מפלגת התנועה הירוקה

שרון_ברקת*
הצטרפות: 11 יולי 2002, 16:02
דף אישי: הדף האישי של שרון_ברקת*

מפלגת התנועה הירוקה

שליחה על ידי שרון_ברקת* »

אז מה הסיסמה שלהם? בעזרת ה' ?

אפשר גם - מי ל-ה' אלי

(אבל לדעתי בחרו בסוף ב: ירוק בקלפי זה ה')

> גם שרון לא רואה תשדירים <
רוקדת_לאור_ירח*
הצטרפות: 03 דצמבר 2004, 17:39
דף אישי: הדף האישי של רוקדת_לאור_ירח*

מפלגת התנועה הירוקה

שליחה על ידי רוקדת_לאור_ירח* »

ה עוגיה
יש תשדירים ביוטיוב (לרוקדת אין טלויזיה בבית), הנה אחד לדוגמא, הוא דווקא מאד שונה מהאחרים שראיתי:
http://www.youtube.com/watch?gl=IL&hl=e ... po]channel page[/po]
שרון_ברקת*

מפלגת התנועה הירוקה

בחירת הבלוגרים - סרטון ששווה צפיה

> אז למה יונת שרון, עוד בלוגרית תומכת תי"מ, לא עלתה על הסרטון? <
שרון_ברקת*

מפלגת התנועה הירוקה

חמשה דברים שלא ידעתם על התנועה הירוקה-מימד:
  1. יו"ר התנועה הוא המחוקק המוביל של חוקים ירוקים בכנסת: "חוק המזהם משלם", "חוק החופים", "חוק אוויר נקי", וידו עוד נטוייה.
  2. הוא גם יו"ר השדולה החברתית-סביבתית בשתי הקדנציות האחרונות. מייסד פרוייקט "תגלית". יוזם זרם החינוך המשלב חילונים ודתיים. רב אורתודוכסי המקדם נישואים אזרחיים ותחבורה ציבורית בשבת.
  3. מספר שתיים ייסד את ארגון הסטודנטים "מגמה ירוקה". כ- 70 אלף פעילי ה"מגמה" הצילו במהלך 12 השנים האחרונות עשרות אלפי דונמים מדריסת רגל נדלנית, והפכו את הקמפוסים בארץ למופת של חשיבה סביבתית.
  4. מספר שלוש הקים את "אדם טבע ודין" - "הבג"ץ הירוק של ישראל". יזם מאות מאבקים משפטיים כנגד מזהמים. עתר נגד צחי הנגבי (כשזה כיהן כשר לאיכות הסביבה). בעניין מינויים פוליטיים בלתי חוקיים. רשם וערך עשרות הצעות חוק ירוקות, פרופ', עו"ד, וגיטריסט חובב.
  5. היתרון הגדול של מועמדי "התנועה הירוקה - מימד" הוא גם החיסרון שלהם: הם עסוקים בעשייה ולא בדיבורים.
אז מה נגיד לילדים שלנו עוד 20 שנה?
ששוב הצבענו מתוך פחד ולא מתוך חזון?

התנועה הירוקה-מימד

ה'

בקלפי
http://hayeruka-meimad.org.il
יול*
הצטרפות: 07 יוני 2008, 15:12

מפלגת התנועה הירוקה

שליחה על ידי יול* »

רוצה לספר שהיום קיבלתי פלייר של התנועה הירוקה - מימד (בתחנת רכבת מרכז בתל אביב)
ואכן כמו שהוסבר פה במעלה הדף, הבחורה חילקה רק למי שרצה לקחת ולא דחפה ליד של כל מי שעבר.
ובאמת הפלייר קטן (10X8 ס"מ בערך) תמציתי, ברור ובלי ברברת מיותרת.
כל הכבוד! |Y|
נהלל_במעגל*
הצטרפות: 04 מרץ 2008, 18:05
דף אישי: הדף האישי של נהלל_במעגל*

מפלגת התנועה הירוקה

שליחה על ידי נהלל_במעגל* »

לגבי ישיבה בקואליציה, יהיה זה מאוד פופולרי מצידי אם אומר שבשום פנים ואופן לא נלך לקואליציה עם נתניהו.

עוד לא החלטתי למי להצביע ואני בהתחבטות קשה.
מצד אחד אני חיית טבע סביבה בע"ח מים ועוד,מצד שני אני ימנית(חילונית ראוי לציין,מה שעוד יותר מצמצם אופציות).בעיה מאוד קשה לנוכח ההיצע בנטיות שלי.

משפטים כגון הלעיל מציקים לי מאוד מפני שהם מעידים מעבר לאקולוגיה-סביבה על עוד תנועת שמאל יהירה ושחצנית שלא מתאים לי לשים פתק שלה.ובגלל שזה "פופולרי" בחוגים מסויימים לא לאהוב את נתניהו, אף על פי שהוא כנראה יהיה ראש הממשלה הבא.
מפלגה ירוקה בעיני,ואמרתי את זה פעם בחוג בית,צריכה לראות בעיקר את המים האוזלים והמזדהמים,את השטחים הירוקים המצטמצמים ועוד רבות חולות סביבנו.

ואם תזכה לכבוד הגדול לשבת בממשלתו של נתניהו,אני,
כולנו והיא עצמה תשבח ותהלל על כי אפשר להתחיל לפעול בישראל!!!

ואני בדילמתי הקשה.
סוג_של_ימנית*
הצטרפות: 04 פברואר 2009, 17:40

מפלגת התנועה הירוקה

שליחה על ידי סוג_של_ימנית* »

נהלל, גם אני ימנית מבחינת התפיסה המדינית-בטחונית, ואין לי שום התלבטות בכלל - אני מצביעה לתנועה הירוקה מימד.
כי גם ככה, לפי מה שנראה בסקרים, הממשלה הבאה עומדת להיות ימנית קיצונית למדי (קצת יותר מדי לטעמי),
וגם כי לדעתי הנושא הסביבתי-חברתי בוער לא פחות מהנושא המדיני-בטחוני - ובעצם יותר!
נהלל_במעגל*

מפלגת התנועה הירוקה

נהלל, גם אני ימנית מבחינת התפיסה המדינית-בטחונית, ואין לי שום התלבטות בכלל - אני מצביעה לתנועה הירוקה מימד.
נהדר.
אמרתי רק שמפלגה שדגלה המרכזי הוא אקולוגיה סביבה,צריכה דבר ראשון, לעבור את אחוז החסימה,דבר שני,לשבת בממשלה עם מי שירצה בחברתה ולהתחיל לפעול תיכף ומיד.

אמרתי שמשמפטים כגון אלו
לגבי ישיבה בקואליציה, יהיה זה מאוד פופולרי מצידי אם אומר שבשום פנים ואופן לא נלך לקואליציה עם נתניהו.

קצת מבאסים אותי,כי יש פה נסיון למצוא חן בעיניי מישהו,ואני מקווה שבמידה ואכן יעברו את אחוז החסימה יזנחו את הקונצים הללו ויישבו עם נתניהו ככל הנראה.

וגם כי לדעתי הנושא הסביבתי-חברתי בוער לא פחות מהנושא המדיני-בטחוני - ובעצם יותר!

מסכימה איתך מאוד מאוד.
סוג_של*
הצטרפות: 04 פברואר 2009, 18:39

מפלגת התנועה הירוקה

שליחה על ידי סוג_של* »

קודם כל, כמו שכבר כתבו מעלי, אפשר לעבוד ביעילות גם מהאופוזיציה
שנית, מהמשפט הזה אני דווקא מבינה שהם כן מתכוונים לשבת בקואליציה עם המפלגה שתיבחר להרכיב אותה - גם ליכוד
לגבי הניסוח המתנשא... נו, אז מה. סה"כ זה משפט שנכתב ע"י אדם (יחיד) שמאלני באתר שיש בו (כנראה) רוב שמאלני. באמת נראה לך שזה מייצג את הגישה של המפלגה עצמה כולה, עד כדי תיוגה כ{{}}עוד תנועת שמאל יהירה ושחצנית? אם כן, חבל...
סוג_של*
הצטרפות: 04 פברואר 2009, 18:39

מפלגת התנועה הירוקה

שליחה על ידי סוג_של* »

כי יש פה נסיון למצוא חן בעיניי מישהו

כאילו, מה אפשר לצפות. יש בחירות עוד שבוע...
נהלל_במעגל*

מפלגת התנועה הירוקה

כאילו, מה אפשר לצפות. יש בחירות עוד שבוע...
גם לגבי זה וגם לגבי שאר הדברים שכתבת,את כנראה צודקת ולי לא נותר אלא לחשוב על זה...תודה!
עודד_המחפש*
הצטרפות: 19 יולי 2003, 21:25
דף אישי: הדף האישי של עודד_המחפש*

מפלגת התנועה הירוקה

שליחה על ידי עודד_המחפש* »

אמרתי רק שמפלגה שדגלה המרכזי הוא אקולוגיה סביבה,צריכה דבר ראשון, לעבור את אחוז החסימה,דבר שני,לשבת בממשלה עם מי שירצה בחברתה ולהתחיל לפעול תיכף ומיד.
המדיניות הרשמית של המפלגה אומרת שהם ישבו בממשלה כלשהי רק אם קוי היסוד שלה יעלו בקנה אחד עם העקרונות של תי"מ כפי שהם מובעים במצע (במיוחד שינוי סדרי עדיפויות בחינוך, סביבה, כלכלה, וכדומה). אין שלילה גורפת של מועמד כזה או אחר. נכון שסביר יותר שעם ביבי זה לא יקרה, אבל זה פתוח.

וכמו שאמרו - גם מהאופוזיציה אפשר לעשות הרבה מאוד.
שרון_ברקת*

מפלגת התנועה הירוקה

לכל מי שרוצה ללכת עם הלב והמצפון, אבל חושש להצביע לתנועה הירוקה-מימד בגלל פחד שהיא לא תעבור את אחוז החסימה -
אתם לא לבד, שחררו את הפחד וקראו כאן איך הציבור הולך עם הלב

ציטוט נבחר כגריין:
_פרופסור יצחק כץ, מאגר מוחות, 3.2.09:
לשאלה "אם היית יודע בוודאות שהתנועה הירוקה-מימד, בראשותם של הרב מיכאל מלכיאור וערן בן-ימיני, עוברת את אחוז החסימה, האם היית מצביע/ה עבורה בבחירות הקרובות לכנסת" -
ענו 4% "כן" ועוד 3% ענו "בטוח שכן". סה"כ 7% הודיעו כי יתמכו בתנועה הירוקה-מימד._
נהלל_במעגל*

מפלגת התנועה הירוקה

שלום לכולם,
נראה לי שלצערי הרב אני לא אוכל להצביע לתנועה הירוקה מימד,וזאת לאחר שקראתי את מצעה המדיני.בעיקר מכורח קושי מצפוני.לא השתכנעתי שהיא בעיקר ירוקה יותר מאשר מפלגה שמאלנית.

מתוך המצע המדיני:
מדינה דמוקרטית שוחרת שלום לעם הפלסטיני בגדה המערבית ועזה לצד מדינת ישראל היא הפתרון היחיד שיכול להבטיח את שמירת האינטרסים הלאומיים והביטחוניים של שני העמים
נו,באמת.
או שמא שלוש מדינות שוחרות שלום,לשני עמים שוחרי שלום?
או מדינה אחת שוחרת שלום לשלושה עמים מחרחרי ריבים?
שאלות שאין להן תשובות.
חזון הנביאים.

ולעת עתה אגלה לכם סוד.
אני אתפלל כל לילה חזק חזק שתעברו את אחוז החסימה.כן אני בן אדם כזה מלא בקונפליקטים שאי אפשר לתאר.

אשמח מאוד שיהיה מי שיילחם איתי,
לשדותיו המתמעטים של עמק יזרעאל,הנחמסים תחת עיניהן הבורקות של תאבי בטון ומלט.
לקיפודים,לגיריות לינשופים ולתנשמות החביבים והחביבות שגרים סביבי ויוצאים עת ליל לטרוף חרקים וזחלים
ולאט לאט הולכים ונעלמים כי שטחי המחייה כה מצטמצמים.

מה עוד אומר? המים,האדמה,הפסולת,האוכל,הסביבה,האחריות החברתית,הדאגה והאהבה לזולת.
שרון_ברקת*

מפלגת התנועה הירוקה

נראה לי שלצערי הרב אני לא אוכל להצביע לתנועה הירוקה מימד
אין לא יכול, יש לא רוצה...

לא השתכנעתי שהיא בעיקר ירוקה יותר מאשר מפלגה שמאלנית
לא הבנתי את המשפט הזה

אשמח מאוד שיהיה מי שיילחם איתי
נקום (לחוד)ב-11 בפברואר ונילחם (יחד) למען כל מה שראוי, בתקווה שיהיו לנו כמה וכמה נציגים טובים בכנסת לעזרה במאבקינו
רוקדת_לאור_ירח*

מפלגת התנועה הירוקה

אצלי ההתלבטות הפוכה משל שכנתי מהמושב הקרוב, זה שאנשיו טסים במטוסי ריסוס לרסס את השדות עשרות מטרים ספורים מהבית שלי והבת שלי מסתכלת ואני מנסה להגיד לה שתפסיק לנשום. כי לא רק שבונים לי את עמק יזרעאל, ולוקחים לי את הקיפודים, גם מאיימים על חייה של היקרה לי מכל, ככה זה מתפרש אצלי, קיצונית שכמותי.
לי המפלגה הזו, היא לא מספיק שמאלה. בבחירות הקודמות הצבעתי חד"ש. לי מאד חשובה אמירה ברורה נגד מלחמה והמלחמה האחרונה נתנה לי הזדמנות להבין שאולי תי"מ זה לא מספיק שמאלה עבורי.
אבל וזה אבל גדול. כבר שנים אני אומרת שצריך להתחזק מבפנים. שאי אפשר כל הזמן להפנות מבטים החוצה ולדאוג רק מה קורה מסביב. רק מי שחזק מבפנים יכול להפסיק האשים את השכנים ולתקשר איתם בטוב.
אמנם תפיסת העולם החברתית של חד"ש תומכת בעניין הזה, אבל נדמה לי שתפיסת העולם של תי"מ עוד יותר.
אישית אני חושבת שצריך למצוא את המרכז, לחזק בעניין החברתי, הכלכלי, הסביבתי. לדאוג לשיוויון אמיתי, כלומר שגם מי שאין לו כסף יוכל לנסוע בשבת לים, ושהחוף יהיה חינם. שהחינוך יהיה נורמלי (והוא לא, ולא כולם רוצים חינוך ביתי ולא כולם יכולים/רוצים חינוך פרטי). לדאוג לשמור על מה שיש. למשל כל הריסוסים האלה שאנחנו נושמים.
מהמקום הזה אני חושבת שבכל זאת אוותר מעט על הצורך שלי בשמאל מדיני חזק יותר ואחזק את שורותיה של תי"מ.
נקודות_ורודות_אגדיות*
הצטרפות: 19 יוני 2007, 18:46
דף אישי: הדף האישי של נקודות_ורודות_אגדיות*

מפלגת התנועה הירוקה

שליחה על ידי נקודות_ורודות_אגדיות* »

אהלן רוקדת
אני פה בשביל להוסיף עוד קצת דיכאון...
נאמר לי לאחרונה ממישהו שעובד בשדות- שהמטוס שמרסס ריסוסים כימקלים הוא גם המטוס שאחר כך מרסס ריסוסים אורגניים.
יענו המיכלים הם אותם מיכלים 0-:
שרון_ברקת*

מפלגת התנועה הירוקה

מהמקום הזה אני חושבת שבכל זאת אוותר מעט על הצורך שלי בשמאל מדיני חזק יותר ואחזק את שורותיה של תי"מ
כנ"ל. (רק שאצלי זה כבר בטוח במקום חושבת...)

המטוס שמרסס ריסוסים כימקלים הוא גם המטוס שאחר כך מרסס ריסוסים אורגניים
זה נשמע כמו אגדה (אורגנית) מהתקופה שהיו שואלים: מה ההבדל בין חקלאי רגיל לחקלאי אורגני? שחקלאי רגיל מרסס ביום, וחקלאי אורגני - בלילה.
הפיקוח והתקינה הנהוגים כיום בחקלאות האורגנית - בעיקר בגלל שהיא מיועדת רובה-ככולה לייצוא, גם תוצרת שבסופו של דבר נמכרת בשוק המקומי - הם בסטנדרטים גבוהים ביותר שבוודאי לא מאפשרים חריגה בתחום הריסוסים. אם זה אותו מטוס ואותם מיכלים, אזי הם נשטפים היטב מן הסתם (במים שמתבזבזים )-: ).
דניאל_של_מורן_וענבר*
הצטרפות: 27 ינואר 2008, 20:49
דף אישי: הדף האישי של דניאל_של_מורן_וענבר*

מפלגת התנועה הירוקה

שליחה על ידי דניאל_של_מורן_וענבר* »

תקודם אוטונומיה הורית בבחירת מסגרת לימוד המתאימה לילד. יתאפשר לימוד במסגרות חינוך מגוונות כגון דמוקראטי, אנתרופוסופי, פתוח, ביתי, תוך בקרה מתאימה לכך שהמסגרת מקדמת את ערכי היסוד של מדינה דמוקראטית."

האם זה כתוב במקום כלשהו באתר? לא מצאתי אזכור לזה.
סלעית*
הצטרפות: 28 יולי 2003, 05:24

מפלגת התנועה הירוקה

שליחה על ידי סלעית* »

זה כתוב באתר של התנועה הירוקה, יש ניירות עמדה
עדי_יותם*
הצטרפות: 07 אוקטובר 2001, 22:47
דף אישי: הדף האישי של עדי_יותם*

מפלגת התנועה הירוקה

שליחה על ידי עדי_יותם* »

המחוקק המוביל של חוקים ירוקים בכנסת: "חוק המזהם משלם",
:-0
זה חוק שהעביר דב חנין, יחד עם מלכיאור (המופיע במקום השני ברשימת הח"כים שהגישו אותה, יחד עם ח"כים אחרים מחד"ש וממפלגות אחרות. הצעת החוק

חוק אוויר נקי תקרא על ההיסטוריה של החוק באתר אדם טבע ודין. זה לא חוק של מלכיאור, ולדב חנין חלק גדול בהעברתו.

חוק החופים עוד חוק שמזוהה (או שמא התיקונים לו? לא ברור לי, משפע הידיעות שיש על החוק הזה) עם חנין.

הוא גם יו"ר השדולה החברתית-סביבתית
אמממ, יו"ר משותף. יחד עם - נחשו מי? דב חנין. שהקים את השדולה.

"אדם טבע ודין"
שהעניקו את תואר הח"כ הסביבתי ביותר ל, אופס, דב חנין. מלכיאור, על פי הדוח שלהם
נמצא במקום הרביעי.

שלא יובן לא נכון, אני מאוד מעריכה ומחבבת את מלכיאור. רק האדרת פעולתו על חשבון אחרים בדרך היא לא בדיוק מופת ל שקיפות, אותה מלה שחוזרת כשמדברים על תי"מ.

אני מזמינה אנשים לכתוב גם על האג'נדה הירוקה של מפלגות אחרות.
פעילות ירוקה בחד''ש (הקישור הוא לדף של דב חנין, אך גם ח"כים אחרים במפלגה תמכו בחוקים סביבתיים).
"במצע של מרצ" - פירוט בעמ' 26. חוזרת על עמדתי שיש פער בין מצע למציאות, אבל אם נרמז כאן שמפלגות אחרות לא מתייחסות לאיכות הסביבה, רציתי לתקן את הרושם. יש התייחסות נרחבת ומקיפה גם אצל מרצ.
העבודה שוב, התייחסות מפורטת. קצת אחרי אמצע הדף.
קדימה שני עמודים.
הירוקים - טוב, שידאגו לעצמם :-P עוד מפלגה עם מצע נחמד, מן הסתם (לא קראתי) שלא תעבור את אחוז החסימה.
כולם יודעים שאיכות הסביבה היא נושא בוער. להבטיח לא עולה כסף. השאלה מי באמת ישקיע בנושא את הזמן, ומי רק ירים את ידו בעד הצעות חוק.

אני חוששת להצביע למפלגה קטנה על מנת שקולי לא ירד לטמיון
בצדק

בפנטזיות שלי אני יכולה להקים ממשלה נהדרת שמבוססת רק על חברי קהילת באופן טבעי. עולים לי בלי מאמץ רעיונות לשרי ביטחון, חינוך, כלכלה, תרבות, אפילו תחבורה (מישהי כבר התנדבה). אבל אנחנו לא חיים במדינת באופן, ויש מציאות. לא מציאות נחמדה במיוחד, אבל כזו שאי אפשר להתעלם ממנה.
צל_הימים*
הצטרפות: 15 אוקטובר 2007, 09:20

מפלגת התנועה הירוקה

שליחה על ידי צל_הימים* »

בפנטזיות שלי אני יכולה להקים ממשלה נהדרת שמבוססת רק על חברי קהילת באופן טבעי
שהמונח "קהילת באופן טבעי" לא יטעה אותך, גם כאן יש אינספור חילוקי דיעות, הסתעפויות וחוסר תאימות בין אגפים שונים של מה שנראה על פניו כמבנים אידיאולוגיים אחידים.
עודד_המחפש*

מפלגת התנועה הירוקה

_אני חוששת להצביע למפלגה קטנה על מנת שקולי לא ירד לטמיון
בצדק._
לא רוצה לחזור על עצמי (כבר כתבתי על זה בדף למי תצביעו) אבל הסקרים ממש לא יכולים לנבא את זה. גם בגלל טעות הדגימה, גם בגלל ששואלים רק על המפלגות הגדולות, גם כי מטלפנים רק לטלפונים נייחים, וגם כי יש עוד עשרות אחוזים של אנשים שעוד לא החליטו.
עדי_יותם*

מפלגת התנועה הירוקה

שליחה על ידי עדי_יותם* »

טוב, אז גם אני לא רוצה לחזור על עצמי, אבל שוב חוזרת על ההמלצה להסתכל על הלינק שהבאתי. יש שם 14 (ארבעה עשר) סקרים, שמתייחסים ל-14 מפלגות שיש להן סיכוי, ועוד "אחרים". בין ה-14 נכללות הירוקים, הערביות, הגימלאים. והם לא מטעם המפלגות הגדולות אלא מטעם אמצעי התקשורת.
"מטלפנים רק לטלפונים נייחים" - יפה. את הנימוק היצירתי הזה עוד לא שמעתי. :D
עודד_המחפש*

מפלגת התנועה הירוקה

כמה סטודנטים/חיילים/תיכוניסטים בעלי זכות בחירה ועוד אנשים שאין להם טלפון נייח או שלא נמצאים לידו את חושבת שיש? לדעתי הרבה מאוד.
עדי_יותם*

מפלגת התנועה הירוקה

שליחה על ידי עדי_יותם* »

אל"ף,גם חלק גדול מהסטודנטים/חיילים/תיכוניסטים נמצאים חלק מהזמן בבתיהם, או בבתי ההורים, בשעות הערב, כשהסוקרים מצלצלים. או שבדיוק כולם הולכים לרקוד במועדון?
ובי"ת, מה היה לפני שהיו טלפונים ניידים? לא היו סקרים? אני זוכרת שפעם מזמן קולות החיילים נתנו עוד מנדט לתנועת התחיה. אבל היום כנראה שהקהל הזה מצביע לליברמן, ואני לא רואה שהוא מתלונן על הסקרים.
יוחננ_ית*
הצטרפות: 19 מרץ 2004, 09:58
דף אישי: הדף האישי של יוחננ_ית*

מפלגת התנועה הירוקה

שליחה על ידי יוחננ_ית* »

אם אני רוצה להצביע לתנועה הירוקה, אני צריכה לכתוב את זה כאן או בדף למי תצביעו? לא מספיק הפוליטיקה הזאת והבחירות האלה שכל-כך מבלבלות, עכשיו גם הדפים בבאופן מבלבלים?! אני צוחקת כמובן, פחות או יותר. אבל באמת, למה הוויכוח בכלל? וחוץ מזה, מותר לשים כזאת פרסומת למפלגה מסוימת בראש דף בבאופן?
אני באמת חושבת להצביע לתנועה הזאת, בכל מקרה לא מצאתי מישהו אחר להצביע לו. וכפעילה למען איכות הסביבה במקום מגוריי זה הגיוני, לא? מה שכן, הפרסום בגוגל עובד. בכל פעם שאני מקבלת מייל בנושא איכות הסביבה, שזה הרבה, מופיעה הפרסומת של התנועה הירוקה בראש הדף. (חבל שכשאני פרסמתי את העסק שלי בגוגל לא הייתה לי כזאת הצלחה פרסומית.)
tאמא*
הצטרפות: 02 מרץ 2005, 16:22

מפלגת התנועה הירוקה

שליחה על ידי tאמא* »

כנס המצביעים הוירטואלי של התנועה הירוקה מימד. לתומכי התנועה להכנס ולהתפקד.
www.haroshet.net/yeruka/default.asp
נקודות_ורודות_אגדיות*
הצטרפות: 19 יוני 2007, 18:46
דף אישי: הדף האישי של נקודות_ורודות_אגדיות*

מפלגת התנועה הירוקה

שליחה על ידי נקודות_ורודות_אגדיות* »

יוחננ ית
שלום לך (-:
בכל זאת, אני מקווה שהמפלגה הזו מפורסמת למען מטרות נעלות ולא למען פרסום עסק (עם כל הכבוד למאמצייך להתפרנס)
טוב לראות אותך שחור על גבי בג' (-;
סלעית*

מפלגת התנועה הירוקה

שליחה על ידי סלעית* »

אני למשל לא אשתתף ב"סקר" שבקישר כאן. אני לא אוהבת את כל העצומות הווירטואליות האלה שבהן השם שלי מסתובב ברחבי הרשת.
ג'ינ_ג'ית*
הצטרפות: 28 פברואר 2004, 00:23
דף אישי: הדף האישי של ג'ינ_ג'ית*

מפלגת התנועה הירוקה

שליחה על ידי ג'ינ_ג'ית* »

תנועה שמסתמנת כחביבה ואפופת אידיאלים. יצאתי עם אחד החברים היותר מרכזיים בה והכרתי מקרוב עוד כמה, הרבה אידיאלים אבל גם הרבהמדי תמימות.
ראו מה קרה למפלגת הגימלאים, באמת הגיעו עם אידיאלים ורצון ואפילו קבלות על עשייה בעבר- אבל שחטו אותם כמו כלום בביצה הפוליטית.
הגעתי למסקנה בשנים האחרונות שהתנאי ההכרחי אבל הלא מספיק בשביל להשפיע בפוליטיקה, הוא הבנה בפוליטיקה. כשיש הבנה אז אפשר להתחיל לבדוק עם מי אתה מזדהה.
בבחינה של החברים בתנועה, המצע ושאר ירקות - יותר מדי תמים. יותר מדי בכל קנה מידה שהוא.
עודד_המחפש*

מפלגת התנועה הירוקה

_ראו מה קרה למפלגת הגימלאים, באמת הגיעו עם אידיאלים ורצון ואפילו קבלות על עשייה בעבר- אבל שחטו אותם כמו כלום בביצה הפוליטית.
הגעתי למסקנה בשנים האחרונות שהתנאי ההכרחי אבל הלא מספיק בשביל להשפיע בפוליטיקה, הוא הבנה בפוליטיקה. כשיש הבנה אז אפשר להתחיל לבדוק עם מי אתה מזדהה._
אני מאוד מסכים איתך.
ובגלל זה אני דווקא כן מאמין בתנועה הירוקה מימד.
ראשית, העומד בראש הוא ח"כ מלכיאור. פרלמנטר מעולה עם הרבה נסיון והרבה עשיה חיובית מאחוריו. הבנה בפוליטיקה בודאי שיש לו.
גם הבאים אחריו ברשימה מכירים טוב את המערכת הפוליטית ואיך היא עובדת, בניגוד למפלגת הגמלאים שפתאום צצו משום מקום ולשם הם גם יחזרו. כל האנשים במקומות הריאליים ברשימה עבדו עם המערכות השלטוניות באופן שהם מכירים אותן טוב. בין אם זה דרך ארגון "אדם טבע ודין" (אלון טל) או השתתפות בועדות תכנון (איריס האן) וכיוצא בזה. נכון, צריך לצבור עוד נסיון, אבל זה בטח לא כמו במפלגות קיקיוניות שקמו שבהן יש אנשים עם רעיון מסויים (טוב יותר או פחות, זה לא משנה) אבל בלי ידע איך להתנהג במערכת הפוליטית.
'_'*
הצטרפות: 30 ינואר 2009, 02:17
דף אישי: הדף האישי של '_'*

מפלגת התנועה הירוקה

שליחה על ידי '_'* »

אבל שחטו אותם כמו כלום בביצה הפוליטית
לא נכון,
את מפלגת הגמלאים אף אחד לא "שחט"
זה שהיו שם לא מעט אנשים לא ראויים, כמו שרוני שחשוד בעצמו בעבירות מין שהצדיק את קצב בסגנון ה "הוא נשיא מגיע לו מה היא מתלוננת שתגיד תודה" והמזכיר שחשוד בזיופים.

בדיוק בגלל זה אני תומך בירוקה.
לדעתי הדבר הכי חשוב כרגע הוא להכניס אנשים ארויים לכנסת.

בשנה האחרונה הזכירו אותו פעם בשבוע כל פעם שברק אובמה גבר על הילרי נגד הסקרים.
בגלל ה"סקר הטלפוני" יש בדרך כלל תת יצוג לצעירים ולחרדים.
פלונית_כרגע*
הצטרפות: 04 אוגוסט 2004, 14:10
דף אישי: הדף האישי של פלונית_כרגע*

מפלגת התנועה הירוקה

שליחה על ידי פלונית_כרגע* »

החיתול של התינוק בפרסומת הוא חד פעמי!
ממש לא בסדר!
האם יש אפשרות לכתוב בקטן שבדר"כ הוא בלי חיתולים ורק בגלל נורמות חברתיות הוא מצולם עם חיתול והחיתול הוא חיתול חד פעמי מתכלה ?
נהלל_במעגל*

מפלגת התנועה הירוקה

תקשיבו עכשיו לאברי גלעד וג'קי לוי.גלי צה"ל.
מדברים עליכם..........דברים טובים!
נהלל_במעגל*

מפלגת התנועה הירוקה

עדכון נוסף...קרצייה אני,
אברי גלעד וכנראה גם ג'קי לוי(הוא לא התוודה) מצביעים -ה-
|*|
אני אוהבת את התכנית שלהם,הם מצויינים,והם ירוקים נורא!
עודד_המחפש*

מפלגת התנועה הירוקה

החיתול של התינוק בפרסומת הוא חד פעמי!
מה פתאום!!
הוא רב פעמי. את יודעת כמה פעמים הוא הופיע בפרסומות?
סלעית*

מפלגת התנועה הירוקה

שליחה על ידי סלעית* »

אברי גלעד וכנראה גם ג'קי לוי(הוא לא התוודה) מצביעים -ה-
שמעתי, וזה כבר שווה מנדט או שניים, כי המתלבטים חושבים: אם הם, אז בטוח שהירוקה-מימד יעברו, אז גם אני אצביע...
:-)
עודד_המחפש*

מפלגת התנועה הירוקה

הנה זה pop]כאן video[/po].aspx?newsid=1888 בערך בשליש הדרך, אחרי השיר המעצבן ולפני שהם נותנים שמות מצחיקים למיץ נבט חיטה :-D
האזנתי*
הצטרפות: 08 פברואר 2009, 15:01

מפלגת התנועה הירוקה

שליחה על ידי האזנתי* »

מיץ-טהר (מצטער)
למיץ נבט החיטה זה גאוני
פלונית_כרגע*
הצטרפות: 04 אוגוסט 2004, 14:10
דף אישי: הדף האישי של פלונית_כרגע*

מפלגת התנועה הירוקה

שליחה על ידי פלונית_כרגע* »

עכשיו נרגעתי (-:
רני_כשר*
הצטרפות: 15 יוני 2001, 01:21
דף אישי: הדף האישי של רני_כשר*

מפלגת התנועה הירוקה

שליחה על ידי רני_כשר* »

כבר כתבתי כאן שאנו וכל משפחתנו וחברנו הקרובים מצביעים ל 'ה' (מותר לכתוב? אולי צריך "מצביעים לשם?)?
אפילו תלינו על גדר ביתנו את הפלריג שלהם. לא בטוח שחוקי, אבל לפחות בולט.
אנטי_אנרכיסט*
הצטרפות: 04 נובמבר 2008, 16:50

מפלגת התנועה הירוקה

שליחה על ידי אנטי_אנרכיסט* »

אני רק שאלה -
מה תהיה דעתכם על מי שפעם קודמת הצביע גימלאים והפעם תימ - אם גם כעת לאחר כשנה שנתיים תי"מ תתגלה כפלופ נוסף ?
צל_הימים*
הצטרפות: 15 אוקטובר 2007, 09:20

מפלגת התנועה הירוקה

שליחה על ידי צל_הימים* »

מה תהיה דעתכם על מי שפעם קודמת הצביע גימלאים והפעם תימ - אם גם כעת לאחר כשנה שנתיים תי"מ תתגלה כפלופ נוסף ?
נצביע לפלופ הבא: ברק-ליבני-ביבי-ליברמן !!! :-D
אמא_נמרה*
הצטרפות: 07 אפריל 2003, 19:23

מפלגת התנועה הירוקה

שליחה על ידי אמא_נמרה* »

הוא רב פעמי. את יודעת כמה פעמים הוא הופיע בפרסומות?
:-)

גם אנחנו מצביעים ה' .
עודד_המחפש*

מפלגת התנועה הירוקה

ועוד משהו ממאמר שפורסם היום בהארץ _פוליטיקו):

ציטוט:
"מצאנו בסקרים כמה אנשים שהתלבטו בין התנועה הירוקה למרצ", מאשר הפרופ' קמיל פוקס מאוניברסיטת תל אביב, ראש מכון "דיאלוג" שעושה סקרים ל"הארץ". עם זאת, לדברי פוקס, "קשה לדעת אם זו ממש תופעה או תוצאה מקרית במדגם".

שמעתם? קשה לדעת אם זו תופעה או תוצאה מקרית במדגם.
מממ. מעניין. ראש מכון דיאלוג לא יודע אם זו תופעה או תוצאה מקרית.

כל הזמן אומרים לנו שסטטיסטיקאים מעולים וראשי מכוני סקרים יודעים את אחוזי הטעות, יודעים לעשות מדגם מייצג, יודעים לשאול את השאלות הנכונות ולשקלל תוצאות. ופתאום הוא מודה בלי לשים לב שכשיש תופעה מסויימת שהוא לא ציפה לה, הוא לא יודע אם זה תופעה או טעות.

אז מה, התפלק לו?
תבשיל_קדרה*
הצטרפות: 10 נובמבר 2001, 08:15
דף אישי: הדף האישי של תבשיל_קדרה*

מפלגת התנועה הירוקה

שליחה על ידי תבשיל_קדרה* »

זה בעיקר מזכיר את הבדיחה על איך מוכיחים שכל מספר אי זוגי הוא ראשוני.
(סטטיסטיקאי: 3 ראשוני, 5 ראשונים, 7 ראשוני, 9 - טעות במדגם, 11 ראשוני וכו')
טרה_רוסה*
הצטרפות: 08 ינואר 2004, 15:33
דף אישי: הדף האישי של טרה_רוסה*

מפלגת התנועה הירוקה

שליחה על ידי טרה_רוסה* »

_כל הזמן אומרים לנו שסטטיסטיקאים מעולים וראשי מכוני סקרים יודעים את אחוזי הטעות, יודעים לעשות מדגם מייצג, יודעים לשאול את השאלות הנכונות ולשקלל תוצאות. ופתאום הוא מודה בלי לשים לב שכשיש תופעה מסויימת שהוא לא ציפה לה, הוא לא יודע אם זה תופעה או טעות.
אז מה, התפלק לו?_
דווקא ממה שראיתי הסטטיסטיקאים מודים שהם לא יכולים לנבא, גם בקשר למפלגות אחרות.
רוקדת_לאור_ירח*

מפלגת התנועה הירוקה

היום שכנעתי שני מתנדנדים להצביע לתנועה הירוקה מימד.
חג שמח (טו בשבט כמובן).
מונו_לוגית*
הצטרפות: 12 יולי 2008, 22:34
דף אישי: הדף האישי של מונו_לוגית*

מפלגת התנועה הירוקה

שליחה על ידי מונו_לוגית* »

היום שכנעתי שני מתנדנדים להצביע לתנועה הירוקה מימד.
גם אני! (ואני בכלל מצביעה לחד"ש)
טרה_רוסה*
הצטרפות: 08 ינואר 2004, 15:33
דף אישי: הדף האישי של טרה_רוסה*

מפלגת התנועה הירוקה

שליחה על ידי טרה_רוסה* »

לדעתי התנועה הירוקה עשתה טעות בבחירת השם. יש עוד 3 או 4 (לא ממש עוקבת) מפלגות עם השורש ירוק בשם. דיברתי עם כמה אנשים בימים האחרונים והבנתי שאנשים שאינם גולשי אינטרנט ממש לא מודעים לקיומה של המפלגה הזאת. מבחינתם התנועה הירוקה זה הירוקים, ואם אני אומרת לא, הירוקים האלה, השניים, אז הם חושבים שאני מתכוונת לעלה ירוק. הירוקים/עלה ירוק/ניצולי שואה עם ירוקים, הכל נהיה להם סלט אחד גדול.
למה לא מצאו שם אחר? יש כל כך הרבה אפשרויות.
אהבת_עולם*
הצטרפות: 12 ספטמבר 2008, 01:17
דף אישי: הדף האישי של אהבת_עולם*

מפלגת התנועה הירוקה

שליחה על ידי אהבת_עולם* »

מצטערת שאני מציפה אבל נורא חשוב לי לכתוב מה שכתבתי ב-ככר השוק (וגם בדף למי תצביעו):

אני חושבת שממש חשוב שהתנועה הירוקה תיכנס לכנסת. (למרות שאף פעם לא היה לי עניין גדול בפוליטיקה, אבל כאן זה נראה לי מצב אחר).

אני יודעת שיש אנשים שבעדה אבל יצביעו למפלגה אחרת, מתוך שיקולים שונים - ועדיין הם ישמחו לראות אותה בכנסת.

אז אני מציעה ומבקשת - שמי שבעד 'התנועה הירוקה מימד' (גם אם לא יצביע בעדה) - שיתפלל חזק ומהלב שהיא תיכנס לכנסת.
בבקשה תתפללו !

תודה,
והלוואי שמשהו טוב יקרה....
{@
פלוני_אלמונית*
הצטרפות: 19 אוגוסט 2001, 22:52
דף אישי: הדף האישי של פלוני_אלמונית*

מפלגת התנועה הירוקה

שליחה על ידי פלוני_אלמונית* »

ב-ynet התנועה הירוקה מימד מצוטטת כמי שמוכנה לרדת מהגולן תמורת שלום.

"ויש גם רעיון מקורי: "במסגרת המשא ומתן תציע התנועה הירוקה-מימד להקים פארק שלום בין-לאומי ברמת הגולן, שישמר את יופיו וייחודו של הטבע באזור, לרווחת כל העמים - במחיר ויתור על ריבונות ישראלית למען השגת השלום"."

לכתבה המלאה
http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3669472,00.html

מאחלת להם שבכל זאת יכנסו לכנסת למרות שאני לא הצבעתי להם ולא מסכימה עם הרעיון הזה.
מור_וקנמון*
הצטרפות: 23 פברואר 2004, 03:08
דף אישי: הדף האישי של מור_וקנמון*

מפלגת התנועה הירוקה

שליחה על ידי מור_וקנמון* »

הרגע הצבעתי לתנועה הירוקה-מימד....
ואני מאד שמחה!!! (אפילו שעוד לא ידועות התוצאות...)
נ_ע_מ_ה*
הצטרפות: 02 אוקטובר 2006, 13:48
דף אישי: הדף האישי של נ_ע_מ_ה*

מפלגת התנועה הירוקה

שליחה על ידי נ_ע_מ_ה* »

אין לנו טלווזיה...
מישהו יכול לעדכן בסקרים,משהו?
תוצאות מקדימות?
יוחננ_ית*
הצטרפות: 19 מרץ 2004, 09:58
דף אישי: הדף האישי של יוחננ_ית*

מפלגת התנועה הירוקה

שליחה על ידי יוחננ_ית* »

תוצאות מקדימות?
נדמה לי שמותר לפרסם רק אחרי השעה עשר בתום ההצבעה
לוטם_מרווני*
הצטרפות: 27 דצמבר 2003, 21:55
דף אישי: הדף האישי של לוטם_מרווני*

מפלגת התנועה הירוקה

שליחה על ידי לוטם_מרווני* »

פלוני אלמוני, זה לא ציטוט של תי"מ (הצבעה ב ה')! אלא של הירוקים (רק) והם מוש-ח-תים ובאמת אני מקווה שהם לא יכנסו לכנסת!!!
נ_ע_מ_ה*
הצטרפות: 02 אוקטובר 2006, 13:48
דף אישי: הדף האישי של נ_ע_מ_ה*

מפלגת התנועה הירוקה

שליחה על ידי נ_ע_מ_ה* »

כן,נכון...
טוב,מאפסנת את הפדיחה...נננ
פלוני_אלמונית*

מפלגת התנועה הירוקה

לוטם,
בכתבה הציטוט מיוחס לתנועה הירוקה מימד.
tאמא*

מפלגת התנועה הירוקה

שליחה על ידי tאמא* »

_אין לנו טלווזיה...
תוצאות מקדימות?_
ערוץ 10,
קדימה 30
ליכוד 28
ישראל ביתנו 15
בל"ד 3
tאמא*

מפלגת התנועה הירוקה

שליחה על ידי tאמא* »

עבודה 13
פלונית_אלמונית*
הצטרפות: 23 ספטמבר 2001, 07:34
דף אישי: הדף האישי של פלונית_אלמונית*

מפלגת התנועה הירוקה

שליחה על ידי פלונית_אלמונית* »

עצוב.הירוקה מימד עד כה לא עברה.
לוטם_מרווני*

מפלגת התנועה הירוקה

פלוני, אכן נוכחתי שטעיתי.
עמך הסליחה.
פלוני_אלמונית*

מפלגת התנועה הירוקה

הירוקה מימד עד כה לא עברה

לא בטוח. הם הרי לא בודקים אנשים שיש להם רק פלאפונים.
פלוני*
הצטרפות: 14 נובמבר 2001, 21:52

מפלגת התנועה הירוקה

שליחה על ידי פלוני* »

_אין לנו טלווזיה...
תוצאות מקדימות?_
אפשר לראות באינטרנט את תוצאות המדגמים.
פלוני_אלמונית*

מפלגת התנועה הירוקה

המדגם הוא מהקלפי ולא מהטלפון
פלונית_אלמונית*
הצטרפות: 23 ספטמבר 2001, 07:34
דף אישי: הדף האישי של פלונית_אלמונית*

מפלגת התנועה הירוקה

שליחה על ידי פלונית_אלמונית* »

מסתבר שמדגם "באופן טבעי" לא ממש מייצג.....
לוטם_מרווני*

מפלגת התנועה הירוקה

ברור שלא! כולנו כאן באותו אתר מבחירה-זה כבר לא מייצג.
רוקדת_לאור_ירח*

מפלגת התנועה הירוקה

גם לי אין טלויזיה אבל תוצאות המדגם בטלויזיה פורסמו גם באינטרנט.
לפי המדגמים קדימה מקום ראשון (ככה חשבתי, מסתבר שכנראה צדקתי- כבר קרה שתוצאות התהפכו).
לפי המדגמים לא ראיתי שיש מנדטים לתנועה הירוקה מימד. מסתבר שה 3 ששכנעתי אתמול לא השפיעו על המדגם עד כה, אבל הלילה עוד צעיר.
מיכל_שץ*
הצטרפות: 28 אוקטובר 2003, 20:13
דף אישי: הדף האישי של מיכל_שץ*

מפלגת התנועה הירוקה

שליחה על ידי מיכל_שץ* »

http://www.politico.co.il/[po]election results[/po].asp
לפי זה - הירוקה עברה את אחוז החסימה!
3%
אדמה_טובה*
הצטרפות: 15 אפריל 2004, 13:14
דף אישי: הדף האישי של אדמה_טובה*

מפלגת התנועה הירוקה

שליחה על ידי אדמה_טובה* »

_לפי זה - הירוקה עברה את אחוז החסימה!
3%_
הלואי.
האחוזים האלה לא מייצגים כלום. לצערי העמוק.

הקולות שנספרים ראשונים הם בדרך כלל מיישובים קטנים, עם מעט מצביעים. אני משערת שאלו יישובים שההצבעה בהם מוטה יחסית. אין בהם הצבעה לחרדים, פחות הצבעה לימין (כי אלה יישובים יהודיים חילוניים מבוססים או כפרים ערביים קטנים יחסית).

אנחנו כאן בבאופן חיים בבועה.

אני מודאגת מאוד ממה שמסתמן כממשלת ימין-חרדים קיצונית. מאוד מודאגת. כל המדגמים מראים על גוש חוסם ימין-חרדים של מעל 61 ח"כים ונתניהו כבר מכריז על הקמת ממשלתו :-(
ההרס החברתי, הכלכלי והמדיני יהיו כה עמוקים, שאני ממש מפחדת.
אדמה_טובה*
הצטרפות: 15 אפריל 2004, 13:14
דף אישי: הדף האישי של אדמה_טובה*

מפלגת התנועה הירוקה

שליחה על ידי אדמה_טובה* »

מהצצה בנתונים שמתפרסמים בפוליטיקו של "הארץ" לגבי תוצאות הבחירות לפי יישובים, מופיעים בשעה זו רק היישובים הקטנים שבהם הסתיימה ספירת הקולות. למשל באזור השרון, בגליל העליון ובגליל התחתון - מיני קיבוצים ומושבים קטנים. התנועה הירוקה-מימד מקבלת בהם 2-5% מהקולות, כשקדימה מקבלת בין 20-50%, העבודה 20%, מרצ סביב 10%, בלי הצבעה לחרדים ומעט קולות יחסית לימין.
כך שזה ממש לא מייצג מה שנעשה ברמה ארצית.

עצוב.
tאמא*

מפלגת התנועה הירוקה

שליחה על ידי tאמא* »

_התנועה הירוקה-מימד מקבלת בהם 2-5% מהקולות, כשקדימה מקבלת בין 20-50%, העבודה 20%, מרצ סביב 10%, בלי הצבעה לחרדים ומעט קולות יחסית לימין.
כך שזה ממש לא מייצג מה שנעשה ברמה ארצית._
היתי הולכת על ממשלה כזאת.
שני_צו*
הצטרפות: 03 פברואר 2005, 00:44
דף אישי: הדף האישי של שני_צו*

מפלגת התנועה הירוקה

שליחה על ידי שני_צו* »

אנחנו כאן בבאופן חיים בבועה

זו לא בועה, זו בועית
שרון_ברקת*

מפלגת התנועה הירוקה

סיכום ראשון אחרי לילה קצר:
מאוכזב <אבל לא מופתע, מכך ששוב התברר שלא מספיק אנשים מאמינים במה שבו אני מאמין>
מצטער <אבל לא מופתע, מהתוצאה הכללית של הבחירות וממה שהיא משקפת>
לא מתחרט <שהיתה לי הזדמנות שוב להתלהב, להאמין, להתעורר, להיות חלק מהקמפיין המיוחד הזה>

> שרון חזר באחת וחצי בלילה מהשטח, ועדיין ממתין לקולות הימאים <
ציפי*
הצטרפות: 14 דצמבר 2002, 21:57

מפלגת התנועה הירוקה

שליחה על ידי ציפי* »

לא כתבתי כאן לפני הבחירות כי אין מה לדבר על פרקטיקה עם אנשים חדורי אידיאולוגיה.
בפרקטיקה במדינה שלנו צריך להצביע לאחת מהמפלגות הגדולות - קדימה, ליכוד, ישראל ביתנו, או עבודה.

ולמה אני כותבת את זה עכשיו? אולי הצודקים יבינו את זה לבחירות הבאות.
לפעם הבאה כדאי לזכור את זה.
לוטם_מרווני*

מפלגת התנועה הירוקה

_מאוכזב <אבל לא מופתע, מכך ששוב התברר שלא מספיק אנשים מאמינים במה שבו אני מאמין>
לא מתחרט <שהיתה לי הזדמנות שוב להתלהב, להאמין, להתעורר, להיות חלק מהקמפיין המיוחד הזה>_
בדיוק. כנל.
אני_ואפסי*
הצטרפות: 11 פברואר 2009, 08:23

מפלגת התנועה הירוקה

שליחה על ידי אני_ואפסי* »

_מאוכזב <אבל לא מופתע, מכך ששוב התברר שלא מספיק אנשים מאמינים במה שבו אני מאמין>
לא מתחרט <שהיתה לי הזדמנות שוב להתלהב, להאמין, להתעורר, להיות חלק מהקמפיין המיוחד הזה>
בדיוק. כנל._

מה שמראה לנו שההתרגשות האישית, צדקת הדרך האישית, יותר חשובים מהמבט הכללי, הסביבתי.
הפוך מהאקולוגיה.
מעניין.
רוקדת_לאור_ירח*

מפלגת התנועה הירוקה

מפלגות גדולות?
הבוקר דיברתי עם מישהי שאמרה לי לפני כמה ימים שתצביע קדימה. סיפרה שאתמול מאחורי הפרגוד לא היתה מסוגלת ושמה חד"ש.
לפני יומיים שוחחתי עם מישהו שאמר לי שיצביע לעבודה, בסוף אתמול סימס לי שהצביע תי"מ בעקבות השיחה איתי (בבחירות הקודמות הצביע לירוקים).

מסתבר שאנשים שנאמנים לדרך מסויימת מתקשים להצביע לאיזו מפלגה גדולה שהזנחה את האזרח הקטן בדרך.
המסקנה שלי היא לא להצביע למפלגות גדולות בפעם הבאה. המסקנה שלי היא לצאת מהבועה ולהגיע לתומכי ליברמן ואותם לשכנע להצביע לתי"מ או בכלל למשהו מתון יותר (ליכוד נגיד).
טלי_מא*
הצטרפות: 14 דצמבר 2005, 10:27
דף אישי: הדף האישי של טלי_מא*

מפלגת התנועה הירוקה

שליחה על ידי טלי_מא* »

במה עוזרת הצבעה למפלגות הגדולות?
לטעמי יש להצביע לפי המצפון למפלגה המתאימה ביותר לעמדותי.

זו לא היתה תי"מ אצלי הפעם, אבל אני מאוד מקווה שתי"מ תשקיע עכשו את המאמץ להפוך להיות ידועה, מוכרת ופעילה יותר כדי שתכנס לכנסת בבחירות הבאות.
טלי_מא*
הצטרפות: 14 דצמבר 2005, 10:27
דף אישי: הדף האישי של טלי_מא*

מפלגת התנועה הירוקה

שליחה על ידי טלי_מא* »

אגב מפלגות גדולות, המסקנה שלי מהבחירות האלה ממש הפוכה.
השמאל התאיין בגלל הצבעה "אסטרטגית" לקדימה במקום הצבעה לפי התאמה אידיאולוגית.

יוסי ורטר, הארץ: ניצחון לבני הושג על ידי מחיקת מחנה השמאל הכולל את העבודה ומרצ
ניצן_אמ*
הצטרפות: 28 נובמבר 2005, 19:35
דף אישי: הדף האישי של ניצן_אמ*

מפלגת התנועה הירוקה

שליחה על ידי ניצן_אמ* »

השמאל התאיין בגלל הצבעה "אסטרטגית" לקדימה במקום הצבעה לפי התאמה אידיאולוגית.
|Y|
מסכימה.
יונת_שרון*
הצטרפות: 13 יוני 2001, 02:23
דף אישי: הדף האישי של יונת_שרון*

מפלגת התנועה הירוקה

שליחה על ידי יונת_שרון* »

יישובים שבהם התנועה הירוקה קיבלה יותר מ-10%:

הרדוף 36.63%
הררית 31.03%
כליל 30.46%
לוטן 24.10%
קטורה 23.38%
אשחר 20.41%
נטף 17.33%
בית קשת 15.85%
חרשים 14.53%
מדרשת בן גוריון 14.50%
תובל 13.75%
גזר 13.21%
אמירים 13.13%
בית אורן 12.10%
שורשים 11.95%
סעד 11.79%
כרם מהר"ל 11.26%
לוטם 11.24%
עופר 10.43%
אודם 10.34%
ציפורי 10.34%
כחל 10.11%
במבי_ק*
הצטרפות: 02 אפריל 2005, 11:04
דף אישי: הדף האישי של במבי_ק*

מפלגת התנועה הירוקה

שליחה על ידי במבי_ק* »

כמה במושב "רמות השבים"?
פלוני_אלמונית*

מפלגת התנועה הירוקה

כמה במושב "רמות השבים"?
הכנסי לאתר הארץ לפוליטיקו, יש בקישור שאני מצרפת מפה של הארץ.
http://www.politico.co.il/[po]election results[/po].asp
הכנסי לאזור השרון (4), תסמני שם את רמות השבים ברשימת היישובים שמשמאל, ומתחת תופיע התפלגות ההצבעה במושב.
פלוני_אלמונית*

מפלגת התנועה הירוקה

ברמוצת השבים - הירוקה-מימד 2%
אדמה טובה ממחשב אחר
רוזמרין*
הצטרפות: 06 אוקטובר 2004, 09:35

מפלגת התנועה הירוקה

שליחה על ידי רוזמרין* »

יישובים שבהם התנועה הירוקה קיבלה יותר מ-10%:
וואו, יפה. מתנצלת שלא עשיתי בדיקה מעמיקה קודם. עדיין מוצאת חן בעיניי התוצאה בג'יש.
מעניין שהאקולוגים נמצאים בעיקר בישובים כפריים. אני זוכרת שיחה בדף אחר ששם נאמר שהאקולוגים האמיתים גרים בעיר...שזה לא אקולוגי לגור בישוב קטן.
עדי_יותם*

מפלגת התנועה הירוקה

שליחה על ידי עדי_יותם* »

מעניין שהאקולוגים נמצאים בעיקר בישובים כפריים. אני זוכרת שיחה בדף אחר ששם נאמר שהאקולוגים האמיתים גרים בעיר...שזה לא אקולוגי לגור בישוב קטן.
רוזמרין, היישובים שברשימה הם יישובים קטנים מאוד, עם מאות בודדות של תושבים. קצת בעיה להשוות פילוח שלהם מול פילוח של יישובים שבהם עשרות או מאות אלפי תושבים. ומדובר רק בחלק קטן מאוד של היישובים הכפריים. במדרשה ובמצפים (חלק גדול מאותם יישובים) יש בעיקר אנשים צעירים, שמתאפיינים בהצבעות למפלגות קטנות וקיצוניות. עוד יותר ייחודיים הם יישובים כמו הרדוף, הררית, כליל, לוטן, אמירים - ומן הסתם יש עוד "ייחודיים" שאני לא מכירה. אני חושבת שחתך הגיל והאוכלוסייה הייחודית משמעותיים שם יותר מהאופי הכפרי.
שליחת תגובה

חזור אל “דפים אישיים”