חזיות חזיות

אנונימי

חזיות חזיות

שליחה על ידי אנונימי »

עוד דפים על ציצים: שדיים של תום הנקה / הקטנת ציצים / הגדלת והקטנת חזה באופן טבעי / מכת ציצים
מוזמנים להוסיף עוד המלצות לחזיות.
אפשר גם להסתכל בדף חזיות הנקה.

המלצות לחזיות

תל אביב והאזור

• חזיות במדרחוב נחלת בינימין בנות פסיה ,
  • חנות היבואן של ג'ק קובה ועוד חזיות שוות במיוחד - בבית הטקסטיל / בית התעשיינים, מול נווה צדק* (רח' המרד?),
  • חנות לחזיות במדרחוב נחלת בנימין (אבל זו חנות לא דוכן ) ושמה "פסיה" ,
  • חברת Hope. יש להם דגם אחד מאוד מוצלח, נעים ללא ברזלים ושאר עזרים. פשוט ויושב טוב. משום מה היא נקראת חזיית הנקה (היאמעוצבת כמו מעטפת) אבל נפלאה גם ללא הנקה. יש חנות שלהם ברמה"ש ברח' אוסישקין,
ויש לא מעט שמוכרים אותה.
  • בנות פסיה גם ברחוב קינג ג'ורג' בתל אביב, עם מוכרת מעולה. רשת חזיות שמוכרת רק בקאפ C ומעלה, יש להן סניף בדיזנגוף סנטר בקומת המרתף. הם גם עושים תיקונים במקום = יצרו עבורך
רק ללבוש בזהירות, קראתי שלבישת חזיות מופרזת מעלה את הסיכוי לסרטן השד.
  • החנות בדיזנגוף סנטר למטה למידות גדולות בלבד. נקראת women only (זו רשת) ומאד מומלצת לבעלות חזה גדול. יקר אבל הבנתי מחברות ששווה ביותר, איכותי ומחזיק מעמד להרבה זמן.
  • "בית רומנו" שנמצא בצומת של דרך יפו ורחוב הרצל - זה ליד המדרגות שיורדות לחנות של בגדי הים- צריך להגיע לשם ולשאול מישהו) יש שם גם בגדי ים במחירים מעולים וכנראה גם חזיות כנ"ל ותחתוני סבתא מכותנה.
  • מירל נמצאת ברמת אביב, היא מעולה ומקצוענית, ויקרה בהתאם.
  • סלון מלכה בדיזינגוף בתל אביב
  • יש חנות חזיות ממש טובה עם מבחר עצום ומוכרת של פעם (מהסוג שנכנס לתוך תאי ההלבשה :-P ) - באלנבי, פינת בלפור או ברנר, לא סגורה על זה.
  • בגבעת חן (ממש צמוד לרעננה) יש מישהי שעושה מולדינג (עיצוב?דיגום?) של חזיות גם לחברות בינלאומיות ומוכרת בעצמה יחסית בזול, קוראים לה בן דור מולדינג.
  • הפלא השמיני, אבן גבירול 8, שמונה מידות חזיה ביבוא אישי של בעלת הבית. יחסית זולה, גמישה למידות ועקשנית שלא לתת לצאת מהחנות עם חזיה שלא יושבת בול :-)
  • ג'ינה.ליד שוק בצלאל בת"א, על הרחוב הראשי (זה קינג ג'ורג', נכון?) יש להם מבצעים משו-משו, טווח מידות גדול וחזיות טובות. מצאתי שם חזיות של "באלי" ו"מיידנפורם"- שלוש במאה!! המוכרות לא מעיקות, וידעו לעזור.
  • חנות עודפים של טריומף רח' נירים, ביד אליהו ליד ההיכל הממותג, רח' המוביל אל כלבו חמרי בנין ממותג אף הוא (מנוקיה לאייס, אם לא היתי ברורה מספיק...) - חזיות זולות

ירושלים

• סלון מרי בירושלים (עמק רפאים).
  • מעיין שטוב, חנות ותיקה, עם מוכרות ותיקות לא פחות
  • ברחוב יפו, בפינה של הרחוב הקטן שעולה לנביאים, שברח לי השם כרגע (תודות לירושלמית שתתקן :-)).
  • יש חנות חזיות ממש טובה על רחוב המלך ג'ורג', בצד שמול המשביר, או יותר נכון מול הגינה הקטנה שליד המשביר. לא זוכרת את שמה, אבל המוכרת שם מבינה עניין והחזיות מצוינות

חיפה והצפון

• ברחוב הרצל בהדר חנות להלבשה תחתונה בשם ג'ינה עם חזיות של טריומף, באלי, מיידנפורם וכו' במחירים של 25-100 ש"ח. (נכון לאוגוסט 2009)
  • אאוטלט של טריומף (בפינת הרצל-ביאליק) - קניתי חזיה ב-150. מוכרת שעוזרת למצוא מה שאת רוצה ואם צריך אז גם למדוד.
  • מיי בייבי בירכא (מכפר יסיף פונים שמאלה ונוסעים ישר. החנות מימין הכביש קרובה לכניסה לירכא) יש חזיות הנקה ב- 80 ש"ח (נכון לאוגוסט 2009). די דומות לחזיות של מובי. נחמדות עם פתיחה נוחה ביד אחת.
  • רב-קט שנמצא מאחורי המתחם הגדול של כרמיאל.
  • גוזיות פשוטות מ95% כותנה אם מישהי מחפשת, במרכז המסחרי של כרכור בBגוד

# חזיית ספורט של FILA שנסגרת מקדימה, בלי ברזלים אבל ממש תומכת, וגם ממש יפה לדעתי. הגזרה לא מתאימה לכל חולצה, זאת גזרה כמו של גוזיה, שזה אומר שהרצועות יחסית קרובות לצוואר,
מה שהולך יפה עם גופיות ספורט אבל פחות הולך עם חולצות בעלות מחשוף יותר גדול. וזה נח במיוחד להנקה בגלל הפתיחה מקדימה. יש גם בצבע כחול- לבן-אדום מגניב.
# יש ל FILA גם חזיה מעולה בדוגמה רגילה, אבל עם ברזלים, לדעתי סופר נוחה (מחועדת לספורט) ומחזיקה מעולה, סגירה מאחורה. שני הדגמים עולים קרוב ל- 300 ואפשר להשיג במשביר ובטח במלא חנויות.

# ממליצה על חזיות ספורט. שמעתי בדיוק היום על חזייה שהיא בעצם גופיית ספורט ויש לה רי'צרצ'! (נשמע נוח לעילא - גם להנקה). לחלופין - גוזיה טובה. (לא מכירה יצרנים).

# מה שחשוב הוא מי המוכרת שמוכרת לך. צריך מישהי מנוסה באמת, שיודעת דקויות, שיש לה סבלנות להתאים לך חזייה טובה.

# מחיר סביר זה 200-100 ש"ח לחזיה טובה, ויש האומרים שחזיות טובות עולות לפחות 300 ש"ח.

# כדאי לנסות לקנות באיביי (יש חזיות חדשות לגמרי) למשל חזיה ב-120 שקל כולל משלוח, לחזיה שבארץ עולה 550 שקל. כמובן שזה מתאים למי שיודעת בדיוק איזו חברה, גזרה ומידה היא רוצה. ללכת לחנות חזיות טובה, למדוד שעתיים, לרשום את הפרטים של החזיות הכי טובות (כולל יצרן ודגם ומידה וכולי) ואז לחפש ב- Ebay.

תרמו: אילה א, תמרי, ב עילום, עופרי קה, קלמנ טינה, קלייר, אביטל צ, זארו סובה, אורי ה, הרגע שלפני, גם אמא של אורי, מונו לוגית, מיכל ע, דפחה דש, ש חף, אלה לי לה, אמא של בוטן, נקודות ורודות אגדיות, חולצה לקטית, תמרוש רוש, ריחות של יסמין, אהבת עולם, yael o

חזיה בעד ונגד

רעמים וברקים (2011-07-03T09:44:24):
בזמן האחרון הפסקתי ללבוש חזיה, הרגשתי שהיא אינה מאפשרת לי לנשום מספיק עמוק, ומאפשרת רק נשימה שטוחה. אני פשוט לובשת גופיה שחורה מבד ריב כותנה יחסית צמודה שקניתי בדלתא. עם זאת אני מחפשת רעיון שיחזיק יותר ומצד שני לא יעיק, למישהו יש רעיון?

מלכת שבא (2011-07-03T10:28:43):
רעמים: בחנויות להלבשה תחתונה ולא בבאזרים, שיש שם מוכרת שהיא גם יודעת למדוד ולתת לך חזיה שתשב עליך טוב, תבקשי ממנה מה שאת רוצה וצריכה היא תוכל למצוא לך.

זרח הפרח (2011-07-03T10:32:37):
משנה שעברה אני לא יכולה לסבול חזיות עלי, לוחץ ולא נוח, ואחרי כמה שעות אני כבר מתה להפטר מהן.
התחלתי ללכת עם גוזיות (איזה מילה איומה...), ומאז הרבה יותר קל לי.
גם תומך (אפילו עושה איתן התעמלות) גם גמיש ולא מציק, ואפילו סופג זיעה. מה עוד אפשר לבקש?

דניאל (2011-07-03T12:35:36):
גם אני עברתי לגוזיות לפני כמה שנים, ומאז כבר לא יכולה לחזור לחזיות רגילות.
אני בעיקר אוהבת את של היינס
הן איכותיות ומחזיקות שנים.

אהבת עולם (2011-07-03T13:51:38):
אני מאוד סובלת מחזיות. הכי רפויה שאני מוצאת עדיין מציקה לי.
לכן לפני כמה שנים החלטתי שאני מפסיקה ללבוש חזיות. זה החזיק מעמד 4 שנים.
זה דרש הרבה אומץ כיוון שיש לי חזה גדול ונופל, וזה לא ממש אטרקטיבי בלי חזיה.
באיזה שלב הבנתי שיותר חשוב לי להיראות יפה במונחים הסטנדרטיים וחזרתי לחזיות.
מכל החזיות שקניתי, יש רק אחת שיחסית פחות לוחצת, ולכן אני כל הזמן הולכת רק איתה. למרות שנראה לי שהיא לא מחזיקה ממש טוב.
(עם ברזלים בכלל קשה לי להסתדר. זאת שיש לי היא בלי ברזלים).

אני סובלת בעיקר בצדדים מתחת לבתי השחי, זה תמיד לוחץ, (וממש לא משנה אם מוסיפה חתיכה בחלק האחורי של החזיה, כי זה לא משחרר את החלק הקדמי שעשוי בצורה לוחצת), אבל גם מתחת לחזה, וגם בכתפיות אם אני רוצה שזה ירים כמו שצריך. בקיצור, לא כיף.
תמיד כשאני מגיעה הביתה או בשנייה שאני יכולה אני נפטרת ממנה.

ממש אשמח אם אמצא חזיות שגם מחזיקות וגם נוחות.
קשה לי להאמין שיש דבר כזה, כי מעצם זה שהחזה כבד וצריך להרים אותו - זה משהו לא טבעי, נגד כוח המשיכה, אז כדי לעשות עבודת הרמה רצינית, החזיה חייבת להיות הדוקה, אחרת מה עשינו בזה?

התחלתי ללכת עם גוזיות

לא מצאתי כמעט גוזיות למידת חזה גדולה. (רק אחת, שהיא נוחה, אבל לא מחזיקה משהו.)
יש גם גוזיות טובות למידה גדולה?

paolina (2011-07-03T16:08:56):
למידות חזה גדולות ממליצה בחום להיכנס לחנויות הרשת ליה לונדון (וומן אונלי) ולמצוא חזייה מתאימה.

השד מוחזק על ידי רקמות חיבור ולא על ידי שרירים, ולכן ללא תמיכה מתאימה השד "יפול"

הרגע שלפני (2011-07-03T17:35:57):
עם זאת אני מחפשת רעיון שיחזיק יותר ומצד שני לא יעיק, למישהו יש רעיון?
אולי חזיית ספורט? נראית דומה לגוזיה אבל אמורה להחזיק יותר.

נמרה יפה (2011-07-04T10:58:07):
מצטרפת להמלצה של paolina. בעלות החזה הגדול הרבה פעמים סובלות מכיוון שלחזה גדול נדרשת התאמה מיוחדת. לפני ההריון הייתי יכולה פשוט להיכנס, לקחת מהקולבים כמה חזיות שנראות לי, ולצאת מרוצה. ועכשיו, הצלחתי למצוא רק בחנויות ייעודיות לחזה גדול ועם מוכרות סבלניות ומקצועיות. והחזיות האלה, שעולות המון כסף יושבות עלי מצוין, מחזיקות ונוחות.
עדיין, הדבר הראשון שאני עושה כשאני מגיעה הביתה זה להוריד את החזיה...
ביום שבת בבריכה, לקראת ההליכה הביתה, הרשיתי לעצמי להוריד את הבגד ים ולהסתובב בלי. היה כיף מאוד, המבטים שקיבלתי עשו טוב לאגו, אבל מה שמתאים לבריכה לא מתאים במקומות אחרים...

אהבת עולם (2011-07-04T14:00:49):
רשיתי לעצמי להוריד את הבגד ים ולהסתובב בלי
בלי חלק עליון או בלי בכלל?
באיזה בריכה זה מתאים להסתובב בלי? :-0

פלוני אלמונית (2011-07-04T14:19:13):
רוב הנשים אינם לובשות חזייה במידה המתאימה להן
על מנת לקבל את המראה "הנכון" של החזה, ובעיקר לא "לסבול" בתוך החזייה, עליה להיות במידה המדוייקת.
ממליצה לכן אישה, ובכל גיל, לגשת לחנויות מתמחות בלבני נשים, ולעבור התאמה של מידת החזייה.

אני אישית, בתור לקוחה מרוצה, קונה חזיות ברשת ליה לונדון, (הרשת שהחליפה את וומן אונלי) מאז הקמתה לפני כ8 שנים.

חשוב לזכור שיש מידות מקבילות אבל הן לא ישבו על הגוף אותו הדבר...

70A = 65B
65FF

70E

75DD

אני למשל 65FF ובחלק מהדגמים 65G המידה המקבילה 70E גדולה לי בהיקף וקטנה בחזה עצמו..

paolina (2011-07-04T15:06:46):
כי 80% מהנשים
לובשות חזיות במידות לא נכונות.

איך יודעים שהחזייה הינה במידה לא נכונה?
אם החזייה שלך חותכת את הגב,
אם החזה "בורח" מהצדדים או מלפנים,
או פשוט כפי שרובין אומרת "אם החזייה היא הדבר הראשון שאת
מורידה כשאת נכנסת הביתה, סביר להניח שהמידה לא מתאימה לך".

חזייה במידה הנכונה צריכה גם להעניק תמיכה לחזה וגם להיות נוחה.
אחר כך, היא כמובן צריכה להיות יפה ולטעמך :-)

י (2011-07-04T15:45:57):
מצטרפת להמלצה על גוזיות! יש הרבה מבחר, גם של חברות "פשוטות" וקל למצוא בבזארים.

paolina (2011-07-04T15:49:25):
רק שגוזיות לא ממש תומכות בחזה גדול.... לכל מי שלא יודעת, משקל החזה יכול להגיע בקלות ל 3-4 ק"ג...

חבקנית עצים (2011-07-04T16:13:14):
גמני שונאת חזיות, באופן שוטף אני בלי. אבל מאז הלידה אם אני בלי חזיה משפריץ לי יותר... פעם הייתי שטוחת חזה והייתי קונה חזיות בסופר לפי הצבעים הנחמדים שנראו לי, היום כבר לא...
לפני כמה שנים הלכתי לחנות חזיות כזו יעודית עם מוכרת זקנה ומקצועית לחפש חזיה שלא תוציא אותי מן הדעת וגיליתי שאין דבר כזה חזיות כותנה בלי עצמות למידה שלי... ברור לי שהחזיות שאני לובשת לא מתאימות לי בגרוש אבל לפחות הן מכותנה.
אבל מה, לאחרונה, טיפה לחות ואני חוטפת שפשפת מתחת לחזה וזה כואב... לא יכולה ללכת בלי חזיה בגלל הנזילות ולא יכולה ללכת עם חזיה בגלל השפשפות... אצלנו אני לא יכולה להיות בבית בלי ובחוץ עם כל הבית שלנו בחוץ וקצת בעייתי פה בתקופה האחרונה, למשוך אש בלי חזיה זה דבר אחד למשוך אש גם בלי חזיה וגם עם חולצה מטפטפת חלב זה כבר משהו אחר...
מחכה שיגיע החורף שתי שכבות בגדים מסתירות חלב נוזל וציצי נפול גם יחד...

paolina (2011-07-04T16:23:26):
שפשפות נגרמות מחזיה במידה הלא נכונה...

קיימות חזיות הנקה מכותנה גם במידות גדולות ואפילו גדולות מאוד

נמרה יפה (2011-07-04T21:24:19):
אהבת עולם - התכוונתי שהסתובבתי בלי חזיה, אבל עם חולצה (-: הלוואי עלינו בריכה שאפשר להסתובב בלי... אם את מכירה משהו באיזור המרכז, נא לספר!
בעקבות הדיון גלשתי לאתר של ליה לונדון וגיליתי שיש להם עכשיו 60% הנחה. מתכוונת לבדוק את זה השבוע.

paolina (2011-07-04T22:16:19):
ממליצה בחום רב
גם בגדי הים שלהם במבצע והם מעולים

טדליק נהנאנע (2011-07-04T23:24:23):
הלווווואי שיכולתי ללכת ללא חזיה. כל כך מעיק.
ומצד שני גם החזה המיטלטל לא ממש נוח.
מאז הלידה של הבוציק אני עם חזיות הנקה ללא עצם.הן כבר נראות כסמרטוטים ולא ממש מחזיקות משהו, אבל לא רואה את עצמי חוזרת למתכות הכבדות. וגם לא לחזיות סגורות. הדגם שאני לובשת הוא מאד מאד פתוח.

מיכל ע (2011-07-04T23:53:13):
חזיית ספורט ללא ברזלים של com]פילה content[/po]&view=article&id=70&Itemid=64 , ממש נוחה ומחזיקה. התרגלתי וממש קשה לי ללבוש משהו אחר.
זה משהו בין גוזיה לחזיה רגילה, מבחינת נוחות ותמיכה.

נטע ש (2011-07-05T11:43:36):
כשגרתי בארה"ב חיפשתי וחיפשתי חזיות נוחות
בסוף מצאתי חברה אחת, ברשת גדולה בין שאר חזיות את החברה הזאת ומיד קניתי 3 שעד עכשיו איתי.
זה אמנם בארה"ב וחזיות תמיד כדאי למדוד, אבל זה חזיות מאד מאד נוחות ובלתי מציקות. לא הצלחתי למצוא משהו דומה בארץ, אז אם מישהי נוסעת לאמריקה...

חבקנית עצים (2011-07-05T12:39:38):
קיימות חזיות הנקה מכותנה גם במידות גדולות ואפילו גדולות מאוד
חזיות הנקה הן עונש מיוחד במינו. שתי שכבות של בד... וגם ככה אני בכלל לא משתמשת בפונקציה של ההנקה בחזיות כי זה סתם מסורבל אני שולפת מלמעלה.

נטע, עכשיו את נזכרת? חמותי חזרה מארה"ב לפני שבוע...

פלוני אלמונית (2011-07-05T14:11:37):
שפשפות חוזרות מתחת לחזה יכולות להגרם מפטריה שהתפתחה בחזיה. הפתרון הוא לזרוק ולהתחיל מחדש (הרתחה לא עובדת!!!).

שנים לא סבלתי חזיות עם ברזלים (היום 50 קילו פחות המצב השתפר) ולכן ביליתי הרבה זמן בחיפוש חזיות בלי ברזלים - יש כאלו. לטריומף יש כמה דגמים מעולים - שווה לחפש. מאז ההריון חזרתי לחזיות בלי ברזל - למרות שהמידה השתנתה לחלוטין - עדיין יש כאלו טובות. לא עזר רק להאריך את היקף החזיה, הייתי צריכה להחליף לגמרי (מה שמבאס, עד שמצאתי את המידה שבאמת מתאימה לי אני צריכה להתחיל מחדש להתאים ולמדוד! שלא לדבר על העלויות - אבל שווה את ההשקעה לדעתי - החזיה היא בכל זאת הדבר הכי קרוב אלי במהלך היום והיא יכולה לעשות את ההבדל בין יום טוב ויום מחורבן).

מסכימה עם מי שאמרה שגודל הקאפ והיקף החזה לא ניתנים להמרה, החזיה צריכה להתאים לחזה, לא רק להסגר בלי לחץ ולכסות אותו בלי "נזילות" אלא באמת להתאים - זה אומר שכשמודדים (ואת המדידה עושים בקרס "הקטן" ביותר כי הבד נמתח עם הזמן) אין שומדבר שמפריע / לוחץ / מגרד. אם כשאת מודדת חזיה את מרגישה שאין לך אוויר (אפילו אם המוכרת דוחפת יד בהיקף ואומרת "אבל יש לך המון מקום") - היא לא מתאימה! אצלי התחושה הזו נגרמת מכותנה מסוג עבה מדי וגם כשגזרה של החזיה גבוהה מדי.

חזיה היא לא נעל - אין דבר כזה שהעור מתרחב...

נמרה יפה (2011-07-05T21:39:59):
קניתי היום שתי חזיות ב "ליה לונדון" ב 360 ש"ח!!! הייתי בשוק כשהגעתי לקופה. באמת כל החנות ב - 60% הנחה ולא חסרות להם מידות ודוגמאות. בגדי ים לא היו הרבה.

פולקה דוט (2011-07-07T13:54:55):
למי שאין לה את אפשרות ההתלבטות בעד ונגד, פשוט כי בלי חזיה קשה וכבד ומזיע ולא נעים:

בסלון מרים (דיזינגוף פינת בן גוריון בערך) אפשר למצוא את החזיה הנכונה.
לא מדובר בחוויה מפנקת ומיופייפת, זו חנות עתיקה בלי תצוגה ובלי דאווינים,
אבל עם אשה אחת שפשוט יודעת מה היא עושה. בעלת מקצוע במושגים של פעם.
נכנסים, חושפים את הנכסים בפניה, ותוך חמש דקות את יוצאת עם החזיה הנכונה.
החיסרון: היא מחזיקה רק חזיות טובות ולכן המחיר מאוד יקר. ורק במזומן!
מצד שני, זה עדיף על המון ניסיונות כושלים עם חזיות לא טובות, ומחזיר את החיוך לפנים.
אני החלטתי לפרגן לעצמי ולחסוך על משהו אחר או ביום אחר, ואני שמחה על ההחלטה הזו כל יום.

paolina (2011-07-07T15:08:20):
את סלון מרים אני לא מכירה, אבל כן מכירה את ליה לונדון,
ברשת יש חוץ מאשר את המידות ה"סטנדרטיות" גם מידות נפוצות פחות כמו היקף 60 65 לחזה גדול

מהחברות שראיתי שמוצגות בחלון הראווה של סלון מרים, יכולה לומר בוודאות שאני לא אוכל לצאת משם עם חזייה... פשוט לחברות אלה אין המידה...

בלי (2011-07-07T22:57:58):
פשוט בלי
אני אישה גדולה
החזה שלי גדול
לפני ההנקות עוד עמד קצת
היום רובו עטיני ונופל
אני אוהבת אותו
לא תתפסו אותי עם חזיה
ניסיתי הכל
כל הסוגים, המידות, הגוזיות תמיד משהו לא נוח, תמיד לוחץ, לא מאפשר לנשום
אצלי בארון לא תמצאו חזיה ולו אחת
החזה שלי גדול ולעיתים מיטלטל מצד לצד
ואני משתדלת לשמור על צניעות
גופיית כותנה דקה מתחת לחולצה
חולצה שחורה גופיה על גופיה
גופיה מתחת לטוניקה
חולצות מעטפת
כל כך נח לי ורגיל לי בלי חזיה
פשוט
אני חושבת שרב הנשים כל כך הורגלו שבאמת קשה לשחרר את זה.אצלי זה היה תהליך של שנים שקשור גם לדימוי הגוף שלי, לנשיות, להתנהלות שלי בעולם ועוד אבל אני משחוחררת היום ואפילו עוד מניקה וזה כל כך נוח פשוט לשלוף.
אני אוהבת את הציצי שלי, נראה לי ששם זה מתחיל.
בקיצור אני נגד ומי שרוצה תמיכה (להורדת חזיה לא לציצי) אני תומכת וגאה!

הועבר מכיכר השוק:
חסויה_בהריון*
הצטרפות: 25 אוגוסט 2011, 18:19

חזיות חזיות

שליחה על ידי חסויה_בהריון* »

יש לך חזיות מידה 80D במצב טוב, שאת לא לובשת?
בבקשה תצילי אותי. אין לי חזיות ואין לי כסף לקנות, אני לובשת חזיות שקטנות עלי ומתה מכאבים.
(יכולה להחזיר תוך כמה חודשים, כשהחזה יגדל עוד יותר, ומבטיחה לשמור עליהן ולכבס רק ביד)
תודה...
נ"ב - עדיף בלי ברזלים... תודה
משפחת_אושר*
הצטרפות: 15 אוגוסט 2007, 14:44
דף אישי: הדף האישי של משפחת_אושר*

חזיות חזיות

שליחה על ידי משפחת_אושר* »

לחסויה_ בהריון, ניסית חזיות בהיינס (חנות טרניניגים..)?
בסביבות 80-90 ש"ח לחזיה, מעולות להנקה.
חסויה_בהריון*

חזיות חזיות

לחסויה בהריון, ניסית חזיות בהיינס (חנות טרניניגים..)?
בסביבות 80-90 ש"ח לחזיה, מעולות להנקה._

תראי, אני צריכה לפחות 5-6 חזיות, שבמילא יהיו לי טובות רק לכמה חודשים. גם בחנויות הכי זולות (כמו הדוגמה שנתת) זה יוצא כ-500 שקל, שזה כסף שפשוט אין לי. חוץ מזה אין חנות כזאת באזור שלי, ונסיעה לחיפה או לנתניה זה עוד כסף שאין לי.
שאלה*
הצטרפות: 12 אוקטובר 2003, 17:02

חזיות חזיות

שליחה על ידי שאלה* »

תראי, אני צריכה לפחות 5-6 חזיות, שבמילא יהיו לי טובות רק לכמה חודשים. גם בחנויות הכי זולות (כמו הדוגמה שנתת) זה יוצא כ-500 שקל, שזה כסף שפשוט אין לי. חוץ מזה אין חנות כזאת באזור שלי, ונסיעה לחיפה או לנתניה זה עוד כסף שאין לי.

מה על לקנות שתיים ולכבס כל פעם אחרת ביד?
או אפילו אחת.. מכבסים והיא מתייבשת די מהר.

בכל מקרה את יכולה לנסות גם באתר אגורה - מוסרים שם גם בגדים .
ויש גם את אסתר ברמת גן, תעשי חיפוש בגוגל, ישלה חנות יד שנייה ברחוב סירקין נדמה לי והיא נותנת חינם למיעוטי יכולת, צריך רק לבדוק אם יש לה חזיות.
ואפשרות נוספת - בחנויות "דנה" בביאליק רמת גן יש חזיות גם במידות כאלה ב-35-40 ש"ח.
חסויה_בהריון*

חזיות חזיות

מה על לקנות שתיים ולכבס כל פעם אחרת ביד?
וואללה, גם רעיון.
עדיין, אם יש מישהי שיכולה למסור (או אפילו להשאיל), אני מעדיפה
(כי זה או לקנות 2 חזיות כאן באזור, ולהוציא איזה 400 שקל שאין לי, או לנסוע שעה לכל כיוון - זמן וכסף שאין לי - ולהוציא 160-200 שקל שאין לי).
בקהילה שיש בה הרבה נשים שנכנסות להריון יולדות מיניקות גומלות (הרי לא כולן פה מיניקות לנצח, נכון?), סביר להניח שלפחות לכמה מהן יהיו במגירה חזיות שגדולות עליהן... לא?
(לדעתי יש אפילו מצב להקים גמ"ח חזיות קהילתי...)
חסויה_בהריון*

חזיות חזיות

עניתי לפני שהספקתי לראות שערכת את ההודעה שלך.

או אפילו אחת.. מכבסים והיא מתייבשת די מהר.
תיכף חורף... אין מצב שאני מסתדרת עם אחת. גם 2 זה גבולי.

בכל מקרה את יכולה לנסות גם באתר אגורה - מוסרים שם גם בגדים .
אני מחפשת שם כל יום, ולא מוצאת את מה שאני צריכה.

_ויש גם את אסתר ברמת גן, תעשי חיפוש בגוגל, ישלה חנות יד שנייה ברחוב סירקין נדמה לי והיא נותנת חינם למיעוטי יכולת, צריך רק לבדוק אם יש לה חזיות.
ואפשרות נוספת - בחנויות "דנה" בביאליק רמת גן יש חזיות גם במידות כאלה ב-35-40 ש"ח._
רמת גן זה מקום שאני לא מגיעה אליו בכלל,
אם מישהי מכירה מקומות כאלה בחדרה - אשמח לשמוע...

תודה @}
תמרי*
הצטרפות: 23 מאי 2004, 10:55

חזיות חזיות

שליחה על ידי תמרי* »

חסויה בהריון, צלצלי אליי ל 8849170 בסלכלום. יש לי שתי חזיות הנקה למסירה מההריון האחרון שלי. אני יכולה לשלוח לך בדואר או שתאספי ממני ( ת״א או אבן יהודה).
תמרי*
הצטרפות: 23 מאי 2004, 10:55

חזיות חזיות

שליחה על ידי תמרי* »

כמו כן זכור לי בחדרה יש מחסן ויצ״ו ענקי לדעתי שווה לחפור שם. הצוות אנטיפטי אבל יש שם כמויות גדולות מאוד של בגדים.
אפרת_מ*
הצטרפות: 04 אוקטובר 2003, 22:08
דף אישי: הדף האישי של אפרת_מ*

חזיות חזיות

שליחה על ידי אפרת_מ* »

חסויה,
בפתח-תקווה (וכן אני יודעת שזה לא קרוב אלייך), יש אאוטלט שקניתי בו זוג חזיות הנקה ב-80 ש"ח. מכותנה, יפהפיות. ראיתי שלא מזמן היו שם חזיות מאותו הסוג בדוגמאות אחרות.

אני יכולה לתת לך חזיות שלי, רק שהן ממש גדולות, וכדי שיהיה נוח, חשוב מאוד להתאים. אחותי לא יכלה להשתמש בכלל בחזיות שלי, החזה שלה טבע בהן.
בנוסף, תפתחי דף בית, כי צורת ההתנהלות הזו בכיכר עם דיונים ותשובות, על משהו שהוא מאוד ספציפי לך (אבל גם לדברים כלליים יותר), מאוד מעמיסים על הכיכר ולא נוחים לשאר הגולשים.

רואה שכתבת את המידה. שלי 70-75 E/DD. כאמור, לא נראה לי יתאים.
כשניסיתי בעבר למסור זה נפל על זה, חשוב מאוד להתאים מידה (בייחוד בהנקה), והסבירות לא ממש גבוהה מבין אלו שמוסרות למצוא התאמה.
בנוסף - זה לא בהכרח כמה חודשים. אני השתמשתי בחזיות הנקה שנה ו-9.
יערת_דבש*
הצטרפות: 23 אוקטובר 2003, 00:10
דף אישי: הדף האישי של יערת_דבש*

חזיות חזיות

שליחה על ידי יערת_דבש* »

אני לא רואה סיבה למה חייבים יותר מ3 חזיות בו"ז. בטח לא בחורף.
חסויה_בהריון*

חזיות חזיות

בנוסף - זה לא בהכרח כמה חודשים. אני השתמשתי בחזיות הנקה שנה ו-9.
תשמעי, זה הריון שלישי שלי (ולא, לא נשארו לי חזיות מההרוינות הקודמים. בהריון הקודם השתמשתי בחזיות מההריון הראשון, והן התרפטו למוות). אם אני אקנה חזיות עכשיו (סף חודש שני) הן יהיו לי טובות עד חודש 6 גג. בדוק.

אני לא רואה סיבה למה חייבים יותר מ3 חזיות בו"ז. בטח לא בחורף
טוב. יופי.
גם 3 יקר לי. גם 2. גם 1.
למה אני מרגישה צורך להתנצל בככר השוק של באופן טבעי על זה שאני לא יכולה ולא רוצה להוציא כסף על חזיות?!
חסויה_בהריון*

חזיות חזיות

בנוסף, תפתחי דף בית, כי צורת ההתנהלות הזו בכיכר עם דיונים ותשובות, על משהו שהוא מאוד ספציפי לך (אבל גם לדברים כלליים יותר), מאוד מעמיסים על הכיכר ולא נוחים לשאר הגולשים

יש לי פה דף בית, אבל אני מעוניינת להישאר חסויה.
בעבר ראיתי איך התנפלו פה על גולשות שפתחו דף בית זמני לצורך שאלה אנונימית בככר. התייחסו אליהן בצורה מכוערת ומעליבה. לא בא לי על זה...
עולם_ומלואו*
הצטרפות: 20 פברואר 2005, 20:31
דף אישי: הדף האישי של עולם_ומלואו*

חזיות חזיות

שליחה על ידי עולם_ומלואו* »

חסויה בהריון
יש לי הרבה חזיות לתת לך אבל כולן עם ברזלים. אם את רוצה, תכתבי לי בבקשה למייל שבדפבית שלי ונמשיך שם...
מיכל_צמות*
הצטרפות: 31 מאי 2003, 21:32
דף אישי: הדף האישי של מיכל_צמות*

חזיות חזיות

שליחה על ידי מיכל_צמות* »

לי יש לתת לך, אני לא יודעת בדיוק את המידה, כי מזמן נשחקה, והן עברו איתי לפחות 3 אם לא הרבה הריונות ולידות... אין להן ברזלים והן מסוג טוב, כך שהן לא "מקוצמקות". אעביר לך בשמחה.
חסויה_בהריון*

חזיות חזיות

תודה מיכל <הולכת לכתוב לך בדפבית>
אום_שלום*
הצטרפות: 15 ינואר 2006, 19:11
דף אישי: הדף האישי של אום_שלום*

חזיות חזיות

שליחה על ידי אום_שלום* »

יש מצב שיש לי. את בטוחה בקשר למידה?
חסויה_בהריון*

חזיות חזיות

את בטוחה בקשר למידה?
לא ב-100%. אבל קודם הייתי C80, ומה שגדל זה הקאפ. וגם, אם אני זוכרת נכון, זאת המידה שעברתי אליה בשלב הזה בהריונות הקודמים.
איזו מידה יש לך למסור?
שלולית_י*
הצטרפות: 08 יוני 2008, 09:57
דף אישי: הדף האישי של שלולית_י*

חזיות חזיות

שליחה על ידי שלולית_י* »

גם ההיקף גדל, אבל בקשר לזה, יש באינטימה (ואולי בחנויות נוספות) מין רצועה קטנה שמאריכה את החזיה: רצועה שתפורים אליה עוד 3 סטים של קרסים. לי זה מאד עזר כדי להאריך את החזיות הרגילות ולהמשיך להשתמש בהן גם בהריון עצמו, עד שאגיע לחזיות הנקה.
חשבת על גוזיות? לי זה לא נוח אבל יש כאלו שלפחות בתוך הבית מצליחות להסתדר עם זה.
חסויה_בהריון*

חזיות חזיות

גם ההיקף גדל
אצלי ההיקף גדל רק לקראת סוף ההריון, ואז שוב אחרי הלידה.
עכשיו מה שגדל אצלי זה רק הקאפ. יש לי חזיות עם היקף גדול יותר, הן גדולות עלי, רופפות ולא מחזיקות כלום.

חשבת על גוזיות? לי זה לא נוח אבל יש כאלו שלפחות בתוך הבית מצליחות להסתדר עם זה.
גוזיות? בתוך הבית כבר עדיף ללכת בלי. זה מה שאני אכן עושה, כי אחרת לא תהיה לי שום חזייה נקייה לכשאני יוצאת החוצה, אבל זה ממש לא עסק ככה, חם וכבד ולא נוח.
אום_שלום*
הצטרפות: 15 ינואר 2006, 19:11
דף אישי: הדף האישי של אום_שלום*

חזיות חזיות

שליחה על ידי אום_שלום* »

טוב. בדקתי ומסתבר שיש לי שבע חזיות למסירה אבל כולן מידה 80C מידה שככל הנראה אף פעם לא באמת התאימה לי וודאי שלא היום בהיותי מניקה ולובשת חזיות במידה 70G.
אני מוכנה למסור את כולן. רובן די מרוטות כבר אבל יש שתיים ממש חדשות שכמעט לא נלבשו וגם חזיית סטרפלס שבטח לא תועיל לך עכשיו אבל ישנה.
כל החזיות עם ברזלים ומפירמות טובות.
אם מישהי רוצה אשמח למסור. אני כבר לעולם לא אחזור למידה הזאת ובכלל אני ממליצה לכולן לודא שהן לובשות חזיה במידה נכונה, לרובנו נטייה לרכוש חזיות בהיקף גדול יותר מהדרוש.
ממליצה*
הצטרפות: 11 יוני 2006, 22:14

חזיות חזיות

שליחה על ידי ממליצה* »

לחסויה,
אם הקאפ מתאים ורק ההיקף גדול מדי, אולי שווה לך ללכת לתופרת שתצר לך אותן ?
יעל_ש*
הצטרפות: 17 ינואר 2009, 23:56

חזיות חזיות

שליחה על ידי יעל_ש* »

לי יש. נראה לי שגם חזיות הנקה.
יכולה לבדוק מחר. לא אכפת לי לשלוח בדואר.
אני מאיזור חיפה, ואת?
חסויה_בהריון*

חזיות חזיות

טוב. בדקתי ומסתבר שיש לי שבע חזיות למסירה אבל כולן מידה 80C
אני מוכנה למסור את כולן.
תודה אום שלום! לא רלוונטי לי כי זו המידה שיש לי עכשיו, ואני לא מסתדרת עם ברזלים, אבל כל הכבוד על הנכונות למסור!

אם הקאפ מתאים ורק ההיקף גדול מדי, אולי שווה לך ללכת לתופרת שתצר לך אותן ?
לא, רק ההיקף יותר גדול, הקאפ אותו דבר (כלומר קטן עלי). אולי באחת מהן הקאפ הוא D, אני אבדוק, אולי שווה באמת. (אם כי ברמת המרופטוּת שלה, אני בספק...)

יעל ש,
תודה, אני מאזור חדרה רבתי.
אפרת_מ*

חזיות חזיות

שליחה על ידי אפרת_מ* »

ממליצה - קאפ בניגוד לשמו הוא ממש לא דבר קבוע, תשווי קאפ C במידה 65 לזה של מידת רוחב 85 ותגלי נפח שונה לגמרי של חזה שאמור להכנס לכ"א.
זאת כי קאפ הוא יחסי.
לכן שינויים (שמישהי מזכירה פה בראשית הדף שניתן לעשות ביניהם המרות, וזה ממש ממש לא נכון!!!) של רוחב - הרחבה או הצרה - לאו דווקא יתנו את הקאפ המתאים.
מרחיבים או מצרים, אם במדידה מגלים כי הקאפ מתאים, לא כי בתיאוריה זה נשמע דומה.

אגב אין שום בעיה בהריון ללבוש עם ברזלים, וגם בהנקה, אם החזיה יושבת טוב - אין שום בעיה ללבוש חזיה עם ברזלים.
להבנתי, מכיוון שרב הנשים לובשות מידות לא נכונות, ממליצים לא ללבוש עם ברזלים.
אפרת_מ*

חזיות חזיות

שליחה על ידי אפרת_מ* »

לא ב-100%. אבל קודם הייתי C80
לא מדויק, אם השמנת מעט, גם הרוחב ישתנה, ופשוט כדאי למדוד, יש אתרים שנותנים הנחיות למדידה של הרוחב מתחת ועל החזה, ולחשב כך גם את הקאפ.
יעל_ש*
הצטרפות: 17 ינואר 2009, 23:56

חזיות חזיות

שליחה על ידי יעל_ש* »

חדרה 20 דק' ממני.
אם את מעוניינת תגידי.
אהבת_עולם*
הצטרפות: 12 ספטמבר 2008, 01:17
דף אישי: הדף האישי של אהבת_עולם*

חזיות חזיות

שליחה על ידי אהבת_עולם* »

חסויה, אולי יש לי, אני צריכה לבדוק.
תני בבקשה פרטי התקשרות איתך, כיוון שהאתר עומד לצאת לחופשה ואולי לא אספיק לכתוב לך לפני כן אם אמצא דברים מתאימים.
או לחלופין, כתבי לי למייל שמופיע בדף הבית שלי, שיהיה לי איך לחזור אלייך.
אהבת_עולם*
הצטרפות: 12 ספטמבר 2008, 01:17
דף אישי: הדף האישי של אהבת_עולם*

חזיות חזיות

שליחה על ידי אהבת_עולם* »

מעתיקה קישור ש-ריחות של יסמין הוסיפה בככר השוק:

מחקר - ללא חזיה השדיים מזדקפים

אז אולי כדאי לשקול מחדש? :-D
פלוני_אלמונית*
הצטרפות: 19 אוגוסט 2001, 22:52
דף אישי: הדף האישי של פלוני_אלמונית*

חזיות חזיות

שליחה על ידי פלוני_אלמונית* »

המלצה חמה על חנות חזיות ביפו שנקראת נועה בשדרות ירושלים ליד הפינה עם רחוב יהודה הימית
חווית קנייה נעימה מאד ומגוון דגמים ולא יקר
תהנו
בריג'י_נומושי*
הצטרפות: 28 אוגוסט 2008, 21:26
דף אישי: הדף האישי של בריג'י_נומושי*

חזיות חזיות

שליחה על ידי בריג'י_נומושי* »

מחקר- ללא ולמעלה ???!!!!!

:) שלי יגיעו לריצפה
נינוש*
הצטרפות: 10 מאי 2019, 02:00

חזיות חזיות

שליחה על ידי נינוש* »

+הודעה ממשתתפת חדשה התקבלה בברכה:+

יש ווים שמיוחדים לחזיות הנקה, אפשר לקנות, בחנויות סידקית, לתפור לחזיה רגילה, ולהפוך אותה לחזיית הנקה. יש גם חנויות ללבני נשים שמוכנים לתפור אותן במחיר סימלי. חנות בהר נוף ירושלים רחוב אגסי 8
שליחת תגובה

חזור אל “צ'יק צ'ק”