אלף בית

אלף_בית*
הצטרפות: 23 אוקטובר 2004, 15:09
דף אישי: הדף האישי של אלף_בית*

אלף בית

שליחה על ידי אלף_בית* »

שלום, אני בן 12, האח הבכור בן 4 אחים, בכיתה ז', דתי, שגם מרגיש את זה. הכרתי את האתר דרך אמא שלי, אני משתדל כמה שאני יכול לחיות באופן טבעי ולפי הדרך שאני מבין את העולם. יש תקופות שבהם אני מגיב הרבה אבל רוב הזמן אני רק קורא ולומד. בכללי אני אוהב לקרוא וגם ללמוד. בדרך כלל אני גם מצליח את האחרון. אפילו בבית ספר. אם כי קשה בו מבחחינות אחרות (חברתיות). לפעמים אני כותב בדף הזה כמה הגיגים. דף בית אישי
אלף_בית*

אלף בית

שליחה על ידי אלף_בית* »

חשבתי משהו שנראה לי מתאים לפה על הפרשה: לפני שיעקוב נפגש עם עשיו הוא חושש מעשיו ונותן לו מתנה. בהתחלה זה היה נראה לי כמו התנהגות קורבנית. אחרי כמה זמן הגעתי למסקנה שזהשהוא עשה את זה מלכתחילה ולא שעשיו דרש את זה זה מה שמבדיל בין זה לבין התנהגות קורבנית. בעצם זה שהוא עשה את זה מוקדם הוא מנה מעשיו להביא אותו למצב קורבני
פלוני_אלמונית*
הצטרפות: 19 אוגוסט 2001, 22:52
דף אישי: הדף האישי של פלוני_אלמונית*

אלף בית

שליחה על ידי פלוני_אלמונית* »

+הודעה ממשתתפת חדשה התקבלה בברכה:+

הצהוב. גישתך לעולם, היא הביטוי המדויק לגישתך אל עצמך.
ניתן לראות זאת גם כך:
הקרבת קורבנות הוא מנהג עתיק יומין. אנשים הקריבו קורבנות בעבר וגם עושים זאת בהווה.
כשבית המקדש היה קיים, הקרבת קורבן היתה נחשבת לדבר חיובי. זו בעצם מתנה שהאדם מקדישים לאל או לכוהנים המשרתים אותו.
מקריב הקורבן נותן לאל משהו שקרוב אליו. משהו הקשור לקרביים שלו. (ומכאן שורש המילה קורבן).
מתנה ניתן לתת לשני או כי רוצים לתת או כי פוחדים לא לתת.
אלף_בית*

אלף בית

שליחה על ידי אלף_בית* »

רעיון נחמד
אלף_בית*

אלף בית

שליחה על ידי אלף_בית* »

ליותר פירוט על מה שאני מרגיש ביחס לאתר. (ובעצם בייחס להכל) תקראו את רוצה להשתנות) אני מרגיש אותו הדבר.
>אין ל אלף בית מושג למה<
אלף_בית*

אלף בית

שליחה על ידי אלף_בית* »

בחלק מהמקרים "אני" זה אני
שליחת תגובה

חזור אל “דפים אישיים”