לחץ וכאב בשלפוחית השתן

מסכנונת*
הצטרפות: 27 ינואר 2006, 11:19

לחץ וכאב בשלפוחית השתן

שליחה על ידי מסכנונת* »

מחפשת עזרה, עצה, רעיון וכו'
אני סובלת כבר כשנה מלחץ בלתי פוסק על שלפוחית השתן והבטן התחתונה. לפעמים מלווה בדחיפות ולפעמים לא. סבלתי גם בעבר די הרבה מדלקות אבל כבר לא. רק הלחץ נשאר. וכאבים בזמן קיום יחסים בגלל הלחץ או בגלל ההתכווצות שלי אני כבר לא יודעת.
עברתי כבר את כל הבדיקות האפשריות: אולטראסאונד של השלפוחית כמה פעמים, צילום ivp , ציסטוסקופיה, בדיקה אורודינמית, צילום רחם. הכל תקין.
מבחינת טיפולים אלטרנטיבייים: עשיתי תקופה שיטת פאולה ללא שיפור. וכעת אני עושה ביו פידבק.
אשמח מאד לעזרה.
אני מיואשת לגמרי. האם אצטרך לחייות עם הכאב הזה שלפעמים הוא בלתי נסבל כל חיי. מה עוד שמנסה להרות ומרגישה שזה מפריע.

תודה
אנונימי

לחץ וכאב בשלפוחית השתן

שליחה על ידי אנונימי »

תבדקי או תשאלי על מצב שנקרא אנדומטריוסיס
מיכל_מ*
הצטרפות: 06 דצמבר 2001, 17:44
דף אישי: הדף האישי של מיכל_מ*

לחץ וכאב בשלפוחית השתן

שליחה על ידי מיכל_מ* »

אולי תנסי לקרוא ב"גופה של אישה תבונתה של אישה" של נורת'רופ.
לוטם_מרווני*
הצטרפות: 27 דצמבר 2003, 21:55
דף אישי: הדף האישי של לוטם_מרווני*

לחץ וכאב בשלפוחית השתן

שליחה על ידי לוטם_מרווני* »

ועוד עצה-
תנסי לקחת רסקיו של באך,טיפות.
לי_אורה*
הצטרפות: 12 אפריל 2005, 19:07
דף אישי: הדף האישי של לי_אורה*

לחץ וכאב בשלפוחית השתן

שליחה על ידי לי_אורה* »

נגד דלקות באיזור הזה טוב מאוד לשתות מיץ חמוציות.
ועלה על דעתי שכדאי לך לבדוק אם יש לך קנדידה חריפה
קראי כאן בינתיים טיפול בקנדידה
נאוה_פרנס*
הצטרפות: 05 אוגוסט 2001, 00:39
דף אישי: הדף האישי של נאוה_פרנס*

לחץ וכאב בשלפוחית השתן

שליחה על ידי נאוה_פרנס* »

וכאבים בזמן קיום יחסים בגלל הלחץ או בגלל ההתכווצות שלי אני כבר לא יודעת.
מסכנונת,
מה עם וסטיבוליטיס? בדקת?

חפשי ברשת ונסי לקרוא על זה.
לפעמים הכאבים נמצאים במקום אחר מזה שאת חושבת.
נועה_בר*
הצטרפות: 20 יוני 2004, 22:33
דף אישי: הדף האישי של נועה_בר*

לחץ וכאב בשלפוחית השתן

שליחה על ידי נועה_בר* »

מבחינת טיפולים אלטרנטיבייים: עשיתי תקופה שיטת פאולה ללא שיפור. וכעת אני עושה ביו פידבק.
לדעתי לא הלכת בכיוון הנכון. אם נשללו כל הבדיקות הקונבנציונליות כנראה שיש שם משהו עמוק יותר שהרפואה האלטננטיבית מתייחסת אליו והקונב' לא. וזה החלק הנפשי של "המחלה". ולא, אני לא מדברת רק על לצאת מהלחץ או לשחרר.
הסיבות שמביאות את המחלה אלייך או הסיבות שאת מביאה עלייך את המחלה - צריכות להילקח בחשבון כשמחפשים ריפוי אמיתי לבעיה שלך.
הייתי חושבת על כיוון של הומיאופתיה, או דמיון מודרך אבל עם מישהו מאוד מנוסה .
תוכלי לנסות כאן באתר לפנות בדף הבית של יערת דבש.
אם תירצי עוד המלצות, או לספר יותר על קושי סביב הכאב - אהיה כאן בשבילך.
(()) רפואה שלמה.
פלונית*
הצטרפות: 02 אוקטובר 2001, 03:13

לחץ וכאב בשלפוחית השתן

שליחה על ידי פלונית* »

נסי לעקוב אחרי הכאב ולבחון איפה במחזוריות של החודש הוא מופיע. ייתכן שהוא קשור לביוץ (כאשר הזקיקים גדלים ייתכן כאב, מנסיוני האישי הכואב) אם בסביבות המחזור ייתכן שזה אנדמטריוסיס (מקווה שכותבת נכון). יש פורום בתפוז שמוקדש למחלה, כדאי לך להיכנס יש שם נשים תומכות עם נסיון.
בהצלחה בהשתחררות מהכאב.
קטר_זיס*
הצטרפות: 03 ינואר 2006, 14:09

לחץ וכאב בשלפוחית השתן

שליחה על ידי קטר_זיס* »

אולי זה מה שנקרא שארית שתן?
חברה טובה שלי סובלת כבר שנים מהסימנים שאת מתארת.לאחר זמן מאד ארוך ובדיקות רבות התבררה הבעיה.
במיליםפשוטות גם אחרי השתנה נשאר שתן בשלפוחית מה שיוצר כאבים , דלקות ועוד.
הטיפול הוא פיזוטרפיה..
בהצלחה
מסכנונת*

לחץ וכאב בשלפוחית השתן

שליחה על ידי מסכנונת* »

ואי המון המון תודה לכל התשובות. והרי התייחסותי המפורטת

פלונית
קראתי קצת באינטרנט על המצב הזה שנקרא אדרומטיוסיס - זה לא נראה לי שייך אלי, כי הכאבים הם לאורך כל החודש ולא קשורים למחזור או ביוץ.

קטר זיס
זה לא שארית שתן, כיוון שנבדקה האפשרות הזו ונשללה.

מיכל מ
אחפש את הספר תודה על ההמלצה.

לוטם מרווני
למה את חושבת שרסקיו יכול לעזור? זה לא יותר שייך לטראומות פתאומיות מאשר לכאב מתמשך? למרות זאת אנסה.
תודה

לי אורה
חמוציות אני לוקחת באופן קבוע כבר המון זמן. על קנדידה חשבתי. כי חלק מהשאלות הנשאלות תואמות תסמינים שלי. יחד עם זאת הן תואמות המון תסמינים מכל מיני סוגים. לא נראה לי שאהיה מסוגלת לעמוד באופן נפשי בדיאטת קנדידה כך שאני לא מתחילה אפילו לבדוק את זה.
תודה

נאוה פרנס
תודה על התייחסותך. אכן אני מאובחנת עם וסטיבוליטיס, אך זה החל לאחרונה תקופה אחרי שהחלו שאר הכאבים ומרגיש לי שלא זה הגורם אלא תוצאה של בעקבות הכיווץ התמידי שלי עקב הכאב החזק.

נעה בר
שכחתי להוסיף שגם טיפול הומאופתי של מספר חודשים עברתי ללא שינוי. (אמנם הוא השפיע עלי בכיוונים נוספים אבל לא נגע במקום של הכאב הפיזי) אכן ברור לי שיש את הצד הנפשי שעודלא הצלחתי לגעת בו.
לדמיון מודרך אני פחות מתחברת בעיקר בגלל נסיונות עבר. אני מאד תחושתית ופחות ויזואלית. מרצדת עם המחשבות ומתרוצצת. נרגעת עם הגוף. האם נראה לך ששיטת הייפק יכולה לעבוד על כאב פיזי כל כך ברור? טופלתי בעבר לגבי איזו שהיא בעיה פחות ממוקדת וזה עזר לי.
תודה

חוץ מזה יש ימים יותר טובים, היומיים האחרונים הם מהגרועים שהיו. כואב לי נורא. כואב לי גם בבטן למעלה יותר, ולא רק בשלפוחית. לא יודעת מה יש לי.
שיטות שחשבתי עליהם: הייפק, אוסטיאופתיה/כירופרקטיקה (סתם כי חשבתי שאולי הרחם לוחצת על השלפוחית או משהו כזה, ואפילו חשבתי על טיפול בחוקן (האם שמעתן על זה) כי אולי זה קשור לעיכול איכשהו...לא יודעת כבר...

אשמח לדעתכן/ם תודה תודה תודה
נועה_בר*

לחץ וכאב בשלפוחית השתן

שליחה על ידי נועה_בר* »

שכחתי להוסיף שגם טיפול הומאופתי של מספר חודשים עברתי ללא שינוי. (אמנם הוא השפיע עלי בכיוונים נוספים אבל לא נגע במקום של הכאב הפיזי) אכן ברור לי שיש את הצד הנפשי שעודלא הצלחתי לגעת בו
טיפול הומאופתי של מס' חודשים זה ממש לא מספיק, ואת אומרת שעשה לך טוב, אז... צריך היה לתת לזה יותר זמן. הומיאו' עובדת לעומק ולא לפי סמפטום. לכן קודם כל אם עשתה לך טוב הייתי נשארת בקשר עם המטפל אולי הגיע הזמן לשינוי הרמדי לאחר כמה חודשים ואולי יש עוד דברים טובים שקורים בכיוון הריפוי ולכן הכל הוא חלק מאותו תהליך.
אז דבר ראשון לחזור להומיאופט, אפילו דרך הטלפון...
דבר שני
האם נראה לך ששיטת הייפק יכולה לעבוד על כאב פיזי כל כך ברור?
שיטת אאייפק יכולה לאבחן את הכאב וכן את הסיבות לו, כך שאני הייתי אומרת ששווה בהחלט.

אוסטיאופתיה/כירופרקטיקה
ממש לא הכיוון...
תוכלי לדבר כאן באתר עם יערת דבש וגם עם חני בונה ( נדמה לי שכתבתי את זה כבר למעלה.. )

אכן אני מאובחנת עם וסטיבוליטיס, אך זה החל לאחרונה תקופה אחרי שהחלו שאר הכאבים ומרגיש לי שלא זה הגורם אלא תוצאה של בעקבות הכיווץ התמידי שלי עקב הכאב החזק.
גם את התוצאה יש לקחת בחשבון, והכיוון שלי הוא חלק מהבעיה שיוצר הווסטיבוליטיס... אם תירצי לרדת "לעומק" הכאב הזה כנראה שיהיה עלייך לעבור גם דרך בדיקת הנושא הזוגי-מיני.
כי התוצאה לעיתים "מדברת" במקומנו. אם הנפש לא מסוגלת להכיל את הקושי הוא נדרש להתבטא בגוף.
יש חשיבות גדולה למקום "הנפשי" בכאב שלך וכדאי לך לתפוס את ההזדמנות ולגעת בכאב.
חני_בונה*
הצטרפות: 05 פברואר 2005, 19:09
דף אישי: הדף האישי של חני_בונה*

לחץ וכאב בשלפוחית השתן

שליחה על ידי חני_בונה* »

לדמיון מודרך אני פחות מתחברת בעיקר בגלל נסיונות עבר. אני מאד תחושתית ופחות ויזואלית
בהחלט ניתן לעבוד בדמיון מודרך דרך תחושות.
ובהמשך למה שכתבה לך נועה בר : את יכולה לשוחח "שיחה פנימית" עם עצמך יש שם משהו שנאמר לך דרך הכאב. נסי להקשיב לו.
(())
לוונדר_סגול*
הצטרפות: 24 ספטמבר 2004, 16:05
דף אישי: הדף האישי של לוונדר_סגול*

לחץ וכאב בשלפוחית השתן

שליחה על ידי לוונדר_סגול* »

היום דיברתי עם השכנה החדשה שלי, שמטפלת healling]בשיטת באון methods[/po]/bowen/bowen arninakashtan1 bowen intro.htm (וגם כאן והיא אומרת שזה עשוי לעזור.
זו שיטה שאנשים שסחבו כאבים הרבה זמן זכו סוף סוף לשחרור, למרות שעוד לא יצא לה לטפל בכאבים מהסוג שלך.
היא לוקחת 120 ש"ח לטיפול, ממליצה על לפחות שניים. אומרת שזו טכניקה מאוד יעילה ולא דורשת הרבה מפגשים.
נירי*
הצטרפות: 12 פברואר 2005, 00:57

לחץ וכאב בשלפוחית השתן

שליחה על ידי נירי* »

אני מאמינה שצריך לבחור שיטת טיפול ולהאמין בה ולהתמיד בה יותר מחודשיים שלושה, כך לפחות עם הומאופתיה שדורשת סבלנות. כאשר מדובר בבעיות עמוקות זה יכול לקחת כמה שנים וצריך סבלנות. מעבר לזה, במצבים כאלה של כאב, הטיפול צריך להיות כוללני, כלומר לראות כיצד הוא פוגע באיכות חייך, האם יש עוד שותפים במעגל הזה ואז לעשות טיפול כוללני יותר, הנוגע במספר תחומים בחיים.
יערת_דבש*
הצטרפות: 23 אוקטובר 2003, 00:10
דף אישי: הדף האישי של יערת_דבש*

לחץ וכאב בשלפוחית השתן

שליחה על ידי יערת_דבש* »

בבקשה תפני אלי "במייל"[email protected]
אני רוצה לעזור.
אמא_לביאה*
הצטרפות: 14 אפריל 2005, 09:45
דף אישי: הדף האישי של אמא_לביאה*

לחץ וכאב בשלפוחית השתן

שליחה על ידי אמא_לביאה* »

אני יוכל להקל מיידית על הכאב שלך, ללא קשר לאבחון הרפואי המדוייק שלו.

את מוזמנת לפנות אלי במייל, יש לי נסיון בטיפול בבעיות דומות.
[email protected]
אמא_לביאה*

לחץ וכאב בשלפוחית השתן

מסכנונת אני כותבת לך גם פה -
תיבת המייל שלי היתה מלאה, שלחי לי שוב את המייל כיוון שהוא לא הגיע.
אמא_לביאה*

לחץ וכאב בשלפוחית השתן

מצטערת לא הגיע
למרות שמיילים אחרים כן הגיעו.
את מוזמנת גם להתקשר
050-2004355
מסכנונת*

לחץ וכאב בשלפוחית השתן

שליחה על ידי מסכנונת* »

מה הכאב רוצה לאמר לי:
מלים שעולות: סגירות, עצירה, אי חופש, ביטוי סגור. (מעניין שעולות מלים של עצירה יחד עם זה שהזרימה של השתן היא ללא הפסקה) פקק שרוצה להשתחרר.
מלים שעולות:
הכאב משרת אותי הוא שומר עלי. למה? אני שואלת. הוא מתחם לי בגבול אזורים קשים שקשה לי להתחבר אליהם. מיניות. מול בן הזוג. (אופס זה מה שכתבתי: מול...בעוד שרציתי לכתוב עם) ברגע שכואב לי לא צריכה להתמסר, יכולה להישאר בפינה שלי וזה שומר עלי.

הכאב אומר לי שאין אוויר מבקש ממני לנשום עמוקות לאזור.
מסכנונת*

לחץ וכאב בשלפוחית השתן

שליחה על ידי מסכנונת* »

תודה לכל המגיבות זה מאד עוזר להרגיש שאני לא לבד עם הכאב הזה.

לאמא לביאה - אני אתקשר.
חני_בונה*
הצטרפות: 05 פברואר 2005, 19:09
דף אישי: הדף האישי של חני_בונה*

לחץ וכאב בשלפוחית השתן

שליחה על ידי חני_בונה* »

מדהים איך שאת קשובה לעצמך.
וזה שומר עלי.
האם את יכולה לבדוק מה עוד יכול לשמור עלייך מלבד הכאב?
(())
נועה_בר*

לחץ וכאב בשלפוחית השתן

שליחה על ידי נועה_בר* »

הכאב משרת אותי הוא שומר עלי.
את מאוד אמיצה לראות את האמת. וכבר עושה דרך גדולה לריפוי. |Y|

ריפוי אמיתי הוא לא רק להסיר את הכאב, אלא ההבנה של מה נמצא מאחוריו, מה הסיבות שהביאו אותנו להזדקק לו. כל הכבוד לך.
(())
נראה שהתחלת בתהליך שממנו תצאי נשכרת ובריאה יותר @}
מסכנונת_מוכנה_להתחיל_להתרפא*
הצטרפות: 07 פברואר 2006, 00:20

לחץ וכאב בשלפוחית השתן

שליחה על ידי מסכנונת_מוכנה_להתחיל_להתרפא* »

תובנות מהיום
הדברים שכתבתן מאד יפים אבל לא רוצה לקחת קרדיט על משהו שהוא לא מעכשיו. את התובנות האלו הן כבר מכירה הרבה לפני כן, ועדיין שום שינוי לא קורה. היום היה יום מאד חזק עבורי עם התנסות מאד חדשה.

דברים שלקחתי מחברה שפגשתי:
החיבור בין הכאב כמנתק למקום של המחשבות המתרוצצות שלי כמנתקות מהגוף
אולי הכאב הפיזי זו כבר הדרך להחלמה. כי הוא כבר מתבטא בגוף.
המוכנות להתנסות, וללכת עם זה עד הסוף, האיפשור של החוויה בדרך לריפוי.

אני רוצה להתחבר לגוף שלי. אני פוחדת וכואב לי אבל אני לא רוצה להמשיך להיות במקום המנותק הזה שיש בו כל כך הרבה כאב. היום ממש חוויתי את המחלה כמשהו רגשי לחלוטין חוויתי את ההשתנות של הכאב שלי בגלים רגע אחד הוא פיזי ורגע אחרי כן רגשי: עצב וחרדה משמשים בו בערבוביה.

אתמול והיום עמדתי מול המראה עם כל הק"ג העודפים שלי, משמשתי את עצמי ואמרתי לעצמי אני סקסית אני סקסית. ליטפתי את עצמי והתנועעתי ואמרתי באופן מלאכותי כמה אני רוצה להרגיש משוחררת לגמרי להתנועע בעולם עם נשימה פתוחה וגוף בריא ומלא בחיות. הרגשתי כמה הכל סגור. עשיתי את זה אחר כך ליד בעלי שהזכיר לי כמה הוא אוהב איך שאני נראית בדיוק כך, (אפילו לא קג אחד פחות)

אני מרגישה שהמשמוש וההסתכלות וההקצנה הזו של המגע עם עצמי כדי ללמוד מעט קבלה הם משהו שאני צריכה ללמוד לעשות כמעט כל יום. להרגיש יותר משוחררת אתי. עד שזה יהפוך להיות חלק ממני טבעי לחלוטין

אחר כך עשיתי אהבה עם (בעלי). אני נמנעת כמעט לגמרי כבר תקופה מלגעת בעצמי ו/או לתת לו לגעת בי כדי להגיע לשיא. אחת הסיבות שאני עושה זאת היא תחושת הריקנות, הגועל והריחוק מעצמי ומבן הזוג שאני מרגישה אחרי כן. הסיבה שאני מרגישה את התחושות האלו היא בגלל שימוש לאורך של שנים בפנטזיות שיש בהן אלימות וביזריות לא פשוטה. כבר הרבה זמן אני מרגישה שאני לא רוצה את סוג האנרגיה הזו בחיים שלי לכן עשיתי את ההחלטה הזו, יחד עם זה אני לא מכירה התחברות מסוג אחר. בסקס המחשבות שלי לגמרי מנותקות. אני מסוגלת להרגיש חשק מיני אבל הוא רק בראש, בדרך כלל ברגע שזה מגיע למגע זה מיד קופא. אלא אם כן זה מגע של חיבה וקרבה פיזית שאני מאד זקוקה לו. לא מסוגלת לחוש את זה שאני נמצאת אתו תמיד בורחת.

היתה לי שיחה מאד פתוחה עם בעלי. אמרתי לו שאני מאד רוצה להתקרב לעצמי ואליו. סיפרתי לו על כל התחושות האלו של הניתוק, זאת אומרת הוא כבר יודע על זה אבל הפעם סיפרתי לו ממש בפרוטרוט על כל התחושות שאני מרגישה. אחרי התלטפות שבה הרגשתי איך הלב קצת נפתח לי , בעלי החל לגעת בי שם ואני החלטתי שאני לא בורחת לשום מקום אלא נשארת פה. הייתי די בהלם כי פשוט הרגשתי שאין לי שום תחושות בגוף, אני לא מרגישה כלום. לא גירוי לא כלום. האם אני פריג'ידית. אני לא חושבת. אבל אני לא מרגישה כלום. והמחשבה כל הזמן רוצה לברוח. ואני מחזירה אותה. והמחשבה כל הזמן רוצה להתחיל לפנטז ואני מחזירה אותה. אבל לא מרגישה כלום, מנסה לחוות את התחושות הנעימות של בעלי לצידי ושל היד שלו וכלום. בסוף נכנעתי המחשבה נדדה למוכר לה והגעתי, יחד עם זאת בזמן ההגעה נתקפתי מספר תחושות במקביל: עצב גדול מאד באזור הבטן הסרעפתית, וחרדה גדולה. ממש איבוד קשר עם המקום שבו אני נמצאת.
הייתי מיד זקוקה לאחוז בבעלי לחבק אותו.

עלתה בי מחשבה על עוצמה גדולה חבויה ופחד להתבטא, לחוש את העוצמה שלי. והכיווץ הזה, יוצא דווקא במיניות.

אחר כך המשכתי לעשות אהבה עם בעלי. וכל הזמן נשמתי והרפיתי נשמתי והרפיתי לתוך הואגינה ולתוך הלחץ בשלפוחית, הייתי רק עם זה, עם הנשימה שלי וההרפייה תוך כדי של כל האזור. התחושות היו מעומעמות עדיין. אבל אחד הדברים שהרגשתי היה קרן של אור דקיקה מפלסת דרכה בתוך הלב. והדבר השני שהרגשתי אחרי כן היה הקלה מאד גדולה בחוזק של הכאב.

וואו איזו עבודה
ההולכת_בדרכים*
הצטרפות: 27 אוקטובר 2004, 19:00
דף אישי: הדף האישי של ההולכת_בדרכים*

לחץ וכאב בשלפוחית השתן

שליחה על ידי ההולכת_בדרכים* »

וואו איזו עבודה
באמת וואו! נראה לי שאת בדרך הנכונה!
האם קרה משהו בעבר שלך שיכול להתקשר לתחושות קשות סביב מין?
התגובות שאת מתארת,הניתוק הזה מהגוף שמופיע דווקא בזמן יחסי מין,הריחוק מעצמך,הלב הסגור,החרדה,העצב, אופיניים מאוד לנפגעות תקיפה מינית.
כל הכבוד לך על הנשימה וההרפיה והנכונות להתמודד עם מה שקורה לך.
מאחלת לך הצלחה וממשיכה לעקוב אחרי הכתיבה שלך @}
אמא_לביאה*

לחץ וכאב בשלפוחית השתן

קוראת אותך
את נהדרת ועוצמתית בעיני
בדרך_לריפוי*
הצטרפות: 08 פברואר 2006, 23:39

לחץ וכאב בשלפוחית השתן

שליחה על ידי בדרך_לריפוי* »

כפי שאפשר לראות הורדתי את המילה מסכנונת כדי להתחיל להתחבר לחוזק שבי ולאחריות שלי על התהליך. יום אחרי מה שכתבתי העומס והכאב חזרו. מה שאומר שזו עבודת נמלים ליצור מסה קריטית של מודעות חדשה בגוף. ומן הסתם תהליך רגשי ארוך. יש משפט שאומר: "ישועת השם כהרף עין" היינו מספיקה תובנה אחת עמוקה ברוח גוף נפש כדי ליצור שינוי. כנראה שפה התרגול שלי הוא לא פחות חשוב. הגוף שלי כל כך רגיל להחזיק במתח ובכיווץ.

יחד עם זאת באותו לילה שכתבתי לא קמתי בלילה לשרותים. בעוד שלילה לפני כן קמתי.....10 פעמים!!! ובליל אמש קמתי פעם אחת.
היום התבוננת י בתפקודי שלפוחית השתן שלי. התפקוד העיקרי שזיהיתי הוא עצירה. אני עוצרת. (ביחד עם הנשימה כמובן)
אני לא נותנת לשתן לזרום. וגם שכבר אני משתינה אני לא נותנת לזה לעבור דרכי אלא מחזיקה כל הזמן.
התרגלתי להחזיק כנראה גם בגלל המון סיבות רגשיות וגם לאחר מכן בגלל הכאב.

מה שמעניין זה שבתהליך הפיזיוטרפיה של הביו פידבק נאמר לי שאני צריכה ללמוד לשלוט, ולהתאפק להרגיל את השלפוחית להחזיק יותר זמן. ואילו באינטואיציה שלי אני מרגישה שאני צריכה לעשות בדיוק להיפך: לעזוב. זאת אומרת היום כשהשתנתי ממש ניסיתי לשחרר את הנוזלים בתנועה רצופה ולא לעצור בכלל את התהליך. ובכלל (למרות שעוד לא חוויתי לידה) הרגשתי שהתנועה הנכונה עבורי היא לדחוף כמו בלידה את האגן כלפי מטה וללחוץ החוצה ולא פנימה.
ההולכת_בדרכים*
הצטרפות: 27 אוקטובר 2004, 19:00
דף אישי: הדף האישי של ההולכת_בדרכים*

לחץ וכאב בשלפוחית השתן

שליחה על ידי ההולכת_בדרכים* »

|Y| על שינוי הניק !
בעקרון אם יש לך יותר שליטה על השרירים באיזור השלפוחית ורצפת האגן,אז יותר קל גם להרפות
כלומר-שליטה משמעה אינו דווקא התאפקות,אלא מודעות לאיזור ויכולת להשתמש בשרירים כרצונך.
ואת זה בדיוק את מתרגלת עכשיו :-)
יפעת_ניר*
הצטרפות: 01 ספטמבר 2005, 10:48
דף אישי: הדף האישי של יפעת_ניר*

לחץ וכאב בשלפוחית השתן

שליחה על ידי יפעת_ניר* »

השינוי בשם שלך שכל פעם את בוחרת מחדש מעיד כאלף עדים על ההתקדמות שלך
יש המון כח לאות הכתובה, למילה, לשם של האדם ואת עושה בזה שימוש נהדר שמוסיף לאנרגית הריפוי
ההתכווננות הזו לריפוי היא הריפוי עצמו- כשאנו מתכווננים למשהו כל תא בגופנו חש בכך והגוף על כל איבריו נרתם לשינוי ...@}
עורכת*
הצטרפות: 24 אוגוסט 2005, 21:38

לחץ וכאב בשלפוחית השתן

שליחה על ידי עורכת* »

יש למישו רעיון ל שם דף מתאים?
תמי_גלילי*
הצטרפות: 17 מרץ 2006, 17:18
דף אישי: הדף האישי של תמי_גלילי*

לחץ וכאב בשלפוחית השתן

שליחה על ידי תמי_גלילי* »

בדרך לריפוי, קצת באיחור - האם עשית בדיקות ADH? השם המלא: anti diuretic hormon. זה הורמון שיש לכולנו שתפקידו להפסיק את פעולת הכליות מדי פעם, ומחסור בו יכול לגרום לסימפטומים דומים לשלך. (האם את גם שותה הרבה, ובכל זאת מרגישה מיובשת? זה עוד סימפטום).

השתנה של 25 ליטר ומעלה נקראת דיאבטיס אינסיפידוס ואז אפשר לקבל במירשם תחליף של ההורמון (הסכנה בדיאבטיס אינסיפידוס היא של התייבשות). גם אם לא מגיעים לכמויות ההשתנה האלה, כלומר גם אם רישמית זה לא דיאבטיס אינסיפידוס (ויש שיקראו לזה DIBETES INSUPIDUS AT A SUB-CLINICAL LEVEL), ייתכן שלקיחת ההורמון תעזור.

את ההורמון רושמים ביד קלה מאוד לילדים שמרטיבים בלילה. לעומת זאת, לאנשים מבוגרים שסובלים מהיעדרו, זו יכולה להיות משימה לא קלה לשכנע רופאים לתת אותו (כיוון שמרביתם אינם מכירים אותו מספיק). אבל כדאי בהחלט למצוא את הרופא שיסכים לעשות את הבדיקה ולנסות לתת אותו.

בנוסף לכך, יש ראיות שההורמון מסייע לזיכרון.

דיאבטיס אינסיפידוס
Diabetes]ובוויקיפדיה insipidus[/po]

(אם יש לך מחסור בהורמון הזה, או בעיות הורמונליות נוספות, שווה גם לבדוק אם הכול בסדר בבלוטת יותרת המוח - THE PITUITARY GLAND)

רעיון לשם: לחץ וכאב בשלפוחית השתן
פלוני_אלמונית*
הצטרפות: 19 אוגוסט 2001, 22:52
דף אישי: הדף האישי של פלוני_אלמונית*

לחץ וכאב בשלפוחית השתן

שליחה על ידי פלוני_אלמונית* »

+הודעה ממשתתפת חדשה התקבלה בברכה:+

לי נראה שזה מייחסי המין שאת מקיימת עים בעלך בקשי שיהיה יותר רגיש ויותר איטי וזה לא ילחץ לך והכאבים יעברו
פלוני_אלמונית*

לחץ וכאב בשלפוחית השתן

מרגישה בדיוק אבל בדיוק אותו הדבר !!!! לא רואה אור בקצה המנהרה ומיואשת מהכל !!! אותם תסמינים אחד על אחד !!! מה זה ?????!!!!!!!
נועה*
הצטרפות: 04 ספטמבר 2001, 13:21

לחץ וכאב בשלפוחית השתן

שליחה על ידי נועה* »

גם לי יש את זה וזה מתסכל עד כדי שלפעמים לא מסוגלת להתאפק ומרגישה שממש בורח לי אם לא רצה לשירותים... אוףףףףףףףףףףףףף
פלוני_אלמונית*

לחץ וכאב בשלפוחית השתן

הי,
שווה לבדוק באינטרנט על intersistial cytosis, אני מקווה שאני מאייתת את זה נכון.
זה מצב שדומה מאד לדלקת בשלפוחית אבל בבדיקות של תרבית שתן לא מוצאים כלום.
זה לא דלקת, אלא סוג של אלרגיה, וניתן לטפל בעיקר באמצעים של צמחי מרפא ושינוי תזונתי.
בעברית אין על זה חומר משמעותי, באנגלית יש הרבה.
אותי זה לגמרי הציל.
רפואה שלמה!
יי*
הצטרפות: 10 ינואר 2013, 18:05

לחץ וכאב בשלפוחית השתן

שליחה על ידי יי* »

גם לי יש לא עובר לי :(
קרן*
הצטרפות: 05 ספטמבר 2001, 00:38

לחץ וכאב בשלפוחית השתן

שליחה על ידי קרן* »

היי לכולם
יש לי אותה בעיה כבר כמה שנים ,לפעמים מצב יותר טוב לפעמים ממש גרוע .........זה נורא מתסכל .........
איזה צמחי מרפא יכולים לעזור ?
סנונית_הסיפורים*
הצטרפות: 09 אוקטובר 2012, 10:38
דף אישי: הדף האישי של סנונית_הסיפורים*

לחץ וכאב בשלפוחית השתן

שליחה על ידי סנונית_הסיפורים* »

צמח מרפא עיקרי זה שורש החלמית - חוביזה- עושים מזה תה
ניתן להשיג בחברת עלעלים ממושב ציפורי
כל טוב ורפואה שלמה!
מציפורי (גם)
פלוני_אלמונית*

לחץ וכאב בשלפוחית השתן

האם יש למישהו פתרון מוכח לבעיה הנ"ל
קרן*
הצטרפות: 05 ספטמבר 2001, 00:38

לחץ וכאב בשלפוחית השתן

שליחה על ידי קרן* »

גם אני מאוד אשמח לשמוע .
סנונית_הסיפורים*
הצטרפות: 09 אוקטובר 2012, 10:38
דף אישי: הדף האישי של סנונית_הסיפורים*

לחץ וכאב בשלפוחית השתן

שליחה על ידי סנונית_הסיפורים* »

נסו לקרוא ספרים של קתרין סימון יש את זה רק באנגלית על intercystial cytosis
פלוני_אלמונית*

לחץ וכאב בשלפוחית השתן

מישהי כאן חוותה בנוסף לתסמינים של הכאב והדחיפות גם צריבה ?
פלוני_אלמונית*

לחץ וכאב בשלפוחית השתן

היי יש לי בעיה תמיד בזמן קיום יחסי מין לפני שהגבר גומר אני מרגישה לחץ מטורף על שלפוחית השתן ואז אני ישר מפסיקה אותו כי אני מרגישה שממש יוצא לי פיפי אני לא רוצה שימשיך להתבאס האם ניתן לעשות משהו בנידון ואם זה נפוץ בכלל
נוי_חייבתתת_עזרה*
הצטרפות: 02 אוגוסט 2014, 09:36

לחץ וכאב בשלפוחית השתן

שליחה על ידי נוי_חייבתתת_עזרה* »

היי לכולם אני רואה שההודעות פה מאוד ישנות אך אשמח לדעת האם זה עבר לך כי אני סובלת מספר חודשים מאותה הבעיה . אשמח בבקשה אם תעזרי לי ותגידי מה עזר לך עם בכלל או האם מישהו מצא פתרון לבעיה .חייבת עזרה בנושא
נוי_חייבתתת_עזרה*
הצטרפות: 02 אוגוסט 2014, 09:36

לחץ וכאב בשלפוחית השתן

שליחה על ידי נוי_חייבתתת_עזרה* »

היי אני סובלת מאותה הבעיה האם מצאת טיפול נכון אשמח לעזרה יש לי את אותה הבעיה כבר מספר חודשים!!!
טבעית*
הצטרפות: 30 ספטמבר 2006, 00:23

לחץ וכאב בשלפוחית השתן

שליחה על ידי טבעית* »

יש לי דלקת עקשנית בשלפוחית השתן. ביולי שעבר היא הגיעה לכליה (למרות שלא חשתי בסימפטומים הרגילים, צריבה, תכיפות וכו', רק חום גבוה שלא עבר) וקיבלתי אנטיביוטיקה. לאחר זמן עשיתי בדיקה והסתבר שהחיידק עדיין שם, הוא עמיד לאנטיביוטיקה הזו שלקחתי פעמיים- שלוש בעשור האחרון בדלקות שתן שהגיעו לכליה.
לא היו לי סימפטומים אבל בבדיקה השבוע הסתבר שהחיידק עדיין שם.
הרופאה המליצה על אנטיביוטיקה אחרת ואני מנסה להימנע מזה עד כמה שאפשר בגלל בעיות בריאות שונות.
עצה? יש תכשיר טבעי, עשבי מרפא כלשהם, או דבר אחר שיכול לעזור?? קניתי פמינוז אבל אני תוהה אם הוא יוכל לעזור במצב כזה.
תודה תודה.
ג'יס_בכיס*
הצטרפות: 22 אפריל 2012, 20:57
דף אישי: הדף האישי של ג'יס_בכיס*

לחץ וכאב בשלפוחית השתן

שליחה על ידי ג'יס_בכיס* »

היי טבעית, יש כמה וכמה צמחי מרפא שיכולים לעזור, אבל זה לא מצב שבו אפשר להמליץ דרך האינטרנט (וגם לא כדאי).
אם תרצי אשמח להמליץ לך על הרבליסט (מטפל בצמחים), או לעזור בעצמי אם תרצי להפגש בסקייפ.
אני תוהה האם פמינוז יכול לעזור במצב כזה. יתרה מזאת- אם הדלקת הגיעה לכליה יותר מפעם אחת ויש לך חיידק שאת יודעת שעמיד לטיפול, הייתי כן שוקלת לקחת את האנטיביוטיקה האחרת- או להתייעץ עם הרופאה ולראות איזו אנטיביוטיקה נוספת יכולה להתאים. אני לא בעד אנטיביוטיקה, אבל זה מצב שלא הייתי משחקת איתו. ומצד שני- אפשר לקחת צמחים חודשיים שלושה ולראות אם יש שיפור, אבל לא למשוך יותר מזה. הטיפול האנטיביוטי יחכה, ואנטיביוטיקה תמיד אפשר לקחת.
מירב*
הצטרפות: 01 אוקטובר 2002, 14:22

לחץ וכאב בשלפוחית השתן

שליחה על ידי מירב* »

לי היו דלקות חוזרות ונשנות, ניסיתי להימנע מאנטיביוטיקה ולקחתי פמינוז ודי- מאנוז- יכול להיות שזה מיסך את הבדיקות. התוצאה הייתה כאבי תופת+ עצירת שתן+ אישפוז ואנטיביוטיקה.
מה שכן עזר זה טיפול הומאופתי ושתייה עם מודעות, כמובן גם פרוביוטיקה. התרופה ההומאופטית שקיבלתי מבוססת על מדוזה. כל זה קרה בהריון... אחרי ש 20 שנה לא היו לי דלקות שתן.
טבעית*

לחץ וכאב בשלפוחית השתן

שליחה על ידי טבעית* »

_היי טבעית, יש כמה וכמה צמחי מרפא שיכולים לעזור, אבל זה לא מצב שבו אפשר להמליץ דרך האינטרנט (וגם לא כדאי).
אם תרצי אשמח להמליץ לך על הרבליסט (מטפל בצמחים), או לעזור בעצמי אם תרצי להפגש בסקייפ.
אני תוהה האם פמינוז יכול לעזור במצב כזה. יתרה מזאת- אם הדלקת הגיעה לכליה יותר מפעם אחת ויש לך חיידק שאת יודעת שעמיד לטיפול, הייתי כן שוקלת לקחת את האנטיביוטיקה האחרת- או להתייעץ עם הרופאה ולראות איזו אנטיביוטיקה נוספת יכולה להתאים. אני לא בעד אנטיביוטיקה, אבל זה מצב שלא הייתי משחקת איתו. ומצד שני- אפשר לקחת צמחים חודשיים שלושה ולראות אם יש שיפור, אבל לא למשוך יותר מזה. הטיפול האנטיביוטי יחכה, ואנטיביוטיקה תמיד אפשר לקחת._
תודה ג'יס_ בכיס, ברור שאי אפשר לעשות אבחנה באינטרנט. יודעת שיש זקן תירס, ענבי דב, סרפד ועוד. יש לי סרפד בבית. אכין חליטה.
נמנעת מהרבליסטים כרגע. חבר טוב שלי היה אצל אחד הרבליסט מאוד נחשב ומוכר, הוציא מאות או אלפי שקלים ולא חל שום שינוי במצבו. ברור שלא לכול אחד אפשר לעזור אבל אין לי כסף וכוחות לנסות את זה. התחלתי אתמול את הפמינוז,
מקווה שיעזור. אם לא, אקח את האנטיביוטיקה. שומרת את האפשרות להתייעץ איתך בסקייפ. תודה.
טבעית*

לחץ וכאב בשלפוחית השתן

שליחה על ידי טבעית* »

_לי היו דלקות חוזרות ונשנות, ניסיתי להימנע מאנטיביוטיקה ולקחתי פמינוז ודי- מאנוז- יכול להיות שזה מיסך את הבדיקות. התוצאה הייתה כאבי תופת+ עצירת שתן+ אישפוז ואנטיביוטיקה.
מה שכן עזר זה טיפול הומאופתי ושתייה עם מודעות, כמובן גם פרוביוטיקה. התרופה ההומאופטית שקיבלתי מבוססת על מדוזה. כל זה קרה בהריון... אחרי ש 20 שנה לא היו לי דלקות שתן._
היי מירב, מבאס לשמוע, בעיקר כשהתחלתי את הפמינוז... תודה ששיתפת אותי, אעקוב בזהירות ואם אחוש החמרה אקח אנטיביוטיקה.
הייתי בטיפול אצל הומיאופט מוכר ונחשב לפני עשר שנים בלי קשר לדלקת בשתן, ואז הייתה לי דלקת. הוא נתן לי טיפול שהחמיר את הדלקת. הייתי עם חום גבוה וכאבים, זה הגיע לכליה ולא ידעתי. הוא אמר שזו תגובה של הגוף והשאיר לי את הברירה אם ללכת לבית חולים. מכיוון שסמכתי עליו דחיתי את בית החולים חמישה ימים עד שזה החמיר ואז לראשונה אושפזתי, אנטיביוטיקה לוריד וכו'. מאז אני נזהרת גם מהומאופטיה, לצערי... אולי בכול זאת כדאי לנסות שוב, למרות החששות שלי.
לפני כמה שנים נגמר לי המחזור ומאז יש לי יותר דלקות. מרגישה שצריכה טיפול עמוק ורציני, יש לי בעיות גופניות נוספות אחרות, אבל חוששת מריאקציות ומהמחיר.
ג'יס_בכיס*
הצטרפות: 22 אפריל 2012, 20:57
דף אישי: הדף האישי של ג'יס_בכיס*

לחץ וכאב בשלפוחית השתן

שליחה על ידי ג'יס_בכיס* »

יודעת שיש זקן תירס, ענבי דב, סרפד ועוד.
אני רואה שאת מצויה בחומר :)
למען האמת לפי מה שאת מתארת לא הייתי הולכת לכיוון הזה (כמעט) בכלל, אלא יותר מחזקת את מערכת החיסון ואותך באופן כללי, ורק אחרי החיזוק מתחילה מאוד בעדינות לטפל בבעיה העמוקה במערכת השתן. באופן כזה החיזוק שלך אמור לאפשר לגוף להתמודד עם התגובה שתהיה, וכך למנוע את התגובה החריפה שהיתה אצל ההומאופת (ששיחררה את מה שאנחנו קוראים "רעילות" מהמערכת). גם הטיפול ברעילות הזו צריך להיות עדין מאוד והדרגתי.
ועוד משהו- באביב כוחות הניקוי של הגוף מרעילויות שונות עולים- ולכן זה זמן טוב לעשות את השינוי. זו הסיבה שבאביב הרבה אנשים עושים ניקויים וצומות למיניהם. תחשבי ותחליטי לפעול איך שמתאים לך, אבל אם את מחליטה בכל זאת לטפל (לא חשוב איך- הומאופת, הרבליסט, רפואה סינית, NLP), לדעתי כדאי לך לנצל את המומנטום של הגוף ולהתחיל בטיפול בקרוב.
ובינתיים סרפד, פרוביוטיקה, חמוציות ומיץ חמוציות, אכיניצאה ופרופוליס, וכל מה שאת יודעת שיכול לעזור.
ובכל מקרה אשמח לדבר בסקייפ אם תחליטי.
טבעית*

לחץ וכאב בשלפוחית השתן

שליחה על ידי טבעית* »

עוד משהו- באביב כוחות הניקוי של הגוף מרעילויות שונות עולים- ולכן זה זמן טוב לעשות את השינוי. זו הסיבה שבאביב הרבה אנשים עושים ניקויים וצומות למיניהם. תחשבי ותחליטי לפעול איך שמתאים לך, אבל אם את מחליטה בכל זאת לטפל (לא חשוב איך- הומאופת, הרבליסט, רפואה סינית, NLP), לדעתי כדאי לך לנצל את המומנטום של הגוף ולהתחיל בטיפול בקרוב.
כן, זוכרת שהאביב זמן טוב וניקוי. אחכה שהאביב אכן יתחיל, עוד כמה שבועות ותחיל בניקוי עדין.
_בינתיים סרפד, פרוביוטיקה, חמוציות ומיץ חמוציות, אכיניצאה ופרופוליס, וכל מה שאת יודעת שיכול לעזור.
ובכל מקרה אשמח לדבר בסקייפ אם תחליטי._
תודה ג'יס בכיס, בינתיים יש שיפור עם הפמינוז והסרפד והימנעות ה מפרי הדר. זה לא פשוט לי כי אני מאוד אוהבת תפוזים ושאר פירות הדר, בעיקר פומליות אבל יודעת שזה ממש לא טוב כשיש דלקת בשתן.
פלוני_אלמונית*

לחץ וכאב בשלפוחית השתן

הי יש המון מידע על כך שטבליות כורכום (אפשר להשיג בהימלאיה בוגרשוב,ירושלים) עוזרות לדלקות בדרכי השתן .בהצלחה!
טבעית*

לחץ וכאב בשלפוחית השתן

שליחה על ידי טבעית* »

הי יש המון מידע על כך שטבליות כורכום (אפשר להשיג בהימלאיה בוגרשוב,ירושלים) עוזרות לדלקות בדרכי השתן .בהצלחה!
היי פלונית, תודה.
יודעת שכורכום טוב לדלקות אבל לא ידעתי שספציפית לדלקת בשתן. יש הרבה מוצרים של כורכום, למה דווקא המלצת על החנות הזו בבוגרשוב בתל אביב?
ל*
הצטרפות: 30 אפריל 2004, 18:51

לחץ וכאב בשלפוחית השתן

שליחה על ידי ל* »

כמובן לא במקום יעוץ רפואי או אלטרנטיבי, אבל בחנויות טבע נמכרות פורמולות סיניות מוכנות לטיפול בדלקות בדרכי השתן. לפי דעתי לחברה קוראים ראן צמחים. בטח אפשר לקבל גם יעוץ במקום.
טל*
הצטרפות: 19 מאי 2002, 22:45

לחץ וכאב בשלפוחית השתן

שליחה על ידי טל* »

הי, אני סובלת כבר חודשיים מלחץ בלתי פוסק בשלפוחית השתן, עשיתי את כל הבדיקות שתן, כולל אולטרסאונד וגם סי.טי שיצאו תקינות. אני עצובה ומיואשת.. פשוט אין לי כח יותר לסבול.
ראיתי שישנה בחורה בשם "מסכננת" שסבלה מבעיה דומה ... אבל היא כתבה בערך לפני 10 שנים (רשום 2006)
לא יודעת מה לעשות ?
זרח_הפרח*
הצטרפות: 20 מרץ 2010, 20:33
דף אישי: הדף האישי של זרח_הפרח*

לחץ וכאב בשלפוחית השתן

שליחה על ידי זרח_הפרח* »

טל, לאמא שלי היה סיפור דומה שנמשך שנים ולא מצאו כלום. עד שעשו תרבית שתן. ואז גילו דלקת מטורפת בדרכי השתן. הבנתי שתרבית היא משום מה לא חלק מבדיקות השתן הרגילות. אם לא עשית, מציעה לבקש מרופא המשפחה לעשות. אין מה להפסיד...
טל*
הצטרפות: 19 מאי 2002, 22:45

לחץ וכאב בשלפוחית השתן

שליחה על ידי טל* »

עשיתי תרבית שתן פעמיים .... נקי :( אני סובלת סבל רב .. התאפקות שלא מפסיקה שעות.
גם לאנשים שסובלים משלפוחית רגיזה יש הפסקות בין מתן שתן. לי אין .. אני מתאפקת שעות. לא יודעת מה לעשות עם עצמי... קשה לי מאוד.
ריצפת האגן שלי תקינה. השתן תקין, סי.טי תקין ... השבוע אנסה לטפל דרך הומאופתיה ... מקווה למזור ...
עשב_השדה*
הצטרפות: 27 נובמבר 2006, 02:52
דף אישי: הדף האישי של עשב_השדה*

לחץ וכאב בשלפוחית השתן

שליחה על ידי עשב_השדה* »

טל את מוזמנת להיעזר בשיטת פאולה
פלוני_אלמונית*

לחץ וכאב בשלפוחית השתן

היי
גם אני לצערי סובלת מאוד. הרגשה של לחץ מתמשך בשלפוחית השתן. זה יכול לחלוף לתקופה קצרה ולחזור.
יש תכיפות רבה ולאחר השתנה (ללא צריבה) אין הקלה בתחושה. התרבית תקינה ואני כבר לא יודעת לאיזה כיוון לפנות.
הגניקולוג חשב על קשר לתקופת ביוץ אבל הסברתי שזה בתקופות ארוכות על פני החודש ולכן הפנה לתרבית (שיצאה כאמור תקינה)
רופא המשפחה נתן כדורים דטרוסיטול שאני בספק אם עוזרים והפנה לאורולוג ולפיזיו רצפת אגן.
הכאב ממש ברמה מטרידה שמקשה עליי להתרכז ואתמול גם לישון ולבסוף גורם גם לתחושות רגשיות קשות.
אשמח לעזרה
[email protected]*
הצטרפות: 25 מרץ 2017, 19:18

לחץ וכאב בשלפוחית השתן

שליחה על ידי [email protected]* »

לחץ בשלפוחית השתן תקופה ארוכה אחרי מספר רב של בדיקות לא הגעתי למזור מי שעברה את זה וטופלה אשמח לייעוץ ממש נואשת.
פלוני_אלמונית*

לחץ וכאב בשלפוחית השתן

ישנם כאלו שנרפאו מהלחץ הכאב הדחיפות והתכיפות במתן שתן?
אם כן, אנא שתפו בבקשה.
תודה
רינת*
הצטרפות: 07 אוגוסט 2001, 15:14

לחץ וכאב בשלפוחית השתן

שליחה על ידי רינת* »

הי לכולן,
קראתי הכל. נמאס לי לשמוע מהקישקושים שמאכילים אותנו שזה נפשי. גם אני עשיתי בדיקות שתן בקופח ובדיקות std ולא יצא כלום. החלטתי ללכת לרפואה פרטית. עשיתי בדיקות ב2500 שח. התברר שיש לי אוראופלזמה גם ארטיקולום וגם פרבום. לפחות חלקכן בטוח דבוקות בזה ולכן אתן סובלות. אני מציעה לפנות לאדם בשם ד"ר שרגא וקסלר. הסבל שלי עוד לא תם אבל יש שיפור רב. אם מישהי רוצה להתייעץ או לשאול משהו היא יכולה להתקשר אליי או לכתוב לי מייל. טלפון: 0526080635 או [email protected]
יונת_שרון*
הצטרפות: 13 יוני 2001, 02:23
דף אישי: הדף האישי של יונת_שרון*

לחץ וכאב בשלפוחית השתן

שליחה על ידי יונת_שרון* »

דווקא בתחילת הדף מתואר תהליך מאוד מרשים, שווה להשאיר לדעתי. בסוף יש הודעות פזורות שאפשר למחוק את רובן.
שליחת תגובה

חזור אל “מחלות מין”