עלינו ואלינו

עיתון האינטרנט "באופן טבעי", מהווה המשך לדו-ירחון אשר יצא לאור במשך כ-13 שנים, בין השנים 1995 ו-2007.

בדומה לעיתון המודפס, עוסקת הגירסא האינטרנטית בנושאים הקשורים במעגלי החיים מלידה ועד זיקנה, בהורות וחינוך, בריאות וקיימות, קהילה וחברה. הנושאים מוצגים בדרך-כלל מזוויות שאינן באות לידי ביטוי בתקשורת הקונבנציונלית.

נושאים הקשורים ב"חינוך ביתי", "לידה בבית", "התבגרות וזקנה", "חיסונים ללא זריקות" או "קומפוסט תולעים", ידונו מזווית הראיה של אנשים שאלו הם חייהם, תוך מתן ביטוי להתלבטויות וקשיים, כישלונות וריגושים, שמחה ועצב.

כאמור, כותביו של העלון הם אנשים "פשוטים ורגילים" המבטאים את עולמם הפנימי, ולאו דווקא "אנשי מקצוע" אשר משקפים את דעת המדע בנושא.

שאילת שאלות, ברור המובן מאליו ולקיחת אחריות מאפיינים רבים מן האנשים המשייכים את עצמם לקהילת "באופן טבעי" ואשר כותבים לעלון. אחריות אישית זו מעמידה אתגרים שונים אשר אינם זוכים לאוזן קשבת, לא בקרב בני המשפחה והסביבה הקרובה, ולא בקרב אנשי המקצוע והמוסדות הרשמיים. העלון מהווה מקור מידע, תמיכה ועידוד, ופותח לפני אנשים הנחשפים לראשונה לקשיים הנובעים מהבחירה השונה, את האפשרות לעבור זאת ביתר קלות.

הפורמט של העלון יהיה דומה לעלון המודפס. מידי חודשיים נכריז על נושא חדש ונזמין אתכם הקוראים לשתף אותנו ברשימות פרי עטכם הקשורות לנושא. כמו כן, אתם מוזמנים לשתף אותנו בחוויות שלכם, בנסיונכם ובתובנות שלכם בכל מה שקשור למשפחה, קיימות ואורח חיים טבעי. החומר יעבור עריכה ויתפרסם על פי שיקול הדעת של המערכת. מידי שבוע יתפרסמו בעלון רשימה, כתבה או מאמר חדשים.

אתם מוזמנים להשתתף ביצירת העלון:


מערכת העלון: