתר משלהם.
לזה קוראים מציאות , וולקאם.
את יכולה להמשיך בביצ'ינג תיכוניסטי לא-מועיל בדפים קיקיוניים באתרים הזויים כמו זה, ואת יכולה לבחור בטון אחר ולקחת את הדיון למקום מועיל.
כמו שהגבת, מראש ויתרת על האופציה האחרונה כדי להיות הצדקת האחרונה שמגינה על החתול המסכן. אכן, כניראה שאת משלימה עם ריחות הריסוס הזכריים סביב הבית ושאר המפורט לעיל ויכולה לחיות עם זה בכייף, אבל המגיבים בדף לא.
עם זה , המציאות, הוזמנת להתמודד ע"פ הביצ'ינג - שהוא כייף, אבל לא מועיל לאף חתול.

ולידיעתך, במאמץ קל אצליח למלא טנדר בכמה שיתגעגעו אלי וישלחו לי גלויה לניקרגואה, לפחות אלה שאני חייב להם כסף.
הלוואי שמישהו ישלח אותי... אף פעם לא ביקרתי במרכז אמריקה.

צוויל
פלוני_אלמונית*

הרחקת חתול זר מהבית

אויש צוויל היקר, תנוח.
אנשים גם ממשיכים לרצוח אנשים מדי יום למרות שזה לא חוקי, אז מה? אז רצח זה דבר שקורה במציאות וצריך להשלים איתו? תעשה טובה.
החוק שואף למצב רצוי כדי לפתור את המצב המצוי, וזה שיש כאלה שמצפצפים עליו זה חבל מאוד.

אם לא שמת לב, האנשים היחידים שעוסקים בשרשור הזה בביצ'ינג מכל סוג שהוא הם אלו שמתלוננים על חתול בסביבתם כאילו מי ישמע השטן בכבודו ובעצמו נדבק אליהם ועכשיו הם צריכים להיפטר ממנו בכל דרך כדי להגן על ביתם. נו באמת... ממש כולי רחמים עליהם.
אם לא שמת לב 2, בראש הדף כתוב: "נא לרשום כאן פטנטים הגיוניים וסבירים להמנע מפלישות חתולים לא רצויות. תגובות סאדיסטיות או שמדברות בחוסר כבוד על בעלי חיים ימחקו! ". בערך חצי מהשרשור הזה צריך להימחק רק בשל ההקדמה הזו.

לידיעתך, מעבר לעמוד הקיקיוני הזה שמשום מה משך אותך להגיב בו, יש אנשים - ואני ביניהם - שמעקרים ומסרסים את החתולים בסביבתם ומי ישמע, אף מגדילים לעשות ומאכילים את אלו שפחות נעים איתם בפינה מרוחקת כדי שלא תהיה להם סיבה לנסות להיכנס לבית. באופן אירוני, הגעתי לשרשור הזה מסיבה הפוכה כמעט, של חתול ששינה את דרכיו לאחר הסירוס אבל החתולים שלנו עדיין לא מקבלים אותו ורציתי למצוא דרך לאזן ביניהם. אם אתה לא יודע, יש מספיק עיריות ומועצות שמספקות לעיקורים ולסירוסים תקציב, ועמותות שמסרסות בתעריפים נמוכים מאוד, וחתול מסורס לא מסמן בד"כ, וגם נוטה להיות פחות תוקפני. מעבר לזה, העניין גם מבטיח שלא יצוצו חתולים תוקפניים אחרים בעתיד. זו יקירי - המציאות.

לגבי שיפוטך בנוגע לכך שדבריי הם ביצ'ינג תיכוניסטי - אני תוהה במה בדיוק זה מועיל. אני בחרתי לתזכר כמה אנשים שנדמה להם שהם יכולים להגדיר את עצמם כאוהבי בעלי חיים וצמחוניים ובאותה נשימה לחפש דרכים להיפטר מחתולים בדרך שפוגעת בהם - שהם לא מה שנדמה להם ושזה אסור על פי חוק. אם זה ביצ'ינג בעיניך, וולקאם. אם זה תיכוניסטי בעיניך (דרך די עלובה לנסות להתנשא) אז תודה, את התיכון סיימתי כבר מזמן, אבל תמיד כיף לחזור קצת אחורה בזמן. זו נוסטלגיה.

שולחת אותך בכיף, טוס לשלום.
אני בכל מקרה כתבתי את מה שיש לי להגיד. אז אתה יכול לבחור לענות ולהגיד את המילה האחרונה עכשיו...:
פלוני_אלמונית*

הרחקת חתול זר מהבית

שמעתי לפזר פפריקה חריפה הם דורכים על זה משתגעים נדבק להם לרגליים ידיים ... בהצלחהההה
פלוני_אלמונית*

הרחקת חתול זר מהבית

אה ולפזר שתן של נמרים.. בשיא הרצינות הם מתים מפחד. ככה עושים בהודו
אישה_במסע*
הצטרפות: 29 מרץ 2012, 10:55

הרחקת חתול זר מהבית

שליחה על ידי אישה_במסע* »

דף_ למחיקה ?
קור_את*
הצטרפות: 26 ספטמבר 2006, 16:53
דף אישי: הדף האישי של קור_את*

הרחקת חתול זר מהבית

שליחה על ידי קור_את* »

ממש לא! מה פתאום? זה עוד אחד מהדפים שפתחו מקימי הקהילה וכותבים בו חברים יקרים בקהילה. באופן זה לא רק אינפורמציה, הוא בעיקר קהילה עם היסטוריה.
לא למחוק!!!!!!
פלוני_אלמונית*

הרחקת חתול זר מהבית

אנחנו גרים בקומה 3 בדירה עם מרפסת גדולה. במשך שבוע החתול של השכן מקומה 6 מגיע למרפסת שלנו כל לילה מיילל, מטפס על ריהוט ומקים רעש נוראי שמונע מאיתנו לישון (המרפסת גובלת בחדר השינה).
כשפנינו לשכן (לאחר מאמצים לאתר אותו) תגובתו הייתה ש״חתולים הם חיות לילה״ ושהוא משאיר לו את הדלת פתוחה על מנת שיוכל להסתובב בלילות.
אני ממש מיואשת ומתוסכלת. לא הגיוני שהשכן ישן בלילות בזמן שאנחנו כבר שבוע לא ישנים כי החתול שלו בא אלינו למפרסת בלילות ליילל ולטייל.
אני גם חושבת שזו חוצפה שאני אצטרך עכשיו לרכוש מכיסי כל מני חומרים להרחקת חתולים או לפזר פלפל שחור במפרסת כשהאחריות לדאוג שהחתול ישאר בבית היא של בעליו.
האם יש דרך כלשהי לכפות על השכן לסגור את הדלת בלילות כך שנוכל לישון? לא מצאתי דבר בחוק או בתקנות ובמוקד העירייה אמרו שהם לא עוסקים בזה.
הייתי סבלנית מאוד כי אני אוהבת חיות אבל התגובה של השכן ממש הרתיחה אותי, אני (וגם בן זוגי) פוחדת מאוד (!!) מחתולים נאלצים לסגור את דלת מפרסת והחלומות בלילה כדי שחלילה לא ייכנס החתול לתוך הדירה וסובלים מחוסר שינה בעקבות מטרד הרעש שנוצר.
אשמח מאוד לטיפים ועצות, אני חלילה לא מעוניינת לפגוע בחתול בשום דרך פשוט רוצה להביא את השכן לפעול כדי שהסבל ייפסק.
זרח_הפרח*
הצטרפות: 20 מרץ 2010, 20:33
דף אישי: הדף האישי של זרח_הפרח*

הרחקת חתול זר מהבית

שליחה על ידי זרח_הפרח* »

אכן לפי החוק אין בכלל דבר כזה, בעלות על חתול, והמצב באמת מאוד מכעיס.
אבל כמו בהרבה סכסוכי שכנים, זה, לדעתי, עוד מקרה שבו כל אחד צריך לדאוג לצד שלו. לסגור את המרפסת עם רשת? להתיז על החתול המיילל עם שפריצר מים עד שיתפוס שלא שווה להגיע אליכם?
פלוני_אלמונית*

הרחקת חתול זר מהבית

זו באמת לא שכנות טובה מצד השכן.
לא לפזר פלפל שחור. זה יכול לפגוע בחתול.
להשפריץ מים, יכול להיות טוב, אפשר להשתמש באקדח מים. לא לאיזור הפנים. רק לשים לב שזה לא יהיה בסיטואציה שהוא יכול להבהל וליפול.
אם זה יהיה בהתמדה, הוא ילמד.
נכון שזה כנראה אומר לקום ולהשפריץ עליו מים ולא לישון, עד שילמד.
עוד - אני חושבת שיש בחנויות בעלי חיים איזה חומר שאפשר לשים שמרחיק חתולים.
יכול להיות שאפשר גם לנסות לשים חצאי לימונים בנקודות מסוימות וזה ירחיק אותו.
פלוני_אלמונית*

הרחקת חתול זר מהבית

לדפוק לשכן בדלת כשהוא מעיר אתכם?
לא הבנתי למה לדעתך לפי החוק אין בעלות על חתול.
הנה מה שמצאתי לך בגוגל תשובה של עו"ד
http://www.lawforums.co.il/SingleMessag ... ID=1036488
זרח_הפרח*

הרחקת חתול זר מהבית

שליחה על ידי זרח_הפרח* »

לא הבנתי למה לדעתך לפי החוק אין בעלות על חתול.
זאת לא דעתי. זה מצבם החוקי של החתולים בישראל. לכלבים יש "רשיון להחזקת כלב", ולחתולים אין.
בקישור עורך הדין כותב בפירוש שהחוק לא מתייחס ספציפית לבעל החתול, כי אין חוק כזה.
אפשר לנסות לטעון לאחריות, וגם היו מקרים בעבר שזה הצליח. אבל זה יכול גם, באותה מידה, לא להצליח, והיו גם מקרים כאלה.
פלוני_אלמונית*

הרחקת חתול זר מהבית

יש פתרון של ממטרה שחתול מתקרב אז הממטרה משפריצה מים
פלוני_אלמונית*

הרחקת חתול זר מהבית

אווווףףףףף..... אני דווקא אוהבת חתולים. רק שלא יערכו כנס ויתחרו על "מי משפריץ חזק יותר חומר מצחין" על החלונות שלנו. הבהרה: החתולים זרים. והחתולה שלנו מעוקרת. הצילוווו....
פלוני_אלמונית*

הרחקת חתול זר מהבית

משפריץ חזק יותר חומר
אם חתול אחד השפריץ, סביר שיבוא חתול אחר וישפריץ באותו מקום - זה העברת הודעות וסימון טריטוריה.

אפשר לנסות -
לנקות טוב טוב את האיזור ומסביב לאיזור. לשים איזשהו ריח לימוני או הדרי
אולי גם להשיג בחנות בעלי חיים - ספרי עם ריח שלא נעים לחתולים והם מתרחקים ממנו - ולהתיז באיזור - על החלון ועל הקיר ליד.
זרח_הפרח*

הרחקת חתול זר מהבית

שליחה על ידי זרח_הפרח* »

לנקות - עם אבקת כביסה ביו מומסת במים פורשים. לנקות בזה ולא לשטוף אחכ במים. זה מוחק את הריח, ואז הם לא מזהים שכבר סימנו שם וממשיכים להטפל לאותה הפינה.
פלוני_אלמונית*

הרחקת חתול זר מהבית

אני מעדיף חתול על חולדות ועכברים המסתובבים בבתים צמודי קרקע,הבעיה העיקרית שלנו היא שהחתולים מחרבנים לנו על הדשא החדש, והשאלה הנשאלת היא האם סוף סוף יש לנו הוכחות שהחתול אכן נאמן ?כי אפילו כשהוא צריך לעשות את צרכיו הוא תמיד בקשר עין ובתצפית על הבית
טל_וקרן*
הצטרפות: 23 נובמבר 2019, 14:31

הרחקת חתול זר מהבית

שליחה על ידי טל_וקרן* »

מטרד החתולים לא נותן לי מנוח.
אני אוהבת חתולים אבל מפחדת מהן מאוד ויש חתול בגינה שלי שבאופן קבוע על בסיס יומיומי מטיל את צרכיו בגינה על הדשא הסינטטי. מה אתם ממלצים לי לעשות. מבלי לפגוע בו כמובן.
זרח_הפרח*

הרחקת חתול זר מהבית

שליחה על ידי זרח_הפרח* »

ממש כמה שורות מעליך כתבתי מה אפשר לעשות.
פלוני_אלמונית*

הרחקת חתול זר מהבית

איך אני מגרשת חתולת רחוב שפלשה לביתי והבריחה ממנו את 3 החתולות שלי, שמעוקרות? התזתי אליה מים. בכל פעם היא ברחה וחזרה.
יולי_קו
הצטרפות: 03 אוגוסט 2014, 09:09
דף אישי: הדף האישי של יולי_קו

הרחקת חתול זר מהבית

שליחה על ידי יולי_קו »

איך החתולה נכנסת? האם יש אפשרות לסגור את הפתחים הללו? האם החתולות שלך יוצאות החוצה? האם יש אפשרות להתקין דלת חתולים, ולרכיב לחתולות שלך קולרים אלקטרונים?
האם תרצי לאמץ את החתולה הזרה, לעקר אותה ולטפח אותה?
אלכס*
הצטרפות: 11 יוני 2005, 20:43

הרחקת חתול זר מהבית

שליחה על ידי אלכס* »

אנחנו גרים בקומה שלישית וחתולי הרחוב משתינים על העגלה של הילד.. אנחנו רוצים להרחיק אותם משם.. לא ידוע אם זה חתול אחד או יותר..
תגידו מישהו ניסה פעם ספרייי להרחקת חתולים? זה עובד ? איזה סוג כדאי לקנות?
זרח_הפרח*

הרחקת חתול זר מהבית

שליחה על ידי זרח_הפרח* »

אין אפשרות להרחיק חתולים, זה לא חוקי ולא יעיל. פשוט באים חדשים...
איפה העגלה נמצאת? איך החתולים מגיעים אליה?
(ספריי חתולים לא עובד וגם די דוחה לשימוש)
פלוני_אלמונית*

הרחקת חתול זר מהבית

צמח פיגם מרחיק חתולים ויתושים
פלוני_אלמונית*

הרחקת חתול זר מהבית

אפשר לפזר באיזור המצומצם שלא רוצים שהחתול יגיע אליו חתיכות לימון על קליפתו.
וגם חשוב לא לנקות את האיזור עם אקונומיקה. לכלור יש ריח שמושך חתולים.
נעמה*
הצטרפות: 29 ינואר 2002, 22:03

הרחקת חתול זר מהבית

שליחה על ידי נעמה* »

היי עברנו לא מזמן לבית פרטי, יש חתולים שמיללים בלילה בצורה מוגזמת, נשמע כמו בכי של תינוקות, ברור לי שהם היו לפני בטריטורה אבל עדיין הם ממש מטרידים, חברה אמרה שזה רק בתקופת הייחום וזה יעבור ועוד היא אמרה שהם יעילים מאוד להרחקת נחשים, אם זה נכון שחתול מרחיק נחש אני מוכנה לסבול אותם, אני מקווה שזה לא אגדה ועד שהיא לא אמרה לי לא חשבתי בכלל על נחשים שיכולים להיות. האם יש כאן משהו שמבין בזה ויכול לעזור ?
זרח_הפרח*

הרחקת חתול זר מהבית

שליחה על ידי זרח_הפרח* »

כן, זאת תקופת ייחום, הזכרים מייללים והולכים מכות.
כדי שזה יפסיק כדאי לסרס ולעקר את החתולים בסביבה, שווה לבדוק אם יש מבצע עיקורים של העירייה, או עיקורים מוזלים דרך אחת העמותות באזור.
וכן, חתולים מרחיקים נחשים וגם חולדות.
נעמה*
הצטרפות: 29 ינואר 2002, 22:03

הרחקת חתול זר מהבית

שליחה על ידי נעמה* »

זרח הפרח תודה רבה על התשובה, ידוע לך כמה זמן תקופת הייחום? החתולים לא שלי לא נראה לי נכון לסרס או לעקר. נתנחם בזה שהם יעילים להברחת מזיקים.
פלוני_אלמונית*

הרחקת חתול זר מהבית

הי
גרים בדירת קרקע לאחרונה מוצא פעם ביום כתם שתן או מתחת לספה או על הספה בסלון
אין זכר לחיפוש אוכל או משהו בסגנון פשוט להציל שתן וללכת.
האם זה התנהגות טבעית של חתול?
קצת תועה שמצאתי בעציצים
מציין כי אני כמעט ולא רואה אותו רוב היום הדלת הזזה אלומיניום די גדולה סגורה ואין לי מושג איך הוא מצליח להיכנס פנימה
מרגיש מיואש
שליחת תגובה

חזור אל “בעלי חיים”