דיון בפנג שואי

אנונימי

דיון בפנג שואי

שליחה על ידי אנונימי »

הוצא מהדף פנג שואי
מבולבלת*
הצטרפות: 07 יולי 2003, 15:47

דיון בפנג שואי

שליחה על ידי מבולבלת* »

חשבתי שכדאי לי להעזר בפנג שווי בעיצוב הבית, כדי לשנות קצת דברים שתקועים אצלנו בחיים. כשקצת התחלתי להתעניין התבלבלתי לגמרי... במקום אחד שמעתי שבונים לבית מפה לפי כיווני הרוחות - ולפי זה מחזקים אזורים שונים בבית. חברה אמרה לי שצריך להתיחס לפי דלת הכניסה - היא השער לבית ולפיו נקבעים האזורים. כשניסיתי להשוות בין שתי השיטות ראיתי שיש דברים ממש סותרים! משל, לפי שיטה ראשונה אזור העיון יוצא בחדר השינה, לפי השיטה השניה דווקא בסלון. מה עושים?
גליה_לביא*
הצטרפות: 30 נובמבר 2003, 15:57

דיון בפנג שואי

שליחה על ידי גליה_לביא* »

למבולבלת,
ישנן מס' גרסאות בפנג שואי.
הפנג שואי הקלאסי, הקיים כבר אלפי שנים, עובד לפי 4 פרמטרים - הבית, הסביבה, הזמן והאדם.
יועץ פנג שואי קלאסי בודק את הבית בעזרת המצפן ומרכיב לו מפה אנרגטית מדויקת.
קיים גם הפנג שואי המודרני, המכונה גם המגבעת השחורה. גישה זו קיימת כ 20 שנה בלבד ולפיה לא מתיחסים לכיוונים וגם לא למימד הזמן.
את צריכה לקרוא קצת יותר כדי להחליט איזו גישה מתאימה לך יותר.
אני, אישית, עובדת לפי הגישה הקלאסית.
את יכולה לקרוא עוד מאמרים על הגישה הקלאסית באתר http://www.dfengshui.co.il
פלוני_אלמונית*
הצטרפות: 19 אוגוסט 2001, 22:52
דף אישי: הדף האישי של פלוני_אלמונית*

דיון בפנג שואי

שליחה על ידי פלוני_אלמונית* »

שלום רציתי לדעת איך לצבוע חדר של ילדה איזה ציורים ריהוט והצבע הבסיסי והצבעי השונים
אמא_לשתיים_ועוד_אחד*
הצטרפות: 28 מאי 2004, 13:48
דף אישי: הדף האישי של אמא_לשתיים_ועוד_אחד*

דיון בפנג שואי

שליחה על ידי אמא_לשתיים_ועוד_אחד* »

יש לנו מחשב בחדר של הילדות (אני יודעת שזה לא הכי מומלץ מחשב בחדר שינה) אבל הן ישנות ב"מיטה המשפחתית" בחדר אחר. האם בכל זאת, כדאי לכבות את המחשב באופן "סופי" או שאפשר להשאיר אותו דלוק?
גליה_לביא*

דיון בפנג שואי

לפלוני אלמוני :
צבעים יש להתאים באופן אישי לאדם המתגורר בחדר. אין כללים אחידים לכולם. אני מציעה שתשאלו את הילדה מה היא רוצה (בהנחה שהיא גדולה מספיק) ואם זה חשוב לכם במיוחד, כדאי לפנות ליעוץ מקצועי ואישי בנושא.
לאמא לשתיים :
מחשב דולק בחדר שלא נמצאים בו...לא משפיע, כמובן :-)
אמא_לשתיים_ועוד_אחד*

דיון בפנג שואי

תודה לך אלונה. עוד שאלה, אני יודעת שלא מומלץ תמונות של נשים לבד (גם לא נשים בעירום) אבל מה לעשות, זה הטעם שלי, אני אוהבת בחדר השינה תמונות של נשים, יש גם אמא עם תינוקה ובעצם שמתי לב שהחדר הוא "נשי". שאלתי, אם כבר ישנה זוגיות, אז האם זה משנה שיש תמונות ש"מעפילות" עליה. (על השידה יש פסל מאיטליה של גבר ואשה- זה מפצה?..) ומה לגבי המיטה המשפחתית הצמודה, שלא משאירה רווח מן הקיר?
וברשותך, שאלה אחת לסיום... אם החלון שמול הדלת סגור ברוב שעות היום, האם האנרגיה "יוצאת"? יש לי שני חלונות בחדר אבל לאוורור אני דווקא פותחת את הארוך, זה שמול הדלת, אני יודעת שאפשר לשים פעמוני רוח אבל עד שאישי יקדח עוד חזון למועד.. מה את מציעה?
תודה מראש@}
אמא_לשתיים_ועוד_אחד*

דיון בפנג שואי

נזכרתי בעוד שאלה בקשר למחשב, אני שמה איזשהו קוורץ או אבן עליו (וגם על הטלויזיה) האם יש עוד משהו שאפשר לשים באזור או שבכלל היום אין כל כך קרינה כמו שפעם היה ממחשבים וטלויזיות (הטלויזה לא ממש חדשה אבל..)
גליה_לביא*

דיון בפנג שואי

שלום לך אמא לשתיים ועוד אחד,
קודם כל אני רוצה לתקן טעות קלה - אני גליה ולא אלונה :-)
שנית, גם הבית שלי מלא בתמונות עם נשים בודדות. מה לעשות שהאימפרסיוניסטים לא ציירו הרבה גברים ;-)
בפנג שואי כדאי לעבוד הפוך. לא לבדוק אם הבית בסדר ולחפש שם את בעיות החיים, אלא למצוא את בעיות החיים ואז לחפש את הסיבה בבית ולנטרל אותה.
אז צריך לשאול, בעצם, האם הזוגיות שלך טובה? וגם...מה חושב בעלך בעניין?

בעניין החלון והדלת, פעלת נכון. פעמוני רוח לא היו עוזרים במצב זה כי הם יוצרים תנועה = יאנג וזה בדיוק מה שאנחנו רוצים למנוע. וילון יהיה מוצלח יותר.

ולגבי המחשב - הקרינה מהמכשירים האלו היא אפסית, אך למרות זאת לא מומלץ לישון בחדר עם טלביזיה או מחשב. יש בכך גם עירוב פונקציות בחדר, מעבר לנושא הקרינה. בעצם, חדר השינה הוא כבר חדר עבודה או חדר משפחה, וזה כמובן לא רצוי.
אמא_לשתיים_ועוד_אחד*

דיון בפנג שואי

גליה , סליחה על הטעות ותודה על התשובות. בחדר השינה שלנו אין מחשב, אלא הוא בחדר הילדות, מאד התלבטתי היכן לשים אותו, אבל גם לא היתה לנו אפשרות אחרת (בסלון אין מקום בכלל, ובחדר ילדים זה היה מתאים גם מבחינת שולחן גדול וגם כי חשבתי שהילדות ישחקו במחשב בעוד אנחנו נהיה בסלון, לא חשבתי כי יהיה אינטרנט ואני אמצא עצמי מבלה אצלן..) אגב, כייף של דף :-) באתר אחד כל כך הרבה תחומים, מי צריך את האתרים האחרים..?
אמא_אינקובטור*
הצטרפות: 19 יוני 2003, 13:58
דף אישי: הדף האישי של אמא_אינקובטור*

דיון בפנג שואי

שליחה על ידי אמא_אינקובטור* »

אנחנו מחפשים כבר המון המון זמן את ה-מיטה. כלומר, מיטה כבר יש, רוצים רק לעטר אותה בראש מיטה יפה.
אני רואה בחנויות הרבה מיטות ברזל יפהפיות. אבל מסיבה כלשהי אני לא מסוגלת לחשוב על להכניס משהו מתכתי לחדר השינה שלי. זו הרגשה אישית שלי או שיש משהו במתכת שמפריע למהות של חדר השינה?

אגב, בחדר השינה יש לי תמונה של אשה מתבוננת בחתול - אז היא לבד או לא? (-;
גליה_לביא*

דיון בפנג שואי

לאמא לשתיים :
הצבת מחשב בחדר שינה כלשהו זה עניין של בחירה. אם הבחירה הזו טובה לכם או לא, אתם צריכים להרגיש.
לאמא אינקובטור :
אין בעיה גורפת עם מתכת בחדר שינה. ישנם אנשים שמתכת מאוד טובה להם, ואחרים שמתכת "מאיימת" עליהם. אפשר לראות את ההשפעה הזו דרך המפה האישית של כל אחד. לכי לפי ההרגשה שלך ואת תתני לאופנה בחנויות להכתיב לך. אגב, יש ראשי מיטה יפהפיים מבד בחנויות עתיקות, אם את אוהבת. את יכולה גם לקנות דיקט בשקל ורבע, לחתוך אותו בצורה שאת רוצה ולצפות אותו בבד.
אשה שמתבוננת בחתול? לא יודעת. אולי היא חושבת שיש בו פוטנציאל כמו בצפרדע ;-)
אמלי*
הצטרפות: 15 ספטמבר 2004, 14:23

דיון בפנג שואי

שליחה על ידי אמלי* »

הדף הזה כבר זמן מה לא פעיל ואני בכל זאת מאוד זקוקה לעצה...
הסתכלתי על החדר שלי מתוך העיקרון של להסתכל בדברים הבעייתיים בחיים ואז ללכת ולהסתכל בחדר וגיליתי משהו חדש... כבר כמה חודשים אני מרגישה שאני ישנה יותר מדי... המיטה תמיד הייתה מקום הפעילות המרכזי שלי אבל עכשיו יש פתאום פשוט ירידת אנרגיה ענקית ברגע שאני מתיישבת במיטה, ומיד אני רוצה להירדם... פתאום שמתי לב, שהמיטה נמצאת מתחת לתקרה משופעת... (ועברתי לחדר הזה ממש לפני כמה חודשים... זה בוודאי לא רק זה אבל כל תרומה למצב היא מיותרת...)
חשבתי לעשות משהו בעניין אבל אבוי-
אין לי לאן להזיז את המיטה בלי שיהיה צורך לחסום את אחד מחלונותיו הרבים של החדר בארון אימתני...
וחבל, אני לא רוצה לוותר על קרני השמש שמעירות אותי בבוקר וגם לא על אלו שממלאות לי את החדר בכתום אחר הצהריים (איזה כיף של אור יש בחדר שלי! )
ולכן השאלה היא-
האם יש אילו שהם "תיקוני" פאנג שואי שיכולים לסייע לי להפוך את המצב עם המיטה כמו שהיא?
תודה רבה לכל עצה ומענה!
פלוניתוש*
הצטרפות: 31 דצמבר 2003, 22:04

דיון בפנג שואי

שליחה על ידי פלוניתוש* »

הי אלונה דף מרתק! האם יש ספר עקרונות בסיסיים שאת יכולה להמליץ עליו? וגם שאלה:
עברנו לבית חדש ויש בו שני חדרי שינה פוטנציאלים. הראשון עם חלון דרומה ומערבה ופונה לכיוון בית ספר יסודי צמוד, הדלת מכיוון צפון. שני החלונות פונים לחצר הבית.
בשני יש חלונות מערבה וצפונה והדלת בכיוון דרום והחלונות פונים לשכנים ולשביל היציאה מהבית והארונות בו נוחים יותר לאחסון.
איזה חדר עדיף כחדר שינה?
אורה_גבריאלי*
הצטרפות: 22 אוגוסט 2004, 08:36
דף אישי: הדף האישי של אורה_גבריאלי*

דיון בפנג שואי

שליחה על ידי אורה_גבריאלי* »

• האם נתקלתם במצבים בהם לאחר טיהור או שינויים בבית כלי בית נשברו באופן בלתי מוסבר?
מעשה שהיה לפני כמה ימים בדירה קטנה באזור המרכז:

הדגמה בלבד של האפשרות 'להזיז את האנרגיה' באזור הכניסה שהרגיש תקוע ותוקע ושיחה בנושאי פנג שואי (מבלי להזיז דבר) של 3 נשים שמתעניינות ועוסקות בתחום.
התבוננו בבית המאחרת, הצענו הצעות, התפעלנו מיפי הבית ואכלנו צהריים.
לאחר שהלכנו, כאשר המארחת ישנה, נשברה מעצמה קערת סלט גדולה שדבר לא נגע בה: השבר היה מאוזן, כאילו הופרדה 'טבעת' מן הקערה בחלקה העליון והקערה נעשתה 'נמוכה' יותר. אח"כ, בחדר אחר, התברר שאהיל-צלחת אובלי מזכוכית נסדק אף הוא בצורה דומה - מעין טבעת.

המארחת ציינה שהרגישה "אנרגיות חיוביות" במהלך הביקור ולאחריו.

ושאלתי: יש לי תחושה מעורפלת כלשהיבנושא, אבל אשמח לשמוע דעות ותחושות נוספות ומאוד אעריך מידע שיש לכם/לכן לגבי תופעות מסוג זה.
רוני_בלוני*
הצטרפות: 10 מאי 2004, 11:42
דף אישי: הדף האישי של רוני_בלוני*

דיון בפנג שואי

שליחה על ידי רוני_בלוני* »

שאלה: מה עלי לעשות ואילו אלמנטים להשתמש (בבית או בעבודה) להגברת המוטיבציה והאסרטיביות בעבודה?
פלוני_אלמונית*

דיון בפנג שואי

אני בת 36 נולדתי ב10-11 אייך אני מכניסה זוגיות לחיי לפי הפנג שוואי
ריח_מנטה*
הצטרפות: 22 ינואר 2005, 14:52

דיון בפנג שואי

שליחה על ידי ריח_מנטה* »

יש פורום פנג שוואי באתר דוקטורס שניתן לשאול שאלה ומקבלים תשובה@}
"אתר"http:\\www.doctors.co.il\m\doctors\a\forums\xff\list\xfl\230
להקיש פורומים והפורום נמצא בקטגוריה רפואה אלטרנטיבית(למטה) ואז פנג שוואי
אמא_לשתיים_ועוד_אחד*

דיון בפנג שואי

איך מיישבים את הסתירה בין הפנג שווי שדוגל בדברים חדשים, ומצד שני "יד שנייה" שאנו נוהגים בבגדים או חפצים (שוק הפשפשים למשל). האם ניתן ליישב סתירה זו או לא?
נועה_ברקת*
הצטרפות: 30 יוני 2002, 17:11
דף אישי: הדף האישי של נועה_ברקת*

דיון בפנג שואי

שליחה על ידי נועה_ברקת* »

האם נתקלתם במצבים בהם לאחר טיהור או שינויים בבית כלי בית נשברו באופן בלתי מוסבר?
כוסות זכוכית גבוהות נשברות אצלי כמה ימים לפני המחזור. אבל בדרך כלל, בגלל שאני מפילה אותן...
קרוטונית_מהמרק_הגדול*
הצטרפות: 25 יולי 2004, 19:10

דיון בפנג שואי

שליחה על ידי קרוטונית_מהמרק_הגדול* »

איך מיישבים את הסתירה בין הפנג שווי שדוגל בדברים חדשים, ומצד שני "יד שנייה" שאנו נוהגים בבגדים או חפצים (שוק הפשפשים למשל).

נדמה לי שלפנג שווי אין בעיה עם יד שנייה, אלא עם חפצים סדוקים ומקולקלים.
חפצים יד שנייה אפשר לנקות ולעשות להם "טקס טיהור" קצר בעזרת קטורת כשמכניסים אותם הביתה.
ימין_אילנית_יועצת_פנג_שואי*
הצטרפות: 21 יולי 2005, 23:15

דיון בפנג שואי

שליחה על ידי ימין_אילנית_יועצת_פנג_שואי* »

קראתי בעיון מספר הודעות בפורום ושוב נתקלתי באחת הבעיות העיקריות של התחום המדהים שנקרא: פנג שוואי. אנשים מיעצים ומעצבים את ביתם לאחר שקראו ספר או שניים בנושא. או חמור מזה, אנשים שמתימרים להיות יועצי פנג שוואי, אחרי שלמדו במסגרות לא מקצועיות ואצל "מורים" שלא ממש ברור היכן הם למדו.יעוץ מקצועי נעשה ע"י יועץ מקצועי ( חשוב לברר אצל מי למד היועץ ועל פי איזה גישה הוא עובד ואפילו לבקש לראות תעודות המעידות על הכשרתו). יחד עם זאת, שמחתי לגלות בפורום,שישנן שאלות שעליהן עונה יועצת מקצועית.טיפול ויעוץ נכונים באים לידי ביטוי בשטח!
ימין אילנית- יועצת פנג שוואי.
[email protected]
איריסרוןלוינגר*
הצטרפות: 17 אוגוסט 2005, 01:02

דיון בפנג שואי

שליחה על ידי איריסרוןלוינגר* »

אני עוברת לבית במושב, בית מן הסוג הישן הסוכנותי, הדלת לבית נמצאת על הקיר הימני של הבית. הבית עומד לרוחב, לאורך הקו של הרחוב, כך שנכנסים מן המידרכה עוברים שער בלתי נראה שבגדר החיה, לשביל צר, שחוצה את הגינה ומגיע לשלוש מדרגות שמובילות למירפסת, בגודל כל רוחבו הימני של הבית, ובמרכז המירפסת הדלת לבית, כך שפונים שמאלה כדי להיכנס הביתה.
השאלה שלי היא, האם אני יכולה לסגור את המרפסת בסוכת 'זולה' גדולה? האם זה יועיל לפנג שואי או יזיק לו? הכניסה לסוכה יכולה להיות ישר מן המדרגות שמובילות למירפסת, או באיזור שקרוב לדלת. האם כדאי לכלול את איזור הדלת בסוכה הנ"ל או להשאירה חשופה ולעשות סוכה רק בחצי מהמרפסת?
השאלה איך זורם הצ'י? האם הוא נכנס דרך הרחוב אל השביל, וממנו למרפסת ואז פונה ימינה ונכנס בכניסה הראשית?
או שאולי, מאחר שאין גדרות שמפרידות בין הבתים במושב, ורואים את המירפסת והדלת כשנוסעים בכביש, עוד לפני שמגיעים לכניסה לבית, אז אולי הצ'י זורם לו ישירות לבית מעבר לגדר הנמוכה של המירפסת, ואז, אם אני יוצרת סוכה שמכסה את הדלת מן הצד של חצי הקיר של המירפסת, האם אני מונעת מן הצ'י להיכנס? או שסתם לא מאפשרת לאור להיכנס לבית שזה אולי האינדיקציה לצ'י?
תודה מראש על תשובתכם,
איריס
עריכת כל הדף
פלוני_אלמונית*

דיון בפנג שואי

האם תמונות על קירות בקיר, תמונות של המשפחה, הזוג, הילדים - חוסמות אנגריות חיוביות? היכן לשים את התמונות, האם ניתן לפזר אותם בכל הבית או במקום אחד?
קרוטונית_מהמרק_הגדול*

דיון בפנג שואי

האם תמונות על קירות בקיר, תמונות של המשפחה, הזוג, הילדים - חוסמות אנגריות חיוביות?
זה תלוי אם המשפחה עצמה חוסמת אנרגיות חיוביות ;-)
ובמלים אחרות: אנשים שבוחרים לתלות תצלומים של עצמם ושל ילדיהם, אני מניחה שעושים זאת מתוך אהבה, כי נעים להם להביט בתמונות האלה. זו בהחלט שאלה של מה שמרגיש טוב לאדם עצמו. תמונות לכשעצמן לא חוסמות אנרגיות חיוביות (מה שמצויר/מצולם בהן זה כבר עניין אחר, אבל כאן מדובר בדבר חיובי).
הקוסמת_מארץ_עוץ*
הצטרפות: 01 יוני 2005, 21:40
דף אישי: הדף האישי של הקוסמת_מארץ_עוץ*

דיון בפנג שואי

שליחה על ידי הקוסמת_מארץ_עוץ* »

תמונות של בני מישפחה יש להן מקום וזה בקיר המזרחי של הבית שזהו הכיוון שמייצג את המשפחה והבריאות.
אם בקיר המזרחי לא ניתן לתלות את התמונות אפשר לתלות על כל קיר מזרחי בכל חדר שרוצים.
חשוב שהתמונות יהיו מתקופות טובות ובריאות וחשוב לא לעשות מזה אגירה חדשה.
בחדר השינה ממש לא מומלץ לתלות תמונות של בני משפחה למעט הזוג שמתגורר בחדר עצמו וגם כאן תמונות רומנטיות שמייצגות תקופות טובות. כאשר אני בודקת בית ורואה תמונות של הילדים בחדר השינה בדרך כלל אחד ההורים ירגיש שהילדים תופסים את מקום האינטימיות שלהם עם בני זוגם. בחדר השינה טוב לתלות את התמונה הזוגית בפינה הדרומ מערבית אם אפשר...להזמנת יעוצ נרחב אפשר לפנות אלי...
דניאל*
הצטרפות: 25 פברואר 2002, 12:43

דיון בפנג שואי

שליחה על ידי דניאל* »

בערך לפני שנה וחצי החלו אצלי בבית בעיות בזוגיות הפרנסה מאז ומתמיד היתה על הפנים והתחום המקצועי כנ"ל החלטתי להזמין יועץ פנג שואי אדם מקסים ונחמד הוא אמר לי שהביית אנרגטית גמור בשבילינו ומצב המפה שלו קשה - אין הרבה מה לעשות ובמיוחד בשנתיים הקרובות .
הוא יעץ לנו לעשות שינויים מסוימים שאותם ביצענו אך ללא הועיל במישפחתי קרה אסון כבד מאוד לפני 10 חודשים שמעיב על מצב רוחי ולפני שלושה שבועות התגרשתי מהאישה שאהבתי (חינו 13.5 שנים ביחד) והמצב לא ניראה כהולך לקראת שיפור .
אין לי כסף להחליף מקום מגורים או לשנות את הדירה ולכן בעצם אני במעגל קסמים שאין לי יכולת לשלוט עליו ובעצם אין מה לעשות אני יודע שזה שאלה לא פשוטה אבל האם בכל זאת יש 1% לשינוי?
בשמת_א*
הצטרפות: 28 יולי 2001, 13:37
דף אישי: הדף האישי של בשמת_א*

דיון בפנג שואי

שליחה על ידי בשמת_א* »

אין הרבה מה לעשות ובמיוחד בשנתיים הקרובות .
תשובה מוזרה מיועץ פנג שוואי. אולי הוא היה מקסים ונחמד, אבל האם הוא היה מקצועי?

ולפני שלושה שבועות התגרשתי
נשמע פתאומי מאוד.
האם אין שום סוג של ייעוץ שחשבתם עליו מלבד הפנג שוואי?
הקוסמת_מארץ_עוץ*

דיון בפנג שואי

בטח שיש מה לעשות...
האמת שהמצב נשמע לי מורכב מידי לתת ייעוץ כללי אבל תדע קודם כל שכל דבר ניתן לשיפור גם אם לא לשינוי גורף
דבר שני תמיד אפשר לעבור דירה ...
לטיפול אס או אס אני ממליצה לך לעבור תמונה תמונה בבית,לעמוד מולה ולשאול את עצמך "האם אני רוצה את זה בחיים שלי?" אם התשובה היא כן חד משמעי תשאיר אם לא תוריד ותיתן או תזרוק...
גם אם תישאר ללא תמונות בכלל שזה "ללא כוון" הריק הז עדיין יותר טוב מלהיות מוקף באנרגיה שלא מתאימה לך.
התמונות שלנו אלו המשאלות שלנו...
בהצלחה
לימור*
הצטרפות: 05 נובמבר 2001, 07:46

דיון בפנג שואי

שליחה על ידי לימור* »

אני מעבירה הרצאה בנושא פנג-שוואי בעוד מס' ימים והייתי רוצה עזרה לגבי ג'ימיק נחמד לגבי עוגיות מזל מי שיודע איפה ניתן לרכוש אותם או משהוא במקום ע"מ להכניס לתוכם פתגמים נחמדים אני מאוד אשמח. ההרצאה היא ל-30 איש בערך.
קרוטונית_מהמרק_הגדול*

דיון בפנג שואי

עוגיות מזל מי שיודע איפה ניתן לרכוש אותם
התקשרי למסעדה סינית באזור שלך ושאלי אותם איפה הם קונים :-)
לי_אורה*
הצטרפות: 12 אפריל 2005, 19:07
דף אישי: הדף האישי של לי_אורה*

דיון בפנג שואי

שליחה על ידי לי_אורה* »

עוגיות מזל מי שיודע איפה ניתן לרכוש אותם
כתבי פתקים עם מסרים חיוביים, פתגמים סיניים וכו'
א. אפי עוגיות והכניסי לתוכן את הפתקים
ב. או שתלכי לקונדיטוריה ותבקשי שיעשו זאת עבורך

שיהיה בהצלחה :-)
לימור*
הצטרפות: 05 נובמבר 2001, 07:46

דיון בפנג שואי

שליחה על ידי לימור* »

ההרצאה היתה נהדרת וזורמת, עוגיות מזל לא כל כך מצאתי אבל הכנתי פתקים קטנים עם כל מיני אימרות והכנסתי אותם לתוך קופסה עגולה וכל אחת שלפה פתק, היה מאוד נחמד, תודה לכן על העזרה.
עיר_ואם*
הצטרפות: 12 פברואר 2006, 14:22

דיון בפנג שואי

שליחה על ידי עיר_ואם* »

מה זה אומר אם חדר העבודה שלי מבולגן נורא? כל עוד למדתי הצלחתי לשמור על סדר מסויים. מאז שנולד הינוקא, גם נוספו לחדר עבודה דברים מהחדר שהפך להיות שלו, וגם כל הדברים מהלימודים שנזנחו פשוט מונחים על השולחן (כולל עבודה אחת מלפני שנה שעוד לא סיימתי ואולי אצטרך לעשות את הקורס שוב ): ) הכל בערימה ענקית עם עוד ניירת שהצטברה מאז. בקיצור חוכא ואיטלולה. כבר 7 חודשים (אם סופרים רק מהלידה ולא מאז שנגמר הסמסטר).
אגב, מעניין מה זה אומר שהגדולים בזמן האחרון בוחרים לישון דוקא בחדר הזה על מזרונים ולא בחדר שלהם (בחדר הזה יש בנוסף מחשב+טלוויזיה בקיצור המון חשמל, טכנולוגיה, כן ציור, כל הציורים שלי חלק תלויים חלק מאוחסנים, חמרי הציור וחמרי יצירה, ממש סערת רגשות).
פתאום מעצם התאור אני מקשרת את הסערה הזו לסערה הפנימית שלי. הייתי במקצוע טכנולוגי, עשיתי תפנית חדה למקצוע הרבה פחות, ועכשיו אני בשנת 'חופש וחיפוש' מוצהרת, לא יודעת מי אני ומה אני.
בקיצור, זה שאני לא מסוגלת לסדר את החדר משקף מאד את הבלבול והאי בהירות של מצבי התעסוקתי.
אני מרגישה שהחדר הזה 'יושב עלי כבד'.
ומה פה השאלה?
מה עושים? האם להביא מישהי מקצועית שתעזור לי להשתלט? לנסות להכריח את עצמי לאט-לאט לסדר, ומתוך הסדר יתבהרו לי התשובות? או לתת מקום כרגע לבלגן עד שתגיע ההתבהרות? להתחיל ממקומות בבית שיותר קל לי לארגן? (רוב הבית לא בכזה כאוס אבל יש הרבה מה לשפר)
הקוסמת_מארץ_עוץ*

דיון בפנג שואי

דווקא על מנת שתגיע התבהרות והבנה אני ממליצה לסדר את הדבר הכי טעון סידור בבית.
לזרוק את כל מה שלא משתמשים, לאוורר את כל הפינות החשוכות והאפלות.
אם את מחליטה שכרגע מתאים לך כאוס ואין לך בעיה עם זה - אל תמהרי.
אבל אם את רוצה ניקיון לנפש והבנה שתצוץ פתאום ,ראוי לתת לה מקום ומרחב נאות על מנת שתגיע...בהצלחה
טלי_מתכוננת_לביאת_המשיחS*
הצטרפות: 31 אוגוסט 2006, 01:58

דיון בפנג שואי

שליחה על ידי טלי_מתכוננת_לביאת_המשיחS* »

מדהים כמה שיטת ה"מגירות" תואמת את ה"פנג-שוואי". היא באה מזוית שונה, אך נוגעת באותן נקודות.
אני_צ'ה*
הצטרפות: 07 אוקטובר 2007, 20:48
דף אישי: הדף האישי של אני_צ'ה*

דיון בפנג שואי

שליחה על ידי אני_צ'ה* »

אז אני שואלת גם כאן.............איך ממקמים את המיטה לפי הפנג שואי? לפי איזה כיוון, ובעיקר, מה הסיבה? אשמח מאד לדעת.
תודה
(-:
ניצה_כהן_מור_יועצת_פנג_שווי*
הצטרפות: 08 ספטמבר 2008, 12:21

דיון בפנג שואי

שליחה על ידי ניצה_כהן_מור_יועצת_פנג_שווי* »

מיקום המיטה לפי הפנג שווי תלוי במספר פרמטרים. לכל אדם כיוונים שמיטיבים איתו, עפ"י האסטרולוגיה שלו, וכשממקמים את המיטה כדאי שהאדם ישכב עם הראש לכיוון מיטיב, אולם הדבר תלוי גם באפשרויות הפיזיות שהחדר מציע. עדיף שיהיה קיר מאחורי הראש, שהמיטה לא תוצב לפתחו של החדר (משום שמהדלת מגיע אנרגיה חזקה מדי שלא מיטיבה עם שינה או בריאות) ושהמבט של השוכב על המיטה חולש על כל הפתחים לחדר.
כמובן שלא תמיד מתאפשרים כל התנאים, ואז צריך לבחור באפשרות המיטבית בהתאם לאדם ולצרכיו הספציפיים, ולנקוט לעיתים בפתרונות יצירתיים.
נטע*
הצטרפות: 29 דצמבר 2002, 20:18

דיון בפנג שואי

שליחה על ידי נטע* »

מעוניינת לקבל המלצה על מיקום המיטה בחדר השינה.
חדר מרובע. החלון בקיר המערבי, במרכז הקיר. הדלת על הקיר הדרומי,בצד, ליד הפינה הדרום מזרחית.
מבחינת ריהוט כרגע יש ארון גדול ומיטה זוגית שצריכים להתמקם. כיצד אתם ממליצים למקם המיטה? תודה רבה. ( כרגע יחידה בשאיפה לזוגיות)
אלה_לי_לה*
הצטרפות: 07 נובמבר 2007, 10:20
דף אישי: הדף האישי של אלה_לי_לה*

דיון בפנג שואי

שליחה על ידי אלה_לי_לה* »

מחפשת עזרה להזכר בדיון, השאלה ממתינה ב תמונות בחדר שינה והזוגיות
היכן לתלות תמונת חזון?

תודה
אלה לי לה
אלמונית*
הצטרפות: 01 אוקטובר 2001, 09:06

דיון בפנג שואי

שליחה על ידי אלמונית* »

המנורות בבית שלי מהבהבות ומרצדות כאילו יש נפילות מתח. החלפתי בתי מנורה וזה לא עזקר. כנראה בעיה יותר מורכבת בחשמל. בעל הדירה שלנו פרסי קמצן ולא מוכן לתקן. אני בכלל שונאת את הדירה הזאת, היא אמנם זולה אבל דרושים בה שיפוצים רבים ויש בה הרבה רעש
האם יש מה לעשות, או שכדאי פשוט להחליף דירה?
הקוסמת_מארץ_עוץ*

דיון בפנג שואי

נורות מהבהבות קבוע?
לי אישית היה מאוד קשה עם תופעה כזו וזה גם עשוי להכניס מתח...
זה מעניין ששאלת את השאלה הזאת כי אני בדיוק עברתי דירה לבית עם בעל בית שלא מוכן לתקן כלום ויש
ים בעיות...מבעס מה אני אגיד לך.
אולי את צריכה יעוץ מעמיק יותר לגבי הבית. יש לזה הרבה השלכות כשאתה גר בבית שאתה שונא.
זה מקרין על החיים שלנו ביג טיים.
אם תעלי כמה בעיות ספציפיות אולי אוכל לעזור.
לדעתי שווה להשקיע על מנת לתקן פגמים קלים או להחליף בית. זה לוקח המון אנרגיה לחיות בבית לא תקין.
אלמונית*
הצטרפות: 01 אוקטובר 2001, 09:06

דיון בפנג שואי

שליחה על ידי אלמונית* »

תודה הקוסמת.

_זה מעניין ששאלת את השאלה הזאת כי אני בדיוק עברתי דירה לבית עם בעל בית שלא מוכן לתקן כלום ויש
ים בעיות...מבעס מה אני אגיד לך_
אכן בעסה, אני מקווה שיסתדר לכם עם בעל הדירה.

העניין עם המנורות התחיל במנורה אחת ועכשיו יש כבר 3 , זאת שבסלון לעיטים מהבהת ונכבת לעיטים הכל בסדר. אני לא יודעת אם זה בעיה קטנה המנורות, כפי שאמרתי החלפנו בית מנורה וזה לא פתר את הבעיה
עכשיו אשאל שאלה מוזרה, אני חושבת לפעמים שאולי יש בבית אנרגיות לא טובות, שהיו פה עוד לפני שהגעתי, מה דעתך?
מעבר לכך, איך זה משפיע לדעתך על חיי שאני שונאת את הדירה ? אני מאוד רוצה לעבור אבל בגלל שאני לא סגורה על מה קורה עם עבודה בחיי וגם בן זוגי לא (לא אוהב את העבודה אבל לא מצא עבודה אחרת עם תנאים טובים כמו שעכשיו יש לו)
הקוסמת_מארץ_עוץ*

דיון בפנג שואי

עדיין שווה לעשות כל דבר על מנת שהשהייה תהיה נעימה.
נראה לי שכדאי לך לחפש יועץ פאנג שוואי שיבוא אליך.
בכל בית יש אנרגיות לפני שאנחנו נכנסים ומביאים איתנו את האנרגיות והשריטות שלנו (-:...
רוקדת_לאור_ירח*
הצטרפות: 03 דצמבר 2004, 17:39
דף אישי: הדף האישי של רוקדת_לאור_ירח*

דיון בפנג שואי

שליחה על ידי רוקדת_לאור_ירח* »

אלמונית אני לא יועצת פאנג שווי אבל המינימום שאת יכולה לעשות כדי לנקות אנרגיות זה לטהר עם מרווה ולהדליק נרות בפינות בעייתיים בבית. יש דרכים מורכבות יותר שדורשות יותר ידע, אבל זה המינימום וזה קל לביצוע.
מאי*
הצטרפות: 01 ספטמבר 2003, 17:18

דיון בפנג שואי

שליחה על ידי מאי* »

שלום אני משכירה דירת בת 3 ח קטנטונת ומאוד כיף לי בה התחלתי לעצבה בסגנון הפנג שוי מה שכן נשארה לי מראה שאפשר לתלות אותה ושהיא מראה את כל הגוף איפה לתלות? בחדר אין מצב כי אני ישנה יותר טוב מאז שהוצאה....
אפשר לשים במסדרון?
או במקלחת הבעיה שהיא תקביל למראת ראש ?
האם תוכלי לעזור לי תודה ויום טוב....
עדי_גרין*
הצטרפות: 27 אוקטובר 2011, 22:15

דיון בפנג שואי

שליחה על ידי עדי_גרין* »

+הודעה ממשתתפת חדשה התקבלה בברכה:+

רציתי לדעת אם על פי הפנג שוואי מומלץ לשים www.trellidoor.co.il "פרגולות" פרגולות במרפסות?
jud*
הצטרפות: 09 ספטמבר 2016, 08:46

דיון בפנג שואי

שליחה על ידי jud* »

+הודעה ממשתתפת חדשה התקבלה בברכה:+

שלום לכולם,
עצות מדהימות בדף.
תודה!
אני מתכוונת להכניס קמין עצים לבית והמיקום היחיד שאני מוצאת לו הוא מול דלת הכניסה,( במרחק של כ 3 מטרי ממנה. ). כאשר נכנסים לבית הסלון מימין המטבח משמאל והבית פונה לכיוון דרום. בגב האח יש קר נמוך שמאחוריו גרם מדרגות שעולה לכיוון מזרח.
האם אח עצים מתאים במיקום כזה מבחינת הפנג שואי? ואם בעייתי מה ניתן לעשות כדי לעזור לאנרגיה? תודה.
האם צורת האח גם משמעותית? הכוונה להכניס אח צר וגבוהה.
תודה מראש על התשובה:)
לאורה*
הצטרפות: 07 מרץ 2005, 21:59

דיון בפנג שואי

שליחה על ידי לאורה* »

לשים קריסטלים במקומות שונים בבית משנה את האנרגיה משמעותית...
אפשר ללכת לחנות קריסטלים ולהרגיש איך שנכנסים אליה האווירה שונה לחלוטין.
מעבר לזה שהם יפים מאד, אפשר לבחור קריסטלים לפי התדר הספציפי שהם מביאים וצריך תגבור (למשל רוזקוורץ לחדר שינה, סיטרין לחדר עבודה וכו').
שליחת תגובה

חזור אל “ניקיון וסדר”