מדור רפואה ורופאים

אנונימי

מדור רפואה ורופאים

שליחה על ידי אנונימי »

מדור זה עוסק באספקטים של הרפואה הקונבנציונלית: המלצות על רופאים, עצות לשימוש מושכל בשירותי הרפואה המיינסטרימית, דיונים ביקורתיים על הממסד הרפואי ועוד.

[h=3]

ראו גם: מדור ריפוי אלטרנטיבי | מדור מחלות ואתגרים בריאותיים | מדור רעלים וחומרים מסוכנים[/h]

עוד דפי אינדקס קשורים: |
המלצות רופאים ובתי חולים | דיונים על רופאים, רפואה והממסד הרפואי | הממסד הרפואי מול התכנים של 'באופן': תרופות ושיטות ריפוי קונבנציונליות |
שיטות ריפוי תרופות אנטיביוטיקה בדיקות ופרוצדורות רפואיות ילדים: נשים: ניתוחים, צלקות מניתוח, הרדמות ואשפוזים |
ניתוחים וחלופות לניתוח הרדמות אשפוזים רפואת שיניים עוד על שיניים וחניכיים ראו ב-מדור מחלות ואתגרים בריאותיים

על מחלות ספצפיפיות ראו: מדור מחלות ואתגרים בריאותיים.

דיונים כלליים, הרהורים ופילוסופיה

יעוץ
<זהו דף אינדקס>
בשמת_א*
הצטרפות: 28 יולי 2001, 13:37
דף אישי: הדף האישי של בשמת_א*

מדור רפואה ורופאים

שליחה על ידי בשמת_א* »

ילדי באופן באבחונים מיינסטרימיים
המממ. זה גם רפואה וגם חינוך, נכון?

וואו, איזו עריכה! קראתי בעיון והתרשמתי מאוד, אבל אני מודה שבשביל לתת חוות דעת אמיתית ומקיפה על העבודה העצומה שהושקעה פה צריך להכיר מספיק את הדפים בשביל לקלוט אם יש משהו שהיה צריך להיות פה ואיננו, ואת זה אני לא יודעת. בכל אופן, נראה לי מצויין, הקטגוריות מעולות, כולל סיווגי המשנה הכפולים שכולם נראים לי נחוצים.

רופאי נשים וגם רופא או רופאת נשים
זה לא צריך להיות גם בקטגוריה "נשים"? וגם עוד כמה דפים שקשורים בגינקולוגיה? ראיתי שהכנסת רק חלק מהדפים תחת "נשים" אבל לא את כולם.
ע_ע_ע*
הצטרפות: 07 מרץ 2008, 17:36
דף אישי: הדף האישי של ע_ע_ע*

מדור רפואה ורופאים

שליחה על ידי ע_ע_ע* »

כי בשני הדפים האלה הדיון הוא על הרופאים, לא על הנשים (שימי לב שהקטגוריה "נשים" היא תחת "בדיקות ופרוצדורות רפואיות" והדיונים בדפים האלה הם מנקודת המבט של הנבדקת).
עולם_חדש_מופלא*
הצטרפות: 18 יולי 2010, 13:26
דף אישי: הדף האישי של עולם_חדש_מופלא*

מדור רפואה ורופאים

שליחה על ידי עולם_חדש_מופלא* »

(שימי לב שהקטגוריה "נשים" היא תחת "בדיקות ופרוצדורות רפואיות" והדיונים בדפים האלה הם מנקודת המבט של הנבדקת).
חייבת להגיד שוב- סחטיין על ההשקעה והמחשבה על כל הפרטים
ע_ע_ע*
הצטרפות: 07 מרץ 2008, 17:36
דף אישי: הדף האישי של ע_ע_ע*

מדור רפואה ורופאים

שליחה על ידי ע_ע_ע* »

הדברים האלה זה לא אני, זה אהבת עולם.
מצ'רה*
הצטרפות: 10 נובמבר 2009, 14:20

מדור רפואה ורופאים

שליחה על ידי מצ'רה* »

זה ממש יפה ומסודר.
אהבת_עולם*
הצטרפות: 12 ספטמבר 2008, 01:17
דף אישי: הדף האישי של אהבת_עולם*

מדור רפואה ורופאים

שליחה על ידי אהבת_עולם* »

אז תודה לאהבת עולם

רק למען ההגינות - אני עשיתי את הסדר במדורי הרפואה על בסיס מדור שכבר היה קיים (מדור בריאות ורפואה), שאת הקרדיט עליו אני לא יודעת למי לתת.
אבל כן נכון שאני הוספתי בעצמי עוד המוני קישורים, וגם קטגוריות חדשות, וסידרתי הכל מחדש ופיצלתי לכמה מדורים שונים.

אז חן חן :-]
שליחת תגובה

חזור אל “שיתוף בעריכות והצעות עריכה”