סיוון א

סיוון_א*
הצטרפות: 17 יולי 2005, 19:54
דף אישי: הדף האישי של סיוון_א*

סיוון א

שליחה על ידי סיוון_א* »

שלום רב {@ |*|

דף בית אישי
סיוון_א*

סיוון א

שליחה על ידי סיוון_א* »

למדתי גרפיקה ובניית אתרים מסיבות רבות, ואחת מהסיבות המרכזיות היתה שזו עבודה שניתן לעשות בבית ולכן היא מתאימה לאימא שחושבת כמוני שרצוי להיות עם הילדים כמה שיותר זמן ושנים.

במיוחד אני אוהבת להקים אתרים ולעצב אותם. כל כך הרבה מחשבה, רגש וזמן יש להקדיש לעניינים שונים, יצירתיים וגם טכניים: צריך לחשוב על מטרת האתר ועל קהל היעד ולהתאים את העיצוב הגרפי למטרה ולקהל, צריך להתייחס לרצונות ולטעם של הלקוחות, ועוד.

אני מאוד אוהבת להקים אתרים לעצמי, משום שאז אני חופשייה לגמרי לעצב אותו לפי הטעם האישי שלי והבנתי וללא שום אילוצים אחרים. ואכן הקמתי ועיצבתי כמה אתרים כאלו. מצד שני, זהו אתגר מיוחד להקים ולעצב אתרים עבור לקוחות משום שהניסיון לשלב בין הטעם האישי שלי לבין הטעם של הלקוחות מצריך התייחסות יצירתית, גמישות מחשבתית ולעתים בעקבות זאת ניתן להגיע לפתרונות בלתי צפויים וייחודיים.

אני אוהבת את כל השלבים של תכנון האתר: המחשבה על הצבע השולט ועל הצבעים הנלווים, המחשבה על ארגון הכפתורים ועל צורתם, המחשבה האם ואיך ואיפה לשלב תמונות, אנימציות או סרטונים, או גם וגם ובאילו נושאים, המחשבה איך לארגן את האתר (כמה דפים, מה יהיה בכל דף ועוד ועוד.

וכמובן שכל הזמן אני צריכה לזכור שהעיצוב הגרפי אמור לשרת בדרך הטובה ביותר את נושא האתר ולכן בכל החלטה עיצובית אני מנסה לחשוב איך היא תתאים לאתר ספציפי. למשל, ברור שהעיצוב של אתר בספרי ילדים יהיה שונה לגמרי מעיצוב של אתר העוסק בצמחונות או מאתר של חברה מסחרית לשיווק משקפי שמש וכו'.

אני גם אוהבת מאוד את כל השלבים של הביצוע המעשי-הטכני, כלומר הקמת האתר וביצוע כל ההחלטות העיצוביות. גם שלב הביצוע הוא יצירתי, משום שלעתים תוך כדי ביצוע ניתן לחשוב שוב על עניינים שונים ולבחור מחדש בחירות תוכניות, עיצוביות וטכניות אחרות ממה שהוחלט בשלב הקודם.
סיוון_א*

סיוון א

שליחה על ידי סיוון_א* »

אני מאוד נהנית להכין אתרים ומצגות Power Point עבורי, עבור בני משפחה ועבור חברות וחברים. הקרובים לי מאוד שמחים לקבל כמתנה אתר או מצגת שמיועדת להם ושעוסקת בהם ו\או בנושאים שהם בוחרים, בנושאים קרובים לליבם.

אלו מתנות שאינן עולות כסף, אך שוות זהב :-) הן ביטוי לאהבה ולתשומת לב, להתייחסות אישית לאדם. האתרים והמצגות הם היצירות שלי. אם הייתי טובה במלאכות יד שונות, הייתי שמחה לתת מתנות מעשי ידי לאהוביי ולמקורבים לי. אולם משום שאני לא יודעת ולא אוהבת לרקום-לסרוג-לארוג-לתפור וכו' - אני נותנת במתנה אתרים ומצגות. וזה רעיון טוב שמתקשר גם לרעיונות כחיסכון, חיים בפשטות וכו'.
סיוון_א*

סיוון א

שליחה על ידי סיוון_א* »

איזה מזל שיש אתרים רבים באינטרנט המספקים שירותי אחסון אתרים בחינם :-)
סיוון_א*

סיוון א

שליחה על ידי סיוון_א* »

לפעמים מאוד מצחיקים אותי תרגומי סרטים בTV ובסרטים. אתמול ראיתי תוכנית, ובה זוג הגיע לשדה התעופה והתברר שהטיסה שלהם עוכבה משום מה. אמר הגבר לאישה: אולי זה רמז מה-universe שאני לא צריך לטוס לשם.
התרגום: אולי זה רמז מחברת התעופה שאני לא צריך לטוס לשם :-D
סיוון_א*

סיוון א

שליחה על ידי סיוון_א* »

תודה {@ {@ {@
עיניים_טורקיז*
הצטרפות: 27 יוני 2005, 17:45
דף אישי: הדף האישי של עיניים_טורקיז*

סיוון א

שליחה על ידי עיניים_טורקיז* »

סיוון יקרה,
נהניתי להתארח אצלך בדף, אהבתי מאד את הספור על הפרח בחניה, ובכלל.
סיוון_א*

סיוון א

שליחה על ידי סיוון_א* »

נכנסתי רק לשנייה.
שמחתי לראות אתכן כאן! {@

אגיב מחר

לילה טוב ZZZ
אחיטוהר_לנצח*
הצטרפות: 04 דצמבר 2004, 00:32
דף אישי: הדף האישי של אחיטוהר_לנצח*

סיוון א

שליחה על ידי אחיטוהר_לנצח* »

תמונה

פֶּרֶק שֵׁנִי

וְכָכָה חָיִיתִי לִי לְבַדִּי וְלֹא הָיָה לִי עִם מִי לְדַבֵּר בֶּאֱמֶת, עַד שֶׁקָּרְתָה לִי תַּקָּלָה בְּמִדְבַּר סַהֲרָה, לִפְנֵי שֵׁשׁ שָׁנִים. מַשֶּׁהוּ נִשְׁבַּר בַּמָּנוֹעַ שֶׁל הַמָּטוֹס שֶׁלִּי. וּמִפְּנֵי שֶׁלֹּא הָיוּ אִתִּי לֹא מְכוֹנָאִים וְלֹא נוֹסְעִים, הִתְכּוֹנַנְתִּי לְנַסּוֹת לְבַצֵּעַ בְּכֹחוֹת עַצְמִי אֶת הַתִּקּוּן הַמְסֻבָּךְ. זוֹ הָיְתָה בִּשְׁבִילִי שְׁאֵלָה שֶׁל חַיִּים וּמָוֶת. מֵי הַשְּׁתִיָּה שֶׁהָיוּ בִּרְשׁוּתִי הִסְפִּיקוּ בְּדֹחַק לְשָׁבוּעַ יָמִים.
בַּלַּיְלָה הָרִאשׁוֹן נִרְדַּמְתִּי אֵפוֹא עַל הַחוֹל, אֶלֶף-אַלְפֵי קִילוֹמֶטְרִים מִכָּל אֶרֶץ נוֹשֶׁבֶת. הָיִיתִי בּוֹדֵד אַף יוֹתֵר מִנִּצּוֹל שֶׁאֳנִיָּתוֹ נִטְרְפָה וְהוּא שָׁט עַל רַפְסוֹדָה בְּלֵב הָאוֹקְיָנוֹס. עַל-כֵּן תּוּכְלוּ בְּוַדַּאי לְתָאֵר לָכֶם כַּמָּה הֻפְתַּעְתִּי כְּשֶׁהֵעִיר אוֹתִי עִם שַׁחַר מִין קוֹל מְשֻׁנֶּה. הַקּוֹל אָמַר:
"בְּבַקָּשָׁה... צַיֵּר לִי כִּבְשָׂה!"
"מָה?!"
"צַיֵּר לִי כִּבְשָׂה..."
סיוון_א*

סיוון א

שליחה על ידי סיוון_א* »

איזה יופי!
בשבועות האחרונים כתבתי כאן פעם אחר פעם ללא תגובה, ללא משוב. לא ידעתי אם קוראים ולא מגיבים או לא קוראים. והנה פתאום כמה קוראות ומגיבות :-)
הפתעה נעימה. תודה לכולכן {@
סיוון_א*

סיוון א

שליחה על ידי סיוון_א* »

עיניים טורקיז תודה {@

אני קוראת עכשיו את בלוג-אימהות-זיכרונות-והוויה ומאוד נהנית מהתיאור המפורט. כתבתי לך שם.
סיוון_א*

סיוון א

שליחה על ידי סיוון_א* »

אחיטוהר לנצח
תודה לך! מאוד אוהבת את הנסיך הקטן ומכל הציורים שם אוהבת במיוחד את הציור הנפלא הזה. תודה שקישטת לי את הדף :-) והקטע הספציפי שבחרת הוא אכן רב משמעות ומתאים מאוד למה שקורה כאן.
עיניים_טורקיז*

סיוון א

תודה שבאת לבקר גם אצלי, תשארי כמה שאת רוצה, יש המון חדרים...
גם אני אבוא לבקר, מבטיחה! רק כתבי עוד..., שיהיה לנו על מה לדבר.
לילה טוב
סיוון_א*

סיוון א

שליחה על ידי סיוון_א* »

תודה תודה תודה {@
ושבת שלום :-)
סיוון_א*

סיוון א

שליחה על ידי סיוון_א* »

איזה כיף לדעת שמחכים להמשך :-)
עיניים_טורקיז*

סיוון א

סיוון יקרה, אני תמיד שמחה לשמוע על מפגשים של אנשים עם אמילי דיקינסון הנפלאה ועם שיריה.
תודה על שאת מתמידה וממשיכה לקרוא אצלי בבלוג. לא תמיד קל לכתוב, לפעמים המילים נתקעות בגרון
ולפעמים כל כך רוצים אבל היד משותקת. אבל העידוד של כל חבריי הוירטואלים עוזר להתגבר ומעודד מאד.

אגב, קראת את הספר "מר אל, כאן אנה" ?
סיוון_א*

סיוון א

שליחה על ידי סיוון_א* »

תודה לך @}

ואת הספר הנפלא הזה קניתי כבר מזמן וקראתי מזמן. ואת יודעת מה? אולי באמת הגיע הזמן לקרוא אותו שוב.
סיוון_א*

סיוון א

שליחה על ידי סיוון_א* »

בתקופה שלפני הפגרה של האתר די התמכרתי וקראתי הרבה דפים והרגשתי די מחוברת לאתר.
משום מה, עצם זה שאי אפשר היה לכתוב באתר גרם לי להפסיק גם לקרוא. באמת לא יודעת למה, אבל עובדה.
מעניין אם ההפסקה תגרום לי להיות פחות קשורה לאתר, או שלאחר זמן מה זה יחזור להיות כמו מקודם.
שליחת תגובה

חזור אל “דפים אישיים”