רותי שמיר

רותי_שמיר*
הצטרפות: 16 מאי 2010, 15:40
דף אישי: הדף האישי של רותי_שמיר*

רותי שמיר

שליחה על ידי רותי_שמיר* »

אני פסיכותרפיסטית גופנית הוליסטית, בוגרת מסלול של חמש שנים במכללת רידמן, עם התמחות בפגועי נפש.
נשואה לאייל, מדריך מסעות מודעות ומחבר הספר "יום אסוני הוא יום ששוני".
אמא לניצן, בת 5 חודשים. גרה בכרכור.
מאמינה באהבה, לעצמי לאחרים ולסביבה.
0522366274*

@} @} @} @} @} @} @} @} @} @} @} @} @} @} @} @} @} @} @} @} @} @} @} @} @} @} @} @} @} @} @}

טיפולי תמיכה לאימהות
מתוך תהליך ההריון, הלידה והאימהות החדשה, נמלאתי תחושת כבוד לכל מי שעברה את התהליכים האלה בעצמה- לכל מי שהיא אם. אני מרגישה עכשיו מחוברת לאומת האימהות הגדולה, ומתוך תחושת הכבוד והחיבור נולדה גם תובנה כי אני רוצה לעבוד עם אימהות. אני רוצה לתמוך באם על ידי התמקדות בצורך שקיים באותו רגע אצל אותה אם, וניסיון למלא אותו- אם זה על ידי הקשבה, עיסוי, מגע אנרגטי, (לפי סוג האנרגיה לו היא זקוקה). חיבוק, פרחי באך, מדיטציה, ריקוד פראי. ויש לי עוד כמה כלים ורעיונות באמתחתי.
מתוך הניסיון שלי (הקצר, אני מודה) כאם הבנתי שהכלי הטיפולי שלי- פסיכותרפיה גופנית הוליסטית- שמורכב למעשה מכלים טיפוליים רבים ומגוונים- מתאים מאד לתמיכה באימהות. לתמיכה במי שכל הזמן תומכות, מכילות, נותנות, מחבקות- אני מאמינה שיש לי את הכלים והיכולת להחזיר לאימהות חלק מהאנרגיה לה הן זקוקות כדי להמשיך ולתת.
הטיפול יכול להיות חד פעמי ויכול להתמשך- לפי הצורך, הרצון והיכולת של שתינו.
מי שמרגישה שהיא זקוקה לטיפול כזה אבל יש לה מחסור בזמן/מזומן/ או כל בעיה אחרת מוזמנת בכל זאת להתקשר אליי- אפשר למצוא פתרונות לכל דבר (אני יכולה גם למצוא בייביסיטר שתהיה בסביבה).

|#| |#| |#| |#| |#| |#| |#| |#| |#| |#| |#| |#| |#| |#| |#| |#| |#| |#| |#| |#| |#| |#| |#| |#| |#| |#| |#| |#| |#| |#| |#| |#| |#| |#| |#|

פסיכותרפיה גופנית הוליסטית
בקיצור:
טיפול נפשי המשלב בין חוכמת הנפש מהמערב לתבונת הגוף מהמזרח.
על ידי שימוש במגוון כלים כגון שיחה, מגע, תנועה ומדיטציה, נחווה את הרבדים השונים של החוויה האנושית- רבדי הנפש, המחשבה, הרוח והגוף, וננסה להגיע אל הפוטנציאל המאפשר לנו להיות אנשים בריאים נפשית וגופנית.

ובאורך רוח:
אני מאמינה שפגישה טיפולית היא לא "טיפול" אלא מסע משותף של שני בני אדם, מסע שבמהלכו כל אחד מתבונן בעצמו ובשני. אין מטרה מוצהרת למסע- למרות שפועל יוצא שלו הוא העלאת המודעות העצמית.
הפסיכותרפיה הגופנית ההוליסטית היא שיטת טיפול המשלבת בין גוף ונפש, בין פסיכולוגיה מערבית לתורות אנרגטיות וגופניות שונות. בבסיס השיטה ניצבת האמונה כי הגוף והנפש הם מערכת משולבת ומשפיעים זה על זה הדדית. נושאים שלא נפתרים ברמת הנפש מופיעים כחולי בגוף. כך שדרך הנפש אפשר לרפא את הגוף, ודרך עבודה עם הגוף אפשר לגלות ולהעמיק את התובנות לגבי המבנה הנפשי שלנו, ואף לשנות אותו.
הכלים של השיטה הם רבים ומגוונים ומשתנים בין מטפל למטפל ובין מטופל למטופל, כך שכל מפגש הוא חד פעמי ושונה. אני משתמשת הרבה במגע מכל מיני סוגים, תנועה, שיחה, ופרחי באך. אבל אפשר גם ציור, קלפים, מדיטציה, עיסוי, שירה ועוד...

@} @} @} @} @} @} @} @} @} @} @} @} @} @} @} @} @} @} @} @} @} @} @} @} @} @} @} @} @} @} @}

פרחי באך
38 תמציות הפרחים של דוקטור באך מציעות אפשרות של שחרור עדין והדרגתי מדפוסים רגשיים ומבעיות פיזיות שהיינו רוצים לחיות בלעדיהם. התמציות נלקחות בטיפות דרך הפה.

|#| |#| |#| |#| |#| |#| |#| |#| |#| |#| |#| |#| |#| |#| |#| |#| |#| |#| |#| |#| |#| |#| |#| |#| |#| |#| |#| |#| |#| |#| |#| |#| |#| |#| |#| |#| |#| |#| |#|

עיסוי רקמות עמוקות
עיסוי משחרר, מאזן מרגיע.
מומלץ לשחרור שרירים תפוסים ולהקלה על כאבים כרוניים.
העיסוי נעשה באיטיות אל תוך שכבות השריר עם שמן, ומומלץ לטיפול בכאבים ולמי שזקוק לאיזון ורגיעה.
בנוסף לכך ניתן לקבל סדרת טיפולים של עיסוי רקמות עמוקות בהיבט הרגשי- טיפול בו נעזר בעיסוי על מנת לגעת ברגש דרך הגוף, לבחון את הקשר בין דפוסים רגשיים ופיזיים ולבדוק אילו מהם מתאימים לנו בשלב זה של חיינו.
רינת*
הצטרפות: 07 אוגוסט 2001, 15:14

רותי שמיר

שליחה על ידי רינת* »

אני חייבת לציין שרותי היא מומחית בצורה בלתי רגילה.
אני וחברה טובה שלי היינו אצלה לפני שנה. קיבלנו מסאג' מיקצועי ומפנק שאין דומה לו. האווירה אצלה מאוד קסומה ומיוחדת.
היחס של רותי חביב ונעים במיוחד. אחרי עיסוי שרותי עושה.. כבר שום עיסוי לא משתווה לו. רותי האחת והיחידה. כל הכבוד!!
אני מתכוונת בקרוב להגיע לרותי שוב לחוויה קסומה.
רותי_שמיר*
הצטרפות: 16 מאי 2010, 15:40
דף אישי: הדף האישי של רותי_שמיר*

רותי שמיר

שליחה על ידי רותי_שמיר* »

הי רינת! תודה, חיממת את ליבי...
רינת*
הצטרפות: 07 אוגוסט 2001, 15:14

רותי שמיר

שליחה על ידי רינת* »

היי רותי היקרה.
מגיע לך את כל המחמאות והפרגון שבעולם מכל הלב.
את מקסימה !!!
רותי*
הצטרפות: 19 אוקטובר 2001, 10:15

רותי שמיר

שליחה על ידי רותי* »

איך מוצאים אותך רותי? ואיפה את מטפלת? האם רק בכרכור??
שליחת תגובה

חזור אל “דפים אישיים”