הרפס בשפתיים

אנונימי

הרפס בשפתיים

שליחה על ידי אנונימי »

ראו גם: בעיות עור
פלונית*
הצטרפות: 02 אוקטובר 2001, 03:13

הרפס בשפתיים

שליחה על ידי פלונית* »

מישהו יודע על פיתרון, להקלה לפחות, על הרפס בשפתיים?
טבעי כמובן.
עדינה_ניפו*
הצטרפות: 10 ספטמבר 2003, 17:33
דף אישי: הדף האישי של עדינה_ניפו*

הרפס בשפתיים

שליחה על ידי עדינה_ניפו* »

פלונית, אני סובלת כל החיים שלי מהרפס בשפתיים, אני עוד לא מצאתי לזה פיתרון אבל פטנט אחד טוב
זה להרגיש כשהם ממש עומדים לצוץ
את בטח מכירה את העיקצוץ הזה...ולשים על זה קרח (צריך לתפוס את זה לפני שזה ממש יוצא).
לפעמים זה מונע לגמרי את ההתפתחות אבל בדרך כלל זה נותן פשוט להופעה הרבה יותר מתונה שלהם.
תמר_זיו*
הצטרפות: 16 אוקטובר 2003, 21:27

הרפס בשפתיים

שליחה על ידי תמר_זיו* »

להרפס יכול מאוד לעזור שמן ברגמוט, נקי, ישירות על הפצע.
רצוי לשים לב שמדובר כמובן בתמצית אתרית ולא התמציות ריח ששמים במבער.
מישהי_עם_הרפס*
הצטרפות: 25 מאי 2004, 08:26

הרפס בשפתיים

שליחה על ידי מישהי_עם_הרפס* »

איך נפתרים מהרפס על השפתיים?
הבעיה העיקרית שהוא תמיד צץ עוד פעם. איך ממגרים את זה לתמיד??
שרון_ג*
הצטרפות: 30 אפריל 2004, 16:29

הרפס בשפתיים

שליחה על ידי שרון_ג* »

למגר לתמיד - כנראה בלתי אפשרי.
לצמצם התקפים למינימום - שיטות אלטרנטיביות. ואני שמעתי שגם דמיון מודרך יכול (דמייני את הוירוס מתכווץ והולך עד שהוא כ"כ קטן שאת מעיפה אותו בנשיפה. או כל דמיון אחר כרצונך. עשי זאת כל יום לפני השינה)
ענן_בעננים*
הצטרפות: 09 נובמבר 2003, 14:52
דף אישי: הדף האישי של ענן_בעננים*

הרפס בשפתיים

שליחה על ידי ענן_בעננים* »

פתרון הומאופתי:

Mazareum D30
לי הורו לקחת כ-5 גרגרים (כבר כשמרגישים את העיקצוצים )
באופן כללי ממליצה ללכת להומאופת בעניין - על מנת שיתאים לכם את המינון הנכון.
לי פעם אחת הספיקה על מנת שהתקפי ההרפס הקשים יפסקו לחלוטין.
שמיכת_טלאים*
הצטרפות: 27 ינואר 2004, 14:42

הרפס בשפתיים

שליחה על ידי שמיכת_טלאים* »

דר' הראל (רופא עור שמתמחה בדרמטיטיס אטופית ומבין בהנקה, בין היתר) המליץ לי בזמנו על מכשיר בשם bio-beam, שמקרין אור שאין לי מושג מהו על השטח הנגוע. על המכשיר כתוב שהוא משמש גם לזירוז החלמה של פצעי לחץ, שלא נדע. אני לא יודעת אם זה אפקט פלצבו או שזה באמת עובד, אבל אצלי זה מצליח להוריד מאוד את חומרת ההתקפים, לקצר את משכם ולהאריך את הרווח בין התקף אחד לשני.
ענן_בעננים*

הרפס בשפתיים

למגר לתמיד - כנראה בלתי אפשרי.
השאלה היא למה כוונתך ב"לתמיד"?

הטיפול האלטרנטיבי שעברתי כלל (מלבד טיפול ה'תרופתי' שציינתי) גם חיזוק המערכת החיסונית של הגוף: נתבקשתי לאכול אבות מזון, סויה, קטניות (אני צמחונית), להפחית אכילת מזונות המכילים חומרים משמרים , לשתות מוצרי חלב עיזים וכבשים, ירקות וכו'.
נתבקשתי גם להפסיק לקחת את תרופת ה'זובירקס', שלטענתו יכולה להפריע להחלמה בדרך שהוא מציע.
דבר נוסף: שלוות הנפש בהחלט משפיעה על מצב המנגנון החיסוני של הגוף, כמו גם חשיפה ממושכת לשמש. למיטב ידיעתי אלה גורמים שעוזרים להרפס להתפתח.

התוצאה של הטיפול שעברתי היתה שממצב של 3-5 התקפים ממש קשים בשנה של הרפס בשפתיים, איזור הפנים והצוואר (נמשך כ -6 שנים),
הגעתי למצב שב-14 השנים שחלפו מאז הטיפול ההומאופתי היה לי התקף אחד קל של הרפס בשפתיים בלבד (לפני כחמש שנים) , והתקף אחד של הרפס ביד (לפני מספר חודשים).
מבחינתי זה נקרא להפחית לחלוטין. אני לא רואה את עצמי היום כחולה בהרפס כי זה לא משהו שאני מוטרדת בגללו כפי שהיה בעבר. לדעתי אם אני הצלחתי להתגבר על התקפים ממש קשים, אין סיבה שהסובלים מפצעונים על השפתיים בלבד לא יוכלו להרפא מהם.

חשוב לי להדגיש שניתן לרפא את ההרפס כי אני זוכרת כמה סבלתי גם פיזית (זה כואב) וגם נפשית (זה נראה רע, במיוחד בפנים).
דרך אגב, ההומאופת אליו פניתי בזמנו היה ד"ר יהודה הלפרין מירושלים.
ב_דחילו*
הצטרפות: 13 יוני 2004, 10:05

הרפס בשפתיים

שליחה על ידי ב_דחילו* »

יש נוזל בשם 'הרף', של 'בשמת' (קשור למפעל הזעתר בכפר תבור) שעוזר מאוד, אם תופסים את ההרפס בשלב העקצוץ-המקדים. אצלי מופיע במיוחד סביב עייפות מצטברת.
אלמוני*
הצטרפות: 05 אפריל 2004, 01:52

הרפס בשפתיים

שליחה על ידי אלמוני* »

מה לגבי הרפס באיבר המין הגברי, האם יש משהו טבעי אשר יכול להקל? בנוסף האם יש תזונה היכולה להואיל במניעה?
סיל*
הצטרפות: 02 דצמבר 2004, 00:09

הרפס בשפתיים

שליחה על ידי סיל* »

בתור אחת שההרפס מארח לה חברה מידי חודשיים ,לדעתי הטיפול הכי טוב כדי להיפטר מהאורח הבילתי רצוי הזה הוא משחת הZOVIRAX שיש למרוח אותה מיד עם הרגשת ה"עיקצוץ" המשחה הזו עושה פלאים. היא מזרזת את "העלמת" ההרפס ולפעמים אף יכולה למנוע אותו.
את המשחה ניתן למצוא בבתי המרקחת במחיר של כ -35 ש"ח ל 20-30 גר'. המשחה קיימת באריזת שפרפורת ובאריזת משאבה ולמי שמעדיף זה קיים גם בכדורים.
דנה_ה*
הצטרפות: 13 אפריל 2004, 22:21
דף אישי: הדף האישי של דנה_ה*

הרפס בשפתיים

שליחה על ידי דנה_ה* »

עדיף למנוע. אני כבר יודעת מתי ובאילו סיטואציות הפצעון יתפתח - כשאני נחשפת לשמש בלי הגנה מתאימה, כשאני חולה, כשאני נושכת בטעות את השפה או מקבלת מכה קטנה באזור וכו'. לכל אחד יש את הגורמים האופיינים לו, ועם קצת היערכות אפשר למנוע את רובם.
אני לא ממליצה על שימוש בזובירקס. זה נכון שהוא מונע את יציאת הפצע אם מורחים אותו בזמן, אבל כבר היו לי (ולעוד אנשים), פצעים מתחכמים שיוצאים במקום אחר אחרי יום.
לגבי הזובירקס - אני לא מדברת כאן על מצבים קשים של הרפס מפושט, באיברי המין או בעיניים למשל. בכל מקרה כזה - להתייעץ עם רופא כדי למנוע נזק בלתי הפיך, לקרנית למשל.
נאוה_פרנס*
הצטרפות: 05 אוגוסט 2001, 00:39
דף אישי: הדף האישי של נאוה_פרנס*

הרפס בשפתיים

שליחה על ידי נאוה_פרנס* »

כל מה שרציתם לדעת על הרפס ולא העזתם לשאול

הרפס הוא וירוס מאותה משפחה של אבעבועות רוח
זוהי מחלה מדבקת!!!
ברגע שהוא נכנס לגוף, הוא חי בו....
הוא חי על עצב, וכשהוא מתפרץ הוא נע לאורכו ומתפרץ בקצהו. לכן, הרפס מוגבל לאיזור ספציפי.

יש שלושה סוגים:

הרפס 1 - שכיח מאוד - מוכר כפצעי חום כיון שפעמים רבות מתפרץ בשפתיים או באיזור הפנים בזמן מחלת חום. יש אנשים שנוטים להתפרצויות מרובות, לפעמים מוגבלות לתקופה (חורף למשל...)

הרפס 2 - הרפס גניטלי - מחלת מין. ניתן להידבק ביחסי מין עם אדם נגוע או במין אורלי עם אדם נגוע בהרפס 1. זהו הרפס קשה יותר, כיון שזהו הרפס 1 שהתאים עצמו לאיזור אחר. גם הוא מגיע בהתפרצויות... ההתפרצות הראשונית קשהההההה: חום, בלוטות לימפה מפשעתיות נפוחות, המון המון כאבים - עובר מעצמו. ההתפרצויות יכולות להיות שכיחות מאוד או נדירות מאוד, ועוצמתן יורדת עם הזמן. אין בעיה בהריון (לא פוגע בעובר). אישה עם הרפס ידוע, מתבקשת לדווח לרופא ולהיבדק החל מחודש שביעי. כל התפרצות בשלב האחרון של ההריון, היא אינדיקציה לניתוח קיסרי. לידה דרך תעלת לידה נגועה בהרפס תגרום להידבקות העובר וללידת ילד מפגר ועיוור. הפגיעה קשה מדי... אז נא לדווח ולהיבדק!!! בכל מקרה, ניתן לקחת טיפול מונע החל מחודש שביעי (בהמשך הודעה זו) ובכך למנוע את הסיכוי להתפרצות ואת הסיכון של ניתוח...

שני הראשונים, מתפרצים כתגובה לטריגר פיזי או נפשי ובדרך כלל עוברים תוך שבוע - 10 ימים.

הסוג השלישי נקרא: הרפס זוסטר והוא יושב על אחד העצבים שיוצאים מעמוד השדרה בערך בקו החזיה. ההתפרצות באה בחגורה על צד אחד מהגב לכיוון הבטן. זה כואב מאוד לאורך חודשים.... הרפס זה מתנהג אחרת מהשניים האחרים, אך זהו עדיין הרפס...

איך זה נראה?
אם הפצעים הם כמו של אבעבועות רוח (מתחילים כמו חצ´קון ונראים כמו כיב אח"כ - פצע של עור חשוף), זהו הרפס....

איבחון
הרפס מאובחן על ידי לקיחת משטח מפצע טרי (פתוח)
ניתן לאבחן גם בבדיקת דם לנוגדנים

הטיפול הקונבנציונלי לא ממש יעיל, ופוגע בכבד.
אני מכירה את התרופה: Zovirax, אולי מישהו מכיר אחרות?

הטיפול היעיל ביותר בהרפס, הוא הטיפול התזונתי והוא ממש פשוט ובטוח...
חומצת אמינו: ארגינין מעודדת התפרצויות הרפס
חומצת אמינו: ליזין מדכאת התפרצויות הרפס

בכל ספר על חומצות אמינו תוכלו למצוא את רשימת המזונות שכדאי להימנע מהן ואת אלו שכדאי להגביר...
וחוץ מזה,
לוקחים בערב לפני השינה חומצת אמינו L-ליזין, במינונים הבאים:
3 בזמן התקף, כשההתקף נחלש, יורדים ל- 2 ואז ממשיכים תקופה עם אחד

התקף מחוסל מהר.... אפשר לחיות שנים בלי...
אגב, טוב גם להרפס 1 וגם להרפס 2
אם מישהו מנסה את זה להרפס זוסטר, אשמח לקבל דיווח על מידת העזרה ומהירות הריפוי - לא יצא לי לטפל...

למניעה:
יש לקחת 1 בלילה לפני השינה, כל יום לאורך תקופה. אורך התקופה תלוי בתכיפות ההתקפים (חומרת המחלה בגופך בזמן נתון).
אם רוצים למנוע התפרצות הרפס, בתקופה ללא התקפים, לוקחים שבוע, שבועיים כל יום ואח"כ אחת ליומיים, ואפילו אפשר לרדת לפעמיים בשבוע... זהו מזון, אז פחות חשוב "להקפיד על זמנים" המטרה היא לשמור איכשהו על איזון לטובת הליזין.

אם את בהריון, אני ממליצה לקחת אחד ביום החל מחודש שביעי. חודש אחד ממש להקפיד על כל יום, כדי לוודא איזון חיובי בגוף. אחר-כך, לא נורא אם שוכחים לפעמים.

מקווה שלא שכחתי כלום...

נאוה
א_ילת*
הצטרפות: 20 מרץ 2003, 22:23

הרפס בשפתיים

שליחה על ידי א_ילת* »

הדדי_ענתי*
הצטרפות: 01 פברואר 2005, 16:49

הרפס בשפתיים

שליחה על ידי הדדי_ענתי* »

אני עובדת בהרבלייף ולפני כן סבלתי מהרפס בשפתיים היום אני לוקחת ממוצרי הרבלייף שמן חריע ועוד וזה עובד מצוין 0505567349 לכל המעונין
גל_פרידמן*
הצטרפות: 09 פברואר 2005, 19:50

הרפס בשפתיים

שליחה על ידי גל_פרידמן* »

חשבתם לנסות חצי שן שום על הפצע? קצת שורף אבל פועל מעולה לייבוש מהיר ואיכותי של הפצע
אין יותר טבעי מזה...
קארין*
הצטרפות: 28 יוני 2003, 09:01

הרפס בשפתיים

שליחה על ידי קארין* »

פעם סבלתי מהרפס פעם ב.....היום יוצא לי הרפס כל שבועיים בערך...שמעתי שיש כדורים ואפילו זריקות למי שסובל מזה באופן כרוני(הרפס בששפתיים)בכל מקרה משיהו מכיר טיפול שכזה?
אני הולכת שבוע הבא לרופא אז אני מבטיחה לעדכן אותכם עד אז...תחזיקו מעמד!!!!!!
אורי_ע*
הצטרפות: 03 אוקטובר 2004, 16:58
דף אישי: הדף האישי של אורי_ע*

הרפס בשפתיים

שליחה על ידי אורי_ע* »

דיקור סיני עזר לי נגד הרפס.
עד כמה שאני זוכר הטיפול הוא אחר אם הפצע בשפה העליונה או התחתונה.
אשמח להמליץ על המדקר.
פלוני_אלמונית*
הצטרפות: 19 אוגוסט 2001, 22:52
דף אישי: הדף האישי של פלוני_אלמונית*

הרפס בשפתיים

שליחה על ידי פלוני_אלמונית* »

הגעתי לדף הזה במקרה בעודי יושבת מול המחשב וחתיכת צמר גפן טבולה ביין אדום מוחזקת בין שפתי. נשמע קצת מוזר, אני מניחה, אבל הסיפור הוא כזה: כבר הרבה שנים אני סובלת מהרפס בשפתיים, מחזיקה בבית תמיד זובירקס. לפני כמה שנים, בערב ראש השנה הרגשתי את העיקצוץ מבשר הרע, חגגנו אצל חברים ולכן הייתי רחוקה ממשחת הפלא, אחד המסובים המליץ לי לטפל ביין, הפצע היה בשפה העליונה אז פשוט החזקתי כוס יין בפה ועשיתי "אמבט-יין" לשפה. נשארתי בפוזיציה הזו רוב הערב ו... אין הרפס. עכשיו ההתקפה הגיעה מכיוון השפה התחתונה, אז יותר נוח להשתמש בצמר גפן טבול....
רק בריאות... ו-לחיים!
אילנה_לשם*
הצטרפות: 17 ינואר 2003, 19:40
דף אישי: הדף האישי של אילנה_לשם*

הרפס בשפתיים

שליחה על ידי אילנה_לשם* »

יש לחברת הדס תכשיר ששמו help-s ובדכ שמים שמן אתרי מליסה על השפתיים עם עוד שמנים שאני כרגע לא זוכרת בעל פה וכמובן כל מה שאמרו פה על חיזוק המערכת החיסונית .

וכמו כן לאנשים בעלי נטיה לעניין בד"כ כלל זה יוצא כאשר יש אזשהוא עניין רגשי על הפרק ( כמו עוד הרבה מאד סמפטומים נוספים )

מאד עוזר לחשוף את הסיבה הרגשית ולהתמודד עימה ואז הריפוי מהיר יותר ואלו היו 60 שניות על הרפס....
ליליה טוב עם חלומות מעצימים
פלוני_אלמונית*

הרפס בשפתיים

אני סובלת מהרפס בשפתיים בצורה מטורפת לפעמים יש לי כמה הרפסים ביחד על השפה התחתונה. המשחה הזאתי "זובירקס" לא הכי עוזרת היא יותר מרגיעה. אם מישהו יודע מה אפשר לעשות אז שיודיע בדחיפות.
אשת_חיל*
הצטרפות: 25 אוגוסט 2004, 20:22
דף אישי: הדף האישי של אשת_חיל*

הרפס בשפתיים

שליחה על ידי אשת_חיל* »

כבר נכתב פה למעלה על תזונה
אני מוסיפה קישור לטבלת מזונות לפי תכולת חומצות אמינו: ארגינין (מעודדת התפרצויות הרפס)
ליזין (מדכאת התפרצויות הרפס)
http://www.herpes.com/nutrition.html
ככל שהמזון נמצא יותר נמוך בטבלה או שכמות הארגינין בו גדולה כך פחות מומלץ לצרוך אותו.
לדוגמא לא כדאי לאכול : אגוזים, בוטנים,קשיו, גרעני דלעת ,קוקוס, טחינה ( שומשום ) , שבלת שועל, אפונה
פלוני_אלמונית*

הרפס בשפתיים

האם ההרפס יכול להופיע על גבי השפה, לאוו שווקא לידה?...
צוויליך*
הצטרפות: 12 מרץ 2005, 20:35

הרפס בשפתיים

שליחה על ידי צוויליך* »

help-s

:-D

גדול !!! איזו הברקה.
זה בטח היה קופירייטר יפני שמצא להם את השם לתכשיר.

( מאיפה משיגים קופירייטר יפני??)

וזה עובד?
נעמי*
הצטרפות: 09 ספטמבר 2002, 20:19

הרפס בשפתיים

שליחה על ידי נעמי* »

ישנו פיתרון נפלא, טבעי, שפתון העשוי מאלוורה מחוחובה.
עושה נפלאות וזול.
אשמח לעזור למי שרוצה לנסות להשתמש בפיתרון זה.
דרך אגב החברה מחזירה כסף למי שלא מרוצה.

טלפון
054-4438558
אפ_רוח*
הצטרפות: 12 אפריל 2005, 18:08
דף אישי: הדף האישי של אפ_רוח*

הרפס בשפתיים

שליחה על ידי אפ_רוח* »

יש לי , יש לי פיתרון עובד עלי תמיד
ברגע שמרגישים את העיקצוץ מורחים אלכוהול 95% עם מקל צמר גפן.
פשוט שתהיה צלוחית קטנה לידך וכל כמה דקות למרוח.
פעם כמעט אישפזו אותי אחרי שמרחתי פרופוליס ונהיה לי שלפוחיות.

בהצלחה
פלוני_אלמונית*

הרפס בשפתיים

עד כמה הרפס בשפתיים מדבק? האם אני יכולה להדביק מישהו ע"י מגע השפתיים שלי בכל חלקי הגוף? איך עובר הוירוס דרך נוזל או במגע ישיר עם העור? האם אני עלולה להדביק את עצמי? אם מישהו יודע אז בבקשה...
פלוני_אלמונית*

הרפס בשפתיים

כאשר אומרים שהרפס קיים אצל רוב האוכלוסיה לכמה אחוז מתכוונים?
מיכל*
הצטרפות: 09 אוקטובר 2001, 17:11

הרפס בשפתיים

שליחה על ידי מיכל* »

שלום
במשך כ- 7 חודשים בלעתי כדורים של חומצת אמינו L-ליזין של סולגר 1 כדור ליום ו- חומצת אמינו L-cysteine גם כדור 1 ליום למנוע נשירת שיער שסבלתי ממנה , לפי מה שהבנתי החומצה אמינו L-ליזין מונעת הרפס, אז איך זה שלמרות שלקחתי את החומצה תקופה ארוכה , פרץ אצלי וירוס ההרפס על גבי השפה התחתונה בפה . האם להמשיך לקחת את החומצה ולאיזו תקופה , נאמר לי שאסור לקחת את החומצה יותר מחצי שנה רצוף. ברצוני לציין שלא הרגשתי שום עיקצוצים לפני שיצא הפצע . פתאום הוא הופיע מבלי שהרגשתי בכך, והאם אני יכולה להדביק אנשים אחרים בוירוס.
תודה
נאוה_פרנס*

הרפס בשפתיים

מה שמונע את התפרצות ההרפס זהו האיזון בין שתי חומצות אמינו: ליזין וארגינין

קיראי את המאמר הזה אני מקווה שהוא יענה לך.
אם לא, תשאלי ואשתדל לענות
מירי*
הצטרפות: 09 אוקטובר 2001, 21:52

הרפס בשפתיים

שליחה על ידי מירי* »

לי יוצא הרפס כל שבועים...ויש הרבה משחות שאני שמה...מי שרוצה לדעת על משחות יש:זובירקס,וירו מרץ,ציקלומד,ועוד...
ויש גם כדורים של זובירקס...5 פעמים ביום למשך שבוע...עולה קצת יקר אבל זה עוזר...
פלוני_אלמונית*

הרפס בשפתיים

אני שמה שמן עץ התה ממש לפני שמופיע וגם תוך כדי. הכי עזר לי דמיון מודרך של הקרנת אור כחול לכוון הפצע (בדמיון) ממש לפני שהוא פורץ. כשמרגישים שזה בא.
גבעה_ירוקה*
הצטרפות: 09 אוגוסט 2005, 21:28
דף אישי: הדף האישי של גבעה_ירוקה*

הרפס בשפתיים

שליחה על ידי גבעה_ירוקה* »

במשך שנים רבות סבלתי מהתקפות של החולירע הזה על השפתיים ובאיזורן, מה שעזר לי הכי(הרבה יותר מזובירקס)זה שמן עץ התה ושמן לבנדר לסירוגין,מסוג משובח,וגם מים ממעינות הגופרית שליד ים המלח,החזקתי בקבוק בבית קבוע(ועדיין מחזיקה לפצעים בפה)
אני חושבת שהרעיון הוא לחטא להרוג את הוירוס המאניאק כמה שיותר,וגם חשוב כמה שיותר מוקדם,ברגע שמתחילה תחושה של חום או גירוד קל.
שמחה לבשר לכם שכבר אולי שנתיים אין לי בכלל! (טפו טפו טפו כמובן)
לדעתי זה היה אצלי קשור לסוג מסוים של כעס שנישאר עצור.
לדעתי תמיד יש את ההיבט הנפשי,בכל מחלה ,ולכן בהחלט יש מצב שזה יעבור,אם נפצח את הקשר ונצליח לעשות שם שינוי,אפילו קטן.
פלוני_אלמונית*

הרפס בשפתיים

אני סובלת מהרפס כל כמה שבועות וגם כרגע הפעם יצא לי הרפס לא נורמלי גם בשפה התחתונה וגם בפנים שום דבר לא עוזר לי לא משחה של וירו-מרץ,לא ציקלומד
ולא זובירקס + אני שותה כדורים של זובירקס. נמעס לי אני סובלת ולא יודעת מה לעשות ההרפס משאיר לי סימנים בפנים ............ בבקשה תעזרו לי ואם יש פתרון
לבעיה שלי? תודה מראש....
תשובה_לסובלת*
הצטרפות: 12 ינואר 2006, 17:48

הרפס בשפתיים

שליחה על ידי תשובה_לסובלת* »

ראי בדף זה למעלה לגבי הארגינין במזונות שונים
לא כדאי לאכול : אגוזים, בוטנים,קשיו, גרעני דלעת ,קוקוס, טחינה ( שומשום ) , שבלת שועל, אפונה

היתה לי בעיה כזו, הקפדתי למשך כחודשיים, לא לגעת במזונות שמכילים כמות גדולה של ארגינין
והבעיה נעלמה.
שמרית*
הצטרפות: 03 אפריל 2006, 13:17

הרפס בשפתיים

שליחה על ידי שמרית* »

אני שמעתי על בחורה שהיו לה התקפי הרפס נוראיים בפה ובפנים. היא התחילה לאכול כל בוקר 10 גרעיני תורמוס (יותר מ-10 עלול להיות רעיל...) שהיא משרה לילה שלם במים. ומאז (כבר יותר מ-8 שנים) ההרפס נ-ע-ל-ם!!! לחלוטין!!! נראה לי שזה שווה בדיקה.
שלוו_ה*
הצטרפות: 23 מאי 2006, 21:39

הרפס בשפתיים

שליחה על ידי שלוו_ה* »

שלום
גם אני סובלת מהרפס, כיום פחות. ניסיתי פעם למרוח משחת פרופוליס על הפצע והשאיר לי צלקת קטנה כך שאני לא ממליצהץ לגבי זובירקס, אמרה לי תועמלנית תרופות (לחלוטין לא באופן טבעי) שגם הרפואה הקונבנציונלית ממליצה להימנע.
אני שמתי לב שהופעת הפצע אצלי קשורה למצבים רגשיים מסוימים ועובדת על עצמי להתחזק.
אולי ההרפס הוא סימן לחולשות מסוימות שצריך לחזק (לפחות אצלי זה ככה) היום גם כשיוצא לי פצע הוא די קטן ונשאר זמן קצר
rainbow*
הצטרפות: 25 נובמבר 2006, 21:35

הרפס בשפתיים

שליחה על ידי rainbow* »

סבלתי שנים מהדבר הנורא הזה,הרפס.
זה התחיל יום בהיר אחד שהייתי בחו"ל לראשונה בחיי בגיל 16
היו לי שנים נוראיות עם מלא התקפים בשפתיים. זובירקס זה לא הפיתרון. שם דבר מהרפואה הקונבציונלית לא יגרום לתופעה להעלם. מה שכן עזר לי זה טיפול הומאופטי קלאסי. כיום יש לי התקף פעם בשנה איך שמתחיל החורף. הייתי רוצה שגם זה יעלם. קראתי פה כמה דברים מעניינים בנושא אתייעץ עם ההומאופט שלי קודם. שמו דא"ג זאב בולגר מ ר"ג
נאוה_פרנס*

הרפס בשפתיים

תמסרי לזאב בולגר ד"ש ממני (אם יזכור) לא ראיתי אותו מאז שנות ה- 80.

נסי את חומצת האמינו L-ליזין ותשכחי גם את ההתקף השנתי.
וחוץ מזה, בגלל העיתוי - תחילת החורף - כדאי לבחון את התגובה שלך להסתגרות ולאפרוריות החורפית גם ברבדים אחרים.
מור_וקנמון*
הצטרפות: 23 פברואר 2004, 03:08
דף אישי: הדף האישי של מור_וקנמון*

הרפס בשפתיים

שליחה על ידי מור_וקנמון* »

מאיזה חב' לקנות את ה l-ליזין?
ורד_לב*
הצטרפות: 24 יולי 2002, 23:08
דף אישי: הדף האישי של ורד_לב*

הרפס בשפתיים

שליחה על ידי ורד_לב* »

מור, דברי עם אנאמה מילר היא תוכל לייעץ לך לגבי שמנים מתאימים.
יש גם תזונה שעוזרת להוריד התקפים, או למנוע אותם (להמנע משוקולד, תעשייתיים למיניהם וכו') ותוספים כמו ליזין (נראה לי שכל חברה תהיה פה בסדר).
נאוה_פרנס*

הרפס בשפתיים

מאיזה חב' לקנות את ה l-ליזין?
זה לא משנה - הכי זול שאפשר.
מור_וקנמון*
הצטרפות: 23 פברואר 2004, 03:08
דף אישי: הדף האישי של מור_וקנמון*

הרפס בשפתיים

שליחה על ידי מור_וקנמון* »

תודה למשיבים...
בסופו של דבר, נעזרתי בהומאופתיה...

האם זה נכון שהרפס זוסטר (הסוג שמופיע לאורך עצב מסויים) אינו חוזר? כלומר אם התפרץ פעם אחת לא יתפרץ שוב???
שימשי_ג'ה*
הצטרפות: 09 מרץ 2006, 13:30

הרפס בשפתיים

שליחה על ידי שימשי_ג'ה* »

ההרפס ואני חברים מגיל 3. חברים קרובים מאוד.
אז מנסיוני העשיר אני יודעת שההרפס פסיכוזומטי לחלוטין והמשחות/שמנים וכו' רק עוזרים
לפצע להתייבש מהר יותר ובמקרה הטוב לא לצאת
כיום בקלות אני מזהה מתי הוא עומד לצוץ ומתייחסת אליו כמו אל תמרור שמורה לי בעדינות כי יש צורך לעצור
ולהתבונן קצת במערכת הפנימית ולעשות תיקון ושינוי. הפצע עצמו לרוב לא יוצא וכשכן, מספיקה לי מריחה חד פעמית של זובירקס כדי לייבש אותו.
ההרפס הכי מרושע-זה שיוצא במהלך הלילה כשהדמיון המודרך שלך ישן
נאוה_פרנס*

הרפס בשפתיים

האם זה נכון שהרפס זוסטר (הסוג שמופיע לאורך עצב מסויים) אינו חוזר? כלומר אם התפרץ פעם אחת לא יתפרץ שוב???

עד כמה שחידוע לי - לא! זה לא נכון

שימשי ג'ה
ניסית לקחת ליזין?
אפשר לחיות בלי התפרצויות
שימשי_ג'ה*
הצטרפות: 09 מרץ 2006, 13:30

הרפס בשפתיים

שליחה על ידי שימשי_ג'ה* »

באופן כללי אני חיה בלי תרופות כלל וכלל ועם מעט מעט התפרצויות ועוד יותר מעט זובירקס
נאוה את חושבת שזה באמת כ"כ קריטי?
(למען האמת חייבת להודות שכותבת עם הרפס מקשט את השפתיים כי היה איזה פסיכוזומטי אחד, מה לעשות)
נאוה_פרנס*

הרפס בשפתיים

ליזין אינה תרופה - זוהי חומצת אמינו
הזובירקס היא תרופה שמשפיעה לרעה על הכבד.
מבחינת יעילות, הליזין מנצחת את הזובירקס בעיניים עצומות.

חומצות אמינו הן אבני הבניין של חלבון.
יש שתיים שמשפיעות על ההרפס
ארגינין שגורמת להתפרצויות (יש להימנע ממזונות שמכילים...)
ליזין שמדכאת את הוירוס (כדאי להרבות באכילה)

לקיחת הליזין בכמוסה מבטיחה איזון נכון יותר של שתי חומצות האמינו הללו.

נאוה את חושבת שזה באמת כ"כ קריטי?
בחירה שלך, אם את נהנית - קטונתי :-D
רוב האנשים סובלים מההרפס - כאב, אסטטיות, הדבקה.
גיימס_בונד*
הצטרפות: 02 יוני 2006, 10:29
דף אישי: הדף האישי של גיימס_בונד*

הרפס בשפתיים

שליחה על ידי גיימס_בונד* »

שמעתי על טיפול בשמן עץ התה. הוא אנטי בקטריאלי. נסו. אפשר לשים ישר על העור ללא דילול. תוספת קטנה..הוא גם אנטי ויראלי.
בהצלחה
סאלוש*
הצטרפות: 27 אוקטובר 2004, 12:14

הרפס בשפתיים

שליחה על ידי סאלוש* »

טבעי טבעי... אבל לפעמים צריך משהו דרסטי.
יש תרופה בשם זובירקס שלי חסלה את כל התופעה לחלוטין, לתמיד.
נאוה_פרנס*

הרפס בשפתיים

שמן עץ התה - לא מתאים כאן.
הרפס הוא לא בקטריה (חיידק) וגם לא פטרייה.

הזובירקס לא תמיד עוזרת, לוקח לה זמן והיא פוגעת בכבד.

היא גם עולה יותר מאשר ליזין
עוד לא נפגשתי בטיפול יעיל יותר להרפס
אלמונית*
הצטרפות: 01 אוקטובר 2001, 09:06

הרפס בשפתיים

שליחה על ידי אלמונית* »

לחבר שלי יש כנראה פצעי הרפס בשפתיים לפי מה שקראתי כאן זה אכן זה לדעתי הפצעים חוזרים כמעט כל חורף,והחורף הזה חזר
כבר פעמים הוא טוען שזה פצע חורף שנגרם מהקור ושלא צריך לעשות מזה ענין
מה אלי לעשות לדעתכם. מחכה לתשובה תודה.
נאוה_פרנס*

הרפס בשפתיים

תקראי למעלה על הטיפול בליזין.
ענן_בעננים*

הרפס בשפתיים

האם הרפס יכול להופיע לא רק בצורה של פצעים על השפתיים?

כבר שנים אני סובלת ממשהו שבזמנו רופא הגדיר כהרפס:
מתחיל כאדמומית באזור הפה, בצורה של חצי מעין חצי סהר (האם לא משם בא השם שלבקת חוגרת?)ואם לא מטופל מפתח פצעים ושלפוחיות.
בהתחלה זה רק מעקצץ ואם לא מטופל מתחיל ממש לכאוב.
התקף דומה היה לי מספר פעמים גם על הזרוע - אותה צורה, אותן תופעות.

במשך שנים טיפלתי בזובירקס כדורים , אח"כ עברתי טיפול הומאופתי שעצר כמעט לחלוטין את ההתקפים (3 התקפי בטווח של כ-8 שנים)
ובשנתיים האחרונות חוויתי כמות התקפים ניכרת אותם עצרתי בעזרת הזובירקס (זה אחרי שטיפול הומאופתי אצל אותו המטפל מפעם לא הצליח לעזור ).
אז קודם כול, התחלתי להשתמש בליזין - אדווח לך נאוה האם עזר.

ובנוסף ישנה שאלת ההגדרה: רופא עור שראה אותי לא מזמן בסוף של התקף כזה (שלב ההתיבשות) קבע שזה לא הרפס.
אבל אם זה לא הרפס אז איך זה שזובירקס עוזר לי?
אימא_טרייה_פלוס*
הצטרפות: 14 אפריל 2007, 09:53
דף אישי: הדף האישי של אימא_טרייה_פלוס*

הרפס בשפתיים

שליחה על ידי אימא_טרייה_פלוס* »

זה לא חייב להיות הרפס.
יכול להיות שזה מה שזה, בדיוק מה שאת מתארת- רק בלי שם.
היה לי הרפס בשפתיים..... והרבה ממנו. ואין בשנים האחרונות.
טופלתי בהומיאופתיה- בכלל בשביל משהו אחר, ויחד עם הטיפול גם זה נעלם.
היום אני הומיאופתית קלאסית- אשמח לייעץ, לעזור ולרפא.

בינתיים- להקלה זמנית אפשר למרוח דבש.
רפואה שלמה!!
[email protected] או בדפבית.
נאוה_פרנס*

הרפס בשפתיים

את יכולה לעשות בדיקת דם לנוגדנים - אני חושבת שניתן היום לעשות בקופה (פעם אפשר היה לעשות רק בתל השומר)
אפשרות אחרת היא לעשות משטח על פצע טרי (אם יהיה התקף נוסף)

שלבקת חוגרת היא וריאציה של ההרפס שתוקפת באיזור הגוף - מעמוד השידרה לכיוון הבטן בערך בגובה של הסרעפת / קו החזיה (-/+)

מה שאת מתארת זה אולי הרפס בחלק העליון של הגוף - בעבר זה היה הרפס 1
הרפס שתוקף בחלק התחתון של הגוף (אברי המין בעיקר) היה בעבר הרפס 2 שהוא מוטציה מסוימת של הרפס 1
(ככל הנראה עבר מהחלק העליון לתחתון באמצעות מין אוראלי)
היום ניתן למצוא את שני הסוגים בשני האיזורים (מה שירד, עלה בחזרה :-D)

עצתי, כאמור: לאבחן דרך הדם או במשטח של פצע טרי.
ואם צריך - תתייעצי עם רופא נוסף.
דרך האינטרנט קשה לומר לך מה זה היה.

ואני מחכה לעידכון :-)

חחחח מרגיעון: הכלל הוא הפרט
רק עכשיו שמתי לב - אני אוהבת את המרגיעונים,
לפעמים הם נותנים לדברים משמעות נוספת.

לילה טוב!
ענן_בעננים*

הרפס בשפתיים

נאוה

תודה על העצות
בצירוף מקרים לא יאמן הגעתי לרופא עור ברעננה השבוע
רופא אנושי
שאיבחן שזה לא הרפס אלא תגובה אלרגית

איזה כייף!

תודה, תודה
נאוה_פרנס*

הרפס בשפתיים

תמיד שמחה להיות לעזר :-)

מרגיעון נחמד במיוחד: הסבר פנים על פני הסתר פנים
הבוחשת_בסירים*
הצטרפות: 28 יוני 2007, 13:27
דף אישי: הדף האישי של הבוחשת_בסירים*

הרפס בשפתיים

שליחה על ידי הבוחשת_בסירים* »

וברוח האתר! הדבר היחיד שעוזר לי להרפס זה חלב אם
למרוח כמה פעמים ביום , זה מייבש את ההרפס במהירות הבזק( מניסיון גם החלב שלי לעצמי עזר לי)
שבלולית*
הצטרפות: 02 ספטמבר 2007, 16:15

הרפס בשפתיים

שליחה על ידי שבלולית* »

מתי הכי מדבק,כשרק מתחיל, בשיא, או בסוף?
נאוה_פרנס*

הרפס בשפתיים

מדבק מלפני ההתפרצות (עוד לפני שרואים אותה)
ועד שהפצע מתייבש

זמן דגירה: 10 ימים.
אם עברו יותר - לא הייתה הדבקה
מתוק*
הצטרפות: 10 אוקטובר 2008, 14:01

הרפס בשפתיים

שליחה על ידי מתוק* »

שלום שלום ושנה טובה לבית ישראל ולעולם.שורשו של ההרפס הכרוני הוא ביטוי לא נעים של עודף חום בגוף שיוצא החוצה.ההרפס בשפתיים הוא תוצאה של חום עודף ממערכת העיכול,לפני בואו של ההרפס, יום יומיים לפני יש עיפות גדולה שהיא הרמז המקדים ביותר מכל הסמפטומים המקדימים.יש כמה פיתרונות טבעים שעוזרים נפלא .1מזון בריא ובכמויות קטנות(לא להגיע לביס של השובע ),2 לשתות תה ירוק "מחמם" 45 דקות לפני הארוחה, תוספת של תבלינים מחממים כמו זנגביל,הל,קינמון מניעים ותומכים בפעולת העיכול.3 עיסוי ומתיחה של האצבעות "המורות" בידים וברגלים למספר דקות ביום מונע את יבצרותו של ההרפס.4 יש בינינו אמיצים שמקיזים דם, טיפת דם קטנה מהאצבע המורה ברגל ימין ,משחררת את עודף החום כלפי מטה ומונעת את דגירת ההרפס. עובד מצוין! שורשו של ההרפס הכרוני באברי המין הוא תוצאה של חוסר איזון הורמונלי ,אינטמיות (זוגיות)שלא באה לידי ביטוי יכולה להיות גורם נכבד. כדאי לבדוק אולי יש גם קנדידה פיראית . טיפים נוספים ישנם ברפואה האזוגטית .רפואה שלמה לכולם
אור*
הצטרפות: 22 יולי 2002, 01:27

הרפס בשפתיים

שליחה על ידי אור* »

קראתי את כל הדף על ההרפס, אני אלך היום לקנות את הליזין ואדווח לכם מה קורה.
במשך שנים סבלתי מהרפס במיוחד בבית ספר כיתה יא- יב הוא לא היה מספיק להגליד וכבר היה יוצא לי נוסף
יום אחד החלטתי לעבוד על התת מודע ולהחליט שאני לא נדבקת יותר- וזה אכן עבד (הייתי חושבת על ההחלמה לפני השינה)
5 שנים בערך לא התפרץ הנגיף ועכשיו הוא חזר. אני כנראה בתקופה לחוצה ריגשית ועל כן אנסה במקביל גם את התת
מודע וגם את הליזין (יש לי על השפה את ההרפס הרביעי החודש!!!!!!!!!!!!)
בעזרת ה יהיה בסדר ונעבור את זה.
פלונית_הריונית_מניקה*
הצטרפות: 01 אפריל 2009, 22:49

הרפס בשפתיים

שליחה על ידי פלונית_הריונית_מניקה* »

אהלן קראתי את כל הדף, תודה על לכל הכותבים.

כמה שאלות:
אני בשבוע 22 להריון וגם מניקה קצת את בני בן שנה ושמונה. יש לי התפרצות כרגע מתחת לשפה ובשילוב עם ההריון והחום והאמהות 24/7 לילד שגם פיתח חום אני פשוט מותשת. חשבתי שהחום שיש לבני קשור ליציאת שיניים טוחנות, פתאום אני חושבת רגע, אם ההדבקה היא לפני ההתפרצות והרי אני מנשקת אותו לא מעט... האם יכול להיות שהדבקתי אותו? אם כן איך יודעים ? האם הדבקה אומרת התפרצות בסמוך להדבקה ?

יש לו פצע מוזר באיזור הצלעות, שנראה כמו עקיצה שגירדו אותה בצורה אלימה, רק שזה לא עקיצה ולא נראה שזה מגרד לו. האמת שזה לא מוכר לי ולא ראיתי משהו כזה אף פעם... הייה לו חום בלילה לפני יומיים וגם היום עלה לו החום מעט.
תיאבונו הוא לא כשהייה (בד"כ הוא אוכל סבבה) והוא מרייר בכמויות ונראה שכואב לו משהו בתוך הפה.

אה ורציתי לנסות את הטיפול עם הליזין, איך כדאי לעשות זאת בשלב זה של ההריון (מבחינת מינון) ?

תודה למרגיעון, קולע בול כרגיל: הספק מבורך
שיהיה וירגיש כך לכולנו
אפרת_נ*
הצטרפות: 18 יוני 2009, 16:54
דף אישי: הדף האישי של אפרת_נ*

הרפס בשפתיים

שליחה על ידי אפרת_נ* »

קראתי את כל הדף והוא מתייחס רק למבוגרים
הבת שלי נדבקה לראשונה בגיל שבעה חודשים בערך. מסתבר שהדבקה ראשונה מופיעה בצורת מחלת חום ואפטות בפה.
עכשיו, בת 1.2, שוב בהתקפה עקב מחלת חום. הפעם זה הרפס "אמיתי" (אם כי למרבה הצער כולל אפטות מכאיבות בפה)
האם למישהו יש עצות לגבי הרפס בתינוקות?
שונאת_הרפס*
הצטרפות: 30 מאי 2010, 20:55

הרפס בשפתיים

שליחה על ידי שונאת_הרפס* »

היי, רציתי לדעת מה ההבדל בין ליזין 500 מ"ג לבין ליזין 1000 מ"ג?
לפי מה שאני מבינה (ותקנו אותי אם אני טועה) ליזין 1000 מ"ג הוא חזק יותר ומשפיע טוב יותר, אבל בכל מקום שקראתי , כשמדובר בהרפס על השפתייםממליצים לקחת ליזין 500 מ"ג. האם זה משנה?
דורית*
הצטרפות: 01 ינואר 2003, 19:31

הרפס בשפתיים

שליחה על ידי דורית* »

אני מונעת את ההתפרצות הפצע על ידי מריחת שמן לבנדר מיד כשמתחיל העיקצוץ בשפתיים
שוש*
הצטרפות: 22 אפריל 2004, 13:53

הרפס בשפתיים

שליחה על ידי שוש* »

האם שמן לבנדר יכול להעלים את הפצע מיד בעת שמרגישים את התפרצות ההרפס
פלוני_אלמונית*

הרפס בשפתיים

משחת "הרפס" של חברת עומר הגליל - מריחה מניעתית במשך כחצי שנה באופן יומיומי עזרה לי אחרי שנים של ייסורים.
פלוני_אלמונית*

הרפס בשפתיים

תנסו את זה...
אני מנסה ברגעים אלו ממש... בנתיים זה הרבה יותר נחמד ממשחות למינהם או כדורים שצריך לזכור לקחת...
http://www.herpatch.co.il/HEB/blister-p ... ology.html
בהצלחה (-:
גוונים*
הצטרפות: 23 מרץ 2010, 16:12

הרפס בשפתיים

שליחה על ידי גוונים* »

קראתי בריכוז רב את כל הדף ולא מצאתי תשובה לשאלה איך נדבקים ובעיקר איך מדביקים.
לפני כמה ימים צץ לי על השפתיים, לראשונה בחיי, פצע שנראה לי לפי כל הסימנים, ההרגשה (והמראה הלא מלבב בכלללל) כמו הרפס.
מענין אותי לדעת איך נדבקתי ובעיקר איך לא להדביק אחרים, זה עובר רק במגע ישיר? לדוגמא אם מישהו שותה מכוס שממנה אני שתיתי יש סיכוי שידבק?
וגם, האם יש טעם להתחיל לקחת כמוסות ליזין גם במצב מתקדם כשכבר כמה ימים זה ממש פצע?
ושאלה אחרונה, איך יודעים שהסיוט הזה מתחיל לעבור?? עכשיו אני בשלב שהפצע יותר כהה וגם נראה קצת פתוח, יש לי הרגשה שהוא קטן יותר (עדיין עצום בתחושה שלי, אבל עובדתית כשאני מסתכלת במראה...) ואולי גם פחות מגעיל (סליחה על התיאורים) זה אי פעם יעבור?? אני כבר בדרך לשם??
(מתוסכלת, קצת מבועתת, מוציאה קיטור)
תודה!
שבע_יהלום*
הצטרפות: 22 נובמבר 2006, 20:55
דף אישי: הדף האישי של שבע_יהלום*

הרפס בשפתיים

שליחה על ידי שבע_יהלום* »

גוונים יקירתי
יכולה לענות מנסיוני (הרב) בלבד.
אף פעם לא נדבקתי ממישהו, ואף פעם לא הדבקתי מישהו. בכל הפעמים שהיה לי הרפס בשפה זה היה מאחת הסיבות הבאות:
  1. התרגשות נפשית עצומה, לאו דווקא שלילית. 2. שפעת קשה בה במקום שיעלה לי החום יצא לי הרפס. 3. מזג אוויר חם מאוד, בשילוב שהייה בים (מלח יחד עם שמש בלי הגנה לשפתיים). 4. מזג אוויר קר ויבש מאוד.
כמנוסה, אני כבר יודעת לזהות מיד בעקצוץ הראשון שזה בדרך, ואז תלוי במצב רוח.
או שאני מדביקה חזור והדבק קוביות קרח למקום המעוקצץ, או שאני מורחת זובריקס, ממש מעט, או שאני עושה קומפרסים של ספונג'טות, שזה פדים ספוגי אלכוהול שמוכרים בבתי מרקחת, כולם מונעים מהצרה להתפתח.
השלב שאת מתארת נשמע כבר מפותח למדי ובדרך להחלמה. מרגיז ככל שיהיה, נשמע לי שאת צריכה רק לחכות.
יש לי הרגשה ששבוע מעכשיו הבעתה תראה לך כמו בדיחה.

(בקשר להדבקות, מציעה להיזהר בכל מקרה, לא לנשק, לא לשתות/לאכול מאותם כלים עד יעבור זעם. לפי מה שאני יודעת יש אנשים שנוטים להרפס ויש כאלה שלא. הסוג הראשון עלול להידבק והשני לא)

החלמה מהירה |*|
גוונים*

הרפס בשפתיים

שליחה על ידי גוונים* »

שבע, כפרה עליך,
ממש תודה על התשובה!

לפי מה שאני יודעת יש אנשים שנוטים להרפס ויש כאלה שלא. הסוג הראשון עלול להידבק והשני לא
עד עכשיו הייתי מהסוג הראשון! כשכל חיי לאחותי, אמא שלי, דודה שלי ושתי חברות שלי יש הרפס שבא והולך באופן קבוע ולי לא!! ופתאום עכשיו! על מה ולמה?
לא הייתי בים, לא נחשפתי לשמש יותר מהרגיל (מעט מאד, אני הרי שונאת שמש וקיץ) מן הסתם לא הייתי במזג אויר קר ויבש, יכול להיות שזה קשור לזה שהיתה לי מן תחושה של התחלת שפעת בתחילת השבוע ואז שבמקום שתתפתח מחלה, התפתח פצע... אבל למה? זה לא קרה מעולם קודם.
וגם לגבי המצב הנפשי, כבר היו תקופות הרבה יותר לחוצות ועמוסות נפשית בחודשים האחרונים...
מעניין אותי העיתוי הספציפי הזה, ימים כאלה שכביכול אין בהם שום דבר יוצא דופן. השגרה אותה שגרה, יש ענין אחד או שניים שעדיין מעיבים (שהם אכן ענינים גדולים ומהותיים, אבל הם קיימים כבר הרבה חודשים ואין דוקא עכשיו שום שינוי), והדברים הטובים בחיי דוקא הולכים ומתרבים, מה בכל זאת קורה שם בנבכי הנפש שלי... תעלומה...

אז את אומרת שעכשיו זה רק לחכות... יש טעם למרוח משחה?
נתנו לי בבית מרקחת משהו שאמרו שהוא חדש וטוב (?) יותר מהזובריקס הזה (נקרא fenlips) ואני מורחת מדי פעם אבל לא בטוחה לגבי היעילות של זה...

מצד אחד מרגישה שזה מוגזם להתעסק בזה כל כך הרבה, מרגישה ילדותית ואובססיבית,
כולה פצע ויעבור עוד כמה ימים, מצד שני לא מסוגלת להפסיק להתעסק בזה, זה גם לא נעים פיזית וגם מרגישה שצמח לי חייזר באמצע הפרצוף שוגורם לי להתנהג אחרת מול אנשים...

הצהובון אומר - הכל יחסי/ם (!!!)
הערסית_מהשכונה*
הצטרפות: 05 אפריל 2005, 12:16
דף אישי: הדף האישי של הערסית_מהשכונה*

הרפס בשפתיים

שליחה על ידי הערסית_מהשכונה* »

אז אנחנו מדברים בסה"כ על וירוס.
תבררי ב "ברא" אם יש להם קרם מצמח ההיפריקום. הוא אנטי ויראלי ובעל זיקה משמעותיתת למערכת העצבים. צמח מובהק להרפס.
לבריאות
שבע_יהלום*
הצטרפות: 22 נובמבר 2006, 20:55
דף אישי: הדף האישי של שבע_יהלום*

הרפס בשפתיים

שליחה על ידי שבע_יהלום* »

הייתי מקשיבה לערסית יותר מלבית מרקחת.

בכולנו מסתתרת טינאייג'רית מבוהלת.
לי יצאו כמה פצעים קטנים מעל לשפה, כנראה מהלחות הדוחה הזאת,
ואני מרגישה מצורעת, לא פחות, מרגישה שכשמדברים איתי לא רואים כלום מלבדם,
ושביום בו הם יעלמו לא תהיה מאושרת ממני, אני אהפוך אדם טוב לב נדיב וזך, ושהעולם כולו יזהר באור נגוהות.

פרופורציות.

(אוי ואבוי, זה הזכיר לי פרסומת לאיזה מכון ניתוחים פלסטיים "תכנסי לפרופורציות". בואי ניפגש פה עוד שבוע ונצחק עלינו. בעצם אני צוחקת עלינו כבר עכשיו).
גוונים*

הרפס בשפתיים

שליחה על ידי גוונים* »

ערסית - תודה!

_ואני מרגישה מצורעת, לא פחות, מרגישה שכשמדברים איתי לא רואים כלום מלבדם,
ושביום בו הם יעלמו לא תהיה מאושרת ממני, אני אהפוך אדם טוב לב נדיב וזך, ושהעולם כולו יזהר באור נגוהות_
(-: (-: (-: לגמרי!!

בואי ניפגש פה עוד שבוע ונצחק עלינו. בעצם אני צוחקת עלינו כבר עכשיו
גם אני!
תודה@}
פלוני_אלמונית*

הרפס בשפתיים

שמעתי על טיפול באציטון ע״ י קיסם אזניים, מייבש במהירות!
פלוני_אלמונית*

הרפס בשפתיים

+הודעה ממשתתפת חדשה התקבלה בברכה:+

תודה לכולם על העצות ..אך מה שלא ברור לי זה אחרי שהוא כבר פורץ..ואני כבר נראת כמו מפלצת.. איך גורמים לו להתייבש במהירות?
פלוני_אלמונית*

הרפס בשפתיים

חייבת לשאול שאלה...
האם מי שיש לה לפעמים הרפס בשפתיים - סקס אוראלי סגור בפניה לעד? ז"א ברור שלא יהיה שןם מגע בזמן הפצעים, אבל כשאין אותם?
רוניתה_פיתה*
הצטרפות: 31 מרץ 2008, 03:49
דף אישי: הדף האישי של רוניתה_פיתה*

הרפס בשפתיים

שליחה על ידי רוניתה_פיתה* »

יש לי ניסיון מעולה עם שרף מור, או שמן אתרי מור (קל לרכוש מכל חברה של שמנים אתריים איכותיים).
איך שמתחיל העקצוץ, או מקסימום כמה שעות אח"כ - לשים טיפה על המקום וזהו!
יש לי לצערי ניסיון רב שנים עם הסיפור הזה.
היפריקום גם עושה פלאים (וגם מעולה בלקיחה פנימית, למקרים דרמטיים יותר), אבל לא ממש חוקי ונגיש בארץ בימינו...

ולגבי מין אוראלי, ובכלל - בזמן שאין פצע (משלב העקצוץ ועד התייבשות מוחלטת של השלפוחית) - הוירוס לא נמצא שם (אלא שוכן אי שם בגנגליונים, רדום), ולא תיתכן הדבקה.
הכל בסדר...
פלוני_אלמונית*

הרפס בשפתיים

עם חברה שלי שמה שפתון ויש לה הרפס ואני שמה את השפתון ואז מסירה אותו תוך כמה שניות.יש סיכוי להידבקות?
הדרי*
הצטרפות: 08 יולי 2008, 17:35

הרפס בשפתיים

שליחה על ידי הדרי* »

נראה לי שאני חברה חדשה במועדון, לא זיהיתי בזמן ויש לי פצע ענק (פיזית, לא רק נפשית) באיזור השפה, שגם כואב לי מאוד.
ממש עוזר לי לקרוא את כל זה, עכשיו כשאני חושבת על זה באמת היה עיקצוץ באותו מקום וגם עייפות ולחץ (שבוע ראשון ללימודים), בדיעבד אני מבינה מה זה.
אנסה כמה מהרעיונות כאן, אולי יעזור לי טיפה לאלחש ולמנוע להבא
תודה על העיצות והתמיכה
אורמרר*
הצטרפות: 23 נובמבר 2011, 17:06

הרפס בשפתיים

שליחה על ידי אורמרר* »

אין לי הרפס אבל יש לי פצעון כזה בשפה העליונה וזה ממש מפריע לי איך שזה נראה! מישהו יודע איך להוריד את זה בשיטה מיידית?
פרח_הלימון*
הצטרפות: 22 מאי 2008, 16:47
דף אישי: הדף האישי של פרח_הלימון*

הרפס בשפתיים

שליחה על ידי פרח_הלימון* »

עם חברה שלי שמה שפתון ויש לה הרפס ואני שמה את השפתון ואז מסירה אותו תוך כמה שניות.יש סיכוי להידבקות? אם חברתך נמצאת בשלב המדבק,שזה בזמן שהפצע מפריש נוזל שקוף(סליחה על הגראפיות) והמערכת החיסונית שלך חלשה,אז כן. להמון אנשים יש את הנגיף של ההרפס רדום,ובזמן שהמעכרת החיסונית נחלשת,יכול לצאת פצע. זה יכול לקרות בזמן סטרס,כעס גדול,עצב,וכל דבר שגורם לגוף להחלש
לי מאוד עזרה הומאופתיה קלאסית. היו לי תקופות של לפעמים כמה פעמים בחודש התפרצויות של הרפס בשפתיים,וזובירקס רק החמיר את המצב!
כל דיכוי מחמיר את המצב.. ואחרי טיפול הומאופתי,העניין נפסק ליותר מ 8 שנים
ועכשו יוצא לי פעם בשנה כשמגיע החורף והקור
פרח_הלימון*
הצטרפות: 22 מאי 2008, 16:47
דף אישי: הדף האישי של פרח_הלימון*

הרפס בשפתיים

שליחה על ידי פרח_הלימון* »

שמעתי על טיפול באציטון ע״ י קיסם אזניים, מייבש במהירות!
:-S
ורד*
הצטרפות: 21 אוקטובר 2001, 16:56

הרפס בשפתיים

שליחה על ידי ורד* »

האם קלין&קליר של ריפוי פצעים תוך 4 שעות , יכול להועיל להיעלמות ההרפס במהירות?
אלכוהול_לבנדר*
הצטרפות: 18 ינואר 2012, 11:37

הרפס בשפתיים

שליחה על ידי אלכוהול_לבנדר* »

האם שמן לבנדר עוזר בהלמת הפצא לפני התפרצותו ?
האם אלכוהול 70% עוזר גם הוא ?
עזרה דחופה ביותר . :S
אלכוהול_לבנדר*
הצטרפות: 18 ינואר 2012, 11:37

הרפס בשפתיים

שליחה על ידי אלכוהול_לבנדר* »

• העלמת
פלוני_שולהאלמונית*
הצטרפות: 27 ינואר 2012, 09:28

הרפס בשפתיים

שליחה על ידי פלוני_שולהאלמונית* »

ההרפס שפתיים האם מדבק
אלינה*
הצטרפות: 02 אוגוסט 2004, 14:14

הרפס בשפתיים

שליחה על ידי אלינה* »

יצא לי הרפס כתוצאה משפעת ואני חייבת להעלים אותו במהירות ישלי יומיים להעלים אותו יש דרך?
שליחת תגובה

חזור אל “דפי נבירה עצמית-קהילתית”