אגרת טלוויזיה

אנונימי

אגרת טלוויזיה

שליחה על ידי אנונימי »

דיון שהתחיל ב צדק חברתי בישראל
רותי*
הצטרפות: 19 אוקטובר 2001, 10:15

אגרת טלוויזיה

שליחה על ידי רותי* »

לפי החוק מי שצריך לשלם זה מי שיש לו מקלט בבית.
הרשויות לא יכולות לדעת אם יש או אין לך מקלט..
לכן בשלב זה, כל עוד לא תשלמו, גם לא יינקטו נגדכם סנקציות.
הבעיה שרשות השידור שולחת אנשים שדופקים לך על הדלת.. ונכנסים..רואים את המקלט ואז הם יכולים לחייב אותך עד 7 שנות אגרה אחורה, אלא אם כן תראי להם קבלה על מועד רכישת הטלויזיה (ואז יחייבו אחורה בהתאם למועד הרכישה).
אנחנו משך כמה שנים לא שילמנו, ואז בא האיש ודפק לנו על הדלת.. למזלנו הוא חייב אותנו בשנה אחת בלבד כי חבר שלו עובד ברחוב שלנו (סיבה טובה,לא?)
אבל הוא אמר לנו שאחרת היה בקלות "דופק לנו כמה שנים אחורה" ושיצאנו במזל.
'
רותי*

אגרת טלוויזיה

שליחה על ידי רותי* »

והאגרה, בכלל, זה פשוט דבר מדהים. עוד מס, של 500 ומשהו ש"ח, על הזבל שמשודר מרוממה..
ועוד היום, בעידן הכבלים וכו'.. מי רואה ערוץ 1? (לנו אין כבלים ואנחנו פשוט לא רואים טלויזיה. אין מה לראות).
כמובן שבמצב הנוכחי איש לא יחשוב לבטל את זה, אבל זה פשוט לא יאומן. וזה המון כסף.
פלוני_עם_חובות_אגרה*
הצטרפות: 21 אפריל 2002, 22:14

אגרת טלוויזיה

שליחה על ידי פלוני_עם_חובות_אגרה* »

אגב, מה עם רדיו בבית? כלומר, אם אין לי טלוויזיה אבל יש לי רדיו בבית -- זה לא מספיק בשביל שאני אצטרך לשלם אגרה?
אתי_אורן*
הצטרפות: 05 אפריל 2002, 00:14

אגרת טלוויזיה

שליחה על ידי אתי_אורן* »

אני רוצה להוסיף את מחאתי לגבי האגרה הלא ברורה הזאת.
מה זה המס המיותר הזה?
בשמת_א*
הצטרפות: 28 יולי 2001, 13:37
דף אישי: הדף האישי של בשמת_א*

אגרת טלוויזיה

שליחה על ידי בשמת_א* »

וזה המס המיותר היחיד???
אני גם לא רוצה להתחיל לחשוב לאן באמת הולך כל הכסף הזה שגורע מאיתנו כל כך הרבה, בשביל להישפך כמו מים ואחר כך יבכו עליו (למשל, כל הכבישים שסללנו בשביל דרום לבנון - ישראל, המדינה העשירה שיכולה לבנות כבישים לכל השכנות, רק לא בתחומי הקו הירוק!)
ענת*
הצטרפות: 07 יולי 2001, 07:30

אגרת טלוויזיה

שליחה על ידי ענת* »

הוברר לי כי מיום רישום הנישואים מחוייבים באגרה. אגרה שנועדה לממן את הגרעונות שם ברוממה, את העובדים שמדווחים על 27 שעות עבודה ביממה ועוד כהנה וכהנה שחיתויות שאנו נמשיך לשלם עבורן כמו ילדים טובים
בשמת_א*

אגרת טלוויזיה

שליחה על ידי בשמת_א* »

אני אגב מייד כתבתי להם ודיווחתי שהנישואין לא שינו את מצבת הטלביזיות בביתנו (אנו גרים בדירתי ואני כבר הפכתי למשלמת אגרה כמה שנים לפני הנישואין, לאחר שכבר "התנפלו" עלי). הם מייד תיקנו.
לעומת זאת, הנישואין גרמו גם למס הכנסה להתקיף אותנו פתאום בדרישות להגיש דו"ח, ונדמה לי שגם הביטוח הלאומי פתאום בילבל במוח.
האח הגדול שומר, ומנסה לסחוט עוד כסף.
למרבה המזל, דווקא כשהתחתנו רני נעשה מובטל לכמה חודשים, וזה מאוד עזר לנו במס הכנסה. בסוף קיבלנו עוד החזרי מס...
קרן_שמש*
הצטרפות: 17 אוגוסט 2001, 16:23

אגרת טלוויזיה

שליחה על ידי קרן_שמש* »

אותנו התקיפו מיד לאחר שנרשמנו במשרד הפנים כנשואים. התעלמנו במשך מס' שנים ואז קיבלנו הודעות שחשבון הבנק שלנו מעוקל כמו גם המכונית.
שילמנו כמו ילדים טובים...

אבל, אשמח לשמוע אם יש מישהו שמעוניין להריץ איזו תביעה ייצוגית. הטלויזיה הממלכתית אמורה להיות ממומנת ע"י תשלומי האגרה ונקיה מפרסומות. בפועל יש פרסומות רבות גם לפני כל שידור של תחזית מזג אויר וגם במסווה של "תשדירי שירות". גם במשחקי כדורגל וכדורסל אנחנו מקבלים מנה של פרסומות, אפילו אם הן רק שקופית.
לא נראה לי הגיוני לשלם על מכשיר חשמלי שרכשתי, למשך כל חיי. אם היה מוטל מס חד פעמי על רכישת המכשיר - זה כבר משהו אחר. חוץ מזה מי שלא מחובר לכבלים לא יכול לקלוט את ערוץ 1 כמו שצריך, אבל עדיין חייב לשלם אגרה.
גם מי שמשתמש במכשיר הטלויזיה רק למטרות צפיה בקלטות וידאו צריך לשלם.

לדעתי על הממשלה לשלם לי עבור צפיה בערוץ התעמולה הלאומי וגם לירכוש עבורי טלויזיה. על שטיפת המוח שלהם אני יכולה לוותר וחדשות אני יכולה לקבל ישר לוריד דרך האינטרנט או ערוצי טלויזיה זרים בלוין ובכבלים. כדי שאני אקשיב לחדשות שמספק לי דובר צה"ל או דובר ראש הממשלה אני צריכה תמריץ.
יאללה, הגיע הזמן לבטל את האגרה!
גילה*
הצטרפות: 07 יולי 2001, 06:17

אגרת טלוויזיה

שליחה על ידי גילה* »

אין לנו טלויזיה, ושוב קיבלנו את הנייר הזה, אוף!
הזמן הולך ואוזל - אוטוטו מונדיאל, ותהיה טלויזיה בבית (עם yes, כי הכבלים, שמחויבים לכיסוי של הארץ, לא טיפסו על ההר שלנו), רק בשביל המשחקים. 500 ש"ח כל שנה בשביל משחקים פעם בארבע שנים, בנוסף למכשיר וללוין? בעעעעעע
עוף_החול*
הצטרפות: 24 אוקטובר 2001, 20:51
דף אישי: הדף האישי של עוף_החול*

אגרת טלוויזיה

שליחה על ידי עוף_החול* »

הדיווח לרשות השידור מגיע מחנויות החשמל ומהרבנות. לא ממשרד הפנים.
אנחנו התחתנו בנישואי קפריסין והשתמשנו בטלויזיה מושאלת ובשך שנים הם לא ידעו על קיומנו.
ברגע שקנינו טלויזיה חדשה קיבלנו דרישה לתשלומי אגרה (החל מתאירך הקניה).
לכן אני ממליצה למי שלא רוצה לשלם אגרה לקחת טלויזיה ישנה או יד שניה או לחליפין לעשות מן עיסקה סיבובית עם מישהו שכבר משלם אגרה ושהוא יהיה זה שיקנה את הטלויזיה החדשה על שמו.
רותי*

אגרת טלוויזיה

שליחה על ידי רותי* »

מי שאין לו טלויזיה יכול להצהיר שאין לו, ואז לא יחייבו אותו. לא יודעת בדיוק איפה עושים זאת.

בקי, אני לא חושבת שהחנויות מדווחות. אני חושבת שזה נעשה דרך משרד הפנים והרבנות. אנחנו קיבלנו חיוב לפני שקנינו טלויזיה חדשה, למרות שהתחתנו בחו"ל, אחרי שנרשמנו במשרד הפנים.

גילה, אם זה רק בשביל המונדיאל תשאילו ממישהו טלויזיה. חבל לקנות, לא?
קרן_שמש*
הצטרפות: 17 אוגוסט 2001, 16:23

אגרת טלוויזיה

שליחה על ידי קרן_שמש* »

אנחנו גם לא קנינו טלויזיה. זו טלויזיה ישנה עוד מימי הצבא שלי. אבל מיד אחרי הרישום במשרד הפנים קיבלנו את הדרישה לתשלום...
יונת_שרון*
הצטרפות: 13 יוני 2001, 02:23
דף אישי: הדף האישי של יונת_שרון*

אגרת טלוויזיה

שליחה על ידי יונת_שרון* »

ואני קיבלתי אגרה אחרי שקנינו דירה משלנו. (הדירה היתה על שם שנינו, אבל האגרה משום מה עלי.)
גילה*
הצטרפות: 07 יולי 2001, 06:17

אגרת טלוויזיה

שליחה על ידי גילה* »

אז אולי זה כן הרישום במשרד הפנים?
יש גם אגדה שזה כשקונים אוטו, כי זו אגרה על טלויזיה ועל רדיו ברכב.
אתי_אורן*
הצטרפות: 05 אפריל 2002, 00:14

אגרת טלוויזיה

שליחה על ידי אתי_אורן* »

רדיו ברכב???
זה חדש לי...
אם זה לא היה עצוב (ויוצא לי מהכיס) אז הייתי צוחקת...
בשמת_א*

אגרת טלוויזיה

שליחה על ידי בשמת_א* »

אתי, האגרה על הרדיו ברכב רשומה לך בתוך האגרה השנתית שאת מקבלת לתשלום לפני הטסט. תבדקי ותראי.
היום זה טוטאלי, כי המכוניות נמכרות עם רדיו. פעם, כשהיו מכוניות בלי רדיו, היה צריך למלא אם יש לך או אין, ולשלם רק אם יש. כשזה התחיל להיות טוטאלי, על כל האגרות, להורי עדיין לא היה רדיו באוטו, ואני זוכרת שהם בכל זאת נדרשו לשלם כי זה פתאום נעשה אוטומטי.

בקי, גם אני האמנתי באגדה, שחנויות החשמל מדווחות.
זו בעצם הסיבה שלא הודעתי אחרי שקניתי טלביזיה. הנחתי שהם יודיעו, ואקבל הודעה לתשלום.
באגף הגבייה (כשבאתי עם הקבלה כדי שיגבו ממני רק עבור הזמן שאני בעלת טלביזיה, ולא על עשר שנים שבהן בכלל עוד גרתי בבית הורי וכדומה... ) צחקו עלי על השטות הזאת.

גם אנחנו התחתנו בחו"ל והרבנות בכלל לא מכירה אותנו, וכל התביעות הגיעו אחרי הרישום שלנו במשרד הפנים (לקח להם כמה חודשים...).
כאמור, מחלקת הגבייה שלחה לנו עוד דרישה בעקבות החתונה - אף על פי שמדובר בי ובכתובת שלי. זאת אומרת שהם בכלל לא טרחו לעשות הצלבת מידע ולגלות שאני כבר משלמת פה אגרת טלביזיה. הם שלחו אוטומטית בעקבות רישום הנישואין שדווח להם ממשרד הפנים.
זקוקה_להבהרה*
הצטרפות: 20 נובמבר 2003, 10:22

אגרת טלוויזיה

שליחה על ידי זקוקה_להבהרה* »

יש לנו טלויזיה בבית. היא משמשת אך ורק לצפיה בקלטות וידיאו. אנחנו לא רואים טלויזיה ואין לנו שום חיבור חיצוני (לא אנטנות, לא כבלים, כלום).
קיבלנו חיוב לתשלום.

האם אין אפשרות להודיע - יש לנו טלויזיה אבל איננו מחוברים - ולהפטר מהתשלום הזה?

האם כל עוד יש לי מקלט בבית אני משלמת ולא ניתן להתחמק?

היתה על זה כתבה ב"העיר" לא מזמן אבל התעצלתי לקרוא ועכשיו יש לי חיוב של מעל 700 ש"ח.
אביב_חדש*
הצטרפות: 26 יולי 2001, 09:53
דף אישי: הדף האישי של אביב_חדש*

אגרת טלוויזיה

שליחה על ידי אביב_חדש* »

לגיסי ואשתו יש טלויזיה והם משתמשים בכל הערוצים וכו', אבל קיבלו ביטול על חיובים בסך 5000 ש"ח. אני בטוחה שתוכלו להסתדר. קצת צעקות, דמעות.
בשמת_א*

אגרת טלוויזיה

שליחה על ידי בשמת_א* »

לא צריך צעקות.
פשוט באים אליהם ואומרים: אין לנו טלביזיה , אנא בטלו לנו את החיוב הזה.
כי אין לכם טלביזיה - מה שיש לכם הוא מוניטור לצפייה בוידאו . זה לא "טלביזיה".
הם יכולים לבדוק - לא משלמים על מוניטור. משלמים על האפשרות לראות את ערוץ 1, ולכם אין אפשרות כזאת, כי הרי אתם לא מחוברים.
לא יתווכחו איתכם. תסבירו שמסיבות אידיאולוגיות אתם מתנגדים לצפייה בטלביזיה ולכן אין לכם טלביזיה. תזמינו אותם לבדוק.
ברור שיאמינו ויבטלו את החיוב. הרי הם לא שלחו לכם חשבון בגלל עובדות - הם שלחו על עיוור, כמו שעושים לכולם.
ברונית_ב*
הצטרפות: 07 אפריל 2003, 14:16
דף אישי: הדף האישי של ברונית_ב*

אגרת טלוויזיה

שליחה על ידי ברונית_ב* »

עוד סיבה למה לא להתחתן פורמלית (-;

> ברונית מקדמת את הדף גלגולי נשמות <
פלוני_אלמונית*
הצטרפות: 19 אוגוסט 2001, 22:52
דף אישי: הדף האישי של פלוני_אלמונית*

אגרת טלוויזיה

שליחה על ידי פלוני_אלמונית* »

הם יכולים לבדוק - לא משלמים על מוניטור. משלמים על האפשרות לראות את ערוץ 1, ולכם אין אפשרות כזאת, כי הרי אתם לא מחוברים

לא מדויק...
http://www.ynet.co.il/home/0,7340,L-213 ... 95,00.html

וגם בדף "שאלות נפוצות" באתר רשות השידור - התייחסות מפורשת לשאלת מכשיר טלוויזיה המשמש לצפיה בוידאו בלבד: (התשובה - כן! חייבים לשלם)
http://gvia.iba.org.il/
בשמת_א*

אגרת טלוויזיה

שליחה על ידי בשמת_א* »

מה?! גנבים! שודדים!
מצווה לרמות אותם, אפוא! להגיד שאין טלביזיה.
באמת, פיכס.
בשמת_א*

אגרת טלוויזיה

שליחה על ידי בשמת_א* »

אוקיי, הלכתי לשאלה: האם אני חייב בתשלום אגרה אם מקלט הטלביזיה מקולקל?
והתשובה היא לא .
כל התשובות האחרות בעצם מתייחסות לכך שהאזרח לא מחובר אבל צופה דרך הכבלים וכו' וכו'. כלומר, ההנחה היא שאם המכשיר פועל - אתה מרמה אם אתה אומר שאתה לא משתמש בו.
כיוון שהמקלט מקולקל, אז אין שימוש בו כטלביזיה באופן חד משמעי, ואי אפשר לעקוף את זה. לכן פה הם מוכנים לקבל שלא תשלם.
לכן זה הכיוון. להחליף מטלביזיה למשהו אחר לצורך צפייה בוידאו...
פלוני_אלמונית*

אגרת טלוויזיה

אין לי טלויזיה בסלון, אלא רק בחדר הילדים, והיא משמשת לצפייה בוידאו. התנתקנו מהכבלים לפני זמן מה. קיבלנו קנס על כמה שנים אחורה קרוב ל6000 שח!
מתלבטים אם לכתוב מכתב ומה בדיוק לכתוב, או להתקשר? לומר שאין לנו טלויזיה מסיבות חינוכיות? האם רשות השידור יכולים לדעת שהיינו מחוברים לכבלים ולכן לחייבנו לשלם?
בשמת_א*

אגרת טלוויזיה

שליחה על ידי בשמת_א* »

תכתבו שאין לכם טלביזיה מסיבות חינוכיות, ואתם מבקשים לבטל את החשבון שקיבלתם.
צרפו את החשבון שקיבלתם למכתב.
עד שתקבלו תשובה, תדאגו שהטלביזיה שבחדר הילדים תאוכסן... למקרה שבביקור פתע הם יחפשו בכל החדרים.
פלוני_אלמונית*

אגרת טלוויזיה

לפי הפסיקה המצוטטת בקישור הראשון (YNET), אדם שגר באיזור בו אין קליטה של ערוץ 1 חייב בתשלום. כלומר, הם אינם מספקים את השירות, אבל מחייבים בתשלום. מה שמבהיר לחלוטין את העובדה שלא מדובר באגרה עבור שירות, אלא במס שרירותי ומעוות.
אם אתה לא מעוניין כלל בשירות, לא משתמש בשירות, או לא מסוגל כלל לקבל את השירות - זה לא משנה. אם אתה מחזיק ב"קופסה" - אתה חייב לשלם.
בשמת_א*

אגרת טלוויזיה

שליחה על ידי בשמת_א* »

אבל פלוני אלמוני, היוצא מן הכלל הוא "טלויזיה מקולקלת", תבדוק אצלם. כך שהם בכל זאת פוטרים סוג אחד של אנשים שלא מסוגל כלל לקבל את השירות. גם אם אין לך כלל טלויזיה בבית אתה לא חייב לשלם.
מיץ_פטל*
הצטרפות: 27 אוקטובר 2001, 22:40
דף אישי: הדף האישי של מיץ_פטל*

אגרת טלוויזיה

שליחה על ידי מיץ_פטל* »

אצלנו קרה בדיוק אותו הדבר.
לא היה לנו מקלט 6 שנים ובקשנו בכתב להיות פטורים.ואז אימי קנתה מקלט ווידאו שישבו בתוך ארון עד שהפכו לשימוש הילדים בלבד וגם זה פיקוח צמוד שלנו ( לגבי מה , כמה ומתי).
ואז לפני מס' חודשים הופיע נציג מטעמם שביקש לראות את המכשיר. לא היה טעם להכחיש (אני גם כזו שלא יודעת לשקר..מיד רואים עלי), הובלתי אותו אחר כבוד לארון שבחדר.
הוא תכנן לחייב אותי כ 5 שנים, אבל מאחר וראה את פרצופי המבועת החליט על שנה וחצי של חיוב.
ולא משנה שאנו לא מחוברים לשום ערוץ או רשת. עצם החזקת המקלט!!!!!
והבנתי שעתיד לצאת חוק שיפטור מתשלום זה עם הפרטת רשות השידור.
ענן_בעננים*
הצטרפות: 09 נובמבר 2003, 14:52
דף אישי: הדף האישי של ענן_בעננים*

אגרת טלוויזיה

שליחה על ידי ענן_בעננים* »

אנחנו לא צופים בטלויזיה, ולכן אין לנו. כשגרנו בחו"ל החזקנו טלויזיה (יד שניה ) בה ראינו אך ורק סרטי וידאו. כמובן שלא חויבנו על כך
בארץ כמובן אין על מה לדבר, עקב רשות השידור ואגרותיה המופלאות ולכן אין לנו טלויזיה. סרטי DVD נצפים על גבי המחשב - אפילו אירגנו פינת צפיה חמודה כזאת. אנחנו מכירים מספר משפחות שעושות אותו הדבר.
היתרון הוא שהבאת סרט הביתה וצפיה בו הופכת לאירוע מיוחד, מתוכנן. אנחנו לא סתם מדליקים מכשיר ובוהים בו.
למרות שעקרון האגרה אינו מוסכם עלי, אני קצת מודה לרשות השידור על שלא מעודדת אותנו להחזיק טלויזיה בבית...
אליאור_וירון*
הצטרפות: 01 מאי 2003, 14:49
דף אישי: הדף האישי של אליאור_וירון*

אגרת טלוויזיה

שליחה על ידי אליאור_וירון* »

ואני חשבתי שאנחנו היחידים שעושים את זה...
רק אתמול צפינו ב"דבר אליה" על מצג הלפ טופ. כמה נחמד ואינטימי.
גם לנו אין ולעולם לא הייתה ותהיה, כך נראה לי, טלויזיה, ועדיין שנינו מקבלים(כל אחד לחוד, אנחנו (עוד) לא נשואים) מכתבים מרשות השידור באופן סדיר ביותר.
גם שלחנו מכתבים והצהרות. והם בשלהם. ממש חבל על הניירת...זה כבר שנים ככה.
שבוע שעבר קבלנו הודעה שהולכים לעקל לנו חשבון בנק. גם זה כבר קרה לי בעבר. הפעם שלחו לירון.
חשבתי שהם סתם מנסים להלחיץ, אבל נראה אותם מנסים.
אנחנו מחכים שכבר יגיע הפקח המסכן לבית שלנו...
ענן_בעננים*

אגרת טלוויזיה

גם שלחנו מכתבים והצהרות. והם בשלהם. ממש חבל על הניירת...זה כבר שנים ככה.
קראתי על גבי מכתב האגרה שלהם שבמידה ואין טלויזיה יש להתעלם מהודעת התשלום (מופיע איפשהו באותיות קטנות). לפיכך אני מתעלמת, ובערך פעם בשנה אני מקבלת מכתב שבודק האם במקרה כבר נכנענו ורכשנו טלויזיה, ומזכיר שצריך לשלם ובזה נגמר העניין.
לעומת זאת, אני מכירה מישהי שהתקשרה אליהם באופן אישי והצהירה שאין לה טלויזיה, והם דיברו אליה מאוד בגסות ואיימו שישלחו פקח שיחרים לה את הטלויזיה (היא הזמינה אותם בחום...). מסקנתי האישית היא שהכי טוב להתעלם מהם, למה להלחם כשאפשר להמנע מקרב?
סמדר_נ*
הצטרפות: 17 אוגוסט 2003, 20:40
דף אישי: הדף האישי של סמדר_נ*

אגרת טלוויזיה

שליחה על ידי סמדר_נ* »

שנינו מקבלים(כל אחד לחוד, אנחנו (עוד) לא נשואים)
אל תדאגי. גם כשתהיו נשואים תקבלו כל אחד לחוד. כאילו, מה, זה שאתם נשואים גם אומר שאתם רחמנא לצלן גרים באותו בית, ומשתמשים באותה טלויזיה פוטנציאלית? מה פתאום?
בהתחלה חשבתי שקיבלנו שניים כי לא שיניתי את שם המשפחה, אבל אחותי הגדולה כן שינתה והם עדיין קיבלו שניים. אולי סתם שלומיאליות ואולי שיטת מצליח.
קראתי על גבי מכתב האגרה שלהם שבמידה ואין טלויזיה יש להתעלם מהודעת התשלום (מופיע איפשהו באותיות קטנות).
ענן, גם אני קראתי והתעלמתי (אז היה לנו מקלט שלא עבד, היום אין לנו בכלל). בינתיים עוד לא אמרו לי כלום, אבל האם זה בטוח? כלומר, האם אני יכולה להיות בטוחה שלא יעקלו לי את חשבון הבנק משום שלא שילמתי אגרה שממילא לא הייתי אמורה לשלם?
זור*
הצטרפות: 28 מרץ 2004, 00:19

אגרת טלוויזיה

שליחה על ידי זור* »

_בקי, גם אני האמנתי באגדה, שחנויות החשמל מדווחות.
זו בעצם הסיבה שלא הודעתי אחרי שקניתי טלביזיה. הנחתי שהם יודיעו, ואקבל הודעה לתשלום.
באגף הגבייה (כשבאתי עם הקבלה כדי שיגבו ממני רק עבור הזמן שאני בעלת טלביזיה, ולא על עשר שנים שבהן בכלל עוד גרתי בבית הורי וכדומה... ) צחקו עלי על השטות הזאת._

הם כן מדווחים , אם תיטעני שאין לך הם יראו לך את חשבונית הקניה.
אמא_נמרה*
הצטרפות: 07 אפריל 2003, 19:23

אגרת טלוויזיה

שליחה על ידי אמא_נמרה* »

הי, אנחנו מקבלים רק אחד, על שם האיש, מה אני עז?

ובכל פעם אני מדפיסה מכתב יפה ומצרפת למעטפה שהם נותנים ושולחת בחזרה.
וכתוב בערך כך:
"שלום וברכה!
אין לנו טלויזיה, לא הייתה לנו טלויזיה, ובעז"ה גם לא תהיה. נא לא לשלוח הודעות נוספות.
חבל על הניר ועל זמן העבודה שלכם.

בברכה, בלה בלה..."

לא עוזר. זה כנראה המחשב האוטומטי מהסיפורים של אפרים קישון ששולח את ההודעות הללו.
סמדר_נ*

אגרת טלוויזיה

שליחה על ידי סמדר_נ* »

אין לנו טלויזיה, לא הייתה לנו טלויזיה, ובעז"ה גם לא תהיה. נא לא לשלוח הודעות נוספות.
לא עוזר. זה כנראה המחשב האוטומטי מהסיפורים של אפרים קישון ששולח את ההודעות הללו.
ואולי הם חושבים שבעז"ה תשנו את דעתכם, למען בניין האומה ולתפארת מדינת ישראל. ;-)
אמא_נמרה*

אגרת טלוויזיה

שליחה על ידי אמא_נמרה* »

ואולי הם בכלל עשו יד אחת עם הסבים שלי שמנסים שוב ושוב להפוך אותנו ל'בית תרבותי'.

<אולי באמת נמרה תבקש מהסבים מתנה שוות ערך לטלויזיה עם מסך פלזמה, נגיד, גונג ענק>
?_?_?????*
הצטרפות: 07 יולי 2003, 00:00
דף אישי: הדף האישי של ?_?_?????*

אגרת טלוויזיה

שליחה על ידי ?_?_?????* »

נמרה, על ההודעה שאת מקבלת כתוב שאם אין לך טלויזיה בבית - תתעלמי מההודעה.
חבל על העצבים שלך ועל הניר והבול והזמן שאת משקיעה בכתיבת המכתב.
זה בסה"כ מכתב שנשלח פעם בשנה, לא פעם בשבועיים....

ראי עיסת נייר ;-)
תבשיל_קדרה*
הצטרפות: 10 נובמבר 2001, 08:15
דף אישי: הדף האישי של תבשיל_קדרה*

אגרת טלוויזיה

שליחה על ידי תבשיל_קדרה* »

זה בסה"כ מכתב שנשלח פעם בשנה, לא פעם בשבועיים....
כן, אבל אם יום אחד תהיה לנו טלויזיה, הם יצפו שנשלם את כל השנים אחורה?
עדיף שישכב אצלם נייר ובו כתוב "אין לנו, נה לכם".
יהודה*
הצטרפות: 24 אוגוסט 2003, 22:25

אגרת טלוויזיה

שליחה על ידי יהודה* »

הם יצפו שנשלם את כל השנים אחורה?

גם הרצל רצה.

את צריכה לשלם רק אם את מחזיקה במכשיר.
אמא_נמרה*

אגרת טלוויזיה

שליחה על ידי אמא_נמרה* »

עוגיה, זה מכתב ובול שלהם (תגוביינא), המכתב כבר כתוב במחשב, וההטרדה הזו מגיעה פעם בשלושה חודשים.

<העיקר שמצאתי דרך לתעל את העצבים>
סמדר_נ*

אגרת טלוויזיה

שליחה על ידי סמדר_נ* »

ההטרדה הזו מגיעה פעם בשלושה חודשים.
כנראה באמת משעמם להם... פעם בשנה לא מספיק?
נורית_מ*
הצטרפות: 04 אוגוסט 2001, 17:51
דף אישי: הדף האישי של נורית_מ*

אגרת טלוויזיה

שליחה על ידי נורית_מ* »

הם מבקשים תשלום עבור השנה הנוכחית או גם עבור שנים קודמות?
זה נשמע לי כמו שיטת מצליח.
אמא_נמרה*

אגרת טלוויזיה

שליחה על ידי אמא_נמרה* »

בקשת התשלום משתנה-עבור שליש השנה שקדם (או רבע) ואם אפשר לכל השנה הקרובה.

ודרך אגב הבקשה מגיעה רק על שם הבן-זוג. בהתחלת הנישואין הגיעה לבית הוריו, ואח"כ הם התעדכנו
(גיחי גיחי) והתחילו לשלוח ישר אלינו.

בכל פעם שההודעה מגיעה היא נעשית יותר אלימה: נעקל לך את המכונית וכדו'.
אמא_נמרה*

אגרת טלוויזיה

שליחה על ידי אמא_נמרה* »

והנה רק אנו מדברים ובאה הודעה נוספת! וגם יש קמפיין רדיו!

נראה לי שמנסים לשכנע אותי שיש לי טלויזיה...
זור*
הצטרפות: 28 מרץ 2004, 00:19

אגרת טלוויזיה

שליחה על ידי זור* »

נמרה, אולי תזמיני את בראל מנהל רשות השידור לכוס קפה כדי שישתכנע שאין לך טלויזיה.
הרי את חורגת מהנורמה, כיוון שלרוב אנשים יש מכשיר טלוויזה, ומדובר במערכת וכל מערכת אינה יכולה או רוצה להתמודד אם מי שיוצא מהנורמה כי אחרת שומו שמים אהנשים יתחילו לחשוב לבד ויהיו עצמאים ואז המערכת תקרוס.
ואם הם יראו שאין לך טלויזיה, אולי הם יוציאו כמה אלפי שקלים כדי לקנות לך אחת, ושבו בנים לגבולם.
אמא_נמרה*

אגרת טלוויזיה

שליחה על ידי אמא_נמרה* »

ואם הם יראו שאין לך טלויזיה, אולי הם יוציאו כמה אלפי שקלים כדי לקנות לך אחת, ושבו בנים לגבולם

האמת, אני יכולה לתת לכולם אור ירוק לקנות לי טלויזיה, יהיו לי המון (2 מכל סבא וסבתא, אחת מההורים, אחת מהדודים, אחת מבראל), ואז לפתוח חנות.
אלא שכמו שכתבתי ב להיות טכנאית : אני מעדיפה אותן מקולקלות.

<חוזרת שוב, בעז"ה לא תקום ולא תהיה>

<איזה כיף לכתוב על נושא כזה פשוט ודבילי>
אמא_נמרה*

אגרת טלוויזיה

שליחה על ידי אמא_נמרה* »

לא ייאמן!

קיבלנו עוד הודעת תשלום!

עכשיו אני כבר צוחקת וזהו, דמעות בעיני.
סמדר_נ*

אגרת טלוויזיה

שליחה על ידי סמדר_נ* »

ואני תוהה מה יהיה כשיתחילו לגבות את האגרה עם רשיון הרכב. זה ממש נחמד: מי שמחזיק 3 מכוניות ואף לא טלויזיה אחת ישלם שלוש אגרות טלויזיה לשנה, ומי שיש לו 3 טלויזיות ואינו בעל רכב לא ישלם בכלל. מין היגיון שכזה.
>אולי זו דרך מתוחכמת לעודד את איכות הסביבה<
מים_שקטים*
הצטרפות: 27 אוקטובר 2003, 10:44
דף אישי: הדף האישי של מים_שקטים*

אגרת טלוויזיה

שליחה על ידי מים_שקטים* »

עדיף לא לשלוח מכתב ורק להתעלם מההודעה.
אני שלחתי פקס - והודיעו לי שברגע שהצהרתי הם יכולים לבוא מתי שהם רוצים ולבדוק אם אכן אין לי טלויזיה ואם כן אז נותנים לי ישר קנס של 9000 ש"ח - ואין אפשרות לערער על זה.
אמרתי בסדר.
ועכשיו הם שוב שלחו לי מכתב.
ובדיוק לפני שבועיים הכנסנו מכשיר טלויזיה הביתה (כדי לצפות ב- DVD), לא מחובר לאנטנה בכלל - אז עכשיו אני גם מתעצבנת מהמכתבים וגם בדילמה אם לשלם את האגרה או לא. ומה יקרה אם יבואו אלי הביתה.
נראה לי שבסוף אני ישלם (לא את החוב. אלא רק מהרגע שהכנסתי טלויזיה) - אני שונאת את הלחץ הזה.
עשב_בשדך*
הצטרפות: 01 יולי 2004, 17:56
דף אישי: הדף האישי של עשב_בשדך*

אגרת טלוויזיה

שליחה על ידי עשב_בשדך* »

ובדיוק לפני שבועיים הכנסנו מכשיר טלויזיה הביתה (כדי לצפות ב- DVD),
אנחנו צופים דרך המחשב (ועדיין אין אגרת מחשב...).
מסך מחשב אמנם קטן יותר מטלויזיה (תלוי מה גודל המסך ומה גודל הטלווזיה, אבל יחסית למחיר זה נכון), אבל איכותו גבוהה יותר, כלומר הרזולוציה גבוהה יותר, ויש לו יותר רענוני תמונה בשניה. נראה לי שהוא גם יותר בריא לעיניים, אבל אני לא כל כך בטוח.
תבשיל_קדרה*

אגרת טלוויזיה

אנחנו צופים דרך המחשב (ועדיין אין אגרת מחשב...).
אני לא סגורה על זה.
אמא_נמרה*

אגרת טלוויזיה

שליחה על ידי אמא_נמרה* »

_אנחנו צופים דרך המחשב (ועדיין אין אגרת מחשב...).
אני לא סגורה על זה._

באמת בא פעם 'בודק' לביתה של חברתי, ראה את מסך המחשב ורצה שהיא תשלם כי "יש לה מסך". חברתי הסבירה לו שזה מחשב ולא טלויזיה, אז זה מה שהוא רשם בטופס שלו והלך.

לא שמעה ממנו יותר.
אמא_נמרה*

אגרת טלוויזיה

שליחה על ידי אמא_נמרה* »

בדילמה אם לשלם את האגרה או לא. ומה יקרה אם יבואו אלי הביתה.

בדיוק בגלל זה (וגם דברים אחרים) נמרה חוסכת (באופן מנטלי כרגע) למכשיר ברקו ומסך.
מים_שקטים*

אגרת טלוויזיה

אנחנו צופים דרך המחשב .

גם אנחנו עד עכשיו צפינו דרך המחשב. אבל כל פעם שמביאים סרטים חדשים ב-DVD - אז אנחנו צריכים למצוא תוכנה שמכירה את הפורמט החדש.
אז נמאס לנו - והזדמנה לנו טלויזיה - והכנסנו אותה הביתה.
האמת שזה היה כ"כ מצחיק כי אנחנו כבר 8 שנים בלי טלויזיה. ממש התביישנו. חיכינו שיחשיך ואז הכנסו אותה.
לוטם_מרווני*
הצטרפות: 27 דצמבר 2003, 21:55
דף אישי: הדף האישי של לוטם_מרווני*

אגרת טלוויזיה

שליחה על ידי לוטם_מרווני* »

תחסכי רק לברקו. מסך יכול להיות גם קיר לבן. אגב, כמה עולה בארקו?
עשב_בשדך*

אגרת טלוויזיה

שליחה על ידי עשב_בשדך* »

גם אנחנו עד עכשיו צפינו דרך המחשב. אבל כל פעם שמביאים סרטים חדשים ב-DVD - אז אנחנו צריכים למצוא תוכנה שמכירה את הפורמט החדש.
אבל מחשבים יותר חכמים מטלויזיות!
<נעלבתי בשם המחשבים>
אצלנו אנחנו משתמשים באותה התוכנה, ועדיין לא קרה שהיא לא זיהתה. אם כי אנחנו לא רואים הרבה DVD. בכל מקרה, גם מכשיר ה-DVD צריך להכיר את הפורמטים באותה המידה.
תתחדשו ותהנו!

תחסכי רק לברקו. מסך יכול להיות גם קיר לבן. אגב, כמה עולה בארקו?
מה זה ארקו? (או שזה בארקו).
ענן_בעננים*

אגרת טלוויזיה

מצחיק, גם אנחנו חוסכים לבארקו - או ליתר דיוק מחכים שהמחירים ירדו...
כיום ניתן להשיג גם ב 7000 ש"ח
אמר לי איש מקצוע שהבעיה עם מכשירי הבארקו שלפילטר הצבעים יש נטיה להתקלקל מהר ואז זה יקר לתקן. הבנתי גם שרק היקרים הם בעלי איכות מתקבלת על הדעת. יצא לי להעביר הרצאות בעזרת בארקו זול ואני יכולה להגיד שזו לא היתה חוויה משובבת נפש.
תבשיל_קדרה*

אגרת טלוויזיה

ברקו - מטול. מכשיר שמאפשר הקרנה מהמחשב לקיר.

ראה את מסך המחשב ורצה שהיא תשלם כי "יש לה מסך"
זה לא המסך, זה הכרטיס.
אמא_נמרה*

אגרת טלוויזיה

שליחה על ידי אמא_נמרה* »

לא נראה לי שהאיש ידע לעשות הפרדה בין מסך לכרטיס.
אמא_נמרה*

אגרת טלוויזיה

שליחה על ידי אמא_נמרה* »

וגם אין להם כרטיס. יש להם מחשב וזהו.
עשב_בשדך*

אגרת טלוויזיה

שליחה על ידי עשב_בשדך* »

תודה על ההסבר :-)
אמר לי איש מקצוע שהבעיה עם מכשירי הבארקו שלפילטר הצבעים יש נטיה להתקלקל מהר ואז זה יקר לתקן
גם אני שמעתי שהמחיר הראשוני מתגמד יחסית להוצאות התחזוקה.
נציג_הפרירים*
הצטרפות: 31 יולי 2004, 17:21

אגרת טלוויזיה

שליחה על ידי נציג_הפרירים* »

במקום לכתוב לאתר כמה לא צודק תשלום האגרה בעידן הכבלים ובעידן תשדירי החסות אנא כיתבו לחברי הכנסת שניבחרו על ידנו כדי שיחוקקו חוק שיבטל את תשלום האגרה המטופש .
איתי_שרון*
הצטרפות: 27 אוגוסט 2001, 00:51
דף אישי: הדף האישי של איתי_שרון*

אגרת טלוויזיה

שליחה על ידי איתי_שרון* »

כבר יש חוק או תקנה כאלה - נדמה לי שתוך כמה שנים אמורים להפסיק לגבות את האגרה. עד אז הסכום אמור לרדת כל שנה. מישהו יודע על זה משהו?
פלוני_אלמונית*

אגרת טלוויזיה

האם הם יכולים לקבל מידע מהכבלים או מיס למי יש טלויזיה?
האם הם יכולים לקבל מידע מהרשויות השונות (מלבד משרד הפנים) איפה אנשים גרים?
אמא_נמרה*

אגרת טלוויזיה

שליחה על ידי אמא_נמרה* »

עוד מעט זה יהיה כמו בלוג...
מתי כתבתי כאן לאחרונה?

כן, כן, ניחשתם נכון! עוד בקשה לתשלום. עם הפחדות בנוסח: נעקל לכם חפצים מהבית, נעקל לכם את חשבון הבנק.

החלטתי לאסוף את המכתבים האלה ולעשות מהם פוסטר בכניסה לדירה.
תבשיל_קדרה*

אגרת טלוויזיה

נמרה, שלחנו להם מכתב, ולדעתי לא שמענו מהם מאז.
את מוזמנת ללכת בעקבותינו.
אמא_נמרה*

אגרת טלוויזיה

שליחה על ידי אמא_נמרה* »

גילה,

כבר ניסיתי את שיטת המכתב:
_ובכל פעם אני מדפיסה מכתב יפה ומצרפת למעטפה שהם נותנים ושולחת בחזרה.
וכתוב בערך כך:
"שלום וברכה!
חבל על הניר ועל זמן העבודה שלכם.
בברכה, בלה בלה..."_

נראה לי שההתראה החודשית באה דווקא לאחר שיחת טלפון שהייתה לי אתם לפני חודש, שבה הזכרתי שאין לי בעקבות המכתב הקודם.
גברת_האריס*
הצטרפות: 08 אוגוסט 2004, 13:28
דף אישי: הדף האישי של גברת_האריס*

אגרת טלוויזיה

שליחה על ידי גברת_האריס* »

גם אנחנו קיבלנו מכתב. חשבתי להתעלם ממנו. מה רע?
מים_שקטים*

אגרת טלוויזיה

אני לא מציעה לשלוח להם מכתבים.
דבר ראשון כי סיכוי סביר שעדיין ימשיכו לשלוח מכתבים מפחידים למרות הצהרה בכתב שאין טלויזיה.
ודבר שני אם תכניסו טלויזיה והם יגיעו לבית שלכם אז זה ישר קנס של 9000 - בלי בית משפט.

כך הם אמרו לי.
אני הצהרתי ואני עדיין ממשיכה לקבל מכתבים מאיימים.
עשב_בשדך*

אגרת טלוויזיה

שליחה על ידי עשב_בשדך* »

גם אנחנו קיבלנו בדיוק הודעה על התשלום, אבל כתוב שם במפורש (אמנם בקטן אבל כתוב) "אם אין ברשותכם מקלט טלוויזיה אלא התעלמו מהודעה זו", אז זה מה שאנחנו עושים, פשוט זורקים לפח. לא צריך בכלל לקרוא, וזה לא מפריע לי שהם שולחים לי מכתבים (להפך אני מרגיש חשוב :-D).
מתנחלת_אלמונית*
הצטרפות: 18 אוגוסט 2004, 20:28
דף אישי: הדף האישי של מתנחלת_אלמונית*

אגרת טלוויזיה

שליחה על ידי מתנחלת_אלמונית* »

מה הקטע עם החתונה האם יש קשר בין מאגרי המידע של רשות השידור למשרד הדתות?
שאול*
הצטרפות: 03 ספטמבר 2002, 23:15

אגרת טלוויזיה

שליחה על ידי שאול* »

מה בנוגע לכרטיס טלויזיה במחשב הביתי?
כרטיס חיצוני חיבור USB צריך לעלות בערך 500 ש"ח וזהו... רואים טלויזיה אבל אין...
תבשיל_קדרה*

אגרת טלוויזיה

מה בנוגע לכרטיס טלויזיה במחשב הביתי?
כרטיס פנימי עולה פחות.
תיאורטית, כן אמורים לשלם (חפרתי ומצאתי באיזה אתר אני-לא-זוכרת-איזה. אתה יכול לגגל לפי - כרטיס טלויזיה, אגרה).

מה הקטע עם החתונה האם יש קשר בין מאגרי המידע של רשות השידור למשרד הדתות?
לא בדיוק. משרד הפנים. כשעושים את השינוי בתעודת הזהות. [חצוף, אה?]
ענן_בעננים*

אגרת טלוויזיה

מה לגבי האימייל שהופץ לאחרונה,
שאם טכנאי מורשה מוציא לך את ה רסיבר מהטלויזיה אז לא צריך לשלם אגרה?
רוני_בלוני*
הצטרפות: 10 מאי 2004, 11:42
דף אישי: הדף האישי של רוני_בלוני*

אגרת טלוויזיה

שליחה על ידי רוני_בלוני* »

אנחנו קיבלנו את המכתב ובדיוק שבועיים אחרי קיבלנו טלויזיה חדשה מההורים שלי (הרביעית שלנו, יש לנו בכל חדר, כיום 2 לא מחוברות) שלחנו את הקבלה (היא אפילו לא היתה על שמנו) ורק לאחר מכן קיבלנו מכתב שמעתה נצטרך לשלם.
שמעתי על כאלה שעיקלו להם חשבונות בנק, או לא נתנו להם להעביר בעלות על הרכב.
שאול_ה*
הצטרפות: 12 ספטמבר 2004, 18:10
דף אישי: הדף האישי של שאול_ה*

אגרת טלוויזיה

שליחה על ידי שאול_ה* »

שאם טכנאי מורשה מוציא לך את ה רסיבר מהטלויזיה אז לא צריך לשלם אגרה?

באתר של רשות השידור מופיע שאם מציגים הוכחה שהטלויזיה מקולקלת או לא ניתנת לצפיה (כמו למשל שטכנאי טלויזיה פרק איזשהו חלק מבפנים) אז לא צריך לשלם אגרה.
זה דומה לאפשרות להחזיק אקדח בתור מזכרת כאשר הוציאו ממנו כמה חלקים ולא ניתן לירות בו. (גם אז צריך רשיון לאחזקת האקדח כמזכרת)
שאול_ה*
הצטרפות: 12 ספטמבר 2004, 18:10
דף אישי: הדף האישי של שאול_ה*

אגרת טלוויזיה

שליחה על ידי שאול_ה* »

גילה שלום,

תודה על המידע. המחשב שלי במארז מיני=טואר כך שאין מקום לכרטיסים נוספים.
מה שכן, התקנתי כרטיס הרחבה USB 2 שיאפשר חיבור כרטיס טמבלויזיה חיצוני ויצא לי טוב כי כיום אני מחובר דרך הכלבים והמודם שלהם לא יכול להתחבר לכניסות המקוריות(USB 1.1) ואילו כרטיס רשת אין לי.
כך שמבין הברירות יצא לי מוצלח.

שנה טובה.
ענן_בעננים*

אגרת טלוויזיה

באתר של רשות השידור מופיע שאם מציגים הוכחה שהטלויזיה מקולקלת או לא ניתנת לצפיה (כמו למשל שטכנאי טלויזיה פרק איזשהו חלק מבפנים) אז לא צריך לשלם אגרה

שאול תודה
ידוע לך האם זה נוסה בפועל?
כרגע אין לנו קשר עם רשות השידור כי אין לנו טלוויזיה, וזה לא מסוג היחסים שהייתי רוצה להתחיל אם התוצאה תהיה שהם יתחילו לרדת לנו לחיים...
תבשיל_קדרה*

אגרת טלוויזיה

קראתם בהארץ?
ענן_בעננים*

אגרת טלוויזיה

קראנו, ראית איזו חוצפה!
טרה_רוסה*
הצטרפות: 08 ינואר 2004, 15:33
דף אישי: הדף האישי של טרה_רוסה*

אגרת טלוויזיה

שליחה על ידי טרה_רוסה* »

אין מילים.
איפה אנחנו חיים?
תבשיל_קדרה*

אגרת טלוויזיה

לרפרש לפני שמגיבים. לרפרש לפני שמגיבים. לרפרש לפני שמגיבים. לרפרש לפני שמגיבים. לרפרש לפני שמגיבים. לרפרש לפני שמגיבים. לרפרש לפני שמגיבים. לרפרש לפני שמגיבים. לרפרש לפני שמגיבים. לרפרש לפני שמגיבים. לרפרש לפני שמגיבים. לרפרש לפני שמגיבים. לרפרש לפני שמגיבים. לרפרש לפני שמגיבים. לרפרש לפני שמגיבים. לרפרש לפני שמגיבים. לרפרש לפני שמגיבים. לרפרש לפני שמגיבים. לרפרש לפני שמגיבים. לרפרש לפני שמגיבים. לרפרש לפני שמגיבים. לרפרש לפני שמגיבים. לרפרש לפני שמגיבים. לרפרש לפני שמגיבים. לרפרש לפני שמגיבים. לרפרש לפני שמגיבים. לרפרש לפני שמגיבים. לרפרש לפני שמגיבים. לרפרש לפני שמגיבים. לרפרש לפני שמגיבים. לרפרש לפני שמגיבים. לרפרש לפני שמגיבים. לרפרש לפני שמגיבים. לרפרש לפני שמגיבים....
בועז_חן*
הצטרפות: 25 אפריל 2003, 09:37
דף אישי: הדף האישי של בועז_חן*

אגרת טלוויזיה

שליחה על ידי בועז_חן* »

גילה, אבל את האמת - רפרשת לפני שהגבת? (-;
פלוני_אלמונית*

אגרת טלוויזיה

מה יקרה אם אף אחד לא ישלם אגרת, פשוט יסרבו לשלם