פרי שחום נחמד

הגמד_חיוכון*
הצטרפות: 06 יולי 2005, 23:41
דף אישי: הדף האישי של הגמד_חיוכון*

פרי שחום נחמד

שליחה על ידי הגמד_חיוכון* »

היי ממי! ברוכה הבאה... פתחתי לך דף לעצמך כי כדאי שכולם כאן יכירו אותך..!
ושיהיה לך נחמד לכתוב לפעמים (הכתיבה משחררת ומלמדת להלן: מה עושה הכתיבה בבלוג...)
ושאולי תוכלי להעזר בכל מיני שאלות שונות ומשונות (להלן: גמילה מהנקה לילית, או מעבר לאוכל מוצק... או איך לומדים לתפור ולסרוג, על סריגה וקרושה...)
ובכלל... (מדור תינוקות ופעוטות, המלצות ספרים, חוכמות של ילדים, זוגיות בחינוך ביתי, וכו וכו...)
שיהיה אפשר לכתוב לך ולענות לך ובכלל לדעת שאת כאן, בעולם הוירטואלי הקטן שנוצר פה ושנעשה אפילו עוד יותר נעים עם הצטרפותך...
אז תתחדשי... |L|
הגמד_חיוכון*

פרי שחום נחמד

איה מוסרת ממממממה. וגם דה! נשיקות..
יעלי_לה
הצטרפות: 08 ספטמבר 2005, 09:00
דף אישי: הדף האישי של יעלי_לה

פרי שחום נחמד

שליחה על ידי יעלי_לה »

פרי שחום נחמד,
איה זו את?

בת כמה את?
הגמד_חיוכון*

פרי שחום נחמד

לא לא... איה זו הבת שלי... היא בת 9 חודשים.. ואילו פרי שחום נחמד כבר גדולה...
אני מחכה שהיא תיתקל בדף ההפתעה כי לאחרונה החלה להלך לה כאן... אבל נחמד שנכנסת, למרות שזה לא הבית שלי...
פרי_שחום_נחמד*
הצטרפות: 11 נובמבר 2005, 00:01
דף אישי: הדף האישי של פרי_שחום_נחמד*

פרי שחום נחמד

שליחה על ידי פרי_שחום_נחמד* »

יו ממי, תודה! אני ממש מתרגשת ומופתעת!
פרי_שחום_נחמד*

פרי שחום נחמד

בלי הקדמות על עצמי בינתיים, אגש ישר לעיניים.
אז הערב הקטנה (יש לי רק אחת) נרדמה בתשע (אצלינו שעה יחסית ממש טובה, כלומר מוקדמת), האיש " תקוע בעבודה" עד שעה לא ברורה (לא משהו אופייני בכלל) וכל מה שבא לי לעשות זה להתישב מול המחשב עם כוס תה מפנקת וטוסט חמאת בוטנים וסילן (כן,כן). אך מטלות היום לא משחררות, קצת לאסוף את הצעצועים שמפוזרים בסוף היום,
לסדר את האמבטיה, וכמובן את המטבח שלא נדבר על ערימת הבגדים שכבר שבוע אני אומרת " היום אני מסדרת אותה"
והיא עדיין מונחת על השרפרף טופחת מיום ליום. אפילו לאיש כבר היה מה להגיד עליה היום - חוצפן, מיד עניתי בזעם שזה לא עיניינו ושלא יעיז להגיד מילה בנושא .. ורצתי לסדר. זהו שעוד לא סידרתי אבל פתאם היום זה ממש מטריד אותי.
אז בין פה לשם בין התלבטות מה לעשות, וקצת עשייה הקטנה הספיקה להתעורר ינקה וחזרה לישון ועד שהתיישבתי כבר
אחת עשרה בלילה ומתחיל הלחץ מכיוון המיטה כי צריך גם לישון - הלילות לא משהו (אם כי יש שיפור לאחרונה) ןמחר
יום חדש בו צריך להאכיל, לטפל, לסדר, לרדוף, לשחק, להאכיל, להשכיב , לסדר , להלביש ( לבחור בגדים - מתאימים
לעונה, מתאימים בצבעים, נוחים, פלוס בגדים להחלפה ), וכו' וכו'.
מתגעגעת מאד :
לשכב בסתלבט ולא לעשות כלום!
לישון עד מאוחר - כמה שבא לי!
לשבת עם חברה על כוס קפה ולדבר ממש בלי קטיעות, בלי הפסקות.
ללכת למסיבה בטבע בארבע בבוקר ולקבל את הזריחה.
להיות בטבע כמה שבועות.
ליצור.
ועוד... אולי אמשיך פעם אחרת
רוני_בלוני*
הצטרפות: 10 מאי 2004, 11:42
דף אישי: הדף האישי של רוני_בלוני*

פרי שחום נחמד

שליחה על ידי רוני_בלוני* »

_לשכב בסתלבט ולא לעשות כלום!
לישון עד מאוחר - כמה שבא לי!_

גם לי בא! גם אני רוצה!
נעים לקרוא אותך, המשיכי!
הגמד_חיוכון*

פרי שחום נחמד

ממי, תארת בדיוק את מה שבא לי ושכחתי שבא לי!
ובנוסף ל: ללכת למסיבה בטבע בארבע בבוקר ולקבל את הזריחה.
אוסיף את: לרקוד באותה מסיבה ממש עם פרי שחום נחמד!..
הגמד_חיוכון*

פרי שחום נחמד

תודה כפרה...
אני שמחה שאת עוקבת... ושאלה: האם אתם ישנים במיטה משפחתית? מיעצים לי לצאת מזה (שטרודל ואחותי ועוד..) ואז הקטנה תישן אולי כל הלילה..
מה דעתך בענין? האם הקיבוצניקים גם ישנים ביחד עם ילדתם המקסימה והמגודלת...? או שיש לה כבר חדר משלה? ספרי ושתפי. נשיקות
הגמד_חיוכון*

פרי שחום נחמד

תודה שוב ממצו. אני מקוה שכל פעם תהיה כמו הפעם הקודמת בעבודה.. בפעם עכשיו היה לא כל כך חזק. פירוט אצלי בקרוב.
אני לא יודעת אם את כאן או לא... לא ענית לי על השאלות.. ויש לי עוד מלא, אבל החלטתי לא להפגיז בתור התחלה ולשמור קצת גם לאי מיילים היפים ביננו.
אז בנתיים נשיקות וגעגועים.
פרי_שחום_נחמד*

פרי שחום נחמד

אז ממי לגבי המיטה : אנחנו קנינו למתיקות מיטה - מיטת נוער (יש לציין מקסימה עם ציורים מהסרט פנטזיה) ושמנו אותה כמובן ליד מיטתנו כי שתישן בחדר נפרד זה עוד נראה לנו מוגזם. בהתחלה כשהיתה קמה בלילה הייתי לוקחת אותה אלי להניק וכך מן הסתם מצאנו את עצמנו ממשיכים לישון במיטה משפחתית אבל יותר קטנה ללא תוספת המזרן וזה היה ממש סיוט. אז התחלתי לקום בלילה ולהניק אותה במיטה שלה ( יש לי מספיק מקום לשבת בקצה ) וכך היא חוזרת לישון במיטתה שלה.
היתרונות של העיניין אני חושבת שכשאני ישנה אז אני ישנה יותר טוב.
גם נראה לי שבשלב הזה יש משהו טוב בלהגדיר את ה"space" יש מיטה של אבא ואמא ויש מיטה שלה.
היא מאד אוהבת את המיטה שלה ומאד גאה להראות אותה למי שבא.
החסרונות זה שבמקום לחבר ולהמשיך לישון אני ממש צריכה לקום ולצערי זה עדיין קורה הרבה.
ותכלס אני לא חושבת שזה שינה משהו בכמות ההתעוררויות.
עכשיו אני פתאם חושבת שאולי חסרון נוסף זה שהאיש מתעורר עכשיו כמעט כל פעם גם כי היא מתיישבת במיטה ומתחילה לבכות עד שאני לוקחת אותה.
ולגבי הנונים הם עוד ישנים לגמרי ביחד, אבל הם אמורים לעבור בית ושם יש חדר שמיועד לילדה מאד קרוב לחדר ההורים אז אני לא יודעת מה בדיוק התוכניות שלהם ( כמה שאת רואה את שם בברלין לפעמים הכי מעודכנת מכולם) אבל אני מבטיחה לברר.
לגבי ההמלצות שקיבלת, יש משהו ב"קונבנציונלים" שהתינוקות שלהם מהתחלה יושנים במיטה משלהם ואז לרוב גם ישנים יותר טוב ויותר רצוף כך נדמה לי ממה שיוצא לי לשמוע סביבי אבל יתכן וזו טענה מופרכת לחלוטין.
,
הגמד_חיוכון*

פרי שחום נחמד

ממי, כיף למצוא אותך פה!
כתבתי לך אתמול אי מייל ארוך והוא נמחק בשניה... כמה שזה מוציא את הרוח מהמפרשים. את יודעת..
אז מקוה לחזור אליך שוב היום בערב ולעדכן עוד. אולי אפילו נדבר ב- לייב!... ללא הנון..
נשיקות המון..
פרי_שחום_נחמד*

פרי שחום נחמד

והנה היא שוב התעוררה, ציצי לא מספיק לה -היא רוצה שיקומו לרקוד איתה בסלון, " ומה זה ההרגל הזה של לרקוד איתה, ואם לא בא לך לרקוד?" שאלה אותי אימי היקרה באיזה יום ומאז נהיה הרבה יותר קשה לרקוד איתה. מזל שאבא מוכן תמיד (כמעט) לקום לרקוד איתה כי היא רוצה, הדיקטטורה הקטנה שמנהלת לנו את החיים.
הגמד_חיוכון*

פרי שחום נחמד

היי, נראה שאנחנו חוות דברים מאוד דומים...
תודה על מה שכתבת לי. את צודקת.. כבר יש שינוי קטן- פחות בכי, פחות יותר קבלה והרדמות מהירה עם הנדנוד, פחות התעוררויות.
בזמן הנדנוד- ביקשתי בלב הכונה וחיזוק וסימן... מהמלאכים.. שאני בדרך הנכונה..ופתאום נוני הרימה ראש מנומנם מהכתף, וטפחה לי על הכתף בעידוד ונרדמה שוב... מיד התחזקתי וחייכתי... מודה על כל העולם והיקום וכדור הארץ...
בקשר ללרקוד- זה גם ממש באמצע הלילה או מדובר עדיין על הערב לפני שאת מצטרפת אליה לישון?
ומה עם מה שסיפרת לי על הפסקת ההנקות בלילה? או התדירות שלהן? שולחת המון חיזוק ואהבה. זמנים מעניינים עוברים עלינו.. לא? :-)
הגמד_חיוכון*

פרי שחום נחמד

היי שכחתי לגמרי דף בית אישי...
מזל טוב
הגמד_חיוכון*

פרי שחום נחמד

היי ממי!!
בקרוב מאוד ניפגש וההתרגשות גדולה...
את בקושי נכנסת לכאן אני רואה... בכלאופן- אם תיכנסי שיחכה לך לפחות (())!
ובקרוב ב לייב! נשיקותת
הגמד_חיוכון*

פרי שחום נחמד

היי ממי! טוב לראות פתאום שיצאו לך עגבניות גדולות ויפות!!..
גם זה סוג של חדשות טובות...
נשיקות ואהבה
הגמד_חיוכון*

פרי שחום נחמד

איזה כיף לשמוע ממך ממי!
אני אכתוב לך גם אי מייל רק כדי לכסות אצלך את כל האפשרויות..
אכן באמת רציתי לכתוב סיכום מסכם של הביקור. זה יעשה בקרוב בטח.
בחוץ האוהדים כאן צועקים שירים בקולי קולות שזה נורא... אבל שמחתם מצחיקה קצת. לא יאמן שכאן כולם מאושרין מהזכיה במשחק נגד ארגנטינה ובארץ קורים כל מיני דברים נוראיים. עולם הפוך.
כותבת לך אי מייל מתגעגע. נשיקות
שליחת תגובה

חזור אל “דפים אישיים”