בעיות בביוץ

מחפשת_עיצה*
הצטרפות: 27 פברואר 2007, 17:06

בעיות בביוץ

שליחה על ידי מחפשת_עיצה* »

שלום לכולכם/ן
אני מתחילה להבין שיש לי בעיה, ושאין לי מושג איך לפתור אותה..
כבר כמעט שנה שאני בודקת את המחזור שלי, ומשתמשת בשיטה הטבעית כאמצעי מניעה.
מאז שהתחלתי לבדוק (כאמור- כמעט שנה..), היו לי 5 או 6 מחזורים בהם לא בייצתי.
בהתחלה חשבתי שזה נובע מסיפור רגשי קשה שהיה במשפחתי, אך העניין ממשיך, בלי סיבה נראית לעין, ולאחר שהדברים נרגעו.
אני מודה שאני מתחילה להיות מודאגת, ונורא רוצה לטפל בזה רק לא יודעת איך...
אני יודעת שיש המון טיפולים אלטרנטיביים אפשריים, אך מרגישה שאני רוצה הכוונה, או המלצה על משהו או מישהו ספציפי.
אשמח לעזרה..
והמון תודה..
שי_רי*
הצטרפות: 16 אוקטובר 2005, 10:31
דף אישי: הדף האישי של שי_רי*

בעיות בביוץ

שליחה על ידי שי_רי* »

הי,

סליחה אבל לא הבנתי איך את יודעת שלא בייצת. לפי טמפרטורת גוף? לפי הפרשות? איך בעצם זה קרה? קיבלת וסת אבל את יודעת שלא בייצתליפני? או שפשוט במשך שנה שלמה היו לך רק 6 מחזורים במקום 12? והם היו מסודרים או באורכים שונים?

בקיצור- או שאני ממש לא מבינה או שחסרים פרטים...

אשמח לנסות להבין ואולי גם לעזור
(אני לא מומחית אבל יש לי ניסיון פרטי במעקב אחרי מחזור)
שיריק*
הצטרפות: 09 יוני 2006, 17:19

בעיות בביוץ

שליחה על ידי שיריק* »

מצטרפת לשי רי בשאלותיי. ומוסיפה- האם בדקת בעזרת מקלוני ביוץ? אני מבינה שאם אכן יש בעיה את מעוניינת לטפל בה באופן טבעי, אבל בשביל לראות בדיוק מה הבעיה, ובמה צריך לטפל - רופא נשים יכול לעשות מעקב זקיקים ולראות באולטראסאונד אם יש זקיק (ביצית בשלבי הבשלה טרום ביוץ) או לא. בנוסף, ניתן לעשות מעקב הורמונלי (בדיקת דם) גם אצל רופא נשים.
רוח_ערב*
הצטרפות: 31 יולי 2006, 11:12

בעיות בביוץ

שליחה על ידי רוח_ערב* »

טוב לי היתה בעיה קרובה לכך- לא היו מחזור ומסתבר שלפעמים בייצתי בלי מחזור. ולכן ילד אחד הוא "פנצ'ר"
וההריון השני הושג אחרי זמן ומאמצים מרובים- איקקלומין שגם איתו שברתי שיאים "באיך לא לבייץ גם עם הורמונים חזקים בשילוב דיקור.."
ממליצה גם כדי לא להיות מופתעת בהמשך
רופא נשים יכול לעשות מעקב זקיקים ולראות באולטראסאונד אם יש זקיק (ביצית בשלבי הבשלה טרום ביוץ) או לא. בנוסף, ניתן לעשות מעקב הורמונלי (בדיקת דם) גם אצל רופא נשים.
בהצלחה
רק_טוב*
הצטרפות: 15 ינואר 2005, 01:32

בעיות בביוץ

שליחה על ידי רק_טוב* »

הי @}
כמו שיריק גם אני חושבת שכדאי ללכת לרופא נשים שייבדוק אם באמת את לא מבייצת ומאיזה סיבה, אחרי שתהייה לך דיאגנוזה תוכלי להתחיל לבדוק איך את יכולה לטפל בזה (דיקור, הומיאופתיה, ipec, הורמונים ועוד). בכל מקרה כדי לפנות לטיפלים (גם אם לאלטרנטיביים) חשוב קודם כל לדעת מה לא בסדר אם בכלל. ( מאמר טוב על ביוץ - נקודת פתיחה )
הרבה בריאות ופוריות.
מחפשת_עצה*
הצטרפות: 27 פברואר 2007, 21:38

בעיות בביוץ

שליחה על ידי מחפשת_עצה* »

תודה על התשובות..
אני אפרט יותר..
אני עוקבת אחרי המחזור בעזרת בדיקה יומיומית של צוואר הרחם, נוזלים וטמפרטורה.
לפי צוואר הרחם והנוזלים בהחלט יש הכנה של הגוף לביוץ, אבל לפעמים הוא פשוט לא מתרחש.
הטמפרטורה נשארת נמוכה, והגוף מתייאש, ובהתאם- הנוזלים וצוואר הרחם משתנים ומעידים על חזרה לתקופה לא פוריה.
כל הסיפור הזה קורה לי כל כמה מחזורים.
אני כן מקבלת ווסת כל חודש, אבל בחודשים כאלו, היא מגיעה יחסית מוקדם.
אין לי ספק שאם זה ימשיך אפנה גם לרופא נשים (למרות שאין לי אחד קבוע), אך בכל זאת הייתי רוצה לנסות קודם אלטרנטיבה אחרת.
טבעית יותר...
תודה שוב ואשמח לעוד עצות.
לא_מניסיון*
הצטרפות: 27 פברואר 2007, 21:43

בעיות בביוץ

שליחה על ידי לא_מניסיון* »

שמעתי דברים טובים על ברכה מזור (חפשי בגוגל)
רק_טוב*

בעיות בביוץ

שליחה על ידי רק_טוב* »

אני שוב ממליצה ללכת לרופא רק לברור אם אכן יש בעיה- לא לטיפול. (מומחה לפוריות - המלצות)
באיזה קופ"ל את אולי אני אוכל להמליץ לך על רופא נשים
שני_צו*
הצטרפות: 03 פברואר 2005, 00:44
דף אישי: הדף האישי של שני_צו*

בעיות בביוץ

שליחה על ידי שני_צו* »

אני ממליצה לך לדבר עם מיכל שונבורן (מלמדת את השיטה), אני מאמינה שהיא תוכל לייעץ לך.

02-6792774
מחפשת_עצה*
הצטרפות: 27 פברואר 2007, 21:38

בעיות בביוץ

שליחה על ידי מחפשת_עצה* »

הי רק טוב,
אני בקופ"ח כללית, ובאיזור ירושלים.
הסתכלתי בדף של המלצות על רופאי נשים, וניסיתי שם את מי שרלבנטי. זה לא כל כך עבד..
(יש כאן פרטים על פרופ' לאופר - הוא רופא פוריות, תבררי לגבי איך הוא מקבל דרך הקופות)

דיברתי גם עם מישהי שמלמדת את השיטה (היא לימדה אותי), והיא הסכימה איתי שיכול להיות שיש בעיה (היא דיברה על בעיה באיזון ההורמונלי), ואמרה שהכיוון לדעתה צריך להיות טיפול באופן טבעי, אבל שאני צריכה להחליט לבד איזה מן טיפול יתאים לי: הומאופתיה, פרחי בך..... ככה שנשארתי קצת אבודה ובלי תשובות...
רוח_ערב*
הצטרפות: 31 יולי 2006, 11:12

בעיות בביוץ

שליחה על ידי רוח_ערב* »

שוב ע"מ לוודא מה בדיוק הבעיה מומלץ ללכת לרופא
בירושלים בכללית יש את ד"ר בביוף שהיא מאוד נחמדה! היא עמוסה במרפאת שערי צדק אבל נראה לי שהמצב סביר יותר ב"רב שפע"
חוץ מזה היא מטפלת גם במרפאת הפוריות ככה שהיא מאוד בעניינים. והיא שאלה מיוזמתה אם אני מטופלת באלטרנטיבי..
ליאת_טאוב*
הצטרפות: 06 פברואר 2003, 21:21
דף אישי: הדף האישי של ליאת_טאוב*

בעיות בביוץ

שליחה על ידי ליאת_טאוב* »

מחפשת- יש לך אימייל?
אנונימי

בעיות בביוץ

שליחה על ידי אנונימי »

ממליצה על הספר "גופה של אשה תבונתה של אישה" לפעמים דרך הקריאה שלו, נפתחות כל מיני חסימות.
בהצלחה!
חן_נושי*
הצטרפות: 08 אוגוסט 2005, 14:29
דף אישי: הדף האישי של חן_נושי*

בעיות בביוץ

שליחה על ידי חן_נושי* »

חמוטל בת חוה יכולה לעזור לך מאד.
מדובר ביעוץ טלפוני משום שהיא חיה בחו"ל.
בהצלחה.
רק_טוב*

בעיות בביוץ

שליחה על ידי רק_טוב* »

שוב אני חוזרת ואומרת, תלכי לרופא נשים רק בשביל לדעת מה הבעיה, לפני שמתחילים לטפל במשהו צריך לדעת בוודאות מה "מקולקל".
רוח ערב המליצה לך על רופאה , תנסי אותה- זה שהיא מאוד נחמדה ניראה לי מספיק טוב.
באשר לבחירת הטיפול המתאים לך זה באמת אינדיווידואלי אני יכולה לספר לך שאני עכשיו מטופלת אצל הומיאופת ומקווה לטו.
הרבה הצלחה.
דינ_אמית*
הצטרפות: 14 נובמבר 2007, 16:18
דף אישי: הדף האישי של דינ_אמית*

בעיות בביוץ

שליחה על ידי דינ_אמית* »

יש לי שאלה, אני לא בטוחה שיש לי "בעיה" אבל חשבתי לשאול כאן כי אחרי חיפוש לפי המלים ביוץ ומבייצת לא נתקלתי בשיחה על נושא דומה
אז ככה
אני הפסקתי עם הגלולות מאז הקיץ, כלומר חצי שנה, ועושה מעקב אחרי המחזורים שלי והביוץ בעזרת רישום (בלי טמפרטורה), הפרשות, פלוס מיקרוסקופ קטן שמראה מתי את מבייצת, פלוס עוד דבר שמראה לי מתי אני מבייצת, מה שבעצם מוביל אותי לשאלה שלי- זה כואב! כואב לי ברמה שמפריעה לי, הכאב ממוקם בתחתית הבטן בצד, שאלתי את עצמי במשך זמן מה אם זה בבטחון קשור לביוץ ואני עכשיו יכולה לענות בבטחון שכן, הכאב- מן דקירה כזאת שאני מניחה ממוקמת בשחלה, ואני עכשיו מתכוונת לעקוב אחריה יותר בתשומת לב כלומר האם זה קורה כל חודש והאם זה קורה בשני הצדדים- קשור כמו שעון לביוץ.
"האם אני נורמלית??" :-)
אני שואלת את עצמי אם לדאוג או אם זה בסדר. אני יכולה להניח שביוץ אמור להיות מורגש אך לא לכאוב, ושבצירוף עם איזו הרגשה שיש לי שגם מצב הרוח שלי בתקופה הזו של החודש לא אי אי אי.. יתכן שזוהי איזושהי תקיעות או משבר יצירתי. השד יודע, אם למישהי יש דעות, אשמח לשמוע.
אנונימי

בעיות בביוץ

שליחה על ידי אנונימי »

מ-א-ד נפוץ
בביוץ נקרעת רקמה, ויש נשים רבות שזה כואב להן. לפעמים יש אפילו דימום קליל.

לגבי המצב רוח- זה יחסית מוזר. בד"כ נשים פורחות בתקופת הביוץ. אבל בעיה רגשית בהחלט יכולה לתרום כאן.
דינ_אמית*
הצטרפות: 14 נובמבר 2007, 16:18
דף אישי: הדף האישי של דינ_אמית*

בעיות בביוץ

שליחה על ידי דינ_אמית* »

תודה @}
אום_שלום*
הצטרפות: 15 ינואר 2006, 19:11
דף אישי: הדף האישי של אום_שלום*

בעיות בביוץ

שליחה על ידי אום_שלום* »

עד כמה שידוע לי ביום שלפני ביוץ יכולים להיות תסמינים דומים לימים שלפני ווסת, כאילו הגוף נמצא על פתיל השהיה.
נמה*
הצטרפות: 31 ינואר 2008, 23:53

בעיות בביוץ

שליחה על ידי נמה* »

גם אני בשיטה הטבעית והיתה לי הרגשה שלא בייצתי החודש. הוסת הגיעה בזמן אך היה בסך הכל דימום של כמה טיפות במשך יומיים.
האם ייתכן ביוץ ללא וסת?
האם תיתכן וסת ללא ביוץ?
מבייצת*
הצטרפות: 16 מרץ 2008, 23:18

בעיות בביוץ

שליחה על ידי מבייצת* »

אוי גם לי נורא כואב בביוץ ונכנסתי לראות אם זה קורה לעוד נשים
קט_קטית*
הצטרפות: 01 מאי 2007, 10:49
דף אישי: הדף האישי של קט_קטית*

בעיות בביוץ

שליחה על ידי קט_קטית* »

האם ייתכן ביוץ ללא וסת?

דובר על זה בדף על יוגה ומחזור
טוענים שכשהגוף באיזון יש מצב שלא יהיה דימום

האם תיתכן וסת ללא ביוץ?
זה לא מה שקורה עם גלולות? /-:

אוי גם לי נורא כואב בביוץ ונכנסתי לראות אם זה קורה לעוד נשים
כןןןן
במיוחד ביחסי מין
אבל רק בהתחלה D-:
קט_קטית*
הצטרפות: 01 מאי 2007, 10:49
דף אישי: הדף האישי של קט_קטית*

בעיות בביוץ

שליחה על ידי קט_קטית* »

נורא כואב בביוץ

בזמן הביוץ יש לי תחושה מוזרה בשחלות ואני חווה אותה ככאב.
הייתי רוצה לחוות אותה אחרת
יער_ה*
הצטרפות: 12 מאי 2006, 11:47

בעיות בביוץ

שליחה על ידי יער_ה* »

שמתי לב בחודשים האחרונים שסביב הביוץ אני מרגישה פחות טוב, וגם רגישה יותר למחלות. מכירות את זה? למה זה קורה לי?
פלונית_אלמונית*
הצטרפות: 23 ספטמבר 2001, 07:34
דף אישי: הדף האישי של פלונית_אלמונית*

בעיות בביוץ

שליחה על ידי פלונית_אלמונית* »

בלי גלולות כבר 7 חודשים ולא מצליחה להקלט להריון שני. בראשון לא היתה בעייה. מחזורי ווסת היו בהתחלה סדירים כל 32-33 יום אח"כ דימום לאחר 42 יום ומחזור אחרון אחרי 26 יום. הפעם בדקתי בעזרת בדיקות ביוץ מהיום העשירי, היום כבר היום ה21 ואין ביוץ. לא מבחינת ההפרשות ולא מבחינת הבדיקה. ממש מיואשת.
האם יש סיכוי שבכל זאת יהיה ביוץ?
אמא_ללי*
הצטרפות: 19 נובמבר 2007, 06:48
דף אישי: הדף האישי של אמא_ללי*

בעיות בביוץ

שליחה על ידי אמא_ללי* »

האם מישהי מכירה תופעה של עצבנות מטורפת סביב הביוץ?
אני לא יודעת בדיוק מתי אני מבייצת, נדמה לי שזה מופיע יום יומיים אחרי או משהו כזה (לא עושה מעקב מסודר). אבל ממש עצבנות, גם רגשית וגם פיסית. אין לי סבלנות לכלום ואני מרגישה מן כאבים עמומים בבטן התחתונה ובקרקעית האגן.... ממש לא כיף :-( (לא הכאבים, העצבנות...).
דינדן*
הצטרפות: 25 נובמבר 2009, 09:01

בעיות בביוץ

שליחה על ידי דינדן* »

אמא ל2 בנות מקסימות, מזה כ5 חודשים מנסים להכנס להריון , אבל ללא הצלחה, בבדיקות ביוץ נראה ביום -ה18 שני פסים , וכך נמשך שני פסים 4 ימיםזה נורמלי?????
ביוץ 4 ימים?...???? ממש מוזר התקופה הזואת בהריונות הקודמים נכנסתי אחד אחרי השני (בהנקה) ועכשיו????.
דינדן*
הצטרפות: 25 נובמבר 2009, 09:01

בעיות בביוץ

שליחה על ידי דינדן* »

בביוץ עצמו חשתי, 4 ימים של כאבי בטן כאילו יש מחזור................... מה קורה איתי???..עכשיו כבר אחרי....... והווסת קידמה את פני ב 4 ימים!
רינת*
הצטרפות: 07 אוגוסט 2001, 15:14

בעיות בביוץ

שליחה על ידי רינת* »

היי בנות .צריכה את עזרתכן למי שמבינה בנושא.
עשיתי מעקב זקיקים ביום ה12 עובי רירית 8 צד ימין14 צד שמאל 20
יום ה13עובי רירית 9.7 צד ימין 15 צד שמאל 24
יום ה14 עובי רירית11 צד ימין 14 צד שמאל 22 בפונדוס פוליפ בקוטר 9 ממ.
השאלה שלי היא:1. {לדעתי הביוץ שלי ביום ה13}. האם יש סיכויים שאקלט להיריון ביום ה13 למרות שביום ה14 ראו פוליפ.?

מה זה בפונדוס פוליפ?
מה זה נוזל בדוגלס?
האם כשיש פוליפ זה מונע כניסה להיריון.?
  1. { אני עם איקאקלומין}......
  2. צריכה תשובה דחוף. ממש בלחץ? אין לי את מי לשאול . אתן המושיעות
קוראת*
הצטרפות: 26 מאי 2003, 23:12

בעיות בביוץ

שליחה על ידי קוראת* »

נסי בפורום "מנסים להרות" בוואינט או בתפוז.
מבואסת*
הצטרפות: 23 אפריל 2005, 01:25

בעיות בביוץ

שליחה על ידי מבואסת* »

הי..
אני מנסה להכנס להריון שני כבר יותר משנה.. ויש לי תחושה שאין ביוץ בכלל.. לא יודעת.. לא הלכתי לרופא עדיין ( ומ מ ש לא בא לי לעשות את זה)
ושאלתי היא- איך אפשר לבדוק בלי ללכת לרופא? עם עניין החום לא הצלחתי להתמיד, וגם חברה אמרה לי שאם אני מתעוררת בלילות, זה לא ממש עובד..
ושאלה נוספת- האם חצ'קונים שמופיעים פתאום- כמו לפני מחזור רק לפחות שבוע וחצי לפני, יכולים להעיד על ביוץ? אני מניחה שזה קשור להורמונים, אבל לא שמעתי על דבר כזה, לכן אני שואלת..
אני יודעת שאני יוצאת קצת בורה פה, אז תסלחו לי..
תודה:)
הערסית_מהשכונה*
הצטרפות: 05 אפריל 2005, 12:16
דף אישי: הדף האישי של הערסית_מהשכונה*

בעיות בביוץ

שליחה על ידי הערסית_מהשכונה* »

מבואסת יקרה,
אם לא היה לך ביוץ בכלל , לא היה גם מחזור ! כפי הנראה לא כך הדבר...
יש כאן כמה דפים העוסקים באופן הטבעי לבדיקת הביוץ..(לשם כניסה להריון או ההפך)
ישנו צמח מעולה להסדרה הורמונאלית : VITEX.A ...ויכול גם להועיל בנושא החצ'קונים(שמעידים אף הם על חוסר איזון הורמונאלי כלשהו)
אם את בעיניין של צמחי מרפא..תאמרי לי ואפנה אותך לטיפול מתאים
אמא_של_דגיגונת*
הצטרפות: 23 ספטמבר 2007, 11:58
דף אישי: הדף האישי של אמא_של_דגיגונת*

בעיות בביוץ

שליחה על ידי אמא_של_דגיגונת* »

איך אפשר לבדוק בלי ללכת לרופא?
דבר ראשון, אני ממליצה בחום למדוד חום :-) . לדעתי גם אם את מתעוררת בלילות, עדין את יכולה ללמוד הרבה מזה.
אבל בכל מקרה, יש עוד דרכים לנסות להבין מה קורה. מה משך המחזור שלך? האם הוא 28 יום, או יותר ארוך, או קצר? האם את יכולה לערוך למשך כחודשיים-שלושה מעקב הפרשות?
חצ'קונים יכולים לרמז על פעילות הורמונלית, אבל יכול להיות שזו רק הכנה לביוץ והזקיקים עדיין נשארים בשחלה, או לחילופין, יכול להיות שיש ביוץ אבל אין מספיק רמות של פרוגסטרון כדי להחזיק הריון (את זה, למשל, אפשר לראות בירידה של החום אחרי הביוץ).
ואם כל זה לא מדבר אליך, יש מקלוני ביוץ שניתן לרכוש בבתי המרקחת, ללא צורך במרשם רופא. אפשר גם לעשות בדיקת דם ולראות אם ההורמונים מאוזנים או שיש עדות לתסמונת שחלות פוליציסטיות (יתבטא בדרך כלל בעודף טסטוסטרון).
מקווה שזה עוזר. <גם אני במבואסות>
קוראת*

בעיות בביוץ

שליחה על ידי קוראת* »

אם לא היה לך ביוץ בכלל , לא היה גם מחזור !

זה לא בהכרח נכון. לפעמים יש דימום ויסתי ללא ביוץ. בדרך כלל במצב כזה מדובר במחזור ארוך, של מעל 30 יום (הגוף מנסה לבייץ כמה פעמים, לא מצליח, "מתייאש" - ורירית הרחם נושרת ומתחלפת לניסיון חדש).

מציעה בחום למדוד חום :-) אם את ישנה (או אפילו רק מנומנת במצב שכיבה במיטה) לפחות 4 שעות רצוף לפני המדידה, זה בסדר. ראי עוד פרטים ב{{}}תכנון הריון באופן טבעי.

חוץ מזה מצטרפת לכל מה שכתבה אמא של דגיגונת.
מבואסת*

בעיות בביוץ

שליחה על ידי מבואסת* »

לערסית, אני פתוחה להצעות..
ובענין אורך המחזור- זהו, שזה אף פעם לא היה סדיר, ונע בין 28- 39 יום.. כך שאפשר רק לנחש.. פעם אני חושבת שהייתי מרגישה את הביוץ, היה "נתפס" לי צד, או רגל.. לפעמים קצת כמו כאב מחזור קל.. אבל בחודשים האחרונים, אני לא זוכרת שהרגשתי משהו כזה.
אנסה שוב למדוד חום.. רק שזה באמת קצת מתיש.. כנ"ל עניין ההפרשות.
בכל מקרה.. תודה
קוראת*

בעיות בביוץ

שליחה על ידי קוראת* »

פעם אני חושבת שהייתי מרגישה את הביוץ, היה "נתפס" לי צד, או רגל.. לפעמים קצת כמו כאב מחזור קל.. אבל בחודשים האחרונים, אני לא זוכרת שהרגשתי משהו כזה.

זה לא אומר כלום. יש תקופות שאני מרגישה ותקופות שלא, ואני מבייצת גם כשלא (נכנסתי להריון כשלא הרגשתי ביוץ)

בהצלחה!
אמא_של_דגיגונת*

בעיות בביוץ

זהו, שזה אף פעם לא היה סדיר, ונע בין 28- 39 יום..
האם יש לך תופעות נוספות כמו קושי לשמור על משקל, שיעור יתר ו/או אקנה?
אם כן, שווה לוודא בבדיקת דם אם יש לך תסמונת שחלות פוליציסטיות. במקרה זה, אני מוצאת כי הטיפול (הטבעי) הכי יעיל הוא ספורט ותזונה. לפעמים מספיק לרדת רק כ 5-10 אחוז מהמשקל כדי שיתאפשר הריון.
במקרה של משהו אחר, אני ממליצה על דיקור, אצל מדקר/ת שמבינים בפריון.
בהצלחה.
הערסית_מהשכונה*

בעיות בביוץ

כפררות ..למה לרוץ ישר לשחלות פולציסטיות לא עלינו!!!

דרך אגב בת כמה ת?
אמא_של_דגיגונת*

בעיות בביוץ

למה לרוץ ישר לשחלות פולציסטיות
כי זו תופעה שכיחה ביותר (כ-10 אחוז מכלל הנשים, ומן הסתם עוד רבות שאינן מודעות לכך).
אמא_של_דגיגונת*

בעיות בביוץ

לא עלינו!!!
להיפך, מבין כל בעיות הפוריות זו הבעיה שהכי קל לטפל בה באופן טבעי ללא התערבות רפואית.
נטע_ש*
הצטרפות: 04 אוקטובר 2001, 04:54
דף אישי: הדף האישי של נטע_ש*

בעיות בביוץ

שליחה על ידי נטע_ש* »

מצטרפת לכל מה שכתבו, ומוסיפה, אם קשה לך להתחיל לבדוק הפרשות וחום, את מוזמנת להתקשר אלי (פרטים בדפבית) ואנסה לתמוך בך, גם למצוא אם יש ביוץ או לא, וגם בכלל, לקראת הריון. אני עושה את זה כמקצוע. אני בגבעת עדה. בכל מקרה, זה די פשוט לגלות אם מתרחש ביוץ או לא, גם עם הסימנים, וגם אפשר לבדוק בביואורגונומי.
כמו כן, מנסיון, ספורט מאד מאד עוזר לאיזון הורמונלי. גם דיקור, אפילו אחד או שניים, יכול לאזן יופי. גם צמחים כמו שנאמר. ספורט - לדוגמא הליכה חצי שעה כל יום.
מבואסת*

בעיות בביוץ

שליחה על ידי מבואסת* »

כן.. כן.. וכן..
קשה לי לרדת במשקל, וגם להצליח ללכת ברגל באופן קבוע. מה שכתבתן מאפס אותי קצת.. תודה.
אני בת 34 ויש לי חמודונת בת שנתיים וחצי. היה רופא נשים אחד שאמר משהו על השחלות הפוליציסטיות, אבל כשנכנסתי להריון די בקלות בפעם הראשונה, לא חשבתי על זה יותר. עם זאת, זה באמת קרה אחרי ירידה במשקל.. כך ש...
גם דיקור אפשרי מבחינתי.
תודה על התגובות, אמשיל לקרוא ולעדכן:-)
אמא_של_דגיגונת*

בעיות בביוץ

אני בת 34 ויש לי חמודונת בת שנתיים וחצי. היה רופא נשים אחד שאמר משהו על השחלות הפוליציסטיות, אבל כשנכנסתי להריון די בקלות בפעם הראשונה, לא חשבתי על זה יותר. עם זאת, זה באמת קרה אחרי ירידה במשקל.. כך ש...
אצלי אותו דבר (בת 34 עם חמודונת בת 3 וחצי, מאובחנת עם ש. פוליציסטיות, ונכנסתי ממש בקלות להריון בפעם הראשונה, אבל הייתי בערך 15 קילו פחות מעכשיו...)
ספורט ותזונה דלת פחמימות. הש. הפוליצסטיות יוצרות מצב שהתסמינים שלו הם כמו סוכרת (תנגודת אינסולין חריפה).
זה מבאס אבל זו גם מתנה. זה תמריץ מעולה לשמור על אורח חיים בריא. אני מעדיפה לראות את זה ככה.
אמא_של_דגיגונת*

בעיות בביוץ

רק רציתי להוסיף הערה: תבנית חום השחר של נשים בעלות שחלות פוליציסטיות הוא שונה משל שאר הנשים. הגרף הוא בעל תנודות גדולות ויש חוסר קונסיסטנטיות בהפרשות, מה שעלול להיות מאד מבלבל.
עוד על כך 2Fmy]כאן files[/po]%2F%25D7%259E%25D7%2590%25D7%259E%25D7%25A8%2520%25D7%25A9%25D7%2599%25D7%25A8%25D7%259C%25D7%2599%2520%25D7%2595%25D7%25A2%25D7%25A0%25D7%25AA.doc&rct=j&q=%D7%A9%D7%97%D7%9C%D7%95%D7%AA%20%D7%A4%D7%95%D7%9C%D7%99%D7%A6%D7%99%D7%A1%D7%98%D7%99%D7%95%D7%AA%20%D7%A2%D7%A0%D7%AA&ei=zWSETcLJGc7Jswau0YCMAw&usg=AFQjCNHBiyiDYA-jmbN wB5a0tq5vd22EQ&cad=rja
מבואסת*

בעיות בביוץ

שליחה על ידי מבואסת* »

אמא של דגיגונת, המון תודה. קראתי וגם נכנסתי לאתר שלהן. אני מכירה את שיטת המעקב מ"גופה של אשה תבונתה.." אין ספק שמדובר לפניות במשך היום והקשבה לגוף..
העניין הוא גם בעיות מוטיבציה, אבל זה כבר סיפור אחר:-)
ושוב, תודה
הערסית_מהשכונה*

בעיות בביוץ

שלום למבואסת ,
שוב ושוב ממליצה לך על כל אקט שיביא לאיזון הורמונאלי..ספורט תזונה, טיפול ב ש.פ , וכמובן צמחי מרפא...
בתור אחת שהיו צריכים לקחת אותה למסיבת טראנס שלושה ימים בכינרת בשביל להכנס להריון -מה שאני יכולה להגיד לך , כשהאביבב בפתח -פשוט..ת'שתחררי..לשחרר לשחרר לשחרר...
לא "להחזיק" כלום.....לדמיין את כל הצינורות פתוחים..בלי סתימות, בלי אבנית, בלי התכווצויות...לשחרר!

ואחרכך , לאסוף את עצמך , לחלק תפקידים לאונה הימנית ואחרכך לאונה השמאלית ולדהור קדימה אל המטרה!
ניקוי רעלים אביבי, תזונה טובה, שחיה, טיולים בשמש, צמחי מרפא לאיזון הורמונאלי ונפשי, צחוקים ושעשועים ......
:-)
הערסית_מהשכונה*

בעיות בביוץ

אה, כן , שכחתי-
הרבה סקס כמובן!
שיר_מודאגת_מאוד*
הצטרפות: 07 יולי 2011, 11:37

בעיות בביוץ

שליחה על ידי שיר_מודאגת_מאוד* »

יש לי שאלה ... מקווה שלא אכתוב ארוך מידיי ...

שמי שיר ואני בת 25 . כנערה מתבגרת היו לי המון איחורים בקבלת הווסת.. ואפילו לפעמים לא קיבלתי במשך חצי שנה.. גם כחיילת היו לי איחורים משמעותיים.
אמי לא ייחסה לזה חשיבות בגלל העובדה שהייתי בתולה.. היא אמרה שזה כנראה נובע מלחצים ובגלל שאני לא אוכלת כמו שצריך.
לאחר שהלכתי לבדיקה מיוזמתי אצל רופאת נשים היא אמרה לי שיש לי את תסמונת השחלות הפוליציסטיות.
מאז עבר הרבה מאוד זמן הייתה לי תקופה שנטלתי גלולות ועכשיו אני בלי הגלולות והמחזור ברוך השם סדיר :) בכל חודש ברוך השם אני מודה כל יום על כך.
לכן חשבתי שגם הביוצים סדירים - אחרת איך אקבל ווסת ללא ביוץ ???? אבל היום התברר לי שזה לאו דווקא נכון - כי ייתכן מצב שבו כן אקל ווסת ולא יתרחש ביוץ . כך הבנתי מתוכנית טלויזיה וגם מקריאת כתבות באינטרט.... זה מדאיג אותי מאוד . אם ייתכן מצב שאין ביוץ איך מטפלים בכזה דבר ואיך אפשר בכלל לבדוק אם יש או אין ביוץ ? מה אעשה כשארצה להיכנס להריון ? משהי יכולה לעזור לי כאן ..? תודה רבה ..
קוראת*

בעיות בביוץ

שליחה על ידי קוראת* »

אפשר לעשות מעקבים אצל רופא נשים ולגלות אם יש ביוץ ועד כמה הוא סדיר.
אם את בלי גלולות והמחזור סדיר לגמרי, זה סימן טוב. יש סבירות לא רעה שאת מבייצת בדר"כ!
גם אם לא, יש דרכים לגרום לגוף לבייץ. במלים אחרות, גם נשים עם תסמונת השחלות הפוליציסטיות מביאות ילדים לעולם...
את מוזמנת לקרוא בדפים דף תמיכה בבעלות שחלות פוליציסטיות, טיפול טבעי בשחלות פוליציסטיות.
בת_34*
הצטרפות: 20 יוני 2011, 13:39

בעיות בביוץ

שליחה על ידי בת_34* »

שלום לכולן
אני בת 34 וחצי נשואה ולא לוקחת אמצעי מניעה הורמונליים. אני מחכה שהביוץ יעבור על ידי זיהוי הפרשות ובדיקת מקלונים. הבעיה היא שעד מרץ בדיקת המקלונים הראתה ביוץ מספר ימים קבוע אחרי המקווה פלוס מינוס. ממרץ הכל השתנה ולא קבוע מחודש לחודש. החודש למשל היו לי הפרשות ובבדיקת המקלונים זה הראה כמעט ביוץ והיתי בטוחה שיום למחרת זה יראה ביוץ. אבל לא כך הדבר. השאלה שלי האם יכול להיות שיהיה ביוץ בהמשך החודש ויהיו עוד פעם הפרשות או שלא יכול להיות שיהיו פעמיים באותו החודש הפרשות כאלה. וגם האם יכול להיות ביוץ ללא ההפרשות. אני בודקת את חום השחר אבל זה לא כל כך מובן לי.
קוראת*

בעיות בביוץ

שליחה על ידי קוראת* »

אני לא כ"כ מבינה במקלוני לבדיקת ביוץ, אבל לשאלותייך:

האם יכול להיות שיהיה ביוץ בהמשך החודש ויהיו עוד פעם הפרשות או שלא יכול להיות שיהיו פעמיים באותו החודש הפרשות כאלה
יכול לקרות שיש הפרשות פוריות ואין ביוץ, ואח"כ שוב יש הפרשות פוריות ויש ביוץ. כלומר כן - יכול להיות שיהיו פעמיים באותו חודש הפרשות כאלה.

וגם האם יכול להיות ביוץ ללא ההפרשות
תיאורטית לא הגיוני, אבל קורה. (קרה לי)

אני בודקת את חום השחר אבל זה לא כל כך מובן לי.
כדאי לקרוא את תכנון הריון באופן טבעי.
פלוני_אלמונית*
הצטרפות: 19 אוגוסט 2001, 22:52
דף אישי: הדף האישי של פלוני_אלמונית*

בעיות בביוץ

שליחה על ידי פלוני_אלמונית* »

היי האם יש אפשרות שמקבלים מחזור במשך יומיים בחודש ויש ביוץ?
מודאגת*
הצטרפות: 17 אוגוסט 2003, 22:03

בעיות בביוץ

שליחה על ידי מודאגת* »

שלום רב!
אני בת 29 יש לי ילדה בת 3 הפסקתי לקחת גלולות בחודש יולי וקיבלתי מחזור רק בעזרת כדורים שלקחתי בסוף אוגוסט, מאז עדיין לא קיבלתי מחזור באולטרא סאונד שעשיתי בתחילת אוקטובר היה נראה זקיק אחד ושאני אמורה לקבל מחזור בשבוע הקרוב לאחר כחודש שוב עשיתי אולטראסאונד ונראה כי הזקיק נשאר אותו זקיק באותו גודל ואותו מקום וכי קיבלתי מחזור.
אך בפועל לא קיבלתי מחזור היו לי רק הכתמות רבות במשך שלושה ימים.
אני לא יודעת למי לפנות ומה כדאי לי לעשות? האם אני צריכה להמשיך לחכות שזה יסתדר?

תודה מראש
הערסית_מהשכונה*

בעיות בביוץ

מחזור של יומיים מעיד על מצב חוסר ותקיעות(במונחים הסיניים) יכול ליהיות שאת אנמית? ככל הידוע לי אין קשר בין מחזור חסר לבין חוסר ביוץ.
הערסית_מהשכונה*

בעיות בביוץ

לאישה המודאגת, יש אפשרות לטפל ב "אל ווסת" באמצעות צמחי מרפא (לא מעטים) .שיח אברהם, אנג'ליקה סינית, קוהוש שחור..ואחרים. אם תירצי תגידי.
פלוני_אלמונית*

בעיות בביוץ

גם לי וגם לאחותי הומאופתיה פתרה את הבעיה לחלוטין! ויותר מזה....גם כאבי מחזור איומים שהיו מלווים וסת שכבר היתה טורחת להגיע- פשוט לא קיימים היום. לאחותי לא היתה וסת בכלל! היא נכנסה להריון עם הורמונים והיום- וסת סדירה.
כואבת*
הצטרפות: 12 דצמבר 2005, 23:56

בעיות בביוץ

שליחה על ידי כואבת* »

בחודשים האחרונים כואב לי מאוד בימי הביוץ. לחץ חזק שמקרין מאזור המפשעה כלפי מעלה לכיוון הבטן ומעלה.
זה יכול להתבטא בכאב ממש בלתי נסבל במשך כיממה, עד כדי קושי לתפקד.
הגיוני? סביר? דורש בדיקה/טיפול או שזה טבעי ודורש מנוחה.
(אני מניחה שזה הביוץ כי זה יוצא בול מבחינת ימים משוערים ובמקביל לתופעות שמתאיות לביוץ כמו הפרשות, אבל חשבתי ללכת לאולטרה סאונד לוודא שאכן יש ביוץ כשחשה את הכאב הזה)
אני לאחר שתי לידות האחרונה לפני כמעט שנתיים. לא היו לי תופעות כאלו בעבר, בודאי לא בעוצמה כזו.
פלונית*
הצטרפות: 02 אוקטובר 2001, 03:13

בעיות בביוץ

שליחה על ידי פלונית* »

+הודעה ממשתתפת חדשה התקבלה בברכה:+

שלום לכולם
סליחה על ההתערבות.
אך עצה קטנה. ראיתי שנשים פתוחות (וטוב שכך מבחינה מסויימת) לכל הצעה שתעזור.
רציתי להציע דבר קצת חדש שיטה לא פולשנית וללא סיכונים. ועם הרבה ! קבלות בכל מיני תחומים.
ותוך זמן קצר יחסית.
זו שיטת שלושת המימדים. 3-D של יובל לוי. הוא הספיק להכשיר מספר מטפלים ומטפלות.
בכמה מוקדים בארץ.
יש אפשרות לשמוע על מטפלים/ות מתאימים גם אצל מארגנת הקורסים בירושלים.
אין לי ידיעה אצל מי עוד. אני הופניתי על ידה.
ניתן להשיגה בטל' מספר: 025386172 לנסות בשעות הבוקר או בשעות הערב המוקדמות
מקוה שעזרתי במשהו ולבשורות טובות.
פלונית.
פלוני_אלמונית*

בעיות בביוץ

האם יכול להיות שבזמן הביוץ תהיה עצירות?
מבואסת*

בעיות בביוץ

שליחה על ידי מבואסת* »

שוב אני..
עכשיו אחרי ירידה של 13 קג, בלי סוכרים וכו...
עדיין לא בהריון, ובבעסה נורא.
משתדלת שלא להיות , אבל..
גם לבנזוגי יש בעיה עם הזרע, והרופא אמר שצריך להסדיר את המחזור, ואחכ- לעשות השבחת זרע וההזרעה.
כשיהיה ביוץ.
בקיצור, אני התחלתי לקחת פרוגסטרון, היום היום ה-5. צריך 10 ימים מתחילת כל חודש.
דימום מסיבי, והרגשה מחורבנת.
עולות בי המון ספקות.. ומצד שני, מרגישה שלבד לא מצליחים.
פה אני שואלת, בעצם, האם יש בעיה עם הורמונים שלוקחים ככה, באפן מלאכותי?
האם יש נזקים שיודעים עליהם?- חיפשתי קצת פה ולא מצאתי..
מה אתן אומרות?
יעל*
הצטרפות: 30 יוני 2001, 20:34

בעיות בביוץ

שליחה על ידי יעל* »

_האם יש בעיה עם הורמונים שלוקחים ככה, באפן מלאכותי?
האם יש נזקים שיודעים עליהם?_

בגדול כן, אבל דווקא לא פרוגסטרון (אנדומטרין, אוטרוגסטן, קרינון, גסטון) אלא בעיקר תרופות לגרימת ביוץ, גירוי שחלות להבשלת מספר גדול של זקיקים בשביל IVF... נמצא קשר ביניהן לבין עלייה בתחלואה בסרטן (השד בעיקר).
אום_שלום*
הצטרפות: 15 ינואר 2006, 19:11
דף אישי: הדף האישי של אום_שלום*

בעיות בביוץ

שליחה על ידי אום_שלום* »

מבואסת יקרה (())
האם ניסיתם להעזר בשיטות ריפוי אחרות טרם פניתם להורמונים מלאכותיים, השבחת גזע וכו'.
אני זורקת לך כמה רעיונות, את יכולה לחפש מידע על חלקם או לשאול אותי ואענה לך כמיטב יכולתי:
רפואה סינית יעילה מאוד גם לאישה וגם לגבר, הומאופטיה, תרגול יוגה לפריון, שיטת אביבה, שיטת פאולה, שינוי תזונתי...
ג'ני_ענבי*
הצטרפות: 12 דצמבר 2011, 13:09
דף אישי: הדף האישי של ג'ני_ענבי*

בעיות בביוץ

שליחה על ידי ג'ני_ענבי* »

את עוקבת אחרי הביוץ? אם יש ביוץ באופן טבעי אז מיותרלקחת הורמונים. אפשר לעשות הזרעה גם בלי טיפת הורמונים!!! זה יפתור את הבעיה של הצד הגברי ואת לא תפגעי בגופך.
אם הבעית זרע קשה -אפשר לטפל בעזרת צמחי מרפא סיניים בהצלחה רבה!
אם את לא מבייצת - אני היתי מאוד ממליצה לא ללכת להורמונים אלא קודם כל לעשות טיפול משולב של לפחות 3 חודשים של דיקור וצמחי מרפא סיניים אצל מטפלת שמתמחה בגיניקולוגיה סינית.
אם את לא מצליחה לעקוב אחרי סימני הפוריות את מוזמנת לקנות את הספר "שיטת המודעות לפוריות" - הוא מאוד יעזור לך.
אם את צריכה עזרה ותמיכה נוספת את יכולה לפנות אלי בדף שלי ואשמח להדריך אותך :)
מבולבלת_מאד*
הצטרפות: 30 אפריל 2012, 16:47

בעיות בביוץ

שליחה על ידי מבולבלת_מאד* »

מה אפשר לעשות, אם אין ביוץ????????? עשיתי בדיקות עם מקלוני ביוץ
בבקשה תענו לי..!
אני מאד בלחץ!!!
מיכל_בז*
הצטרפות: 14 יוני 2010, 16:49
דף אישי: הדף האישי של מיכל_בז*

בעיות בביוץ

שליחה על ידי מיכל_בז* »

_מה אפשר לעשות, אם אין ביוץ????????? עשיתי בדיקות עם מקלוני ביוץ
בבקשה תענו לי..!
אני מאד בלחץ!!!_

זה באמת נורא מלחיץ.
אבל מסתבר שיש מחזורים בלי ביוץ.
איך המחזור שלך? סדיר?
מבולבלת_מאד*

בעיות בביוץ

סדיר
כן
מיכל*
הצטרפות: 09 אוקטובר 2001, 17:11

בעיות בביוץ

שליחה על ידי מיכל* »

מה אפשר לעשות, אם אין ביוץ????????? עשיתי בדיקות עם מקלוני ביוץ

אני לא מומחית, אבל לפחות שתי חברות סיפרו לי שהן לא מצליחות להבין את המקלונים האלה, ושלפיהם אין ביוץ. ובכל זאת הן נכנסו להריון ואף ילדו. אז כמובן שכדאי ללכת ולבדוק, אבל גם לדעת שכנראה (מדיווח, כן? זה לא מחקר אמפירי ;-)) הבדיקות האלה לא מהימנות בהכרח.
ג'ני_ענבי*

בעיות בביוץ

אם יש לך מחזור סדיר כל חודש סימן שיש לך ביוץ. וסת ללא ביוץ מגיעה מינימום אחרי חודש וחצי או חודשיים. הבדיקות לא מאוד אמינות. עדיף בהרבה להשתמש בשיטת המודעות לפוריות.
מיכל_בז*
הצטרפות: 14 יוני 2010, 16:49
דף אישי: הדף האישי של מיכל_בז*

בעיות בביוץ

שליחה על ידי מיכל_בז* »

או מעקב זקיקים.
המקלונים האלה זה המצאה שלא ברא השטן. אני אף פעם לא הצלחתי לקרוא אותם והרופא שלי אומר שהם מאוד לא מדויקים.
מבולבלת_מאד*

בעיות בביוץ

ווואו, תודה רבה לכם!!!
על העידוד
אני כבר הייתי מבוהלת לחלוטין...!
רוצה_ילד_וסקרנית_לדעת*
הצטרפות: 31 מאי 2012, 22:23

בעיות בביוץ

שליחה על ידי רוצה_ילד_וסקרנית_לדעת* »

שלום
אני שנה וארבעה אחרי הלידה
המחזור חזר לפני ארבעה חודשים, בעקבות הפסקת הנקה.
כשכבר התייאשתי מהמחזור, עברתי אולטרסאונד שהראה שבו ביום התרחש ביוץ, ואכן, כעבור שבועיים הגיע לו המחזור
מאז הוא מאחר...בפעם השנייה אחר בשבוע, והפעם הזו דפק איחור אכזרי של שבועיים!! לצערי שני האיחורים התבררו כלא-הריון :-(
כשאני בוחנת את ארבעת החודשים האחרונים, אני מגלה שהמחזור תמיד מגיע ביום רביעי (איפשהו בשעות הערב-לילה).
לכן האסטרטגיה שלי לחודש הבא היא "לתקוף" את יום רביעי המבורך, בהנחה שבאחד מימי רביעי לאורך הווסת מתרחש הביוץ
השאלה שלי - מה עדיף? להיות ביחד ברביעי, או דווקא בשלישי-חמישי?
תודה
מישי*
הצטרפות: 11 דצמבר 2003, 23:50

בעיות בביוץ

שליחה על ידי מישי* »

השאלה שלי - מה עדיף? להיות ביחד ברביעי, או דווקא בשלישי-חמישי?
למה לא בכולם? (-:
רוצה_ילד_וסקרנית_לדעת*

בעיות בביוץ

חחח
לא חשבתי על זה
אבל האמת שאנחנו לא טובים בלעשות שיעורי בית מתוכננים, אז נראה לי שיהיה קשה להתמיד שלושה ימים ברצף בלי ספונטניות...
רוצה_ילד_וסקרנית_לדעת*

בעיות בביוץ

אם זה מכוון אלי, שלום גם לך :-)
אני*
הצטרפות: 04 אוקטובר 2001, 17:25

בעיות בביוץ

שליחה על ידי אני* »

שלום לכולן

יש לי שאלה איך מחשבים את הימים של הביוץ קראתי בכמה מקומות ואני לא מצליחה להבין
המחזור האחרון שלי היה ב 21.6
מתי אני מבייצת??
תודה!!
פלוני_אלמונית*

בעיות בביוץ

שלום לכולן
הפסקתי לקחת גלולות מימואר וטרם קיבלתי מחזור. הייתכן ביוץ ללא מחזור?!?
עשיתי בדיקות דם לפני חודשיים ונראה כי אין שינוי הורמונאלי כמו שהייתי עם גלולות (אין פעולה של הרחם/שחלות). אמרו לי לחכות עוד כמה חודשים ולעשות שוב הדיקות דם ולראות אם יש שינוי.
מישהי מכירה את התופעה?
ג'ני_ענבי*

בעיות בביוץ

התופעה מוכרת
קורה להרבה נשים
לא יתכן ביוץ ללא וסת עד 18 יום אחריו. אלא אם יש הריון כמובן.
את צריכה לדרוש מהרופא אבחנה ברורה למה את לא מבייצת. סביר להניח שהתשובה תהיה שחלות פוליציסטיות. אל תלחצי מזה.
אני מאוד ממליצה על טיפול אצל מומחה לפריון ברפואה סינית.
לפני הגלולות הוסת שלך היתה סדירה?
תמרוש_רוש
הצטרפות: 18 יוני 2005, 03:48
דף אישי: הדף האישי של תמרוש_רוש

בעיות בביוץ

שליחה על ידי תמרוש_רוש »

_יש לי שאלה איך מחשבים את הימים של הביוץ קראתי בכמה מקומות ואני לא מצליחה להבין
המחזור האחרון שלי היה ב 21.6
מתי אני מבייצת??_
לא מחשבים...!
יש טווח "קלאסי" של ימים שמפרידים בין הביוץ לווסת שבאה אחריו, בדרך כלל בין 11-17 ימים (שולפת מהזיכרון). כלומר הווסת צפויה להגיע 11-17 ימים אחרי הביוץ.
לחשב בכיוון ההפוך פחות מוצלח, כי אין שום ערובה שהביוץ יגיע כך-וכך ימים אחרי הווסת. אמנם הרבה פעמים הוא מגיע בערך באותו זמן, אבל זה יכול בקלות להשתנות עקב אירועים שונים, לחץ בעבודה וכל מיני.

ממליצה בחום על שיטת בילינגס לזיהוי ביוץ ומעגל הפוריות. גם שמ"פ (שיטת מודעות לפוריות) זה טוב, אבל כרוכה במדידות חום - אני אישית לא הייתי עומדת בזה לאורך זמן. שיטת בילינגס דורשת רק מעקב הפרשות ונחשבת לאמינה לא פחות.
תמרוש_רוש

בעיות בביוץ

שליחה על ידי תמרוש_רוש »

ל רוצה ילד:
_המחזור חזר לפני ארבעה חודשים, בעקבות הפסקת הנקה.
כשכבר התייאשתי מהמחזור, עברתי אולטרסאונד שהראה שבו ביום התרחש ביוץ, ואכן, כעבור שבועיים הגיע לו המחזור
מאז הוא מאחר...בפעם השנייה אחר בשבוע, והפעם הזו דפק איחור אכזרי של שבועיים!! לצערי שני האיחורים התבררו כלא-הריון_
תשמעי, תני לו קצת זמן... מערכת הפוריות שלך לא היתה "בעניינים" שנה שלמה, קלאסי שהיא לא תתניע ותיכנס לקצב תיכף ומיד. לפעמים זה לוקח כמה חודשים טובים. "איחורים" זה גם כן חלק מהעניין @}

כשאני בוחנת את ארבעת החודשים האחרונים, אני מגלה שהמחזור תמיד מגיע ביום רביעי. לכן האסטרטגיה שלי לחודש הבא היא "לתקוף" את יום רביעי המבורך, בהנחה שבאחד מימי רביעי לאורך הווסת מתרחש הביוץ
לא אמין.
במשך תקופה ארוכה המחזורים שלי היו הכי סדירים בעולם, 28 יום על השעון, אבל כשהתחלתי מעקב נוזלי פוריות (שיטת בילינגס) גיליתי שהביוץ עצמו לא היה 14 יום אחרי הווסת, אלא יותר קרוב ל- 17, והווסת הבאה באה בערך 10-11 יום אחרי הביוץ.

עדיף לקרוא את הגוף ולא את לוח השנה...
פלוני_אלמונית*

בעיות בביוץ

לא זכור לי מה היה לפני הגלולות:) נראה לי שהיה סדיר.
תודה בכל אופן על התשובה. אנסה אולי דיקור שמעתי שזה עובד
בת_38*
הצטרפות: 10 אוגוסט 2012, 15:52

בעיות בביוץ

שליחה על ידי בת_38* »

שלום,
התחלתי לחשוב ברצינות על להכנס להריון שלישי. בשני ההריונות הקודמים רק דיברתי על רצון לילד וכבר נקלטתי.
כדי לא לבזבז זמן יקר רכשתי את ערכת הביוץ.
בחודש שעבר הביוץ הגיע לאחר 14 יום (ביום 13 ו-15 פס בהיר, ביום 14 פס כהה). ביום 26 קיבלתי מחזור והתחלתי לבדוק ביוץ ביום ה-11. היום אני ביום ה-16 ועדיין לא הופיע שום פס שיכול להעיד על ביוץ.. מקסימום צל של פס בהיר.
עד מתי לחכות? האם זה בגלל הגיל ויתכן שאני כבר לא מבייצת?
ג'ני_ענבי*

בעיות בביוץ

אם את מקבלת וסת באופן סדיר פחות או יותר פעם בחודש סימן שאת מבייצת.
הערכות לא מאוד מדוייקות וקל מאוד לפספס איתם את הפס הכהה (למשל אם עשית את זה לא בשעה הסמוכה לביוץ), ויכול להיות גם שהביוץ מתעכב לך החודש, כמו שיכול לקרות לכל אישה בכל גיל.
בהצלחה
ג'ני
תמרוש_רוש

בעיות בביוץ

שליחה על ידי תמרוש_רוש »

אני שומעת מיותר ויותר נשים שהערכות האלה לא מאוד אמינות.
(השתמשתי בהן פעם או פעמיים, והכיתוב על הערכה הבטיח שיש להן אמינות גבוהה ביותר בבדיקות מעבדה. זה נחמד וטוב, אבל לא בהכרח משקף את האמינות שלהן בשימוש בתנאי חיים אמיתיים...

האם ניסית מעקב הפרשות?
רוצה_להיות_אמא*
הצטרפות: 14 דצמבר 2009, 00:10

בעיות בביוץ

שליחה על ידי רוצה_להיות_אמא* »

הי
אני בת 38, כבר מתחילת השנה במעקב זקיקים, שהזקיק הכי גדול שהתגלה היה 3 מ"מ. גילו שיש לי רזרבה שחלתית ירודה, זאת אומרת שלא נשאר לי הרבה ביציות. עברתי 4 מומחים שכולם אמרו לי שאני לא מבייצת. עשיתי הפסקה מרופאים קונבציונאליים במשך 3 חודשים והתחלתי דיקור, תזונה,פעילות ספורטיבית וכוסות רוח. וחזרתי למעקב זקיקים וגילו זקיק בגודל 14 מ"מ שהפך לגופיף צהוב . האחות בישרה לי שאני מבייצת וזה אחרי שהמומחים אמרו שאני לא מבייצת יותר.. שמחתי מאוד, עשו לי הזרעה ולאחר שבוע לצערי הגיע המחזור. מאז נשארתי עם מלא שאלות איך יכול להיות מחזור שבוע אחרי הביוץ? האם יכול להיות שהביצית לא הייתה מספיק בשלה ולכן לא נקלטתי? האם יהיו לי עוד ביוצים? המחזור שלי מגיע כל חודש בין היום ה21 ל35.
רוצה_להכנס_להריון*
הצטרפות: 05 דצמבר 2010, 22:59
דף אישי: הדף האישי של רוצה_להכנס_להריון*

בעיות בביוץ

שליחה על ידי רוצה_להכנס_להריון* »

היי אני נשואה כבר חודש שלישי והמחזור שלי סדיר כל 28 יום... אנחנו כבר חודש שלישי מנסים ולא יוצא לנו.., עשיתי בדיקת ביוץ ביתית וזה לא הראה כי כלום .. מה זאת אומרת שאני לא מבייצת??
פלוני_אלמונית*

בעיות בביוץ

למה לא עונים לשאלה האחרונה?
פלוני_אלמונית*

בעיות בביוץ

כי אולי כדאי שתשאלי רופא. ואולי את לא משתמשת נכון בבדיקה. ואת זה אנחנו לא יכולים לדעת.
פלוני_אלמונית*

בעיות בביוץ

מצטרפת לשאלתה של רוצה להיכנס להריון. האם ייתכן כי כאשר יש מחזור סדיר של 28 ימים לא מתרחש ביוץ?
נגה*
הצטרפות: 24 יולי 2001, 01:01

בעיות בביוץ

שליחה על ידי נגה* »

יכול להיות מחזור ללא ביוץ. מכל מיני סיבות. אבל שלושה חודשים זה ממש לא מספיק זמן כדי לדעת אם היה או לא היה ביוץ ובטח שזה לא מספיק זמן כדי לחשוב שיש איזשהי בעיה בכניסה להריון. תמשיכו לנסות, רצוי מאוד בלי לחץ.
שליחת תגובה

חזור אל “תכנון הריון”