אדים חמים אדים קרים

אנונימי

אדים חמים אדים קרים

שליחה על ידי אנונימי »

השמנים האתריים היחידים שמותר לתינוקות עד גיל 3: (במינונים מאוד ספיציפיים, ובהתאמה ועם עוד הסתייגויות)
  • לבנדר
  • הדס
  • ריוונסרה
  • קמומיל רומאי
  • אקליפטוס רדיאטה (בהדפה בלבד, ומזן רדיאטה בלבד)
בבקשה תקפידו להתייעץ עם ארומתרפיסט/ית מוסמכים לפני השימוש בשמנים אתריים, בעיקר בעיקר בתינוקות, זה יכול להיות מאוד מסוכן!!!
אמאבא_של_רמה*
הצטרפות: 04 דצמבר 2005, 23:24
דף אישי: הדף האישי של אמאבא_של_רמה*

אדים חמים אדים קרים

שליחה על ידי אמאבא_של_רמה* »

מה ההבדל בין מכשיר אדים חמים למכשיר אדים קרים? (חוץ מזה שאחד יוצא חם והשני קר D-:)
מתי משתמשים בכל אחד מהם?
ההולכת_באתרים*
הצטרפות: 21 נובמבר 2005, 11:44
דף אישי: הדף האישי של ההולכת_באתרים*

אדים חמים אדים קרים

שליחה על ידי ההולכת_באתרים* »

גם אני רוצה לדעת. צריכה לקנות מתנה להולדת תינוקת. זה בסדר להביא מתנה רפואית שכזאת? בן זוגי טוען שלא, שזה כאילו מאחלים להם שהילדה תהיה חולה. אני אמרתי שכל הילדים חולים מתישהו ומכשיר כזה בהישג יד הוא הצלה.
מושבניקית*
הצטרפות: 20 ספטמבר 2004, 00:06

אדים חמים אדים קרים

שליחה על ידי מושבניקית* »

לפי המלצת הרופא שלנו, אדים קרים הרבה יותר מומלצים היות ואין הגבלת זמן בהפעלתם, לעומת אדים חמים שאז השימוש מוגבל לחצי שעה. אתו רופא הסביר גם, כי במקומות יבשים( בלי לחות) השימוש בקרים עדיף. ל הולכת באתרים, אני חושבת שזו מתנה ממש ממש יפה ומאוד שמושית. הרבה בריאות לכולנו
רחל*
הצטרפות: 25 אוקטובר 2003, 22:57

אדים חמים אדים קרים

שליחה על ידי רחל* »

לפי הרופאה שלנו, ( מערבית והומאופטית)
חמים. החמים הרבה פעמים עוזרים כשהקרים לא.
( ואם הקרים עזרו- גם החמים היו פועלים)
ממליצה על מכשירים עגולים ולא מרובעים.
ואף פעם לא שמעתי על הגבלה של חצי שעה, אנחנו היינו שמים ללילות שלמים.
תמר_מתחילה*
הצטרפות: 26 מאי 2005, 18:33
דף אישי: הדף האישי של תמר_מתחילה*

אדים חמים אדים קרים

שליחה על ידי תמר_מתחילה* »

אדים חמים עוזרים לנזלת, אדים קרים עוזרים לסטרידור (שיעול נובחני).
לנו הרופא אמר להפעיל 4 שעות בלילה (אדים קרים).
אני חושבת שממליצים לא להפעיל לזמן ממושך יותר בגלל שיכולה להווצר לחות גבוהה מדי בחדר וליצור עובש וכד'.
ניצן_אמ*
הצטרפות: 28 נובמבר 2005, 19:35
דף אישי: הדף האישי של ניצן_אמ*

אדים חמים אדים קרים

שליחה על ידי ניצן_אמ* »

אנחנו שמים ללילות שלמים
התחלתי להשתמש רק לאחרונה פשוט כדי שאצליח לישון... לרגע נבהלתי כשראיתי את ההמלצה לחצי שעה בלבד. אני מתעוררת כחמש דקות אחרי שנגמרים המים :-S
שאלת תם: איך בדיוק עושים אדים קרים?
לי הרוקחת הסבירה שבמכשיר האדים הקרים לא ניתן להוסיף שמנים ארומטיים. יכול להיות שזה היה המכשיר הספציפי, אבל לא סביר, הוא היה מאד מצ'וכלל.
מושבניקית*
הצטרפות: 20 ספטמבר 2004, 00:06

אדים חמים אדים קרים

שליחה על ידי מושבניקית* »

אני מוסיפה מס טיפות שמן אקליפטוס לאדים קרים וממש אין בעיה, רק חשוב מדי פעם לבדוק את מצב הפילטר ולהחליף בהתאם.
קרוטונית_מהמרק_הגדול*
הצטרפות: 25 יולי 2004, 19:10

אדים חמים אדים קרים

שליחה על ידי קרוטונית_מהמרק_הגדול* »

אני השתמשתי באדים קרים במשך ימים שלמים בחודשים הראשונים אחרי הלידה, כיוון שחיממתי את החדר במזגן נון סטופ ונוצר יובש (רק בלילה עברנו לחדר שחומם ברדיאטור).
ג'נג'ית*
הצטרפות: 08 אוקטובר 2006, 10:34

אדים חמים אדים קרים

שליחה על ידי ג'נג'ית* »

שלום, התינוק שלנו, איתי, בן חודשיים וחצי וסובל מנזלת בעיקר בלילה, כך שלא פשוט לו לישון וגם לא לנשום... ניסנו את ספריי מי הים ולא כל כך עזר ואני מתלבטת אם לשים מכשיר אדים ואם כן אז חם או קר. הודה ואשמח לשמוע מנסיונכן ואת ההצעות שלכן.
אוהבת_קפה*
הצטרפות: 09 אוקטובר 2006, 22:05

אדים חמים אדים קרים

שליחה על ידי אוהבת_קפה* »

לי יש פיצי בן 4 חודשים והוא 4 חודשים מצונן.
אני שמה לו 3-4 פעמים טיפות מי מלח ולא ספרי זה עדין ופחות מפחיד (אותי בכל אופן)
בנוסף אני מנקה לו את האף עם משאבת אפים זה מקל מאוד.
ולגבי המכשיר אדים למה לא, אצלי פועל בחורף 3 חודשים כמעט 24 שעות ביממה.
תרגישו טוב
ג'נג'ית*

אדים חמים אדים קרים

שליחה על ידי ג'נג'ית* »

תודה עלהתשובה. מה לדעתך עדיף מכשיר חם או קר ולמה?
אמא_לשלושה*
הצטרפות: 17 פברואר 2005, 11:59
דף אישי: הדף האישי של אמא_לשלושה*

אדים חמים אדים קרים

שליחה על ידי אמא_לשלושה* »

מנסיון, מכשיר אדים קר בלבד, כי מכשיר האדים החם גורם לאוויר להיות כבד ואז עוד יותר קשה לנשום.
אוהבת_קפה*

אדים חמים אדים קרים

מכשיר אדים קר בלבד
רק קר רק קר (נהנתי לכתוב אז כתבתי פעמיים)
ברור קר הוא פשוט מוסיף לחות
בדקתי אני משתמשת בטיפות אף שנקראות קלין אף. ניסתי עוד 2 סוגים וזה הטיפטוף הכי קל
עיר_ואם*
הצטרפות: 12 פברואר 2006, 14:22

אדים חמים אדים קרים

שליחה על ידי עיר_ואם* »

בצל חתוך לשניים ליד המיטה. האדים פותחים את האף.
ג'נג'ית*

אדים חמים אדים קרים

שליחה על ידי ג'נג'ית* »

שמעתי שלא כדאי לשים טיפות אקליפטוס בתוך המכשיר, מכיוון שאז החומר נכנס בצורה עמוקה מדי (או משהו כזה) לגוף של התינוק
אוהבת_קפה*

אדים חמים אדים קרים

והריח הורג את השאר :-)
חגית_פ*
הצטרפות: 18 אוקטובר 2001, 17:18
דף אישי: הדף האישי של חגית_פ*

אדים חמים אדים קרים

שליחה על ידי חגית_פ* »

ממליצה בחום על מכשיר אדים חמים של "כתר" (הכי פשוט שיש).
הוצאתי הרבה כסף על מכשיר קר ולא היה שום שיפור בנשימה (גם אני משתמשת בחורף לעצמי).
לתוך המים בתוך המכשיר הוספתי מלח ובתא הקטן למעלה טפטפתי שמן אקליפטוס וזהו !!
יצא קיטור של מי מלח שפתח לי את כל דרכי הנשימה וגם האקליפטוס אחלה.
למניעת התייבשות כי אלה אדים חמים, מניחים קערת מים על הריצפה.
נילי_קו*
הצטרפות: 17 ינואר 2006, 13:45
דף אישי: הדף האישי של נילי_קו*

אדים חמים אדים קרים

שליחה על ידי נילי_קו* »

יש כאן המון "שמעתי ש", אולי מישהו יכול לעשות קצת סדר?

התינוקי מצונן, והלילה ישנו עם מכשיר אדים חמים עם טיפות שמן אקליפטוס. המכשיר פעל כל הלילה וגם הוספתי לו שמן מדי שעתיים-שלוש. יש לי הרושם שזה שיפר את מצבו, אבל מהדף עולה שאולי זה לא מומלץ (כל הלילה, שמן אקליפטוס וכו')

תודה
סירופ_מייפל*
הצטרפות: 23 אוקטובר 2004, 12:19

אדים חמים אדים קרים

שליחה על ידי סירופ_מייפל* »

אצלינו אנחנו משתמשים אדים חמים לצינון- אף סתום. עם או בלי שמן אקליפטוס. השמן לא יותר מפעם אחת בלילה אך המכשיר פועל כמעט כל הלילה. רק כך הוא ישן.
לשיעוטל אנחנו משתמשים באדים הקרים.

מנסיון עם קטן אחד בן שלוש וחצי והרבה חברות, לכל ילד מתאים משהו שונה.
אמא_נחה*
הצטרפות: 22 מרץ 2005, 14:55
דף אישי: הדף האישי של אמא_נחה*

אדים חמים אדים קרים

שליחה על ידי אמא_נחה* »

אקיצור - אין תשובה , הא? :-/

בכל מקרה - אם אני קונה קרים של איזה חברה לקנות - מה בכלל ההבדל בין המכשירים - כמה אמור לעלות והאם יש על זה איזשהוא החזר מקופות החולים (שמעתי שלכללית יש אבל אני ממאוחדת....).
תודה!
אמא_של_שפן*
הצטרפות: 22 אוקטובר 2006, 12:19
דף אישי: הדף האישי של אמא_של_שפן*

אדים חמים אדים קרים

שליחה על ידי אמא_של_שפן* »

בכל מקרה - אם אני קונה קרים של איזה חברה לקנות - מה בכלל ההבדל בין המכשירים - כמה אמור לעלות והאם יש על זה איזשהוא החזר מקופות החולים
אני חושבת שלכל קופת חולים שיש דגם שהם מוכרים במבצע. תקני את זה.
עולם_קטן*
הצטרפות: 06 אוגוסט 2005, 21:56
דף אישי: הדף האישי של עולם_קטן*

אדים חמים אדים קרים

שליחה על ידי עולם_קטן* »

אנחנו קיבלנו ללידה (לפני יותר משנתיים...), 2 מכשירי אדים חמים בירושה (אחד מהם, הכי פשוט ונוח, היה שלי כשהייתי תינוקת לפני 29 שנים!).
זה הציל אותנו בלילות החורף הסתומים, כשהקטנטן לא הצליח לנשום מהאף=לא הצליח לישון,
שמים את המכשיר מלא מים עם או בלי שמן אקליפטוס (לפעמים שמתי שמן לוונדר סתם בשביל שיהיה נחמד...), ותוך 5-10 דקות קורה הנס והקטנטן נרדם לשינה עמוקה ורגועה! וכך גם אנחנו (אם היינו מצוננים זה עזר גם לנו מיידית בהקלה על הנשימה).
מעולם לא שמעתי על הגבלה של חצי שעה, והיינו עם המכשיר יום ולילה...
לצערי 2 המכשירים שבקו חיים (משימוש יתר אחרי שנים רבות של עבודה...), ולכן אנחנו הולכים לקנות עכשיו חדש, ביררתי קצת מחירים וסוגים:
  • בבית מרקחת של קופ"ח כללית: אם זכרוני אינו מטעני - אדים קרים כ-400 ש"ח, לאחר השתתפות כ-200 ש"ח. אדים חמים בדיוק לא היה להם שם, אך אפשר לנסות לברר מחירו המסובסד.
  • ברב קט ראיתי אדים קרים בפעולה בחנות ולא כ"כ התלהבתי מעוצמת הלחות שהוא הוציא, לדעתי החמים יותר חזקים בלחות, וחוצמזה שהקרים יותר יקר, ודי בהרבה...
לעומת זאת ראיתי שם מכשיר אדים חמים בדיוק כמו זה שהיה לנו (זה ששימש נאמנה כמעט 30 שנה), והוא עולה (ללא שום סיבסוד...) סביב 120 ש"ח.
עולם_קטן*

אדים חמים אדים קרים

שליחה על ידי עולם_קטן* »

אהה...
ובנוסף מנסיוני עם האדים החמים, אפשר לחמם מעליהם את הידיים... D-:
גברת_פלפלת*
הצטרפות: 26 אפריל 2005, 14:41
דף אישי: הדף האישי של גברת_פלפלת*

אדים חמים אדים קרים

שליחה על ידי גברת_פלפלת* »

מה קורה פה? אקליפטוס לתינוקות??? בבקשה תגידו לי שאתן מדברות על אקליפטוס רדיאטה (אבל יש לי הרגשה שלא )-: )
חוצמזה אני מניחה שמכשירי האדים הם מפלסטיק, ואז בכלל אסור לשים שם שמנים אתריים (זה בעצם גורם להתמוססות של חלקיקים מהפלסטיק שהתינוק ואנחנו נושמים)

השמנים האתריים היחידים שמותר לתינוקות עד גיל 3: (במינונים מאוד ספיציפיים, ובהתאמה ועם עוד הסתייגויות)
  • לבנדר
  • הדס
  • ריוונסרה
  • קמומיל רומאי
  • אקליפטוס רדיאטה (בהדפה בלבד, ומזן רדיאטה בלבד)
בבקשה תקפידו להתייעץ עם ארומתרפיסט/ית מוסמכים לפני השימוש בשמנים אתריים, בעיקר בעיקר בתינוקות, זה יכול להיות מאוד מסוכן!!!
עולם_קטן*

אדים חמים אדים קרים

שליחה על ידי עולם_קטן* »

סליחה על בורותי...
למה זה יכול להיות מאוד מסוכן ? וכיצד הסכנה מתבטאת?
אנחנו השתמשנו בשמן אקליפטוס שקונים במרפאה ומיועד לטיפטוף במכשיר אדים לתינוקות (אני יודעת שזה שמוכרים במרפאה במיוחד לתינוקות, לא אומר שזה בהכרח בריא... אבל מאוד מסוכן?)
אני אישית לא שמתי לב לשום תופעות לוואי/תגובות יוצאות דופן אצל התינוק, פרט להקלה על הנשימה (עם או בלי השמן- השפיע אותו הדבר)
גברת_פלפלת*

אדים חמים אדים קרים

עולם קטן- זה שלא נגרם נזק, תודה לאל, לא אומר שהשמן בטוח לשימוש בתינוקות. מספיק שאחוז מסויים מהתינוקות יכולים להינזק- והשמן יאסר לשימוש. כמו כן ישנה תופעה של אלרגיה, שיכולה להופיע בשימוש הראשון, העשירי או ה-101. (ז"א זה שהשתמשנו לא מוכיח שאנו מוגנים ב-100% מתופעה אלרגית, והדבר נכון לגבי חשיפה לכל חומר שהוא)

אני יודעת שזה שמוכרים במרפאה במיוחד לתינוקות, לא אומר שזה בהכרח בריא
רופא לא לומד ארומתרפיה. גם לא תזונה (למען האמת הוא לומד 6 שעות תזונה במשך כל שנות ההסמכה שלו) ולא צמחי מרפא ולא פיזיקת הקוואנטים. אז אני לא אתייעץ איתו בנושאים אלה...

שמן אתרי אקליפטוס מכיל את החומר isovalerianic aldehyde שהוא חומר חזק מאוד שיכול לגרום לאלרגיה, תחושת חנק ושיעול (גם במבוגרים). רק לצורך ההדגשה- בספרד השמן לא חוקי מסיבה זו!
אז כן, הוא מסוכן! אני לא אוהבת את ההפחדות, אבל לפני כמה שנים היה סיפור של תינוקת שנגרמו לה כוויות דרגה שלישית בלחי (זו הכוויה החמורה ביותר והיא מאוד מסוכנת) בגלל שימוש שגוי מאוד וחסר אחריות בשמן אתרי. כן, שמנים אתריים יכולים להיות מאוד מסוכנים בשימוש לא נכון, כי הם מאוד מרוכזים ופוטנטיים. הם כלי טיפולי מדהים, אחד המדהימים בעיני, והיעילים והנעלים.
יש להתייחס אליהם בכבוד הראוי ולא מתוך הקלת ראש. להבין את אופני השימוש ואת המינונים שקיבלתם ממטפל מקצועי.

בכל שאלה אשמח להשיב לך כאן או במייל Bodinbal בוואללה.קום
גברת_פלפלת*

אדים חמים אדים קרים

אגב אקליפטוס רדיאטה לא מכיל isovalerianic aldehyde ומסיבה זו מותר לתינוקות (רק בהדפה)
אמא_נחה*
הצטרפות: 22 מרץ 2005, 14:55
דף אישי: הדף האישי של אמא_נחה*

אדים חמים אדים קרים

שליחה על ידי אמא_נחה* »

הערתי את הדף לחיים, מה? (-:
עולם_קטן*

אדים חמים אדים קרים

שליחה על ידי עולם_קטן* »

לא הייתי קוראת לתופעה אלרגית " מאוד מסוכן!!! "
אולי "עלול להיות בזה סיכון" (בלי הדגשות וסימני קריאה (-: )
ונכון שלא למדתי רבות על שמנים אתריים, וגם לא שמעתי על המקרה של תינוקת אחת מלפני מס' שנים שנגרמה לה כוויה משמן אתרי (הגיוני שממריחתו, וגם לא ציינת איזה שמן, יש כאלו הרבה יותר חזקים מאקליפטוס, ואילו כאן אנחנו מדברים על 2-3 טיפות מהולות במס' ליטרים של מים, שמתפזרים באוויר החדר). וכן ידוע לי ששמן אתרי הוא חומר חזק ומרוכז ביותר, שחובה לדלל אותו, ושרוב השמנים אינם מומלצים לתינוקות,
ומפאת חוזקם גם סגולותיהם ויתרונותיהם- בשימוש נכון.
נראה לי שישנם דברים רבים שיכולים להזיק הרבה יותר ממס' טיפות מדוללות של חומר טבעי באוויר החדר (ואני לא מדברת על גז ראדון או משהו כזה... (-: ),
החומרים שנמצאים בטיטולים למשל, גם הם גורמים לתגובה אלרגית אצל רוב התינוקות, ולמרות זאת רוב העולם המערבי משתמש בהם, ונכון שאומרים שזה לא טוב להצמיד לעורו הרך של תינוק חומרים כימיים כמו אלו שמכילים הטיטולים, במשך שנותיו הראשונות, עדיין לא ראיתי אזהרות מודגשות שכאלו ומלוות סימני קריאה לגבי הטיטולים (וחבל...)
שלדעתי יותר מסוכנים מכמה טיפות שמן אקליפטוס מדוללות במים בהדפה , שלא על בסיס יומיומי...
זה נכון שזה שגם אני בתור תינוקת הסנפתי שמן אקליפטוס, כמו עוד מאות אלפי תינוקות אחרים במשך עשרות שנים, לא אומר בהכרח שזה בריא (ומתוודה שלא חקרתי בנידון - כאן הלכתי עם הזרם בעיניים עצומות...), וגם שאם לא שמעתי על אף תופעת לוואי של הדפת שמן אקליפטוס באדים, זה לא אומר שאין כאלו בכלל,
זה טוב שאת מעלה למודעות את החשיבות והסכנות הכרוכות בשימוש בשמנים אתריים, אבל הכל בפרופורציות...
גברת_פלפלת*

אדים חמים אדים קרים

עולם קטן- אנשים מתים מאלרגיות. זה נקרא אנפילקסיס. למות זה מאוד מסוכן (-:
הכוויה על לחי התינוקת נגרמה משמן אתרי של אקליפטוס. האם טיפטפה מהשמן ישירות על המזרן של התינוקת, וכשהיא זזה מתוך שינה היא הניחה את לחיה בדיוקעל אותו המקום.אחרי כמה שעות נוצרה כוויה.
נראה לי שישנם דברים רבים שיכולים להזיק הרבה יותר ממס' טיפות מדוללות של חומר טבעי באוויר החדר
נכון, אבל אם לנסוע באור אדום יותר מסוכן מלנסוע בכתום, זה עדיין לא אומר שאין צורך להזהיר מפני מעבר בכתום.
חוצמזה, מפריעה לי מאוד הגישה של- חומר טבעי הוא פחות מזיק מחומר שאינו טבעי. זה ממש לא נכון, ואין פה מה להשוות בכלל חומרים כימיים מהטיטולים- כאן מדובר על נזק מצטבר כתוצאה מהחומרים הכימיים, או תגובה אלרגית מקומית (כמו תפרחת חיתולים למשל) ובשימוש בשמנים אתריים או בצמחי מרפא יש פוטנציאל, בשימוש לא נכון, לפגיעות חמורות. צמחים, למרות שהם טבעיים, יכולים לגרום להרעלה ולמוות. אז אין פה מקום להגיד- טוב, בגלל שזה טבעי אני אתחיל לאכול איזה צמח לא ידוע שמצאתי בגינה ואין לי מושג מה הוא.

אני לא מדברת ממקום של חלילה להפחיד או לגרום למישהו לא להשתמש בכלים מדהימים אלה, ממש לא. אבל כמו שלא תיקחי תרופה על דעת עצמך בלי להתייעץ עם רופא או רוקח- כך אל תקחי צמחי מרפא או תטפלי בשמנים אתריים (ביחוד על תינוקות וילדים) בלי להתייעץ עם מטפל מוסמך.
כן, אני משווה צמחים לתרופות, כי הצמחים הם התרופות שלנו וכך היו מזה אלפי שנים.
ואני אומרת את הדברים מתוך היכרות שלי עם שימושים לא נכונים שגרמו לנזקים.

הסתייגות- אני לא מדברת כמובן על להכין חליטה של נענע לכאב בטן, או לשים לבנדר על פצע... מדובר על שימושים בחומרים יותר חזקים ופחות מוכרים. (והסתייגות להסתייגות- אם את בהריון, נניח, גם הנענע התמימה יכולה להזיק, אז...)
עולם_קטן*

אדים חמים אדים קרים

שליחה על ידי עולם_קטן* »

בגלל שזה טבעי אני אתחיל לאכול איזה צמח לא ידוע שמצאתי בגינה ואין לי מושג מה הוא
תעיפי מבט ב מדור לקטים , זה מה שרוב החב'רה עושים שם D-:
נראה לי שקצת סטינו מנושא הדף...
לא באתי לסטור אותך, אני רק אומרת שיש לקחת הכל בפרופורציות הנכונות (גם את האזהרות).
ולגבי תה נענע בהריון, נפגש בדף הרלוונטי...
פלונית_אלמונית*
הצטרפות: 23 ספטמבר 2001, 07:34
דף אישי: הדף האישי של פלונית_אלמונית*

אדים חמים אדים קרים

שליחה על ידי פלונית_אלמונית* »

עולם-
אני מניחה שהלקטים החביבים שלנו יודעים מה הם עושים, מכירים כמה וכמה צמחים ושיש להם הבנה קצת יותר מרוב האנשים (אבל יכול להיות גם שאני טועה, כמובן... אכנס לדף הזה יותר מאוחר, הוא נראש מעניין)
אולי נשמעתי חריפה, אבל זה רק בגלל שאני מכירה כל כך הרבה אנשים שממש לא נשמעים לכללי הזהירות והילדים שלהם הם הנפגעים..
לא התכוונתי להכניס להיסטריה כמובן (-:
גברת_פלפלת*

אדים חמים אדים קרים

זאת הייתי אני..
הולכת_את_מעימי*
הצטרפות: 09 אוגוסט 2006, 17:29

אדים חמים אדים קרים

שליחה על ידי הולכת_את_מעימי* »

ענבל, שאלה אם לא אכפת לך שאני מנצלת את הידע שלך (אני מתארת לעצמי שבדר"כ ראוי לשלם לך כי נשמע שזה המקצוע שלך).
אם קוטפים עלי אקליפטוס מהעץ ומבשלים במים כך שהאדים מתפזרים בחדר- זה כמו שמן אקליפטוס או שזה בטיחותי? וגם בקערת פלסטיק?
(זה מה שהיינו עושים בחוג סיירות...)
גברת_פלפלת*

אדים חמים אדים קרים

בשמחה רבה!
בעיקרון אין מה להשוות בין שמן אתרי לבין שימוש בצמח עצמו, כי על מנת להפיק טיפה אחת מהשמן צריך להשתמש בהמון המון המון המון עלים... (לכן השמן האתרי הוא כל כך מרוכז וחזק..)
אני לא חושבת שזה יכול לעשות כל כך את העבודה, אבל תנסי... ותדווחי כמובן. (-:
(לגבי קערת פלסטיק- עזבי אותך, זה בעייתי גם עם סתם מים חמים, תשתמשי בזכוכית ותקראי קצת ב פלסטיק שולטטטטט)
הילה_גביש*
הצטרפות: 10 מרץ 2007, 21:04
דף אישי: הדף האישי של הילה_גביש*

אדים חמים אדים קרים

שליחה על ידי הילה_גביש* »

משהי יודעת על מכשיר אדים חמים/קרים מומלץ. ואולי יש אחד כזה שיש לו את שתי האופציות? הקטנטונצ'יק מצונן עם אף סתום איזה מכשיר עדיף?
פלוני_אלמונית*
הצטרפות: 19 אוגוסט 2001, 22:52
דף אישי: הדף האישי של פלוני_אלמונית*

אדים חמים אדים קרים

שליחה על ידי פלוני_אלמונית* »

מה טוב יותר לסינוסיטיס אדים קרים או חמים
לילי*
הצטרפות: 03 מרץ 2004, 23:44

אדים חמים אדים קרים

שליחה על ידי לילי* »

האם אדים קרים יעזרו לסינוסיטיס
פלוני_אלמונית*

אדים חמים אדים קרים

+הודעה ממשתתפת חדשה התקבלה בברכה:+

שלום השאלה שלי מאז שנולדה לי הבת שלי לפני שנה וחצי היא אם יש גם צינון וגם שיעול , הכל ביחד !!!!!!!!!!!!! מה שמים??????? חם או קר????? אשמח לעזרהההההה
פלוני_אלמונית*

אדים חמים אדים קרים

שלום. בתי בת הארבעה חודשים מצוננת מעט (שיעולים, עיטושים וחירחור קל בלי נזלת). האם מומלץ להשתמש במכשיר אדים קרים כעת - בקיץ?
Shellyjovi*
הצטרפות: 06 דצמבר 2012, 18:11

אדים חמים אדים קרים

שליחה על ידי Shellyjovi* »

+הודעה ממשתתפת חדשה התקבלה בברכה:+

אין כאן תשובה ברורה לשאלת השאלות... מה עדיף מכשיר אדים מים חמים/קרים???
בהצלחה*
הצטרפות: 26 מרץ 2009, 22:59

אדים חמים אדים קרים

שליחה על ידי בהצלחה* »

אין כאן תשובה ברורה לשאלת השאלות... מה עדיף מכשיר אדים מים חמים/קרים???
אדים חמים עוזרים לנזלת, אדים קרים עוזרים לסטרידור (שיעול נובחני).
יגעת ומצאת - תאמין!
ליטל*
הצטרפות: 13 פברואר 2002, 22:47

אדים חמים אדים קרים

שליחה על ידי ליטל* »

קניתי אדים קרים... לא ניראה לי עוזר וגם לא ממש מפיץ ריח רק הרטיב לי את המיטה. כשהייתי ילדה הורי היו שמים לי אדים חמים וזה ממש עזר לי. חבל שלא קניתי לבני גם עכשיו. תקופה כזאת שכולם חולים במחלות מוזרות כאלה מהגן החדש. רק בן 4 חודשים ממש כואב לי הלב. צריך גאולה בע"ה! שיבנה בית המקדש במהרה בימינו עם משיח צידקנו אמן ואמן!
פלוני_אלמונית*

אדים חמים אדים קרים

שלום רב,
במכשיר אדים קרים לתינוק ,של 3.5 ליטרים.
כמה טיפות של אקליפטוס לימוני רצוי לשים?
ומה אתם חושבים על אקליפטוס לימוני...!?
אישה_במסע*
הצטרפות: 29 מרץ 2012, 10:55

אדים חמים אדים קרים

שליחה על ידי אישה_במסע* »

ומה אתם חושבים על אקליפטוס לימוני...!?

_השמנים האתריים היחידים שמותר לתינוקות עד גיל 3: (במינונים מאוד ספיציפיים, ובהתאמה ועם עוד הסתייגויות)
  • לבנדר
  • הדס
  • ריוונסרה
  • קמומיל רומאי
  • אקליפטוס רדיאטה (בהדפה בלבד, ומזן רדיאטה בלבד)_

שלא קראת את הדף! הזן היחידי של אקליפטוס שמותר לשימוש לתינוקות הוא אקליפטוס רדיאטה. אני אישית לא מרגישה הבדל בין הזנים השונים של אקליפטוס, כולם מקלים על מקרי צינון, ואני עוד זוכרת איך בילדותי אמא שלי השתמשה באדי אקליפטוס בגרסת הטבעית - הייתה שמה עלי אקליפטוס בסיר עם מים שרתחו, עושה מעיין אוהל ומושיבה אותי לנשום את האדים...

על עצמי הייתי בודקת מה כמות הטיפות בניסוי ותהייה - מתחילה מאחת ומשנה לפי ההרגשה, אבל עם תינוק זה שונה.
פלוני_אלמונית*

אדים חמים אדים קרים

העידכון האחרון בנושא הוספת שמן למכשיר אדים אני מוסיף 8 טיפות שמן אורגנו פראי למכשיר על 1 ליטר מים כל שאר השמנים פשוט לא עובדים
שליחת תגובה

חזור אל “למידה”