בגדי תינוקות וילדים בזול

אנונימי

בגדי תינוקות וילדים בזול

שליחה על ידי אנונימי »

ראו גם חנויות יד שנייה למוצרי תינוקות

שווקים

שוק בצלאל בת"א - רח' בית לחם שיוצא מקינג גורג בין שיינקין לדיזינגוף סנטר. בשוק הזה אין כמעט בגדים "שוקיים", אלא בעיקר עודפים של רשתות ומפעלים גדולים (הרבה מחו"ל). בגדים עם תויות של רשתות שוות מחו"ל, המראה והאיכות בהתאם. בגדים זולים ויפים לילדות. . קניתי 5 פריטים שוים להפליא ב-10 ש"ח כל אחד (מתוכם שתי שמלות מדהימות). יש גם בגדים יפים ב-5 שקלים. הכי הכי - שמלות קייציות ונעימות מכותנה, שיכולות לשמש ליומיום או לחג ועולות 20 ש"ח וממש לא להאמין כמה הן יפות. [רותי]
אולי לא חיפשתי טוב, אבל נראה לי שלאמהות לבנים אין הרבה מה לחפש שם. [עירית ל]
אוצר בלום של סמרטוטים משובחים בזול. לגדולים יותר יש חנות בשם stoochi שבכל קיץ אני קונה שם לגדולה 10 חולצות טריקו ב-100 ש"ח ומעבירה איתן את כל הקיץ. ולבגדי תינוקות (וגם גדולים יותר) בזו יש את החנות ברח' שלבים 18 לא רחוק מאצטדיון בלומפילד - קניתי שם בגדי תינוקות של עמק בפרוטות. לידם יש חנות שמוכרת תחתונים וגרביים בחצי ממה שהם עולים בחנויות. שווה. [שמיכת טלאים]
הייתי בסטוצי והבגדים מזעזעים מה שמצאתי זה טי שירטים באיכות גרועה שמתכווצות בכביסה והרבה הרבה בגדים שכבר ראיתי בכול אלנבי בחנויות אחרות בנות תחדשו קצת דרך אגב אתי הייתי אצל ניצה שזה ממש חמישה חנויות מסטוצי ואכן התרשמתי. [אדווה]

שוק הכרמל - מסתעף מרח' אלנבי בתל-אביב. אוברולים ושרוואלים (ארוכים) לילדים [גילה]

שוק רמלה לוד - ימי ד'. מרכז אורן, שכונה ד'. ניתן למצוא דברים טובים של סולוג ולודזיה במחירים מצויינים. [אביב חדש, מיץ פטל] מביאים סחורה טובה של חנויות שהתפרקו והכל במחירים מצחיקים, השבוע בגדי פוטר מעולים 10 ש"ח, בגדי תינוקות עד 25 ש"ח .[יהודית שפמן]

שוק ראש העין - ימי ו'. להגיע מצויידים במים (והרבה!), בסבלנות. ואני ממליצה בחום לא עם הקטנים. יש מציאות לכל הגילאים. מחירים לדוגמה: אוברולים קייציים ב-5 ש"ח. חולצות ומכנסיים ב-10-15 ש"ח. סינרים- 4 ב- 15 וכו'. [ליאת פלק]

בזאר שטראוס - בירושלים. פריטים איכותיים למדי ובמחירים סבירים.

שוק יבנה - ימי ג' ליד תחנת הרכבת [אביב חדש]

אשדוד - ימי ד'. קרוב לטיילת. [אביב חדש]

השוק הבדואי, באר-שבע - ימי ה'. חולצות ב 10 שקלים, שמלות ב 15 שקלים, אוברולים לתינוק 3 ב 50 שקלים ועוד [מיץ פטל]

בזאר העיר ברחובות החוק שלי - לא יותר מ-12 ש"ח לפריט (מכנסיים וחולצות טריקו, קיץ וחורף) [עירית ל]

שוק רמלוד בפרדס חנה [ורד לב]

איזור ירושלים

"ענק ההלבשה" - איזור התעשייה בתלפיות, ירושלים (קרוב מאוד לבזאר שטראוס הישן והטוב..). ביגוד לכל המשפחה, ומבחר יפה לילדים, במחירים משעשעים ובאיכות מצויינת. [אוריה]

חנות המפעל של "טקסטיל אבו-גוש" - בערך באמצע הכביש הראשי של הכפר. מייצרים בעיקר ליצוא, ויש להם כל מיני עודפים בשקלים בודדים. אי אפשר לדעת מראש מה יהיה שם בכל פעם, אבל אם התמזל מזלכם, ויש מה שחיפשתם, זו מציאה ממש. [אוריה]

תל-אביב

]שרון ודלית - חובה לגשת ולו רק כדי שימשיך להיות להן שווה לנהל את העסק הזה. לי הוא חסך עד עכשיו מאות שקלים (אני לא מגזימה), והילד שלי בן 8 חודשים בסך הכל...אני מרוצה מכל מה שקניתי אצלן, וגם היחס מצויין!!! [נטע]

המפעל של שילב - רח' לבנדה, ת"א (קרוב לקצה שלו ליד הגבעה שעליה יש את הבניין הדק הזה של ביטוח מגדל). דברי שילב בעונה עצמה עם פגמים קלים או בלי ומהעונות שעברו וכן דגמים שעשו ובסוף החליטו שלא כדאי לייצרם המוני. יש שם דברים מקסימים שעולים הרבה הרבה פחות מבשילב, איך קוראים לזה? שם מוזר ולא דומה לשילב בכלום. אולי אפשר לשאול באיזור אני אנסה להיזכר או לברר [דורי].

ברוך גרוס - רחוב יהודה הלוי (כמדומני מס' 14, קרוב לנווה צדק), ת"א.כשעבדתי באזור הייתי רואה נשים מגיעות לקניות של תחילת העונה ויוצאות עם שקים, פשוטו כמשמעו, של בגדי ילדים. [עין הסערה]

חנות העודפים של נמרוד - קיבוץ גלויות 32, ת"א. הסנדלים יפים והמבחר לא רע. יש שם גם קצת עודפים של אלפנטן, באותו מחיר. [רחל]

"עמק העודפים" - רח' שלבים 18 בת"א (לא מאוד רחוק מפינת קיבוץ גלויות, נמצאת בבית אדום). בגדי פירמות אמריקאיות משובחות שמיוצרים בארץ. חולצות ב-15 ש"ח, מכנסיים ב-10 ש"ח, חליפות יפות ב-30 ש"ח ויש גם בגדים (די פושטיים...) למבוגרים.

בדיזנגוף סנטר למטה - (בצד המזרחי, הצד של כלי זמר). חנות לבגדי תינוקות וילדים,חולצות ומכנסיים ב- 13 -15 ש"ח, וחליפות בשלושים ארבעים,גם גרביים וכובעים, יש גם מבצעים שלוש ב-20 וכולי. חנות נחמדה. [אממ"פ] בעלת החנות אשה חביבה ובעלת יושרה יוצאת דופן, אפשר למצוא שם חולצות עם שרוול ארוך גם בקיץ. [ענת שן לוי]

"רונן" - רח' רענן, תל אביב. מוכרים בגדים מתוצרת דורטקס במחיר זול מאוד באופן יחסי. הבגדים נראים שם יפים ואיכותיים והיחס של בעל החנות מאוד אישי ונעים. יש לו נכד בן 8 חודשים והוא מאוד שמח לחלק את חוויותיו כסב עם לקוחותיו. דוגמא למחירים: חליפת פליז מכנס +חולצה:25 ש"ח, בגד גוף שרוול ארוך: 10 ש"ח, אוברולים בקיץ- 15 ש"ח. לדעתי מאוד שווה. [נטע]

"פריק" - רח' המרד 25 (בפסאג' המסחרי. קומפלקס בניין משרדים גדול עים מרכז מסחרי,על הים ליד הכרמלית). חנות מקסימה עם בגדים ממש אופנתיים,גם 15 ש"ח לפריט יומיום,ושלושים לחליפות, גם אוברולים יפים ב- 10 ש"ח ,ומעילים עד 50 ש"ח.הכי שווה. [אממ"פ]

איזור המרכז

"הפנתר הורוד" -רח' הירדן פינת נגבה (על נגבה), רמת גן. מוכרים שם שמלות טריקו מתוקות נורא לילדות ב- 20 ש"ח, שמלות איכותיות יותר ב- 25 ש"ח, ויש גם בגדים לילדים, של אביגדור, של אורגנזה, ועוד יופי של מבחר וזול יחסית. חולצות של אביגדור עולות 13 ש"ח. יש שם גם ציוד לתינוקות במחירים כמו אצל בייבישיק בגבעת שמואל. המקום נעים ממוזג והשרות אדיב. ממולץ בחום. [עדי]

רח' ביאליק ברמת גן - שפע חנויות שמוכרות בגדי ילדים, המחירים - 10 - 25 ש"ח. מומלץ.[אמא קנגורו]

קני מחסני ביגוד - ברח' בן גוריון/מודיעין בר"ג, בקטע שבין צומת ז'בוטינסקי לכיוון קניון ר"ג, קרוב למכללת מדיסין ולאוטו דיפו. מחסן בגדים עם ביגוד לכל המשפחה, בסגנון ההאנגר.

חנות האנגר - נפתחה בא.ת סגולה בפ"ת מול הג'מבו, חנות גדולה מאוד עם בגדים זולים - בעיקר לילדים, רצוי לקחת בחשבון את כיווץ הבגדים בכביסה. וכמו כן יש זמנים שהמקום עמוס מאוד ותורים לקופות. חנויות האנגר נוספות ברשלא"צ ורעננה.

איזור השרון

"טוב לי לתינוק" - רח' אחוזה 74 (?), רעננה (ממש ליד איזה קניון קטן), וסניף נוסף ברח' לוי אשכול 2, פינת אחוזה. בחנות שעל אחוזה יש בעיקר צעצועים ובגדים, ובחנות שמולה (החנות באחוזה היא כמעט מול לוי אשכול) יש בעיקר רהיטים ופריטים גדולים. הטלפון שם היה 7429947-09, או 7482873-09.

קוסמוס שפיים - שמלות קיץ פשוטות ונחמדות, 20 שקל. מכנסיים קצרים - טריקו בעיקר אבל לא רק - 5 שקלים (חמישה!) היו גם סטים של טוניקה וטייטס בעשרים. והיו עוד הרבה דברים, ובעיקר למידות הקטנות יותר, של התינוקות. בכלל, יש שם מציאות בענייני בגדים, גם למבוגרים.

איזור התעשיה החדש בנתניה - (הכניסה דרך איקאה ואז נוסעים צפונה עד המרכז של היפר נטו) - אוצר בלום של בגדים ראויים וזולים מתגלה בשתי חנויות גדולות מאוד: "ג'וניור" (ממש במרכז המסחרי) ו "אביר" (על הרחוב מול המרכז; גם ביגוד למבוגרים). מחירים לדוגמא: חליפות פוטר לילדים החל מ-10 ש"ח ועד 40 ש"ח. מכנסי פוטר החל מ-8 ש"ח ועד ל-20 ש"ח. בגדי גוף לתינוקות ב-10 ש"ח. וכן הלאה...
וחוצמזה, אם כבר נוסעים עד נתניה, אפשר באותה הזדמנות גם להגניב ביקור באיקאה ובטיב טעם... [מ י כ ל]

"עודפים" (במקום מחסני תינוקי) – ברח' רצפלד, כפר-בסבא החנות נסגרה לא מזמן.

איזור הצפון

[url=http://www.yadyad.co.il]מרבה ידיים[/url] - קיבוץ אפיקים. חנות יד שנייה לילדים ותינוקות.

חנות העודפים של כיתן - רח' הבנקים, חיפה. קניתי מכנסי בנים עם ה מ ו ן כיסים ב-20 שקל והיה כתוב המחיר של שנה שעברה:79... ויש גם בגדים מדליקים לבנות. [רותי זוהר]

"במחשבה שניה - בגדים וחפצים שעוברים באהבה" - רח' יזרעאל 49 (קרית עמל), טבעון. טלפון: 9535391. מדובר ב"חנות" לבגדים (בעיקר) וחפצי בית מיד שניה, שנמכרים במחירים סמליים-ביותר, ואשר נועדה לעודד צרכנות מודעת ושפויה, שימוש אקולוגי בבגדים ובציוד, הפחתה-במקור ועוד. למען הגילוי הנאות אציין שאת המקום ייסדה ומנהלת אחותי. [שרון ברקת]

קיבוץ עמיר - בזיל הזול, בגדי תינוקות וילדים. צריך לשאול על המחסן או המתפרה - זה לא בחנות הקיבוץ הרגילה, שהיא לא זולה בדרך כלל (במושגים שלי, אבל אני לא קונה בגדים ולא מתמצאת במחירים "אמיתיים". [בשמת א]

פו (חנות המפעל של שילב) - דלית אל כרמל (נוסעים על הכביש הראשי מכיוון חיפה יורדים למטה בירידות מצד ימין נמצאת החנות יש שילוט בצמוד יש חנות לשיש). מוכרים עודפים וסוג ב. אני קונה מתנות לימי הולדת ואירועים אצלהם.

מתפרת צורטקס - עוספיה. בגדים מקסימים בעיקר לילדים (עודפי יצוא במחירים מצחיקים של בין חמישה לעשרים שקלים -מתוצרת סריגמיש, סולוג,מרקס אנד ספנסר,לורה אשלי,גאפ ועוד). אם עולים לקומה השניה אפשר לראות את כל המכונות והתופרות בעבודה .מרתק! [הילה]
ניסיתי לחפש את המתפרה האמורה ומצאתי מתפרה בשם סמטקס אולי זו אותה אחת ואולי לא. היא אמורה להיות על הכביש הראשי ליד הבנק הבינלאומי בעוספייא. הטלפון שם הוא 04-8590275 [עוף החול]

מציאון - ראש פינה (ברחוב העליון באכסניה הישנה בראש פינה, מעל בית הכנסת הספרדי העתיק הקטן, דרך שער סגול, פתוחה רק בימים ראשון ושלישי מהשעה 10 בבוקר עד 13:00 בצהריים).
לשם מעבירים כל תושבי ראש פינה והגליל, מי שמכיר את החנות, בעיקר בגדים שאינם בשימוש עוד אך גם דברים אחרים ומדובר במחירים מצחיקים של שקל אחד עד 10 שקלים לבגד מאוד מיוחד, ואני, כאם חד הורית שאינה עובדת יכולה לומר לכם שמדובר במציאה אמיתית של מקום. ביחוד כשמדובר בילדים קטנים שכל שנה ואף כל עונה צריך להחליף את כל המלתחה ומדובר בהוצאה ענקית אם קונים בחנויות, אז המקום הזה זהו פתרון מדהים, זו חנות ענקית ממש ויש בה הכל ואפשר ב 50 שקלים לקנות את כל הביגוד שצריך לעונה שלמה ואפילו מוצאים בגדים חדשים עם תוויות קניה ואנשי החינוך הביתי, ובוודאי חד הוריות ובוודאי אלו שאינם עובדים או מסתפקים במועט, כדאי לבקר במקום. אצלנו למשל, כל סוף עונה אני מכינה שקיות של בגדים שניקנו מהמציאון הזה ומחזירה לשם וקונה ערמה חדשה נוספת לעונה הנוכחית. מומלץ מאוד ותופתעו מאוד מהמקום, שיש לו גם חשיבות רבה בכל מה שנוגע לחינוך הילדים לגבי קניות, כסף, שימוש בביגוד ישן ובוודאי נתינה לאחרים כאשר אנו מוסרים ביגוד שלנו. [יעל מ]

ערכה: מ י כ ל [15.6.2005]

אידאולוגיה וחסכון

ש_צברי*
הצטרפות: 15 ינואר 2003, 12:01
דף אישי: הדף האישי של ש_צברי*

בגדי תינוקות וילדים בזול

שליחה על ידי ש_צברי* »

שלום,
אומנם לא הכי בזול אבל עם אידיאולוגיה - אני קונה תוצרת הארץ בשילב או סריגמיש. בעיני עדיף לשלם 50 שקל ושפועל בארץ ירוויח מאשר שהיבואן ירוויח הון. כמו כן לרוב האיכות יותר טובה.
הגישה של בזול למעט זמן אבל הרבה, יוצרת בעיני ניצול לא סביר של עבודה זרה וזולה. פעם היה כבוד לבגד והשתמשו בו עד שנישחק (למשל ראו השיר "גילגולו של מעיל") והיום מה אנחנו מחנכים את הילדים שלנו? שבזול וללא ערך לעבודה זה טוב? האם נכון לחנך ילד שהבגד שהוא לובש חסר ערך ולא נורא אם הוא יקלקל אותו?
אישה_אחת*
הצטרפות: 05 דצמבר 2002, 18:17

בגדי תינוקות וילדים בזול

שליחה על ידי אישה_אחת* »

ש צברי לאור מה שאמרת , הסתכלתי על צעצוע של שילב שיש לי וכתוב שם "made in china" וגם על בגד של שילב כתוב אותו הדבר. שחור על גבי לבן.
לגבי סריגמיש אני לא יודעת.
בשמת_א*
הצטרפות: 28 יולי 2001, 13:37
דף אישי: הדף האישי של בשמת_א*

בגדי תינוקות וילדים בזול

שליחה על ידי בשמת_א* »

אני מנסה: בזול, תוצרת הארץ, מעט בגדים, להרבה זמן (עובר שני ילדים ואני נותנת הלאה במצב טוב).
תבשיל_קדרה*
הצטרפות: 10 נובמבר 2001, 08:15
דף אישי: הדף האישי של תבשיל_קדרה*

בגדי תינוקות וילדים בזול

שליחה על ידי תבשיל_קדרה* »

למה - כל המפעלים של סריגמיש בארץ?

> גילה לא בטוחה מה עשה להם הסכם השלום עם ירדן < }
ש_צברי*
הצטרפות: 15 ינואר 2003, 12:01
דף אישי: הדף האישי של ש_צברי*

בגדי תינוקות וילדים בזול

שליחה על ידי ש_צברי* »

לצערי השתמע כי כל הדברים של שילב או סריגמיש הם תוצרת הארץ ולא כך. בחנויות אלה ניתן למצוא בגדים תוצרת הארץ. לרוב בחנויות זולות יש תוצרת המזרח הרחוק. לגבי סריגמיש היה לא מזמן ראיון עם המנכ"ל שטען כי הוא מעדיף לייצר בארץ בשל האיכות הטובה וזמן התגובה המהיר לצרכי השוק והוא משלב את זה עם קנייה זולה בייבוא. אז אני מחפשת את תוצרת הארץ בחנות.
אביב_חדש*
הצטרפות: 26 יולי 2001, 09:53
דף אישי: הדף האישי של אביב_חדש*

בגדי תינוקות וילדים בזול

שליחה על ידי אביב_חדש* »

ממה שסיפרה לי חברה-שכנה מעצבת בחברה גדולה, עושים את ההזמנה הגדולה לכל עונה במזרח ואת מה שנעלם מהמלאי מהר ויש לו עדיין ביקוש בחנויות (נקרא repeat-ים) עושים בארץ. לכן כולם עובדים גם וגם, חוץ מאלו שתופרים רק בארץ (אולי טובהל'ה).
א_א*
הצטרפות: 07 פברואר 2004, 16:56

בגדי תינוקות וילדים בזול

שליחה על ידי א_א* »

ממליצה על שוק רמלה לוד בנצרת עילית. השוק פעיל באופן קבוע בימי ראשון מהבוקר ואני חושבת שעד הערב. יש בגדי ילדים במחירים זולים ולפעמים מציאות מדהימות.
השוק נמצא בכניסה לעיר בצד ימין קשה לפספס.
קרן_0522628836*
הצטרפות: 24 פברואר 2006, 01:22

בגדי תינוקות וילדים בזול

שליחה על ידי קרן_0522628836* »

בביתי "חנות קטנה ומטריפה " המלאה בגדי הריון מהממים (ג'נסים, מכנסיים, גופיות, שמלות ועוד) בגדים לתינוק ותינוקת כולל כל האביזרים 0 סטים לתינוק שנולד, אוברולים, כובעים, מעילים, שמיכות, גרבבים, שמלות, ועוד)
שווה לקפוץ מחירים אפסיים
בגדים חדשים וגם בגדים יד שניה שלא ניכר עליהם שנלבשו
אלונ_צ'יק*
הצטרפות: 14 אוגוסט 2003, 22:48
דף אישי: הדף האישי של אלונ_צ'יק*

בגדי תינוקות וילדים בזול

שליחה על ידי אלונ_צ'יק* »

ממליצה על PINUCAT , בחוצות המפרץ חיפה יש מכירת חיסול לעודפים. 10 ש"ח כל פריט. ודברים מדהימים!
ברונית_ב*
הצטרפות: 07 אפריל 2003, 14:16
דף אישי: הדף האישי של ברונית_ב*

בגדי תינוקות וילדים בזול

שליחה על ידי ברונית_ב* »

בבי-גוד בצומת אלונית של כרכור יש סייל מטורף: 3 פריטים ב-20 ש"ח (ילדית/נשים/תינוקות) ונעליים 39. די מדהים. יאללה להתנפל!
קרוטונית_מהמרק_הגדול*
הצטרפות: 25 יולי 2004, 19:10

בגדי תינוקות וילדים בזול

שליחה על ידי קרוטונית_מהמרק_הגדול* »

בביתי "חנות קטנה ומטריפה "
...אבל איפה זה?
קרוטונית_מהמרק_הגדול*

בגדי תינוקות וילדים בזול

בת"א יש בגדי ילדים זולים יחסית גם ב-AVG (הידוע בכינויו אביגדור). החנות שהיתה בפינת מרכז בעלי מלאכה נסגרה לפני מספר חודשים, וכעת יש להם חנות רק ברחוב הרצל (במרתף של בית מארס, מול הגן הזואולוגי בערך).
פלוני_אלמונית*
הצטרפות: 19 אוגוסט 2001, 22:52
דף אישי: הדף האישי של פלוני_אלמונית*

בגדי תינוקות וילדים בזול

שליחה על ידי פלוני_אלמונית* »

גיליתי אתר שמרכז עוד מקומות גם של חברות וגם של מעצבות במחיר מוזל יחסית
אני גיליתי שם את אחו בחיפה
http://www.price4all.co.il/category.php?id=209
פלוני_אלמונית*

בגדי תינוקות וילדים בזול

תודה על הלינק. מעניין מאד.
איתנה*
הצטרפות: 19 אוקטובר 2004, 21:54

בגדי תינוקות וילדים בזול

שליחה על ידי איתנה* »

לאחרונה גיליתי רשת מאד נחמדה, ששווה להיכנס אליה. מדובר ברשת הקרויה "קידישיק" - יש לה סניפים בירושלים ובעוד כמה ערים. יש שם בגדי תינוקות וילדים קטנים ממש מקסימים- גם ליומיום וגם יותר חגיגיים. חתמתי על כרטיס מועדון ב- 20 ש"ח לתקופהבלתי מוגבלת, והכרטיס מקנה הנחות מאדמשמעותיות כל הזמן, ובמיוחדבמבצעים. מומלץ!
אקולוגית_מתחילה*
הצטרפות: 15 אוגוסט 2006, 21:22

בגדי תינוקות וילדים בזול

שליחה על ידי אקולוגית_מתחילה* »

בת"א יש בגדי ילדים זולים יחסית גם ב-AVG
יש להם גם חנות מפעל בהרצל ת"א (לפעמים יש הנחות שוות)
וחנות עודפים בשילת (ליד מודיעין)
אקולוגית_מתחילה*
הצטרפות: 15 אוגוסט 2006, 21:22

בגדי תינוקות וילדים בזול

שליחה על ידי אקולוגית_מתחילה* »

מישהו מכיר חנות באזור המרכז עם שמלות לבנות שהן לא מיני או חושפניות ונראות כמו של נערות מענינות...
פלוני_אלמונית*

בגדי תינוקות וילדים בזול

חנות קטנה ומקסימה בשילת-שבלול לבגדים ומשחקים יד שנייה לתינוקות בעיקר
יש שם הכול!
שווה גם למכור דרכם (דרך קלה להרוויח קצת על דברים ללא שימוש)
שימשי_ג'ה*
הצטרפות: 09 מרץ 2006, 13:30

בגדי תינוקות וילדים בזול

שליחה על ידי שימשי_ג'ה* »

פלונית, איפה החנות שילת-שבלול?
פלוני_אלמונית*

בגדי תינוקות וילדים בזול

החנות במושב שילת (ליד מודיעין) מתחת לבניין לוטם (זה עם החנות טבע)
מיכל*
הצטרפות: 09 אוקטובר 2001, 17:11

בגדי תינוקות וילדים בזול

שליחה על ידי מיכל* »

הי,
קודם כל תודה על הפירוט רק רציתי לשאול שאלה בנושא חנות המיפעל של שילב למישהו יש אולי את שם החנות או באיזה מס'
זה נמצא ברחוב לבנדה? כי היתי ממש רוצה ללכת לשם אבל אין לי מושג איפה זה ובאיזה שעות זה פתוח, אם היה את הטלפון הייתי
יכולה אולי לצלצל...
תודה רבה רבה מראש - מיכל
פלוני_אלמונית*

בגדי תינוקות וילדים בזול

חנות המיפעל של שילב
אני יודעת שלא לזה התכוונת אבל באתר של שילב יש פרסוםן על חנות עודפים חדשה
מיכל*
הצטרפות: 09 אוקטובר 2001, 17:11

בגדי תינוקות וילדים בזול

שליחה על ידי מיכל* »

תודה ראיתי, אבל זה בא.ת של לוד וזה נורא רחוק לי
בגלל זה רציתי משהו באזור ת"א
תודה רבה בכל מקרה
פלוני_אלמונית*

בגדי תינוקות וילדים בזול

נא לעקוב אחרי בזרים של עמותות וארגונים כמו של ויצו הקרוב הוא ב-2לדצמבר 06 בתלאביב שדרות דוד במלך 38 כולל יום ראשון כל היום. יש שם ילדותי במחיר שחל 10 שקלים. גם בגדי תנוקות וסודרים עבודות יד. גם כזר של מיחא בחנוכה במת אביב מציע מבחר עצות של בגדי תינוקות וילדים ונעלי ספורט ממותגים.
אנונימי

בגדי תינוקות וילדים בזול

שליחה על ידי אנונימי »

חנות העודפים של שילב בלוד ממש, אבל ממש, לא שווה נסיעה למטרת בגדים. אולי בשביל צעצועים. וגם לקחת בחשבון שזה "שוק". ז"א, לא לבוא עם רשימת קניות, אלא לפשפש מסביב, ולשלות מציאות.

אבל בחנויות שילב התחילו מכירת סוף העונה 2+1, יש דברים שווים.
יפה*
הצטרפות: 20 ספטמבר 2003, 16:10

בגדי תינוקות וילדים בזול

שליחה על ידי יפה* »

יש בזר בחנוכה של מיחא ברחוב רידינג23 רמת אביב בתאריכים 16-17 דצמבר 2006 החל ממוצאי שבת ועד יום ראשון למחרת. מציע מבחר גדול של בגדי ילדים ותינוקות וגם נעלי ספורט ממותגים גם עבודות יד של סוודרים ואפודות . צעצועים ומשחקים לילדים. אני מציעה מתוךם נסיון אישי לבוא מוקדם ככל האפשר כי ה כל נחטף. שיהיה לכולם חג שמח ומלא אור
לקוחה_שרוצה_להחליט_לבד*
הצטרפות: 03 ינואר 2007, 15:46

בגדי תינוקות וילדים בזול

שליחה על ידי לקוחה_שרוצה_להחליט_לבד* »

מעניין למה בעלי חניות צריכים לעשות פרסומת לעצמם תנו ללקוחות להחליט זה מאוד שקוף
אילה_א*
הצטרפות: 23 אוקטובר 2004, 18:09
דף אישי: הדף האישי של אילה_א*

בגדי תינוקות וילדים בזול

שליחה על ידי אילה_א* »

ללקוחה שרוצה להחליט לבד את מוזמנת לערוך החוצה דברים שנראים לך כפרסומת או כאלה שנראה לך שאינם הולמים את רוח הדף אני מחקתי כמה שחזרו על עצמם .
שפת_אם*
הצטרפות: 15 אפריל 2005, 03:04
דף אישי: הדף האישי של שפת_אם*

בגדי תינוקות וילדים בזול

שליחה על ידי שפת_אם* »

חנויות המפרסמות כאן את עצמן אכן צריכות לתת לנו קצת יותר קרדיט.
הייתי חושבת אולי שווה לפתוח איזשהו קישור נוסף לגבי בזארים של עמותות כי המפרסם האלמוני של מיח"א למשל, לא טרח לציין שמדובר בעמותה הפועלת למען קידום החינוך לילדים לקויי שמיעה... ראשי התיבות הן מורים/מדריכים לילדים חרשים אלמים. אני חושבת שזה שווה אזכור. ואגב, ישמח אותי לדעת אם ההכנסות הן לטובת קידום החינוך שם או למען איזו מטרה..
המרגיעון שלי כותב "אפשר להזמין הזדמנויות" - אז לפלוני, הזמיני נא באופן יותר מפורט :) רק טוב
אמא_צעירה*
הצטרפות: 19 ינואר 2004, 15:18
דף אישי: הדף האישי של אמא_צעירה*

בגדי תינוקות וילדים בזול

שליחה על ידי אמא_צעירה* »

אני מחפשת בגדים לילדה שמלות חצאיות ולא יקר באזור תל אביב
גילית_ט*
הצטרפות: 20 דצמבר 2006, 13:10
דף אישי: הדף האישי של גילית_ט*

בגדי תינוקות וילדים בזול

שליחה על ידי גילית_ט* »

ל אמא צעירה אני מחפשת בגדים לילדה שמלות חצאיות ולא יקר באזור תל אביב
תנסי בשוק בצלאל או בפלורנטין רח רענן ומקביליו
אמא_צעירה*
הצטרפות: 19 ינואר 2004, 15:18
דף אישי: הדף האישי של אמא_צעירה*

בגדי תינוקות וילדים בזול

שליחה על ידי אמא_צעירה* »

איפה בשוק בצלאל
גילית_ט*

בגדי תינוקות וילדים בזול

שליחה על ידי גילית_ט* »

איפה בשוק בצלאל
בכניסה מדיזינגוף םניה ראשונה ימינה מקינג גורג חנות 3 מימין אם אני לא טועה אבל פלורנטין יש יותר מציאות
רונית*
הצטרפות: 03 מרץ 2002, 22:31

בגדי תינוקות וילדים בזול

שליחה על ידי רונית* »

אצל ניצה בשוק בצלאל יש בגדים לילדות משגעים אני לא יודעת בדיוק את הכתובת אבל כולם מכירים את החנות שלה כדאי לכל אמא לילדות לגשת גם מאד זול יחסית לחניות
שירה*
הצטרפות: 16 יולי 2001, 22:53

בגדי תינוקות וילדים בזול

שליחה על ידי שירה* »

מציאות שוות ביותר
בגדי ילדים יד שניה , עודפים , ומעצבים בבית
יפה*

בגדי תינוקות וילדים בזול

שליחה על ידי יפה* »

אני רוצה להודיע על בזר של אלוט - עמותה למען ילדים אוטיסטים שיערך ב21-24 למרץ 2007. במגדל ראול וולנברג בקריית עתידים . זה יכלול מעצבים ידועים מבחר של אביזרי אופנה תיקים חגורות איפור וגם נעליים. גם בגדי ילדים תיקי ספורט מעולים בהצלחה. חשוב לציין שהכספים הולכים לעמותה לטיפול בילדים. גם הגרלות ופרסים
יפה*

בגדי תינוקות וילדים בזול

שליחה על ידי יפה* »

לשירה איפה אפשר למצוא מעצבים בבית?
יפה*

בגדי תינוקות וילדים בזול

שליחה על ידי יפה* »

הודעה לשפת אם קראתי את ההודעה שלך- אני זו שפרסמת את ההודעות לב זרים ואני עושה זאת כדי להביא לידיעת הגולשים על כמה אפשרויות יש לקנות בזול חוץ משווקים חנויות מפעל מרכזי קניות וכו- אין לי שום קשר לעמותות האלה חוץ מאשר שאני קונה שם באופן קבוע עשרות שנים ואני מוצאת שם בכל העמותות מצאיות בגדים יפים לי וגם לבתי הקטנה. . הרבה אנשים לא יודעם על מקומות כאלה וחבל. חג שמח פורים שמח.
מיכל_אמא_של_ליאור*
הצטרפות: 18 ספטמבר 2003, 12:14
דף אישי: הדף האישי של מיכל_אמא_של_ליאור*

בגדי תינוקות וילדים בזול

שליחה על ידי מיכל_אמא_של_ליאור* »

יפה יקרה , רציתי להגיד לך שבזכותך הלכתי לבאזר במיח"א ונהניתי מאד , ממש מציאות . אז תודה ותמשיכי ליידע . זה כתגובה להודעה של שפת אם .
גילית_ט*

בגדי תינוקות וילדים בזול

שליחה על ידי גילית_ט* »

שוק טירה בימי שבת ממש מציאות החל מ 5 ש"ח לחולצה
יפה*

בגדי תינוקות וילדים בזול

שליחה על ידי יפה* »

יש בזר נוסף של אלוט בתאריכים 28-31 למרץ במגדל ראול וולנברג בקריית עתידים. יכלול את אותם דברים שצויינו בהודעה הקודמת. להתראות
יפה*

בגדי תינוקות וילדים בזול

שליחה על ידי יפה* »

בגדי ילדים בבזר של ויצו ב30 לךחודש יוני מוצאי שבת ויום ראשון כל ה יום שדרות דוד המלך 38 תל אביב. גם ילדותי וסולוג בגדי מעצבים לילדים וגם עבודות יד לילדים ותינ וקת כדאי מאד.
אנונימי

בגדי תינוקות וילדים בזול

שליחה על ידי אנונימי »

ניצול אופטימאלי של תווי קניה:
סולוג.
יש עכשיו מבצע שקונים ב100 ומשלמים 70. ומה שנחמד שהם מקבלים תווי קניה גם על המבצע (בניגוד לרשתות אחרות, ורק בגלל זה צריך לחזק אותם). ומכיוון שמדובר בבגדים יפים ואיכותיים. יוצא שווה.
תינוקט ברחובות מאחורי הסופרפארם בהרצל. בגדי ילדים ממש אבל ממש בזול. (מכנסי ילדים ב6 ש"ח :-0) בעיקר אביגדור וג'וניור. שווה.
ההולכת_באתרים*
הצטרפות: 21 נובמבר 2005, 11:44
דף אישי: הדף האישי של ההולכת_באתרים*

בגדי תינוקות וילדים בזול

שליחה על ידי ההולכת_באתרים* »

הילה, האם אביגדור וג'וניור פירמות "שוות" ? משהו ידוע? כי היה נראה לי שתינוקט מחזיקים בעיקר כל מיני ג'אנק סיני.
אמא_של_שפן*
הצטרפות: 22 אוקטובר 2006, 12:19
דף אישי: הדף האישי של אמא_של_שפן*

בגדי תינוקות וילדים בזול

שליחה על ידי אמא_של_שפן* »

קניתי חורף שעבר כמה וכמה פיג'מות באביגדור (נסעתי במיוחד יחד עם קרוטונית לחנות בדרום תל אביב) והן מאיכות מזעזעת - כל מיני תיפורים נוקשים במקומות מוזרים (בפיג'מה, שאמורה להיות רכה ונעימה במיוחד), התכווצויות ביזאריות ולא אחידות בכביסה, והכי מוזר - קניתי את כולן באותה מידה ויש ביניהן הבדל בגודל של לפחות שלוש מידות. אני למדתי לקח. אני לא מספיק עשירה כדי לקנות כל כך בזול.
אורי_ה*
הצטרפות: 04 ינואר 2006, 20:29
דף אישי: הדף האישי של אורי_ה*

בגדי תינוקות וילדים בזול

שליחה על ידי אורי_ה* »

גם ג'וניור לא מרגשים באיכותם. סוודרים שקנינו התכווצו עד אימה והתפוררו אח"כ. הצבעים בד"כ נודדים בכביסה מבגד לבגד, אבל יש להם גם יציאות סבירות.
פלוני_אלמונית*

בגדי תינוקות וילדים בזול

בגדי מותגים מחו"ל כגון קרטרס ואולד נייבי - ניתן להזמין באינטרנט ומשלוח חינם! הפריטים מקולקציות קודמות (וגם עכשווים) ולכן המחירים בהשוואה לאיכות המוצר נמוכים מאוד. ניתן גם להגיע למעלה אדומים ולקנות במקום... http://dbaby.cometmall.net 052-3942906
פלוני_אלמונית*

בגדי תינוקות וילדים בזול

מישהו יודע איפה החנות של AVG?
אנונימי

בגדי תינוקות וילדים בזול

שליחה על ידי אנונימי »

אופס, לא ראיתי שהגיבו...
אז אני מרוצה מאביגדור וג'וניור שקניתי יש לי בגדים שלהם שמחזיקים כבר 4 שנות כביסה...
אולי זה גם תלוי בסוג הכביסה. לא יודעת.

באותה הזדמנות ממליצה להכנס לשופרסל ולהנות ממכירות החיסול האחרונות של הקיץ של צ'ירוקי. 70% הנחה על בגדים שגם ככה יחסית זולים ואיכות ממש בסדר. יש בגדים שנחשבים קיץ אבל יכולים לתפקד גם רוב החורף במדינתנו (כמו לדגומא מכנסי בד ארוכים לילד).
קרוטונית_מהמרק_הגדול*

בגדי תינוקות וילדים בזול

מישהו יודע איפה החנות של AVG?
יש אחת ברח' קינג ג'ורג' בת"א (בערך ליד פינת החשמונאים).
וחנות המפעל ברח' הרצל, בבניין של רהיטי מרס, למטה בקומת המרתף. אבל הייתי שם לפני איזה שנתיים ולא היו מציאות מי יודע מה.
ירח_לבן*
הצטרפות: 01 אפריל 2006, 09:07
דף אישי: הדף האישי של ירח_לבן*

בגדי תינוקות וילדים בזול

שליחה על ידי ירח_לבן* »

הבגדים השווים של אביגדור (גם מבחינה כלכלית) נמצאים בדרך כלל דווקא בשוק, נדמה לי בצלאל אבל יכול להיות כרמל. לא תמיד. החנות שלהם בקינג ג'ורג' די יקרה (מצטערת, אבל גם זה מעודכן ללפני שנתיים...)
ירח_לבן*
הצטרפות: 01 אפריל 2006, 09:07
דף אישי: הדף האישי של ירח_לבן*

בגדי תינוקות וילדים בזול

שליחה על ידי ירח_לבן* »

ולגבי האיכות שלהם - באמת מוזר אבל יש להם גם בגדים ממש על הפנים (כמו ש אמא של שפן תארה) וגם בגדים מעולים.
פלוני_אלמונית*

בגדי תינוקות וילדים בזול

בכניסה לקיבוץ משמרות נפתחה חנות חדשה המציעה בגדי מעצבים ומותגים בהנחה של 50%-80% כל השנה.מותגים גדולים במחירים קטנטנים.
בגדי ילדים ונוער לגן ולשעות הפנאי, למסיבות כיתה ויום הולדת , וגם בגדי ילדים לארועים : גם לבנות וגם לבנים . כאן נמצא שפע שמלות שושבינה , שמלות בנות מיצווה וגם לבנים בגדי מעצבים .
בין המעצבים: קרן גליק, אורלי בן גרשון, בנים, אפי שטיינר, עננים, טפליא, צוציקים, מותק, מינינה, ציקיטס, סריגמיש (מיש מיש), מגניב, מינימי, דנה ליאור, נגה גבע, נטעל'ה, פפט, קרן אלקובי, נינלס, הדס שטרנברג שסקכתומ ועוד....
פריטים החל מ 9.99 לפריט. 04-6374831
http://www.boobeem.com
פלוני_אלמונית*

בגדי תינוקות וילדים בזול

בגדי ילדים ותינוקות של ג'וניור, פילה ועוד, רוב הזמן יש מבצעים על הסחורה- חנות "פיצפוני" ברח' יהודה הלוי (צמוד לרח' הרצל) בתל אביב
כמו כן, לאביגדור בגדי ילדים חנות קרובה לשם ברח' לילינבלום צמוד לרח' הרצל.
בגדי מותגים (גאפ, אולד נייבי וכד') לתינוקות בגני תקוה (רח' הרי יהודה) וגם ברעננה- קטנטנים במותגים- 10-50 ש"ח לפריט.
קר_שינדו*
הצטרפות: 01 אפריל 2006, 03:41
דף אישי: הדף האישי של קר_שינדו*

בגדי תינוקות וילדים בזול

שליחה על ידי קר_שינדו* »

למי שמחפש סנדלי שורש לילדים במחיר מוזל - במרכז הקונגרסים בכניסה הדרומית לחיפה - חנות העודפים של למטייל מוכרת סנדלי שורש לילדים בהנחה של 35% מהמחיר הרגיל (111 ש"ח במקום 170 ש"ח). קרוב לשם נמצאת גם חנות המפעל של שורש.
אלונה_מרחובות*
הצטרפות: 27 יולי 2009, 19:01

בגדי תינוקות וילדים בזול

שליחה על ידי אלונה_מרחובות* »

בשוק בצלאל יש בגדי ילדות של גאפ, בנטון ,מונסון ב50 שקל שמלות מעלפות קוראים לחנות ניצה
זארו_סובה*
הצטרפות: 09 דצמבר 2008, 18:28
דף אישי: הדף האישי של זארו_סובה*

בגדי תינוקות וילדים בזול

שליחה על ידי זארו_סובה* »

בילדות קסומה יש מבצע של 5 פריטים ב 100 ש"ח על פריטים בסיסיים אבל מתוקים דיזנגוף 247
עינב*
הצטרפות: 21 ינואר 2004, 09:53

בגדי תינוקות וילדים בזול

שליחה על ידי עינב* »

אני חייבת לשתף את הקוראים ביקרתי בחנות מותגים וילדים בחובבי ציון 13 פ"ת הם קיבלו קולקציה מדהימה מבחר ענק של מותגים במחירים ממש מצחיקים חובה לבדוק
פלוני_אלמונית*

בגדי תינוקות וילדים בזול

אני הכי אוהבת את אביגדור (avg). יש להם חנויות משלהם (ת"א, פ"ת ראשון ועוד) והם גם נמכרים בהמון מקומות אחרים. בעקרון הם בגדי יום יום רק שחלק מהדברים ממש ממש יפים אז בשילוב עם מכנס/חצאית חגיגית יצא לי להלביש עם בגדים שלהם גם לארועים. מחירים ממש זולים גם בתחילת העונה (לדוגמא 3 חליפות גן קצרות ב90 שקל, או עכשיו יש להם כבר שבועיים לפחות 6 פרטים ב100 שקל על כל בגדי המעבר), ואחרי שהבן שלי חרש על חליפות הגן שלהם קיץ שלם הן עדיין נראות כמו חדשות (נשמרו הרבה יותר יפה מחליפות שנקנו בקדס או בשילב במחיר כפול) וישמרו לילד הבא.
בעבר קניתי גם בהנגארים למיניהם אבל האיכות הרבה יותר נמוכה וההפרשים מהמחיר של אביגדור לא מצדיק את זה.
ג'_נ_י*
הצטרפות: 02 ספטמבר 2010, 19:08

בגדי תינוקות וילדים בזול

שליחה על ידי ג'_נ_י* »

ההאם המציאון בראש פינה עדיין קיים?
פלוני_אלמונית*

בגדי תינוקות וילדים בזול

ראיתי דוכן מדהים לילדים ביריד חוצות היוצר 2010 ירושליםבחורה שתופרת לבד ,משלבת מספר בדים בכל פריט ממש מיוחד מישהוא מכיר ויודע היכן אפשרי להשיגה????????
הילהלה_לנד*
הצטרפות: 22 אוגוסט 2010, 11:53
דף אישי: הדף האישי של הילהלה_לנד*

בגדי תינוקות וילדים בזול

שליחה על ידי הילהלה_לנד* »

אולי את מחפשת את "נדודים" ?
גגלי עליה,היא יושבת בצפון ויש לה גם לדעתי דף בפייסבוק...
יסכו_נט*
הצטרפות: 22 אוקטובר 2007, 21:34
דף אישי: הדף האישי של יסכו_נט*

בגדי תינוקות וילדים בזול

שליחה על ידי יסכו_נט* »

בשוק רמלה לוד יש בסטה מקסימה של שמלות. הרוב ב40 שח. נראה לי מגיל שנתיים עד גיל .7 בירושלים זה ממוקם בצד שמאל לכניסה
פלוני_אלמונית*

בגדי תינוקות וילדים בזול

תודה להילהלה אבל זו לא נדודים זו בחורה ירושלמית והסגנון שונה מנדודים בדי טריקו שונים באותו פריט מיוחד ביותר ונח לילדים אבל לא ידועת כיצד להשיגה?.. תודה בכל אופן
פלוני_אלמונית*

בגדי תינוקות וילדים בזול

על זול משלמים ביוקר, גם בשירות של אחרי הקנייה... חפשו עם מי לדבר .
ליאן*
הצטרפות: 27 יולי 2002, 22:56

בגדי תינוקות וילדים בזול

שליחה על ידי ליאן* »

עמק העודפים ברח שלבים: חנות מדהימה המון מציאות לתינוקות חבל שלא ידעתי על החנות שילדתי המון המון בגדי גוף מכנסיים רגליות ואוברולים במגוון צבעים ודוגמאות יחס אנטיפטי ושירות חרא אבל שווה בשביל לחסוך את הקניות ברשתות הגדולות ששם המבחר הרבה יותר מצומצם לא לבוא עם תינוק כי צריך הרבה סבלנות למצוא מידות וזה דיי קשה עם תינוק שבוכה
פלוני_אלמונית*

בגדי תינוקות וילדים בזול

חנות בגדי ילדים חדשה ברח בלינסון 2 חולון מחירי שוק 3 חליפות פוטר ב 100 שח ועוד
פלוני_אלמונית*

בגדי תינוקות וילדים בזול

בזאר לילד ברח בלינסון 2 חולון מחירים זולים של שוק כדאי מאוד בעלי החנות חביבים צמד חמד בואו ותתרשמו
פלוני_אלמונית*

בגדי תינוקות וילדים בזול

יש באמת רשת לא כל כך מוכרת של בגדי תינוקות וילדים הנקראת תינוקט. יש להם סניפים ברחובות ברחוב הרצל ובהוד השרון במרכז העיר. יש מבחר עצום של ביגוד וגם מוצרי תינוקות וצעצועים. הייתי שם השבוע, יש עכשיו שם מבצע על כל הביגוד של הקיץ קונים ב 200 ש"ח ומשלמים רק 100!! אני לא חושב שאפשר עוד למצוא מבצע כזה!!
פלוני_אלמונית*

בגדי תינוקות וילדים בזול

+הודעה ממשתתפת חדשה התקבלה בברכה:+

מחפש בגדי ילדים ותינוקות למגזר החרדי דתי והחילוני בכמות ובמחיר סיטונאי 0528808337
פלוני_אלמונית*

בגדי תינוקות וילדים בזול

תודה על המאמר המעניין!

אכן יש כאן בגדים יפיפיים במחיר מעולה, אבל מישהי יודעת איך אפשר לדעת עד כמה הבגדים בלינק הזה בטוחים / עמידים ?

https://ponponim.co.il/%D7%91%D7%92%D7% ... %99%D7%9F/
תודה מראש,

אביטל
שליחת תגובה

חזור אל “גידול ילדים ללא חיתולים”